INWA NORDIC WALKING WORLD CHAMPIONSHIPS 2022 4X5KM RELAY - KLASYFIKACJA SZTAFET BRUTTO
INWA Nordic Walking World Championships
INWA Nordic Walking World Championships
Organizator : | Polish Nordic Walking Association (PZNW) International Nordic Walking Federation (INWA) |
Data : | 2022-09-04 |
Miejsce : | SZKLARSKA PORĘBA |
Dystans : | 20 km |
Zgłoszonych : | 36 |
Wystartowało : | 36 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 36 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czerwona kartka | Kartka żółta | 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JĘDRASIAK Renata RAJEK Magdalena MAŚLANKA Iwona BIELECKA Zuzanna | 4 | Polska 4 – K | K-SZTAFETA | 2 | 00:53:41 | |||
2 | CZAJKA Urszula DUDEK Leszek SIWAK Piotr WULZ Ewa | 19 | KGHM RUDNA 2 | MIXED 60+ | 01:02:56 | ||||
3 | VELISKY Lukas MARKOVA Vendy KRAEMER Denisa KORDULIAK Dusan | 33 | RAKETKY | MIXED | 3 | 01:05:00 | |||
4 | LOCMELIS Imants LOCMELE Benita REBOKA Inga PUSNAKOVS Feoktists | 21 | LATVIA 1 | MIXED 60+ | 1 | 01:06:12 | |||
5 | KUBISZYN Małgorzata WOJTOWICZ Tomasz WILUSZ Erwina NIEPOKÓJ Tomasz | 1 | Polska 1 – MIXED | MIXED | 1 | 01:07:38 | |||
6 | STACHOWICZ Joanna WITUCKI Jacek SOSNOWSKA Agnieszka MARCZAK Tomasz | 2 | Polska 2 – MIXED | MIXED | 01:08:17 | ||||
7 | JUREK Adam OLSZAŃSKI Karol MICHALEC Marcin SKIBA Krzysztof | 40 | Polska 8 – M | M-SZTAFETA | 1 | 01:09:45 | |||
8 | ROMANOWSKI Daniel STĘPAK Piotr CYRUS Bogdan STILLER Karol | 6 | Polska 6 – M | M-SZTAFETA | 3 | 01:10:11 | |||
9 | BARCZYK Bogdan KABATA Jarosław ROSAK Marcin DZIEDZIEWICZ Andrzej | 7 | Polska 7 – M | M-SZTAFETA | 1 | 01:10:11 | |||
10 | FRĄCKOWIAK Roman LUDWICZAK Dariusz CHOJNACKI Paweł SZAMOTULSKI Henryk | 14 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | M-SZTAFETA | 2 | 01:11:45 | |||
11 | KŁOS Maciej KRÓLIKOWSKA Krystyna MIELECKA Agnieszka KUŹMICZ Adam | 30 | POLIPACK TEAM GWE | MIXED | 01:11:49 | ||||
12 | ORDZOWIAŁY Piotr PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia KUPCZYK Iwona MISZTAL Grzegorz | 31 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM – MASZYCANKA MASZYCE 2 | MIXED | 01:13:18 | ||||
13 | GROSSMANN Florian FEY Torsten MEYER Olaf CIPIN Frank | 8 | TEAM DEUTSCHLAND | M-SZTAFETA | 4 | 01:14:59 | |||
14 | REAGALS Raspars KULIKOVSKIS Guntis ROKIS Kaspars LISOVS Aleksandrs | 22 | LATVIA 2 | M-SZTAFETA | 5 | 01:15:07 | |||
15 | SZCZUDLIK Małgorzata ROŻYNEK Miron KARPIENIA Ewa CZERSKI Krzysztof | 5 | Polska 5 – MIXED | MIXED | 2 | 01:16:22 | |||
16 | BIŃCZYK Dariusz SIEMIEŃSKA Marta DEMBOWSKA Zofia RECZULSKI Mariusz | 34 | SMSEFEKT CZĘSTOCHOWA | MIXED | 3 | 01:16:27 | |||
17 | PINIS Agnieszka KWECZKA-JANECZEK Anna WOJTASIŃSKI Daniel DĘBSKI Bartłomiej | 28 | NORDIC TEAMA CZĘSTOCHOWA | MIXED | 1 | 01:16:45 | |||
18 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela LABUS Marzena GUTOWSKA Magdalena ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 3 | Polska 3 – K | K-SZTAFETA | 01:16:49 | ||||
19 | BOLGADA Baiba VANCOVICA Leide KUBILOVICA Linda JANEKA Dace | 23 | LATVIA 3 | K-SZTAFETA | 3 | 01:16:56 | |||
20 | KOWACZ Agata KRYCKA Danuta ABRAMOWICZ Małgorzata LUDWICZAK Andżelika | 15 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 2 | K-SZTAFETA | 2 | 01:19:24 | |||
21 | FRANCZAK Małgorzata ŚLUSARCZYK Andrzej ŚLUSARCZYK Karolina ŚLUSARCZYK Marcin | 35 | WESOŁY BORSUK TEAM | MIXED | 1 | 01:20:27 | |||
22 | ZALISKO Oksana KURZAWSKA Jolanta HELWICH Stefan GRYGOROWICZ Bogdan | 20 | KGHM RUDNA 3 | MIXED 60+ | 1 | 01:21:55 | |||
23 | OSTRIC Igor MIHELAC Juraj ILICIC Goran KLARIC Vjekoslav | 13 | TEAM CROATIA 2 | M-SZTAFETA | 3 | 01:22:45 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | GAŁKOWSKA Elżbieta GAJEWSKI Eugeniusz SZAŁAJ Ania WOROCH Roman | 18 | KGHM RUDNA | MIXED 60+ | 1 | 4 | 01:23:00 DQ | ||
25 | SZADKOWSKI Mariusz BANASZKIEWICZ Sylwia SZADKOWSKA Małgorzata BANASZKIEWICZ Arkadiusz | 10 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING | MIXED | 1 | 01:23:11 | |||
26 | FLISEK Blanka JARUGA Beata KUŁAKOWSKA Halina FRANCZAK Małgorzata | 16 | FOUR SPEED WALKERS | K-SZTAFETA | 1 | 01:24:53 | |||
27 | STEPANS Davis ABELTINS Edgars BEITIKS Andis JUKAMS Eriks | 26 | LATVIA 6 | M-SZTAFETA | 4 | 01:26:28 | |||
28 | TOBOLIK Jan CICHOVA Jana PETR Marek LUMPEOVA Lenka | 42 | PASHA HEROES | MIXED | 4 | 01:27:12 | |||
29 | SMILTENIECE Agnese BALTRASJUNA Ligita VISOCKA Liene NITECKA Polina | 24 | LATVIA 4 | K-SZTAFETA | 3 | 01:30:33 | |||
30 | GRAVA Lara LIPSKA Liga FILA-ROKE Renate VALDMANE Katrina | 25 | LATVIA 5 | K-SZTAFETA | 2 | 01:30:35 | |||
31 | DOMASŁAWSKA-PYTLIK Ewelina MARSZAŁEK Marzena BERUTKO Sabina SALAMONOWICZ Izabela | 32 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM – MASZYCANKA MASZYCE | K-SZTAFETA | 2 | 01:30:55 | |||
32 | JURCZYŃSKA Bożena NIEDŹWIECKA Małgorzata RADZIEJOWSKI Bogusław SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 27 | NORDIC TEAMA CZĘSTOCHOWA 2 | MIXED 60+ | 01:31:37 | ||||
33 | TOMCZYK Edward CHOLEWKA Jolanta ANGIELCZYK Małgorzata CZMOCH Marian | 36 | ZIELONE GRUSZKI POZNAŃ | MIXED 60+ | 01:32:44 | ||||
34 | STĘPIEŃ Artur SIEWIERSKA Urszula STĘPIEŃ Anna SOŁTYS Mieczysław | 11 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 2 | MIXED | 1 | 01:36:58 | |||
35 | STIPAN Katrina MATAK-HORVAT Miela SOS Vesna TKALCIC Daria | 29 | K-SZTAFETA | 4 | 01:41:54 | ||||
36 | KUSTELEGA Jadranka VIDAKOVIC Gordana AHEL Jadranko BOROVINA Mladen | 12 | TEAM CROATIA 3 | MIXED 60+ | 4 | 01:45:03 |
Znaleziono 36 wynik(ów)