IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 14 KM
IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 14 km
Zgłoszonych : 315
Wystartowało : 288
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 288
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1CIECIOROWSKA Aleksandra 3030KOŃSKIEK201K 300:00:1601:30:28.5001:30:45.45 6:279,3
2MUDŹ Anna 3290CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKA - PRZEWŁOKAK202K 900:00:0701:36:22.6501:36:29.95+00:05:446:538,7
3PĘKALA Kamila 3159POZNAŃK203K 1200:00:1801:40:21.7001:40:40.20+00:09:547:108,4
4WÓJCIK Sylwia 3266NIE WIEM, NIE OBCHODZI MNIE TOKRAKÓWK204K 1400:00:3301:40:27.5001:41:00.55+00:10:157:108,4
5RZESZUTEK Wiktoria 3216GDAŃSKK205K 1500:00:0501:40:59.6501:41:04.70+00:10:197:128,3
6MALISZEWSKA Justyna 3151LUBLINK206K 1600:00:3001:41:15.3001:41:45.30+00:10:597:138,3
7WITEK Gabriela 3259DĘBNOK207K 1800:00:0501:42:37.1001:42:43.05+00:11:577:198,2
8HOŁOWATY Renia 3080BIESZCZADZKA WATAHARZEPEDZK208K 2100:00:2501:43:28.1001:43:53.50+00:13:087:238,1
9RAJCA Monika 3205PIOTRIMONIABIEGACHMIELNIKK209K 2200:00:0901:43:53.7001:44:02.90+00:13:177:258,1
10STYKAŁA Adrianna 3231BUKOWIECK2010K 2500:00:0301:46:13.0001:46:16.50+00:15:317:357,9
11MOŁDA Urszula 3162KIELCEK2011K 2700:00:1501:47:02.3001:47:18.10+00:16:327:387,8
12KORYSZKO Klaudia 3102WERBKOWICEK2012K 2800:00:0701:48:31.8501:48:39.15+00:17:537:457,7
13GAWLIK Justyna 3059KRAKÓWK2013K 2900:00:1101:49:14.3001:49:26.05+00:18:407:487,7
14SŁUPSKA Zuzanna 3226WARSZAWAK2014K 3300:00:3301:51:08.0501:51:41.20+00:20:557:567,6
15NIEMASZ Aleksandra 3169SKIBASPORT.PLKRYNICA ZDRÓJK2015K 3400:00:1701:51:40.4001:51:57.40+00:21:117:587,5
16NOSARZEWSKA Klaudia 3171LASKIK2016K 3600:00:3301:53:41.4501:54:14.45+00:23:298:077,4
17MADEJ Weronika 3140KRAKÓWK2017K 3700:00:1201:55:36.4001:55:48.65+00:25:038:157,3
18OCHYRA Karolina 3282LESKOK2018K 4200:00:0901:56:59.1001:57:08.40+00:26:228:217,2
19RACZYŃSKA Natalia 3203SIEDLCEK2019K 4800:00:2001:59:27.0001:59:47.30+00:29:018:317,0
20PIWOWARSKA Kinga 3191WARSZAWAK2020K 6100:00:0902:09:06.2002:09:15.80+00:38:309:136,5
21TRAN Nhuyen 3251WARSAWK2021K 6400:00:4102:09:04.0002:09:45.10+00:38:599:136,5
22KRUPA Ewa 3111LIPINKIK2022K 7300:00:0702:13:53.8502:14:01.50+00:43:169:336,3
23CIEĆKIEWICZ Paulina 3032CIESZANÓWK2023K 7400:00:2302:13:44.6502:14:07.90+00:43:229:336,3
24PRZYTARSKA Dominika 3198BIEGAMYREDAK2024K 7700:00:2102:15:27.3502:15:49.25+00:45:039:406,2
25URBAN Paulina 3252LUBLINK2025K 8000:00:1102:16:57.1502:17:08.35+00:46:229:466,1
26LEWANDOWSKA Edyta 3125MIŃSK MAZOWIECKIK2026K 8900:00:0402:21:37.2502:21:42.15+00:50:5610:065,9
27HAFFKE Martyna 3079BYDGOSZCZK2027K 10700:00:3803:16:09.6503:16:48.00+01:46:0214:004,3
28SOKOŁOWSKA Agnieszka 3288RZESZÓWK2028K 11700:00:3203:42:04.2003:42:36.60+02:11:5115:513,8
Znaleziono 28 wynik(ów)