GORCE ULTRA-TRAIL® 5KM
Gorce Ultra-Trail 2022
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 5 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 92
Wystartowało : 85
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 85
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart
0.001km
Czas
netto
5.6km
Czas
brutto
5.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DUDZIK Łukasz 56Góral Biega RMTKAMIENICAOPEN M1M 100:00:0000:00:0100:39:18.2500:39:18.25 7:018,5
2PIETRZYK Mariusz 112KRAKÓWOPEN M2M 200:00:0000:00:0200:39:21.7000:39:21.70+00:00:037:018,5
3MIŚKIEWICZ Mariusz 128OPEN M3M 300:00:0000:00:0000:41:01.8000:41:01.80+00:01:437:198,2
4TARASEK Dariusz 90Seven7NOWY SĄCZOPEN M4M 400:00:0000:00:0100:41:21.7000:41:21.70+00:02:037:238,1
5STRZELCZYK Mariusz 87Projekt 1000upGDYNIAOPEN M5M 500:00:0000:00:0200:46:15.6500:46:15.65+00:06:578:157,3
6ZAJDEL Filip 115KROSNNOOPEN M6M 600:00:0000:00:0200:46:24.8000:46:24.80+00:07:068:177,2
7NOWOROLNIK Wojciech 103LKSLubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M7M 700:00:0000:00:0400:47:23.8000:47:23.80+00:08:058:277,1
8SZCZĘSNA Edyta 89STAŃCZAK TEAMCZECHOWICE - DZIEDZICEOPEN K1K 100:00:0000:00:0100:47:28.7500:47:28.75+00:08:108:287,1
9ZBOROWSKI Krzysztof 123OPEN M8M 800:00:0000:00:0100:48:09.6500:48:09.65+00:08:518:357,0
10MATYASIK Jarosław 77HAFT-DEKONOWY TARGOPEN M9M 900:00:0000:00:0300:48:32.1500:48:32.15+00:09:138:406,9
11KUREK Jacek 72ŚwietlikowoTYCHYOPEN M10M 1000:00:0000:00:0200:48:46.3500:48:46.35+00:09:288:426,9
12BOLECHOWSKA Dominika 39OPEN K2K 200:00:0000:00:0100:49:04.0500:49:04.05+00:09:458:456,8
13ZACHARA Dawid 96MOKRZYSKAOPEN M11M 1100:00:0000:00:0300:49:22.5000:49:22.50+00:10:048:486,8
14KALECIŃSKI Piotr 68PelorunnerteamBRWINOWOPEN M12M 1200:00:0000:00:0100:49:44.1000:49:44.10+00:10:258:526,8
15GOŁDYN Piotr 58OCHOTNICA DOLNAOPEN M13M 1300:00:0000:00:0100:49:53.8000:49:53.80+00:10:358:546,7
16RAJSKI Rafal 84Wartkie KiyrpceNOWY TARGOPEN M14M 1400:00:0000:00:0200:49:57.4000:49:57.40+00:10:398:556,7
17LULIS Anna 75WROCŁAWOPEN K3K 300:00:0000:00:0100:49:58.5000:49:58.50+00:10:408:556,7
18OLECHNOWICZ Robert 109WROCŁAWOPEN M15M 1500:00:0000:00:0300:50:05.3500:50:05.35+00:10:478:566,7
19 132  100:00:0000:00:0100:50:59.0000:50:59.00+00:11:409:066,6
20MIKULSKI Michał 111Koniec urlopu ☹️BOCHNIAOPEN M16M 1600:00:0000:00:0200:51:38.3000:51:38.30+00:12:209:136,5
21 130  200:00:0000:00:0100:51:39.3500:51:39.35+00:12:219:136,5
22BOGDAŃSKI Kacper 51MAŁA WIEŚOPEN M17M 1700:00:0000:00:0100:51:50.7500:51:50.75+00:12:329:156,5
23SWORSKI Roman 88TrenujSkutecznie.com / Vege Runners / VeganŁÓDŹOPEN M18M 1800:00:0000:00:0200:52:00.1500:52:00.15+00:12:419:176,5
24ŻĄDŁO Władysław 101SPYTKOWICEOPEN M19M 1900:00:0000:00:0200:52:08.6000:52:08.60+00:12:509:186,4
25RADOMSKI Zbigniew 116BIELSKO-BIAŁAOPEN M20M 2000:00:0000:00:0100:52:12.5000:52:12.50+00:12:549:196,4
26URBAN Wiktor 93#TEAMDKMSZABRZEOPEN M21M 2100:00:0000:00:0100:52:39.7000:52:39.70+00:13:219:246,4
27NOWOROLNIK Marcin 79LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M22M 2200:00:0000:00:0300:52:42.8000:52:42.80+00:13:249:246,4
28KLAPPHOLZ Ada 104CIESZYNOPEN K4K 400:00:0000:00:0200:52:49.2000:52:49.20+00:13:309:256,4
29KRZYŻANOWSKI Łukasz 69Hutnik RunKRAKÓWOPEN M23M 2300:00:0000:00:0200:53:02.8500:53:02.85+00:13:449:286,3
30GOŁDYN Mateusz 61OCHOTNICA DOLNAOPEN M24M 2400:00:0000:00:0100:53:21.2500:53:21.25+00:14:039:316,3
31NOWOROLNIK Piotr 78LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M25M 2500:00:0000:00:0300:53:32.5500:53:32.55+00:14:149:336,3
32ORTYL Magdalena 80Zabiegani MielecMIELECOPEN K5K 500:00:0000:00:0200:53:33.1000:53:33.10+00:14:149:336,3
33MICHAŁCZAK Stanisław 124OPEN M26M 2600:00:0000:00:0700:54:05.0000:54:05.00+00:14:469:396,2
34PSZCZÓŁKA Dominik 122OPEN M27M 2700:00:0000:00:0300:54:06.1000:54:06.10+00:14:479:396,2
35MALINA Michał 76KRAKÓWOPEN M28M 2800:00:0000:00:0200:54:16.7000:54:16.70+00:14:589:416,2
36 131  300:00:0000:00:0100:54:20.5500:54:20.55+00:15:029:426,2
37ZAWADA Michał 99Sprytne WiewiórkiTORUNOPEN M29M 2900:00:0000:00:0400:54:23.4500:54:23.45+00:15:059:426,2
38GRZYBOWSKA Karolina 12GRANDAUTOCZERMINOPEN K6K 600:00:0000:00:0200:54:59.7500:54:59.75+00:15:419:496,1
39PŁOSKOŃSKI Piotr 24KBKS RADOMSKOSTRZAŁKÓWOPEN M30M 3000:00:0000:00:0200:56:33.8000:56:33.80+00:17:1510:055,9
40SZTORC Joanna 107KRAKÓWOPEN K7K 700:00:0000:00:0100:56:58.9000:56:58.90+00:17:4010:105,9
41SIOŁA Rafał 85OCHOTNICA GÓRNAOPEN M31M 3100:00:0000:00:0300:57:32.2500:57:32.25+00:18:1410:165,8
42GOŁDYN Michał 60OCHOTNICA DOLNAOPEN M32M 3200:00:0000:00:0300:58:12.2500:58:12.25+00:18:5410:235,8
43ZAJĄC Maciej 98Dream Tri TeamGDAŃSKOPEN M33M 3300:00:0000:00:0400:59:08.6000:59:08.60+00:19:5010:335,7
44BISKUP Paweł 50ŁAGÓWOPEN M34M 3400:00:0000:00:0200:59:18.4000:59:18.40+00:20:0010:355,7
45DAWIDZIUK Adrian 55Projekt 1000upRUMIAOPEN M35M 3500:00:0001:00:54.8001:00:54.80+00:21:3610:525,5
46TRĄBAŁA Adam 139OPEN M36M 3600:00:0000:00:0201:01:20.6501:01:20.65+00:22:0210:575,5
47LEWCZUK Norbert 74Biegacze Pomagacze/Edyta Lewandowska teamŁOSICEOPEN M37M 3700:00:0000:00:0601:01:33.0001:01:33.00+00:22:1410:595,5
48KIELC Hanna 110MYSŁOWICEOPEN K8K 800:00:0000:00:0701:01:49.2001:01:49.20+00:22:3011:025,4
49ZADYKOWICZ-DAWIDZIUK Katarzyna 97RUMIAOPEN K9K 900:00:0000:00:0201:02:03.7001:02:03.70+00:22:4511:045,4
50GRYGORUK Marek 65Vege RunnersBIELSK PODLASKIOPEN M38M 3800:00:0000:00:0401:03:05.5001:03:05.50+00:23:4711:155,3
51WITOWSKI Krzysztof 95NOWY SĄCZOPEN M39M 3900:00:0000:00:0301:05:55.5001:05:55.50+00:26:3711:465,1
52WILK Daniel 944RoweryPIŁAOPEN M40M 4000:00:0000:00:0601:06:35.9001:06:35.90+00:27:1711:535,0
53GRABOWSKA-LESISZ Aneta 644RoweryKOSZALINOPEN K10K 1000:00:0000:00:0501:06:35.9501:06:35.95+00:27:1711:535,0
54SZOŁORA Jerzy 149OPEN M41M 4100:00:0000:00:0501:06:39.5501:06:39.55+00:27:2111:545,0
55KWIT Piotr 73LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M42M 4200:00:0000:00:0701:07:07.4501:07:07.45+00:27:4911:595,0
56KUKLA Kararzyna 71KRAKÓWOPEN K11K 1100:00:0000:00:0401:07:47.1501:07:47.15+00:28:2812:065,0
57KUKLA Grzegorz 70KRAKÓWOPEN M43M 4300:00:0000:00:0401:07:47.2001:07:47.20+00:28:2812:065,0
58TOMANEK Rafał 92BARANÓWKAOPEN M44M 4400:00:0000:00:0301:08:07.1001:08:07.10+00:28:4812:094,9
59LIGĘZA Anna 117Baby idą w góryOCHOTNICA DOLNAOPEN K12K 1200:00:0000:00:0301:09:58.6501:09:58.65+00:30:4012:294,8
60GOŁDYN Agata 59OCHOTNICA DOLNAOPEN K13K 1300:00:0000:00:0301:10:37.2001:10:37.20+00:31:1812:364,8
61GOŁDYN Krystyna 118Baby idą w góryOCHOTNICA DOLNAOPEN K14K 1400:00:0000:00:0401:13:01.6001:13:01.60+00:33:4313:024,6
62JACHIMOWSKA Angelika 66SanOK BiegaSANOKOPEN K15K 1500:00:0000:00:0601:14:04.3001:14:04.30+00:34:4613:134,5
63JACHIMOWSKI Jarosław 67SanOK BiegaSANOKOPEN M45M 4500:00:0000:00:0601:14:05.0001:14:05.00+00:34:4613:134,5
64CZABAN Katarzyna 53Kulam się jak gumiklyjzyKATOWICEOPEN K16K 1600:00:0000:00:0501:14:40.9001:14:40.90+00:35:2213:204,5
65RUSNARCZYK Kinga 129OPEN K17K 1700:00:0000:00:0501:15:12.1001:15:12.10+00:35:5313:254,5
66TOMASZUK Ewelina 138OPEN M46M 4600:00:0001:18:55.8001:18:55.80+00:39:3714:054,3
67POPŁAWSKI Piotr 137OPEN M47M 4700:00:0000:00:0601:18:55.9001:18:55.90+00:39:3714:054,3
68SKAŁKA Adam 86CHEŁMIECOPEN M48M 4800:00:0000:00:0301:20:33.6501:20:33.65+00:41:1514:234,2
69MICHALIK-CAŁY Kasia 140OPEN K18K 1800:00:0000:00:0201:21:33.5001:21:33.50+00:42:1514:334,1
70SOŁTYS Aneta 141OPEN K19K 1900:00:0000:00:0201:21:49.2001:21:49.20+00:42:3014:364,1
71FARNAUS Lidia 57KRAKÓWOPEN K20K 2000:00:0000:00:0401:22:40.8501:22:40.85+00:43:2214:454,1
72AUT Joanna 119OPEN K21K 2100:00:0000:00:0501:27:01.7501:27:01.75+00:47:4315:323,9
72BRZECZEK Kinga 143OPEN K21K 2100:00:0000:00:0501:27:01.7501:27:01.75+00:47:4315:323,9
74WÓJCIAK Anna 146OPEN K23K 2300:00:0000:00:0701:27:04.6501:27:04.65+00:47:4615:323,9
75CHLIPAŁA Ewelina 145OPEN K24K 2400:00:0000:00:0601:27:04.9001:27:04.90+00:47:4615:323,9
76SARNA Szymon 144OPEN M49M 4900:00:0000:00:0501:27:27.3001:27:27.30+00:48:0915:363,8
77BUCZEK Mirosław 52OCHOTNICA DOLNAOPEN M50M 5000:00:0000:00:0601:27:28.3001:27:28.30+00:48:1015:373,8
78GOŁDYN Aneta 63OCHOTNICA DOLNAOPEN K25K 2500:00:0000:00:0401:27:28.8001:27:28.80+00:48:1015:373,8
79BERGMANN Ewa 121OPEN K26K 2600:00:0000:00:0601:31:15.5501:31:15.55+00:51:5716:173,7
80WOJTAROWICZ Magda 113pieninyinfoKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMOPEN K27K 2700:00:0000:00:0501:39:34.0501:39:34.05+01:00:1517:463,4
81GABRYŚ Małgorzata 114pieninyinfoKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMOPEN K28K 2800:00:0000:00:0601:39:34.3501:39:34.35+01:00:1617:463,4
82CHLIPAŁA Agata 105Baby idą w góryOCHOTNICA DOLNAOPEN K29K 2900:00:0000:00:0501:41:06.2001:41:06.20+01:01:4718:033,3
83ZASADNI Elżbieta 126Baby idą w góryOPEN K30K 3000:00:0000:00:0401:41:07.1001:41:07.10+01:01:4818:033,3
84JAGIEŁA Agnieszka 127OPEN K31K 3100:00:0000:00:0501:41:07.7001:41:07.70+01:01:4918:033,3
85HAUMANN Krystyna 120OPEN K32K 3200:00:0000:00:0702:24:09.0002:24:09.00+01:44:5025:442,3
Znaleziono 85 wynik(ów)