IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM
IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 449
Wystartowało : 401
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 394
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP1_Roztoki
13km
Czas
netto
26km
Czas
brutto
26km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RUPIŃSKI Krzysztof 2290KONSTANCIN-JEZIORNAM201M 300:00:0201:14:3602:26:55.4502:26:57.50 5:3910,6
2PORADA Kacper 2275ŁUKAWIECM202M 600:00:0201:15:0802:31:30.8502:31:32.95+00:04:355:4910,3
3CYTAWA Adrian 2037FIZJO - SPORT ŁĘCZNAŁĘCZNAM203M 1000:00:3201:20:1202:36:55.9502:37:28.60+00:10:316:029,9
4DEMBOWSKI Tomasz 2044STALOWA WOLAM204M 1300:00:0401:22:2102:43:01.9002:43:06.10+00:16:086:169,6
5WOŹNIAK Jakub 2389SPRINT GORZYCEGORZYCEM205M 2700:00:0501:26:5302:58:18.1502:58:23.90+00:31:266:518,7
6PIETRZAK Daniel 2265KRAKÓWM206M 2800:01:0001:36:5202:59:54.4003:00:54.55+00:33:576:558,7
7DROZDEK Kacper 2050KOBYLANKAM207M 4200:00:0301:36:1303:11:11.3503:11:14.70+00:44:177:218,2
8KOT Dawid 2148RZESZÓWM208M 5000:00:2101:36:5203:12:53.8003:13:15.50+00:46:187:258,1
9KURZYDŁO Michał 2179WAR TEAMNOZDRZECM209M 7000:00:0801:36:5203:19:43.1503:19:52.05+00:52:547:407,8
10WIĘCEK Marek 2376RKS HUWDURANIŻÓWM2010M 8800:00:1901:41:5203:27:50.8503:28:09.95+01:01:127:597,5
11NARODOWICZ Błażej 2230KĘPAM2011M 9300:00:2501:43:1303:28:55.9003:29:21.20+01:02:238:027,5
12KASPRZYK Michał 2123KROSNOM2012M 9700:00:0301:42:2503:31:53.4003:31:56.75+01:04:598:087,4
13GROCHALA Kornel 2084RZESZÓWM2013M 12000:00:2701:49:1003:42:48.4503:43:16.40+01:16:188:347,0
14SMOLIŃSKI Mateusz 2303WARSZAWAM2014M 12900:00:0601:50:2303:46:59.5503:47:06.50+01:20:098:436,9
15WARZYCHA Dawid 2361BYTOMM2015M 14500:00:4701:55:3703:50:47.1503:51:34.30+01:24:368:526,8
16STACHYRA Bartłomiej 2309LUBLINM2016M 15600:00:3501:57:4903:54:48.5503:55:24.05+01:28:269:016,6
17HILARCZUK Bartłomiej 2095AMIGOSWARSZAWAM2017M 16200:00:3401:58:1103:57:06.2503:57:40.75+01:30:439:076,6
18LIANA Tomasz 2189KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM2018M 16500:00:1801:46:1403:58:12.5503:58:31.05+01:31:339:096,5
19KĘDZIOR Grzegorz 2125BIECZM2019M 21300:00:1802:20:5504:30:22.6004:30:41.10+02:03:4310:235,8
20NEUMANN Maksymilian 2234IŁAWAM2020M 24500:00:0602:44:5805:40:32.3505:40:39.20+03:13:4113:054,6
21BYSZEWSKI Filip 2020TARNOWSKIE GÓRYM2021M 25000:00:2903:01:0405:58:29.8005:58:59.70+03:32:0213:474,4
22REY Patryk 2285REYRUNNINGTEAMWARSZAWAM2022M 25700:01:0203:42:3806:33:46.8006:34:49.50+04:07:5215:084,0
23LAUKS Jan 2184DZIK KOMANDOPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2023M 25900:00:1703:31:1606:48:11.1506:48:28.80+04:21:3115:413,8
24HAIDUK Dawid 2093TARNOWSKIE GÓRYM2024M 26100:00:3003:26:5607:05:13.6007:05:44.55+04:38:4716:213,7
Znaleziono 24 wynik(ów)