GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 84 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 60
Wystartowało : 52
Nie ukończyło : 13
Ukończyło : 39
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 40km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 25km | 35km | 40km | 47km | 67km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 18-35 | M 18-35 | K 36-45 | M 36-45 | K 46-55 | M 46-55 | K 56+ | M 56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart
0.001km
Przełęcz Knurowska
25km
Jaszcze
35km
Rozwidlenie
40km
      
1ZBOZIEŃ Jarosław 559RMT TEAMŁĄCKOM 36-4500:00:0000:00:0602:38:2203:45:5404:35:47
2FLOREK Sebastian 506PTASZKOWAM 36-4500:00:0000:00:0702:36:0803:45:4604:38:39
3CIOCH Cezary 503KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM 36-4500:00:0000:00:0302:37:3903:47:4004:43:24
4GAWRON Janusz 511BRYGADA BESKIDÓWLIMANOWAM 18-3500:00:0000:00:0602:52:0505:01:47
5OLESZAK Piotr 537OLKUSZBIEGAOLKUSZM 46-5500:00:0000:00:0202:57:5904:20:3505:22:10
6JAKUBIEC Aleksandra 516NAVIMART RUN / MAMY TOGDYNIAK 36-4500:00:0000:00:0703:00:2204:23:4605:23:32
7PASEK Mirosław 540RUNNING CRAZY STRIPESCZACHÓWEKM 36-4500:00:0000:00:0603:02:4404:25:3605:26:22
8GRZELAK Kamila 513MĘCINA PANYMĘCINAK 18-3500:00:0000:00:0503:05:3304:27:2205:29:01
9POLAKIEWICZ Dariusz 544GLANÓWM 36-4500:00:0000:00:0503:03:1704:27:1705:29:49
10PALIWODA Sławek 539BYDGOSZCZM 18-3500:00:0000:00:0603:03:1704:27:2905:29:54
11MIKRUT Remigiusz 532CHEŁMNOM 36-4500:00:0000:00:1203:07:1204:37:4805:46:30
12GIERLACH Grzegorz 512JERZMANOWICEM 36-4500:00:0000:00:0503:05:5004:38:0505:49:34
13STRZELCZYK Ewa 549HURAGAN LIGOTAKATOWICEK 36-4500:00:0000:00:0803:21:2604:56:5306:07:45
14MARCZAK Krzysztof 530STARE BABICE BIEGAJĄSTARE BABICEM 18-3500:00:0000:00:0203:20:2904:56:3806:12:49
15KING Michael 519LEEDSM 36-4500:00:0000:00:1203:23:0305:09:1006:14:36
16OBRZUD Krzysztof 535BOŻEPOLE WIELKIEM 36-4500:00:0000:00:0603:27:5805:02:2106:15:40
17WŁOCH Sławomir 558KROSNOM 46-5500:00:0000:00:0403:21:4005:02:1206:24:48
18SZPANKOWSKI Grzegorz 550GLIWICEM 36-4500:00:0000:00:0603:31:1205:14:5306:26:45
Niesklasyfikowani
FRANKIEWICZ Artur 507GLIWICEM 36-45DNF00:00:03 DNF03:07:10 DNF04:47:03 DNF06:27:01 DNF
HRYCAJ Marcin 514KB ODRA OPOLEOPOLEM 36-45DNF00:00:04 DNF03:29:02 DNF05:14:26 DNF06:29:06 DNF
21OBARA Michał 534BOGUŚ I LUCEKKIELCEM 36-4500:00:0000:00:0703:34:5805:14:3306:29:51
22OSZCZĘDA Krzysztof 538ŻORYM 46-5500:00:0000:00:0803:35:4905:18:1206:39:25
23SZYMALA-LIPKA Magdalena 552LIPKI RULEZMIELECK 36-4500:00:0000:00:0703:37:5105:22:4006:41:50
24KOCIOŁEK Michał 520STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOM 36-4500:00:0000:00:0303:39:0605:25:0406:44:13
25KUNKEL Anna 524PGB SPORTOWA PACZKAGDAŃSKK 46-5500:00:0000:00:1303:39:0805:25:0706:44:17
26KARCZYŃSKI Dariusz 518OLEŚNICAM 46-5500:00:0000:00:0803:39:0705:23:5806:44:20
27MATUSZAK Grzesiek 531KORZENIEWM 18-3500:00:0000:00:0803:39:1305:27:1806:44:23
28PASEK Monika 541RUNNING CRAZY STRIPESCZACHÓWEKK 36-4500:00:0000:00:0503:42:2205:28:5606:47:32
29SZYMANKIEWICZ Kalina 553PROJEKT1000UPGDYNIAK 46-5500:00:0000:00:0903:46:0905:33:1006:51:15
30SOKOŁOWSKA Adriana 547VEGE RUNNERSCHODZIEŻK 18-3500:00:0000:00:0403:45:2005:34:3707:01:11
31PAWŁOWSKI Robert 542VEGE RUNNERSRATAJEM 36-4500:00:0000:00:0403:45:3205:34:2907:01:15
32ZIELIŃSKI Maksymilian 560LUBOŃM 18-3500:00:0000:00:1003:17:3405:54:5507:05:51
33KUJAWKA Urszula 522#WAWRZYNTEAMGŁUSZYCAK 36-4500:00:0000:00:0903:54:2205:41:1907:07:39
34OCHOJSKI Dominik 536KATOWICEM 18-3500:00:0000:00:1103:55:5305:53:0807:18:04
35BARTOSIŃSKA Katarzyna 501SOSNOWIECK 18-3500:00:0000:00:1003:55:5205:53:1507:18:09
36BALUTA Paweł 500BEZPIECZNY KAZBEKWARSZAWAM 36-4500:00:0000:00:1103:46:4805:50:1107:22:18
TYSZEWICZ-OBARA Anna 556BOGUŚ I LUCEKKIELCEK 36-45DNF00:00:07 DNF03:43:02 DNF05:46:20 DNF07:23:03 DNF
38LEYK Daniel 525LEYK TEAMLUZINOM 18-3500:00:0000:00:1103:49:4805:57:1307:25:43
39PODKÓWKA Zbigniew 543PODGÓRZ TORUŃBYDGOSZCZM 56+00:00:0000:00:1504:14:2506:10:2607:39:09
KULER Bartosz 523PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓWM 18-35DNF00:00:14 DNF03:33:42 DNF05:57:29 DNF07:43:02 DNF
CYGAN Anna 504WILD ULTRA WARRIORSWARSZAWAK 46-55DNF00:00:12 DNF04:08:17 DNF06:11:03 DNF07:44:10 DNF
42ZIĘTEK Waldemar 561STARA WIEŚM 36-4500:00:0000:00:0804:25:5806:32:0807:58:10
MAŁEK Paweł 529PGB SPORTOWA PACZKARZESZÓWM 46-55DNF00:00:14 DNF04:09:21 DNF06:21:34 DNF08:00:58 DNF
FRYZOWICZ Patryk 508TOP BRANDKOŚCIELISKOM 36-45DNF00:00:09 DNF04:12:49 DNF06:34:03 DNF08:06:09 DNF
Przekroczony limit czasu: 18:00:00
OATES Richard 533ACTIVE KRAKÓWKRAKÓWM 36-45DNF00:00:12 DNF04:13:45 DNF06:35:30 DNF08:20:11 DNF
46DRĄG Paweł 505DECARUN RZESZÓWRZESZÓWM 36-4500:00:0000:00:1304:29:2606:41:2008:20:15
GAWLEWICZ Tomasz 509GAWEŁKI TEAM/ SANOK BIEGASANOKM 46-55DNF00:00:06 DNF03:36:56 DNF05:34:23 DNF DNF
GAWLEWICZ Krystna 510GAWEŁKI TEAM / SANOK BIEGASANOKK 36-45DNF00:00:06 DNF03:36:58 DNF05:34:16 DNF DNF
JAGIELA Rafał 515KB ODRA OPOLEOPOLEM 36-45DNF00:00:04 DNF DNF DNF DNF
JARMOLIŃSKI Piotr 517SZCZECINM 46-55DNF00:00:03 DNF03:18:39 DNF04:12:30 DNF DNF
KUJAWKA Piotr 521#WAWRZYNTEAMGŁUSZYCAM 46-55DNF00:00:10 DNF03:59:52 DNF DNF DNF
LIPIŃSKI Michał 526PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM 36-45DNF00:00:12 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 52 wynik(ów)