IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 14 KM
IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 14 km
Zgłoszonych : 315
Wystartowało : 288
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 288
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŚWIERAD Krystian 3247TURZAŃSKM201M 200:00:0101:10:47.8001:10:49.65 5:0311,9
2SABAT Sebastian 3218KOMAŃCZAM202M 700:00:0201:15:57.4501:15:59.85+00:05:105:2511,1
3KAPAON Andrzej 3298CAZZO CLUB RUNNING TEAMWARSZAWAM203M 800:00:0301:16:23.8001:16:27.00+00:05:375:2711,0
4KUCZMA Piotr 3295KS PRZYBYSZÓWKARZESZÓWM204M 2200:00:2101:33:01.4001:33:22.65+00:22:336:389,0
5WOJTANOWSKI Adrian 3263SPRINT GORZYCEGORZYCEM205M 2900:00:2501:34:19.1001:34:44.45+00:23:546:448,9
6PATYK Andrzej 3317KRUSZYN KRAJEŃSKIM206M 3200:00:0701:35:37.6001:35:44.80+00:24:556:498,8
7KURP Bartłomiej 3121BIELECKIE MŁYNYM207M 3500:00:1401:36:05.1501:36:19.35+00:25:296:518,7
8CHRZAN Jerzy 3028ROKITKIM208M 3700:00:2201:36:20.6501:36:42.70+00:25:536:528,7
9MALEC Marcin 3149OSTRÓW MAZOWIECKAM209M 4100:00:1101:37:10.1501:37:21.75+00:26:326:568,6
10MARKOWICZ Dawid 3152BIECZM2010M 4500:00:1301:37:17.2501:37:30.90+00:26:416:568,6
11KRAWIEC Alan 3108PRZEWORSKM2011M 4700:00:1501:37:49.3001:38:05.15+00:27:156:598,6
12BAŁKOWSKI Olgierd 3287WETLINAM2012M 4800:00:0201:38:09.6501:38:12.20+00:27:227:008,6
13SKAWIŃSKI Kacper 3223NIE WIEM, NIE OBCHODZI MNIE TOWARSZAWAM2013M 5000:00:3201:38:19.1001:38:51.65+00:28:027:018,5
14STACHOWSKI Jakub 3228NIE WIEM, NIE OBCHODZI MNIE TOKRAKÓWM2014M 5100:00:3201:39:10.1501:39:42.40+00:28:527:058,5
15PĘKALA Łukasz 3184POZNAŃM2015M 5300:00:1801:40:21.5501:40:40.05+00:29:507:108,4
16LUCJUSZ Krzysztof 3132KRAKÓWM2016M 5800:00:0501:42:21.8501:42:27.20+00:31:377:188,2
17PUTYRA Damian 3199BALIGRÓDM2017M 6100:00:3301:42:42.5001:43:15.50+00:32:257:208,2
18WERESZCZAK Arkadiusz 3254JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWM2018M 7100:00:0401:47:12.3501:47:16.75+00:36:277:397,8
19LECHOWICZ Andrzej 3122KRAKÓWM2019M 7500:00:1101:48:09.4001:48:21.00+00:37:317:437,8
20MARCOL Wojciech 3311OTK RZEŹNIKRYBNIKM2020M 7700:00:0201:48:59.5001:49:01.65+00:38:127:477,7
21KORNAS Szymon 3101TEAMTOMANRYBNIKM2021M 7800:00:0201:48:59.5001:49:01.80+00:38:127:477,7
22KRAWCZYK Jakub 3107NIE WIEM¸ NIE OBCHODZI MNIE TOKRAKÓWM2022M 8100:00:3301:48:40.8501:49:14.60+00:38:247:457,7
23ROSZCZYPAŁA Bartłomiej 3209SII RUNNING TEAMRZESZÓWM2023M 8400:00:2601:50:08.8501:50:35.50+00:39:457:527,6
24OLEJNICZAK Maksymilian 3173OKB TEOLEOWARSZAWAM2024M 8800:00:3101:51:52.2001:52:23.35+00:41:337:597,5
25SZWEDA Karol 3240OSTATNI, ALE PIJANI!STEGNAM2025M 9800:00:2301:53:31.0501:53:54.65+00:43:058:067,4
26BECHTA Damian 3003ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁA PODLASKAM2026M 9900:00:2101:54:12.7501:54:34.65+00:43:458:097,4
27GAWLIK Mateusz 3060KRAKÓWM2027M 10100:00:1201:54:38.7501:54:51.00+00:44:018:117,3
28CHADAJ Kamil 3025ZAMOŚĆM2028M 10400:00:0301:56:20.7501:56:24.15+00:45:348:187,2
29PREIS Kamil 3196RZESZÓWM2029M 12100:00:2602:04:32.7502:04:58.95+00:54:098:536,7
30ANDRASZ Paweł 3000PRZEMYŚLM2030M 12700:00:2102:06:35.5502:06:57.00+00:56:079:026,6
31KAWECKI Bartosz 3089LOS BASUREROSWARSZAWAM2031M 13100:00:3302:07:56.6002:08:30.10+00:57:409:086,6
32GRABARCZYK Dorian 3070LESZNOM2032M 13400:00:0902:09:06.9002:09:16.70+00:58:279:136,5
33RAK Michał 3207BOGUCHWAŁAM2033M 14400:00:3202:18:22.9502:18:55.20+01:08:059:536,1
34FIL Hubert 3047JAROSŁAWSKI BIEGACZMUNINAM2034M 15000:00:1202:28:38.7502:28:51.70+01:18:0210:375,7
35ZAJAC Dominik 3267RZESZÓWM2035M 15800:00:4003:21:04.0503:21:44.40+02:10:5414:214,2
Znaleziono 35 wynik(ów)