IV LUBEŃSKA POŁÓWKA - 22,5 KM
VI Lubeński Cross
Organizator : Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji i Rozwoju Gminy Lubenia ,,Aktywni Razem"
Data : 2022-06-25
Miejsce : Lubenia
Dystans : 22.5 km
Zgłoszonych : 54
Wystartowało : 48
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 47
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
22.5km
Czas
brutto
22.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KIDA Paweł 124RZESZÓWM11M 100:00:0001:49:43.0001:49:43.00 4:5212,3
2LASOTA Robert 1287RZESZÓWM21M 200:00:0002:01:41.0002:01:41.00+00:11:585:2411,1
3DZIEDZIC Witold 113RZESZÓWM22M 300:00:0002:03:07.0002:03:07.00+00:13:245:2811,0
4DĄBROWSKI Tomasz 109CARPATHIAN RUNNERSRZESZÓWM12M 400:00:0002:06:46.0002:06:46.00+00:17:035:3810,6
5STANIO Arkadiusz 142BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWM23M 500:00:0002:07:35.0002:07:35.00+00:17:525:4010,6
6GROCHALA Igor 117AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKIRZESZÓWM13M 600:00:0002:09:04.0002:09:04.00+00:19:215:4410,5
7JAWORSKI Piotr 122TYCZYNM24M 700:00:0002:12:13.0002:12:13.00+00:22:305:5210,2
8FILIPIŃSKI Bartosz 114ŁAŃCUTM25M 800:00:0002:12:23.0002:12:23.00+00:22:405:5310,2
9ZIĘBA Mateusz 150FOREVER TEAMŚWILCZAM26M 900:00:0002:13:59.0002:13:59.00+00:24:165:5710,1
10CZYŻAK Adriana 154BOŻEK STARYK21K 100:00:0002:17:08.0002:17:08.00+00:27:256:059,8
11TOMAKA Wojciech 146RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYTRZEBOWNISKOM27M 1000:00:0002:18:05.0002:18:05.00+00:28:226:089,8
12DOŁEK Jarek 110ZARZECZEM28M 1100:00:0002:18:39.0002:18:39.00+00:28:566:099,7
13BIELSKI Roman 104JSST WOJTEK MTBPOTOKM31M 1200:00:0002:20:32.0002:20:32.00+00:30:496:149,6
14GWIZDAK Justyna 119RZESZÓWK22K 200:00:0002:20:43.0002:20:43.00+00:31:006:159,6
15PIJAR Łukasz 136BABICAM29M 1300:00:0002:21:45.0002:21:45.00+00:32:026:189,5
16KOZYRA Krzysztof 127WILK TEAMRZESZÓWM210M 1400:00:0002:22:18.0002:22:18.00+00:32:356:199,5
17TELESZ Elżbieta 145BARYCZKAK11K 300:00:0002:22:40.0002:22:40.00+00:32:576:209,5
18NOWAK Daria 133#KOKOSZANEL#TEAMKRAKÓWK12K 400:00:0002:23:01.0002:23:01.00+00:33:186:219,4
19WITEK Bogdan 148BARYCZKAM32M 1500:00:0002:25:17.0002:25:17.00+00:35:346:279,3
20RÓG Dorota 141RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK23K 500:00:0002:26:43.0002:26:43.00+00:37:006:319,2
21NYKIEL Grzegorz 135BESTER SKLEJKI RUNINNG TEAMLASZCZYNYM211M 1600:00:0002:27:06.0002:27:06.00+00:37:236:329,2
22BOCHENEK Adam 105WBO OPOLEMIELECM212M 1700:00:0002:27:51.0002:27:51.00+00:38:086:349,1
22CZUBIK Wojciech 108JSCRZESZÓWM212M 1700:00:0002:27:51.0002:27:51.00+00:38:086:349,1
24PIKUL Grzegorz 137GDAŃSK OSOWA BIEGAPOŁOMIAM214M 1900:00:0002:28:58.0002:28:58.00+00:39:156:379,1
25MARCINIAK Tomasz 132KRZYWAM14M 2000:00:0002:32:29.0002:32:29.00+00:42:466:468,9
26MACHOWSKI Krzysztof 131RZESZÓWM215M 2100:00:0002:33:47.0002:33:47.00+00:44:046:508,8
27ZIĘBA Łukasz 151STRZYŻÓWM15M 2200:00:0002:39:26.0002:39:26.00+00:49:437:058,5
28NOWAK Anna 134#KOKOSZANEL#TEAMTARNÓWK24K 600:00:0002:39:36.0002:39:36.00+00:49:537:058,5
29BANDULET Mariusz 102RZESZÓWM216M 2300:00:0002:42:24.0002:42:24.00+00:52:417:138,3
30PRZYBYLSKI Grzegorz 139DZIADEK_GRISZKA_BIEGARZESZÓWM16M 2400:00:0002:44:19.0002:44:19.00+00:54:367:188,2
31REMBISZ Krzysztof 140GRAVEL MASTERRZESZÓWM217M 2500:00:0002:45:57.0002:45:57.00+00:56:147:228,1
32STOPYRA Urszula 152Ultra ŁańcutDĘBNOK13K 700:00:0002:47:59.0002:47:59.00+00:58:167:278,0
33CHODZIŃSKI Piotr 107RZESZÓWM218M 2600:00:0002:48:13.0002:48:13.00+00:58:307:288,0
34JAKUBIEC Grzegorz 121RZESZÓWM219M 2700:00:0002:50:11.0002:50:11.00+01:00:287:337,9
35JEMIOŁA Paulina 123CZUDECK25K 800:00:0002:51:31.0002:51:31.00+01:01:487:377,9
36ZIELIŃSKI Grzegorz 149RZESZÓWM33M 2800:00:0002:52:33.0002:52:33.00+01:02:507:407,8
37LENIART Krzysztof 129....TYCZYNM220M 2900:00:0002:54:12.0002:54:12.00+01:04:297:447,7
38SZURLEJ Aleksandra 143BOGUCHWAŁAK14K 900:00:0002:57:08.0002:57:08.00+01:07:257:527,6
39JAKUBIEC Katarzyna 120RZESZÓWK15K 1000:00:0002:58:32.0002:58:32.00+01:08:497:567,6
40GUT Marcin 118URAL BIKERŁAŃCUTM221M 3000:00:0002:58:40.0002:58:40.00+01:08:577:567,6
41BANASIK Rafał 101ŚWIAT FORMY STALOWA WOLASTALOWA WOLAM222M 3100:00:0002:59:34.0002:59:34.00+01:09:517:587,5
42BARĆ Jakub 103SIEDLISKAM223M 3200:00:0003:02:50.0003:02:50.00+01:13:078:077,4
43ŚWIĘTONIOWSKA Justyna 144PODIUMRZESZÓWK26K 1100:00:0003:05:18.0003:05:18.00+01:15:358:147,3
44OPENCHOWSKA Monika 153PODIUM/NOCNY BÓR TEAMRZESZÓWK27K 1200:00:0003:08:51.0003:08:51.00+01:19:088:237,1
45PRĘDKI Jerzy 138HERMANOWAM224M 3300:00:0003:08:52.0003:08:52.00+01:19:098:237,1
Przekroczony limit czasu: 03:30:00
46DROZD Włodzimierz 111HSP POLSKARZESZÓWM225M 3400:00:0003:46:39.0003:46:39.00+01:56:5610:046,0
47KOŁEK-ZAJĄC Ewa 126RZESZÓWK16K 1300:00:0003:52:41.0003:52:41.00+02:02:5810:205,8
Niesklasyfikowani
DNCLORYŚ Adam 130NISKOM200:00:00  
Znaleziono 48 wynik(ów)