I ĆWIERĆULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2014-10-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 14 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 95
Wystartowało : 95
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 95
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NASTAŁA Lucjan 779Świecie n. WisłąM Open1M 100:00:0001:31:33.0001:31:33.00 6:329,2
2LOJEK Krzysztof 712M Open2M 200:00:0001:32:08.0001:32:08.00+00:00:356:349,1
3MUSIAŁOWSKI Marcin 726Legion Etrangere Ustrzyki GórneM Open3M 300:00:0001:33:16.0001:33:16.00+00:01:436:399,0
4BĄCZKIEWICZ Zbigniew 716ToruńM Open4M 400:00:0001:33:30.0001:33:30.00+00:01:576:409,0
5SZTANDO Michał 728MYSZ I DZAKOM Open5M 500:00:0001:33:56.0001:33:56.00+00:02:236:428,9
6WICHROWSKI Michał 796KS SPRINT Bielsko-BiałaM Open6M 600:00:0001:34:11.0001:34:11.00+00:02:386:438,9
6BARCZENTEWICZ Kamil 703LublinM Open6M 600:00:0001:34:11.0001:34:11.00+00:02:386:438,9
8HADRO Sławomir 735Olimp Endurance TeamM Open8M 800:00:0001:34:45.0001:34:45.00+00:03:126:468,9
9DROZDOWSKI Daniel 740Akademia Marynarki Wojennej w GdyniM Open9M 900:00:0001:35:25.0001:35:25.00+00:03:526:488,8
10WALOSZEK Marcin 747PaszczynaM Open10M 1000:00:0001:35:47.0001:35:47.00+00:04:146:508,8
11GOŹDZIK Maciej 746WarszawaM Open11M 1100:00:0001:36:08.0001:36:08.00+00:04:356:528,7
12BARCZENTEWICZ Wojciech 702LublinM Open12M 1200:00:0001:37:21.0001:37:21.00+00:05:486:578,6
13SZCZEPANEK Monika 789LublinK Open1K 100:00:0001:38:07.0001:38:07.00+00:06:347:008,6
13MAJ Sławomir 763ŚwidnikM Open13M 1300:00:0001:38:07.0001:38:07.00+00:06:347:008,6
15WYCISŁOWSKI Krzysztof 768MKB DREPTAK MIŃSK MAZ.M Open14M 1400:00:0001:39:09.0001:39:09.00+00:07:367:048,5
16HYZIAK Jakub 717GorliceM Open15M 1500:00:0001:39:17.0001:39:17.00+00:07:447:058,5
17DOMISZEWSKI Wojciech 753Ustrzyki DolneM Open16M 1600:00:0001:39:20.0001:39:20.00+00:07:477:058,5
18NODZAK Marcin 705WarszawaM Open17M 1700:00:0001:39:55.0001:39:55.00+00:08:227:088,4
19HARPULA Robert 754PrzemyślM Open18M 1800:00:0001:40:06.0001:40:06.00+00:08:337:098,4
20SOWA Bartłomiej 777M Open19M 1900:00:0001:40:14.0001:40:14.00+00:08:417:098,4
21SKARŻYŃSKI Marek 766Triclub LublinM Open20M 2000:00:0001:43:40.0001:43:40.00+00:12:077:248,1
22JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 785OTK RzeźnikK Open2K 200:00:0001:44:26.0001:44:26.00+00:12:537:278,0
23GRZYBEK Piotr 718KEREZA LUBLINM Open21M 2100:00:0001:44:28.0001:44:28.00+00:12:557:278,0
24WRÓBEL Bartłomiej 782Cisna górąM Open22M 2200:00:0001:44:59.0001:44:59.00+00:13:267:298,0
25PITAS Sabina 744Rogożniccy ZapierdalaczeK Open3K 300:00:0001:45:13.0001:45:13.00+00:13:407:308,0
26ŁYSAKIEWICZ Paweł 714NSK PERONM Open23M 2300:00:0001:45:31.0001:45:31.00+00:13:587:328,0
27GRZEGORCZYK Mateusz 733SKB Stalowa WolaM Open24M 2400:00:0001:45:51.0001:45:51.00+00:14:187:337,9
28MIĄSIK Szymon 731Biegam z BHPL.PLM Open25M 2500:00:0001:46:31.0001:46:31.00+00:14:587:367,9
29STRZELECKI Andrzej 792BBL MikołówM Open26M 2600:00:0001:46:39.0001:46:39.00+00:15:067:377,9
30FRANCZAK Krzysztof 750GdanskM Open27M 2700:00:0001:46:58.0001:46:58.00+00:15:257:387,9
31HACIUK Kamila 791K Open4K 400:00:0001:47:11.0001:47:11.00+00:15:387:397,8
32SZCZUR Iwona 751Nowa DębaK Open5K 500:00:0001:47:31.0001:47:31.00+00:15:587:407,8
33ŻMUDA Michał 759Premium PlusM Open28M 2800:00:0001:48:45.0001:48:45.00+00:17:127:467,7
34KIEL Kasia 742GdańskK Open6K 600:00:0001:48:51.0001:48:51.00+00:17:187:467,7
35SZCZUR Wiesław 752Nowa DębaM Open29M 2900:00:0001:49:00.0001:49:00.00+00:17:277:477,7
36DOBIES Agnieszka 710LublinK Open7K 700:00:0001:49:14.0001:49:14.00+00:17:417:487,7
37SOBIESKA Aleksandra 725K Open8K 800:00:0001:49:45.0001:49:45.00+00:18:127:507,7
38OCYTKO Edyta 745DębicaK Open9K 900:00:0001:50:42.0001:50:42.00+00:19:097:547,6
39JONEK Leszek 795M Open30M 3000:00:0001:51:22.0001:51:22.00+00:19:497:577,5
40SZCZYPEK Karolina 713WarszawaK Open10K 1000:00:0001:52:11.0001:52:11.00+00:20:388:007,5
41STASZEWSKA Sylwia 764K Open11K 1100:00:0001:52:18.0001:52:18.00+00:20:458:017,5
42BARCZEWSKA Agnieszka 771K Open12K 1200:00:0001:52:31.0001:52:31.00+00:20:588:027,5
43KRZYSZTOŃ Grzegorz 770KraśnikM Open31M 3100:00:0001:52:32.0001:52:32.00+00:20:598:027,5
44BALIŃSKA Maria 723K Open13K 1300:00:0001:52:35.0001:52:35.00+00:21:028:027,5
45WROŃSKA Weronika 775KrakówK Open14K 1400:00:0001:52:39.0001:52:39.00+00:21:068:027,5
46WOJTKIEWICZ Jarosław 788Podkowa LeśnaM Open32M 3200:00:0001:52:52.0001:52:52.00+00:21:198:037,4
47ŚWIDEREK Kasia 774K Open15K 1500:00:0001:53:24.0001:53:24.00+00:21:518:067,4
48LEŚNIAK Arkadiusz 732WarszawaM Open33M 3300:00:0001:54:41.0001:54:41.00+00:23:088:117,3
49SWISTOWSKI Sławomir 757M Open34M 3400:00:0001:55:09.0001:55:09.00+00:23:368:137,3
50PAJĄK Artur 729PKS LudwikowoM Open35M 3500:00:0001:56:05.0001:56:05.00+00:24:328:177,2
51SZYBIAK Maciej 756Agona W&MM Open36M 3600:00:0001:56:25.0001:56:25.00+00:24:528:187,2
52DĄBEK Anna 762LublinK Open16K 1600:00:0001:56:32.0001:56:32.00+00:24:598:197,2
53SZYBIAK Joanna 755Agona W&MK Open17K 1700:00:0001:56:47.0001:56:47.00+00:25:148:207,2
54GRZEGORCZYK Andrzej 734SKB Stalowa WolaM Open37M 3700:00:0001:58:51.0001:58:51.00+00:27:188:297,1
55NIEDZIAŁEK Robert 748Ktozabil.plM Open38M 3800:00:0001:58:56.0001:58:56.00+00:27:238:297,1
56SZUKOWSKA Amelia 783K Open18K 1800:00:0001:59:25.0001:59:25.00+00:27:528:317,0
57ZAPŁAWA Grzegorz 790M Open39M 3900:00:0001:59:35.0001:59:35.00+00:28:028:327,0
57KRZYSIAK Jakub 706Agencja Perform / Politechnika BiegaM Open39M 3900:00:0001:59:35.0001:59:35.00+00:28:028:327,0
59ALEKSANDER Piotr 772M Open41M 4100:00:0001:59:50.0001:59:50.00+00:28:178:337,0
60KUCZAKOWSKA Joanna 800LegnicaK Open19K 1900:00:0001:59:55.0001:59:55.00+00:28:228:337,0
61MOLEK Agnieszka 781MielecK Open20K 2000:00:0002:00:18.0002:00:18.00+00:28:458:357,0
62SZARAFIN Sławomir 765WałbrzychM Open42M 4200:00:0002:00:22.0002:00:22.00+00:28:498:357,0
63TUCZAPSKA Anna 727MYSZ I DZAKOK Open21K 2100:00:0002:00:25.0002:00:25.00+00:28:528:367,0
64MOSKWA Małgorzata 738PruszkówK Open22K 2200:00:0002:00:29.0002:00:29.00+00:28:568:367,0
65NADROWSKI Tomasz 739Więcej Funku!M Open43M 4300:00:0002:00:30.0002:00:30.00+00:28:578:367,0
66HORODECKI Krzysztof 730AKSU PolskaM Open44M 4400:00:0002:00:39.0002:00:39.00+00:29:068:377,0
67POTAKOWSKA Monika 711WąwałK Open23K 2300:00:0002:01:04.0002:01:04.00+00:29:318:386,9
68KAPUSTA Grzegorz 737RYKIM Open45M 4500:00:0002:01:45.0002:01:45.00+00:30:128:416,9
68PRZĄDKA Tomasz 720RykiM Open45M 4500:00:0002:01:45.0002:01:45.00+00:30:128:416,9
70CIESIELSKI Michał 721CSWP Audit&AdvisoryM Open47M 4700:00:0002:02:03.0002:02:03.00+00:30:308:436,9
71POLIKOWSKI Mariusz 769BrzegM Open48M 4800:00:0002:05:07.0002:05:07.00+00:33:348:566,7
72WIECKO Ewa 719K Open24K 2400:00:0002:06:30.0002:06:30.00+00:34:579:026,6
73BOGUCKA Martyna 767JacekBiega Running TeamK Open25K 2500:00:0002:06:46.0002:06:46.00+00:35:139:036,6
74PIETRZYK Barbara 758Kwidzyn RunK Open26K 2600:00:0002:08:58.0002:08:58.00+00:37:259:126,5
75GRABOWSKA Joanna 776KM UMK ToruńK Open27K 2700:00:0002:09:36.0002:09:36.00+00:38:039:156,5
76KUBAREK Małgorzata 704KrakówK Open28K 2800:00:0002:10:23.0002:10:23.00+00:38:509:186,4
77KLISZ Agnieszka 709LublinK Open29K 2900:00:0002:11:26.0002:11:26.00+00:39:539:236,4
78SUCHODOLSKA Wioletta 773RadlinK Open30K 3000:00:0002:12:46.0002:12:46.00+00:41:139:296,3
79WONKO Ewa 749Łódź RYSIOTEAMK Open31K 3100:00:0002:13:13.0002:13:13.00+00:41:409:306,3
80CEGŁOWSKA Monika 708Warbud Running TeamK Open32K 3200:00:0002:14:23.0002:14:23.00+00:42:509:356,3
81SUSZEK Arkadiusz 793RUN IS FUN WarszawaM Open49M 4900:00:0002:15:57.0002:15:57.00+00:44:249:426,2
82WRÓBLEWSKA Joanna 784Lasek Bielański TeamK Open33K 3300:00:0002:23:19.0002:23:19.00+00:51:4610:145,9
83LENKOWSKA Adrianna 743Biegam, bo nie lubię PoznańK Open34K 3400:00:0002:24:34.0002:24:34.00+00:53:0110:195,8
84RADCZYNSKA Justyna 722Passus Sport TeamK Open35K 3500:00:0002:30:33.0002:30:33.00+00:59:0010:455,6
85PACANOWSKA Agnieszka 701Wełnica BiegaK Open36K 3600:00:0002:31:40.0002:31:40.00+01:00:0710:505,5
86SZABELSKA Elżbieta 741LublinK Open37K 3700:00:0002:33:05.0002:33:05.00+01:01:3210:565,5
86BARTOSZEK Mateusz 736LublinM Open50M 5000:00:0002:33:05.0002:33:05.00+01:01:3210:565,5
88CAŁKA Grzegorz 761AGIT RUN TEAMM Open51M 5100:00:0002:37:56.0002:37:56.00+01:06:2311:165,3
88CAŁKA Agnieszka 760AGIT RUN TEAMK Open38K 3800:00:0002:37:56.0002:37:56.00+01:06:2311:165,3
90KRAWCZYNSKI Jacek 786RadziejowiceM Open52M 5200:00:0002:40:35.0002:40:35.00+01:09:0211:285,2
91MRÓZ Marek 787GRUPA MALBORKM Open53M 5300:00:0002:40:36.0002:40:36.00+01:09:0311:285,2
92NASTAŁA Anita 778Świecie n. WisłąK Open39K 3900:00:0003:51:47.0003:51:47.00+02:20:1416:333,6
93KRÓL Monika 780Loft SportK Open40K 4000:00:0003:51:48.0003:51:48.00+02:20:1516:333,6
94MIRECKI Jan 724M Open54M 5400:00:0003:52:30.0003:52:30.00+02:20:5716:363,6
95GRUCA Andrzej 794M Open55M 5500:00:0004:35:13.0004:35:13.00+03:03:4019:393,1
Znaleziono 95 wynik(ów)