IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 14 KM
IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 14 km
Zgłoszonych : 315
Wystartowało : 288
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 288
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WETHACZ Dariusz 3256LOKOMOTIV MAJDAN/ ON RUNNING POLSKACISNAM301M 300:00:0001:10:49.9501:10:50.90 5:0311,9
2ZĄBIK Marek 3272GODOWAM302M 400:00:0301:13:04.5001:13:08.30+00:02:175:1311,5
3CZYŻKOWSKI Paweł 3276MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM303M 500:00:0101:13:34.2001:13:36.00+00:02:455:1511,4
4OCHYRA Konrad 3281SOLINA TEAMLESKOM304M 900:00:0201:16:57.8001:17:00.50+00:06:095:2910,9
5BRONHARD Rafał 3313GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM305M 1000:00:0001:17:41.4501:17:41.45+00:06:505:3210,8
6BUSZ Jacek 3022OLD SCHOOL TRAIL RUNNINGRZESZÓWM306M 1100:00:0601:17:39.3001:17:45.75+00:06:545:3210,8
7JĘDRASZCZYK Mateusz 3085CZARNY DUNAJECM307M 1200:00:0301:18:06.0001:18:09.00+00:07:185:3410,8
8ZAWADZKI Marcin 3271SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM308M 1300:00:0301:21:20.4001:21:23.60+00:10:325:4810,3
9ZĄBKIEWICZ Szymon 3273KRAKÓWM309M 1400:00:0401:23:06.1501:23:10.40+00:12:195:5610,1
10RAK Wojciech 3206SII RUNNING TEAMBOGUCHWALAM3010M 1500:00:0301:25:02.7501:25:06.45+00:14:156:049,9
11SUKIENNIK Maciej 3233POWER TRAININGWARSZAWAM3011M 1700:00:0401:28:38.4501:28:42.95+00:17:526:199,5
12LEWANDOWSKI Przemysław 3127PEPSICO RUNNING TEAMRZESZÓWM3012M 2000:00:0301:33:11.4001:33:14.80+00:22:236:399,0
13KLEBAN Adam 3092TREPCZAM3013M 2600:00:2101:33:45.6001:34:06.70+00:23:156:419,0
14JANKOWSKI Konrad 3084MYCZKÓWM3014M 3000:00:3001:34:58.4001:35:28.60+00:24:376:478,8
15KRZYŻEWSKI Roger 3114KRAKÓWM3015M 3600:00:0401:36:17.9001:36:22.50+00:25:316:528,7
16SWEENEY Keith 3235FIGHTING IRISHRZESZOWM3016M 3800:00:0801:36:43.5501:36:51.85+00:26:006:548,7
17LISOWSKI Józef 3130KORCZYNAM3017M 4900:00:1301:38:13.9001:38:27.25+00:27:367:008,6
18MAJCHRZAK Jakub 3143POZNAŃM3018M 5500:00:1101:41:08.2501:41:19.40+00:30:287:138,3
19KOZAK Paweł 3106KAMIEŃM3019M 5600:04:1401:37:24.1001:41:38.10+00:30:476:578,6
20KORZONEK Karol 3104SPRINT GORZYCEGORZYCEM3020M 5700:00:2401:41:51.0501:42:15.10+00:31:247:168,2
21LEŚNIAK Dawid 3124LHO DRUŻYNASANOKM3021M 5900:00:0401:42:46.1001:42:50.80+00:31:597:208,2
22ŁUCKA Artur 3133KRAKÓWM3022M 6000:00:2001:42:50.3501:43:10.35+00:32:197:208,2
23KOCHANIEC Stanislaw 3097ŁÓDŹM3023M 6200:00:2501:43:24.7001:43:50.65+00:32:597:238,1
24PADO Michal 3179BIESZCZADZKA WATAHA MTBRZEPEDZM3024M 6300:00:2501:43:28.6001:43:54.50+00:33:037:238,1
25OCZOŚ Przemysław 3172PRZEMYŚLM3025M 6400:00:1201:43:50.5501:44:03.20+00:33:127:258,1
26BUCZEK Michał 3018MIŃSK MAZOWIECKIM3026M 6500:00:1201:43:54.2001:44:07.00+00:33:167:258,1
27FORTUNA Michał 3052REISKIRCHENM3027M 7200:00:3801:47:04.3501:47:42.70+00:36:517:387,8
28CHLEBIŃSKI Maciej 3026RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM3028M 7400:00:1101:47:35.7501:47:47.70+00:36:567:417,8
29MALINOWSKI Marcin 3296PRZEWORSKM3029M 8700:00:0201:52:18.9001:52:20.95+00:41:308:017,5
30BĘDKOWSKI Paweł 3008WARSZAWAM3030M 9600:00:2201:53:21.4501:53:43.45+00:42:528:057,4
31HABIB Marek 3075WARSZAWAM3031M 9700:00:2201:53:27.2001:53:50.00+00:42:598:067,4
32JAGODZIŃSKI Łukasz 3082GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3032M 10000:00:2801:54:18.2501:54:46.55+00:43:558:097,3
33NESTOROWICZ Maksymilian 3167BIESZCZADZKA WATAHA MTBRZEPEDŹM3033M 10600:00:2601:56:49.9501:57:16.10+00:46:258:207,2
34CHOŁODY Łukasz 3027SPRINT GORZYVEGORZYCEM3034M 10800:00:2501:57:13.7501:57:38.95+00:46:488:227,2
35LEWANDOWSKI Marcin 3126SPRINT GORZYCEKIELCEM3035M 11100:00:2401:58:18.9501:58:43.70+00:47:528:277,1
36PIETRUSZKA Mariusz 3189KRAKÓWM3036M 11200:00:1501:58:46.1501:59:01.25+00:48:108:297,1
37BRENKUS Piotr 3017BIEG PO ZDRÓJJAWORZEM3037M 11300:00:2301:59:05.3501:59:29.05+00:48:388:307,1
38WITUŃ Piotr 3260LUBLINM3038M 11700:00:1002:00:58.0002:01:08.00+00:50:178:386,9
39FRANCZYK Michał 3054AZS AWF MASTERSKRAKÓWM3039M 12300:00:2202:05:16.6502:05:39.50+00:54:488:566,7
40MROCZKOWSKI Piotr 3166LUBLINM3040M 12400:00:3002:05:18.1502:05:48.40+00:54:578:576,7
41BERTRANDT Bartosz 3005MICHAŁOWICEM3041M 12500:00:1302:05:57.6502:06:11.25+00:55:208:596,7
42OWSKI Filip 3176DKMS TEAMCHMIELNIKM3042M 12800:00:0602:07:09.9502:07:16.55+00:56:259:046,6
43FLORCZAK Błażej 3050ŁÓDŹM3043M 13000:00:1602:07:56.8002:08:13.20+00:57:229:086,6
44OZIERO Mateusz 3177OSTRÓDAM3044M 13200:00:1402:08:30.6502:08:44.65+00:57:539:106,5
45WOJCIECH Kalandyk 3261TURLAM SIĘ DO METYBOGUCHWAŁAM3045M 14000:00:3502:14:26.6002:15:01.60+01:04:109:366,2
46OPALIŃSKI Paweł 3175RZESZÓWM3046M 14200:00:1902:15:37.9002:15:57.30+01:05:069:416,2
47KURKOWSKI Sławomir 3120SOSNOWIECM3047M 14700:00:1702:22:23.2502:22:40.25+01:11:4910:105,9
48FURMAN Michał 3055OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWM3048M 14800:00:3502:23:15.7002:23:50.70+01:12:5910:135,9
49GRABIEC Dawid 3071JEŻOWEM3049M 15400:04:2102:50:16.1002:54:37.10+01:43:4612:094,9
Znaleziono 49 wynik(ów)