GORCE ULTRA-TRAIL® 5KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 5 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 92
Wystartowało : 85
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 85
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart
0.001km
Czas
netto
5.6km
Czas
brutto
5.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DUDZIK Łukasz 56Góral Biega RMTKAMIENICAOPEN M1M 100:00:0000:00:0100:39:18.2500:39:18.25 7:018,5
2PIETRZYK Mariusz 112KRAKÓWOPEN M2M 200:00:0000:00:0200:39:21.7000:39:21.70+00:00:037:018,5
3MIŚKIEWICZ Mariusz 128OPEN M3M 300:00:0000:00:0000:41:01.8000:41:01.80+00:01:437:198,2
4TARASEK Dariusz 90Seven7NOWY SĄCZOPEN M4M 400:00:0000:00:0100:41:21.7000:41:21.70+00:02:037:238,1
5STRZELCZYK Mariusz 87Projekt 1000upGDYNIAOPEN M5M 500:00:0000:00:0200:46:15.6500:46:15.65+00:06:578:157,3
6ZAJDEL Filip 115KROSNNOOPEN M6M 600:00:0000:00:0200:46:24.8000:46:24.80+00:07:068:177,2
7NOWOROLNIK Wojciech 103LKSLubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M7M 700:00:0000:00:0400:47:23.8000:47:23.80+00:08:058:277,1
8ZBOROWSKI Krzysztof 123OPEN M8M 800:00:0000:00:0100:48:09.6500:48:09.65+00:08:518:357,0
9MATYASIK Jarosław 77HAFT-DEKONOWY TARGOPEN M9M 900:00:0000:00:0300:48:32.1500:48:32.15+00:09:138:406,9
10KUREK Jacek 72ŚwietlikowoTYCHYOPEN M10M 1000:00:0000:00:0200:48:46.3500:48:46.35+00:09:288:426,9
11ZACHARA Dawid 96MOKRZYSKAOPEN M11M 1100:00:0000:00:0300:49:22.5000:49:22.50+00:10:048:486,8
12KALECIŃSKI Piotr 68PelorunnerteamBRWINOWOPEN M12M 1200:00:0000:00:0100:49:44.1000:49:44.10+00:10:258:526,8
13GOŁDYN Piotr 58OCHOTNICA DOLNAOPEN M13M 1300:00:0000:00:0100:49:53.8000:49:53.80+00:10:358:546,7
14RAJSKI Rafal 84Wartkie KiyrpceNOWY TARGOPEN M14M 1400:00:0000:00:0200:49:57.4000:49:57.40+00:10:398:556,7
15OLECHNOWICZ Robert 109WROCŁAWOPEN M15M 1500:00:0000:00:0300:50:05.3500:50:05.35+00:10:478:566,7
16MIKULSKI Michał 111Koniec urlopu ☹️BOCHNIAOPEN M16M 1600:00:0000:00:0200:51:38.3000:51:38.30+00:12:209:136,5
17BOGDAŃSKI Kacper 51MAŁA WIEŚOPEN M17M 1700:00:0000:00:0100:51:50.7500:51:50.75+00:12:329:156,5
18SWORSKI Roman 88TrenujSkutecznie.com / Vege Runners / VeganŁÓDŹOPEN M18M 1800:00:0000:00:0200:52:00.1500:52:00.15+00:12:419:176,5
19ŻĄDŁO Władysław 101SPYTKOWICEOPEN M19M 1900:00:0000:00:0200:52:08.6000:52:08.60+00:12:509:186,4
20RADOMSKI Zbigniew 116BIELSKO-BIAŁAOPEN M20M 2000:00:0000:00:0100:52:12.5000:52:12.50+00:12:549:196,4
21URBAN Wiktor 93#TEAMDKMSZABRZEOPEN M21M 2100:00:0000:00:0100:52:39.7000:52:39.70+00:13:219:246,4
22NOWOROLNIK Marcin 79LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M22M 2200:00:0000:00:0300:52:42.8000:52:42.80+00:13:249:246,4
23KRZYŻANOWSKI Łukasz 69Hutnik RunKRAKÓWOPEN M23M 2300:00:0000:00:0200:53:02.8500:53:02.85+00:13:449:286,3
24GOŁDYN Mateusz 61OCHOTNICA DOLNAOPEN M24M 2400:00:0000:00:0100:53:21.2500:53:21.25+00:14:039:316,3
25NOWOROLNIK Piotr 78LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M25M 2500:00:0000:00:0300:53:32.5500:53:32.55+00:14:149:336,3
26MICHAŁCZAK Stanisław 124OPEN M26M 2600:00:0000:00:0700:54:05.0000:54:05.00+00:14:469:396,2
27PSZCZÓŁKA Dominik 122OPEN M27M 2700:00:0000:00:0300:54:06.1000:54:06.10+00:14:479:396,2
28MALINA Michał 76KRAKÓWOPEN M28M 2800:00:0000:00:0200:54:16.7000:54:16.70+00:14:589:416,2
29ZAWADA Michał 99Sprytne WiewiórkiTORUNOPEN M29M 2900:00:0000:00:0400:54:23.4500:54:23.45+00:15:059:426,2
30PŁOSKOŃSKI Piotr 24KBKS RADOMSKOSTRZAŁKÓWOPEN M30M 3000:00:0000:00:0200:56:33.8000:56:33.80+00:17:1510:055,9
31SIOŁA Rafał 85OCHOTNICA GÓRNAOPEN M31M 3100:00:0000:00:0300:57:32.2500:57:32.25+00:18:1410:165,8
32GOŁDYN Michał 60OCHOTNICA DOLNAOPEN M32M 3200:00:0000:00:0300:58:12.2500:58:12.25+00:18:5410:235,8
33ZAJĄC Maciej 98Dream Tri TeamGDAŃSKOPEN M33M 3300:00:0000:00:0400:59:08.6000:59:08.60+00:19:5010:335,7
34BISKUP Paweł 50ŁAGÓWOPEN M34M 3400:00:0000:00:0200:59:18.4000:59:18.40+00:20:0010:355,7
35DAWIDZIUK Adrian 55Projekt 1000upRUMIAOPEN M35M 3500:00:0001:00:54.8001:00:54.80+00:21:3610:525,5
36TRĄBAŁA Adam 139OPEN M36M 3600:00:0000:00:0201:01:20.6501:01:20.65+00:22:0210:575,5
37LEWCZUK Norbert 74Biegacze Pomagacze/Edyta Lewandowska teamŁOSICEOPEN M37M 3700:00:0000:00:0601:01:33.0001:01:33.00+00:22:1410:595,5
38GRYGORUK Marek 65Vege RunnersBIELSK PODLASKIOPEN M38M 3800:00:0000:00:0401:03:05.5001:03:05.50+00:23:4711:155,3
39WITOWSKI Krzysztof 95NOWY SĄCZOPEN M39M 3900:00:0000:00:0301:05:55.5001:05:55.50+00:26:3711:465,1
40WILK Daniel 944RoweryPIŁAOPEN M40M 4000:00:0000:00:0601:06:35.9001:06:35.90+00:27:1711:535,0
41SZOŁORA Jerzy 149OPEN M41M 4100:00:0000:00:0501:06:39.5501:06:39.55+00:27:2111:545,0
42KWIT Piotr 73LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M42M 4200:00:0000:00:0701:07:07.4501:07:07.45+00:27:4911:595,0
43KUKLA Grzegorz 70KRAKÓWOPEN M43M 4300:00:0000:00:0401:07:47.2001:07:47.20+00:28:2812:065,0
44TOMANEK Rafał 92BARANÓWKAOPEN M44M 4400:00:0000:00:0301:08:07.1001:08:07.10+00:28:4812:094,9
45JACHIMOWSKI Jarosław 67SanOK BiegaSANOKOPEN M45M 4500:00:0000:00:0601:14:05.0001:14:05.00+00:34:4613:134,5
46TOMASZUK Ewelina 138OPEN M46M 4600:00:0001:18:55.8001:18:55.80+00:39:3714:054,3
47POPŁAWSKI Piotr 137OPEN M47M 4700:00:0000:00:0601:18:55.9001:18:55.90+00:39:3714:054,3
48SKAŁKA Adam 86CHEŁMIECOPEN M48M 4800:00:0000:00:0301:20:33.6501:20:33.65+00:41:1514:234,2
49SARNA Szymon 144OPEN M49M 4900:00:0000:00:0501:27:27.3001:27:27.30+00:48:0915:363,8
50BUCZEK Mirosław 52OCHOTNICA DOLNAOPEN M50M 5000:00:0000:00:0601:27:28.3001:27:28.30+00:48:1015:373,8
Znaleziono 50 wynik(ów)