IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM
IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 449
Wystartowało : 401
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 394
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 13km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP1_Roztoki
13km
   
Niesklasyfikowani
JUCHNIEWICZ Lidia 2111LIDZBARK WARMIŃSKIK40DNF00:50:34 DNF
2KIPER Maciej 2128JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWM4000:00:0101:05:53
3SZMIST Szymon 233235 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY SANOKZRĘCINM4000:00:0101:11:07
4RUPIŃSKI Krzysztof 2290KONSTANCIN-JEZIORNAM2000:00:0201:14:36
5WĘGLIŃSKI Mikołaj 2370JAROCINM3000:00:0401:14:54
6MORAWA Mateusz 2436LACHO TEAMKRAKÓWM4000:00:0201:14:56
7PORADA Kacper 2275ŁUKAWIECM2000:00:0201:15:08
8HEJNAR Jakub 2094SZCZEPAŃCOWAM4000:00:0801:15:41
9KURKIEWICZ Krzysztof 2175NIEPOŁOMICE BIEGAJAKRAKÓWM4000:00:0201:19:36
10ZABA Igor 2434JW 3940CZELADŹM3000:00:0101:19:37
11RESZKA Marek 2283DRUŻYNA SZPIKULUBLINM3000:00:0501:19:48
12MATYJASZCZYK Kamil 2212ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAM3000:00:0301:20:09
13KOTFICA Paulina 2150GVTŚWIEBODZICEK3000:00:0601:20:12
14CYTAWA Adrian 2037FIZJO - SPORT ŁĘCZNAŁĘCZNAM2000:00:3201:20:12
15TELESZ Elżbieta 2348BARYCZKAK3000:00:0801:20:35
16DEMBOWSKI Tomasz 2044STALOWA WOLAM2000:00:0401:22:21
17CZERCHAWSKI Janusz 2428SIEMIANICEM5000:00:0401:24:17
18WITEK Bogdan 2418WATER TEAMBARYCZKAM5000:00:3701:26:14
19WRONECKA Emilia 2394ALCHEMIA BIEGANIAKATOWICEK2000:00:0401:26:31
20WARĘCKA Katarzyna 2360ARTURKUREK.PRO TEAMLESKOK3000:00:0401:26:34
21FURS Teodor 2065PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM4000:00:0401:26:34
22WITEK Łukasz 2381BIEG PO ZDRÓJJAWORZEM4000:00:1701:26:42
23SZPUNAR Marek 2334ŁAŃCUTM4000:00:4701:26:42
24KORZONEK Marcin 2146SPRINT GORZYCEGORZYCEM4000:00:0401:26:51
25WOŹNIAK Jakub 2389SPRINT GORZYCEGORZYCEM2000:00:0501:26:53
26KOLASA Przemysław 2136WADOWICEM3000:00:2901:26:54
27CHYCZEWSKI Robert 2030ŁÓDŹM4000:00:2601:27:09
28DEC Piotr 2470:)LUBYCZA KRÓLEWSKAM5000:00:0601:27:28
29RYBARCZYK Kamil 2291ŁÓDŹM3000:00:0901:27:34
30WRÓBEL Kamil 2395KAMIL WRÓBELKOŃSKIEM3000:00:0301:27:46
31PAZDYK Andrzej 2258NOWY SĄCZM4000:00:1301:27:48
32KWIECIEŃ Paweł 2181RZESZÓWM3000:00:1001:28:49
33BANCERZ Grzegorz 2002TRAWNIKI BIEGAJĄTRAWNIKIM4000:00:3201:29:06
34BEŚKA Michał 2006SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:0501:29:56
35MAZUR Tomasz 2214ELPOLACOGORZYCEM3000:00:1301:30:46
36PARIS Greg 2433JW 3940KATOWICEM4000:00:3801:31:02
37MIKUŚKIEWICZ Piotr 2219PIOTRIMONIABIEGACHMIELNIKM4000:00:0401:31:31
38KORNAK Dariusz 2145SAMURAJMUNINAM4000:00:0301:31:34
39ZIMNICKI Daniel 2410STALOWE ŁOSIEMICHÓWM4000:00:0301:31:36
40GŁUSZKO Przemysław 2446SOLINA TEAMBEREZKAM3000:00:0101:32:53
41KOZAKOWSKI Marcin 2156WARSZAWAM3000:00:0901:33:07
42HOŁUB Wacław 2096JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWM5000:00:0101:33:12
43KOWALIK Piotr 2152TRAWNIKI BIEGAJĄTRAWNIKI KOLONIAM3000:00:0701:33:28
44PIKUL Grzegorz 2267GDAŃSK OSOWA BIEGAPOŁOMIAM3000:00:0601:33:37
45WARAKSA Tomasz 2359VEGE RUNNERSWARSZAWAM3000:00:1701:35:12
46DAURIA Umberto 2427WE RUN CLANWARSZAWAM3000:00:4901:35:53
47DROZDEK Kacper 2050KOBYLANKAM2000:00:0301:36:13
48MAŃK Karol 2203WE RUN CLANWARSZAWAM3000:00:5101:36:30
49TOPOROWSKI Mariusz 2353LUBLINM3000:00:0601:36:44
50GAŁUSZKA Tomasz 2067SKITUROWE BIESZCZADY/GOPRCISNAM4000:00:3601:36:46
51KURZYDŁO Krzysztof 2178WAR TEAMNOZDRZECM3000:00:0901:36:51
52KURZYDŁO Michał 2179WAR TEAMNOZDRZECM2000:00:0801:36:52
53CIEŚLA Krzysztof 2033RZESZÓWM3000:00:2101:36:52
54KOT Dawid 2148RZESZÓWM2000:00:2101:36:52
55PIETRZAK Daniel 2265KRAKÓWM2000:01:0001:36:52
56NOWOSADZKI Wojciech 2238KROSNOM4000:00:0401:36:55
57MARCHEWICZ Marek 2204SUBCARPATHIA RANDOM RUNNERSSKOPANIEM3000:00:0501:36:57
58RYNDUCH Renata 2292KRAKÓWK4000:00:0801:37:09
59STOPYRA Urszula 2315DĘBNOK3000:00:3001:37:14
60LIS Piotr 2193FOX CRAFT WELDŁÓDŹM3000:00:3001:37:23
61FRĄCZ Sebastian 2430NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:1101:37:35
62SZANIAWSKI Marcin 2326WARSZAWAM3000:00:2401:37:59
63KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 2122WISTCHELMK4000:00:4101:38:02
64PELA Dariusz 2260TORUŃM3000:02:1801:38:05
65MADEJ Anna 2201VEGE RUNNERSKATOWICEK4000:00:1401:38:10
66OSICA Łukasz 2244ŚWIĘTOCHŁOWICEM3000:00:1301:38:12
67ZWOLIŃSKI Mariusz 2412WARSZAWAM4000:00:1401:38:32
68GRZYWACZ Wojciech 2088FARTLEK GOGORZYCEM5000:00:1301:39:14
69DZIOREK Tomasz 2057SPRINT GORZYCEGORZYCEM3000:00:0501:39:25
70KONIECZNY Mariusz 2419AGONA W&MŁAŃCUTM5000:00:1301:39:31
71SOCHA Aleksandra 2307WARSZAWAK3000:00:2401:39:31
72LEWCZUK Norbert 2187EDYTA LEWANDOWSKA TEAM/ BIEGACZE POMAGACZEŁOSICEM3000:00:0301:39:55
73GROCHAL Marcin 2083KS KOŚCIELEC CHRZANÓWCHRZANÓWM4000:00:2701:39:56
74FORMA Bartosz 2059PROSZOWICEM4000:00:1001:40:03
75CHLIPAŁA Marek 2021JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0201:40:13
76PASIEKA Agnieszka 2248KB ATHLETIC ZRECINKROSNOK4000:00:0201:40:18
77ĆMIELIŃSKI Tomasz 2423KW KRAKÓWWARSZAWAM4000:00:1301:40:39
78JACHYMEK Bartłomiej 2099JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4000:00:0501:40:43
79TAJAK Bartłomiej 2344STRZESZYNM3000:00:1901:40:46
80SEROKA Piotr 2296ŁAŃCUTM4000:00:0801:40:48
81TAPEREK Marta 2345NOWY DWÓR MAZOWIECKIK3000:00:1401:40:49
82KRAMZA Wojciech 2162KATOWICEM5000:01:1501:40:54
83MACHTAŁOWICZ Szymon 2198ŁÓDŹM3000:00:0201:41:00
84ŁĄCZNY Marcin 2196LUBLINM3000:00:0301:41:00
85KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 2137KS VICTORIA TRZEBINIACHRZANÓWM4000:00:2601:41:03
86GRZELAK Jakub 2087ŁÓDŹM3000:00:0901:41:28
87KAMSKA Małgorzata 2121GAMBAZ TEAMGLIWICEK3000:00:0201:41:34
88STEPANIAK Grzegorz 2311SWOBODAGRUSZOWAM4000:00:1201:41:41
89DZIADCZYK Jarosław 2053ZAKRZÓW TURAWSKIM4000:00:2301:41:41
90WIĘCEK Marek 2376RKS HUWDURANIŻÓWM2000:00:1901:41:52
91WENARSKI Grzegorz 2368STAY INSANELUBLINM3000:00:5101:41:53
92ŁUCJANEK Justyna 2197KAJA TEAMWARSZAWAK4000:00:0401:41:57
93BARAN Kamil 2003JAROSŁAWM3000:00:1401:42:16
94KASPRZYK Michał 2123KROSNOM2000:00:0301:42:25
95KITOWSKA Anna 2441FOREVER TEAM / GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:0301:42:31
96KUKLA Marcin 2172RYSIK RUNNERSWARSZAWAM5000:00:1201:42:58
97ZIELIŃSKI Paweł 2409RUCH IZBICAKRASNYSTAWM4000:00:2601:43:08
98TWARDOWSKI Krzysztof 2356AMATORWROCLAWM5000:00:1501:43:09
99GUZ Marcin 2090CHEŁMM4000:00:2001:43:09
100NARODOWICZ Błażej 2230KĘPAM2000:00:2501:43:13
101MILLER Marek 2221RUN ŁDZŁÓDŹM4000:00:2601:43:31
102PIETRZAK Joanna 2438KRAKÓWK2000:00:3401:43:33
103WLACHOS Piotr 2382ŁÓDŹM4000:00:2601:43:34
104PŁAZA Piotr 2269KROSNOM4000:00:2401:43:55
105WÓJCICKI Damian 2391AKM PROMILEK / PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLINLUBLINM3000:00:4601:43:55
106DRĄŻEK Sławomir 2049FAJSŁAWICEM5000:00:0801:44:08
107KOZACZUK Maria 2155LUBLINK4000:00:2201:44:47
108BŁASZCZYK-LIPA Dominika 2009BRZEŹNICAK3000:00:4401:44:51
109IZDEBSKI Mariusz 2429OSV TEAM OLKUSZDĄBROWA GÓRNICZAM5000:00:0801:44:59
110KOŁODZIEJCZYK Marta 2139ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK4000:00:3501:45:02
111KOWALCZYK Robert 2151ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAM4000:00:3601:45:03
112KOTARBA Mateusz 2149RZESZÓWM3000:00:4701:45:12
113KRUSZYŃSKI Tomasz 2164CROSSFITTER BOX CHEŁMPOKRÓWKAM4000:00:4101:45:14
114STYSIAŁ Dariusz 2320OSP ROKIETNICAROKIETNICAM4000:00:4301:45:15
115CYPRYŚ Natalia 2036ZAWADZKA TEAM¸ NOCNY BÓR TEAMPOGÓRZEK2000:00:3501:45:36
116PELA Olga 2259ŁUBIANKAK3000:02:1801:45:39
117LIS Paweł 2194WARSZAWAM4000:00:0301:45:40
118WIATRZYK Tomasz 2371TELETYNM3000:00:2901:45:49
119KUCZBORSKI Jarosław 2170HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM4000:00:1901:45:50
120SKROBEK Karolina 2302VEGE RABBITSRUDNIKIK4000:00:0301:46:03
121CHWISTEK Katarzyna 2029ZABRZEK4000:00:3601:46:07
122LIANA Tomasz 2189KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM2000:00:1801:46:14
123LIBRONT Jakub 2190KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM3000:00:1901:46:23
124SZCZEPANEK Sylwester 2329BEARDIE WEARDIESIEDLISKAM4000:00:2301:46:33
125DZIAMENTSYEVA Viyaleta 2056JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK3000:00:0401:46:36
126UJMA Stanisław 2358PRZEWORSKM6000:00:0701:46:46
127ZAMOJSKI Sebastian 2406ZDYSZANI.PLPODDĘBICEM4000:00:1901:46:46
128TYKSIŃSKI Rafał 2357EXPRESSMAPWARSZAWAM4000:00:3901:46:50
129KRYSTJAŃCZUK Karol 2165ŁĘCZNA BIEGALUDWINM4000:00:3601:46:51
130PUTYRA Gabriela 2279WARSZAWAK2000:00:0601:46:54
131REMISZEWSKI Pawel 2282AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAM3000:00:2401:46:54
131GÓRSKI Krzysztof 2081ŁOMŻAM3000:00:2401:46:55
133KITOWSKI Bartosz 2129GŁOGOVIA 1925 GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:3701:46:56
134CIEŚLICKI Mateusz 2034DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:4001:46:59
135DRABIK - SŁOMKA Małgorzata 2048ŁYCZANKAK3000:00:1001:47:10
136LIPIŃSKI Mateusz 2191WROCŁAWM3000:00:4101:47:20
137OCIEPKA Sebastian 2239LATAJĄCY CYRK / PEAK TIMEKRAKÓWM4000:00:1901:47:22
138FRANKOWSKI Piotr 2061WARSZAWAM4000:00:1401:47:24
139BUDZIASZEK Agnieszka 2015EFFI RUN TEAMKRAKÓWK2000:00:0801:47:57
140FARON Agnieszka 2417100 MILES OF BESKID WYSPOWY/ PRZEHYBA TRAIL TEAMGOŁKOWICE DOLNEK3000:00:0701:48:05
141NOWICKI Michael 2237100 MILES OF BESKID WYSPOWYGOŁKOWICE DOLNEM4000:00:0701:48:06
142KONIKIEWICZ Kamil 2141WARSZAWAM3000:00:3701:48:25
143SOBCZYŃSKI Paweł 2305PEESWARSZAWAM4000:00:1001:48:55
144WOJEWÓDKA Michał 2386WE RUN CLANWARSZAWAM3000:00:5201:48:57
145CHOJNACKI Mikołaj 2025WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM4000:00:1201:49:07
146GROCHALA Kornel 2084RZESZÓWM2000:00:2701:49:10
147JAMROZ Dawid 2104CAŁA NAPRZÓDTOMICEM4000:00:2801:49:12
148KURCEWICZ Kamila 2173WROCŁAWK3000:00:2501:49:14
149ŚLIŻ Lucyna 2341KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAK4000:00:3301:49:18
150WAWRO Szymon 2366KRAKÓWM3000:00:1201:49:19
151ŚLIŻ Piotr 2342WARSZAWAM4000:00:3401:49:23
152WIEDERMANN Anita 2374KOBYLANYK3000:00:4501:49:28
152WIEDERMANN Krzysztof 2373PEDRAFORCAKOBYLANYM4000:00:4601:49:31
154KRZYŻAK Łukasz 2168BOCHNIAM4000:00:1001:49:32
155SURÓWKA Franciszka 2324RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWK6000:00:2101:49:34
156SURÓWKA Wiktoria 2323RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWK2000:00:2301:49:34
157BARANSKI Jarek 2004RADOMM3000:00:1001:49:38
158SZMIST Jadwiga 2333K.B ATHLETIC ZRĘCINSZCZEPANCOWAK4000:00:0301:49:40
159ZAJDEL-SOBCZAK Zuzanna 2400ŁÓDŹRUNCREWŁÓDŹK3000:00:3001:49:41
160WÓJCICKI Marcin 2392ŁĘCZNA BIEGA/SOLET RUNNING TEAMŁĘCZNAM4000:00:3701:49:45
161KOPCZYŃSKI Przemek 2142WE RUN CLANSTANISŁAWÓW PIERWSZYM4000:00:5301:50:06
162SMOLIŃSKI Mateusz 2303WARSZAWAM2000:00:0601:50:23
163SZYMAŃSKI Piotr 2339RYKOWISKO TEAMGOSTYNINM4000:00:2101:50:23
164ZAWADZKI Piotr 2407RYKOWISKO TEAMPŁOCKM3000:00:2101:50:25
165BANASZEWSKI Łukasz 2001STASZÓWM3000:00:2101:50:35
166ŁAWROWSKI Adolf 2442KS HARPAGANTARNOBRZEGM6000:00:5701:50:57
167HABA Konrad 2092KRAKÓWM3000:00:0701:51:03
168KOWALSKI Aleksander 2153BIELSKO-BIAŁAM4000:00:3801:51:13
169KOCHAJ Anna 2133LUBLINK4000:00:3401:51:15
169KOCHAJ Wojciech 2132LUBLINM4000:00:3401:51:20
171GODLEWSKI Paweł 2431BIAŁYSTOKM3000:00:1801:51:26
172SIKORA Grzegorz 2299KKM KALORYFERKRAKÓWM4000:00:0501:51:29
173MIEDZINSKI Piotr 2215MSD RUNNING CLUBŁOMIANKI DOLNEM5000:00:0301:51:33
174CZARTORYJSKI Darek 2038BIAŁYSTOKM3000:00:1901:51:37
175TAPEREK Mariusz 2346NOWY DWÓR MAZOWIECKIM4000:00:1401:52:04
176SKLEPOWICZ Jacek 2301WARSZAWAM4000:00:3201:52:36
177GORCZYCA Dorota 2075LUBLINK4000:00:1201:52:37
178SZUBERT Michał 2336ZABIERZÓWM4000:00:4701:53:01
179LIPSKI Paweł 2192ŁÓDŹ RUN CREWŁÓDŹM4000:00:3001:53:28
180PERLIŃSKI Mirosław 2262ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓWM4000:00:4201:53:37
181MISIUREWICZ Rozanna 2223WE RUN CLANWARSZAWAK3000:00:5201:53:40
182KAMIŃSKA Katarzyna 2120MAJDAN KRÓLEWSKIK3000:00:2401:54:06
183DZIADECKI Marcin 2054WARSZAWAM4000:01:1101:54:34
184WASIK Marta 2364EDC RUNNERSWARSZAWAK3000:00:2001:54:50
185GÓRECKI Krzysztof 2080PIASECZNOM5000:00:0101:55:00
186SZAFRAŃSKI Tomasz 2325EKIPA Z BARAKÓWPIASTÓWM3000:00:1601:55:01
187KACZMARSKI Wojciech 2116WARSZAWAM5000:00:0801:55:04
188MACIEJEWSKA Dominika 2200WE RUN CLANWARSZAWAK2000:00:5401:55:18
189WARZYCHA Krzysztof 2362BYTOMM5000:00:4601:55:36
189WARZYCHA Dawid 2361BYTOMM2000:00:4701:55:37
191KOŁODZIEJCZYK Maciej 2138FIZJO-SPORTŁĘCZNAM4000:00:1701:55:40
192FRANCZAK Wojciech 2060WARSZAWAM5000:00:3101:55:45
193BOROWIEC Mariusz 2012KOŁOBRZEGM4000:00:5501:55:48
194MORYC Maciej 2225MAKABI WARSZAWAPOGROSZEW-KOLONIAM4000:00:3401:55:51
195PRZEBINDA Renata 2278RUNONLINECZERNICHÓWK5000:00:2801:56:07
196KĘDRA Agnieszka 2124RZESZÓWK3000:00:2001:56:10
197GRYGO Krzysztof 2085AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAM6000:00:2501:56:24
198KUROWSKI Paweł 2176ŁOMŻAM4000:00:2501:56:25
199DOMOSŁAWSKA Joanna 2045WROCŁAWK4000:00:1601:56:37
200DZIADURA Damian 2055ARP RUN TEAMTARNOBRZEGM3000:00:3501:56:38
201FOLTA Jan 2058GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNM5000:00:0501:57:32
202OLESIŃSKA Joanna 2420DRUŻYNA JEDYNKIKNURÓWK4000:00:1701:57:37
203GRABOWSKA Gosia 2082WARSZAWAK4000:00:1101:57:38
204CHWISTEK Artur 2028ZABRZEM4000:00:3601:57:39
205STACHYRA Bartłomiej 2309LUBLINM2000:00:3501:57:49
206WÓJCICKA Agnieszka 2390ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK4000:00:3501:57:50
207MATYJASZCZYK Barbara 2213ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK3000:00:3401:57:52
208CHROMIK Krzysztof 2027WROCŁAWM4000:00:1901:57:54
209KACZMARCZYK Grzegorz 2114ZABRZEM3000:02:4701:58:04
210KACZMARCZYK Agnieszka 2115ZABRZEK3000:02:4701:58:05
211STACHYRA Andrzej 2308LSBLUBLINM5000:00:3501:58:09
212HILARCZUK Bartłomiej 2095AMIGOSWARSZAWAM2000:00:3401:58:11
213ANDRZEJCZYK Grzegorz 2000KRAKÓWM4000:00:4501:58:13
214WYSOCKI Tomasz 2397OCHAJORUN&FRIENDSRYBNIKM4000:00:3201:58:14
215GNICH Natalia 2073STANISŁAWÓWK2000:00:0601:58:29
216CHODUN Marek 2023LUBLINM4000:00:3101:58:30
217ŻMUDKA Bartek 2414RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:00:1501:58:31
218CHODUN Agnieszka 2024LUBLINK4000:00:3201:58:31
219KACZMARCZYK Natalia 2113WARSZAWAK3000:00:4401:58:38
220BROŚ Bożena 2014KLUB BIEGACZA ORANGE POLSKATURKAK4000:00:3501:58:41
221PASZKO Wojciech 2249CHEŁMM3000:00:4101:58:42
222PINTSCHER Paulina 2444EXPRESSMAPRABKA-ZDRÓJK3000:00:3901:58:47
223PALLACH Lech 2246BIEGAMYRAZEMGDYNIAM4000:00:5101:58:55
224BURY Marek 2017KATOWICEM5000:00:1201:59:06
225KOCOT Aleksandra 2135WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWK2000:01:0401:59:06
226WÓJCIK Kamila 2432LACHO TEAMKRAKÓWK4000:00:1801:59:08
227CUPAK Łukasz 2035DŁUGOŁĘKAM3000:00:1901:59:09
228GĘBSKI Sławomir 2071KKM KALORYFERKRAKÓWM5000:00:0401:59:13
229KORDOS Elżbieta 2144KKM KALORYFERKRAKÓWK4000:00:0501:59:16
230MIERCZYK Agnieszka 2216WARSZAWAK4000:00:2301:59:19
231SUDER Michal 2321BEZNAPINYWARSZAWAM4000:00:2301:59:20
232KOSTRUCHA Robert 2147BRODNICAM3000:00:4401:59:20
233TURKOWSKI Maciej 2355SIEDLCEM5000:00:0701:59:31
234PAUSZEK Roman 2445LUCKY TEAMWĄGROWIECM5000:00:2101:59:40
DUDA Tomek 2051RADIO RODZINAŚLIWICEM50DNF01:59:54 DNF
236WŁODARCZYK Monika 2384AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWK4000:01:0802:00:06
237WŁODARCZYK Paweł 2383AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWM4000:01:0802:00:06
238BUJAKOWSKI Patryk 2016INFINITY-GYMPROSZOWICEM4000:00:3202:00:21
239PISZCZ Dariusz 2268RZESZÓWM4000:00:3702:00:46
240GOSZCZYNSKI Piotr 2078CZĘSTOCHOWAM4000:00:4502:01:14
241CHMIELEWSKI Witold 2022MICHAŁOWICEM4000:00:1602:01:42
242KOZIOŁ Darek 2159DĘBICAM3000:00:3202:01:56
243KUREK Stanisław 2174KRAKÓWM4000:00:0802:01:59
244KOZIOŁ Joanna 2160DĘBICAK3000:00:0902:02:37
245HRYCIUK Katarzyna 2098EKOBIEGIWARSZAWAK4000:00:1102:02:47
246BABIŃSKA Inga 2422PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK4000:00:3902:03:00
247GIEMZA Paweł 2447GNOJNOM3000:00:2202:03:16
248MATUSIK-SKALSKA Renata 2210ŻUKI W BŁOCIEDZIEWKIK4000:00:1602:03:34
249SOCHA Justyna 2306PRUSZCZ GDAŃSKIK2000:00:2502:04:25
250PAWŁOWSKA Agnieszka 2256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKRASICZYNK4000:00:3902:05:03
251CHORBIŃSKA Paulina 2026NOWA WOLAK3000:00:2302:05:12
252PELCZAR Jakub 2261,-)PIASECZNOM3000:00:2302:05:12
253MIERZWA Szymon 2217KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM3000:00:4302:06:11
254PAUSZEK Marlena 2443LUCKY TEAMWĄGROWIECK5000:00:2002:06:12
255PIETRUSZEWSKI Bartłomiej 2439WARSZAWAM4000:00:5202:06:12
256WYSOCKI Rafał 2396KKM KALORYFERKRAKÓWM4000:00:1702:06:39
257BĘTKOWSKI Tomasz 2007CASREXWARSZAWAM4000:00:0902:06:44
258RÓŻAŃSKI Michał 2288STRYSZÓWM3000:01:4202:06:47
259LACH Paweł 2182KOSZARAWAM4000:01:4102:06:49
260ŚCIESZKA Mateusz 2340SUCHA BESKIDZKAM4000:01:4002:06:53
261ZACHARZYŃSKA Katarzyna 2399ORANGE POLSKALUBLINK3000:00:3302:06:57
262KURPISZ-KASPRZAK Magda 2177NA PSI UROKGDYNIAK3000:00:1402:07:20
263KILIAN Mariusz 2127BIAŁYSTOKM5000:00:4402:07:27
264TOMCZYK Grzegorz 2351PALARNIA KAWY GREGORIOSTRZYŻÓWM3000:00:1302:07:43
265BOROWSKI Robert 2013MRĄGOWOM3000:00:0802:08:28
266SZULC Waldemar 2337MODLNICZKAM3000:00:3802:09:19
267MAŚLAK Radosław 2207BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM5000:00:5202:09:27
268MAŚLAK Anna 2208GDYNIAK5000:00:5202:09:31
269WOJTAS Wojciech 2387BIEG PO ZDRÓJJAWORZEM4000:00:3702:09:37
270FRITZ Wojciech 2062BIEG PO ZDRÓJBIELSKO-BIAŁAM4000:00:3802:09:38
271KRUCZEK Robert 2163WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWM5000:01:0802:09:40
272WĄS Monika 2367RZESZÓWK3000:01:0802:09:41
273SIKORSKA Agnieszka 2415WARSZAWAK3000:00:5802:09:43
274NABIAŁEK Krzysztof 2227JADÓWM5000:00:0302:10:06
275STRAŻYC Iwona 2316PUŁAWYK3000:00:1302:10:30
276JÓŹWIK Artur 2110BIEGAM, BO BIEGAM :)WARSZAWAM4000:00:2802:10:53
277RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 2286GLOGIVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4000:00:3602:11:20
278KOPEĆ Beata 2143NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:1102:11:30
279KOZDRÓJ Wioletta 2157DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK4000:00:4202:11:32
280KOZDRÓJ Marcin 2158GRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:4202:11:35
281RUPIŃSKA Agnieszka 2289WARSZAWAK2000:00:4102:11:42
282RADYK Joanna 2280PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK3000:00:3902:12:18
283ROGE Michał 2287ŁÓDŹM3000:00:1202:13:07
284SZMIGIEL Maciej 23311ON1 TEAMŁÓDŹM3000:00:1102:13:08
285DOMOSŁAWSKI Paweł 2046WROCŁAWM5000:00:1602:13:08
286ZGÓRSKI Maciej 2408WKURW_TEAMBYDGOSZCZM4000:00:2102:13:20
287GUZIŃSKA Ola 2091ZĄBKIK4000:00:2702:13:46
288NAZIM Tadeusz 2233K.K.M. KALORYERSKAWINAM6000:00:3602:14:08
289GAŁAZIN Tomasz 2066CASREXZĄBKIM4000:00:0502:14:30
290TOPOROWSKI Aleksander 2352GŁOGÓWM3000:00:4802:14:50
291GLINKOWSKA Monika 2072KRAKÓWK3000:00:1802:14:52
292MASZKOWSKI Rafał 2206LUBLINM4000:00:3802:15:22
293MASZKOWSKA Anna 2205LUBLINK4000:00:3802:15:26
294STĘPIEŃ Daria 2314ŻORYK3000:00:2602:16:01
295WASZAK Marek 2365RADZIEJÓWM5000:00:4302:16:22
296SZATKOWSKA Katarzyna 2327JAKTORÓWK4000:00:3702:17:16
297FRUK Natalia 2063GLIWICEK3000:00:2602:17:29
298FRUK Kamil 2064GLIWICEM3000:00:2602:17:30
299BOROWIEC Konrad 2011-TRAWNIKIM3000:00:0802:17:31
300WALKOWIAK Joanna 2426MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK3000:00:4102:17:49
301CICHY Roman 2031MUAY RUNNING TEAMZALASEWOM4000:00:4102:17:49
302KUKLA Elzbieta 2171PWC RUNNING TEAMWARSZAWAK5000:00:2002:18:23
303GORECKA Aleksandra 2076MARKUSZÓWK2000:00:4702:18:32
304KOZACZKA Włodzimierz 2154GLIWICEM4000:00:5302:19:01
305CIESZYŃSKI Jerzy 2032GŁOGOWOM6000:00:1102:19:12
306KUŹMA Przemek 2180%WARSZAWAM3000:00:1602:19:27
307MAŁGORZATA Modelska 2202AZS AWF MASTERSKRAKÓWK3000:00:1002:19:38
308PARADOWSKI Paweł 2247BIEGAMBOLUBIĘ / BYLEDOMETYRZESZÓWM5000:01:1502:19:47
309BURZ-PARADOWSKA Jowita 2018BYLE DO METYRZESZÓWK4000:01:0202:20:01
310NAWROT Waldek 2231J U V E R U NKRAKÓWM4000:01:0302:20:07
311WILMAŃSKI Dariusz 2377WŁOCŁAWEKM4000:00:3202:20:11
312KĘDZIOR Grzegorz 2125BIECZM2000:00:1802:20:55
313WASIEWICZ Michał 2363CHORZÓWM3000:00:4102:21:01
314NAWROT Magdalena 2232J U V E R U NKRAKÓWK4000:01:0202:21:05
315KAMINIK MICHALCZAK Anna 2118DREAMTEAMSZYDŁOWIECK3000:00:1802:21:13
316KOCHANOWSKA Anna 2134CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAK4000:00:3302:22:01
317MATUSIAK-TRENDAK Daria 2209EKIPA Z BARAKÓWPIASTÓWK3000:00:1402:22:13
318GEMZIK Agata 2070J U V E R U NKRAKÓWK3000:01:0302:22:14
319PICHER RÓŻYŁO Joanna 2263BIELANY WROCŁAWSKIEK4000:00:4202:23:55
320WOZNIAK Radoslaw 2388BIELANY WROCŁAWSKIEM5000:00:1502:24:07
321JASIURSKA Jolanta 2107WĘGRÓWK3000:00:5402:24:07
322JASIURSKI Grzegorz 2108SZCZEP DHIGZ W WĘGROWIEWĘGRÓWM4000:00:5602:24:07
323GOŁOŚ Michał 2074WARSZAWAM3000:00:5502:24:08
324KRZYSZTOFOWICZ Karolina 2166WARSZAWAK4000:00:5402:24:19
325SAGANOWSKI Adam 2293AZS GDAŃSKGDAŃSKM4000:00:1802:24:36
326PAWLAK Wojciech 2255TRUCHTAMSOBIETRAILOWOCIEPLEWOM4000:00:1702:24:38
327WIERCHOŁA Joanna 2375LUBLINK6000:00:5302:26:11
328POPCZYK Piotr 2272ŻERNICAM4000:00:2302:26:21
329KRZYSZTOFOWICZ Andrzej 2167WARSZAWAM4000:00:5302:26:40
330GRZYWIŃSKA Joanna 2089KWIDZYNK4000:00:2102:26:43
331ZAKRZEWSKA Anna 2401ANTYLOOPYJÓZEFOSŁAWK4000:00:2302:26:53
332ZAKRZEWSKI Olaf 2402ANTYLOOPYJÓZEFOSŁAWM4000:00:2202:27:01
333STRYCHALSKA Anna 2317WARSZAWAK4000:00:3402:27:36
334BUŚ Grzegorz 2019WARSZAWAM6000:00:3302:27:37
335LEWICKA Aleksandra 2188WARSZAWAK3000:00:3202:27:39
336OSADNIK Anna 2243MAFIA TEAMLISÓWK4000:00:2702:29:03
337DRAB Magda 2047CHCE CI SIĘ?BLACHOWNIAK3000:00:2702:29:04
338WIŚNIEWSKA Agnieszka 2379CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAK3000:00:2702:29:04
339MIŻEJEWSKA Marta 2224CROSSFIT CZĘSTOCHOWAKONOPISKAK3000:00:2802:29:05
340LEWANDOWSKA Karolina 2425WARSZAWAK3000:00:0202:29:33
341LASEK Krzysztof 2183RUN FOREST, RUN!RZESZÓWM3000:00:1602:29:35
342DALKE Jowita 2042ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK3000:00:5102:30:30
343WIŚNIEWSKA Kornelia 2380ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK4000:00:5102:30:31
344SZELĄG Iwona 2330GLIWICEK3000:00:2402:30:43
345SIPIERA Tomasz 2300GIEBUŁTÓWM4000:00:2402:30:44
346PIETRUSZEWSKA Katarzyna 2440WARSZAWAK4000:00:5202:30:52
347SAMOĆ Barbara 2294TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK4000:00:3202:31:38
348STEPANIUK Joanna 2313BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICAWIERZBICA-OSIEDLEK4000:00:4002:31:50
348PRUSZKOWSKA Katarzyna 2276CHEŁM BIEGA/ CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMK4000:00:4002:31:50
348PRUSZKOWSKI Mariusz 2277CHEŁM BIEGA/CROSSFITER BOX CHEŁMCHEŁMM4000:00:4002:31:51
351RORAT Lena 2424CHEŁM BIEGACHEŁMK3000:00:4002:31:52
352SULIGA Wioletta 2322SOSNOWIECK3000:00:4402:32:58
353NOWAK Monika 2236TBDWARSZAWAK4000:00:3302:37:45
354KAPICA Katarzyna 2421ZAMOŚĆK3000:00:2302:37:48
355MOSTEK Marcin 2226WARSZAWAM4000:00:3202:37:50
356KUFEL Grzegorz 2416STAY ISANELUBLINM3000:00:3202:38:05
357POLEK Justyna 2271OPOLEK4000:00:5302:38:25
358DWORZAŃSKA Anna 2052MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃK3000:00:3902:39:50
359TARKA Konrad 2347MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃM3000:00:3902:39:51
360JAREMEK Wojciech 2106ZAMOŚĆM4000:00:5502:40:41
361BARYGA Mateusz 2005RUN ATLASBUSKO ZDRÓJM4000:00:4402:40:55
362PASZKOWSKA Katarzyna 2250BYDGOSZCZK4000:00:2202:41:16
363NAJDER Paulina 2228SUCHA BESKIDZKAK4000:01:4102:42:04
364NAJDER Sebastian 2229SUCHA BESKIDZKAM4000:01:4002:42:05
365MILEWSKI Konrad 2220KODAMROZYM3000:00:1102:44:37
366NEUMANN Maksymilian 2234IŁAWAM2000:00:0602:44:58
367JAWORSKA Sylwia 2109NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:1102:45:11
368SAPKO Paulina 2295NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:1202:45:11
369STAWIŃSKA Maria 2310POZNAŃK2000:00:4402:49:47
370PIOTROWSKI Marek 2448LEGNICAM5000:00:1202:54:06
371HOŁYSZ Daniel 2097JAWORZNOM5000:00:3602:57:18
371ŚWIERKOSZ-HOŁYSZ Małgorzata 2343JAWORZNOK4000:00:3602:57:20
373KUBASIEWICZ Artur 2169TBDWARSZAWAM5000:00:3402:57:50
374BYSZEWSKI Filip 2020TARNOWSKIE GÓRYM2000:00:2903:01:04
375SIERECKI Zbigniew 2298TEAM ZABIEGANEDNI // WOLF TEAMŻELECHÓWM4000:00:3303:05:42
376POPIOŁEK Jacek 2273BIEGUSIEM.PLGĄSIORYM4000:00:1403:06:01
377POPIOŁEK Piotr 2274GARWOLINM3000:00:1503:06:02
378ORZECHOWSKA Danuta 2241PASJA WARSZAWAWARSZAWAK6000:03:0803:09:34
379ORZECHOWSKI Mieczysław 2242PASJA WARSZAWAWARSZAWAM6000:03:0903:09:34
380SZUMLAS Anna 2338#SZUMITEAMPOLCHOWOK4000:00:4503:10:46
381CZECHOWSKA Izabela 2039WE TEAMLUBLINK4000:00:4603:18:35
382JAKUBIEC Justyna 2102JASTKÓWK5000:00:4603:18:36
383BORKOWSKA Ewa 2010ZŁOTÓWK6000:00:2703:22:59
384JANIK Weronika 2105TARNOWSKIE GÓRYK2000:00:3203:26:55
385HAIDUK Dawid 2093TARNOWSKIE GÓRYM2000:00:3003:26:56
386ZYDEK - ŚWIĆ Katarzyna 2437DZIK KOMANDOŁÓDŹK2000:00:1703:31:10
387WIĄCKIEWICZ Dominika 2372DZIK KOMANDOŁÓDŹK3000:00:1803:31:12
388JAGODZIŃSKI Hubert 2100DZIK KOMANDOMOSZCZENICAM3000:00:1503:31:14
389LAUKS Jan 2184DZIK KOMANDOPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2000:00:1703:31:16
390KŁOS Dariusz 2131KLUB MARATOŃSKI UMK TORUŃTORUŃM5000:01:0603:39:49
391REY Patryk 2285REYRUNNINGTEAMWARSZAWAM2000:01:0203:42:38
392DAMIĘCKI Jan 2043MASAKRA KLUB SPORTOWYWARSZAWAM4000:00:00
392CZERNIAK Artur 2040MASAKRAWARSZAWAM5000:00:00
394STEPANIUK Adam 2312BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICAWIERZBICA-OSIEDLEM4000:00:13
395ZIN Jacek 2411RZESZÓWM4000:00:15
396SOBCZAK Adam 2304ŁÓDZ RUN CREW JAKO TEAMŁÓDŹM3000:00:30
SIERECKA Dorota 2297TEAM ZABIEGANEDNI // WKURW_TEAMŻELECHÓWK40DNF DNF
REY Andrzej 2284REYRUNNINGTEAMWARSZAWAM40DNF DNF
OSIŃSKI Grzegorz 2245KLAUDYNM30DNF DNF
JAKUBOWSKI Pawel 2103ROZALINM30DNF DNF
TRENDAK Paweł 2354EKIPA Z BARAKÓWPIASTÓM30DNF DNF
Znaleziono 401 wynik(ów)