IV EDYCJA BIEGU TROPEM WILCZYM - KOSZALIN - 1963M
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-02-28
Miejsce : Koszalin
Dystans : 1.963 km
Zgłoszonych : 254
Wystartowało : 212
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 212
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.805km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-13 | M-13 | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu1.805kmCzas
netto
1.963km
Czas
brutto
1.963km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SKIERKA Grzegorz 557MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM-301M 400:00:0000:06:48.6500:06:48.65 3:2817,3
2EMILIT Grzegorz 440KARLINOM-302M 900:00:0000:07:17.6000:07:17.60+00:00:283:4216,1
3LEMANCZYK Andrzej 509DORIAN TEAM SLAWNOWRZESNICAM-303M 1000:00:0000:07:22.8500:07:22.85+00:00:343:4516,0
4WEBER Paweł 586AMADEUSCROSSGYMKOSZALINM-304M 1200:00:0000:07:28.9500:07:28.95+00:00:403:4815,8
5ŻMIEJKO Łukasz 601COBRA TEAMKOSZALINM-305M 1900:00:0000:07:39.0500:07:39.05+00:00:503:5415,4
6LIPSKI Michał 512POLANÓWM-306M 2200:00:0000:07:44.7500:07:44.75+00:00:563:5615,2
7JANUS Grzegorz 456RONIN GOLD TEAM/RAMSKOŁOBRZEG/KOSZALINM-307M 2400:00:0000:08:05.6500:08:05.65+00:01:174:0714,5
8PŁOSKI Krzysztof 632BOBOLINM-308M 3300:00:0000:08:33.7500:08:33.75+00:01:454:2113,8
9BOBER Jakub 611SIANÓWM-309M 4000:00:0000:08:38.7500:08:38.75+00:01:504:2413,6
10KRZEMIŃSKI Michał 503SKY PRO CYCYLINGKOSZALINM-3010M 4100:00:0000:08:39.7500:08:39.75+00:01:514:2413,6
11CHORUŻY Zdzisław 430KOSZALINM-3011M 4900:00:0000:09:08.3000:09:08.30+00:02:194:3912,9
12ZŁOTOWICZ Tomasz 600PREPDRZEWIANYM-3012M 6000:00:0000:09:38.9000:09:38.90+00:02:504:5412,2
13BĄK Zbigniew 410RUNNERSWALDEDARŁOWOM-3013M 6400:00:0000:09:54.9000:09:54.90+00:03:065:0311,9
14BARCIKOWSKI Piotr 621KOSZALINM-3014M 6600:00:0000:09:57.6500:09:57.65+00:03:095:0411,8
15KOSZOWSKI Krystian 492KOSZALINM-3015M 7300:00:0000:10:19.0500:10:19.05+00:03:305:1511,4
16KAZIMIERCZAK Leszek 635CS SP KOSZALINKOSZALINM-3016M 7900:00:0000:10:25.4000:10:25.40+00:03:365:1811,3
17KOWALCZYK Maciej 493POŁCZYN-ZDRÓJM-3017M 9400:00:0000:11:15.9500:11:15.95+00:04:275:4410,5
18ŁĄTKA Aneta 517KOSZALINM-3018M 10500:00:0000:12:22.3000:12:22.30+00:05:336:189,5
19RUPNIEWSKI Piotr 547KOSZALINM-3019M 10700:00:0000:12:29.1500:12:29.15+00:05:406:229,4
20KULIŃSKI Marek 506KOSZALINM-3020M 10800:00:0000:12:51.6500:12:51.65+00:06:036:339,2
21SKOWRON Adam 558KOSZALINM-3021M 11300:00:0000:13:48.5500:13:48.55+00:06:597:028,5
22KAMIŃSKI Robert 473KOSZALINM-3022M 11500:00:0000:14:05.3000:14:05.30+00:07:167:118,4
23SUGIER Michał 567NMCKOSZALINM-3023M 11900:00:0000:15:25.4000:15:25.40+00:08:367:517,6
24BONISŁAWSKI Jarosław 416TITKI TATITKI I DWIE KITKISŁAWNOM-3024M 12100:00:0000:15:53.1000:15:53.10+00:09:048:067,4
25PUZYREWSKI Wojciech 605KOSZALINM-3025M 12300:00:0000:16:54.6500:16:54.65+00:10:068:377,0
Znaleziono 25 wynik(ów)