IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM
IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 449
Wystartowało : 401
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 394
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP1_Roztoki
13km
Czas
netto
26km
Czas
brutto
26km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WĘGLIŃSKI Mikołaj 2370JAROCINM301M 500:00:0401:14:5402:28:10.7002:28:15.05 5:4110,5
2MATYJASZCZYK Kamil 2212ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAM302M 700:00:0301:20:0902:34:25.1002:34:28.80+00:06:135:5610,1
3RESZKA Marek 2283DRUŻYNA SZPIKULUBLINM303M 900:00:0501:19:4802:36:45.9502:36:51.10+00:08:366:0110,0
4ZABA Igor 2434JW 3940CZELADŹM304M 1200:00:0101:19:3702:42:00.5002:42:02.10+00:13:476:139,6
5KOLASA Przemysław 2136WADOWICEM305M 1700:00:2901:26:5402:50:38.4002:51:07.40+00:22:526:339,1
6RYBARCZYK Kamil 2291ŁÓDŹM306M 1900:00:0901:27:3402:52:08.1502:52:17.25+00:24:026:379,1
7WRÓBEL Kamil 2395KAMIL WRÓBELKOŃSKIEM307M 2200:00:0301:27:4602:53:15.9002:53:18.90+00:25:036:399,0
8KWIECIEŃ Paweł 2181RZESZÓWM308M 2500:00:1001:28:4902:56:10.1502:56:20.80+00:28:056:468,9
9MAZUR Tomasz 2214ELPOLACOGORZYCEM309M 3100:00:1301:30:4603:01:49.3503:02:02.75+00:33:476:598,6
10BEŚKA Michał 2006SPRINT GORZYCEGORZYCEM3010M 3300:00:0501:29:5603:03:07.1003:03:12.55+00:34:577:028,5
11GŁUSZKO Przemysław 2446SOLINA TEAMBEREZKAM3011M 3500:00:0101:32:5303:04:23.0003:04:24.50+00:36:097:058,5
12PELA Dariusz 2260TORUŃM3012M 3600:02:1801:38:0503:03:24.9003:05:43.05+00:37:287:038,5
13PIKUL Grzegorz 2267GDAŃSK OSOWA BIEGAPOŁOMIAM3013M 3700:00:0601:33:3703:07:29.7003:07:36.40+00:39:217:128,3
14KOWALIK Piotr 2152TRAWNIKI BIEGAJĄTRAWNIKI KOLONIAM3014M 3900:00:0701:33:2803:08:43.7503:08:51.00+00:40:357:158,3
15KOZAKOWSKI Marcin 2156WARSZAWAM3015M 4100:00:0901:33:0703:10:57.3503:11:06.45+00:42:517:208,2
16WARAKSA Tomasz 2359VEGE RUNNERSWARSZAWAM3016M 4400:00:1701:35:1203:11:07.5503:11:24.90+00:43:097:218,2
17CIEŚLA Krzysztof 2033RZESZÓWM3017M 4900:00:2101:36:5203:12:52.9003:13:14.10+00:44:597:258,1
18TAJAK Bartłomiej 2344STRZESZYNM3018M 5100:00:1901:40:4603:13:00.7003:13:20.50+00:45:057:258,1
19DAURIA Umberto 2427WE RUN CLANWARSZAWAM3019M 5200:00:4901:35:5303:12:46.0503:13:35.35+00:45:207:248,1
20KURZYDŁO Krzysztof 2178WAR TEAMNOZDRZECM3020M 5400:00:0901:36:5103:14:33.5503:14:43.35+00:46:287:288,0
21LEWCZUK Norbert 2187EDYTA LEWANDOWSKA TEAM/ BIEGACZE POMAGACZEŁOSICEM3021M 5800:00:0301:39:5503:15:38.9503:15:42.05+00:47:277:318,0
22DZIOREK Tomasz 2057SPRINT GORZYCEGORZYCEM3022M 6100:00:0501:39:2503:16:20.2003:16:25.65+00:48:107:337,9
23SZANIAWSKI Marcin 2326WARSZAWAM3023M 6200:00:2401:37:5903:16:29.3503:16:54.20+00:48:397:337,9
24TOPOROWSKI Mariusz 2353LUBLINM3024M 6400:00:0601:36:4403:16:55.5503:17:01.60+00:48:467:347,9
25BARAN Kamil 2003JAROSŁAWM3025M 6500:00:1401:42:1603:18:08.8003:18:22.80+00:50:077:377,9
26MAŃK Karol 2203WE RUN CLANWARSZAWAM3026M 6600:00:5101:36:3003:17:56.4003:18:47.40+00:50:327:367,9
27ŁĄCZNY Marcin 2196LUBLINM3027M 6800:00:0301:41:0003:19:40.2003:19:44.10+00:51:297:407,8
28GRZELAK Jakub 2087ŁÓDŹM3028M 6900:00:0901:41:2803:19:37.8503:19:46.95+00:51:317:407,8
29OSICA Łukasz 2244ŚWIĘTOCHŁOWICEM3029M 7200:00:1301:38:1203:20:32.0003:20:45.40+00:52:307:427,8
30WENARSKI Grzegorz 2368STAY INSANELUBLINM3030M 7400:00:5101:41:5303:21:41.9503:22:33.25+00:54:187:457,7
31CIEŚLICKI Mateusz 2034DĄBROWA GÓRNICZAM3031M 7600:00:4001:46:5903:23:19.5003:24:00.00+00:55:447:497,7
32KOTARBA Mateusz 2149RZESZÓWM3032M 7900:00:4701:45:1203:24:36.3003:25:24.05+00:57:097:527,6
33MACHTAŁOWICZ Szymon 2198ŁÓDŹM3033M 8000:00:0201:41:0003:25:44.0003:25:46.10+00:57:317:547,6
34MARCHEWICZ Marek 2204SUBCARPATHIA RANDOM RUNNERSSKOPANIEM3034M 8200:00:0501:36:5703:27:07.4003:27:13.30+00:58:587:577,5
35LIPIŃSKI Mateusz 2191WROCŁAWM3035M 8400:00:4101:47:2003:27:07.2003:27:49.05+00:59:347:577,5
36REMISZEWSKI Pawel 2282AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAM3036M 8500:00:2401:46:5403:27:33.8503:27:58.65+00:59:437:587,5
36GÓRSKI Krzysztof 2081ŁOMŻAM3036M 8500:00:2401:46:5503:27:33.8503:27:58.65+00:59:437:587,5
38WIATRZYK Tomasz 2371TELETYNM3038M 8700:00:2901:45:4903:27:36.1003:28:05.30+00:59:507:597,5
39BARANSKI Jarek 2004RADOMM3039M 9800:00:1001:49:3803:31:58.5003:32:08.55+01:03:538:097,4
40WÓJCICKI Damian 2391AKM PROMILEK / PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLINLUBLINM3040M 9900:00:4601:43:5503:31:23.1003:32:09.60+01:03:548:077,4
41KONIKIEWICZ Kamil 2141WARSZAWAM3041M 10000:00:3701:48:2503:31:36.9003:32:14.80+01:03:598:087,4
42LIS Piotr 2193FOX CRAFT WELDŁÓDŹM3042M 10300:00:3001:37:2303:33:01.1003:33:31.20+01:05:168:117,3
43CHLIPAŁA Marek 2021JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3043M 10400:00:0201:40:1303:35:23.7003:35:26.10+01:07:118:177,2
44FRĄCZ Sebastian 2430NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3044M 10500:00:1101:37:3503:36:18.6503:36:29.95+01:08:148:197,2
45LIBRONT Jakub 2190KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM3045M 10600:00:1901:46:2303:36:20.0003:36:39.40+01:08:248:197,2
46BANASZEWSKI Łukasz 2001STASZÓWM3046M 10900:00:2101:50:3503:36:59.2003:37:20.55+01:09:058:207,2
47SOBCZAK Adam 2304ŁÓDZ RUN CREW JAKO TEAMŁÓDŹM3047M 11500:00:3003:40:15.3503:40:45.75+01:12:308:287,1
48SZAFRAŃSKI Tomasz 2325EKIPA Z BARAKÓWPIASTÓWM3048M 11600:00:1601:55:0103:40:41.6003:40:57.75+01:12:428:297,1
49HABA Konrad 2092KRAKÓWM3049M 12400:00:0701:51:0303:45:34.7503:45:42.10+01:17:278:406,9
50ZAWADZKI Piotr 2407RYKOWISKO TEAMPŁOCKM3050M 12600:00:2101:50:2503:45:46.7503:46:08.10+01:17:538:416,9
51WAWRO Szymon 2366KRAKÓWM3051M 13300:00:1201:49:1903:47:22.2003:47:34.75+01:19:198:446,9
52KACZMARCZYK Grzegorz 2114ZABRZEM3052M 14000:02:4701:58:0403:47:23.4503:50:10.70+01:21:558:446,9
53DZIADURA Damian 2055ARP RUN TEAMTARNOBRZEGM3053M 14800:00:3501:56:3803:51:47.8503:52:23.55+01:24:088:546,7
54CZARTORYJSKI Darek 2038BIAŁYSTOKM3054M 15900:00:1901:51:3703:56:30.8003:56:49.90+01:28:349:056,6
55GODLEWSKI Paweł 2431BIAŁYSTOKM3055M 16000:00:1801:51:2603:56:59.4503:57:17.50+01:29:029:066,6
56CUPAK Łukasz 2035DŁUGOŁĘKAM3056M 16600:00:1901:59:0903:58:23.9503:58:43.65+01:30:289:106,5
57WOJEWÓDKA Michał 2386WE RUN CLANWARSZAWAM3057M 16900:00:5201:48:5703:59:35.5004:00:27.90+01:32:129:126,5
58PASZKO Wojciech 2249CHEŁMM3058M 17200:00:4101:58:4204:00:56.4004:01:37.40+01:33:229:166,5
59BOROWSKI Robert 2013MRĄGOWOM3059M 17700:00:0802:08:2804:04:02.6004:04:11.10+01:35:569:236,4
60TOMCZYK Grzegorz 2351PALARNIA KAWY GREGORIOSTRZYŻÓWM3060M 18500:00:1302:07:4304:09:25.5004:09:38.90+01:41:239:356,3
61KOZIOŁ Darek 2159DĘBICAM3061M 18900:00:3202:01:5604:12:24.5004:12:56.50+01:44:419:426,2
62PELCZAR Jakub 2261,-)PIASECZNOM3062M 19100:00:2302:05:1204:13:08.0504:13:31.85+01:45:169:446,2
63KOSTRUCHA Robert 2147BRODNICAM3063M 19200:00:4401:59:2004:12:49.2004:13:34.10+01:45:199:436,2
64RÓŻAŃSKI Michał 2288STRYSZÓWM3064M 19500:01:4202:06:4704:12:58.0504:14:40.15+01:46:259:436,2
65MIERZWA Szymon 2217KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM3065M 20200:00:4302:06:1104:20:48.4504:21:31.70+01:53:1610:016,0
66BOROWIEC Konrad 2011-TRAWNIKIM3066M 20600:00:0802:17:3104:26:21.7004:26:30.30+01:58:1510:145,9
67TOPOROWSKI Aleksander 2352GŁOGÓWM3067M 21100:00:4802:14:5004:28:30.5004:29:19.35+02:01:0410:195,8
68SZULC Waldemar 2337MODLNICZKAM3068M 21400:00:3802:09:1904:30:31.7004:31:09.85+02:02:5410:245,8
69ROGE Michał 2287ŁÓDŹM3069M 21600:00:1202:13:0704:38:17.2504:38:29.25+02:10:1410:425,6
70SZMIGIEL Maciej 23311ON1 TEAMŁÓDŹM3070M 21700:00:1102:13:0804:38:17.5004:38:29.45+02:10:1410:425,6
71FRUK Kamil 2064GLIWICEM3071M 21900:00:2602:17:3004:40:15.1504:40:42.00+02:12:2610:465,6
72WASIEWICZ Michał 2363CHORZÓWM3072M 22400:00:4102:21:0104:45:49.3504:46:31.20+02:18:1610:595,5
73KUŹMA Przemek 2180%WARSZAWAM3073M 22600:00:1602:19:2704:51:39.2504:51:56.20+02:23:4111:135,3
74TARKA Konrad 2347MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃM3074M 23200:00:3902:39:5104:54:53.1004:55:32.15+02:27:1711:205,3
75GOŁOŚ Michał 2074WARSZAWAM3075M 23300:00:5502:24:0804:55:29.0004:56:24.90+02:28:0911:215,3
76GIEMZA Paweł 2447GNOJNOM3076M 23600:00:2202:03:1605:01:09.4505:01:31.70+02:33:1611:345,2
77LASEK Krzysztof 2183RUN FOREST, RUN!RZESZÓWM3077M 23900:00:1602:29:3505:08:14.6505:08:31.55+02:40:1611:515,1
78MILEWSKI Konrad 2220KODAMROZYM3078M 24600:00:1102:44:3705:43:18.3005:43:29.75+03:15:1413:124,5
79KUFEL Grzegorz 2416STAY ISANELUBLINM3079M 24700:00:3202:38:0505:48:19.0005:48:51.00+03:20:3513:234,5
80POPIOŁEK Piotr 2274GARWOLINM3080M 25500:00:1503:06:0206:22:14.0506:22:29.60+03:54:1414:424,1
81JAGODZIŃSKI Hubert 2100DZIK KOMANDOMOSZCZENICAM3081M 25800:00:1503:31:1406:48:12.7006:48:27.80+04:20:1215:423,8
Niesklasyfikowani
JAKUBOWSKI Pawel 2103ROZALINM30DNF DNF DNF DNF--
OSIŃSKI Grzegorz 2245KLAUDYNM30DNF DNF DNF DNF--
TRENDAK Paweł 2354EKIPA Z BARAKÓWPIASTÓM30DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 84 wynik(ów)