II OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING 2022- POLANICA-ZDRÓJ - 5KM - 10/4
II Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-07-02
Miejsce : Polanica-Zdrój
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 223
Wystartowało : 212
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 212
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MARCZAK Tomasz 223NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-291M 100:32:51.50 6:349,1
2ROSAK Marcin 269KS TRENUJENORDICWALKING.PLZIELONA GÓRAM45-491M 200:32:54.05+00:00:026:349,1
3WITUCKI Jacek 307POZNAŃM50-541M 300:32:55.70+00:00:046:359,1
4CYRUS Bogdan 137SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM50-542M 400:33:02.90+00:00:116:369,1
5ORDZOWIAŁY Piotr 240NIWAOSIELECOSIELECM55-591M 500:33:15.10+00:00:236:399,0
6STĘPAK Piotr 283TARNÓWM18-292M 600:34:18.00+00:01:266:518,7
7SZTANDERSKI Grzegorz 287KABEX PODKOWAJANÓWJANÓWM50-543M 700:34:39.95+00:01:486:558,7
8WILUSZ Erwina 305VINGBERG POLSKA- PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓWIWONICZ-ZDRÓJK30-391K 100:35:26.00+00:02:347:058,5
9WOJTOWICZ Tomasz 310LUKI TEAM POLSKAWIDACZM30-391M 800:35:30.85+00:02:397:068,5
10ROŻYNEK Miron 270KGHM METRACOWROCŁAWM55-592M 900:35:31.20+00:02:397:068,4
11KRAJEWSKA Hanna 198KIJOMANIACY CHODZIEŻPIŁAK18-291K 200:35:33.45+00:02:417:068,4
12SKIBA Krzysztof 276KGHM METRACOLEGNICAM60-641M 1000:35:37.10+00:02:457:078,4
13OLSZAŃSKI Karol 239FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-492M 1100:35:42.55+00:02:517:088,4
14LUDWICZAK Dariusz 216EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM50-544M 1200:35:51.15+00:02:597:108,4
15RECZULSKI Mariusz 266SMS EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM55-593M 1300:35:57.35+00:03:057:118,3
16BRZOZOWSKI Piotr 130AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-392M 1400:35:58.70+00:03:077:118,3
17FRĄCKOWIAK Roman 154EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-545M 1500:36:32.90+00:03:417:188,2
18BREWKA Joachim 128NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM55-594M 1600:36:43.30+00:03:517:208,2
19MISZTAL Grzegorz 229PRUSZYŃSKI SPORT TEAM-MASZYCANKA MASZYCESUŁKOWICEM30-393M 1700:36:47.30+00:03:557:218,2
20WOJTASIŃSKI Daniel 309NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 1800:36:56.40+00:04:047:238,1
21HELWICH Stefan 176KGHM METRACOWIELENM65-691M 1900:36:58.55+00:04:077:238,1
22WOROCH Roman 313KGHM METRACODOPIEWOM60-642M 20100:37:05.75+00:04:147:258,1
23GAJEWSKI Eugeniusz 327KGHM METRACOGORZÓW WIELKOPOLSKIM65-692M 2100:37:06.60+00:04:157:258,1
24KRYŚ Artur 203NIEZRZESZONYWAŁBRZYCHM50-546M 2200:37:11.95+00:04:207:268,1
25ROMANOWSKI Daniel 268KATOWICKI NORDIC WALKINGRYBNIKM18-293M 2300:37:14.40+00:04:227:268,1
26ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 318KGHM METRACOLEGNICAK40-441K 300:37:33.75+00:04:427:308,0
27LUDWICZAK Andżelika 215EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK45-491K 400:37:54.50+00:05:037:347,9
28ŚLUSARCZYK Marcin 293WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-442M 24200:37:54.75+00:05:037:347,9
29GUDZIO Maciej 170NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDCZERWONAKM55-595M 2500:37:57.25+00:05:057:357,9
30PILARZ Tomasz 248NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-443M 2600:37:57.70+00:05:067:357,9
31BIELECKA Zuzanna 125NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-442K 500:37:58.80+00:05:077:357,9
32POLAK Łukasz 258OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM40-444M 2700:37:59.05+00:05:077:357,9
33BIBKO Martin 124SPEEDBARKOSICEM45-493M 2800:38:03.00+00:05:117:367,9
34KARPIENIA Ewa 188EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK50-541K 600:38:12.70+00:05:217:387,9
35DUSZAK Dariusz 149OBORYGENIOBORNIKI ŚL.M50-547M 2900:38:36.45+00:05:447:437,8
36KWECZKA-JANECZEK Anna 208NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-443K 700:38:42.35+00:05:507:447,8
37BIŃCZYK Dariusz 126ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-394M 3000:38:50.90+00:05:597:467,7
38KRAWCZYK Sebastian 340CITYFITWAŁBRZYCHM30-395M 3100:38:52.35+00:06:007:467,7
39PINIS Agnieszka 250NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK45-492K 800:39:00.25+00:06:087:487,7
40CIEŚLUK Marcin 136NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(A)1M 3200:39:07.60+00:06:167:497,7
41MAŚLANKA Iwona 224MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-542K 900:39:14.05+00:06:227:507,6
42UFEL Marcelina 301MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK18-292K 1000:39:24.55+00:06:337:527,6
43MATECKI Ryszard 225KGHM METRACOKUDOWA ZDRÓJM70-741M 3300:39:31.10+00:06:397:547,6
44ŻBIKOWSKI Wacław 323TURBO-KIJEKOWALÓWKAM70-742M 3400:39:33.50+00:06:427:547,6
45DUSZEŃKO Zygmunt 328KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(A)2M 3500:39:33.60+00:06:427:547,6
46CZŁAPSKI Krzysztof 140NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-596M 3600:39:34.00+00:06:427:547,6
47KROMSKI Paweł 199NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM55-597M 3700:39:36.30+00:06:447:557,6
48STANISŁAWSKI Jan 282NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNANM60-643M 38100:39:45.95+00:06:547:577,5
49JÓŹWIAK Marianna 185SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-493K 1100:39:48.35+00:06:567:577,5
50PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 243PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCESZCZODRKOWICEK45-494K 1200:40:09.30+00:07:178:017,5
51KASPRZAK Tadeusz 191TURBO-KIJEGALEWICEM-Niepełnosprawni(A)3M 3900:40:19.25+00:07:278:037,4
52SMAJDOR Leszek 66WISŁAM60-644M 4000:40:20.55+00:07:298:047,4
53GRUSZKA Michał 166NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM45-494M 4100:40:21.55+00:07:308:047,4
54UFEL Milena 302MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Jun.1K 13100:40:22.90+00:07:318:047,4
55WITUCKA Karolina 306POZNAŃK-Jun.2K 1400:40:23.30+00:07:318:047,4
56GRUSZKA Michał 167NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM18-294M 4200:40:34.90+00:07:438:067,4
57KOWALCZYK Tadeusz 196LUXTORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM65-693M 43100:40:38.80+00:07:478:077,4
58OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 237EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-543K 1500:40:44.10+00:07:528:087,4
59PANKIEWICZ Ewelina 241NORDIC SPORT 2021ZAWADZKIEK30-392K 1600:40:52.05+00:08:008:107,3
60KORPECKI Zefiryn 193WIERUSZÓWM65-694M 4400:40:54.65+00:08:038:107,3
61WOLNY Edward 312AMATORBOGUSZOWGORCEM65-695M 4500:40:56.45+00:08:048:117,3
62PIOTROWSKI Marek 338WILKA NÓWWILKANÓWM60-645M 4600:40:59.15+00:08:078:117,3
63SIENKIEWICZ Ewelina 274OLEŚNICAK30-393K 1700:41:04.10+00:08:128:127,3
64ŚWIDERSKI Zdzisław 299BRAKSZCZECINM65-696M 4700:41:05.05+00:08:138:137,3
65SZYMAŃSKI Stefan 292XV KOŁO PZERII W DYWITACHKIEŹLINYM75-791M 4800:41:05.30+00:08:138:137,3
66LIPIECKA Małgorzata 211OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK40-444K 1800:41:13.55+00:08:228:147,3
67WALCZAK Grzegorz 303SUCHY LASM45-495M 4900:41:15.00+00:08:238:157,3
68ZASINA Adrian 320UNIWERSYTET KAROLAPRAGAM30-396M 5000:41:18.30+00:08:268:157,3
69PLEWIŃSKI Rafał 252NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABANINOM30-397M 51200:41:18.75+00:08:278:157,3
70NOWAK Wiesław 234UKS SKOCZEK SKOKISKOKIM60-646M 5200:41:27.90+00:08:368:177,2
71ZAGAJA Janusz 319WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM65-697M 5300:41:35.75+00:08:448:197,2
72PINTAK Artur 251WESOŁY BORSUK TEAMKOLNOWICEM40-445M 5400:41:52.95+00:09:018:227,2
73CZEKRYSZEW Andrzej 138SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)4M 5500:42:19.20+00:09:278:277,1
74DYLEWICZ Weronika 151ŻAGAŃK18-293K 1900:42:19.25+00:09:278:277,1
75GUTOWSKA Magda 171PAUL TEAMMALBORKK45-495K 2000:42:31.00+00:09:398:307,1
76KOWACZ Agata 194SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-445K 2100:42:38.60+00:09:478:317,0
77ROMAN Krzysztof 337KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM60-647M 56100:42:41.15+00:09:498:327,0
78MAJCHRZAK Dariusz 220REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW-WROCŁAWM55-598M 5700:42:51.90+00:10:008:347,0
79GRYGOROWICZ Bogdan 168KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 5800:42:59.45+00:10:078:357,0
80STANIEC Stanisław 281STRZELINM65-698M 5900:43:03.55+00:10:128:367,0
81RADZIEJOWSKI Bogusław 265NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM60-648M 6000:43:05.00+00:10:138:377,0
82KRÓL Maciej 201TRZEJ KRÓLOWIELUDWIKÓWM50-548M 6100:43:10.50+00:10:198:386,9
83KRÓL Aleksander 202IZERSKA SZKOŁA NORDIC WALKING RUSZAJSIĘ!MILĘCICEM45-496M 6200:43:25.85+00:10:348:416,9
84DUDEK Barbara 148KUDOWA ZDRÓJK55-591K 2200:43:28.90+00:10:378:416,9
85NIEDŹWIECKA Małgorzata 232NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK65-691K 2300:43:33.00+00:10:418:426,9
86GÓRAL Andrzej 162SOLID SECURITY BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)5M 6300:43:33.45+00:10:418:426,9
87EWERTOWSKA Ewa 152NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZK50-544K 2400:43:34.15+00:10:428:426,9
88BUDNY Sławomir 131OSTRÓW WLKP.M-Niepełnosprawni(B)2M 6400:43:40.70+00:10:498:446,9
89KOWALCZYK Edyta 334NIEZRZESZONAWAŁBRZYCHK50-545K 2500:43:45.05+00:10:538:456,9
90CZMOCH Marian 141PUKS ŁOSICEŁOSICEM70-743M 6500:43:46.85+00:10:558:456,9
91MIŚKOWICZ Anna 230GŁOGÓWEKK60-641K 2600:43:51.55+00:11:008:466,8
92ŚLUSARCZYK Grzegorz 294WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-497M 6600:43:54.25+00:11:028:466,8
93ŁAZORKO Antoni 217EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM65-699M 6700:44:01.65+00:11:108:486,8
93WNĘK Ewa 330KGHM METRACOWARSZAWAK65-692K 2700:44:01.65+00:11:108:486,8
95KOLARSKA Nadia 192NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Jun.3K 2800:44:01.70+00:11:108:486,8
96GAŁKOWSKA Elżbieta 156KGHM METRACOTUCZNOK65-693K 2900:44:02.15+00:11:108:486,8
97DAROSZEWSKA Krystyna 331SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-642K 3000:44:02.50+00:11:118:486,8
98LEGOCKA - WALCZAK Kinga 210SUCHY LASK45-496K 3100:44:11.35+00:11:198:506,8
99PIETRZAK Dorota 342NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZK50-546K 3200:44:20.55+00:11:298:526,8
100CZUBASIEWICZ Monika 142NORDICUS STRZYBNICAZBROSŁAWICEK50-547K 3300:44:21.65+00:11:308:526,8
101SZYBUT Weronika 290POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci1K 3400:44:22.45+00:11:308:526,8
102PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna 254SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEZIERZEK30-394K 3500:44:24.45+00:11:328:526,8
103MACHOWSKI Jan 219LEŚNE LUDKI ZARKI LETNISKOKOZIEGŁOWYM70-744M 6800:44:26.15+00:11:348:536,8
104ŚLUSARCZYK Karolina 298WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK18-294K 3600:44:32.15+00:11:408:546,7
105CIESIELSKI Krzysztof 135FAST WALKERGNIEZNOM-Niepełnosprawni(B)3M 6900:44:40.80+00:11:498:566,7
106PRZYSTARZ Anna 264OBORYGENIOBORYGENIK50-548K 3700:44:41.00+00:11:498:566,7
107HASIAK Katarzyna 174NYSAK55-592K 3800:44:42.25+00:11:508:566,7
108HANUS Joanna 173PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)1K 3900:44:43.20+00:11:518:566,7
109CZEREBA Wiesław 139PRUDNIKM45-498M 70100:44:46.15+00:11:548:576,7
110MAJCHRZAK Tomasz 256RCKIK WROCŁAWWROCŁAWM18-295M 7100:44:49.50+00:11:588:576,7
111RYBAŁTOWSKI Paweł 272OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM75-792M 7200:44:53.35+00:12:018:586,7
112SIWIK Aldona 275TRZEJ KRÓLOWIEOSTRÓW WIELKOPOLSKIK45-497K 4000:44:57.20+00:12:058:596,7
113DOBROWOLSKI Robert 146SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRAJELENIA GORAM65-6910M 73100:45:03.55+00:12:129:006,7
114LIPIECKA Ewa 212OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-Jun.4K 4100:45:04.40+00:12:129:006,7
115JABŁOŃSKA Monika 177ZIELONA GÓRAK45-498K 4200:45:06.75+00:12:159:016,7
116POLAK Marcel 257OBORYGENIWROCŁAWM-Dzieci1M 74100:45:07.35+00:12:159:016,6
117GROBELNY Tymoteusz 164SOSNOWIECM-Jun.1M 75100:45:08.40+00:12:169:016,6
118NOWAK Irena 235UKS SKOCZEK SKOKISKOKIK55-593K 4300:45:15.00+00:12:239:036,6
119SKRZĄTEK Lucyna 277NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYK50-549K 4400:45:21.75+00:12:309:046,6
120SZCZYPEK Anna 341CITYFITWAŁBRZYCHK40-446K 45200:45:27.15+00:12:359:056,6
121STONCEK Mieczysław 335BOGUSZÓW-GORCEM55-599M 7600:45:28.60+00:12:379:056,6
122PRZEPIÓRA Agnieszka 262MIKOŁÓWK45-499K 4600:45:35.40+00:12:439:076,6
123CARLSSON Agnieszka 132NIEZRZESZONAZIELONA GÓRAK-Niepełnosprawni(A)1K 4700:45:40.30+00:12:489:086,6
124DYBEŁ Agnieszka 150NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)2K 4800:45:45.90+00:12:549:096,6
125KOWALCZYK Joanna 195LUXTORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWK45-4910K 4900:45:51.70+00:13:009:106,5
126KUCZYŃSKA Anna 204NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIK60-643K 5000:46:01.85+00:13:109:126,5
127PRACKI Zbigniew 261SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM55-5910M 77100:46:24.40+00:13:329:166,5
128KRÓL Iwona 200TRZEJ KRÓLOWIELUDWIKÓWK45-4911K 5100:46:26.45+00:13:349:176,5
129PIETRZYK Anna 246KLUB OLIMPIJCZYKA IM IRENY SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIMKALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)3K 5200:46:30.30+00:13:389:186,5
130GIZA Elżbieta 159NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK60-644K 5300:46:42.60+00:13:519:206,4
131KARPIŃSKI Jerzy 189WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM65-6911M 7800:46:47.90+00:13:569:216,4
132MORAWIEC Marzena 231NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY/STRZYBNICAK45-4912K 5400:47:08.90+00:14:179:256,4
133FATALSKA Monika 153NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-395K 5500:47:12.85+00:14:219:266,4
134NOWAKOWSKA Sylwia 236BYDGOSZCZK40-447K 5600:47:13.65+00:14:229:266,4
135GRYGOROWICZ Teresa 169KGHM METRACOLUBINK70-741K 5700:47:22.65+00:14:319:286,3
136HASIAK Aleksander 175NYSAM55-5911M 79100:47:32.25+00:14:409:306,3
137SĘDZIK Katarzyna 273LECYMY DURŚBYTOMK45-4913K 5800:47:32.50+00:14:419:306,3
138DZIEDZIEWICZ Wadim 329NW CZLAPSKI TEAMWARSZAWAM-Dzieci2M 8000:47:37.65+00:14:469:316,3
139THOMALLA Bogdan 300EKIPA NA KIJACHZABRZEM80+1M 8100:47:38.30+00:14:469:316,3
140GAŁUSZKA Agata 157OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-Niepełnosprawni(A)4K 5900:47:42.95+00:14:519:326,3
141ĆMIKIEWICZ Alicja 143PREDATORS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHK45-4914K 60100:47:44.00+00:14:529:326,3
142ŚLUSARCZYK Andrzej 295WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70-745M 8200:47:57.45+00:15:059:356,3
143ADAMOWICZ Andrzej 121ŁÓDŹM75-793M 8300:48:03.50+00:15:129:366,2
144OLSZAŃSKA Jolka 238FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-4915K 6100:48:03.65+00:15:129:366,2
145REMISZEWSKI Adam 267UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM75-794M 8400:48:06.15+00:15:149:376,2
146RYAN Monika 271WROCŁAWK18-295K 6200:48:11.00+00:15:199:386,2
147LACHNIK Grazyna 209ARNSDORFK50-5410K 6300:48:24.60+00:15:339:406,2
148KUMASZKA Jan 207KLUB SPORTOWY NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM55-5912M 8500:48:27.55+00:15:369:416,2
149WŁODARCZYK Aneta 308KUDOWA - ZDRÓJK45-4916K 6400:48:27.75+00:15:369:416,2
150GALLUS - CZEREBA Joanna 155PRUDNIKK45-4917K 6500:48:28.40+00:15:369:416,2
151NOGA Boleslaw 233ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGŻÓRAWINAM65-6912M 86100:48:31.10+00:15:399:426,2
152GOGOLIN Jerzy 160ZABRZEM75-795M 87100:48:53.05+00:16:019:466,1
153PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper 255SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEZIERZEM-Dzieci3M 8800:48:53.45+00:16:019:466,1
154PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 253SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEZIERZEK-Niepełnosprawni(B)2K 6600:49:08.25+00:16:169:496,1
155STACHERA Ewa 280OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK45-4918K 6700:49:12.95+00:16:219:506,1
156GAŁUSZKA Zbigniew 158OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-Niepełnosprawni(A)6M 89200:49:16.10+00:16:249:516,1
157SZNAJDER Zenon 285RYBNIKM70-746M 9000:49:16.30+00:16:249:516,1
158KULAK Olga 206RABA WYŻNAK30-396K 6800:49:33.35+00:16:419:546,1
159LUBAŃSKI Tomasz 214SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-649M 9100:49:40.80+00:16:499:566,0
160JAGIEŁŁO Dagmara 179LUKS CZERMNAKUDOWA-ZDRÓJK45-4919K 6900:49:45.10+00:16:539:576,0
161LUBAŃSKA Leokadia 213SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(A)5K 7000:49:59.15+00:17:079:596,0
162WOLKO Barbara 311NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK55-594K 7100:50:05.05+00:17:1310:016,0
163SZYMAŃSKA Lucyna 291XV KOŁO PZERIIKIEŹLINYK70-742K 7200:50:07.95+00:17:1610:016,0
164ŁOPATKA Czesław 332NEZKAK65-694K 7300:50:09.10+00:17:1710:016,0
165ZIELSKA Justyna 321PRUDNIKK30-397K 7400:50:14.45+00:17:2210:026,0
166PRZEPIÓRA Przemysław 263MIKOŁÓWM45-499M 92100:50:17.50+00:17:2610:036,0
167SZWED Dorota 288LUBACHÓWK-Niepełnosprawni(A)6K 7500:50:21.35+00:17:2910:046,0
168PAWLACZYK Marian 244WROCŁAWM80+2M 9300:50:23.15+00:17:3110:046,0
169ZIELIŃSKA Barbara 324PUKS JEDYNKAŁOSICAK60-645K 7600:50:25.30+00:17:3310:056,0
170PILARZ Zuzanna 247NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-448K 7700:50:54.05+00:18:0210:105,9
171DOBROWOLSKA Bozena 145SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRAJELENIA GORAK70-743K 7800:50:55.65+00:18:0410:115,9
172JASIK Beata 183WESOŁY BORSUK TEAMŁĄCZNIKK40-449K 7900:51:08.20+00:18:1610:135,9
173PIĄTKOWSKI Józef 245KGHM METRACOPOLKOWICEM75-796M 9400:51:21.30+00:18:2910:165,8
174JEDYNAK Stanisław 184ŻBIKI NORDIC WALKINGRASZYNM75-797M 9500:51:29.50+00:18:3810:175,8
175JAGODZIŃSKI Andrzej 180WROCŁAWM60-6410M 9600:51:47.70+00:18:5610:215,8
176ARTYMICZ Maria 325GŁOGÓWK65-695K 8000:51:55.90+00:19:0410:235,8
177WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 314KGHM METRACOLUBINK75-791K 81100:51:57.30+00:19:0510:235,8
178SZNAJDER Teresa 286RYBNIKK65-696K 8200:52:26.25+00:19:3410:295,7
179JAGIEŁŁA Danuta 178NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK65-697K 8300:52:29.95+00:19:3810:295,7
180BAJ Monika 123WESOŁY BORSUK TEAMNYSAK30-398K 8400:52:34.75+00:19:4310:305,7
181WILK Iwona 304NORDIC SPORT 2021KATOWICEK45-4920K 8500:53:15.90+00:20:2410:395,6
182KUCZYŃSKI Włodzimierz 205NORDIK WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM60-6411M 9700:53:18.45+00:20:2610:395,6
183MĘDRAK Alicja 227WROCŁAWK65-698K 8600:53:19.40+00:20:2710:395,6
184CHARCZUK Zenon 133OPOLEM-Niepełnosprawni(A)7M 9800:53:21.70+00:20:3010:405,6
185PILARZ Dominika 249NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK-Dzieci2K 8700:53:28.40+00:20:3610:415,6
186SZYBUT Roma 289POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-399K 8800:53:29.15+00:20:3710:415,6
187BREGUŁA Ewa 127NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GORYK55-595K 8900:53:35.80+00:20:4410:435,6
188MANSFELD Dorota 222NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GORYK50-5411K 9000:53:40.25+00:20:4810:445,6
189MIKOŁAJCZYK Arkadiusz 228PREDATORS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM50-549M 9900:53:49.30+00:20:5710:455,6
190ŚLUSARCZYK Danuta 297WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK70-744K 9100:54:28.30+00:21:3610:535,5
191JÓŹWIAK Łukasz 186SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)4M 100100:55:19.30+00:22:2711:035,4
192MĘDRAK Józef 226WROCŁAWM70-747M 10100:55:20.05+00:22:2811:045,4
193PRACKA Katarzyna 260SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5412K 9200:55:25.95+00:22:3411:055,4
194WÓJCIK Henryk 316UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM80+3M 10200:55:42.90+00:22:5111:085,4
195WINIARSKI Robert 350LEGNICAM50-5410M 10300:57:24.80+00:24:3311:285,2
196GOSPODARCZYK Natalia 161KU AZS ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY KATOWICEZABRZEK18-296K 9300:57:27.20+00:24:3511:295,2
197PONIATOWSKA Alina 259NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK65-699K 9400:58:47.40+00:25:5511:455,1
198BRZOZOWSKA Urszula 129ŻBIKI NORDIC WALKINGRASZYNK65-6910K 9500:58:51.35+00:25:5911:465,1
199PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 242GOWINOK70-745K 9600:59:06.70+00:26:1511:495,1
200JAGODZŃSKA Bożena 181WROCŁAWK60-646K 9701:00:15.00+00:27:2312:035,0
201MALINA Teresa 221NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK55-596K 9801:02:51.45+00:29:5912:344,8
202SMOCZYŃSKA-OGŁUDEK Katarzyna 278NYSAK-Niepełnosprawni(A)7K 9901:04:52.80+00:32:0112:584,6
203GRUNER Maria 165NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK60-647K 10001:06:09.05+00:33:1713:134,5
204ZYGMUNT Sylwana 322REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW-WROCŁAWK50-5413K 10101:06:51.75+00:34:0013:224,5
205ŚLUSARCZYK Błażej 296WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci4M 10401:06:53.30+00:34:0113:224,5
206LEMBRYK Rozalia 339IZERSKA SZKOŁA NORDIC WALKINGJELENIA GÓRAK40-4410K 10201:07:10.25+00:34:1813:264,5
207KOWALISZYN Małgorzata 197BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK45-4921K 10301:07:10.30+00:34:1813:264,5
208GRABOWSKA Dominika 163IZERSKA SZKOŁA NORDIC WALKINGRADONIÓWK45-4922K 10401:07:10.95+00:34:1913:264,5
209WÓJCIK Irena 315UTW OLEŚNICAOLEŚNICAK75-792K 10501:09:11.45+00:36:1913:504,3
210JAKUĆ Krzysztof 182STARKOWOM-Niepełnosprawni(A)8M 10501:23:57.45+00:51:0516:473,6
Niesklasyfikowani
DQSOBKIEWICZ Janusz 279OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM45-491100:38:09.15 DQ0:007,9
DQMATYJASZCZYK Robert 336NYSAM45-491100:42:51.95 DQ0:007,0
Znaleziono 212 wynik(ów)