Organizator : | Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji i Rozwoju Gminy Lubenia ,,Aktywni Razem" |
Data : | 2022-06-25 |
Miejsce : | Lubenia |
Dystans : | 22.5 km |
Zgłoszonych : | 54 |
Wystartowało : | 48 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 47 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | LORYŚ Adam | 130 | NISKO | M2 | 00:00:00 | ||
2 | KIDA Paweł | 124 | RZESZÓW | M1 | 00:00:00 | ||
3 | LASOTA Robert | 128 | 7 | RZESZÓW | M2 | 00:00:00 | |
4 | DZIEDZIC Witold | 113 | RZESZÓW | M2 | 00:00:00 | ||
5 | DĄBROWSKI Tomasz | 109 | CARPATHIAN RUNNERS | RZESZÓW | M1 | 00:00:00 | |
6 | GROCHALA Igor | 117 | AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI | RZESZÓW | M1 | 00:00:00 | |
7 | JAWORSKI Piotr | 122 | TYCZYN | M2 | 00:00:00 | ||
8 | FILIPIŃSKI Bartosz | 114 | ŁAŃCUT | M2 | 00:00:00 | ||
9 | ZIĘBA Mateusz | 150 | FOREVER TEAM | ŚWILCZA | M2 | 00:00:00 | |
10 | CZYŻAK Adriana | 154 | BOŻEK STARY | K2 | 00:00:00 | ||
11 | TOMAKA Wojciech | 146 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | TRZEBOWNISKO | M2 | 00:00:00 | |
12 | DOŁEK Jarek | 110 | ZARZECZE | M2 | 00:00:00 | ||
13 | BIELSKI Roman | 104 | JSST WOJTEK MTB | POTOK | M3 | 00:00:00 | |
14 | GWIZDAK Justyna | 119 | RZESZÓW | K2 | 00:00:00 | ||
15 | PIJAR Łukasz | 136 | BABICA | M2 | 00:00:00 | ||
16 | KOZYRA Krzysztof | 127 | WILK TEAM | RZESZÓW | M2 | 00:00:00 | |
17 | TELESZ Elżbieta | 145 | BARYCZKA | K1 | 00:00:00 | ||
18 | NOWAK Daria | 133 | #KOKOSZANEL#TEAM | KRAKÓW | K1 | 00:00:00 | |
19 | WITEK Bogdan | 148 | BARYCZKA | M3 | 00:00:00 | ||
20 | NYKIEL Grzegorz | 135 | BESTER SKLEJKI RUNINNG TEAM | LASZCZYNY | M2 | 00:00:00 | |
21 | BOCHENEK Adam | 105 | WBO OPOLE | MIELEC | M2 | 00:00:00 | |
21 | CZUBIK Wojciech | 108 | JSC | RZESZÓW | M2 | 00:00:00 | |
23 | PIKUL Grzegorz | 137 | GDAŃSK OSOWA BIEGA | POŁOMIA | M2 | 00:00:00 | |
24 | MARCINIAK Tomasz | 132 | KRZYWA | M1 | 00:00:00 | ||
25 | MACHOWSKI Krzysztof | 131 | RZESZÓW | M2 | 00:00:00 | ||
26 | ZIĘBA Łukasz | 151 | STRZYŻÓW | M1 | 00:00:00 | ||
27 | NOWAK Anna | 134 | #KOKOSZANEL#TEAM | TARNÓW | K2 | 00:00:00 | |
28 | BANDULET Mariusz | 102 | RZESZÓW | M2 | 00:00:00 | ||
29 | PRZYBYLSKI Grzegorz | 139 | DZIADEK_GRISZKA_BIEGA | RZESZÓW | M1 | 00:00:00 | |
30 | REMBISZ Krzysztof | 140 | GRAVEL MASTER | RZESZÓW | M2 | 00:00:00 | |
31 | CHODZIŃSKI Piotr | 107 | RZESZÓW | M2 | 00:00:00 | ||
32 | JAKUBIEC Grzegorz | 121 | RZESZÓW | M2 | 00:00:00 | ||
33 | JEMIOŁA Paulina | 123 | CZUDEC | K2 | 00:00:00 | ||
34 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 149 | RZESZÓW | M3 | 00:00:00 | ||
35 | LENIART Krzysztof | 129 | .... | TYCZYN | M2 | 00:00:00 | |
36 | SZURLEJ Aleksandra | 143 | BOGUCHWAŁA | K1 | 00:00:00 | ||
37 | JAKUBIEC Katarzyna | 120 | RZESZÓW | K1 | 00:00:00 | ||
38 | GUT Marcin | 118 | URAL BIKER | ŁAŃCUT | M2 | 00:00:00 | |
39 | BANASIK Rafał | 101 | ŚWIAT FORMY STALOWA WOLA | STALOWA WOLA | M2 | 00:00:00 | |
40 | RÓG Dorota | 141 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | K2 | 00:00:00 | |
41 | BARĆ Jakub | 103 | SIEDLISKA | M2 | 00:00:00 | ||
42 | ŚWIĘTONIOWSKA Justyna | 144 | PODIUM | RZESZÓW | K2 | 00:00:00 | |
43 | OPENCHOWSKA Monika | 153 | PODIUM/NOCNY BÓR TEAM | RZESZÓW | K2 | 00:00:00 | |
44 | PRĘDKI Jerzy | 138 | HERMANOWA | M2 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 03:30:00 | |||||||
45 | DROZD Włodzimierz | 111 | HSP POLSKA | RZESZÓW | M2 | 00:00:00 | |
46 | KOŁEK-ZAJĄC Ewa | 126 | RZESZÓW | K1 | 00:00:00 | ||
47 | STANIO Arkadiusz | 142 | BIEGAM W RZESZOWIE | RZESZÓW | M2 | 00:00:00 | |
48 | STOPYRA Urszula | 152 | Ultra Łańcut | DĘBNO | K1 | 00:00:00 |
Znaleziono 48 wynik(ów)