I ULTRA MARATON BIESZCZADZKI
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2013-10-13
Miejsce : Cisna
Dystans : 47 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 227
Wystartowało : 227
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 227
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
47km
Czas
brutto
47km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GORCZYCA Bartosz 1M201M 100:00:0003:34:37.0003:34:37.00 4:0714,5
2JABŁOŃSKI Artur 2JACEKBIEGA BY POWERGYMM301M 200:00:0003:35:07.0003:35:07.00+00:00:304:0814,5
3GRINIUS Gediminas 3D2G2 / Sviesos kariai / HQ MNC NEM302M 300:00:0003:53:08.0003:53:08.00+00:18:314:2913,4
4PAKUŁA Paweł 4Columbia / MKS "Żak" Biała PodlaskaM303M 400:00:0004:11:46.0004:11:46.00+00:37:094:5012,4
5CICHOŃ Maciej 542.195 WejherowoM401M 500:00:0004:32:43.0004:32:43.00+00:58:065:1411,4
6GARDENER Jacek 6JACEKBIEGA BY POWERGYMM402M 600:00:0004:34:35.0004:34:35.00+00:59:585:1611,4
7KŁÓSEK Tomasz 7JACEKBIEGA BY POWERGYMM304M 700:00:0004:35:09.0004:35:09.00+01:00:325:1711,3
8LIPOWSKI Marcin 8Art of Sport bizuteriasportowa.plM305M 800:00:0004:35:32.0004:35:32.00+01:00:555:1711,3
9DOMISZEWSKI Ignacy 9M202M 900:00:0004:36:43.0004:36:43.00+01:02:065:1911,3
10DUDZIK Robert 10M203M 1000:00:0004:36:56.0004:36:56.00+01:02:195:1911,3
11ZIOŁO Jarosław 11M306M 1100:00:0004:37:08.0004:37:08.00+01:02:315:1911,3
12KRZYSZTOŃ Marcin 12GIEEMPE LASYM307M 1200:00:0004:39:50.0004:39:50.00+01:05:135:2211,1
13KUCZEWSKI Tomasz 13niezrzeszonyM403M 1300:00:0004:40:09.0004:40:09.00+01:05:325:2311,1
14WIERNUSZ Krzysztof 14M308M 1400:00:0004:41:50.0004:41:50.00+01:07:135:2511,1
15PAWUL Wojciech 15Rab Team Polska GOPR BieszczadyM204M 1500:00:0004:43:43.0004:43:43.00+01:09:065:2711,0
16BUDNICKI Rafał 16MORT!M205M 1600:00:0004:45:19.0004:45:19.00+01:10:425:2910,9
17KAŁUŻNY Jakub 17Schronisko Jaworzec BieszczadyM206M 1700:00:0004:46:04.0004:46:04.00+01:11:275:3010,9
18KUŹNIAR Paweł 18M207M 1800:00:0004:46:51.0004:46:51.00+01:12:145:3010,9
19ŁUKASZUK Michał 19Saska KępaM309M 1900:00:0004:47:01.0004:47:01.00+01:12:245:3110,9
20ŁĘCKA Agnieszka 20JACEKBIEGA BY POWERGYMK201K 100:00:0004:47:12.0004:47:12.00+01:12:355:3110,9
21ŁYJAK Olga 21JACEKBIEGA BY POWERGYMK301K 200:00:0004:48:47.0004:48:47.00+01:14:105:3310,8
22SOCHA Maciej 22Wredny Zygmunt TeamM3010M 2000:00:0004:50:00.0004:50:00.00+01:15:235:3410,8
23KOBYLARZ Piotr 23Rzeszowskie Gazele i GepardyM208M 2100:00:0004:53:27.0004:53:27.00+01:18:505:3810,6
24BOBER Maciej 24M3011M 2200:00:0004:54:28.0004:54:28.00+01:19:515:3910,6
25BŁĘDOWSKI Jakub 25Truchtacz.plM404M 2300:00:0004:55:47.0004:55:47.00+01:21:105:4110,5
26BARANIAK Radosław 26M405M 2400:00:0004:58:58.0004:58:58.00+01:24:215:4410,4
27JASTRZĄB Piotr 27Dekan LeskoM406M 2500:00:0004:59:15.0004:59:15.00+01:24:385:4510,4
28KOŁDER Tomasz 28PaKo Team CieszynM3012M 2600:00:0005:00:40.0005:00:40.00+01:26:035:4610,4
28PAWLAS Lucjan 29PaKo Team CieszynM3012M 2600:00:0005:00:40.0005:00:40.00+01:26:035:4610,4
30KOMISARZ Tomasz 30M3014M 2800:00:0005:00:41.0005:00:41.00+01:26:045:4610,4
31WOŁOSZYN Ryszard 31KLINGSPOR BIELSKO-BIAŁAM407M 2900:00:0005:02:33.0005:02:33.00+01:27:565:4910,3
32HADAM Jacek 32Klub Biegacza LubaczówM408M 3000:00:0005:03:39.0005:03:39.00+01:29:025:5010,3
33CIESIŃSKI Mariusz 33M409M 3100:00:0005:04:16.0005:04:16.00+01:29:395:5110,3
34SOBOLEWSKI Sebastian 34M209M 3200:00:0005:08:00.0005:08:00.00+01:33:235:5510,1
35WITT Bartosz 35BULL Racing TeamM3015M 3300:00:0005:10:27.0005:10:27.00+01:35:505:5810,0
36TKACZEWSKI Piotr 36niezrzeszonyM4010M 3400:00:0005:10:37.0005:10:37.00+01:36:005:5810,0
37MAJ Robert 37TVP LublinM4011M 3500:00:0005:10:57.0005:10:57.00+01:36:205:5810,0
38ŚLIWIŃSKI Paweł 38M2010M 3600:00:0005:12:53.0005:12:53.00+01:38:166:0110,0
39PRĘDKI Mirosław 39M3016M 3700:00:0005:13:21.0005:13:21.00+01:38:446:0110,0
40ADAMCZUK Mariusz 40Napieramy!M3017M 3800:00:0005:15:00.0005:15:00.00+01:40:236:039,9
41WIDŁAK Janusz 41M4012M 3900:00:0005:15:59.0005:15:59.00+01:41:226:049,9
42KĄKOL Łukasz 42HEINEKEN RunnersM3018M 4000:00:0005:16:11.0005:16:11.00+01:41:346:049,9
43POPIOŁEK Maciej 43masana.plM2011M 4100:00:0005:16:45.0005:16:45.00+01:42:086:059,9
44KONOPKA Sławek 44stowarzyszenie rannych i poszkodowanych w misjach poza granicami krajuM4013M 4200:00:0005:17:15.0005:17:15.00+01:42:386:069,8
45GRUSZKA Darek 45Ceneria.plM3019M 4300:00:0005:17:34.0005:17:34.00+01:42:576:069,8
46OLEKSY Jaroslaw 46ks limanowa forrestM501M 4400:00:0005:20:23.0005:20:23.00+01:45:466:099,7
47FIGURA Marcin 47Kwidzyn RunM3020M 4500:00:0005:21:09.0005:21:09.00+01:46:326:109,7
48KONDRAK Jan 48Lubelska Federacja BardówM502M 4600:00:0005:22:04.0005:22:04.00+01:47:276:119,7
49SZYMEL Michał 49M2012M 4700:00:0005:23:20.0005:23:20.00+01:48:436:139,6
50ROSIŃSKI Piotr 50Pro-Cars WejherowoM503M 4800:00:0005:24:46.0005:24:46.00+01:50:096:149,6
50BRUŹ Filip 51BULL Racing TeamM3021M 4800:00:0005:24:46.0005:24:46.00+01:50:096:149,6
52ZDANOWSKI Łukasz 52bez klubuM2013M 5000:00:0005:25:28.0005:25:28.00+01:50:516:159,6
53DUBIECKI Jarema 53ŁKB NA ZDROWIEM4014M 5100:00:0005:25:40.0005:25:40.00+01:51:036:159,6
54TRUSZKIEWICZ Krystian 54M2014M 5200:00:0005:27:35.0005:27:35.00+01:52:586:179,5
55SŁODOWNIK Rafał 55MMTTM2015M 5300:00:0005:27:38.0005:27:38.00+01:53:016:189,5
56RZESZÓTKO Leszek 56TT ZgórmysynyM504M 5400:00:0005:27:50.0005:27:50.00+01:53:136:189,5
57WODER Olaf 57truchtacz.plM3022M 5500:00:0005:28:05.0005:28:05.00+01:53:286:189,5
57SZYSZKA Sebastian 58Truchtacz.plM4015M 5500:00:0005:28:05.0005:28:05.00+01:53:286:189,5
59SUJAK Mirosław 59MKB DreptakM4016M 5700:00:0005:29:18.0005:29:18.00+01:54:416:199,5
60TUROSZ Iwona 60GOPR BieszczadyK202K 300:00:0005:30:24.0005:30:24.00+01:55:476:219,4
61RĘKAWEK Artur 61M4017M 5800:00:0005:30:55.0005:30:55.00+01:56:186:219,4
62REGUŁA Paweł 62SZCZĘŚCIE W NIESZCZĘŚCIUM3023M 5900:00:0005:31:01.0005:31:01.00+01:56:246:219,4
63DĄBKOWSKI Kamil 63M4018M 6000:00:0005:31:06.0005:31:06.00+01:56:296:229,4
64JAREMA Robert 64Lokomotiv MajdanM4019M 6100:00:0005:31:25.0005:31:25.00+01:56:486:229,4
65BRZOZOWSKI Jacek 65Jacek BrzozowskiM3024M 6200:00:0005:31:46.0005:31:46.00+01:57:096:229,4
66KITLAS Dariusz 66Pędziwiatr Białystok SochonieM4020M 6300:00:0005:32:09.0005:32:09.00+01:57:326:239,4
67MACYSZYN Wojciech 67NGB KŁOBUCKM3025M 6400:00:0005:32:40.0005:32:40.00+01:58:036:239,4
68HERNIK Dariusz 68Biegiem Radom!M4021M 6500:00:0005:33:01.0005:33:01.00+01:58:246:249,4
69WISZNIEWSKI Wojciech 69M3026M 6600:00:0005:34:06.0005:34:06.00+01:59:296:259,3
70HELOWICZ Stanisław 70M3027M 6700:00:0005:35:21.0005:35:21.00+02:00:446:269,3
71MADEJSKI Sławomir 71Speleoklub ŚwiętokrzyskiM2016M 6800:00:0005:35:36.0005:35:36.00+02:00:596:279,3
72DETTLAFF Mariusz 72Wataha Wilcza GóraM3028M 6900:00:0005:36:20.0005:36:20.00+02:01:436:289,3
73LISZKA Piotr 73M601M 7000:00:0005:36:47.0005:36:47.00+02:02:106:289,3
74ŁUBIAN Michał 74M3029M 7100:00:0005:36:57.0005:36:57.00+02:02:206:289,3
75SKROK Dariusz 75Hardcore HolidaysM4022M 7200:00:0005:37:33.0005:37:33.00+02:02:566:299,2
76KOEHLER Krzysztof 76M505M 7300:00:0005:37:50.0005:37:50.00+02:03:136:299,2
77ZWOLIŃSKI Lukasz 77AkademiaBiegania.plM3030M 7400:00:0005:40:23.0005:40:23.00+02:05:466:329,2
78KAISER Krzysztof 78M3031M 7500:00:0005:41:27.0005:41:27.00+02:06:506:339,1
79TURLEJ Dariusz 79KONDYCJAM506M 7600:00:0005:41:59.0005:41:59.00+02:07:226:349,1
80TARCZYŃSKA Halina 80Majdańska TeamK302K 400:00:0005:42:12.0005:42:12.00+02:07:356:349,1
81MATUSZEWICZ Ewa 81K501K 500:00:0005:42:24.0005:42:24.00+02:07:476:359,1
82GRYGO Krzysztof 82KS LomzanieM507M 7700:00:0005:42:51.0005:42:51.00+02:08:146:359,1
83URMANOWSKI Daniel 83BrakM2017M 7800:00:0005:43:07.0005:43:07.00+02:08:306:359,1
84GAJOS Daniel 84M3032M 7900:00:0005:43:10.0005:43:10.00+02:08:336:359,1
84PIECHOTA Roman 85M3032M 7900:00:0005:43:10.0005:43:10.00+02:08:336:359,1
86ZWIERZYŃSKI Wojciech 86www.bangbangdesign.plM3034M 8100:00:0005:43:46.0005:43:46.00+02:09:096:369,1
87SALSKI Rafał 87M4023M 8200:00:0005:45:22.0005:45:22.00+02:10:456:389,0
88ORŁOWSKA-BEDNARZ Maria 88Fundacja Aktywne TrzemesznoK401K 600:00:0005:46:10.0005:46:10.00+02:11:336:399,0
89CZYŻ Marcin 89Szczęście w nieszczęściuM3035M 8300:00:0005:47:17.0005:47:17.00+02:12:406:409,0
90BANAŚ Adam 90KW TrojmiastoM3036M 8400:00:0005:47:51.0005:47:51.00+02:13:146:419,0
91SOSNOWSKA Aleksandra 91K303K 700:00:0005:47:52.0005:47:52.00+02:13:156:419,0
92TUROSZ Zbigniew 92niezrzeszonyM508M 8500:00:0005:47:57.0005:47:57.00+02:13:206:419,0
93TUCZAPSKI Artur 93M509M 8600:00:0005:48:09.0005:48:09.00+02:13:326:419,0
94PORĘBA Eugeniusz 94MIECHÓWM5010M 8700:00:0005:48:19.0005:48:19.00+02:13:426:419,0
95BIAŁY Maciej 95ProRehab Running TeamM2018M 8800:00:0005:50:33.0005:50:33.00+02:15:566:448,9
96RÓŻANKOWSKA Aleksandra 96K402K 800:00:0005:50:55.0005:50:55.00+02:16:186:448,9
97CZOSNOWSKI Tomasz 97ZATYRANYM3037M 8900:00:0005:51:03.0005:51:03.00+02:16:266:458,9
98FĄFARA Marek 98ZEPHYR Kędzierzyn-KoźleM3038M 9000:00:0005:51:18.0005:51:18.00+02:16:416:458,9
99SĘK Tomasz 99M3039M 9100:00:0005:51:22.0005:51:22.00+02:16:456:458,9
100DWORAK Norbert 100M3040M 9200:00:0005:51:24.0005:51:24.00+02:16:476:458,9
101JURCZAK Roman 101M5011M 9300:00:0005:51:31.0005:51:31.00+02:16:546:458,9
102SZEFER Maciej 102M3041M 9400:00:0005:51:38.0005:51:38.00+02:17:016:458,9
103SIWEK Marcin 103M2019M 9500:00:0005:53:02.0005:53:02.00+02:18:256:478,8
104BRODA Przemysław 104Running-Team-ZabrzeM3042M 9600:00:0005:53:19.0005:53:19.00+02:18:426:478,8
105KSIĘŻAK Bartłomiej 105BiegSzlakTrafi.plM3043M 9700:00:0005:53:21.0005:53:21.00+02:18:446:478,8
106WIŚNIEWSKI Artur 106INTROM3044M 9800:00:0005:53:54.0005:53:54.00+02:19:176:488,8
107DARSKI Rafał 107M4024M 9900:00:0005:54:54.0005:54:54.00+02:20:176:498,8
108ŚLĄCZKA Arkadiusz 108M3045M 10000:00:0005:56:18.0005:56:18.00+02:21:416:518,8
109DETTLAFF Patrycja 109Wataha Wilcza GóraK304K 900:00:0005:56:45.0005:56:45.00+02:22:086:518,7
110RAKOWSKI Tomek 110TVP Maraton LubelskiM4025M 10100:00:0006:01:00.0006:01:00.00+02:26:236:568,6
111KONIECZNY Mariusz 111AGONA W&MM4026M 10200:00:0006:01:08.0006:01:08.00+02:26:316:568,6
111SZYBIAK Waldemar 112AGONA W&MM4026M 10200:00:0006:01:08.0006:01:08.00+02:26:316:568,6
113CHOROŚ Piotr 113Vege RunnersM3046M 10400:00:0006:01:43.0006:01:43.00+02:27:066:578,6
113MADEJ Mirosław 114Str KrakówM4028M 10400:00:0006:01:43.0006:01:43.00+02:27:066:578,6
115KOZIOŁ Łukasz 115Zabiegani MielecM3047M 10600:00:0006:01:45.0006:01:45.00+02:27:086:578,6
116ŚWIDERSKI Marcin 116M2020M 10700:00:0006:04:45.0006:04:45.00+02:30:087:008,6
117ŚLIWIŃSKI Andrzej 117MiechówM5012M 10800:00:0006:05:10.0006:05:10.00+02:30:337:018,5
118GRABOWSKA Joanna 118KM UMK ToruńK305K 1000:00:0006:05:30.0006:05:30.00+02:30:537:018,5
119MAZURKIEWICZ Tomasz 119M4029M 10900:00:0006:05:41.0006:05:41.00+02:31:047:018,5
120RUDZKI Grzegorz 120M5013M 11000:00:0006:06:18.0006:06:18.00+02:31:417:028,5
121PIECH Krzysztof 121Spartanie DzieciomM4030M 11100:00:0006:07:53.0006:07:53.00+02:33:167:048,5
122ŚMIŁOWSKA Marzena 122obozybiegowe.plK306K 1100:00:0006:08:18.0006:08:18.00+02:33:417:048,5
123WOŹNIAK Ryszard 123Politechnika WarszawskaM4031M 11200:00:0006:09:23.0006:09:23.00+02:34:467:068,4
124BUKOWSKI Marian 124M602M 11300:00:0006:10:27.0006:10:27.00+02:35:507:078,4
125WOJCIECHOWSKI Paweł 1250M4032M 11400:00:0006:10:45.0006:10:45.00+02:36:087:078,4
126KRZYSZTOŃ Piotr 126GIEEMPE LASYM3048M 11500:00:0006:10:57.0006:10:57.00+02:36:207:088,4
127SKWARZYŃSKI Erwin 127M2021M 11600:00:0006:11:07.0006:11:07.00+02:36:307:088,4
128SZYSZKOWSKI Włodzimierz 128M4033M 11700:00:0006:11:10.0006:11:10.00+02:36:337:088,4
129ZAKRZEWSKI Krzysztof 1293:33 TEAMM4034M 11800:00:0006:13:10.0006:13:10.00+02:38:337:108,4
130WESOŁOWSKI Robert 130Skrzat TeamM3049M 11900:00:0006:13:50.0006:13:50.00+02:39:137:118,3
131BŁOCH Marek 131M4035M 12000:00:0006:14:03.0006:14:03.00+02:39:267:118,3
132MUSIAŁOWSKI Marcin 132ESKA TEAM-USTRZYKI GÓRNEM3050M 12100:00:0006:14:43.0006:14:43.00+02:40:067:128,3
133FARON Agnieszka 133Newline teamK307K 1200:00:0006:14:50.0006:14:50.00+02:40:137:128,3
134SKRZYPCZAK Piotr 134M3051M 12200:00:0006:17:49.0006:17:49.00+02:43:127:158,3
135GAZDA Bartłomiej 135M3052M 12300:00:0006:18:44.0006:18:44.00+02:44:077:178,2
136BONDARA Sylwia 136K203K 1300:00:0006:21:48.0006:21:48.00+02:47:117:208,2
137MISIUREWICZ Paweł 137Passus Sport TeamM4036M 12400:00:0006:21:57.0006:21:57.00+02:47:207:208,2
138NOWAK Artur 138M3053M 12500:00:0006:22:03.0006:22:03.00+02:47:267:208,2
139JACKOWIAK Michał 139BULL Racing TeamM3054M 12600:00:0006:22:15.0006:22:15.00+02:47:387:218,2
140BONDARCZUK Igor 140bondarczuk.comM4037M 12700:00:0006:24:21.0006:24:21.00+02:49:447:238,1
141RAK Łukasz 141Jasielskie Stowarzyszenie C yklistówM3055M 12800:00:0006:25:15.0006:25:15.00+02:50:387:248,1
142CZEPIEL-RAK Katarzyna 142Jasielskie Stowarzyszenie C yklistówK308K 1400:00:0006:25:16.0006:25:16.00+02:50:397:248,1
143WIŚNIEWSKI Piotr 143Aktywni KociewiacyM4038M 12900:00:0006:25:40.0006:25:40.00+02:51:037:258,1
144CYPARSKI Artur 1444 pory roku BrzozówM3056M 13000:00:0006:26:24.0006:26:24.00+02:51:477:258,1
145GROSSE Paweł 145M3057M 13100:00:0006:26:36.0006:26:36.00+02:51:597:268,1
146ULAS Maciej 146M3058M 13200:00:0006:27:55.0006:27:55.00+02:53:187:278,0
146OLĘDZKI Janusz 147Wredny Zygmunt TeamM5014M 13200:00:0006:27:55.0006:27:55.00+02:53:187:278,0
148ŻOŁEK Artur 148WHTKM3059M 13400:00:0006:28:27.0006:28:27.00+02:53:507:288,0
149ZBOŻNIAK Łukasz 149n/aM2022M 13500:00:0006:30:51.0006:30:51.00+02:56:147:308,0
149SOCHA Piotr 150M2022M 13500:00:0006:30:51.0006:30:51.00+02:56:147:308,0
151WOŹNIAK Sebastian 151M2024M 13700:00:0006:31:25.0006:31:25.00+02:56:487:318,0
152RUSZNICA Tomasz 152M3060M 13800:00:0006:31:33.0006:31:33.00+02:56:567:318,0
153HRYNIEWSKI Ryszard 153BrakM4039M 13900:00:0006:31:44.0006:31:44.00+02:57:077:328,0
154GOŁĘBIOWSKI Ludwik 154M3061M 14000:00:0006:32:53.0006:32:53.00+02:58:167:337,9
155LEŚNIEWICZ Tomasz 155M4040M 14100:00:0006:33:21.0006:33:21.00+02:58:447:337,9
156BŁACHOWICZ Rafał 156Zabiegani MielecM4041M 14200:00:0006:34:26.0006:34:26.00+02:59:497:357,9
157ZAKRZEWSKI Paweł 157KB-REBUS.PLM4042M 14300:00:0006:34:36.0006:34:36.00+02:59:597:357,9
158PALCZAK Rafał 1580M4043M 14400:00:0006:35:21.0006:35:21.00+03:00:447:367,9
159BRZEZINSKI Marek 159Korup MotionM4044M 14500:00:0006:36:56.0006:36:56.00+03:02:197:387,9
160KARDACH Kamil 160M2025M 14600:00:0006:37:16.0006:37:16.00+03:02:397:387,9
161JAREMA Maciej 161Lokomotiv MajdanM3062M 14700:00:0006:39:54.0006:39:54.00+03:05:177:417,8
162SZCZEPANEK Monika 162K403K 1500:00:0006:40:15.0006:40:15.00+03:05:387:417,8
163MORAWSKA Anna 163KONDYCJAK601K 1600:00:0006:42:51.0006:42:51.00+03:08:147:447,7
164SOPAŁA Jakub 164M3063M 14800:00:0006:43:24.0006:43:24.00+03:08:477:457,7
164RZESZÓTKO Marzena 165TT ZgórmysynyK404K 1700:00:0006:43:24.0006:43:24.00+03:08:477:457,7
166GAŁWA Jan 166szczęście w nieszczęściuM2026M 14900:00:0006:45:16.0006:45:16.00+03:10:397:477,7
167BAUM Maciej 167M4045M 15000:00:0006:45:29.0006:45:29.00+03:10:527:477,7
168KIRKIEWICZ Ireneusz 168KOLEGA MAĆKA OŁAWAM4046M 15100:00:0006:45:35.0006:45:35.00+03:10:587:477,7
169JÓZEFCZYK Tomasz 169brakM3064M 15200:00:0006:45:40.0006:45:40.00+03:11:037:487,7
170BUSZ Jacek 170KormoranM3065M 15300:00:0006:47:30.0006:47:30.00+03:12:537:507,7
171HUZIOR Elżbieta 171Luxtorpeda CzerwionkaK405K 1800:00:0006:47:31.0006:47:31.00+03:12:547:507,7
172KOZA Jan 172Lokomotiv MajdanM2027M 15400:00:0006:47:47.0006:47:47.00+03:13:107:507,7
172DERWICH Łukasz 173GOPR BieszczadyM3066M 15400:00:0006:47:47.0006:47:47.00+03:13:107:507,7
174RAKOWSKA Magdalena 174K406K 1900:00:0006:47:50.0006:47:50.00+03:13:137:507,7
175PILECKI Maciej 175M3067M 15600:00:0006:49:17.0006:49:17.00+03:14:407:527,6
176SZELKA Andrzej 176AKMB Pędziwiatr GliwiceM5015M 15700:00:0006:52:09.0006:52:09.00+03:17:327:557,6
177MIELEC Daniel 177www.uslugialpinistyczne.plM3068M 15800:00:0006:52:50.0006:52:50.00+03:18:137:567,6
178KACZMAREK Jakub 178niezrzeszonyM3069M 15900:00:0006:53:44.0006:53:44.00+03:19:077:577,5
179FIJAŁKOWSKI Radosław 179Kostek TeamM3070M 16000:00:0006:55:14.0006:55:14.00+03:20:377:597,5
180SĘPKA Daria 180Spartanie DzieciomK309K 2000:00:0006:55:38.0006:55:38.00+03:21:017:597,5
180ZIELIŃSKI Michał 181M4047M 16100:00:0006:55:38.0006:55:38.00+03:21:017:597,5
182ZIELENKIEWICZ Kacper 182M2028M 16200:00:0006:58:49.0006:58:49.00+03:24:128:037,4
183DZIENISZEWSKI Tomasz 183M3071M 16300:00:0006:58:59.0006:58:59.00+03:24:228:037,4
184MIESZKIAN Krystian 184TęczaM3072M 16400:00:0007:00:13.0007:00:13.00+03:25:368:047,4
185DĄBEK Paweł 185M4048M 16500:00:0007:00:16.0007:00:16.00+03:25:398:047,4
186KOSTKA Janusz 186brakM4049M 16600:00:0007:02:30.0007:02:30.00+03:27:538:077,4
187PŁUCIENNIK Olga 187K204K 2100:00:0007:02:54.0007:02:54.00+03:28:178:077,4
188ŻBIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 188K3010K 2200:00:0007:02:59.0007:02:59.00+03:28:228:087,4
189GLÜCK Witold 189KB "Arturówek" ŁódźM4050M 16700:00:0007:03:20.0007:03:20.00+03:28:438:087,4
190RUBAN Rafał 190Running Team ZabrzeM3073M 16800:00:0007:04:46.0007:04:46.00+03:30:098:107,3
191MOLEK Karol 191M3074M 16900:00:0007:05:58.0007:05:58.00+03:31:218:117,3
192ZAMOJSKI Adam 192AQUARIUSM4051M 17000:00:0007:06:51.0007:06:51.00+03:32:148:127,3
193PYSIEWICZ Krzysztof 193niezrzeszonyM5016M 17100:00:0007:06:56.0007:06:56.00+03:32:198:127,3
194DUDEK Arkadiusz 1944 pory rokuM4052M 17200:00:0007:08:02.0007:08:02.00+03:33:258:137,3
195BABIK Łukasz 195M3075M 17300:00:0007:09:47.0007:09:47.00+03:35:108:157,3
195KUBALA Sylwester 196niezrzeszonyM4053M 17300:00:0007:09:47.0007:09:47.00+03:35:108:157,3
197STARZYŃSKI Stefan 197BBMM4054M 17500:00:0007:10:01.0007:10:01.00+03:35:248:167,3
198BUŚ Mateusz 198M2029M 17600:00:0007:11:02.0007:11:02.00+03:36:258:177,2
199SOSZYŃSKA Gosia 199CzłapaczeK502K 2300:00:0007:12:53.0007:12:53.00+03:38:168:197,2
200KUŁAKOWSKI Piotr 200CzłapaczeM5017M 17700:00:0007:12:54.0007:12:54.00+03:38:178:197,2
201MROZIK Jarosław 201KB Perełka Praga-PółnocM2030M 17800:00:0007:13:35.0007:13:35.00+03:38:588:207,2
202DOMIAN Marta 202K205K 2400:00:0007:14:59.0007:14:59.00+03:40:228:217,2
203HAMROL Bartosz 203WKSG Wolsztyn GOPR BieszczadyM3076M 17900:00:0007:18:07.0007:18:07.00+03:43:308:257,1
204OZIMKOWICZ Dariusz 204M5018M 18000:00:0007:18:13.0007:18:13.00+03:43:368:257,1
205NALEWAJEK Andrzej 205Smerek9.plM5019M 18100:00:0007:18:59.0007:18:59.00+03:44:228:267,1
206OCHAB Janusz 206M4055M 18200:00:0007:20:26.0007:20:26.00+03:45:498:287,1
207DZIĄG Anna 207niezrzeszonaK407K 2500:00:0007:20:54.0007:20:54.00+03:46:178:287,1
207SMOLIŃSKI Robert 208Global Adventure TeamM4056M 18300:00:0007:20:54.0007:20:54.00+03:46:178:287,1
209DABULIS Jarosław 209M4057M 18400:00:0007:21:06.0007:21:06.00+03:46:298:287,1
210KUCZAKOWSKA Joanna 210K3011K 2600:00:0007:22:23.0007:22:23.00+03:47:468:307,1
210KRUZEL Rafał 211M4058M 18500:00:0007:22:23.0007:22:23.00+03:47:468:307,1
212ŚMIECHOWICZ Gerard 212M4059M 18600:00:0007:24:51.0007:24:51.00+03:50:148:337,0
213BEMBEN Roman 213M3077M 18700:00:0007:27:41.0007:27:41.00+03:53:048:367,0
214PAWŁOWSKI Tomek 214Łysi, brodaci, wąsaci i co słuchają RMM3078M 18800:00:0007:28:07.0007:28:07.00+03:53:308:377,0
215KNAPIK Jerzy 215KKB Dystans KrakówM603M 18900:00:0007:28:43.0007:28:43.00+03:54:068:377,0
216GŁUCH Krzysztof 216M3079M 19000:00:0007:30:13.0007:30:13.00+03:55:368:396,9
217KARWIŃSKA Urszula 217BBL ToruńK206K 2700:00:0007:30:59.0007:30:59.00+03:56:228:406,9
218WARDECKA Dorota 218K408K 2800:00:0007:32:08.0007:32:08.00+03:57:318:416,9
219SOŚNICKI Michał 219M2031M 19100:00:0007:34:11.0007:34:11.00+03:59:348:446,9
219WAWRZOS Marek 220MKB EKOSFERAM3080M 19100:00:0007:34:11.0007:34:11.00+03:59:348:446,9
221GIELEN Małgorzata 221WKB PiastK3012K 2900:00:0007:37:47.0007:37:47.00+04:03:108:486,8
222JAŹWA Kamil 222M2032M 19300:00:0007:42:07.0007:42:07.00+04:07:308:536,8
223GRZEGORCZYK Michał 223M2033M 19400:00:0007:43:16.0007:43:16.00+04:08:398:546,7
224LAZAR-BORKOWSKA Bogusława 224K3013K 3000:00:0007:43:18.0007:43:18.00+04:08:418:546,7
225JULKE Slawomir 225LoftsportM3081M 19500:00:0007:45:42.0007:45:42.00+04:11:058:576,7
226KUPRAS Wiesław 226M4060M 19600:00:0007:46:21.0007:46:21.00+04:11:448:586,7
227SZPAKIEWICZ Jerzy 227SGMMM5020M 19700:00:0007:50:09.0007:50:09.00+04:15:329:026,6
Znaleziono 227 wynik(ów)