IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 14 KM
IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 14 km
Zgłoszonych : 315
Wystartowało : 288
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 288
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1WETHACZ Dariusz 3256LOKOMOTIV MAJDAN/ ON RUNNING POLSKACISNAM3000:00:00
2WRÓBEL Bartłomiej 3305CISNACISNAM4000:00:00
3BRONHARD Rafał 3313GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:00
4ŚWIERAD Krystian 3247TURZAŃSKM2000:00:01
5CZYŻKOWSKI Paweł 3276MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:01
6SABAT Sebastian 3218KOMAŃCZAM2000:00:02
7OCHYRA Konrad 3281SOLINA TEAMLESKOM3000:00:02
8FARON Robert 3309SALCO GARMIN TEAMZALESIEM4000:00:02
9BOLECHOWSKA Dominika 3301ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRABKA-ZDRÓJK4000:00:02
10BAŁKOWSKI Olgierd 3287WETLINAM2000:00:02
11MARCOL Wojciech 3311OTK RZEŹNIKRYBNIKM2000:00:02
12KORNAS Szymon 3101TEAMTOMANRYBNIKM2000:00:02
13MALINOWSKI Marcin 3296PRZEWORSKM3000:00:02
14JĘDRASZCZYK Mateusz 3085CZARNY DUNAJECM3000:00:03
15MAJKA Krzysztof 3146SII RUNNING TEAMRZESZÓWM4000:00:03
16RAK Wojciech 3206SII RUNNING TEAMBOGUCHWALAM3000:00:03
17SZYBIAK Maciej 3241UKS TEMPO 5 PRZEMYŚLKRZYWCZAM1800:00:03
18ZAWADZKI Marcin 3271SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM3000:00:03
19ZĄBIK Marek 3272GODOWAM3000:00:03
20KAPAON Andrzej 3298CAZZO CLUB RUNNING TEAMWARSZAWAM2000:00:03
21LEWANDOWSKI Przemysław 3127PEPSICO RUNNING TEAMRZESZÓWM3000:00:03
22BEŚKA Sławomir 3006OCHAJORUN@FRIENDSRYBNIK OCHOJECM5000:00:03
23SZTORC Joanna 3239KRAKÓWK3000:00:03
24HAFFKE Olga 3078CEKCYNK1800:00:03
25STYKAŁA Adrianna 3231BUKOWIECK2000:00:03
26CHADAJ Kamil 3025ZAMOŚĆM2000:00:03
27KUŚ Małogrzata 3303KRAKÓWK4000:00:03
28GRZECHYNKA Agnieszka 3073GO PUBLICKRAKÓWK3000:00:03
29WALANIA-BRONHARD Kinga 3314GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:03
30MALECKA-LEŃ Patrycja 3150STAJNIA BALONARZESZÓWK4000:00:04
31MATŁOSZ Mariusz 3155SNW KW KRAKÓWSTRZYŻÓWM4000:00:04
32SUKIENNIK Maciej 3233POWER TRAININGWARSZAWAM3000:00:04
33ZĄBKIEWICZ Szymon 3273KRAKÓWM3000:00:04
34KRZYŻEWSKI Roger 3114KRAKÓWM3000:00:04
35POTERA Krystyna 3195ŁAŃCUTK3000:00:04
36LEŚNIAK Dawid 3124LHO DRUŻYNASANOKM3000:00:04
37WERESZCZAK Arkadiusz 3254JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWM2000:00:04
38KIJANKA Jadwiga 3294OSP ROKIETNICAROKIETNICAK3000:00:04
39LEWANDOWSKA Edyta 3125MIŃSK MAZOWIECKIK2000:00:04
40MATŁOSZ Jolanta 3156STRZYŻÓWK3000:00:05
41MASZKOWSKI Jakub 3153LUBLINM1800:00:05
42ZAJĄC Grzegorz 3268LW BOGDANKAŁĘCZNAM4000:00:05
43GARCZYŃSKI Darek 3058KATOWICEM4000:00:05
44RZESZUTEK Wiktoria 3216GDAŃSKK2000:00:05
45LUCJUSZ Krzysztof 3132KRAKÓWM2000:00:05
46WITEK Gabriela 3259DĘBNOK2000:00:05
47ZAJĄC Marzena 3269ŁĘCZNAK4000:00:05
48STYKAŁA Sebastian 3230BUKOWIECM4000:00:05
49HAFFKE Krzysztof 3077CEKCYNM4000:00:05
50JANKOWSKI Michał 3083TRAWNIKIM4000:00:05
51WLACHOS Monika 3291RADOSNY DOM SENIORAŁÓDŹK4000:00:05
52PRZYJEMSKA Dorota 3197PIGŻAK4000:00:05
53LEWANDOWSKA Anna 3278UBEZPIECZENIA@KUPNAJLEPSZE.PLRZESZÓWK3000:00:05
54MATŁOSZ Ewa 3157STRZYŻÓWK4000:00:05
55EBERT Agata 3046BĘDZINK5000:00:05
56BUSZ Jacek 3022OLD SCHOOL TRAIL RUNNINGRZESZÓWM3000:00:06
57BODZIOCH Grzegorz 3015GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM4000:00:06
58BUSZ Monika 3023RZESZÓWK3000:00:06
59ROŚCIŃSKI Franciszek 3210SAMOTNY WILKSANOK-ZAHUTYŃM5000:00:06
60DOBEK Halina 3038GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEK4000:00:06
61FOLTA Anita 3051GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNK5000:00:06
62OWSKI Filip 3176DKMS TEAMCHMIELNIKM3000:00:06
63FLIS Rafał 3049MARYSINM4000:00:06
64STYKAŁA Magdalena 3229BUKOWIECK4000:00:06
65GRZEGORCZYK Dorota 3074ORANGE POLSKA SALUBLINK5000:00:06
66PYRZAK Jacek 3201RZESZÓWM4000:00:07
67PATYK Andrzej 3317KRUSZYN KRAJEŃSKIM2000:00:07
68MUDŹ Anna 3290CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKA - PRZEWŁOKAK2000:00:07
69KORYSZKO Klaudia 3102WERBKOWICEK2000:00:07
70CZYŻYKIEWICZ Piotr 3037GGBGORLICEM5000:00:07
71SZYMKIEWICZ Ewa 3244MIĘDZYRZECZK4000:00:07
72KRUPA Ewa 3111LIPINKIK2000:00:07
73HYBIŃSKA Joanna 3284LUBANK4000:00:07
74BUJNOWSKA Sylwia 3020MIĘDZYRZECZK4000:00:07
75KARDASZ Marek 3297SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM4000:00:08
76SWEENEY Keith 3235FIGHTING IRISHRZESZOWM3000:00:08
77MOSKOWICZ Stefan 3165PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAFREDROPOLM6000:00:08
78GRABARCZYK Ilona 3069LESZNOK4000:00:08
79BLOK Tomasz 3011RZESZÓWM4000:00:08
80GOLEC Janusz 3063BRZEG DOLNYM4000:00:08
81OCHYRA Krzysztof 3283LESKOM5000:00:08
82KUBALA Alicja 3116KALISZK4000:00:08
83KROLAK Krzysztof 3109KSIĄŻENICEM4000:00:08
84SZOŁTYSEK Beata 3238OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKK5000:00:08
85TOKARSKI Piotr 3249RZESZÓWM4000:00:09
86RAJCA Monika 3205PIOTRIMONIABIEGACHMIELNIKK2000:00:09
87KRZAN Tomasz 3112F.H.U KRZANPRZEWORSKM4000:00:09
88OCHYRA Karolina 3282LESKOK2000:00:09
89PIWOWARSKA Kinga 3191WARSZAWAK2000:00:09
90GRABARCZYK Dorian 3070LESZNOM2000:00:09
91KAPUSTA-WESOŁOWSKA Marta 3087KKM KALORYFERKRAKÓWK4000:00:09
92SERAFIN Monika 3220MARATOŃCZYK DĘBICAZAWIERZBIEK4000:00:09
93WASILEWSKI Paweł 3306SM RYKIRYKIM4000:00:10
94TADLA Izabela 3248LUBLINK3000:00:10
95DRABIK Paweł 3039PRZEWORSKM4000:00:10
96KRZAN Dariusz 3312PRZEWORSKPRZEWORSKM4000:00:10
97WITUŃ Piotr 3260LUBLINM3000:00:10
98NORWA Sylwester 3170JET SETPATKÓWM4000:00:10
99KULA Milena 3118LUBLINK3000:00:10
100ŁYSEK Olga 3139WOJKOWICEK3000:00:10
101KORŻYK Marek 3105CZARNA DOLNAM4000:00:11
102MALEC Marcin 3149OSTRÓW MAZOWIECKAM2000:00:11
103STACH Jacek 3227NIECHOBRZM4000:00:11
104MAJCHRZAK Jakub 3143POZNAŃM3000:00:11
105CHLEBIŃSKI Maciej 3026RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM3000:00:11
106LECHOWICZ Andrzej 3122KRAKÓWM2000:00:11
107GAWLIK Justyna 3059KRAKÓWK2000:00:11
108KOTOWICZ Iwona 3277BOGUCHWALAK4000:00:11
109BIELECKA Beata 3009TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA/MORSY SPOD MŁYNATOMASZÓW LUBELSKIK4000:00:11
110URBAN Paulina 3252LUBLINK2000:00:11
111GOŹDZIK Maciej 3066WARSZAWAM4000:00:12
112OCZOŚ Przemysław 3172PRZEMYŚLM3000:00:12
113BUCZEK Michał 3018MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:12
114GAWLIK Mateusz 3060KRAKÓWM2000:00:12
115MADEJ Weronika 3140KRAKÓWK2000:00:12
116HOŁUB Agata 3081JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWK5000:00:12
117JASEWICZ Wojciech 3293TOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:12
118FIL Hubert 3047JAROSŁAWSKI BIEGACZMUNINAM2000:00:12
119MARKOWICZ Dawid 3152BIECZM2000:00:13
120LISOWSKI Józef 3130KORCZYNAM3000:00:13
121BERTRANDT Bartosz 3005MICHAŁOWICEM3000:00:13
122PĘKALSKA Anna 3185NIEPORĘTK5000:00:13
123KIPER Elżbieta 3091JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWK3000:00:13
124ZAŁĘSKA Renata 3270TBDRASZYNK4000:00:13
125KURP Bartłomiej 3121BIELECKIE MŁYNYM2000:00:14
126GÓRKA Dariusz 3067PIKULICEM4000:00:14
127MAGER Bartosz 3142RZESZÓWM4000:00:14
128MAGER Olga 3141RZESZÓWK4000:00:14
129OZIERO Mateusz 3177OSTRÓDAM3000:00:14
130GÓRKA Agnieszka 3068PIKULICEK4000:00:14
131KRAWIEC Alan 3108PRZEWORSKM2000:00:15
132MOŁDA Urszula 3162KIELCEK2000:00:15
133GAŁECKI Piotr 3057WARSZAWAM4000:00:15
134PODOLAK Zbigniew 3193PRZEMYŚLM6000:00:15
135PIOTROWSKA Anna 3190WARSZAWAK4000:00:15
136PIETRUSZKA Anna 3188KRAKÓWK3000:00:15
136PIETRUSZKA Mariusz 3189KRAKÓWM3000:00:15
138BOBOWIK Barbara 3013WARSZAWAK3000:00:15
139DUSZKIEWICZ Krzysztof 3042RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM4000:00:15
140KRZYWICKI Leszek 3113SUWAŁKIM5000:00:15
141CHWASTA Mariusz 3029NIZINYM4000:00:15
142TRACZ Agnieszka 3310STALOWA WOLAK3000:00:15
143CIECIOROWSKA Aleksandra 3030KOŃSKIEK2000:00:16
144WOJCIECHOWSKI Szymon 3286KILLKOWID19KALISZM4000:00:16
145MAKOWSKA Wanda 3147SUSZNOK5000:00:16
146FLORCZAK Błażej 3050ŁÓDŹM3000:00:16
147NICIEJA Anna 3168KRAKOWK4000:00:16
148RAKOCZY Anna 3208SOSNOWIECK4000:00:16
149PACUŁA-CHWASTA Monika 3178NIZINYK4000:00:16
150DUDEK Kamila 3041POWER TRAININGPIASECZNOK3000:00:17
151KORYTKOWSKI Jacek 3103AUGUSTÓWM4000:00:17
152PRUS Tomasz 3186RAKSZAWAM4000:00:17
153NIEMASZ Aleksandra 3169SKIBASPORT.PLKRYNICA ZDRÓJK2000:00:17
154MAJDYŚ Wojciech 3144KRAKÓWM4000:00:17
155KURKOWSKI Sławomir 3120SOSNOWIECM3000:00:17
156CZAPLA Andrzej 3034CHEŁMM6000:00:17
157KOLASIŃSKI Adam 3275BYDGOSZCZM4000:00:17
158CZYZ Wojciech 3036GLIWICEM4000:00:18
159PĘKALA Łukasz 3184POZNAŃM2000:00:18
160BALAWEJDER Anna 3001KROSNOK4000:00:18
161WOJCIECHOWSKI Wojciech 3285KILLKOWID19KALISZM4000:00:18
162POGORZELSKA Boguslawa 3194WIECZFNIA KOŚCIELNAK4000:00:18
163PĘKALA Kamila 3159POZNAŃK2000:00:18
164PLISZKO Anna 3192AUGUSTÓWK4000:00:19
165KUMOR Anna 3119KRAKÓWK3000:00:19
166OPALINSKA Malgorzata 3174RZESZÓWK3000:00:19
167OPALIŃSKI Paweł 3175RZESZÓWM3000:00:19
168KOLASIŃSKA Joanna 3099BYDGOSZCZK4000:00:19
169KLINIKOWSKI Jacek 3093KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM5000:00:19
170CIECIOROWSKI Andrzej 3031KOŃSKIEM4000:00:20
171ŁUCKA Artur 3133KRAKÓWM3000:00:20
172RACZYŃSKA Natalia 3203SIEDLCEK2000:00:20
173MORADEWICZ-PASZKO Ewa 3163CHEŁMK3000:00:20
174SLIWINSKA Katarzyna 3225RZESZÓWK4000:00:20
175RACZYŃSKI Paweł 3204SIEDLCEM4000:00:20
176RYŻYŃSKA Agnieszka 3214CHEŁM BIEGACHEŁMK4000:00:20
177WOŹNIAK Mariusz 3265WARSZAWAM5000:00:20
178KUCZMA Piotr 3295KS PRZYBYSZÓWKARZESZÓWM2000:00:21
179KLEBAN Adam 3092TREPCZAM3000:00:21
180BECHTA Damian 3003ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁA PODLASKAM2000:00:21
181KIERUZALSKA Małgorzata 3308CHEŁMK4000:00:21
182BZDUŁA Bogumiła 3024KRZESZOWICEK4000:00:21
183ANDRASZ Paweł 3000PRZEMYŚLM2000:00:21
184PRZYTARSKA Dominika 3198BIEGAMYREDAK2000:00:21
185RYŻYŃSKI Tomasz 3215CHEŁM BIEGACHEŁMM4000:00:21
186MAJER Katarzyna 3145SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK5000:00:21
187CHRZAN Jerzy 3028ROKITKIM2000:00:22
188ŁUCZAK Michał 3135RAK'N'ROLLMARIANÓWM4000:00:22
189TOMCZYK Beata 3250VEGE RUNNERSWARSZAWAK3000:00:22
190BĘDKOWSKI Paweł 3008WARSZAWAM3000:00:22
191HABIB Marek 3075WARSZAWAM3000:00:22
192SUKIENNIK Anna 3234LIMANOWAK3000:00:22
193FRANCZYK Michał 3054AZS AWF MASTERSKRAKÓWM3000:00:22
194SUZANOWICZ Krzysztof 3280SWINOUJSCIEM5000:00:22
195KSIĄŻEK-BARCIK Ewa 3115RABKA-ZDRÓJK3000:00:22
196SZWEDA Karol 3240OSTATNI, ALE PIJANI!STEGNAM2000:00:23
197BRENKUS Piotr 3017BIEG PO ZDRÓJJAWORZEM3000:00:23
198CIEĆKIEWICZ Paulina 3032CIESZANÓWK2000:00:23
199KORZONEK Karol 3104SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:24
200LEWANDOWSKI Marcin 3126SPRINT GORZYCEKIELCEM3000:00:24
201PASZEK Krystyna 3183DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK6000:00:24
202ŁUGOWSKI Paweł 3138RAKNROLLWARSZAWAM6000:00:24
203MICHAŁEK Sylwia 3158RAK'N'ROLLPIASECZNOK4000:00:24
204ŁUCZAK Anna 3134RAK'N'ROLLMARIANÓWK4000:00:24
205WOJTANOWSKI Adrian 3263SPRINT GORZYCEGORZYCEM2000:00:25
206KOCHANIEC Stanislaw 3097ŁÓDŹM3000:00:25
207HOŁOWATY Renia 3080BIESZCZADZKA WATAHARZEPEDZK2000:00:25
208PADO Michal 3179BIESZCZADZKA WATAHA MTBRZEPEDZM3000:00:25
209OLSZYK Tadeusz 3304KLM MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCEM6000:00:25
210CHOŁODY Łukasz 3027SPRINT GORZYVEGORZYCEM3000:00:25
211KAMIŃSKA Patrycja 3086MAJDAN KRÓLEWSKIK3000:00:25
212GRONCZEWSKA Agnieszka 3072ROLLINGWARSZAWAK4000:00:25
213SKARBOWSKA Izabela 3221RAK'N'ROLLWARSZAWAK4000:00:25
214ŁUGOWSKA Bogusia 3137RAKNROLLWARSZAWAK6000:00:25
215ROSZCZYPAŁA Bartłomiej 3209SII RUNNING TEAMRZESZÓWM2000:00:26
216NESTOROWICZ Maksymilian 3167BIESZCZADZKA WATAHA MTBRZEPEDŹM3000:00:26
217PREIS Kamil 3196RZESZÓWM2000:00:26
218DZIADCZYK Teresa 3043ZAKRZÓW TURAWSKIK4000:00:26
219KLIŚ Tomasz 3095BIELSKO BIAŁAM4000:00:26
220ŁUGOWSKA Marta 3136RAK'N'ROLLWARSZAWAK3000:00:26
221FALKOWSKI Piotr 3307KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM5000:00:27
222BOCHENEK Sylwia 3014STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZARUDNIK NAD SANEMK3000:00:27
223BĄK - SPALIŃSKA Magdalena 3002SANOKK3000:00:27
224LITWIN Joanna 3292DĘBICAK4000:00:27
225KLIŚ Dominika 3096BIELSKO BIAŁAK3000:00:27
226PIĄTEK Piotr 3187GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:27
227WOJCIESZAK Katarzyna 3262ŚCO BIEGAKIELCEK4000:00:28
228LIS Paulina 3129GLOGOVIA GLOGOW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:28
229PYTEL Anna 3202IZBICKO W BIEGUOTMICEK4000:00:28
230SZYPULSKA Katarzyna 3245SKS CHMIELOWICEOPOLEK4000:00:28
231KAWA Anna 3088TARNÓWK3000:00:28
232JAGODZIŃSKI Łukasz 3082GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:28
233WENERSKI Andrzej 3253MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4000:00:29
234KLISOWSKA Zofia 3302SZCZĘSNEK1800:00:29
235KLISOWSKA Anna 3094SZCZĘSNEK4000:00:29
236BŁASZCZYK Magdalena 3012WARSZAWAK3000:00:29
237JANKOWSKI Konrad 3084MYCZKÓWM3000:00:30
238MALISZEWSKA Justyna 3151LUBLINK2000:00:30
239MROCZKOWSKI Piotr 3166LUBLINM3000:00:30
240LIPIŃSKA Beata 3128TYCZYNK4000:00:30
241SARNA Agata 3219WKURW_TEAMTYCZYNK4000:00:30
242KLUZ Robert 3289RZESZÓWM5000:00:30
243WIECZOREK Tomasz 3257KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4000:00:31
244LEŃ Jakub 3123RZESZÓWM4000:00:31
245OLEJNICZAK Maksymilian 3173OKB TEOLEOWARSZAWAM2000:00:31
246SKOP Paweł 3224WKURW_TEAMPRZECŁAWM4000:00:31
247PAPROCKA Ewa 3181WARSZAWAK4000:00:31
248SKAWIŃSKI Kacper 3223NIE WIEM, NIE OBCHODZI MNIE TOWARSZAWAM2000:00:32
249STACHOWSKI Jakub 3228NIE WIEM, NIE OBCHODZI MNIE TOKRAKÓWM2000:00:32
250RAK Michał 3207BOGUCHWAŁAM2000:00:32
251SOKOLOWSKI Mikołaj 3300PRUSZKÓWM1800:00:32
252SOKOŁOWSKA Magdalena 3299PRUSZKÓWK4000:00:32
253KOLASA Anna 3098SII RUNNING TEAMJAROSŁAWK3000:00:32
254SOKOŁOWSKA Agnieszka 3288RZESZÓWK2000:00:32
255WÓJCIK Sylwia 3266NIE WIEM, NIE OBCHODZI MNIE TOKRAKÓWK2000:00:33
256PUTYRA Damian 3199BALIGRÓDM2000:00:33
257KRAWCZYK Jakub 3107NIE WIEM¸ NIE OBCHODZI MNIE TOKRAKÓWM2000:00:33
258SŁUPSKA Zuzanna 3226WARSZAWAK2000:00:33
259NOSARZEWSKA Klaudia 3171LASKIK2000:00:33
260MASZOTA Estera 3154GDYNIAK3000:00:33
261KAWECKI Bartosz 3089LOS BASUREROSWARSZAWAM2000:00:33
262CIESIELSKI Grzegorz 3033#SMARTRUNŚWIDNIKM4000:00:34
263GORAJEK Michał 3065ALA&LILANOWY KRĘPIECM4000:00:34
264GOŁDYN Waldemar 3064GDYNIAM4000:00:34
265FURMAN Agnieszka 3056OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWK3000:00:34
266MILC Szymon 3160JÓZEFÓWM4000:00:35
267BOŻEWICZ Mariusz 3016PRUSZKÓWM4000:00:35
268ŚLEMP Małgorzata 3246RZESZÓWK3000:00:35
269WOJCIECH Kalandyk 3261TURLAM SIĘ DO METYBOGUCHWAŁAM3000:00:35
270FURMAN Michał 3055OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWM3000:00:35
271KOBOS Beata 3279KRAKÓWK3000:00:36
272ZIOŁA Sabina 3274WROCŁAWK4000:00:36
273SZMIT Iwona 3237SMOLECK4000:00:36
274LOBA Jerzy 3131LUKS BAŁTYK DZIWNÓWDZIWNÓWM6000:00:37
275JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 3315GLIWICEK4000:00:37
276WĄSOWSKA Jagoda 3316KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOK5000:00:37
277FORTUNA Michał 3052REISKIRCHENM3000:00:38
278FORTUNA Henryk 3053WISNIOWAM6000:00:38
279HAFFKE Sylwia 3076CEKCYNK4000:00:38
280HAFFKE Martyna 3079BYDGOSZCZK2000:00:38
281KICIŃSKI Grzegorz 3090ŻMIGRÓDM4000:00:39
282KOŁEK-ZAJĄC Ewa 3100RZESZÓWK3000:00:40
283ZAJAC Dominik 3267RZESZÓWM2000:00:40
284TRAN Nhuyen 3251WARSAWK2000:00:41
285DUDA Justyna 3040GRODZISK MAZOWIECKIK3000:00:41
286GOLAS Marcin 3062EXILEGDYNIAM4000:00:49
287KOZAK Paweł 3106KAMIEŃM3000:04:14
288GRABIEC Dawid 3071JEŻOWEM3000:04:21
Znaleziono 288 wynik(ów)