INWA NORDIC WALKING WORLD CHAMPIONSHIPS 2022 - 21,1KM
INWA Nordic Walking World Championships | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA Nordic Walking World Championships | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polish Nordic Walking Association (PZNW) International Nordic Walking Federation (INWA) |
Data : | 2022-09-03 |
Miejsce : | SZKLARSKA PORĘBA |
Dystans : | 21,1 km |
Zgłoszonych : | 117 |
Wystartowało : | 91 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 90 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap 1.8km 1.8km | Lap 5km 5km | 10km | 15km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHALEC Marcin | 65 | TEAM POLAND | KROSNO | M18-34 | 00:14:01 | 00:38:41 | 01:12:39 | 01:38:27 | |||
2 | NIEPOKÓJ Radosław | 89 | TEAM POLAND | M18-34 | 1 | 00:14:25 | 00:40:30 | 01:15:29 | 01:41:32 | |||
3 | ROMANOWSKI Daniel | 120 | TEAM POLAND | RYBNIK | M18-34 | 1 | 00:14:17 | 00:40:09 | 01:15:13 | 01:41:29 | ||
4 | GROSSMANN Florian | 29 | FIT MIT SCHMIDT | LANGEWIESEN | M35-39 | 2 | 00:14:42 | 00:41:56 | 01:18:58 | 01:47:27 | ||
5 | POŁUBIAK Paweł | 74 | SIECINO | M35-39 | 1 | 00:14:55 | 00:42:00 | 01:18:48 | 01:46:12 | |||
6 | STEPĀNS Dāvis | 91 | NORDIC FITNESS WALKING | RIGA | M35-39 | 2 | 00:16:23 | 00:46:44 | 01:28:33 | 02:11:57 | ||
7 | WETOSZKA Piotr | 101 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M35-39 | 00:14:50 | 00:41:57 | 01:18:51 | 01:46:07 | |||
8 | HAŁAS Marcin | 117 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M35-39 | 00:14:56 | 00:42:00 | 01:18:50 | 01:46:42 | ||||
9 | CZERSKI Krzysztof | 14 | TEAM POLAND | XX | M40-44 | 00:15:09 | 00:42:05 | 01:18:59 | 01:46:49 | |||
10 | ABELTIŅŠ Edgars | 1 | NORDIC FITNESS WALKING | RIGA | M40-44 | 1 | 00:17:02 | 00:48:12 | 01:31:10 | 02:16:54 | ||
11 | ALVAREZ BORRAS Ramon | 3 | S.M. CLUB ATLETISMO MARATHON CREVILLENT | BENIFAIRÓ DE LA VALLDIGNA | M40-44 | 00:14:34 | 00:39:55 | 01:14:07 | 01:39:25 | |||
12 | POŁĄCARZ Adam | 73 | . | BIELSKO-BIAŁA | M40-44 | 00:20:03 | 00:55:09 | 01:43:03 | 02:47:12 | |||
13 | TOBOLÍK Jan | 96 | NORDIC WALKING PŘEROV | PŘEROV | M40-44 | 00:17:36 | 00:50:50 | 01:35:10 | 02:21:18 | |||
14 | SŁUPIANEK Paweł | 87 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M40-44 | 00:15:17 | 00:42:57 | 01:21:50 | 01:51:48 | |||
15 | ROSAK Marcin | 50 | TEAM POLAND | ZIELONA GÓRA | M45-49 | 00:14:34 | 00:41:05 | 01:17:37 | 01:44:33 | |||
16 | ZĪBERGS Andris | 110 | WALK WITH THE WIND | LIEPĀJA | M45-49 | 00:16:29 | 00:46:15 | 01:27:21 | 02:10:40 | |||
17 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 556 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:18:22 | 00:51:55 | 01:37:50 | 02:24:59 | |||
18 | KIELIN Grzegorz | 36 | BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM | POLKOWICE | M45-49 | 2 | 00:19:25 | 00:54:20 | 01:39:39 | 02:24:57 | ||
19 | WILCZEK Krzysztof | 103 | CIDRY LOTAJOM | ZĘBOWICE | M45-49 | 00:15:56 | 00:43:31 | 01:20:31 | 01:48:11 | |||
20 | MANDZIUK Marek | 57 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M50-54 | 00:17:59 | 00:51:14 | 01:35:03 | 02:20:34 | |||
21 | MEYER Olaf | 63 | FSV 1950 GOTHA E.V. | NESSETAL | M50-54 | 00:16:46 | 00:47:05 | 01:28:15 | 02:10:43 | |||
22 | KRAWIEC Jacek | 39 | JACK NORDIC TEAM ELBLĄG | ELBLĄG | M55-59 | 00:17:40 | 00:51:28 | 01:37:34 | 02:27:15 | |||
23 | VEIGL Jaroslav | 311 | TEAM CROATIA | M50-54 | 00:16:08 | 00:46:32 | 01:31:22 | 02:12:49 | ||||
24 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 26 | ŚWIADOMI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 00:16:06 | 00:44:19 | 01:22:18 | 01:50:33 | |||
25 | CELIŃSKI Tomasz | 11 | TUPTUŚ OTWOCK | OTWOCK | M50-54 | 00:16:23 | 00:46:01 | 01:25:32 | 02:05:09 | |||
26 | ZYCH Witold | 112 | ROGI | M50-54 | 00:16:09 | 00:44:20 | 01:22:41 | 01:51:40 | ||||
27 | PRZYSTARZ Grzegorz | 78 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-54 | 00:15:19 | 00:42:45 | 01:19:45 | 01:47:52 | |||
28 | CZŁAPSKI Krzysztof | 15 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:16:28 | 00:45:38 | 01:24:32 | 02:04:39 | |||
29 | LAPŠANSKÝ Viktor | 48 | NORDIC WALKING - SARÁ ĽUBOVŇA | STARÁ ĽUBOVŇA | M55-59 | 00:17:41 | 00:50:08 | 01:33:41 | 02:18:13 | |||
30 | PARZYBUT Jan | 70 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 1 | 00:16:29 | 00:45:36 | 01:24:41 | 02:04:49 | ||
31 | SKIBA Krzysztof | 85 | TEAM POLAND | LEGNICA | M60-64 | 1 | 00:14:31 | 00:40:13 | 00:55:37 | 01:41:50 | ||
32 | ŽUGRIS Aivars | 111 | PREIĻI | M60-64 | 1 | 00:16:33 | 00:46:09 | 01:26:46 | 02:08:47 | |||
33 | BEITIKS Andis | 5 | NŪJO AR VĒJU | LIEPĀJA | M60-64 | 00:17:41 | 00:49:55 | 01:33:20 | 02:18:05 | |||
34 | NIERADKO Stanisław | 67 | BOG-TUR | BOGATYNIA | M60-64 | 2 | 00:18:49 | 00:53:20 | 01:40:06 | 02:27:48 | ||
35 | MAKOWSKI Jan | 56 | RYBNIK | M60-64 | 00:15:27 | 00:43:50 | 01:24:05 | 02:05:07 | ||||
36 | ROMAN Krzysztof | 82 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA ZDRÓJ | M60-64 | 1 | 00:17:29 | 00:48:31 | 01:32:00 | 02:15:04 | ||
37 | JAŚLARZ Jarosław | 119 | KOŁOBRZEG | M55-59 | 1 | 00:19:15 | 00:53:56 | 01:40:24 | 02:29:01 | |||
38 | LOCMELIS Imants | 53 | WALK WITH THE WIND | GROBINA | M60-64 | 00:17:18 | 00:48:27 | 01:31:21 | 02:10:33 | |||
39 | MĄDRY Grzegorz | 61 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-64 | 00:16:28 | 00:46:07 | 01:25:48 | 02:07:40 | |||
40 | ZAGAJA Janusz | 109 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M65-69 | 00:17:52 | 00:49:35 | 01:33:14 | 02:20:01 | |||
41 | BIERKUS Mirosław | 8 | BALTIN MIELENKO | KOSZALIN | M65-69 | 00:18:21 | 00:49:54 | 01:31:34 | 02:12:59 | |||
42 | KSOK Miroslaw | 41 | WROCŁAW | M65-69 | 00:18:34 | 00:52:00 | 01:39:29 | 02:29:04 | ||||
43 | WIŚNIEWSKI Roman | 104 | TWARDORZECZKA | M65-69 | 00:18:46 | 00:52:20 | 01:39:25 | 02:28:45 | ||||
44 | WOJTUNIK Andrzej | 66 | KKB MOSIR KROSNO | BYTOM | M65-69 | 1 | 00:18:19 | 00:50:57 | 01:34:51 | 02:22:17 | ||
45 | WIEŃSKO Ryszard | 102 | PUŁAWY | M65-69 | 00:18:16 | 00:50:24 | 01:34:12 | 02:20:28 | ||||
46 | CZMOCH Marian | 16 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M70+ | 00:17:30 | 00:48:14 | 01:29:13 | 02:10:41 | |||
47 | ADAMCZYK Adam | 2 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:17:38 | 00:48:35 | 01:30:01 | 02:12:28 | |||
48 | WALCZAK Ryszard | 99 | ZIELONA GÓRA | M70+ | 00:18:37 | 00:51:39 | 01:35:18 | 02:20:16 | ||||
49 | DYLEWICZ Weronika | 22 | EKSTREMUM | ŻAGAŃ | K18-34 | 00:17:12 | 00:49:50 | 01:21:36 | 02:05:42 | |||
50 | WRÓBEL Sandra | 108 | LECYMY DURŚ | PIEKARYŚLĄSKIE | K18-34 | 00:20:44 | 01:00:00 | 01:40:59 | 02:37:06 | |||
51 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 106 | POLIPACK TEAM GWE | PAKOŚĆ | K35-39 | 00:14:01 | 00:39:23 | 01:13:46 | 01:47:58 | |||
52 | FLISEK Blanka | 163 | UNLIMITED SPORT 2.0 | KRAKÓW | K35-39 | 1 | 00:17:22 | 00:48:37 | 01:19:57 | 02:07:10 | ||
53 | DEMBOWSKA Zofia | 17 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K35-39 | 1 | 00:17:00 | 00:47:55 | 01:31:00 | 02:14:55 | ||
54 | RACIBORSKA Ewa | 79 | ESJA TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:17:21 | 00:48:01 | 01:18:21 | 02:09:47 | |||
55 | SVIKLE Liene | 92 | WALK WITH THE WIND | LIEPAJA | K40-44 | 1 | 00:18:21 | 00:52:58 | 01:27:54 | 02:16:20 | ||
56 | SZCZUDLIK Małgorzata | 94 | TEAM POLAND | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:17:23 | 00:48:16 | 01:18:51 | 02:12:04 | |||
57 | KULESZA Agnieszka | 44 | SIR-HA SIERADZ | SIERADZ | K40-44 | 00:18:34 | 00:52:11 | 01:25:16 | 02:24:06 | |||
58 | PALICA Joanna | 69 | EKIPA NA KIJACH | ZABRZE | K40-44 | 1 | 00:19:50 | 00:57:31 | 01:35:51 | 02:44:26 | ||
59 | SITTEK Agnieszka | 83 | KATOWICE | K40-44 | 00:17:28 | 00:48:19 | 01:19:41 | 02:02:11 | ||||
60 | JARUGA Beata | 33 | OŁAWA | K45-49 | 00:17:35 | 00:49:13 | 01:21:58 | 02:19:27 | ||||
61 | JANEKA Dace | 32 | WALK WITH THE WIND | LIEPAJA | K45-49 | 00:17:07 | 00:48:06 | 01:19:12 | 02:01:39 | |||
62 | RAJEK Magdalena | 80 | TEAM POLAND | WARSZAWA | K45-49 | 00:17:22 | 00:47:53 | 01:17:57 | 02:09:39 | |||
63 | LEMPINSKA Agnieszka | 49 | KATOWICE | K45-49 | 00:21:54 | 01:02:35 | 01:58:36 | 03:03:24 | ||||
64 | MAJOR Anna | 55 | WROCLAW | K45-49 | 2 | 00:21:55 | 01:03:22 | 02:01:52 | 03:08:54 | |||
65 | KUŁAKOWSKA Halina | 45 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K45-49 | 00:17:39 | 00:48:43 | 01:20:22 | 02:16:24 | |||
66 | PATORKOVA Sabina | 118 | K45-49 | 00:19:14 | 00:56:03 | 01:32:56 | 02:36:54 | |||||
67 | CÍCHOVÁ Jana | 13 | SG.3 ZLÍN CZECH REPUBLIC | ZLÍN | K50-54 | 00:18:03 | 00:53:14 | 01:27:48 | 02:16:46 | |||
68 | KOŁODZIEJ Joanna | 37 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K50-54 | 00:16:37 | 00:45:45 | 01:14:38 | 02:03:07 | |||
69 | ORŁOWSKA Beata | 68 | KOŁOBRZEG | K50-54 | 1 | 00:18:54 | 00:53:00 | 01:28:07 | 02:30:09 | |||
70 | SŁOWIŃSKA Alicja | 86 | ŚWIADOMI SIEDLCE | SIEDLCE | K50-54 | 00:17:20 | 00:48:53 | 01:21:40 | 02:20:29 | |||
71 | SMILTNIECE Agnese | 88 | NŪJO AR VĒJU | LIEPAJA | K50-54 | 00:18:53 | 00:52:44 | 01:26:18 | 02:11:57 | |||
72 | FASOLA Raffaella | 24 | NORDIC WALKING COMO | COMO | K50-54 | 1 | 00:19:12 | 00:52:53 | 01:27:09 | 02:13:59 | ||
73 | SIWEK Ewa | 84 | TUPTUŚ OTWOCK | OTWOCK | K50-54 | 00:18:23 | 00:50:59 | 01:24:02 | 02:09:57 | |||
74 | POSTEK Danuta | 75 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K55-59 | 1 | 00:18:35 | 00:52:51 | 01:27:46 | 02:29:33 | ||
75 | BERSZTOLC Agnieszka | 7 | NOWI SIEDLCE | SUTNO | K55-59 | 2 | 00:19:04 | 00:55:23 | 01:31:47 | 02:36:43 | ||
76 | KUBILOVIČA Linda | 42 | LIEPAJA | K55-59 | 00:17:19 | 00:48:06 | 01:19:22 | 02:01:36 | ||||
77 | LAPŠANSKÁ Urszula | 47 | NORDIC WALKING- STARÁ ĽUBOVŇA | STARÁ ĽUBOVŇA | K55-59 | 00:20:04 | 00:55:24 | 01:31:38 | 02:36:45 | |||
78 | LOČMELE Benita | 52 | WALK WITH THE WIND | GROBIŅA | K60-64 | 00:18:15 | 00:52:51 | 01:28:41 | 02:30:25 | |||
79 | TUTIŅINA Olga | 98 | RIGA | K60-64 | 1 | 00:19:45 | 00:52:08 | 01:34:40 | 02:42:19 | |||
80 | WÓJCIK Barbara | 107 | LUKI TEAM POLSKA | CHRZĄSTAWA WIELKA | K60-64 | 00:18:00 | 00:50:46 | 01:24:11 | 02:21:03 | |||
81 | BUCZKOWSKA Wiesława | 9 | WŁÓCZYKILJE GDYNIA | GDYNIA | K65-69 | 00:19:23 | 00:54:51 | 01:31:29 | 02:34:08 | |||
82 | KAWIORSKA-DUDA Maria | 34 | PSZCZEW | K65-69 | 1 | 00:19:24 | 00:53:24 | 01:28:22 | 02:27:37 | |||
83 | ANYŻ Maria | 4 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K70+ | 1 | 00:19:16 | 01:32:07 | 02:36:27 | 03:29:34 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
DQ | PALENIK Emil | 310 | M70+ | 1 | 00:20:46 DQ | 00:57:56 DQ | 01:49:06 DQ | 02:41:23 DQ | ||||
DQ | DENIESE Buschbeck | 18 | FIT MIT SCHMIDT | ILMENAU | K18-34 | 1 | 00:16:46 DQ | 00:47:21 DQ | 01:17:54 DQ | 02:11:40 DQ | ||
DQ | DRYGALSKA Aleksandra | 21 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K65-69 | 1 | 00:21:02 DQ | 01:01:34 DQ | 01:59:05 DQ | 03:01:33 DQ | ||
DQ | FEY Thorsten | 25 | TRISCHMIEDE WERRATAL¸LT HAUNETAL¸SC NEUENSTEIN | HAUNECK-BODES | M50-54 | 1 | 00:16:35 DQ | 00:45:55 DQ | 01:25:36 DQ | 02:05:40 DQ | ||
DQ | MEDRANO RUIZ Jon | 62 | S.M. CLUB ATLETISMO MARATHON CREVILLENT | ELIZONDO | M40-44 | 1 | 00:15:16 DQ | 00:42:03 DQ | 01:18:33 DQ | 01:46:20 DQ | ||
DQ | PLEWIŃSKI Rafał | 72 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BANINO | M35-39 | 1 | 00:16:53 DQ | 00:48:50 DQ | 01:33:22 DQ | 02:20:47 DQ | ||
DQ | POSTULKA Adam | 76 | RUDA ŚLĄSKA | M55-59 | 1 | 00:16:27 DQ | 00:45:40 DQ | DQ | DQ | |||
DQ | DE WAAL Lohra | 116 | SOUTHPOLE | CAPE TOWN | K50-54 | 1 | 00:20:15 DQ | 00:56:49 DQ | 01:34:40 DQ | 02:39:10 DQ |
Znaleziono 91 wynik(ów)