IGRZYSKA BOHATERÓW - DLA NIEPODLEGŁEJ - JEDENASTKA DLA NIEPODLEGŁEJ
Igrzyska Bohaterów - Dla Niepodległej
Organizator : IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data : 2022-11-11
Miejsce : Polska
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 25
Wystartowało : 19
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 19
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SAWICKI Michał 19ŁAZYSenior Młodszy M (S1: 20-29lat)1M 100:43:40.0011,0+00:00:003:5815,1
2LORENZ Marcin 5DRUŻYNA PANAJASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Młodszy M (W1: 50-59 lat)1M 200:46:37.0011,0+00:02:574:1414,2
3ZĄBCZYŃSKI Dominik 1DRUŻYNA PANAJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy M (W1: 50-59 lat)2M 300:48:52.0011,0+00:05:124:2613,5
4SZWED Krzysztof 2DRUŻYNA PANALUBLINIECWeteran Młodszy M (W1: 50-59 lat)3M 400:50:36.0011,0+00:06:564:3613,0
5OLEJNICZAK Kamil 15KUTNOSenior Młodszy M (S1: 20-29lat)2M 500:51:00.0011,0+00:07:204:3812,9
6TORBIŃSKI Wiesław 13DRUŻYNA PANAJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy M (W2: 60+ lat)1M 600:59:13.0011,0+00:15:335:2311,1
7PASŁAWSKA Katarzyna 12KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters K (M: 40-49 lat)1K 100:59:15.0011,0+00:15:355:2311,1
8LEWANDOWSKI Zbigniew 14MURZYNOWOSenior Starszy K (S2: 30-39 lat)1M 700:59:30.0011,0+00:15:505:2411,1
9DOLICHER Robert 6SKWIERZYNAWeteran Młodszy M (W1: 50-59 lat)4M 801:03:23.0011,0+00:19:435:4510,4
10KRAJEWSKI Wojciech 7PIŁAMasters M (M: 40-49 lat)1M 901:03:35.0011,0+00:19:555:4610,4
11DOLIŃSKI Paweł 21KGHM ZG RUNLUBINSenior Starszy K (S2: 30-39 lat)2M 1001:06:48.0011,0+00:23:086:049,9
12GÓRNA Iwona 17BYDGOSZCZMasters K (M: 40-49 lat)2K 201:09:41.0011,0+00:26:016:209,5
13BRZEZIŃSKI Andrzej 18LANRUNSOLKUSZWeteran Starszy M (W2: 60+ lat)2M 1101:21:08.0011,0+00:37:287:228,1
14WARCHALA Marek 20KGHM ZG RUNLUBINWeteran Młodszy M (W1: 50-59 lat)5M 1201:24:10.0011,0+00:40:307:397,8
15GROMYSZ Wiesław 24KGHM ZG RUNLUBINWeteran Młodszy M (W1: 50-59 lat)6M 1301:24:11.0011,0+00:40:317:397,8
16FRYDRYCH Bogusław 4KGHM ZG RUNLUBINWeteran Młodszy M (W1: 50-59 lat)7M 1401:24:19.0011,0+00:40:397:397,8
17BORTKIEWICZ Monika 23KGHM ZG RUNLUBINWeteran Młodszy K (W1: 50-59 lat)1K 301:25:44.0011,0+00:42:047:477,7
18OBOLEWICZ Karol 3WARSZAWASenior Starszy K (S2: 30-39 lat)3M 1501:29:36.0011,0+00:45:568:087,4
19JÓZEFIAK Łukasz 25KONINWOLA PODŁĘŻNASenior Starszy K (S2: 30-39 lat)4M 1602:14:37.0011,0+01:30:5712:144,9
Znaleziono 19 wynik(ów)