GORCE ULTRA-TRAIL® 5KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 5 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 92
Wystartowało : 85
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 85
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart
0.001km
   
1BOLECHOWSKA Dominika 39OPEN K00:00:0000:00:01
2PŁOSKOŃSKI Piotr 24KBKS RADOMSKOSTRZAŁKÓWOPEN M00:00:0000:00:02
3GRZYBOWSKA Karolina 12GRANDAUTOCZERMINOPEN K00:00:0000:00:02
4BISKUP Paweł 50ŁAGÓWOPEN M00:00:0000:00:02
5BOGDAŃSKI Kacper 51MAŁA WIEŚOPEN M00:00:0000:00:01
6BUCZEK Mirosław 52OCHOTNICA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:06
7CZABAN Katarzyna 53Kulam się jak gumiklyjzyKATOWICEOPEN K00:00:0000:00:05
8DAWIDZIUK Adrian 55Projekt 1000upRUMIAOPEN M00:00:00
9DUDZIK Łukasz 56Góral Biega RMTKAMIENICAOPEN M00:00:0000:00:01
10FARNAUS Lidia 57KRAKÓWOPEN K00:00:0000:00:04
11GOŁDYN Piotr 58OCHOTNICA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:01
12GOŁDYN Agata 59OCHOTNICA DOLNAOPEN K00:00:0000:00:03
13GOŁDYN Michał 60OCHOTNICA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:03
14GOŁDYN Mateusz 61OCHOTNICA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:01
15GOŁDYN Aneta 63OCHOTNICA DOLNAOPEN K00:00:0000:00:04
16GRABOWSKA-LESISZ Aneta 644RoweryKOSZALINOPEN K00:00:0000:00:05
17GRYGORUK Marek 65Vege RunnersBIELSK PODLASKIOPEN M00:00:0000:00:04
18JACHIMOWSKA Angelika 66SanOK BiegaSANOKOPEN K00:00:0000:00:06
19JACHIMOWSKI Jarosław 67SanOK BiegaSANOKOPEN M00:00:0000:00:06
20KALECIŃSKI Piotr 68PelorunnerteamBRWINOWOPEN M00:00:0000:00:01
21KRZYŻANOWSKI Łukasz 69Hutnik RunKRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:02
22KUKLA Grzegorz 70KRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:04
23KUKLA Kararzyna 71KRAKÓWOPEN K00:00:0000:00:04
24KUREK Jacek 72ŚwietlikowoTYCHYOPEN M00:00:0000:00:02
25KWIT Piotr 73LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M00:00:0000:00:07
26LEWCZUK Norbert 74Biegacze Pomagacze/Edyta Lewandowska teamŁOSICEOPEN M00:00:0000:00:06
27LULIS Anna 75WROCŁAWOPEN K00:00:0000:00:01
28MALINA Michał 76KRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:02
29MATYASIK Jarosław 77HAFT-DEKONOWY TARGOPEN M00:00:0000:00:03
30NOWOROLNIK Piotr 78LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M00:00:0000:00:03
31NOWOROLNIK Marcin 79LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M00:00:0000:00:03
32ORTYL Magdalena 80Zabiegani MielecMIELECOPEN K00:00:0000:00:02
33RAJSKI Rafal 84Wartkie KiyrpceNOWY TARGOPEN M00:00:0000:00:02
34SIOŁA Rafał 85OCHOTNICA GÓRNAOPEN M00:00:0000:00:03
35SKAŁKA Adam 86CHEŁMIECOPEN M00:00:0000:00:03
36STRZELCZYK Mariusz 87Projekt 1000upGDYNIAOPEN M00:00:0000:00:02
37SWORSKI Roman 88TrenujSkutecznie.com / Vege Runners / VeganŁÓDŹOPEN M00:00:0000:00:02
38SZCZĘSNA Edyta 89STAŃCZAK TEAMCZECHOWICE - DZIEDZICEOPEN K00:00:0000:00:01
39TARASEK Dariusz 90Seven7NOWY SĄCZOPEN M00:00:0000:00:01
40TOMANEK Rafał 92BARANÓWKAOPEN M00:00:0000:00:03
41URBAN Wiktor 93#TEAMDKMSZABRZEOPEN M00:00:0000:00:01
42WILK Daniel 944RoweryPIŁAOPEN M00:00:0000:00:06
43WITOWSKI Krzysztof 95NOWY SĄCZOPEN M00:00:0000:00:03
44ZACHARA Dawid 96MOKRZYSKAOPEN M00:00:0000:00:03
45ZADYKOWICZ-DAWIDZIUK Katarzyna 97RUMIAOPEN K00:00:0000:00:02
46ZAJĄC Maciej 98Dream Tri TeamGDAŃSKOPEN M00:00:0000:00:04
47ZAWADA Michał 99Sprytne WiewiórkiTORUNOPEN M00:00:0000:00:04
48ŻĄDŁO Władysław 101SPYTKOWICEOPEN M00:00:0000:00:02
49NOWOROLNIK Wojciech 103LKSLubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M00:00:0000:00:04
50KLAPPHOLZ Ada 104CIESZYNOPEN K00:00:0000:00:02
51CHLIPAŁA Agata 105Baby idą w góryOCHOTNICA DOLNAOPEN K00:00:0000:00:05
52SZTORC Joanna 107KRAKÓWOPEN K00:00:0000:00:01
53OLECHNOWICZ Robert 109WROCŁAWOPEN M00:00:0000:00:03
54KIELC Hanna 110MYSŁOWICEOPEN K00:00:0000:00:07
55MIKULSKI Michał 111Koniec urlopu ☹️BOCHNIAOPEN M00:00:0000:00:02
56PIETRZYK Mariusz 112KRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:02
57WOJTAROWICZ Magda 113pieninyinfoKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMOPEN K00:00:0000:00:05
58GABRYŚ Małgorzata 114pieninyinfoKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMOPEN K00:00:0000:00:06
59ZAJDEL Filip 115KROSNNOOPEN M00:00:0000:00:02
60RADOMSKI Zbigniew 116BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:0000:00:01
61LIGĘZA Anna 117Baby idą w góryOCHOTNICA DOLNAOPEN K00:00:0000:00:03
62GOŁDYN Krystyna 118Baby idą w góryOCHOTNICA DOLNAOPEN K00:00:0000:00:04
63AUT Joanna 119OPEN K00:00:0000:00:05
64HAUMANN Krystyna 120OPEN K00:00:0000:00:07
65BERGMANN Ewa 121OPEN K00:00:0000:00:06
66PSZCZÓŁKA Dominik 122OPEN M00:00:0000:00:03
67ZBOROWSKI Krzysztof 123OPEN M00:00:0000:00:01
68MICHAŁCZAK Stanisław 124OPEN M00:00:0000:00:07
69ZASADNI Elżbieta 126Baby idą w góryOPEN K00:00:0000:00:04
70JAGIEŁA Agnieszka 127OPEN K00:00:0000:00:05
71MIŚKIEWICZ Mariusz 128OPEN M00:00:0000:00:00
72RUSNARCZYK Kinga 129OPEN K00:00:0000:00:05
73 13000:00:0000:00:01
74 13100:00:0000:00:01
75 13200:00:0000:00:01
76POPŁAWSKI Piotr 137OPEN M00:00:0000:00:06
77TOMASZUK Ewelina 138OPEN M00:00:00
78TRĄBAŁA Adam 139OPEN M00:00:0000:00:02
79MICHALIK-CAŁY Kasia 140OPEN K00:00:0000:00:02
80SOŁTYS Aneta 141OPEN K00:00:0000:00:02
81BRZECZEK Kinga 143OPEN K00:00:0000:00:05
82SARNA Szymon 144OPEN M00:00:0000:00:05
83CHLIPAŁA Ewelina 145OPEN K00:00:0000:00:06
84WÓJCIAK Anna 146OPEN K00:00:0000:00:07
85SZOŁORA Jerzy 149OPEN M00:00:0000:00:05
Znaleziono 85 wynik(ów)