IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM
IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 449
Wystartowało : 401
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 394
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP1_Roztoki
13km
Czas
netto
26km
Czas
brutto
26km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TELESZ Elżbieta 2348BARYCZKAK301K 100:00:0801:20:3502:40:17.7502:40:25.75 6:099,7
2KOTFICA Paulina 2150GVTŚWIEBODZICEK302K 200:00:0601:20:1202:44:36.9002:44:43.25+00:04:176:199,5
3WRONECKA Emilia 2394ALCHEMIA BIEGANIAKATOWICEK201K 300:00:0401:26:3102:52:15.7002:52:20.00+00:11:546:379,1
4WARĘCKA Katarzyna 2360ARTURKUREK.PRO TEAMLESKOK303K 400:00:0401:26:3402:54:23.7002:54:28.20+00:14:026:428,9
5STOPYRA Urszula 2315DĘBNOK304K 500:00:3001:37:1403:06:51.4003:07:22.05+00:26:567:118,3
6KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 2122WISTCHELMK401K 600:00:4101:38:0203:11:07.1503:11:48.65+00:31:227:218,2
7RYNDUCH Renata 2292KRAKÓWK402K 700:00:0801:37:0903:11:49.1503:11:58.10+00:31:327:228,1
8TAPEREK Marta 2345NOWY DWÓR MAZOWIECKIK305K 800:00:1401:40:4903:12:26.8003:12:40.80+00:32:157:248,1
9MADEJ Anna 2201VEGE RUNNERSKATOWICEK403K 900:00:1401:38:1003:13:07.5503:13:21.65+00:32:557:258,1
10PASIEKA Agnieszka 2248KB ATHLETIC ZRECINKROSNOK404K 1000:00:0201:40:1803:16:59.2503:17:02.15+00:36:367:347,9
11SOCHA Aleksandra 2307WARSZAWAK306K 1100:00:2401:39:3103:17:25.2003:17:49.60+00:37:237:357,9
12ŁUCJANEK Justyna 2197KAJA TEAMWARSZAWAK405K 1200:00:0401:41:5703:20:49.0503:20:53.15+00:40:277:437,8
13KITOWSKA Anna 2441FOREVER TEAM / GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK406K 1300:00:0301:42:3103:24:06.7503:24:10.05+00:43:447:517,6
14PUTYRA Gabriela 2279WARSZAWAK202K 1400:00:0601:46:5403:24:39.6503:24:45.85+00:44:207:527,6
15PIETRZAK Joanna 2438KRAKÓWK203K 1500:00:3401:43:3303:24:15.0003:24:49.80+00:44:247:517,6
16BŁASZCZYK-LIPA Dominika 2009BRZEŹNICAK307K 1600:00:4401:44:5103:24:42.1003:25:26.55+00:45:007:527,6
17KOŁODZIEJCZYK Marta 2139ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK407K 1700:00:3501:45:0203:25:09.9003:25:45.50+00:45:197:537,6
18PELA Olga 2259ŁUBIANKAK308K 1800:02:1801:45:3903:26:20.3003:28:39.25+00:48:137:567,6
19SURÓWKA Wiktoria 2323RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWK204K 1900:00:2301:49:3403:29:12.4003:29:35.45+00:49:098:027,5
20KOCHAJ Anna 2133LUBLINK408K 2000:00:3401:51:1503:31:41.8003:32:16.60+00:51:508:087,4
21KURCEWICZ Kamila 2173WROCŁAWK309K 2100:00:2501:49:1403:32:09.3503:32:34.85+00:52:098:097,4
22DRABIK - SŁOMKA Małgorzata 2048ŁYCZANKAK3010K 2200:00:1001:47:1003:32:53.7003:33:04.50+00:52:388:117,3
23BUDZIASZEK Agnieszka 2015EFFI RUN TEAMKRAKÓWK205K 2300:00:0801:47:5703:33:00.5003:33:09.05+00:52:438:117,3
24KAMSKA Małgorzata 2121GAMBAZ TEAMGLIWICEK3011K 2400:00:0201:41:3403:34:03.5503:34:05.75+00:53:408:137,3
25SURÓWKA Franciszka 2324RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWK601K 2500:00:2101:49:3403:33:59.4003:34:21.25+00:53:558:137,3
26KOZACZUK Maria 2155LUBLINK409K 2600:00:2201:44:4703:36:01.2503:36:23.80+00:55:588:187,2
27SKROBEK Karolina 2302VEGE RABBITSRUDNIKIK4010K 2700:00:0301:46:0303:36:23.9003:36:27.50+00:56:018:197,2
28ŚLIŻ Lucyna 2341KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAK4011K 2800:00:3301:49:1803:36:43.1003:37:16.85+00:56:518:207,2
29DZIAMENTSYEVA Viyaleta 2056JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK3012K 2900:00:0401:46:3603:37:18.0503:37:23.00+00:56:578:217,2
30SZMIST Jadwiga 2333K.B ATHLETIC ZRĘCINSZCZEPANCOWAK4012K 3000:00:0301:49:4003:37:56.3003:38:00.00+00:57:348:227,2
31ZAJDEL-SOBCZAK Zuzanna 2400ŁÓDŹRUNCREWŁÓDŹK3013K 3100:00:3001:49:4103:40:15.1003:40:45.40+01:00:198:287,1
32CYPRYŚ Natalia 2036ZAWADZKA TEAM¸ NOCNY BÓR TEAMPOGÓRZEK206K 3200:00:3501:45:3603:41:04.0503:41:39.05+01:01:138:307,1
33KOCOT Aleksandra 2135WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWK207K 3300:01:0401:59:0603:44:17.8003:45:22.60+01:04:568:377,0
34CHWISTEK Katarzyna 2029ZABRZEK4013K 3400:00:3601:46:0703:46:24.9503:47:00.95+01:06:358:426,9
35GRABOWSKA Gosia 2082WARSZAWAK4014K 3500:00:1101:57:3803:47:25.3003:47:36.55+01:07:108:446,9
36FARON Agnieszka 2417100 MILES OF BESKID WYSPOWY/ PRZEHYBA TRAIL TEAMGOŁKOWICE DOLNEK3014K 3600:00:0701:48:0503:47:41.8003:47:49.50+01:07:238:456,9
37WASIK Marta 2364EDC RUNNERSWARSZAWAK3015K 3700:00:2001:54:5003:48:16.0503:48:36.25+01:08:108:466,8
38MATYJASZCZYK Barbara 2213ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK3016K 3800:00:3401:57:5203:48:42.9003:49:17.75+01:08:528:476,8
39MACIEJEWSKA Dominika 2200WE RUN CLANWARSZAWAK208K 3900:00:5401:55:1803:48:31.0503:49:25.10+01:08:598:476,8
40KACZMARCZYK Agnieszka 2115ZABRZEK3017K 4000:02:4701:58:0503:47:23.7503:50:10.75+01:09:458:446,9
41MISIUREWICZ Rozanna 2223WE RUN CLANWARSZAWAK3018K 4100:00:5201:53:4003:49:56.4503:50:48.80+01:10:238:506,8
42KACZMARCZYK Natalia 2113WARSZAWAK3019K 4200:00:4401:58:3803:50:06.2503:50:50.90+01:10:258:516,8
43PRZEBINDA Renata 2278RUNONLINECZERNICHÓWK501K 4300:00:2801:56:0703:52:38.5503:53:07.30+01:12:418:566,7
44WÓJCICKA Agnieszka 2390ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK4015K 4400:00:3501:57:5003:52:49.1003:53:24.80+01:12:598:576,7
45WIEDERMANN Anita 2374KOBYLANYK3020K 4500:00:4501:49:2803:53:22.9503:54:08.20+01:13:428:586,7
46KAMIŃSKA Katarzyna 2120MAJDAN KRÓLEWSKIK3021K 4600:00:2401:54:0603:54:44.4003:55:08.70+01:14:429:016,6
47GORCZYCA Dorota 2075LUBLINK4016K 4700:00:1201:52:3703:55:05.4003:55:18.30+01:14:529:026,6
48WŁODARCZYK Monika 2384AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWK4017K 4800:01:0802:00:0603:54:31.8503:55:40.40+01:15:149:016,7
49KĘDRA Agnieszka 2124RZESZÓWK3022K 4900:00:2001:56:1003:56:26.6503:56:47.50+01:16:219:056,6
50DOMOSŁAWSKA Joanna 2045WROCŁAWK4018K 5000:00:1601:56:3703:57:07.5003:57:24.15+01:16:589:076,6
51WÓJCIK Kamila 2432LACHO TEAMKRAKÓWK4019K 5100:00:1801:59:0803:58:10.7003:58:29.30+01:18:039:096,6
52MATUSIK-SKALSKA Renata 2210ŻUKI W BŁOCIEDZIEWKIK4020K 5200:00:1602:03:3403:59:00.9503:59:17.55+01:18:519:116,5
53PAUSZEK Marlena 2443LUCKY TEAMWĄGROWIECK502K 5300:00:2002:06:1203:59:27.4503:59:47.90+01:19:229:126,5
54SOCHA Justyna 2306PRUSZCZ GDAŃSKIK209K 5400:00:2502:04:2504:00:12.9504:00:37.95+01:20:129:146,5
55CHODUN Agnieszka 2024LUBLINK4021K 5500:00:3201:58:3104:01:30.7004:02:02.75+01:21:379:176,5
56KORDOS Elżbieta 2144KKM KALORYFERKRAKÓWK4022K 5600:00:0501:59:1604:02:07.6504:02:12.65+01:21:469:186,4
57BABIŃSKA Inga 2422PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK4023K 5700:00:3902:03:0004:01:56.3504:02:35.60+01:22:099:186,4
58MIERCZYK Agnieszka 2216WARSZAWAK4024K 5800:00:2301:59:1904:03:34.4004:03:57.55+01:23:319:226,4
59HRYCIUK Katarzyna 2098EKOBIEGIWARSZAWAK4025K 5900:00:1102:02:4704:03:59.6004:04:11.35+01:23:459:236,4
60KOZDRÓJ Wioletta 2157DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK4026K 6000:00:4202:11:3204:05:03.5504:05:46.10+01:25:209:256,4
61BROŚ Bożena 2014KLUB BIEGACZA ORANGE POLSKATURKAK4027K 6100:00:3501:58:4104:06:00.3004:06:35.30+01:26:099:276,3
62PAWŁOWSKA Agnieszka 2256PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKRASICZYNK4028K 6200:00:3902:05:0304:06:00.9004:06:39.95+01:26:149:276,3
63WĄS Monika 2367RZESZÓWK3023K 6300:01:0802:09:4104:05:39.9504:06:48.75+01:26:239:266,4
64OLESIŃSKA Joanna 2420DRUŻYNA JEDYNKIKNURÓWK4029K 6400:00:1701:57:3704:08:33.9504:08:51.00+01:28:259:336,3
65PINTSCHER Paulina 2444EXPRESSMAPRABKA-ZDRÓJK3024K 6500:00:3901:58:4704:08:56.2004:09:35.40+01:29:099:346,3
66KOPEĆ Beata 2143NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3025K 6600:00:1102:11:3004:12:37.8004:12:49.25+01:32:239:426,2
67KOZIOŁ Joanna 2160DĘBICAK3026K 6700:00:0902:02:3704:12:46.2504:12:55.80+01:32:309:436,2
68CHORBIŃSKA Paulina 2026NOWA WOLAK3027K 6800:00:2302:05:1204:13:08.2004:13:32.00+01:33:069:446,2
69GNICH Natalia 2073STANISŁAWÓWK2010K 6900:00:0601:58:2904:13:27.2504:13:33.30+01:33:079:446,2
70STĘPIEŃ Daria 2314ŻORYK3028K 7000:00:2602:16:0104:13:48.7004:14:14.80+01:33:499:456,1
71SIKORSKA Agnieszka 2415WARSZAWAK3029K 7100:00:5802:09:4304:13:41.7004:14:40.65+01:34:149:456,1
72ZACHARZYŃSKA Katarzyna 2399ORANGE POLSKALUBLINK3030K 7200:00:3302:06:5704:14:13.9004:14:47.80+01:34:229:466,1
73MASZKOWSKA Anna 2205LUBLINK4030K 7300:00:3802:15:2604:14:22.3004:15:01.10+01:34:359:476,1
74RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 2286GLOGIVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4031K 7400:00:3602:11:2004:15:30.7004:16:07.40+01:35:419:496,1
75GORECKA Aleksandra 2076MARKUSZÓWK2011K 7500:00:4702:18:3204:16:09.0504:16:56.70+01:36:309:516,1
76GUZIŃSKA Ola 2091ZĄBKIK4032K 7600:00:2702:13:4604:17:00.4004:17:28.30+01:37:029:536,1
77STRAŻYC Iwona 2316PUŁAWYK3031K 7700:00:1302:10:3004:17:50.8004:18:04.25+01:37:389:556,1
78RADYK Joanna 2280PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK3032K 7800:00:3902:12:1804:19:20.6004:19:59.95+01:39:349:586,0
79WALKOWIAK Joanna 2426MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK3033K 7900:00:4102:17:4904:21:05.2504:21:46.75+01:41:2110:026,0
80GLINKOWSKA Monika 2072KRAKÓWK3034K 8000:00:1802:14:5204:26:05.0504:26:24.00+01:45:5810:145,9
81MAŚLAK Anna 2208GDYNIAK503K 8100:00:5202:09:3104:26:03.3004:26:55.40+01:46:2910:135,9
82SZATKOWSKA Katarzyna 2327JAKTORÓWK4033K 8200:00:3702:17:1604:26:24.7504:27:02.30+01:46:3610:145,9
83KURPISZ-KASPRZAK Magda 2177NA PSI UROKGDYNIAK3035K 8300:00:1402:07:2004:29:10.3504:29:24.95+01:48:5910:215,8
84RUPIŃSKA Agnieszka 2289WARSZAWAK2012K 8400:00:4102:11:4204:30:49.2504:31:30.75+01:51:0510:245,8
85MATUSIAK-TRENDAK Daria 2209EKIPA Z BARAKÓWPIASTÓWK3036K 8500:00:1402:22:1304:34:42.3004:34:57.00+01:54:3110:335,7
86MAŁGORZATA Modelska 2202AZS AWF MASTERSKRAKÓWK3037K 8600:00:1002:19:3804:35:00.7504:35:10.90+01:54:4510:345,7
87KUKLA Elzbieta 2171PWC RUNNING TEAMWARSZAWAK504K 8700:00:2002:18:2304:39:17.6004:39:38.35+01:59:1210:445,6
88OSADNIK Anna 2243MAFIA TEAMLISÓWK4034K 8800:00:2702:29:0304:39:12.0504:39:39.80+01:59:1410:445,6
89FRUK Natalia 2063GLIWICEK3038K 8900:00:2602:17:2904:40:15.1504:40:42.05+02:00:1610:465,6
90WIŚNIEWSKA Agnieszka 2379CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAK3039K 9000:00:2702:29:0404:42:01.8504:42:29.80+02:02:0410:505,5
91MIŻEJEWSKA Marta 2224CROSSFIT CZĘSTOCHOWAKONOPISKAK3040K 9100:00:2802:29:0504:42:14.7004:42:43.05+02:02:1710:515,5
92BURZ-PARADOWSKA Jowita 2018BYLE DO METYRZESZÓWK4035K 9200:01:0202:20:0104:41:47.0004:42:49.50+02:02:2310:505,5
93KOCHANOWSKA Anna 2134CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAK4036K 9300:00:3302:22:0104:43:11.8504:43:45.80+02:03:2010:535,5
94KRZYSZTOFOWICZ Karolina 2166WARSZAWAK4037K 9400:00:5402:24:1904:47:10.4504:48:04.55+02:07:3811:025,4
95DRAB Magda 2047CHCE CI SIĘ?BLACHOWNIAK3041K 9500:00:2702:29:0404:49:04.0504:49:31.80+02:09:0611:075,4
96KAMINIK MICHALCZAK Anna 2118DREAMTEAMSZYDŁOWIECK3042K 9600:00:1802:21:1304:49:50.8004:50:09.15+02:09:4311:085,4
97WIERCHOŁA Joanna 2375LUBLINK602K 9700:00:5302:26:1104:49:32.3504:50:26.15+02:10:0011:085,4
98LEWANDOWSKA Karolina 2425WARSZAWAK3043K 9800:00:0202:29:3304:52:41.0504:52:43.25+02:12:1711:155,3
99WIŚNIEWSKA Kornelia 2380ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK4038K 9900:00:5102:30:3104:52:08.2004:52:59.30+02:12:3311:145,3
100DALKE Jowita 2042ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK3044K 10000:00:5102:30:3004:52:08.3504:52:59.40+02:12:3311:145,3
101NAWROT Magdalena 2232J U V E R U NKRAKÓWK4039K 10100:01:0202:21:0504:53:05.0004:54:07.30+02:13:4111:165,3
102GEMZIK Agata 2070J U V E R U NKRAKÓWK3045K 10200:01:0302:22:1404:53:03.7504:54:07.60+02:13:4111:165,3
103DWORZAŃSKA Anna 2052MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃK3046K 10300:00:3902:39:5004:54:52.2004:55:31.90+02:15:0611:205,3
104JASIURSKA Jolanta 2107WĘGRÓWK3047K 10400:00:5402:24:0704:55:30.7504:56:25.70+02:15:5911:215,3
105SULIGA Wioletta 2322SOSNOWIECK3048K 10500:00:4402:32:5804:57:44.8504:58:28.85+02:18:0311:275,2
106PIETRUSZEWSKA Katarzyna 2440WARSZAWAK4040K 10600:00:5202:30:5204:57:35.9504:58:28.90+02:18:0311:265,2
107RORAT Lena 2424CHEŁM BIEGACHEŁMK3049K 10700:00:4002:31:5204:58:48.3504:59:28.65+02:19:0211:295,2
108STEPANIUK Joanna 2313BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICAWIERZBICA-OSIEDLEK4041K 10800:00:4002:31:5004:58:50.3504:59:30.70+02:19:0411:295,2
108PRUSZKOWSKA Katarzyna 2276CHEŁM BIEGA/ CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMK4041K 10800:00:4002:31:5004:58:50.7004:59:30.70+02:19:0411:295,2
110ZAKRZEWSKA Anna 2401ANTYLOOPYJÓZEFOSŁAWK4043K 11000:00:2302:26:5305:01:12.2005:01:35.50+02:21:0911:355,2
111LEWICKA Aleksandra 2188WARSZAWAK3050K 11100:00:3202:27:3905:03:54.3505:04:26.40+02:24:0011:415,1
112STRYCHALSKA Anna 2317WARSZAWAK4044K 11200:00:3402:27:3605:03:52.0505:04:26.60+02:24:0011:415,1
113GRZYWIŃSKA Joanna 2089KWIDZYNK4045K 11300:00:2102:26:4305:06:40.4005:07:02.35+02:26:3611:475,1
114SZELĄG Iwona 2330GLIWICEK3051K 11400:00:2402:30:4305:07:59.6505:08:24.15+02:27:5811:505,1
115POLEK Justyna 2271OPOLEK4046K 11500:00:5302:38:2505:12:50.2005:13:43.95+02:33:1812:015,0
116PICHER RÓŻYŁO Joanna 2263BIELANY WROCŁAWSKIEK4047K 11600:00:4202:23:5505:13:49.2505:14:32.05+02:34:0612:045,0
117SAMOĆ Barbara 2294TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK4048K 11700:00:3202:31:3805:18:35.8005:19:08.20+02:38:4212:154,9
118NOWAK Monika 2236TBDWARSZAWAK4049K 11800:00:3302:37:4505:23:49.8005:24:23.50+02:43:5712:274,8
119PASZKOWSKA Katarzyna 2250BYDGOSZCZK4050K 11900:00:2202:41:1605:27:08.0005:27:30.10+02:47:0412:344,8
120STAWIŃSKA Maria 2310POZNAŃK2013K 12000:00:4402:49:4705:38:34.6505:39:18.75+02:58:5313:014,6
121JAWORSKA Sylwia 2109NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3052K 12100:00:1102:45:1105:39:23.3005:39:34.85+02:59:0913:034,6
122SAPKO Paulina 2295NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3053K 12200:00:1202:45:1105:39:22.9005:39:35.05+02:59:0913:034,6
123KAPICA Katarzyna 2421ZAMOŚĆK3054K 12300:00:2302:37:4805:49:23.1505:49:47.00+03:09:2113:264,5
124NAJDER Paulina 2228SUCHA BESKIDZKAK4051K 12400:01:4102:42:0405:56:06.9505:57:47.95+03:17:2213:414,4
125ŚWIERKOSZ-HOŁYSZ Małgorzata 2343JAWORZNOK4052K 12500:00:3602:57:2006:06:36.0006:07:12.30+03:26:4614:064,3
126CZECHOWSKA Izabela 2039WE TEAMLUBLINK4053K 12600:00:4603:18:3506:12:43.7006:13:30.20+03:33:0414:204,2
127JAKUBIEC Justyna 2102JASTKÓWK505K 12700:00:4603:18:3606:12:44.0506:13:30.85+03:33:0514:204,2
128ORZECHOWSKA Danuta 2241PASJA WARSZAWAWARSZAWAK603K 12800:03:0803:09:3406:24:45.5506:27:54.50+03:47:2814:474,1
129SZUMLAS Anna 2338#SZUMITEAMPOLCHOWOK4054K 12900:00:4503:10:4606:37:16.0006:38:01.95+03:57:3615:163,9
130WIĄCKIEWICZ Dominika 2372DZIK KOMANDOŁÓDŹK3055K 13000:00:1803:31:1206:48:08.6006:48:27.25+04:08:0115:413,8
131ZYDEK - ŚWIĆ Katarzyna 2437DZIK KOMANDOŁÓDŹK2014K 13100:00:1703:31:1006:48:09.9006:48:27.85+04:08:0215:413,8
132JANIK Weronika 2105TARNOWSKIE GÓRYK2015K 13200:00:3203:26:5507:05:12.6507:05:45.35+04:25:1916:213,7
133BORKOWSKA Ewa 2010ZŁOTÓWK604K 13300:00:2703:22:5907:25:32.6007:26:00.40+04:45:3417:083,5
Niesklasyfikowani
JUCHNIEWICZ Lidia 2111LIDZBARK WARMIŃSKIK40DNF00:50:34 DNF DNF DNF--
SIERECKA Dorota 2297TEAM ZABIEGANEDNI // WKURW_TEAMŻELECHÓWK40DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 135 wynik(ów)