GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM
Gorce Ultra-Trail 2022
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 84 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 60
Wystartowało : 52
Nie ukończyło : 13
Ukończyło : 39
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 25km | 35km | 40km | 47km | 67km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 18-35 | M 18-35 | K 36-45 | M 36-45 | K 46-55 | M 46-55 | K 56+ | M 56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart
0.001km
Przełęcz Knurowska
25km
Jaszcze
35km
Rozwidlenie
40km
Rzeki
47km
Szczawa
67km
Rozwidlenie
73km
Czas
netto
84.8km
Czas
brutto
84.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1FLOREK Sebastian 506PTASZKOWAM 36-451M 100:00:0000:00:0702:36:0803:45:4604:38:3905:18:2807:36:5908:27:4509:29:52.9509:29:52.95 6:438,9
2ZBOZIEŃ Jarosław 559RMT TEAMŁĄCKOM 36-452M 200:00:0000:00:0602:38:2203:45:5404:35:4705:16:2607:32:4808:24:5109:35:11.9009:35:11.90+00:05:186:468,8
3GAWRON Janusz 511BRYGADA BESKIDÓWLIMANOWAM 18-351M 300:00:0000:00:0602:52:0505:01:4705:40:5308:03:1208:49:5610:04:18.8010:04:18.80+00:34:257:078,4
4CIOCH Cezary 503KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM 36-453M 400:00:0000:00:0302:37:3903:47:4004:43:2405:24:1707:58:2808:57:1510:17:30.1010:17:30.10+00:47:377:168,2
5OLESZAK Piotr 537OLKUSZBIEGAOLKUSZM 46-551M 500:00:0000:00:0202:57:5904:20:3505:22:1006:04:4308:46:3011:06:31.5511:06:31.55+01:36:387:517,6
6JAKUBIEC Aleksandra 516NAVIMART RUN / MAMY TOGDYNIAK 36-451K 100:00:0000:00:0703:00:2204:23:4605:23:3206:10:0808:51:2111:16:04.2511:16:04.25+01:46:117:587,5
7GRZELAK Kamila 513MĘCINA PANYMĘCINAK 18-351K 200:00:0000:00:0503:05:3304:27:2205:29:0106:14:2808:56:2109:59:3611:16:32.2011:16:32.20+01:46:397:587,5
8PASEK Mirosław 540RUNNING CRAZY STRIPESCZACHÓWEKM 36-454M 600:00:0000:00:0603:02:4404:25:3605:26:2206:14:4709:16:1310:24:4711:47:38.3011:47:38.30+02:17:458:207,2
9PALIWODA Sławek 539BYDGOSZCZM 18-352M 700:00:0000:00:0603:03:1704:27:2905:29:5406:18:3209:18:4010:26:2011:54:13.9511:54:13.95+02:24:218:257,1
10POLAKIEWICZ Dariusz 544GLANÓWM 36-455M 800:00:0000:00:0503:03:1704:27:1705:29:4906:21:3509:36:2710:47:3212:18:12.5512:18:12.55+02:48:198:426,9
11MIKRUT Remigiusz 532CHEŁMNOM 36-456M 900:00:0000:00:1203:07:1204:37:4805:46:3006:40:4810:04:5411:17:0912:50:39.0012:50:39.00+03:20:469:056,6
12GIERLACH Grzegorz 512JERZMANOWICEM 36-457M 1000:00:0000:00:0503:05:5004:38:0505:49:3406:45:3610:05:4211:28:0213:09:34.1513:09:34.15+03:39:419:186,4
13OBARA Michał 534BOGUŚ I LUCEKKIELCEM 36-458M 1100:00:0000:00:0703:34:5805:14:3306:29:5107:22:5510:34:4811:43:3513:13:16.6013:13:16.60+03:43:239:216,4
14SZPANKOWSKI Grzegorz 550GLIWICEM 36-459M 1200:00:0000:00:0603:31:1205:14:5306:26:4507:24:0410:44:1911:51:2413:15:32.3013:15:32.30+03:45:399:226,4
15KING Michael 519LEEDSM 36-4510M 1300:00:0000:00:1203:23:0305:09:1006:14:3607:10:0410:35:3211:42:5813:26:52.9513:26:52.95+03:57:009:306,3
16MARCZAK Krzysztof 530STARE BABICE BIEGAJĄSTARE BABICEM 18-353M 1400:00:0000:00:0203:20:2904:56:3806:12:4907:12:1510:37:3911:56:1413:35:50.3013:35:50.30+04:05:579:376,2
17OBRZUD Krzysztof 535BOŻEPOLE WIELKIEM 36-4511M 1500:00:0000:00:0603:27:5805:02:2106:15:4007:08:1510:33:5811:47:5613:36:48.8013:36:48.80+04:06:559:376,2
18WŁOCH Sławomir 558KROSNOM 46-552M 1600:00:0000:00:0403:21:4005:02:1206:24:4807:21:4310:44:4111:58:1913:39:13.9513:39:13.95+04:09:219:396,2
19KARCZYŃSKI Dariusz 518OLEŚNICAM 46-553M 1700:00:0000:00:0803:39:0705:23:5806:44:2007:43:1211:07:0912:18:4714:09:15.0514:09:15.05+04:39:2210:006,0
20KUNKEL Anna 524PGB SPORTOWA PACZKAGDAŃSKK 46-551K 300:00:0000:00:1303:39:0805:25:0706:44:1707:44:0011:07:0812:18:4214:09:15.2014:09:15.20+04:39:2210:006,0
21PASEK Monika 541RUNNING CRAZY STRIPESCZACHÓWEKK 36-452K 400:00:0000:00:0503:42:2205:28:5606:47:3207:42:5711:04:4012:21:0314:15:01.2014:15:01.20+04:45:0810:046,0
22OSZCZĘDA Krzysztof 538ŻORYM 46-554M 1800:00:0000:00:0803:35:4905:18:1206:39:2507:33:1411:03:3312:27:4114:15:30.3014:15:30.30+04:45:3710:055,9
23SZYMANKIEWICZ Kalina 553PROJEKT1000UPGDYNIAK 46-552K 500:00:0000:00:0903:46:0905:33:1006:51:1507:52:4611:46:2813:05:5514:50:59.2514:50:59.25+05:21:0610:305,7
24MATUSZAK Grzesiek 531KORZENIEWM 18-354M 1900:00:0000:00:0803:39:1305:27:1806:44:2307:46:0611:19:5613:00:5914:53:18.5514:53:18.55+05:23:2510:325,7
25SZYMALA-LIPKA Magdalena 552LIPKI RULEZMIELECK 36-453K 600:00:0000:00:0703:37:5105:22:4006:41:5008:00:5911:35:5913:05:2814:55:52.3014:55:52.30+05:25:5910:335,7
26KUJAWKA Urszula 522#WAWRZYNTEAMGŁUSZYCAK 36-454K 700:00:0000:00:0903:54:2205:41:1907:07:3908:09:4212:01:3713:14:4415:01:38.7515:01:38.75+05:31:4510:375,6
27KOCIOŁEK Michał 520STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOM 36-4512M 2000:00:0000:00:0303:39:0605:25:0406:44:1307:43:0411:16:5812:47:2715:06:52.3015:06:52.30+05:36:5910:415,6
28SOKOŁOWSKA Adriana 547VEGE RUNNERSCHODZIEŻK 18-352K 800:00:0000:00:0403:45:2005:34:3707:01:1108:03:2711:40:5113:06:3215:10:00.7015:10:00.70+05:40:0710:435,6
29PAWŁOWSKI Robert 542VEGE RUNNERSRATAJEM 36-4513M 2100:00:0000:00:0403:45:3205:34:2907:01:1508:03:4211:40:5413:06:4015:10:17.3015:10:17.30+05:40:2410:445,6
30STRZELCZYK Ewa 549HURAGAN LIGOTAKATOWICEK 36-455K 900:00:0000:00:0803:21:2604:56:5306:07:4508:16:4711:53:4313:13:0415:12:51.4015:12:51.40+05:42:5810:455,6
31LEYK Daniel 525LEYK TEAMLUZINOM 18-355M 2200:00:0000:00:1103:49:4805:57:1307:25:4308:23:4212:14:5913:48:0615:34:16.4515:34:16.45+06:04:2311:015,4
32ZIELIŃSKI Maksymilian 560LUBOŃM 18-356M 2300:00:0000:00:1003:17:3405:54:5507:05:5108:03:2212:01:0713:19:1015:34:56.2015:34:56.20+06:05:0311:015,4
33BALUTA Paweł 500BEZPIECZNY KAZBEKWARSZAWAM 36-4514M 2400:00:0000:00:1103:46:4805:50:1107:22:1808:23:4012:30:2613:56:4815:48:34.4015:48:34.40+06:18:4111:115,4
34BARTOSIŃSKA Katarzyna 501SOSNOWIECK 18-353K 1000:00:0000:00:1003:55:5205:53:1507:18:0908:13:3612:24:4213:59:3716:07:50.0016:07:50.00+06:37:5711:245,3
35OCHOJSKI Dominik 536KATOWICEM 18-357M 2500:00:0000:00:1103:55:5305:53:0807:18:0408:13:4412:24:4613:59:3416:07:50.1016:07:50.10+06:37:5711:245,3
36ZIĘTEK Waldemar 561STARA WIEŚM 36-4515M 2600:00:0000:00:0804:25:5806:32:0807:58:1008:59:4313:00:0814:34:3116:38:14.2516:38:14.25+07:08:2111:465,1
37PODKÓWKA Zbigniew 543PODGÓRZ TORUŃBYDGOSZCZM 56+1M 2700:00:0000:00:1504:14:2506:10:2607:39:0908:42:2612:52:3914:19:2316:40:34.2516:40:34.25+07:10:4111:475,1
Przekroczony limit czasu: 18:00:00
38DRĄG Paweł 505DECARUN RZESZÓWRZESZÓWM 36-4516M 2800:00:0000:00:1304:29:2606:41:2008:20:1509:43:0013:57:4715:40:0618:57:05.2018:57:05.20+09:27:1213:244,5
Niesklasyfikowani
OATES Richard 533ACTIVE KRAKÓWKRAKÓWM 36-45DNF00:00:12 DNF04:13:45 DNF06:35:30 DNF08:20:11 DNF DNF13:57:44 DNF15:40:16 DNF DNF DNF--
TYSZEWICZ-OBARA Anna 556BOGUŚ I LUCEKKIELCEK 36-45DNF00:00:07 DNF03:43:02 DNF05:46:20 DNF07:23:03 DNF08:39:51 DNF13:41:37 DNF DNF DNF DNF--
MAŁEK Paweł 529PGB SPORTOWA PACZKARZESZÓWM 46-55DNF00:00:14 DNF04:09:21 DNF06:21:34 DNF08:00:58 DNF09:14:33 DNF14:45:43 DNF DNF DNF DNF--
HRYCAJ Marcin 514KB ODRA OPOLEOPOLEM 36-45DNF00:00:04 DNF03:29:02 DNF05:14:26 DNF06:29:06 DNF07:36:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
FRANKIEWICZ Artur 507GLIWICEM 36-45DNF00:00:03 DNF03:07:10 DNF04:47:03 DNF06:27:01 DNF08:01:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
FRYZOWICZ Patryk 508TOP BRANDKOŚCIELISKOM 36-45DNF00:00:09 DNF04:12:49 DNF06:34:03 DNF08:06:09 DNF08:58:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
KULER Bartosz 523PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓWM 18-35DNF00:00:14 DNF03:33:42 DNF05:57:29 DNF07:43:02 DNF09:42:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
CYGAN Anna 504WILD ULTRA WARRIORSWARSZAWAK 46-55DNF00:00:12 DNF04:08:17 DNF06:11:03 DNF07:44:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JARMOLIŃSKI Piotr 517SZCZECINM 46-55DNF00:00:03 DNF03:18:39 DNF04:12:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWLEWICZ Krystna 510GAWEŁKI TEAM / SANOK BIEGASANOKK 36-45DNF00:00:06 DNF03:36:58 DNF05:34:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWLEWICZ Tomasz 509GAWEŁKI TEAM/ SANOK BIEGASANOKM 46-55DNF00:00:06 DNF03:36:56 DNF05:34:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUJAWKA Piotr 521#WAWRZYNTEAMGŁUSZYCAM 46-55DNF00:00:10 DNF03:59:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAGIELA Rafał 515KB ODRA OPOLEOPOLEM 36-45DNF00:00:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LIPIŃSKI Michał 526PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM 36-45DNF00:00:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 52 wynik(ów)