IV EDYCJA BIEGU TROPEM WILCZYM - KOSZALIN - 10 KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-02-28
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 366
Wystartowało : 330
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 328
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.46km | 4.92km | 7.38km | 9.84km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2.46km4.92km7.38km9.84kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1WITKOWSKI Mateusz 353KL BIAŁOGARDKOSZALINM-181M 100:00:0300:07:5900:16:0600:24:1500:32:1400:32:42.8500:32:46.00 3:1618,3
2BORZĘCKI Norbert 22KOSZALINM-301M 200:00:0400:08:2200:16:5300:25:1900:33:3700:34:07.0000:34:11.00+00:01:243:2417,6
3ŻMUDA Tomasz 327CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA/KOŁOBRZEGM-401M 300:00:0200:09:0600:18:2500:27:4700:37:0600:37:40.1000:37:43.00+00:04:573:4615,9
4GOLECKI Mirosław 63CSSP- KOSZALIN : FORMA ROSNOWOROSNOWOM-302M 400:00:0400:09:3100:19:0100:28:1600:37:2300:37:54.9000:37:59.00+00:05:123:4715,8
5WITKIEWICZ Eryk 308KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-402M 500:00:0300:09:0600:18:3300:28:0500:37:2600:38:00.4500:38:04.00+00:05:173:4815,8
6RUDNIKOWSKI Maciej 252BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM-403M 600:00:0300:09:1000:18:4800:28:2300:37:5400:38:28.3000:38:32.00+00:05:453:5015,6
7RYBACZEK Sebastian 254JW 1223/FORMA ROSNOWOROSNOWOM-303M 700:00:0400:09:3000:19:0300:28:3700:38:0700:38:38.0000:38:42.00+00:05:553:5115,5
8SOLSKI Marcin 267GDAŃSKM-182M 800:00:0400:09:2400:19:0000:28:3700:38:1800:38:47.5000:38:52.00+00:06:043:5215,5
8KĘPKA Adrian 358WIEKOWOM-183M 900:00:0400:09:2800:19:0200:28:3700:38:1900:38:47.9000:38:52.00+00:06:053:5215,5
10ZYCH Dariusz 3264RUN TEAMPIŁAM-404M 1000:00:0400:09:3600:19:1600:28:5200:38:1800:38:50.9500:38:55.00+00:06:083:5315,4
11KRUKOWSKI Błażej 148MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOM-304M 1100:00:0400:09:3800:19:1900:29:0300:38:3700:39:05.9500:39:10.00+00:06:233:5415,3
12JAROSZ Wiesław 998 KOSZALIŃSKI PPLOT/BLOGKOSZALINM-405M 1200:00:0300:09:2300:18:5800:28:4500:38:3400:39:07.8000:39:11.00+00:06:243:5415,3
13BARAŃSKI Bogusław 368TRZEBIATÓWM-501M 1300:00:0200:09:1500:18:5900:28:4600:38:3900:39:16.1000:39:19.00+00:06:333:5515,3
14REMBECKI Marcin 247WSPINANIE KOSZALINKOSZALINM-305M 1400:00:0500:09:3500:19:2600:29:1000:38:4100:39:18.9500:39:24.00+00:06:363:5515,3
15GOLIŃSKI Łukasz 64K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-306M 1500:00:0600:09:2900:19:1500:29:0800:38:5700:39:32.5500:39:39.00+00:06:493:5715,2
16USTIANOWSKI Wojciech 295JW1223KOSZALINM-184M 1600:00:0700:09:2800:19:1500:29:1400:39:0500:39:38.0000:39:45.00+00:06:553:5715,1
17POLAK Szymon 233ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-406M 1700:00:0300:09:1400:19:0000:29:0000:39:1000:39:48.6000:39:52.00+00:07:053:5815,1
18BIEDRZYCKI Adam 10OSP STARY BOREKSTARY BOREKM-307M 1800:00:0300:09:3200:19:1500:29:2100:39:2400:39:56.9500:40:00.00+00:07:143:5915,0
19BURDA Robert 24KOSPELKOSZALINM-407M 1900:00:0600:09:4700:19:5100:29:5500:39:3500:40:04.0000:40:10.00+00:07:214:0015,0
20DURMAN Dawid 49DARŁOWOM-185M 2000:00:0700:09:4700:19:4800:29:4500:39:3200:40:04.1500:40:12.00+00:07:214:0015,0
21WOJCIECHOWICZ Jacek 312WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-308M 2100:00:0400:09:4200:19:4100:29:4700:39:4000:40:12.3500:40:17.00+00:07:294:0114,9
22ROKOSZ Radosław 250JW 1223KOSZALINM-309M 2200:00:0700:09:3600:19:3700:29:4100:39:4400:40:16.2000:40:24.00+00:07:334:0114,9
23BIEDRZYCKI Andrzej 11OSP STARY BOREKSTARY BOREKM-502M 2300:00:0300:09:3700:19:3100:29:5200:40:0100:40:40.5000:40:44.00+00:07:574:0414,7
24KOŚCIELNIAK Robert 134TKKF KOSZALINKOSZALINM-503M 2400:00:0300:09:5000:19:5500:30:0900:40:1300:40:43.6000:40:47.00+00:08:004:0414,7
25ŁAGUTKO Kamila 169RUNNERSWALDEDARŁOWOK-301K 100:00:0500:09:3900:19:3500:29:5300:40:1300:40:55.3000:41:01.00+00:08:124:0514,7
26CHUDY Henryk 34K S. OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOSŁAWSKOM-601M 2500:00:0600:09:3800:19:3300:29:5200:40:1200:40:55.2500:41:02.00+00:08:124:0514,7
26MAZUR Emiliusz 185DARŁOWOM-408M 2600:00:0500:09:3800:19:4700:30:0200:40:1300:40:56.6000:41:02.00+00:08:134:0514,7
28BIEDRZYCKI Krzysztof 9NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM-409M 2700:00:0300:09:5000:19:5500:30:1200:40:3500:41:13.3000:41:17.00+00:08:304:0714,6
29MODRZEJEWSKI Mateusz 195(JW 1223) DLA ŻONKI ASIKOSZALINM-186M 2800:00:0400:10:0100:20:1700:30:3300:40:4500:41:18.0500:41:23.00+00:08:354:0714,5
30KAPUŚCIŃSKI Robert 113JW 1223 KOSZALINKOSZALINM-3010M 2900:00:0400:09:5000:19:5900:30:3100:40:5600:41:33.4000:41:38.00+00:08:504:0914,4
31GROŃSKI Rafał 73KOSZALINM-4010M 3000:00:0500:09:4900:19:5900:30:3200:41:0000:41:34.9000:41:40.00+00:08:524:0914,4
32KASZTELAN Urszula 627TKKF TRIATHLONKOSZALINK-302K 200:00:0600:09:4700:20:0300:30:3100:40:5900:41:39.0000:41:45.00+00:08:564:0914,4
33SZYMCZAK Henryk 283SŁONINOM-4011M 3100:00:0700:10:3400:20:5000:31:0700:41:1500:41:49.3500:41:57.00+00:09:064:1114,3
34KALETA Sebastian 106CSSP KOSZALINKOSZALINM-4012M 3200:00:0400:09:3500:19:5200:30:2900:41:1200:41:52.2500:41:57.00+00:09:094:1114,3
35GRZESIK Eugeniusz 75TKKF KOSZALINKOSZALINM-504M 3300:00:0600:10:1700:20:4600:31:1700:41:3500:42:09.2500:42:16.00+00:09:264:1314,2
36PENDRAK Kamil 225VIOLA CLUB POLONIAKOŁOBRZEGM-187M 3400:00:0600:10:3500:21:0500:31:2800:41:3400:42:10.5500:42:17.00+00:09:274:1314,2
37MICKIEWICZ Adam 19136DROP MRZEŻYNOMRZEŻYNOM-188M 3500:00:0500:09:5100:20:1500:30:5700:41:3600:42:11.6000:42:17.00+00:09:284:1314,2
38BOGUSŁAW Łukasz 16WAŁCZM-189M 3600:00:0600:10:0500:20:3700:31:1400:41:3700:42:13.8500:42:20.00+00:09:314:1314,2
39KOISZEWSKI Krzysztof 122MIRAP LĘBORKLĘBORKM-4013M 3700:00:0300:09:5100:20:2600:31:0100:41:4100:42:18.6000:42:22.00+00:09:354:1314,2
40MOKSA Dariusz 196SIANÓWM-1810M 3800:00:0300:09:2700:19:3800:30:2800:41:4000:42:23.3000:42:27.00+00:09:404:1414,2
41BYKOWSKI Robert 351JW CSSP/FORMA ROSNOWOROSNOWOM-4014M 3900:00:0400:10:0300:20:3100:31:0700:41:4200:42:23.6500:42:28.00+00:09:404:1414,2
42KORCZYŃSKI Sławomir 132DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-1811M 4000:00:0300:09:5300:20:3100:31:1300:41:5200:42:26.5500:42:30.00+00:09:434:1414,1
43HEJMAN Damian 81RUNNERSCLUB.PLSZCZECINM-1812M 4100:00:0600:10:0400:20:3100:31:1000:41:5300:42:34.1500:42:41.00+00:09:514:1514,1
44PAKULSKI Marcin 219KOSZALINM-4015M 4200:00:0900:10:2100:20:5000:31:2900:42:0400:42:38.2000:42:48.00+00:09:554:1514,1
45SMAGOWSKI Wojtek 264K.B.SPRINT ŚWIDWINRĄBINOM-3011M 4300:00:1100:10:2000:20:4700:31:2200:42:0300:42:41.0500:42:53.00+00:09:584:1614,1
46TROŚNIAK Piotr 292DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-4016M 4400:00:1400:10:4500:21:2200:31:4600:42:1500:42:47.3000:43:02.00+00:10:044:1614,0
47FLESZER Natan 59KOSTRZYŃSKI KLUB BIEGACZAKOSTRZYN NAD ODRĄM-1813M 4500:00:0700:10:0600:20:4600:31:4500:42:2000:42:57.7500:43:05.00+00:10:144:1714,0
48MALINOWSKI Mariusz 176KOSZALINM-3012M 4600:00:1400:10:2200:21:1400:31:5300:42:2400:42:59.3000:43:14.00+00:10:164:1814,0
49DZIUBA Leszek 53KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-602M 4700:00:0300:10:1500:20:5400:31:3700:42:2300:43:02.5000:43:06.00+00:10:194:1813,9
50KONDRACIUK Piotr 129DRUŻYNA SZPIKU KOSZALINKOSZALINM-4017M 4800:00:0800:10:4100:21:2700:32:0900:42:3400:43:13.4000:43:22.00+00:10:304:1913,9
51CZYŻEWSKI Janusz 39KOLOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM-505M 4900:00:0700:10:1600:20:4500:31:3500:42:3600:43:14.6500:43:22.00+00:10:314:1913,9
52NOWAK Paweł 339KOSZALINM-3013M 5000:00:0900:10:4000:21:2100:31:5700:42:3800:43:16.6500:43:26.00+00:10:334:1913,9
53TCHÓRZEWSKI Marek 289KOSZALINM-4018M 5100:00:0900:10:3900:21:2700:32:0900:42:4100:43:18.7500:43:28.00+00:10:354:1913,9
54GOŁDYN Marek 65TKKF KOSZALINKOSZALINM-3014M 5200:00:0600:10:4500:21:3000:32:2200:42:5100:43:27.5500:43:34.00+00:10:444:2013,8
55KOZŁOWSKI Marcin 140KMP K-LINKOSZALINM-3015M 5300:00:4000:10:4100:21:2700:32:2300:42:5300:43:30.5500:44:11.00+00:10:474:2113,8
56OKOŁOTOWICZ Sebastian 214SŁUPSKM-3016M 5400:00:0900:09:5600:20:2300:31:1500:42:3800:43:33.2000:43:43.00+00:10:504:2113,8
57WINKEL Jerzy 306KOSZALINM-4019M 5500:00:0500:10:0600:20:4200:31:4400:42:5300:43:36.8000:43:42.00+00:10:534:2113,8
58STUSIO Zenon 274ZŁOCIENIECM-506M 5600:00:0600:10:2700:21:1300:32:0700:42:5800:43:38.2000:43:45.00+00:10:554:2113,7
59JĘDRZEJCZYK Adam 10233 DR OP (JW 3936)PĘKANINO/GDYNIAM-3017M 5700:00:0600:10:1800:21:1900:32:2400:43:1300:43:40.6500:43:47.00+00:10:574:2213,7
60ZWOLIŃSKI Jan 325TKKF KSZALINWIERCISZEWOM-4020M 5800:00:0500:10:4600:21:3100:32:2500:43:1000:43:44.1500:43:50.00+00:11:014:2213,7
61ZIOMKO Rafał 323KOŁOBRZEGM-4021M 5900:00:1900:10:5000:21:4600:32:4100:43:1500:43:51.1000:44:11.00+00:11:084:2313,7
62MROCZKOWSKI Marek 199ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3018M 6000:00:0900:10:5400:21:2600:32:1700:43:1900:43:55.3000:44:05.00+00:11:124:2313,7
63PASIEKA Agnieszka 221K.B. 'SPRINT' ŚWIDWINŚWIDWINK-181K 300:00:0700:10:4100:21:3400:32:3800:43:2600:44:05.6500:44:13.00+00:11:224:2413,6
64BARANOWSKI Piotr 330SFXKOSZALINM-3019M 6100:00:0600:11:1600:22:0600:32:4900:43:3200:44:12.6500:44:19.00+00:11:294:2513,6
65WICENS Jacek 300JACEK - BIEGAM BO LUBIĘ ( JW 1223)BOLESZEWO (SŁAWNO)M-3020M 6200:00:0600:10:4400:21:3700:32:4200:43:4100:44:15.4500:44:22.00+00:11:324:2513,6
66CHODOR Martyna 28TKKF KOSZALINKOSZALINK-303K 400:00:0900:10:4300:21:3500:32:3900:43:3900:44:16.0000:44:25.00+00:11:334:2513,6
67KWIATKIEWICZ Bartosz 162GB JUTROSIN - KOBYLIN I PRZYJACIELEKOBYLINM-1814M 6300:00:0500:09:5000:21:0000:32:2200:43:3600:44:16.4500:44:22.00+00:11:334:2513,5
68JAKUBOWSKI Karol 932BZTRZEBNICAM-1815M 6400:00:0800:10:3900:21:5600:33:0400:43:4600:44:22.4000:44:31.00+00:11:394:2613,5
69KURLAPSKI Mariusz 160STR ŚWIDWINŚWIDWINM-4022M 6500:00:0700:10:4200:21:3400:32:3700:43:4800:44:27.2500:44:35.00+00:11:444:2613,5
70JASICZEK Dariusz 100CSSP KOSZALINKOSZALINM-4023M 6600:00:1000:10:3500:21:2700:32:3800:43:4900:44:29.2500:44:40.00+00:11:464:2713,5
71WIERZBICKI Jakub 302ŚWIDWINM-3021M 6700:00:1300:10:2600:21:2000:32:3400:43:5600:44:37.5000:44:51.00+00:11:544:2713,4
72KUZAN Sławek 355CZARNE BIEGACZARNEM-1816M 6800:00:2800:10:4600:21:4400:33:0100:44:0400:44:45.7000:45:14.00+00:12:024:2813,4
73STRUMIŃSKI Rafał 273ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3022M 6900:00:0500:10:4100:21:4900:33:1000:44:1800:44:58.7000:45:04.00+00:12:154:2913,3
74SZTUBA Bartłomiej 334KOSZALINM-4024M 7000:00:0700:11:1600:22:2600:33:3600:44:2300:44:58.9000:45:06.00+00:12:164:2913,3
75KRACZKOWSKI Przemysław 141AMADEUS CROSSTRAINING GYMKOSZALINM-3023M 7100:00:1000:10:1500:21:2000:32:5400:44:2400:45:06.1000:45:17.00+00:12:234:3013,3
76CHOŁUJ Jarosław 31ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4025M 7200:00:1300:11:1000:22:2000:33:3000:44:3800:45:16.5000:45:30.00+00:12:334:3113,2
77WOCH Edward 309KOSZALINM-507M 7300:00:1900:11:2000:22:2900:33:4200:44:5400:45:33.9500:45:53.00+00:12:514:3313,2
78KUBIŃSKI Rafał 153ALLIANZ RUNNING TEAMSŁUPSKM-508M 7400:00:0300:10:2500:21:3500:33:0600:44:5000:45:34.2000:45:38.00+00:12:514:3313,2
79ŻMUDA Jarosław 328CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-4026M 7500:00:0400:11:0800:22:2700:33:4600:44:5800:45:35.8500:45:40.00+00:12:534:3313,2
80BOGDANOWICZ Krzysztof 15TKKF KOSZALINKOSZALINM-509M 7600:00:0600:11:1600:22:1800:33:3900:45:0100:45:38.1500:45:45.00+00:12:554:3313,1
81PUŚCIAN Krzysztof Kamil 239GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-4027M 7700:00:1000:10:5700:22:1500:33:4100:45:1400:45:50.0000:46:00.00+00:13:074:3513,1
82KORZYSTKO Bartosz 133ŚWIDWINM-3024M 7800:00:0600:10:1400:21:0000:33:0800:45:1300:45:53.5500:46:00.00+00:13:104:3513,1
83PINDRAL Piotr 229SZCZECINEKM-4028M 7900:00:1400:11:2900:22:3300:34:0000:45:1400:45:55.7000:46:10.00+00:13:124:3513,1
83GRZYSTEK Marcin 76SITNOM-3025M 8000:00:0800:10:5500:22:3100:34:0600:45:1900:45:55.7000:46:04.00+00:13:124:3513,1
85WOJCIECHOWSKI Adrian 313AMADEUS CROSSGYMKOSZALINM-1817M 8100:00:1100:10:5800:22:2500:34:0600:45:3200:46:11.5500:46:23.00+00:13:284:3713,0
86KSZCZANOWICZ Jacek 151KOŁOBRZEGM-4029M 8200:00:2600:11:0500:22:2400:34:0100:45:3300:46:14.3500:46:41.00+00:13:314:3713,0
87CZUCZAK Tomasz 367KOSZALINM-3026M 8300:00:0600:11:1600:22:2800:34:0800:45:4100:46:20.2500:46:27.00+00:13:374:3812,9
88SAPIECHO Bartłomiej 341GŁODAWAM-1818M 8400:00:2200:11:1800:22:5500:34:3300:45:4800:46:22.2500:46:45.00+00:13:394:3812,9
89KUKIEŁA Tomasz 154KOSZALINM-3027M 8500:00:2000:11:2200:22:3400:34:1800:45:4900:46:27.5000:46:48.00+00:13:444:3812,9
90IWANIEC Dariusz 88OSP SIERAKOWOSIERAKOWOM-4030M 8600:00:0700:11:0400:22:3900:34:2000:45:4900:46:30.5500:46:38.00+00:13:474:3912,9
91BEDNARCZYK Tomasz 5TRZCIANKAM-3028M 8700:00:1100:11:3400:23:0100:34:2800:45:5100:46:31.9000:46:43.00+00:13:494:3912,9
92PSTRĄGOWSKI Marcin 236KOSZALINM-3029M 8800:00:0600:10:4100:22:1500:34:2100:45:5800:46:39.2500:46:46.00+00:13:564:4012,9
93SOROKA Piotr 269KOSZALINM-3030M 8900:00:1200:11:1000:22:4400:34:3700:46:0700:46:42.0000:46:54.00+00:13:594:4012,8
94CHWALEBA Jan 36KOSZALINM-5010M 9000:00:0700:11:1200:22:4600:34:2700:46:0200:46:43.4500:46:51.00+00:14:004:4012,8
95ZBLEWSKI Patryk 319NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-3031M 9100:00:1500:11:2600:23:0300:34:4200:46:1100:46:45.6500:47:01.00+00:14:024:4012,8
96WIŚNIEWSKI Kornel 307GARNIZON DRAWSKIDRAWSKO POMORSKIEM-3032M 9200:00:1500:11:5100:23:2800:34:5300:46:1200:46:45.9500:47:01.00+00:14:034:4012,8
97KAŹMIERCZAK Robert 335KOŁOBRZEGM-4031M 9300:00:1700:11:2500:22:5800:34:3900:46:1000:46:48.8500:47:06.00+00:14:064:4012,8
98MYSZYŃSKI Paweł 347KOŁOBRZEGM-3033M 9400:00:1300:11:2100:22:5900:34:4100:46:1300:46:53.9500:47:07.00+00:14:114:4112,8
99ŁUKASIEWICZ Ewelina 173DARŁOWOK-182K 500:00:1000:11:2900:23:1900:34:5100:46:1800:46:57.1500:47:08.00+00:14:144:4112,8
100BUTOWICZ Adam 25SZCZECINEKM-5011M 9500:00:0700:10:5600:22:3600:34:3100:46:2000:46:57.2500:47:05.00+00:14:144:4112,8
101SKOWYRSKI Janusz 261ROWERIA/TKKF KOSZALINKOSZALINM-5012M 9600:00:1900:11:2200:22:5500:34:4500:46:2000:46:57.9000:47:17.00+00:14:154:4112,8
102SIKORSKI Witold 333KB RUN 42ROSNOWOM-5013M 9700:00:1300:11:1400:22:4900:34:5000:46:1900:46:58.7500:47:12.00+00:14:154:4112,8
103SZABLA Ewelina 277MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-304K 600:00:0600:11:0200:22:4000:34:3400:46:2200:46:59.5000:47:06.00+00:14:164:4212,8
104DUDA Andrzej 43KOŁOBRZEGM-5014M 9800:00:0800:11:1600:22:5200:34:3900:46:2200:47:02.1000:47:11.00+00:14:194:4212,8
105SZALKOWSKI Wojtek 279TUPOT USTKAUSTKAM-4032M 9900:00:2100:12:0400:23:5300:35:2600:46:2900:47:06.5500:47:28.00+00:14:234:4212,7
106ROGALSKI Roberto 248ZAWSZE SIĘGAJ WYŻEJKOSZALINM-3034M 10000:00:0500:11:0300:23:0900:35:0000:46:2900:47:07.2000:47:13.00+00:14:244:4212,7
107WILKOWSKI Krzysztof 304KLUBKOSZALINM-3035M 10100:00:0600:11:0100:22:4000:34:3400:46:2600:47:08.8500:47:15.00+00:14:264:4212,7
108DUDZIAK Piotr 47KOSZALINM-4033M 10200:00:0400:10:4300:22:2900:34:3500:46:2800:47:09.2500:47:14.00+00:14:264:4312,7
109ŁABANSKI Waldemar 167KOSZALINM-1819M 10300:00:1800:11:0300:22:1800:34:1900:46:3600:47:16.4500:47:35.00+00:14:334:4312,7
110KAMELSKI Piotr 108B/KSŁAWNOM-4034M 10400:00:1500:11:4500:23:2600:35:1900:46:4200:47:19.3000:47:35.00+00:14:364:4412,7
111ŚWIETLIK Tomasz 287KOSZALINM-5015M 10500:00:1500:11:3900:23:2600:35:1200:46:4800:47:21.3000:47:37.00+00:14:384:4412,7
112BEDNARCZYK Piotr 6ZIELENIEWOM-4035M 10600:00:1800:11:2400:22:5700:34:4100:46:4000:47:23.6500:47:42.00+00:14:404:4412,7
113KILAR Tomasz 344KOSZALINM-4036M 10700:00:2400:11:2900:23:1000:34:5800:46:4100:47:23.7500:47:48.00+00:14:404:4412,7
114JANUSZEK Adam 96KOSZALINM-3036M 10800:00:2900:10:5000:22:1600:34:3300:46:4300:47:25.9000:47:55.00+00:14:434:4412,6
115KURŁOWICZ Robert 362BIAŁOGARDM-1820M 10900:00:2300:11:5200:23:5300:35:4200:46:5100:47:26.3000:47:50.00+00:14:434:4412,6
116BUCZYŃSKI Eugeniusz 23JW 1696BIAŁOGARDM-4037M 11000:00:2400:11:3300:23:0400:34:5200:46:4300:47:26.5000:47:51.00+00:14:434:4412,6
117ŚWIĘTOŃ Rafał 288KOSZALINM-3037M 11100:00:1700:11:3500:23:1800:35:0500:46:5000:47:27.1500:47:45.00+00:14:444:4412,6
118JABŁOŃSKI Arkadiusz 91TYCHOWOM-4038M 11200:00:2200:11:2900:23:1400:35:0400:46:4600:47:28.3500:47:51.00+00:14:454:4412,6
119SZYMCZAK Dawid 370M-1821M 11300:00:1100:11:2800:23:2000:35:1600:46:5200:47:31.0000:47:42.00+00:14:484:4512,6
119WOJCIECHOWSKI Marcin 314INOWROCŁAWM-1822M 11400:00:2500:11:3800:23:1500:35:0200:46:5300:47:31.0000:47:56.00+00:14:484:4512,6
121WYGANOWSKI Andrzej 357KOŁOBRZEGM-70+1M 11500:00:0700:11:3400:23:2300:35:1000:46:5500:47:35.8000:47:43.00+00:14:524:4512,6
122DUDEK Mateusz 44KOŁOBRZEGM-1823M 11600:00:1400:11:4900:23:1500:35:0400:46:5700:47:38.8000:47:53.00+00:14:554:4512,6
123WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 360KOŁOBRZEGK-401K 700:00:0600:11:3600:23:2700:35:1300:47:0000:47:39.1500:47:46.00+00:14:564:4612,6
124WACHOWIAK Bogdan 298ŚWIDWINM-4039M 11700:00:1100:11:4700:23:3100:35:1900:47:0100:47:43.2500:47:55.00+00:15:004:4612,6
125NACHYŁA Paweł 201DZIKI KOSZALINKOSZALINM-1824M 11800:00:0700:10:4000:22:1400:34:2600:46:5900:47:45.7500:47:53.00+00:15:024:4612,6
126GOŃKA Krzysztof 67DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-1825M 11900:00:0500:11:0800:23:0800:35:1300:47:0900:47:46.7500:47:52.00+00:15:034:4612,6
127CHUDZIK Zbigniew 35TKKF KOSZALINKOSZALINM-5016M 12000:00:0700:11:3500:23:2000:35:1300:47:1300:47:50.1500:47:58.00+00:15:074:4712,5
128KARAŚ Radosław 114NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-3038M 12100:00:3100:11:1100:22:3200:34:4800:47:0000:47:51.0500:48:23.00+00:15:084:4712,5
129GONCZARONEK Krzysztof 66MARIANÓWEKGOŚCINOM-3039M 12200:00:1500:11:1800:23:3300:35:3700:47:1300:47:55.1000:48:11.00+00:15:124:4712,5
130KUBALA Mateusz 152DECATHLON KOSZALINCZARNEM-1826M 12300:00:0500:11:1000:23:2200:35:2800:47:0900:47:55.8000:48:01.00+00:15:124:4712,5
130MATYJASEK Zbigniew 184TKKF KOSZALINKOSZALINM-4040M 12400:00:0700:10:5900:23:2300:36:0900:47:1200:47:55.8000:48:03.00+00:15:124:4712,5
132BIEDRZYCKA Anna 8STARY BOREKK-305K 800:00:0400:11:1100:23:0800:35:1300:47:1000:47:55.9000:48:00.00+00:15:134:4712,5
133ŁABEJSZA Łukasz 168WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3040M 12500:00:1100:11:1500:23:0600:35:1400:47:2500:48:05.6000:48:17.00+00:15:224:4812,5
134NOWAK Piotr 210CZARNE BIEGACZARNEM-3041M 12600:00:2900:11:5900:23:5700:35:4600:47:2400:48:05.7500:48:35.00+00:15:224:4812,5
135NOWAK Kuba 340KOSZALINM-1827M 12700:00:1000:10:3900:22:0300:35:0700:47:3800:48:10.0000:48:20.00+00:15:274:4912,5
136JANUSZEWSKI Jacek 97NIEZRZESZONYKOSZALINM-5017M 12800:00:2200:11:3300:23:2100:35:2800:47:3000:48:11.3500:48:34.00+00:15:284:4912,4
137CHRYSTOFIAK Paweł 33KOSZALINM-3042M 12900:00:1400:11:4000:23:3300:35:3400:47:2900:48:13.8000:48:28.00+00:15:304:4912,4
138PEŁKA Janusz 224KOSZALINM-5018M 13000:00:0900:11:3100:23:1700:35:0800:47:3100:48:16.0000:48:25.00+00:15:334:4912,4
139JABŁOŃSKI Andrzej 90CZARNE BIEGACZARNEM-4041M 13100:00:2000:11:3000:23:1700:35:2900:47:3600:48:18.9500:48:39.00+00:15:364:4912,4
140KRAWCZUK Szymon 143GLEŹNOWOM-3043M 13200:00:1000:12:0300:24:1800:36:2200:47:4200:48:21.6000:48:32.00+00:15:384:5012,4
141ŁOPIŃSKI Piotr 170DREZDENKOM-3044M 13300:00:1600:11:4200:23:4200:35:5100:47:5600:48:31.0500:48:48.00+00:15:484:5112,4
142WALERIAŃCZYK Roman 350GRZYBOWOM-4042M 13400:00:1200:11:2200:23:1600:35:1900:47:4500:48:31.3500:48:44.00+00:15:484:5112,4
143NAGRABECKI Hubert 203KOSZALINM-3045M 13500:00:1500:11:3900:23:3500:35:5700:47:5400:48:31.6500:48:47.00+00:15:484:5112,4
144CINCIO Robert 37TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM-3046M 13600:00:0800:11:0800:23:0500:35:1600:47:5000:48:32.0500:48:41.00+00:15:494:5112,4
145SOŁTYS Zbigniew 356SZCZECINEKM-4043M 13700:00:2300:12:0800:24:0700:36:0200:47:5400:48:35.5500:48:59.00+00:15:524:5112,3
146KALICKI Jerzy 354WITKOWOM-603M 13800:00:0800:11:4500:23:3800:35:4000:48:0000:48:42.1000:48:51.00+00:15:594:5212,3
147KULCZYK Katarzyna 155KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-306K 900:00:0800:11:4300:23:3900:35:4600:48:0200:48:43.5500:48:52.00+00:16:004:5212,3
148CHOJNACKI Bartosz 29JAMNOKOSZALINM-3047M 13900:00:2100:12:1200:24:2300:36:4100:48:0800:48:47.2500:49:09.00+00:16:044:5212,3
149ROGOŻA Ireneusz 249BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-4044M 14000:00:1300:12:1000:24:1400:36:1500:48:0600:48:51.3500:49:05.00+00:16:084:5312,3
150DZIĘBOWSKI Mariusz 51KOSZALINM-3048M 14100:00:2200:11:2100:23:1900:35:4900:48:0800:48:51.6500:49:14.00+00:16:084:5312,3
151HYNDA Waldemar 87KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-5019M 14200:00:1800:11:3700:23:3600:35:5000:48:0800:48:53.5000:49:12.00+00:16:104:5312,3
152SZAREK Paweł 2807 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻAUSTKAM-3049M 14300:00:0500:11:1500:23:2400:35:4500:48:1400:48:55.3000:49:01.00+00:16:124:5312,3
153MISZCZYK Jan 193KOSZALINM-1828M 14400:00:2800:11:3600:23:3900:36:0500:48:1900:49:05.5500:49:34.00+00:16:224:5412,2
154LAS Mateusz 163KOSZALINM-1829M 14500:00:3000:11:4800:24:0400:36:1800:48:2700:49:10.2500:49:41.00+00:16:274:5512,2
155STAWISZYŃSKI Jarosław 271FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3050M 14600:00:0700:11:0000:23:2400:36:0900:48:3400:49:13.0500:49:21.00+00:16:304:5512,2
156MĘDEL Marta 188KOSZALINK-402K 1000:00:0800:11:4300:23:5900:36:1900:48:3600:49:14.8500:49:23.00+00:16:324:5512,2
157MĘDEL Cezary 189KOSZALINM-4045M 14700:00:0700:11:4400:24:0000:36:2000:48:3800:49:15.0500:49:23.00+00:16:324:5512,2
158KRASIŃSKI Witold 142JW 1223KOSZALINM-4046M 14800:00:1500:12:2900:24:5100:36:5400:48:3400:49:17.3000:49:33.00+00:16:344:5512,2
159KUTWIN Artur 161KOSZALINM-4047M 14900:00:0500:11:3600:23:3600:36:0900:48:3400:49:20.3000:49:26.00+00:16:374:5612,2
160KAMIŃSKI Piotr 110BIEGACZE Z WAŁCZAWAŁCZM-5020M 15000:00:0700:11:0400:23:1500:35:5100:48:4700:49:28.5000:49:36.00+00:16:454:5612,1
161GASIOROWSKI Piotr 60CSWL DRAWSKODRAWSKO POMORSKIEM-4048M 15100:00:1700:12:1900:24:2300:36:4600:48:5100:49:28.8000:49:46.00+00:16:454:5612,1
162SIENICKI Piotr 258ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4049M 15200:00:1500:12:0500:24:2000:36:3000:48:4800:49:30.8500:49:46.00+00:16:484:5712,1
163KAŹMIERCZAK Tomasz 119JW 3937KOSZALINM-3051M 15300:00:1400:12:2200:24:5000:37:1000:48:5800:49:33.9000:49:48.00+00:16:514:5712,1
164LEMBOWICZ Marek 164FUHRMANNPOŁCZYN-ZDRÓJM-604M 15400:00:1600:12:3300:24:4700:36:5900:49:0600:49:41.4500:49:58.00+00:16:584:5812,1
165PERZANOWSKI Jarosław 227JW 1223CZARNEM-1830M 15500:00:0600:11:3200:24:1800:37:0000:49:0800:49:51.0000:49:57.00+00:17:084:5912,0
166SZKUDLAREK Roman 281DRUŻYNA SZPIKUDRAWSKO POMORSKIEM-5021M 15600:00:1300:12:1400:24:2300:36:3100:49:0600:49:51.1000:50:05.00+00:17:084:5912,0
167KOZŁOWIECKI Waldemar 331TKKF KOSZALINKOSZALINM-605M 15700:00:0600:12:0800:24:3200:36:5200:49:1900:49:52.9000:49:59.00+00:17:104:5912,0
168DZIESZUK Dariusz 50TKKF KOSZALINKOSZALINM-4050M 15800:00:1500:12:2200:24:3700:37:0200:49:1200:49:52.9500:50:08.00+00:17:104:5912,0
169MARKOWSKI Andrzej 180TKKF KOSZALINKOSZALINM-606M 15900:00:0500:11:5300:24:3200:36:5300:49:2100:49:53.9000:49:59.00+00:17:114:5912,0
170KUŁAKOWSKI Dawid 156AMATORESKOSZALINM-3052M 16000:00:1500:11:4900:24:1200:36:5600:49:2500:50:08.2500:50:24.00+00:17:255:0012,0
171DOMAGAŁA Sławomir 41POLSKABRZEŻNOM-3053M 16100:00:0500:11:1600:23:3700:36:2300:49:2000:50:09.9500:50:15.00+00:17:275:0112,0
172PENDRAK Piotr 226KOŁOBRZEGM-607M 16200:00:2100:12:3300:25:0300:37:2100:49:2900:50:13.0500:50:35.00+00:17:305:0111,9
173JÓŹWIAK Mariusz 104KOSZALINM-3054M 16300:00:1200:11:5100:24:0600:36:4800:49:2700:50:13.8500:50:26.00+00:17:315:0111,9
174RASZPLA Radosław 245CIOTECZKI.PLKOSZALINM-4051M 16400:00:1300:11:3300:23:4300:36:2500:49:3200:50:16.4000:50:30.00+00:17:335:0111,9
175PŁOSKI Krzysztof 359BOBOLINM-3055M 16500:00:0800:12:2400:24:2500:36:5700:49:4000:50:21.7500:50:30.00+00:17:385:0211,9
176NAPIERAŁA Bogumił 345ROGOWOM-5022M 16600:00:0500:11:3600:24:2300:37:1300:49:4500:50:26.4000:50:32.00+00:17:435:0211,9
177OLESIŃSKI Marcin 215KOSZALINM-1831M 16700:00:1200:11:3900:24:1300:38:2700:49:5300:50:29.5500:50:42.00+00:17:465:0311,9
178SCHWARZ Ludwik 257KOSZALINM-5023M 16800:00:0400:12:2300:24:5100:37:2200:49:5300:50:37.4000:50:42.00+00:17:545:0311,8
179WICHER Krzysztof 301ADWOKATURAKOSZALINM-3056M 16900:00:0500:11:1500:23:3500:36:2800:49:4700:50:41.5000:50:47.00+00:17:585:0411,8
180GIL Remigiusz 62LYCONETKOSZALINM-3057M 17000:00:0900:11:0900:23:3900:36:4100:49:4900:50:42.0000:50:51.00+00:17:595:0411,8
181KACZMAREK Łukasz 105KOSZALINM-3058M 17100:00:1000:11:4900:24:2900:37:2100:49:5800:50:43.1000:50:54.00+00:18:005:0411,8
182CHOŁUJ Karol 30ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3059M 17200:00:1000:11:4300:24:1300:36:5700:50:0600:50:45.9000:50:56.00+00:18:035:0411,8
183FELCHNER Agnieszka 55WEJHEROWOK-183K 1100:00:1100:12:1300:24:4300:37:1400:49:5900:50:46.0500:50:58.00+00:18:035:0411,8
184BOBER Jakub 13AKADEMIA POMORSKAMIASTKOM-1832M 17300:00:1500:12:0200:24:0900:37:3400:50:1300:50:57.3000:51:13.00+00:18:145:0511,8
185CHAMERA Krzysztof 26BMG SŁUPSKSŁUPSKM-4052M 17400:00:2700:12:3800:25:2100:37:4900:50:2400:51:00.8500:51:28.00+00:18:185:0611,8
186KANDUT Tomasz 111KOSZALINM-4053M 17500:00:2100:12:2000:24:5500:37:3600:50:1900:51:02.7500:51:24.00+00:18:195:0611,8
187KOŁAKOWSKI Dariusz 124K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-4054M 17600:00:1900:11:5900:24:2800:37:2500:50:2300:51:07.0500:51:27.00+00:18:245:0611,7
188RUTKOWSKA Elżbieta 346TRZCIANKAK-184K 1200:00:1600:11:5300:24:3800:37:2100:50:2100:51:08.7000:51:25.00+00:18:255:0611,7
189KANIOWSKI Jacek 112W.P.K. SŁON TEAM USTKASŁAWNOM-4055M 17700:00:1700:12:1500:24:5400:37:4500:50:2700:51:10.1500:51:28.00+00:18:275:0711,7
190GROCHOWSKI Rafał 72KOSZALINM-4056M 17800:00:2200:12:0900:24:3000:37:2500:50:2500:51:10.2500:51:33.00+00:18:275:0711,7
191RAJNER Krzysztof 243KOSZALINM-3060M 17900:00:2200:12:0900:24:3000:37:2500:50:2500:51:10.6000:51:33.00+00:18:275:0711,7
192SZYPOSZYŃSKI Kamil 284MECENAS I PRZYJACIELEŚWIDWINM-3061M 18000:00:0500:11:2600:23:4600:37:0100:50:3000:51:15.6500:51:21.00+00:18:325:0711,7
193KAZUSEK Jan 118KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOM-608M 18100:00:1400:13:0100:25:3700:38:0300:50:3100:51:16.3000:51:31.00+00:18:335:0711,7
194HOC Dariusz 84KOŁOBRZEGM-4057M 18200:00:0900:12:5400:25:5200:38:3900:50:4800:51:20.4500:51:30.00+00:18:375:0811,7
195GONCIARZ Kamila 342ZielonaGóraKreatywnościZIELONA GÓRA/KOSZALINM-3062M 18300:00:0700:11:3600:24:1800:37:3400:50:4500:51:27.7500:51:35.00+00:18:445:0811,7
196SZULC Szymon 338GRYF LOK BIAŁOGARD/SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3063M 18400:00:0800:12:1500:24:5000:37:3700:50:4100:51:28.7000:51:37.00+00:18:455:0811,7
197HOŁUBASZ Paweł 343LĘBORKM-3064M 18500:00:2400:11:5000:24:3900:37:4000:50:4700:51:31.4500:51:56.00+00:18:485:0911,6
198KOŁODZIEJ Karolina 125ZŁOTÓWK-185K 1300:00:2300:12:3000:25:1400:38:0800:50:5200:51:35.6500:51:59.00+00:18:525:0911,6
199RADZIKOWSKI Damian 242ZŁOTÓWM-1833M 18600:00:2600:12:5200:25:2500:38:0800:50:5300:51:40.8500:52:07.00+00:18:585:1011,6
200WALCZAK Agnieszka 299KOSZALINK-403K 1400:00:1000:11:5800:24:4400:37:5100:51:0300:51:46.7000:51:57.00+00:19:035:1011,6
201BORUCH Adam 20:)ZGIERZM-4058M 18700:00:3100:12:3800:25:2800:38:3200:51:1600:51:53.8000:52:25.00+00:19:105:1111,6
202HNATOWSKI Artur 83DM FC KOSZALINKOSZALINM-4059M 18800:00:3000:12:0900:24:5900:38:1100:51:1200:51:58.0000:52:28.00+00:19:155:1111,5
203MARCZAK Andrzej 177ŻELKOWOM-5024M 18900:00:0700:12:3800:25:4200:38:3000:51:1200:51:59.5500:52:07.00+00:19:165:1211,5
204SUBALSKI Michał 275KOSZALINM-3065M 19000:00:1700:12:3000:25:1900:38:2400:51:2400:52:06.9500:52:24.00+00:19:245:1211,5
205BONISŁAWSKI Jarosław 17TITKI TATITKI I DWIE KITKISŁAWNOM-3066M 19100:00:3000:13:0500:26:0000:38:5400:51:3100:52:09.9500:52:40.00+00:19:275:1311,5
206CHORĄŻY Karolina 32KOSZALINK-186K 1500:00:3000:13:0500:26:0100:38:5400:51:3000:52:10.5500:52:41.00+00:19:275:1311,5
207DUDKIEWICZ Leszek 46TKKF KOSZALINKOSZALINM-609M 19200:00:2100:12:4000:25:3600:38:4100:51:2900:52:12.7500:52:34.00+00:19:295:1311,5
208HOC Agnieszka 85KOŁOBRZEGK-307K 1600:00:0800:12:5500:25:5300:38:4300:51:3500:52:20.1000:52:29.00+00:19:375:1411,5
209KĘPKA Mirosław 121K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-4060M 19300:00:1200:12:1900:25:2600:38:5800:51:4900:52:34.0000:52:46.00+00:19:515:1511,4
210WILIŃSKI Marek 303ŚWIDWINM-5025M 19400:00:1100:12:2100:25:2800:39:0000:51:5000:52:34.0500:52:46.00+00:19:515:1511,4
211ŚLUSARZ Krzysztof 285KOSZALINM-4061M 19500:00:2100:12:2700:25:2500:38:3200:51:4800:52:36.0000:52:57.00+00:19:535:1511,4
212JAROS Damian 98ZHPKOSZALINM-1834M 19600:00:2500:12:2900:25:2100:38:4200:51:5300:52:39.7500:53:05.00+00:19:565:1611,4
213KOŁODZIEJCZYK Danuta 128BIESOWICEK-501K 1700:00:1800:13:0400:26:0000:38:4700:51:5700:52:43.8500:53:02.00+00:20:015:1611,4
214KUPREWICZ Grzegorz 157KOSZALINM-3067M 19700:00:2300:12:1500:25:3300:39:0000:52:0100:52:43.9000:53:07.00+00:20:015:1611,4
215WOLF Emil 316TKKF KOSZALINSIANÓWM-4062M 19800:00:1100:12:5300:26:0600:39:1600:52:1200:52:55.6500:53:07.00+00:20:125:1711,3
216NIEDBAŁA Konrad 207KOSZALINM-4063M 19900:00:1900:12:4300:25:3000:38:5000:52:1500:53:02.4000:53:22.00+00:20:195:1811,3
217HRYCIÓW Paweł 86BIAŁOGARDM-3068M 20000:00:2900:12:3300:25:5600:39:4000:52:1900:53:03.2500:53:33.00+00:20:205:1811,3
218KARNICKI Zygmunt 115TKKF KOSZALINKOSZALINM-6010M 20100:00:0800:12:0600:25:1900:38:4800:52:2500:53:08.5500:53:17.00+00:20:255:1811,3
219FELKOWSKI Tomasz 57KOSZALINM-3069M 20200:00:2200:13:5200:26:5100:39:5000:52:3300:53:14.6500:53:37.00+00:20:315:1911,3
220KRAWCZUK Dariusz 144WHITE POWERGLEŹNOWOM-3070M 20300:00:1100:12:5100:26:0400:39:2700:52:3200:53:18.6500:53:30.00+00:20:355:1911,3
221MIĄSEK Ryszard 190MANOWOM-3071M 20400:00:2800:12:4000:25:4400:39:1000:52:3300:53:23.5500:53:52.00+00:20:405:2011,2
222DUDKA Tomasz 45TYCHOWOM-3072M 20500:00:2200:13:2600:26:5000:40:1600:52:5200:53:30.9000:53:53.00+00:20:485:2111,2
223RAMA Janusz 244KLUBKOŁOBRZEGM-4064M 20600:00:2700:13:0900:25:5800:39:1300:52:4400:53:31.7500:53:59.00+00:20:485:2111,2
224JOŃCZYK Tadeusz 103KOŁOBRZEGM-4065M 20700:00:0900:12:4600:26:1300:39:4700:52:4500:53:34.5000:53:44.00+00:20:515:2111,2
225BORYSZEWSKI Dawid 21KOSZALINM-3073M 20800:00:2300:13:2500:26:4800:40:1400:52:5500:53:36.4500:54:00.00+00:20:535:2111,2
226KOWALSKI Roman 138KOSPELKOSZALINM-3074M 20900:00:0400:11:0900:23:0800:36:5300:52:2700:53:39.3500:53:44.00+00:20:565:2211,2
227MALINOWSKA Małgorzata 175STR- ŚWIDWINŚWIDWINK-502K 1800:00:0600:13:1100:26:3000:39:4200:52:5400:53:41.0500:53:48.00+00:20:585:2211,2
228ONIÓW Aleksandra 363PRZYBRDAK-187K 1900:00:2100:13:2100:26:3700:39:4100:52:5900:53:41.2500:54:03.00+00:20:585:2211,2
229GORGOL Piotr 68STOP ZWOLNIENIOM Z WF-UKRZEMIENIEWOM-3075M 21000:00:2900:12:3400:25:5600:39:4000:53:0500:53:41.3000:54:11.00+00:20:585:2211,2
230MARSZAŁKOWSKI Radosław 182PRZYBRDAM-1835M 21100:00:2100:13:2100:26:3700:39:4200:53:0000:53:42.4000:54:04.00+00:20:595:2211,2
231KONKEL Joanna 131SŁAWNOK-503K 2000:00:1500:13:0300:26:1100:39:3000:53:0000:53:50.0000:54:05.00+00:21:075:2311,1
232PIOR Tomasz 230KONIKOWOM-3076M 21200:00:1300:12:2400:25:5900:39:3800:53:0900:53:54.2000:54:08.00+00:21:115:2311,1
233KRUSZYŃSKI Marcin 149KOSZALINM-4066M 21300:00:2600:13:1700:26:2400:39:5200:53:1900:54:06.1000:54:33.00+00:21:235:2411,1
234CHODOR Izabela 27GORZEBĄDŹK-308K 2100:00:1200:13:2000:26:4400:40:1500:53:2300:54:06.6000:54:19.00+00:21:235:2411,1
235JABŁOŃSKA Katarzyna 89TYCHOWOK-404K 2200:00:2300:13:2500:26:4900:40:1400:53:1900:54:06.9500:54:30.00+00:21:245:2411,1
236WOJANOWSKI Zbigniew 311GRUDZIĄDZM-5026M 21400:00:1300:12:5600:26:1600:39:5300:53:1800:54:07.5000:54:21.00+00:21:245:2411,1
237TOMALAK Michał 291ŚWIDWINM-3077M 21500:00:3200:13:3000:27:2400:40:2700:53:2700:54:08.0000:54:40.00+00:21:255:2411,1
238NOWAK Włodzimierz 364OLCHOWOM-5027M 21600:00:1200:14:0400:27:4800:41:0700:53:2800:54:12.6500:54:25.00+00:21:295:2511,1
239ROSA Malwina 251WŻW OLESZNOŚWIDWINK-309K 2300:00:2500:13:1600:26:5700:40:3000:53:3400:54:19.5500:54:45.00+00:21:365:2611,0
240CZOS Łukasz 38ZŁOCIENIECM-3078M 21700:00:2400:12:3400:25:5900:40:0200:53:5100:54:31.3500:54:56.00+00:21:485:2711,0
241WOCH Zbigniew 310NIEZRZESZONYKOSZALINM-6011M 21800:00:1900:13:1000:26:2000:39:5300:53:4200:54:33.6000:54:53.00+00:21:505:2711,0
242FAJGIER Tomasz 54MANOWOM-4067M 21900:00:1000:12:3700:26:0700:39:5900:53:4700:54:36.6000:54:47.00+00:21:535:2711,0
242RADECKI Jacek 241JW CS SPKOSZALINM-4068M 22000:00:1000:12:3700:26:0700:39:5900:53:4800:54:36.6000:54:47.00+00:21:535:2711,0
244SZAFIRSKI Marek 278CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-5028M 22100:00:2700:13:2700:27:0400:40:3100:54:0000:54:41.7500:55:09.00+00:21:585:2811,0
245MATEJKO Marcin 183TYCHOWOM-1836M 22200:00:2300:13:3200:27:1100:40:5500:54:0300:54:45.5500:55:09.00+00:22:025:2811,0
246ADAMCZYK Agnieszka 1GĄSAWAK-3010K 2400:00:0900:13:1700:26:4700:40:2700:53:5300:54:46.6000:54:56.00+00:22:035:2811,0
247ŚWIĄTCZAK Patrycja 286DRAWSKO POMORSKIEK-3011K 2500:00:1600:13:5200:27:3400:41:0300:54:1000:54:57.4500:55:14.00+00:22:145:2910,9
248KOWALCZYK Piotr 135KOSZALINM-3079M 22300:00:3000:12:4100:26:0200:39:5500:54:0600:54:57.5000:55:28.00+00:22:145:2910,9
249KAMIŃSKI Tomasz 109JW 1223KOSZALINM-3080M 22400:00:0500:12:4900:26:2500:40:3400:54:2000:55:00.4000:55:06.00+00:22:175:3010,9
250MAZUREK Barbara 186BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-3012K 2600:00:1100:13:0200:26:3400:40:2200:54:2000:55:07.4500:55:19.00+00:22:245:3010,9
251NOWAK Paulina 365NOWOGARDK-188K 2700:00:1100:14:0500:27:4900:41:0800:54:3000:55:16.0500:55:28.00+00:22:335:3110,9
252ORYSZCZYN Arkadiusz 218KOSZALINM-3081M 22500:00:1200:12:5400:26:4400:40:5500:54:3500:55:22.6000:55:35.00+00:22:395:3210,8
253MOTYCZYŃSKA Patrycja 197KOŁOBRZEGK-189K 2800:00:1200:12:2100:25:5100:40:1500:54:3500:55:29.1500:55:42.00+00:22:465:3310,8
254RABKA Monika 240KOSZALINK-3013K 2900:00:1600:13:2400:27:1000:41:0400:54:5000:55:38.1500:55:55.00+00:22:555:3310,8
255KRÓL Marcin 147SZCZECINM-4069M 22600:00:2200:12:4700:26:1600:40:2000:54:5700:55:53.5500:56:16.00+00:23:105:3510,7
256BORUC Barbara 19SZCZECINEKK-405K 3000:00:1800:13:2000:27:0600:40:5100:55:0700:55:58.5500:56:17.00+00:23:155:3510,7
257BORUC Jacek 18SZCZECINEKM-5029M 22700:00:1700:13:2100:27:0700:40:5200:55:0800:55:59.2500:56:17.00+00:23:165:3610,7
258NEUBAUER Łukasz 206KOSZALINM-4070M 22800:00:2000:13:3900:27:1600:41:0300:55:0700:55:59.3000:56:20.00+00:23:165:3610,7
259PTASZYŃSKA Katarzyna 237KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-504K 3100:00:1800:13:4100:27:3700:41:3100:55:1200:56:00.8000:56:19.00+00:23:175:3610,7
260HAMROL Dawid 79KATEDRA KOSZALINKOSZALINM-3082M 22900:00:0400:12:5800:26:5600:41:1500:55:1400:56:03.1000:56:08.00+00:23:205:3610,7
261GRAJ Joanna 71KOSZALINK-1810K 3200:00:2700:13:4400:27:5000:41:5700:55:3300:56:17.2500:56:45.00+00:23:345:3710,7
262DĄBROWSKI Grzegorz 40KOSZALINM-4071M 23000:00:2300:12:5300:26:3600:41:1300:55:3100:56:17.7500:56:41.00+00:23:345:3710,7
263ZIĘBA Paweł 321KOSZALINM-4072M 23100:00:1200:12:1400:26:2100:41:2300:55:4000:56:32.0000:56:44.00+00:23:495:3910,6
264GRZELAK Karina 74ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-3014K 3300:00:1400:13:2900:27:1100:41:1500:55:3900:56:32.6000:56:47.00+00:23:495:3910,6
265GUDANIEC Dorota 628TKKF TRIATHLONKOSZALINK-505K 3400:00:1200:13:2100:27:1300:41:1700:55:4100:56:35.1500:56:48.00+00:23:525:3910,6
266WOLF Weronika 317TKKF KOSZALINSIANÓWK-406K 3500:00:1100:13:2200:27:1400:41:1800:55:4200:56:36.5500:56:48.00+00:23:535:3910,6
267OLIŃSKI Arek 216WIDZEW JEST WSZĘDZIE.SIANÓWM-3083M 23200:00:1600:12:4600:26:4500:41:2000:55:5400:56:37.1500:56:54.00+00:23:545:3910,6
268GZELA Olga 77BIEGNIJMY.PLKOSZALINK-3015K 3600:00:1000:13:1000:27:1400:41:2700:55:5000:56:37.7000:56:48.00+00:23:545:3910,6
269HELLER Zdzisław 82NIEZRZESZONYKOSZALINM-6012M 23300:00:2000:13:4300:27:4500:42:0500:56:0500:56:48.5000:57:09.00+00:24:055:4010,6
270MĄDRZYK Magdalena 187KOŁOBRZEGK-3016K 3700:00:1400:13:4400:27:3500:41:5700:56:0500:56:57.1500:57:12.00+00:24:145:4110,5
271RUTKOWSKI Lucjan 253TRZCIANKAM-5030M 23400:00:1700:14:2300:28:5600:43:1500:56:1900:57:07.8500:57:25.00+00:24:255:4210,5
272GAWLIK Artur 61KOSZALINM-3084M 23500:00:1700:13:0600:27:0700:41:4500:56:2200:57:09.8500:57:27.00+00:24:275:4310,5
273SAGAN Jadwiga 348ROŚCIĘCINOK-3017K 3800:00:1300:13:2400:27:2500:41:3800:56:2800:57:14.2000:57:28.00+00:24:315:4310,5
274LIPIŃSKA Małgorzata 166ZŁOTÓWK-1811K 3900:00:2500:13:3600:27:5000:42:1100:56:3900:57:28.0000:57:53.00+00:24:455:4410,4
275WILKOWSKI Piotr 305KOSZALINM-3085M 23600:00:2800:13:1900:27:2600:41:5800:56:3600:57:29.8500:57:58.00+00:24:475:4510,4
276SOBOLEWSKI Marek 265KOSZALINM-4073M 23700:00:0400:13:2100:27:4700:42:5200:56:4400:57:30.0000:57:34.00+00:24:475:4510,4
277POLAK Monika 366KOSZALINK-407K 4000:00:0900:13:3200:27:1400:41:2700:56:3900:57:36.1500:57:46.00+00:24:535:4510,4
278TRYBUCHOWICZ Monika 293ZŁOTÓWK-1812K 4100:00:2500:13:3600:27:4900:42:1100:56:4400:57:36.5500:58:02.00+00:24:535:4510,4
279JAKÓBCZAK Darek 92KOSZALINM-4074M 23800:00:2500:14:3700:29:0100:43:2500:56:5500:57:43.4000:58:09.00+00:25:005:4610,4
280JANKOWSKI Remigiusz 95HURAGAN PANDOMINOKOŁOBRZEGM-3086M 23900:00:2500:13:3900:27:4600:42:2600:56:5700:57:44.6000:58:10.00+00:25:015:4610,4
281BŁOŃSKA Agnieszka 12BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-408K 4200:00:1200:13:5800:28:1800:42:3800:56:5600:57:46.3000:57:59.00+00:25:035:4610,4
282WOLAŃSKI Mariusz 315KOŁOBRZEGM-5031M 24000:00:1500:13:3900:27:5600:42:2100:56:5500:57:47.7000:58:03.00+00:25:045:4610,4
283LEWANDOWSKI Marek 165INOWROCŁAWM-3087M 24100:00:2600:14:1000:29:0000:43:3000:57:0900:57:51.4000:58:18.00+00:25:085:4710,4
284ZWOLAK Basia 324KOSZALINK-409K 4300:00:2500:14:3700:29:0200:43:2500:57:0200:57:51.4500:58:17.00+00:25:085:4710,4
285BOCHEŃSKI Marcin 14PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM-4075M 24200:00:1900:13:4800:27:5700:42:2800:57:0500:57:59.9000:58:19.00+00:25:175:4810,3
286NADZIEJKO Paulina 202SZCZECINEKK-3018K 4400:00:1800:13:5000:27:5900:42:3000:57:0600:58:00.5000:58:19.00+00:25:175:4810,3
287KRYGIER Ireneusz 150W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-3088M 24300:00:1700:12:4900:27:0800:42:0400:57:1100:58:04.1000:58:22.00+00:25:215:4810,3
288WOŹNIAK Dariusz 318WWW.LIMO300C.COMSŁAWNOM-4076M 24400:00:2700:13:3000:27:5900:42:4600:57:2200:58:09.8500:58:37.00+00:25:275:4910,3
289SIKORA Tomasz 361ŚWIDWINM-5032M 24500:00:0800:14:0000:28:2800:42:5600:57:2800:58:15.0500:58:24.00+00:25:325:4910,3
290BENEDYSIUK Sławomir 7KOSZALINM-4077M 24600:00:0900:12:2400:26:3200:41:2500:57:1900:58:15.9000:58:25.00+00:25:335:4910,3
291GÓRECKA-MITORAJ Justyna 69CHOJNICEK-3019K 4500:00:0900:13:4700:28:0500:42:3600:57:2400:58:18.3500:58:28.00+00:25:355:4910,3
292KAŹMIERCZAK Łukasz 120WARSZKOWOM-3089M 24700:00:2600:13:5900:28:4600:43:4600:57:3700:58:20.6500:58:47.00+00:25:375:5010,3
293VON BARDELEBEN Agnieszka 296BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-4010K 4600:00:1300:14:1400:28:5600:43:3500:57:5200:58:44.5000:58:58.00+00:26:015:5210,2
294MARSCHAŁKOWSKA Dorota 181TKKF KOSZALINKOSZALINK-506K 4700:00:1700:14:0400:28:3300:43:1800:57:5700:58:49.7500:59:07.00+00:26:065:5310,2
295WIERZBICKI Kacper 352KOSZALINM-1837M 24800:00:1400:13:4400:27:5700:42:4200:58:0200:58:56.3000:59:11.00+00:26:135:5310,2
296TELEGA Michał 290KOSZALINM-3090M 24900:00:2700:14:0000:28:1800:42:5900:58:0700:59:00.7000:59:28.00+00:26:175:5410,2
297KONIECZKA Piotr 130KOSZALINM-4078M 25000:00:2000:14:0300:28:2300:43:1800:58:1800:59:15.8000:59:36.00+00:26:325:5510,1
298STEC Edyta 272BABECZKI.PLKOSZALINK-3020K 4800:00:1300:14:1400:28:5700:43:5000:58:4100:59:25.3500:59:39.00+00:26:425:5610,1
299MOŻEJKO Anna 198BABECZKI.PLKOSZALINK-3021K 4900:00:1300:14:1400:28:5700:43:5000:58:4100:59:25.7500:59:39.00+00:26:425:5610,1
300WACHHOLZ Beata 297KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK-4011K 5000:00:2000:14:0000:28:3000:43:3500:58:3400:59:28.5000:59:49.00+00:26:455:5610,1
301SOŁOWICZ Marcin 268DOBROWOM-3091M 25100:00:2400:14:0400:28:4700:43:3100:58:3600:59:28.9500:59:53.00+00:26:465:5610,1
302URBAŃSKI Aleksander 29417WOG KOSZALINKOSZALINM-4079M 25200:00:0400:13:5000:28:2900:43:3400:58:4700:59:36.5000:59:41.00+00:26:535:5710,1
303NOWACKA Elżbieta 209K,S,R'ROWERIA'KOSZALINK-4012K 5100:00:1200:13:5800:28:2400:43:2700:58:1700:59:42.7000:59:55.35+00:26:595:5810,0
304PASEK Paula 220DUNOWOK-3022K 5200:00:0700:13:5300:28:4200:43:5500:58:5600:59:48.5500:59:56.00+00:27:055:5810,0
305ŁOSIEWICZ Paulina 172GRYFICEM-1838M 25300:00:0300:13:4800:28:5000:44:1100:59:3601:00:33.3001:00:37.00+00:27:506:039,9
306MARCZAK Małgorzata 178ŻELKOWOK-507K 5300:00:1000:13:3300:28:4200:44:3301:00:2701:01:18.4001:01:29.00+00:28:356:079,8
307KOWALCZYK Stanislaw 136NIEZRZESZONYSWIDWINM-6013M 25400:00:0800:12:5100:26:3000:39:5901:00:4001:01:29.1001:01:38.00+00:28:466:099,8
308PSTRĄGOWSKA Marlena 235KOSZALINK-3023K 5400:00:1100:13:2500:28:0700:45:0601:00:3601:01:31.9001:01:43.00+00:28:496:099,8
309MIĘKCZYŃSKA Marta 192KB SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK-3024K 5500:00:2000:14:2100:30:0400:45:2201:00:4901:01:52.8001:02:13.00+00:29:096:119,7
310ZIELIŃSKI Jarosław 320NIEZRZESZONYBIAŁOGARDM-3092M 25500:00:0900:13:4200:29:1200:45:2501:01:3101:02:25.1501:02:35.00+00:29:426:149,6
311KOWALCZYK Kornelia 137SIANÓWK-1813K 5600:00:2400:15:3900:31:2900:46:4401:02:0701:02:59.5001:03:24.00+00:30:166:189,5
312KRAWCZUK-KIEŁB Anna 145WIEKOWOK-4013K 5700:00:1000:14:2900:29:5500:45:5201:02:0901:03:09.1001:03:20.00+00:30:266:199,5
313SZULC Martyna 337GRYF LOK BIAŁOGARD/SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDK-1814K 5800:00:0900:14:4000:30:2500:46:3501:02:3801:03:37.6001:03:47.00+00:30:546:219,4
314SZUBERT Agnieszka 282USTRONIE MORSKIEK-3025K 5900:00:1600:14:4500:30:3200:46:4601:02:5101:03:45.9001:04:02.00+00:31:036:229,4
315KURCZ Barbara 158BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-4014K 6000:00:1200:15:2000:31:5600:48:2501:04:3301:05:29.5501:05:42.00+00:32:466:339,2
316KOZŁOWIECKA Małgorzata 332KOSZALINK-508K 6100:00:0400:15:4300:32:0300:48:3101:05:1001:06:05.6501:06:10.00+00:33:226:369,1
317FELKOWSKA Karolina 56KOSZALINK-3026K 6200:00:2300:15:0600:31:3900:48:1101:05:3101:06:33.3501:06:57.00+00:33:506:399,0
318PLATA Katarzyna 231KOSZALINK-4015K 6300:00:2300:15:0600:31:3900:48:1101:05:3201:06:34.3501:06:58.00+00:33:516:399,0
319LEWANDOWSKA Dominika 336BIAŁOGARDK-1815K 6400:00:0900:14:4000:30:3400:47:4401:05:4401:07:02.2501:07:11.75+00:34:196:429,0
320MYCA Karolina 200KOŁOBRZEGK-1816K 6500:00:1900:15:5700:32:4500:49:2501:06:2101:07:14.7001:07:34.00+00:34:316:438,9
321SWIOKŁA Paweł 276SZCZECINEKM-3093M 25600:00:1800:15:5800:32:4600:49:2601:06:2201:07:15.3001:07:34.00+00:34:326:438,9
322KOWALSKI Jerzy 139KOSZALINM-6014M 25700:00:2900:15:3700:32:1600:49:2001:06:2001:07:23.9001:07:53.00+00:34:416:448,9
323SIEWIERA Paweł 260RUNNERSCLUB.PLSZCZECINM-3094M 25800:00:2800:16:1200:32:3700:47:3501:06:5001:07:55.8501:08:24.00+00:35:136:478,8
324SIEWIERA Aleksandra 259RUNNERSCLUB.PLSZCZECINK-1817K 6600:00:2700:16:1400:32:4300:49:2401:06:5101:07:56.4501:08:24.00+00:35:136:478,8
325PEŁKA Iwona 223KOSZALINK-4016K 6700:00:2100:17:2000:34:4400:51:5801:07:5501:08:48.0001:09:09.00+00:36:056:528,7
326SŁOTA Renata 263SIANÓWK-1818K 6800:00:2400:15:4000:33:1300:51:2101:10:3201:11:38.5001:12:03.00+00:38:557:098,4
327ŻYLIŃSKI Przemysław 329KOSZALINM-3095M 25900:00:1900:15:1400:33:3200:52:2501:10:4501:11:47.6501:12:07.00+00:39:047:108,4
328BARTNIK Marian 3TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+2M 26000:00:0200:18:4300:39:1201:00:1701:21:4901:23:06.1501:23:09.00+00:50:238:187,2
329LIUDVINAVICIUS Robertas 349KOSZALINM-4080M 26100:00:3300:26:2300:39:5400:53:29+00:29:157:148,3
330POTOCZNA Agata 234DRAWSKO POMORSKIEK-3027K 6900:00:16   
Znaleziono 330 wynik(ów)