II OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING 2022 - POLANICA-ZDRÓJ - 10KM - 10/4
II Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-07-02
Miejsce : Polanica-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 90
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 88
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Mundurowi | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_5km
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DZIEDIEWICZ Andrzej 100NW CZLAPSKI TEAMWARSZAWAM40-491M 100:33:0801:07:31.80 6:458,9
2ROMANOWSKI Daniel 63KATOWICKI NORDIC WALKINGRYBNIKM18-291M 200:33:5701:08:34.85+00:01:036:518,8
3SKIBA Krzysztof 94KGHM METRACOLEGNICAM60-691M 300:34:0101:08:37.30+00:01:056:518,7
4WOJTOWICZ Tomasz 88LUKI TEAM POLSKAWIDACZM30-391M 400:33:5501:10:58.20+00:03:267:058,5
5BARCZYK Bogdan 4NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-591M 500:35:2501:11:44.45+00:04:127:108,4
6WILCZEK Krzysztof 83CIDRY LOTAJOMZĘBOWICEM40-492M 600:35:5101:11:47.25+00:04:157:108,4
7ŚWIDEREK Marcin 79NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM40-493M 700:35:5701:12:16.20+00:04:447:138,3
8BIBKO Martin 6SPEEDBARKOSICEM40-494M 800:35:3601:12:17.05+00:04:457:138,3
9NIEDBAŁ Adam 49SILESIA NORDIC TEAMSIEWIERZM40-495M 900:36:0801:12:31.95+00:05:007:158,3
10ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 93KGHM METRACOLEGNICAK40-491K 100:36:1001:12:47.80+00:05:167:168,2
11PRZYSTARZ Grzegorz 60OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM50-592M 1000:36:0501:13:38.90+00:06:077:218,1
12MIELECKA Agnieszka 45POLIPACK TEAM GWEGĄSAWAK50-591K 200:36:2301:13:49.55+00:06:177:228,1
13BIELECKA Zuzanna 7NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-492K 300:36:3101:13:54.80+00:06:237:238,1
14HELWICH Stefan 99KGHM METRACOWIELENM60-692M 1100:36:0101:13:57.75+00:06:257:238,1
15CHOJNACKI Paweł 11EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECIN-MIERZYNM50-593M 1200:36:4901:14:45.60+00:07:137:288,0
16JUREK Adam 96KGHM METRACOLUBINM60-693M 1300:36:1801:14:54.30+00:07:227:298,0
17HOŁUBKA Mariusz 112LEGNICAM50-594M 1400:37:1301:15:16.40+00:07:447:318,0
18CHYRA Janusz 13NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM40-496M 1500:37:5501:15:31.80+00:08:007:337,9
19KABATA Jarosław 31NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYM50-595M 1600:36:2101:16:04.70+00:08:327:367,9
20BIŃCZYK Dariusz 8ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-392M 1700:38:3901:16:21.30+00:08:497:387,9
21LABUS Marzena 40NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK30-391K 400:36:5901:16:32.25+00:09:007:397,8
22BARTOSIEWICZ Łukasz 5LUKI TEAM POLSKABORKOWOM30-393M 1800:38:4501:17:00.20+00:09:287:427,8
23CZŁAPSKI Krzysztof 18NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-596M 1900:37:3901:17:12.95+00:09:417:437,8
24JĘDRASIAK Renata 98KGHM METRACOLUBINK50-592K 500:38:2301:18:37.40+00:11:057:517,6
25MĄDRY Grzegorz 43KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-694M 2000:38:3201:19:09.15+00:11:377:547,6
26RAJEK Magdalena 62NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-493K 600:40:1101:19:32.60+00:12:007:577,5
27ABRAMOWICZ Małgorzata 1EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-392K 700:38:5201:19:55.75+00:12:237:597,5
28SIEMIEŃSKA Marta 64GORZESZÓW 32K30-393K 800:39:2701:20:18.10+00:12:468:017,5
29PLUTO-PRĄDZYŃSKI Paweł 57SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEZIERZEM40-497M 21100:39:5701:20:42.75+00:13:108:047,4
30SZCZUDLIK Małgorzata 75KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-494K 900:40:1901:20:47.90+00:13:168:047,4
31JANECZEK Jarosław 25NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-498M 2200:41:2101:20:52.90+00:13:218:057,4
32KUBALA Zbigniew 36KĘDZIERZYN - KOŹLEM60-695M 2300:41:0201:21:11.00+00:13:398:077,4
33ZAGAJA Janusz 91WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-696M 2400:40:3101:21:15.35+00:13:438:077,4
34KARCZ Michał 32ŚWIĘTOKRZYSKA SZKOŁA NORDIC WALKINGBORKÓWM50-597M 2500:40:4401:21:34.55+00:14:028:097,4
35WIŚNIEWSKI Sławomir 85FLÜGGERGDAŃSKM40-499M 2600:39:2801:21:52.10+00:14:208:117,3
36MARCZAK Tomasz 42NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-292M 2700:40:1501:22:50.95+00:15:198:177,2
37STOLARCZYK Zenon 71WROCŁAWM70+1M 28100:40:3101:23:04.40+00:15:328:187,2
38CHRZANOWSKA Daria 12WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKINGWROCŁAWK30-394K 1000:41:2401:23:18.80+00:15:478:197,2
39KOWACZ Agata 35SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-495K 1100:40:5501:23:25.95+00:15:548:207,2
40KUŁAKOWSKA Halina 38KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-496K 1200:41:3701:24:15.10+00:16:438:257,1
41CZMOCH Marian 19PUKS ŁOSICEŁOSICEM70+2M 2900:41:2401:24:25.60+00:16:538:267,1
42WÓJCIK Barbara 90LUKI TEAM POLSKACHRZĄSTAWA WIELKAK60-691K 13100:42:0401:24:30.00+00:16:588:277,1
43WOJTAL Marta 86CIDRY LOTAJOMBYTOMK30-395K 1400:41:2301:24:36.35+00:17:048:277,1
44PALUDKIEWICZ Piotr 52NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZARNY LASM50-598M 3000:41:3601:24:40.80+00:17:098:287,1
45CZAJKA Urszula 14RUMIAK60-692K 1500:41:3001:24:41.80+00:17:108:287,1
46STOLARSKI Janusz 73SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-697M 31100:41:5101:24:50.00+00:17:188:297,1
47KULCZYCKI Tomasz 37WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4910M 3200:42:0201:24:55.40+00:17:238:297,1
48CZEREBA Leszek 17PRUDNIKM50-599M 3300:42:1901:25:01.30+00:17:298:307,1
49SZCZĘŚNIAK Zbigniew 74NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM60-698M 3400:41:4601:25:08.20+00:17:368:307,0
50LACHNIK Hubert 41ARNSDORFM70+3M 3500:42:0901:25:09.15+00:17:378:307,0
51JARUGA Beata 27OŁAWAK40-497K 1600:41:2001:25:13.50+00:17:418:317,0
52ŚLUSARCZYK Andrzej 78WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+4M 3600:41:4201:25:14.75+00:17:428:317,0
53MUSIAŁ Ola 47NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-498K 1700:42:3901:25:30.05+00:17:588:337,0
54ZDRZAŁEK Alicja 92NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYK40-499K 1800:41:2101:26:05.70+00:18:338:367,0
55DYLEWICZ Weronika 22EKSTREMUMŻAGAŃK18-291K 1900:43:2601:28:21.35+00:20:498:506,8
56SKIBA Beata 65NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4910K 2000:43:1101:28:26.80+00:20:558:506,8
57WIEŃSKO Ryszard 82PUŁAWYM60-699M 3700:43:5901:29:05.15+00:21:338:546,7
58PIEŃKOWSKA Urszula 55SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4911K 2100:44:1201:29:17.85+00:21:468:556,7
59BUCZKO Agnieszka 10ŚWIDNICAK40-4912K 2200:47:2701:32:03.00+00:24:319:126,5
60NICIEJEWSKA Joanna 48WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKINGWROCŁAWK30-396K 2300:46:0201:33:11.35+00:25:399:196,4
61PUZICHOWSKA Małgorzata 61NORDIKIJELCZ-LASKOWICEK60-693K 2400:45:3801:33:17.15+00:25:459:196,4
62BARCZYK Jolanta 3NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK60-694K 25100:46:4301:33:33.60+00:26:019:216,4
63JANKOWSKA Anna 26OŁAWA-JANIKÓW NKOŁAWAK40-4913K 2600:46:4201:34:29.60+00:26:579:266,4
64POLAŃSKA Agnieszka 59WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKINGWROCŁAWK40-4914K 2700:46:5201:34:43.85+00:27:129:286,3
65POHL Anna 58BIAŁAK50-593K 2800:47:0501:34:55.80+00:27:249:296,3
66WANDTKE Antoni 80REDAM70+5M 3800:46:0101:35:45.30+00:28:139:346,3
67MOSOŃ Marek 46WROCŁAWM60-6910M 3900:47:4001:36:00.75+00:28:289:366,3
68WOJTYCZKA Alicja 89NORDIC SPORT 2021MYSŁOWICEK60-695K 2900:47:5701:36:36.70+00:29:049:396,2
69KEDYS Agnieszka 33LUDWIKOWICE KŁODZKIEK40-4915K 3000:47:1101:37:32.30+00:30:009:456,2
70ORLIŃSKI Dariusz 51NYSAM50-5910M 40100:47:2101:37:47.60+00:30:159:466,1
71ZAWADZKA Maria 97KGHM METRACOLUBINK70+1K 3100:47:5101:37:58.40+00:30:269:476,1
72ŚLĘZAK Jakub 77KATOWICEM18-293M 4100:46:2301:37:59.75+00:30:279:476,1
73SOROKA-MITUŁA Grażyna 67SZCZECINK40-4916K 3200:46:0801:38:57.50+00:31:259:536,1
74FLORCZYK Joanna 23WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING NGWROCŁAWK40-4917K 3300:48:1101:39:04.25+00:31:329:546,1
75BERNAŚ Kamila 333WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKINGWROCŁAWK40-4918K 3400:48:4301:39:07.00+00:31:359:546,1
76STATNIK Tomasz 69SUCHY LASBIEDRUSKOM60-6911M 4200:48:0301:40:00.55+00:32:2810:006,0
77KIEŁBIK Marek 34DWAMARKIWROCŁAWM60-6912M 4300:48:5901:40:01.55+00:32:2910:006,0
78STANKOWSKA Marzena 68KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4919K 3500:51:2701:41:45.85+00:34:1410:105,9
79STOLARSKA Danuta 72SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-696K 3600:51:4601:42:58.50+00:35:2610:175,8
80STATNIK Genowefa 70SUCHY LASBIEDRUSKOK70+2K 3700:50:3001:44:22.65+00:36:5010:265,7
81JÓŹWIAK Łukasz 30SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-5911M 4400:51:1901:45:40.75+00:38:0810:345,7
82ŚLĘZAK Marta 76KATOWICEK18-292K 3800:51:5801:48:49.10+00:41:1710:525,5
83KUNIKOWSKI Zenon 39WROCŁAWM60-6913M 4500:53:4601:51:03.05+00:43:3111:065,4
84DUDEK Emilia 21NYSA BIEGANYSAK50-594K 39100:54:2901:53:04.65+00:45:3211:185,3
85ORLIŃSKA Gabriela 50DZIEWCZYNY Z DZIELNINYSAK40-4920K 40100:55:0401:53:40.00+00:46:0811:225,3
86BARABACH Danuta 2PRZEWORNOK60-697K 4101:01:3702:06:44.00+00:59:1212:404,7
87HORODYSKA Katarzyna 24DZIEWCZYNY Z DZIELNINYSAK40-4921K 42101:03:4802:07:07.00+00:59:3512:424,7
88CZARNOPOLSKA Bogna 16DZIEWCZYNY Z DZIELNINYSAK50-595K 43101:03:2202:16:15.85+01:08:4413:374,4
89MICHALAK Małgorzata 44DZIEWCZYNY Z DZIELNINYSAK50-596K 44101:01:29+00:28:2112:174,9
Niesklasyfikowani
DQBONCZEK Jerzy 9WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKINGWROCŁAWM60-691100:56:22 DQ DQ  
Znaleziono 90 wynik(ów)