GORCE ULTRA-TRAIL® 5KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 5 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 92
Wystartowało : 85
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 85
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.001km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart
0.001km
   
1MIŚKIEWICZ Mariusz 128OPEN M00:00:0000:00:00
2BOGDAŃSKI Kacper 51MAŁA WIEŚOPEN M00:00:0000:00:01
3DUDZIK Łukasz 56Góral Biega RMTKAMIENICAOPEN M00:00:0000:00:01
4GOŁDYN Piotr 58OCHOTNICA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:01
5GOŁDYN Mateusz 61OCHOTNICA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:01
6KALECIŃSKI Piotr 68PelorunnerteamBRWINOWOPEN M00:00:0000:00:01
7TARASEK Dariusz 90Seven7NOWY SĄCZOPEN M00:00:0000:00:01
8URBAN Wiktor 93#TEAMDKMSZABRZEOPEN M00:00:0000:00:01
9RADOMSKI Zbigniew 116BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:0000:00:01
10ZBOROWSKI Krzysztof 123OPEN M00:00:0000:00:01
11PŁOSKOŃSKI Piotr 24KBKS RADOMSKOSTRZAŁKÓWOPEN M00:00:0000:00:02
12BISKUP Paweł 50ŁAGÓWOPEN M00:00:0000:00:02
13KRZYŻANOWSKI Łukasz 69Hutnik RunKRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:02
14KUREK Jacek 72ŚwietlikowoTYCHYOPEN M00:00:0000:00:02
15MALINA Michał 76KRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:02
16RAJSKI Rafal 84Wartkie KiyrpceNOWY TARGOPEN M00:00:0000:00:02
17STRZELCZYK Mariusz 87Projekt 1000upGDYNIAOPEN M00:00:0000:00:02
18SWORSKI Roman 88TrenujSkutecznie.com / Vege Runners / VeganŁÓDŹOPEN M00:00:0000:00:02
19ŻĄDŁO Władysław 101SPYTKOWICEOPEN M00:00:0000:00:02
20MIKULSKI Michał 111Koniec urlopu ☹️BOCHNIAOPEN M00:00:0000:00:02
21PIETRZYK Mariusz 112KRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:02
22ZAJDEL Filip 115KROSNNOOPEN M00:00:0000:00:02
23TRĄBAŁA Adam 139OPEN M00:00:0000:00:02
24GOŁDYN Michał 60OCHOTNICA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:03
25MATYASIK Jarosław 77HAFT-DEKONOWY TARGOPEN M00:00:0000:00:03
26NOWOROLNIK Piotr 78LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M00:00:0000:00:03
27NOWOROLNIK Marcin 79LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M00:00:0000:00:03
28SIOŁA Rafał 85OCHOTNICA GÓRNAOPEN M00:00:0000:00:03
29SKAŁKA Adam 86CHEŁMIECOPEN M00:00:0000:00:03
30TOMANEK Rafał 92BARANÓWKAOPEN M00:00:0000:00:03
31WITOWSKI Krzysztof 95NOWY SĄCZOPEN M00:00:0000:00:03
32ZACHARA Dawid 96MOKRZYSKAOPEN M00:00:0000:00:03
33OLECHNOWICZ Robert 109WROCŁAWOPEN M00:00:0000:00:03
34PSZCZÓŁKA Dominik 122OPEN M00:00:0000:00:03
35GRYGORUK Marek 65Vege RunnersBIELSK PODLASKIOPEN M00:00:0000:00:04
36KUKLA Grzegorz 70KRAKÓWOPEN M00:00:0000:00:04
37ZAJĄC Maciej 98Dream Tri TeamGDAŃSKOPEN M00:00:0000:00:04
38ZAWADA Michał 99Sprytne WiewiórkiTORUNOPEN M00:00:0000:00:04
39NOWOROLNIK Wojciech 103LKSLubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M00:00:0000:00:04
40SARNA Szymon 144OPEN M00:00:0000:00:05
41SZOŁORA Jerzy 149OPEN M00:00:0000:00:05
42BUCZEK Mirosław 52OCHOTNICA DOLNAOPEN M00:00:0000:00:06
43JACHIMOWSKI Jarosław 67SanOK BiegaSANOKOPEN M00:00:0000:00:06
44LEWCZUK Norbert 74Biegacze Pomagacze/Edyta Lewandowska teamŁOSICEOPEN M00:00:0000:00:06
45WILK Daniel 944RoweryPIŁAOPEN M00:00:0000:00:06
46POPŁAWSKI Piotr 137OPEN M00:00:0000:00:06
47KWIT Piotr 73LKS Lubań TylmanowaTYLMANOWAOPEN M00:00:0000:00:07
48MICHAŁCZAK Stanisław 124OPEN M00:00:0000:00:07
49DAWIDZIUK Adrian 55Projekt 1000upRUMIAOPEN M00:00:00
50TOMASZUK Ewelina 138OPEN M00:00:00
Znaleziono 50 wynik(ów)