GORCE ULTRA-TRAIL® 5KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 5 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 92
Wystartowało : 85
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 85
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.001km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart
0.001km
   
1MIŚKIEWICZ Mariusz 128OPEN M00:00:0000:00:00
2BOLECHOWSKA Dominika 39OPEN K00:00:0000:00:01
3BOGDAŃSKI Kacper 51MAŁA WIEŚOPEN M00:00:0000:00:01
4DUDZIK Łukasz 56Góral Biega RMTKAMIENICAOPEN M00:00:0000:00:01
5GOŁDYN Piotr 58OCHOTNICA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:01
6GOŁDYN Mateusz 61OCHOTNICA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:01
7KALECIŃSKI Piotr 68PelorunnerteamBRWINOWOPEN M00:00:0000:00:01
8LULIS Anna 75WROCŁAWOPEN K00:00:0000:00:01
9SZCZĘSNA Edyta 89STAŃCZAK TEAMCZECHOWICE - DZIEDZICEOPEN K00:00:0000:00:01
10TARASEK Dariusz 90Seven7NOWY SĄCZOPEN M00:00:0000:00:01
11URBAN Wiktor 93#TEAMDKMSZABRZEOPEN M00:00:0000:00:01
12SZTORC Joanna 107KRAKÓWOPEN K00:00:0000:00:01
13RADOMSKI Zbigniew 116BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:0000:00:01
14ZBOROWSKI Krzysztof 123OPEN M00:00:0000:00:01
15 13000:00:0000:00:01
16 13100:00:0000:00:01
17 13200:00:0000:00:01
18PŁOSKOŃSKI Piotr 24KBKS RADOMSKOSTRZAŁKÓWOPEN M00:00:0000:00:02
19GRZYBOWSKA Karolina 12GRANDAUTOCZERMINOPEN K00:00:0000:00:02
20BISKUP Paweł 50ŁAGÓWOPEN M00:00:0000:00:02
21KRZYŻANOWSKI Łukasz 69Hutnik RunKRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:02
22KUREK Jacek 72ŚwietlikowoTYCHYOPEN M00:00:0000:00:02
23MALINA Michał 76KRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:02
24ORTYL Magdalena 80Zabiegani MielecMIELECOPEN K00:00:0000:00:02
25RAJSKI Rafal 84Wartkie KiyrpceNOWY TARGOPEN M00:00:0000:00:02
26STRZELCZYK Mariusz 87Projekt 1000upGDYNIAOPEN M00:00:0000:00:02
27SWORSKI Roman 88TrenujSkutecznie.com / Vege Runners / VeganŁÓDŹOPEN M00:00:0000:00:02
28ZADYKOWICZ-DAWIDZIUK Katarzyna 97RUMIAOPEN K00:00:0000:00:02
29ŻĄDŁO Władysław 101SPYTKOWICEOPEN M00:00:0000:00:02
30KLAPPHOLZ Ada 104CIESZYNOPEN K00:00:0000:00:02
31MIKULSKI Michał 111Koniec urlopu ☹️BOCHNIAOPEN M00:00:0000:00:02
32PIETRZYK Mariusz 112KRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:02
33ZAJDEL Filip 115KROSNNOOPEN M00:00:0000:00:02
34TRĄBAŁA Adam 139OPEN M00:00:0000:00:02
35MICHALIK-CAŁY Kasia 140OPEN K00:00:0000:00:02
36SOŁTYS Aneta 141OPEN K00:00:0000:00:02
37GOŁDYN Agata 59OCHOTNICA DOLNAOPEN K00:00:0000:00:03
38GOŁDYN Michał 60OCHOTNICA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:03
39MATYASIK Jarosław 77HAFT-DEKONOWY TARGOPEN M00:00:0000:00:03
40NOWOROLNIK Piotr 78LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M00:00:0000:00:03
41NOWOROLNIK Marcin 79LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M00:00:0000:00:03
42SIOŁA Rafał 85OCHOTNICA GÓRNAOPEN M00:00:0000:00:03
43SKAŁKA Adam 86CHEŁMIECOPEN M00:00:0000:00:03
44TOMANEK Rafał 92BARANÓWKAOPEN M00:00:0000:00:03
45WITOWSKI Krzysztof 95NOWY SĄCZOPEN M00:00:0000:00:03
46ZACHARA Dawid 96MOKRZYSKAOPEN M00:00:0000:00:03
47OLECHNOWICZ Robert 109WROCŁAWOPEN M00:00:0000:00:03
48LIGĘZA Anna 117Baby idą w góryOCHOTNICA DOLNAOPEN K00:00:0000:00:03
49PSZCZÓŁKA Dominik 122OPEN M00:00:0000:00:03
50FARNAUS Lidia 57KRAKÓWOPEN K00:00:0000:00:04
51GOŁDYN Aneta 63OCHOTNICA DOLNAOPEN K00:00:0000:00:04
52GRYGORUK Marek 65Vege RunnersBIELSK PODLASKIOPEN M00:00:0000:00:04
53KUKLA Grzegorz 70KRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:04
54KUKLA Kararzyna 71KRAKÓWOPEN K00:00:0000:00:04
55ZAJĄC Maciej 98Dream Tri TeamGDAŃSKOPEN M00:00:0000:00:04
56ZAWADA Michał 99Sprytne WiewiórkiTORUNOPEN M00:00:0000:00:04
57NOWOROLNIK Wojciech 103LKSLubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M00:00:0000:00:04
58GOŁDYN Krystyna 118Baby idą w góryOCHOTNICA DOLNAOPEN K00:00:0000:00:04
59ZASADNI Elżbieta 126Baby idą w góryOPEN K00:00:0000:00:04
60CZABAN Katarzyna 53Kulam się jak gumiklyjzyKATOWICEOPEN K00:00:0000:00:05
61GRABOWSKA-LESISZ Aneta 644RoweryKOSZALINOPEN K00:00:0000:00:05
62CHLIPAŁA Agata 105Baby idą w góryOCHOTNICA DOLNAOPEN K00:00:0000:00:05
63WOJTAROWICZ Magda 113pieninyinfoKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMOPEN K00:00:0000:00:05
64AUT Joanna 119OPEN K00:00:0000:00:05
65JAGIEŁA Agnieszka 127OPEN K00:00:0000:00:05
66RUSNARCZYK Kinga 129OPEN K00:00:0000:00:05
67BRZECZEK Kinga 143OPEN K00:00:0000:00:05
68SARNA Szymon 144OPEN M00:00:0000:00:05
69SZOŁORA Jerzy 149OPEN M00:00:0000:00:05
70BUCZEK Mirosław 52OCHOTNICA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:06
71JACHIMOWSKA Angelika 66SanOK BiegaSANOKOPEN K00:00:0000:00:06
72JACHIMOWSKI Jarosław 67SanOK BiegaSANOKOPEN M00:00:0000:00:06
73LEWCZUK Norbert 74Biegacze Pomagacze/Edyta Lewandowska teamŁOSICEOPEN M00:00:0000:00:06
74WILK Daniel 944RoweryPIŁAOPEN M00:00:0000:00:06
75GABRYŚ Małgorzata 114pieninyinfoKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMOPEN K00:00:0000:00:06
76BERGMANN Ewa 121OPEN K00:00:0000:00:06
77POPŁAWSKI Piotr 137OPEN M00:00:0000:00:06
78CHLIPAŁA Ewelina 145OPEN K00:00:0000:00:06
79KWIT Piotr 73LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M00:00:0000:00:07
80KIELC Hanna 110MYSŁOWICEOPEN K00:00:0000:00:07
81HAUMANN Krystyna 120OPEN K00:00:0000:00:07
82MICHAŁCZAK Stanisław 124OPEN M00:00:0000:00:07
83WÓJCIAK Anna 146OPEN K00:00:0000:00:07
84DAWIDZIUK Adrian 55Projekt 1000upRUMIAOPEN M00:00:00
85TOMASZUK Ewelina 138OPEN M00:00:00
Znaleziono 85 wynik(ów)