JASTRZĘBSKA DZIESIĄTKA
Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2022-09-17
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 592
Wystartowało : 490
Nie ukończyło : 8
Ukończyło : 482
Na trasie : 7
Pełne wyniki dla 9.4km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Mistrzowska woj. Śląskiego - Klasyfikacja
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria Drużyna 1Czas startuMoment startu2.9km5km7.3km9.4km
         
1WÓJCIK Tomasz 38AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMRUDZEM30-39Aktywna Pszczyna Runners Team00:00:002022-09-17 18:03:5900:09:1400:16:0200:23:2300:30:27
2ELASRI Abderrahim 27CHORZÓWM40-4900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:1400:16:0700:23:2400:30:28
3FIJAK Tomasz 33MKS ŻYWIECŻYWIECM16-1900:00:012022-09-17 18:04:0000:09:2800:16:4800:24:1000:31:19
4HARATYK Błażej 43MKS USTROŃKONIAKÓWM16-1900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:2900:16:4900:24:1200:31:31
5LYSKO Jakub 24WKB META LUBLINIECDĄBROWA GÓRNICZAM30-3900:00:012022-09-17 18:04:0000:09:3800:16:5400:24:1300:31:31
6RUDZINSKI Jacek 45KOCMYRZÓWM30-3900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:4000:16:5700:24:2800:31:43
7MARCOL Sebastian 9INŻYNIERIA BIEGANIAGASZOWICEM30-39Inżynieria biegania00:00:002022-09-17 18:03:5900:09:4800:17:1500:24:5500:32:21
8ANTCZAK Robert 39RACIBÓRZM40-4900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:3900:17:0400:24:5800:32:41
9PYRA Wiesław 129PRASZKAM50-5900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:0600:17:4300:25:2900:33:01
10GAJEWSKI Wojciech 15UKS „OLIMPIA” ZABRZEZABRZEM40-4900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:4500:17:2100:25:2300:33:11
11STRZODA Marcin 30STOWARZYSZENIE SPORTOWE AKTYWNA PSZCZYNATYCHYM20-2900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:4900:17:2300:25:3000:33:14
12WOJCIK Paweł 28ZADYSZKA OŚWIĘCIMBRZESZCZEM20-29Zadyszka Oświęcim00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:1000:17:4800:25:4000:33:18
13ALBRECHT Krystian 36GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-29Galopujące Ślimaki00:00:012022-09-17 18:04:0000:09:5200:17:3500:25:3200:33:20
14SZYMULA Michal 23TYCHYM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:0800:17:4800:25:4100:33:22
15LIZAK Wojciech 10TL ATHLETICS JASTRZĘBIEPNIÓWEKM40-49TL Athletics Jastrzębie00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:0300:17:4300:25:4100:33:24
16PORĘBA Grzegorz 21EVENTYRŻORYM30-3900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:0400:17:4600:25:5000:33:44
17SOCHA Tymon 104TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM16-19TL Pogoń Ruda Śląska00:00:032022-09-17 18:04:0200:10:2100:18:1000:26:0800:33:53
18STARZYCKI Przemysław 34KB MCKIS JAWORZNO / NOWAK-TEAMJAWORZNOM30-39Nowak-Team00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:1300:17:5600:26:0400:33:58
19GOLEC Paulina 20KRAKÓWK40-4900:00:012022-09-17 17:59:5800:10:1100:18:0500:26:1900:34:16
20TOKAREWICZ Damian 13ZEBRYZEBRZYDOWICEM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:10:1700:18:1100:26:2700:34:26
21GOŚCINIEWICZ Paweł 60KATOWICEM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:2900:18:2400:26:3500:34:28
22OSETEK Paweł 72RADLINIOKI W BIEGUPSZÓWM30-39Radlinioki w biegu00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:1600:18:0800:26:2600:34:31
23PALT Tomasz 62KATOWICEM40-4900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:2300:18:1500:26:2900:34:33
24OLEJNIK Franciszek 17INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMKATOWICEM20-29Inżynieria biegania00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:2000:18:1300:26:2900:34:38
25MOSKWA Sławomir 18ZADYSZKA OŚWIĘCIMJAWISZOWICEM30-39Zadyszka Oświęcim00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:3600:18:3600:26:5000:34:42
26ZYGMA Kordian 1AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMLIGOTAM30-3900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:0500:17:5800:26:2400:34:43
27PRZYBYLSKI Tomasz 14W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM40-49W pogoni za duchem00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:4400:18:4500:26:5400:34:45
28SZULIK Grzegorz 40ZSRG SP Z O.O.JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:0800:18:0500:26:3100:34:45
29BARTNIK Sebastian 2STREET SPIRIT-TEAM NOWAKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Street Spirit-Team Nowak00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:3100:18:2900:26:4700:34:47
30JAROSZ Marek 32ŻORYM40-4900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:4000:18:3600:26:5200:34:48
31WOWRY Grzegorz 44OLZA CIESZYNCIESZYNM40-49Olza Cieszyn00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:2400:18:2900:26:5600:35:07
32JARCZOK Miłosz 25MKS CZECHOWICE DZIEDZICELIGOTAM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:4400:18:5200:27:1900:35:18
33MICHALAK Sandra 47TRENUN Z SANDRĄWISŁA WIELKAK30-3900:00:002022-09-17 17:59:5700:10:3300:18:4400:27:1600:35:24
34NOWAK Michał 26RYTM CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEM20-2900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:1800:18:2600:27:0000:35:25
35STEC Łukasz 16SKL SUCHA BESKIDZKABIELSKO-BIAŁAM30-3900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:4500:18:5400:27:2000:35:26
36EISLER Tomasz 102BIEGAM, BO MNIE ŻONA ZAPISUJECIĘCINAM40-4900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:3600:18:4000:27:0700:35:26
37MENDECKA-ZEJDLER Michalina 42ŁAZISKA GÓRNEK30-3900:00:012022-09-17 17:59:5800:10:5600:19:0400:27:2700:35:35
38URBANIAK Witek 11ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:10:4300:18:5900:27:2500:35:46
39ALBRECHT Arkadiusz 37GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Galopujące Ślimaki00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:4200:18:5500:27:2900:35:47
40JĘDRUSIAK Przemysław 122DANKOWICEM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:10:4600:18:5300:27:4100:36:09
41KRĘCICHWOST Kamil 121BIELSKO-BIAŁAM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:3800:19:0000:27:4900:36:23
42SUWAJ Aneta 12ALPIN SPORT TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:012022-09-17 17:59:5800:11:1100:19:3500:28:0700:36:28
43DUŹNIAK Dominik 19STEP-DANCEGLIWICEM30-3900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:4300:19:0700:28:0000:36:39
44NALEPKA Adam 65KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39Klub Biegacza Fartlek00:00:102022-09-17 18:04:0900:11:0600:19:3000:28:2000:36:47
45MATERNA Mateusz 118AHCCIESZYNM30-3900:00:032022-09-17 18:04:0200:11:2200:19:4700:28:2900:36:56
46KRETEK Łukasz 130LYSKIM30-3900:00:012022-09-17 18:04:0000:11:1000:19:3500:28:2600:37:04
47WRÓBEL Michał 133FIT LAMKA TEAMCHORZÓWM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:11:1600:19:4900:28:3800:37:06
48KYRCZ Mirosław 88DANKOWICEM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:11:2700:20:0500:28:5600:37:21
49SMYCZEK Bartosz 203KILOMETROŻERCARYBNIKM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:10:4900:19:1600:28:4200:37:21
50SZAŁAŚNY Piotr 56TESTYOUTDOOROWE.PLKOBIÓRM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:2900:20:0400:28:5700:37:25
51STUCHLIK Magdalena 41TRENUJ Z SANDRA / FIZJO SPORT SANDRAJARZABKOWICEK40-4900:00:012022-09-17 17:59:5800:11:1100:19:4300:28:4500:37:26
52WIECZOREK Maciej 108ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM30-39Zadyszka Oświęcim00:00:032022-09-17 18:04:0200:11:1100:19:4700:28:4700:37:27
53NIEBRZYDOWSKI Łukasz 50NESSI TIME ŻORYRYBNIKM30-39Nessi Time Żory00:00:012022-09-17 18:04:0000:11:0700:19:4200:28:4500:37:28
54ŁATKA Łukasz 114KATOWICEM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:11:2000:19:5700:28:5100:37:30
55BIAŁY Kamil 79FAST FOOT TEAM SIEWIERZSIEWIERZM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:1900:19:5400:28:5000:37:30
56TIDE Krzysztof 96GOLASOWICEM20-2900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:2700:20:0100:28:5300:37:31
57KEMPA Piotr 76PSZÓWM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:11:2000:19:5400:28:5400:37:38
58WRÓBLEWSKI Janmarian 31JUST TEAM BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM40-49HRmax Żory00:00:002022-09-17 18:03:5900:10:5400:19:2900:28:4300:37:42
59WRZECIONKOWSKI Adrian 105TYSKIE DELFINYTYCHYM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:2300:20:0300:29:0200:37:46
60DYBCZYŃSKA Jadwiga 101LKS POGÓRZEGORKI WIELKIEK40-4900:00:012022-09-17 17:59:5800:11:2200:20:0100:29:0300:37:49
61KOWALSKI Grzegorz 77W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM40-49W pogoni za duchem00:00:042022-09-17 18:04:0300:11:2800:20:1200:29:2000:37:58
62CHROMIK Julia 189LKS POGÓRZEPOGÓRZEK20-2900:00:022022-09-17 17:59:5900:11:2200:20:0100:29:0200:38:00
63MAZUR Marek 68JASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-4900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:3000:20:1100:29:1500:38:04
64SAMBAK Tadeusz 90ZADYSZKA OŚWIĘCIMJAWISZOWICEM50-59Zadyszka Oświęcim00:00:032022-09-17 18:04:0200:11:3200:20:1300:29:2000:38:09
65WOŹNIAK Paweł 82W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM40-49W pogoni za duchem00:00:072022-09-17 18:04:0600:11:2700:20:0400:29:1300:38:09
66WOLNY Ariel 94ŁUKÓW ŚLĄSKIM40-4900:00:022022-09-17 18:04:0100:11:3300:20:0700:29:1500:38:10
67NOWICKI Tomasz 86KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39Klub Biegacza Fartlek00:00:062022-09-17 18:04:0500:11:3400:20:1900:29:2300:38:10
68MRÓZEK Rafał 83TEAM KOPEĆŁĘKAWICAM30-3900:00:022022-09-17 18:04:0100:11:0500:19:5500:29:1100:38:15
69TLOŁKA Michał 58ŻORYM30-3900:00:052022-09-17 18:04:0400:11:2600:20:1000:29:1800:38:17
70KUŚ Dawid 49POLSKA GRUPA GÓRNICZAKATOWICEM30-3900:00:002022-09-17 18:03:5900:11:1100:19:5600:29:0900:38:18
71ADAMSKI Robert 53BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWABIERUŃM30-39Brykająca Grupa Biegowa00:00:042022-09-17 18:04:0300:11:3400:20:1900:29:3100:38:26
72PASTERNOK Marian 134ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEGLIWICEM40-4900:00:052022-09-17 18:04:0400:11:3400:20:2300:29:3700:38:36
73KARPLEWICZ Andrzej 70GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE - ZDRÓJM60-69Galopujące Ślimaki00:00:012022-09-17 18:04:0000:11:2400:20:1400:29:4000:38:49
74WYSŁUCH Iza 127SKOCZÓWK20-2900:00:022022-09-17 17:59:5900:11:3800:20:4800:30:0400:39:00
75HORZELA Adam 93HURAGAN LIGOTAKATOWICEM30-3900:00:062022-09-17 18:04:0500:11:5200:20:5000:30:0100:39:07
76WADELSKI Eugeniusz 103RUDA ŚLĄSKAM50-5900:00:062022-09-17 18:04:0500:11:4400:20:4300:30:0300:39:22
77URBANEK Łukasz 110KOŃCZYCE MAŁEM16-1900:00:062022-09-17 18:04:0500:20:4900:39:24
78KRAJEWSKI Tomasz 98WRĘCZYCA MAŁAM40-4900:00:102022-09-17 18:04:0900:12:2300:21:2500:30:4400:39:33
79BRAŃSKI Tomasz 132RACIBÓRZM40-4900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:5000:20:5800:30:2500:39:35
80SIKORA Joanna 113LKS POGÓRZESKOCZÓWK20-2900:00:012022-09-17 17:59:5800:11:4300:20:4900:30:2100:39:36
81GŁUSZYK Andrzej 218ŻORYM50-5900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:1400:21:2000:30:4000:39:39
82MOŃKA Marcin 212RYBNIKM40-4900:00:112022-09-17 18:04:1000:12:0400:21:1300:30:3500:39:41
83CHRUSZCZ Wojciech 80KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:062022-09-17 18:04:0500:11:5100:20:5700:30:2700:39:46
84MROWIEC Bernard 207MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZTWORKÓWM50-5900:00:052022-09-17 18:04:0400:12:0700:21:0900:30:4400:39:49
85BEZUCH Paweł 64WODZISŁAW ŚLĄSKIM20-2900:00:152022-09-17 18:04:1400:12:1400:21:1400:30:3500:39:49
86BUĆKO Marcin 54KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:032022-09-17 18:04:0200:11:5400:21:0000:30:3600:39:51
87HERBA Grzegorz 99KS GRYF KIETRZLUBOTYŃM40-4900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:0200:21:1000:30:4200:39:51
88POŁOMSKI Grzegorz 51POLOMSCY TEAMRYDUŁTOWYM40-49POLOMSCY TEAM00:00:052022-09-17 18:04:0400:11:4400:20:5000:30:3100:39:55
89BURAS Roman 163RYBNIKM50-5900:00:052022-09-17 18:04:0400:12:0900:21:2500:30:4700:40:05
90WRONECKA Emilia 115ALCHEMIA BIEGANIAKATOWICEK30-3900:00:012022-09-17 17:59:5800:12:1500:21:3500:31:0300:40:08
91WARMIŃSKA Klaudia 295INŻYNIERIA BIEGANIA/ TL „ROW” RYBNIKJEJKOWICEK20-29Inżynieria biegania00:00:002022-09-17 17:59:5700:11:5900:21:0900:30:4700:40:09
92WIELOPOLSKI Michał 67BIELSKO-BIAŁAM20-2900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:1500:21:2400:30:5300:40:12
93STAMATEL Sebastian 126RUDA ŚLĄSKAM20-2900:00:092022-09-17 18:04:0800:12:0000:21:1400:30:5500:40:12
94LASKOWSKA Katarzyna 106INŻYNIERIA BIEGANIAGLIWICEK40-49Inżynieria biegania00:00:022022-09-17 17:59:5900:12:0000:21:1100:30:4700:40:16
95HEJNA Michał 188KS M.E.T.A.SKRZYSZÓWM30-3900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:2700:21:4500:31:1400:40:19
96RUP Dariusz 131BLUES BROTHERS OPOLEOPOLEM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:1100:21:2100:31:0800:40:35
97WILDNER Witold 184MINOVA EKOCHEMBYTOMM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:2300:21:3700:31:1800:40:46
98MECHTA Sebastian 124STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKGASZOWICEM40-49Studio Energia Team Rybnik00:00:032022-09-17 18:04:0200:12:0900:21:3300:31:2000:40:51
99RAJWA Jan 143BZIEGACZEPOŁOMIAM30-39Bziegacze00:00:042022-09-17 18:04:0300:12:2300:21:4400:31:2700:40:52
100MAŁECKI Jacek 214LIGOTAM30-3900:00:122022-09-17 18:04:1100:12:4300:21:4300:31:2900:40:58
101BOCHENEK Adam 335BRAKCIESZYNM20-2900:00:152022-09-17 18:04:1400:12:0700:21:3600:31:3800:41:08
102URBAN Patryk 123JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:032022-09-17 18:04:0200:11:5100:21:2300:31:2300:41:11
103KĄKOL Ryszard 100PĘDZIWIATRY NA ANIMUSZUBIELSKO- BIAŁAM60-6900:00:032022-09-17 18:04:0200:12:2900:22:0500:31:5100:41:22
104WRÓBEL Ryszard 185JELEŚNIAM30-3900:00:052022-09-17 18:04:0400:12:0800:21:4200:31:3900:41:26
105LORENZ Marcin 166GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-59Galopujące Ślimaki00:00:052022-09-17 18:04:0400:12:3100:22:0300:31:5200:41:27
106BIELA Rafał 78ŻORYM40-4900:00:062022-09-17 18:04:0500:12:2900:22:0400:31:5300:41:27
107CIESIELSKI Dariusz 187KIETRZM50-5900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:3800:22:1900:32:0500:41:31
108STATECZNY Patryk 182PAWŁOWICEM20-2900:00:052022-09-17 18:04:0400:12:2000:22:0000:31:5300:41:33
109WALA Piotr 29JASTRZĘBIE-ZDRÓJM16-1900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:4000:21:0700:31:2800:41:37
110CZUWAJ Krzysztof 186BRZESZCZEM50-5900:00:082022-09-17 18:04:0700:12:3400:22:0700:31:5900:41:42
111PIECHACZEK Jacek 175JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:102022-09-17 18:04:0900:12:3300:22:1200:32:1100:41:44
112TOMCZYK Lesław 117CIESZYNM60-6900:00:112022-09-17 18:04:1000:12:4800:22:1600:32:0600:41:45
113ŁYSEK Paweł 66BZIEGACZEJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-49Bziegacze00:00:042022-09-17 18:04:0300:12:3800:22:1800:32:1500:41:49
114MROWIEC Kinga 223TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAK20-29TL Pogoń Ruda Śląska00:00:022022-09-17 17:59:5900:12:5200:22:4100:32:2800:41:50
115ZĘBIK Tomasz 216CIESZYNM40-4900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:2200:22:0300:32:0100:41:51
116TOCHOWICZ Bartosz 228GOLESZÓWM50-5900:00:052022-09-17 18:04:0400:12:3700:22:1900:32:1400:41:51
117GANCARCZYK Adam 181BIEGOWE WARIATYJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:1000:21:4900:31:5800:41:52
118OWCZAREK Paweł 258BIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:082022-09-17 18:04:0700:12:3100:22:0600:32:1200:41:56
119MAREK Rafał 201KAC RUNNERSGOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM50-5900:00:082022-09-17 18:04:0700:12:3600:22:1800:32:2000:41:59
120GÓRAL Stanisław 268PAWŁOWICEM30-3900:00:112022-09-17 18:04:1000:12:5200:22:4400:32:3600:42:07
121WRANA Radosław 220SKRBEŃSKOM20-2900:00:162022-09-17 18:04:1500:13:2300:22:5400:32:4000:42:09
122ZELEK Adam 89OLZA CIESZYNCIESZYNM40-49Olza Cieszyn00:00:232022-09-17 18:04:2200:12:3700:22:1000:32:1600:42:12
123RAJWA Roman 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM30-39TL Athletics Jastrzębie00:00:042022-09-17 18:04:0300:11:5300:21:3500:32:0000:42:17
124SOJKA Wojciech 204KAC RUNNERSJANKOWICEM50-5900:00:092022-09-17 18:04:0800:12:4300:22:2500:32:3300:42:24
125GROBORZ Mateusz 222KLUB BIEGACZA FARTLEKRYBNIKM20-29Klub Biegacza Fartlek00:00:102022-09-17 18:04:0900:13:0600:22:4700:32:4700:42:26
126LOKAJCZYK Olivier 422RACIBÓRZM16-1900:00:122022-09-17 18:04:1100:13:0200:22:4300:32:3900:42:29
127JANECKI Mateusz 52BZIEGACZEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-29Bziegacze00:00:042022-09-17 18:04:0300:12:3900:22:2100:32:2900:42:32
128KUBOŃ Mateusz 435STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM30-39Studio Energia Team Rybnik00:00:032022-09-17 18:04:0200:12:1000:21:5300:32:1700:42:33
129WRÓBLEWSKA Judyta 171ZAWIERUCHA TRAINING ACADEMYJASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-29Zawierucha Training Academy00:00:012022-09-17 17:59:5800:12:3800:22:2100:32:4500:42:39
130KOŹLIK Tomek 211JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM40-49Jejkowice Biegają00:00:082022-09-17 18:04:0700:12:5800:22:4700:32:4400:42:39
131MACH Sebastian 304PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWM40-4900:00:122022-09-17 18:04:1100:12:5900:22:4700:32:5500:42:42
132BIAŁOŃCZYK Joanna 225ZEBRZYDOWICEK30-3900:00:022022-09-17 17:59:5900:13:0600:22:5200:32:5800:42:46
133SWISTEK Marcin 71WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:3500:22:1900:32:4200:42:49
134PRZYBYSZ Ryszard 162ŻORYM50-5900:00:132022-09-17 18:04:1200:13:0100:22:4900:33:0000:42:52
135TYMAN Karolina 119UKS DIAMENT GODÓWGODÓWK16-1900:00:012022-09-17 17:59:5800:13:1700:23:2200:33:2600:42:54
136BRYŁA Rafał 81KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:062022-09-17 18:04:0500:13:0900:22:5500:33:0500:42:58
137MIROSŁAW Piotr 199JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:2800:22:0900:32:4000:42:58
138PAWŁOWSKI Tomasz 224NIEZRZESZONYŻORYM40-4900:00:102022-09-17 18:04:0900:12:5100:22:4500:33:0200:43:01
139JĘDRZEJAK Piotr 485JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:162022-09-17 18:04:1500:13:0700:22:4700:32:5800:43:01
140HENCZKO Karol 369AKTYWNIE NAKRĘCENIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:162022-09-17 18:04:1500:13:0700:22:5200:33:1100:43:02
141DRÓŻDŻ Marcin 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:132022-09-17 18:04:1200:12:2800:22:3500:33:0500:43:09
142DUROK Wojciech 202KAC RUNNERSJANKOWICEM40-4900:00:092022-09-17 18:04:0800:12:5700:22:5100:33:1000:43:14
143JANKO Anna 92HRMAX ŻORY/ NIEWYBIEGANIŻORYK30-39Niewybiegani00:00:012022-09-17 17:59:5800:12:5000:22:4700:33:1600:43:16
144RATKA-MATEJKO Marcin 174JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:052022-09-17 18:04:0400:12:1600:22:1700:32:5500:43:16
145DĄBROWSKI Marcin 420ŻORYM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:13:1200:23:1800:33:3500:43:17
146FLISZTA Marcin 161HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:12:3900:22:4500:33:1100:43:18
147BĄKOWSKI Michał 235YNOULTRAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:172022-09-17 18:04:1600:12:5000:22:4400:33:1300:43:21
148ADAMCZYK Andrzej 226RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM40-4900:00:122022-09-17 18:04:1100:12:4300:22:4400:33:2400:43:23
149PRÓSZYŃSKI Sławomir 160JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4900:00:172022-09-17 18:04:1600:12:4600:22:0800:32:5800:43:26
150JURASZEK Elzbieta 144JUSTFEELFITJELEŚNIAK30-3900:00:022022-09-17 17:59:5900:12:5200:22:5800:33:2400:43:28
151ORŁOWSKI Grzegorz 209MAZAŃCOWICEM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:1700:23:1200:33:2600:43:29
152BALICKI Piotr 332WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM30-3900:00:142022-09-17 18:04:1300:13:1300:23:0700:33:3400:43:31
153CZYŻ Marlena 120UKS DIAMENT GODÓWGODÓWK16-1900:00:002022-09-17 17:59:5700:13:1800:23:2200:33:3000:43:32
154FANGOR-GRAB Agata 194GLIWICEK30-3900:00:032022-09-17 18:00:0000:13:1200:23:0800:33:3200:43:33
155KIEPIELA Dawid 139KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:232022-09-17 18:04:2200:12:3400:22:3800:33:2000:43:39
156TURAK Rafał 164KATOWICEM50-5900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:3900:22:4600:33:2000:43:44
157MALIK Rafał 63AMATORJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:062022-09-17 18:04:0500:12:3700:22:3000:33:1000:43:44
158GRZONKA Andrzej 180JASTRZEBIE-ZDROJM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:13:0200:23:0300:33:3400:43:45
159NIZIOŁEK Marcin 249BIELSKO BIAŁAM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:2400:23:2800:33:4300:43:47
160MAZUREK Anna 197BIELKSO-BIAŁAK30-3900:00:042022-09-17 18:00:0100:13:0500:23:0600:33:3600:43:54
161PERKOWSKA Daria 410KOBIETY NA 5+JASTRZEBIE ZDRÓJK40-49Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:12:5200:22:5800:33:3700:43:55
162BERKE Krzysztof 284JAWISZOWICEM50-5900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:1800:23:2600:33:5300:43:55
163PIETRASZ Krzysztof 221RADLINM30-3900:00:102022-09-17 18:04:0900:13:2000:23:4000:34:1400:43:58
164CEGLARSKI Adrian 165JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM30-39Jejkowice Biegają00:00:062022-09-17 18:04:0500:13:1700:23:2100:34:0000:44:06
165KUBIŚ Krzysztof 217JAWORZEM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:0700:23:1700:33:5400:44:07
166TUPAJ Jarosław 299AKTYWNI RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM30-3900:00:112022-09-17 18:04:1000:13:1400:23:0600:33:5800:44:11
166WUWER Łukasz 303WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-3900:00:172022-09-17 18:04:1600:13:3300:23:3600:34:2200:44:18
168JACH Marek 147JASTRZĘBIE ZDRÓJM50-59Street Spirit-Team Nowak00:00:132022-09-17 18:04:1200:12:4700:22:5300:33:5000:44:19
169FOKS Damian 272WARSZOWICEM50-5900:00:052022-09-17 18:04:0400:13:1600:23:2100:33:5900:44:20
170URGACZ Mirosław 291CIESZYNM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:1600:23:2500:34:1000:44:33
171ADAMCZEWSKI Waldemar 150KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-59Klub Biegacza Fartlek00:00:082022-09-17 18:04:0700:13:0400:23:2200:34:1100:44:33
172PŁONKA Krzysztof 346DKMSJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5900:00:162022-09-17 18:04:1500:13:3000:23:4400:34:2200:44:34
173BEZWIŃSKI Piotr 156KOKO DŻAMBO I DO PRZODUPSZCZYNAM40-4900:00:082022-09-17 18:04:0700:12:5600:23:0400:34:0000:44:35
174GAŁKIEWICZ Michał 172KATOWICEM40-4900:00:022022-09-17 18:04:0100:13:0000:23:1300:34:0300:44:36
175BASTA Dorota 318ZADYSZKA OŚWIĘCIMCHEŁMEKK40-49Zadyszka Oświęcim00:00:062022-09-17 18:00:0300:13:3700:23:5000:34:3500:44:48
176URBASIK Mariusz 193RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM50-5900:00:122022-09-17 18:04:1100:13:2700:23:3400:34:1700:44:48
177BIAŁECKI Zbigniew 439WATAHAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM16-19WATAHA00:00:052022-09-17 18:04:0400:12:5200:22:5100:33:5200:44:50
178PETRYNA Bartosz 248OCHAJO RUN AND FRIENDSRYBNIKM40-4900:00:042022-09-17 18:04:0300:12:4100:22:4900:33:5500:44:53
179CHROBOK Michał 325GOŁKOWICEM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:13:2200:23:4200:34:2700:44:53
180ŚMIETANA Grzegorz 169EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM40-4900:00:112022-09-17 18:04:1000:13:3500:23:5800:34:4000:45:01
181MOTOWIDŁO Tomasz 337JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:122022-09-17 18:04:1100:13:2500:23:4800:34:3700:45:02
182PASŁAWSKA Katarzyna 358KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-49Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:13:1500:23:3600:34:3400:45:08
183CISOWSKI Kamil 288PREZESAMIKOŁÓWM30-3900:00:082022-09-17 18:04:0700:13:3500:24:0800:34:5100:45:11
184JADACH Oleksandra 146KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZRACIBÓRZK50-5900:00:042022-09-17 18:00:0100:13:4100:23:5700:34:4500:45:17
185MARYNIOK Marian 265SEGURIDADŻORYM60-6900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:2500:23:5600:34:4200:45:18
186RAFA Asia 276RUNNERS TEAM NYSAOPOLEK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:13:4800:24:1300:34:5300:45:21
187HARAZIN Janusz 1782 TM 4,7PAWŁOWICEM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:13:5400:24:1700:35:0600:45:28
188ZAJĄC Anna 344SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCIZEBRZYDOWICEK30-3900:00:022022-09-17 17:59:5900:13:3100:23:5500:34:4900:45:29
189MAREK Robert 158RYBNIKM40-4900:00:102022-09-17 18:04:0900:13:4600:24:2600:35:0900:45:35
190LELENIEWSKI Jacek 140RYBNIKM40-4900:00:062022-09-17 18:04:0500:13:3400:24:0100:34:5800:45:40
191ZIĘTARA Paweł 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5900:00:162022-09-17 18:04:1500:13:5300:24:1300:35:1100:45:40
192PAWLOK Anna 168TRIATHLON TRAINING CENTERKATOWICEK30-3900:00:042022-09-17 18:00:0100:13:5300:24:1700:35:1200:45:41
193STREIT Mariusz 293ŻORYM40-4900:00:092022-09-17 18:04:0800:13:1800:23:5300:34:5700:45:41
194KORBUS Piotr 339PORANNY BESKID RUNGOLESZOWM40-4900:00:122022-09-17 18:04:1100:13:5000:24:2200:35:1900:45:42
195GŁĘBOCKI Grzegorz 324BIEGAM SOBIEBIELSKO BIAŁAM50-5900:00:142022-09-17 18:04:1300:13:5300:24:3000:35:2300:45:46
196FILIKS Leszek 533ŁODYGOWICEM40-4900:00:132022-09-17 18:04:1200:13:4100:24:1700:35:2200:45:48
197WRÓBEL Katarzyna 283JELEŚNIAK30-3900:00:022022-09-17 17:59:5900:13:3700:24:1400:35:1900:45:57
198TESSMER Tomasz 333WOLAM20-2900:00:192022-09-17 18:04:1800:14:3300:25:0100:35:4500:46:01
199MAGA Przemysław 205JASIENICAM40-4900:00:132022-09-17 18:04:1200:13:5600:24:2500:35:2800:46:06
200SŁOWIŃSKI Dawid 286PAWŁOWICEM30-3900:00:142022-09-17 18:04:1300:14:0100:24:3900:35:3300:46:07
201CZAPOROWSKI Tomasz 142JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4900:00:122022-09-17 18:04:1100:14:1600:24:5300:35:5000:46:09
202WIELOPOLSKI Łukasz 159BIELSKO-BIAŁAM30-3900:00:122022-09-17 18:04:1100:14:0400:24:4700:35:4100:46:09
203REK Krzysztof 345RADLINIOKI W BIEGURADLINM40-49Radlinioki w biegu00:00:112022-09-17 18:04:1000:13:3200:24:2500:35:3100:46:14
204DOBRENIUK Krzysztof 196RYBNIKM40-4900:00:052022-09-17 18:04:0400:13:4400:24:3200:35:3900:46:17
205PODKOWIK Marcin 267ŻORYŻORYM40-4900:00:132022-09-17 18:04:1200:13:4900:24:2900:35:3600:46:18
206HAJSKI Kamil 391RYBNIKM30-3900:00:102022-09-17 18:04:0900:14:1500:24:5800:35:5100:46:21
207NIESŁAŃCZYK Jan 310JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:152022-09-17 18:04:1400:13:3700:24:2000:35:3200:46:26
208CIEŚLA Jonasz 137RYBNICKI KLUB JU JITSU SPORTOWEGORYBNIKM16-19Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego00:00:182022-09-17 18:04:1700:14:1700:25:1200:36:0700:46:27
209MACHARZYŃSKI Piotr 242NESSI TEAM ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Nessi Time Żory00:00:132022-09-17 18:04:1200:14:2000:25:0200:36:1900:46:29
210KOZIK Marcin 305DELOITTE ADVENTURE TEAMKATOWICEM30-3900:00:152022-09-17 18:04:1400:14:1900:25:1400:36:1000:46:30
211NAWROT Aleksandra 447BIEG Z CHRYSTUSEM!RUDA ŚLĄSKAK30-3900:00:032022-09-17 18:00:0000:14:0700:24:3900:35:3900:46:31
212FRITZ Tomasz 403BIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:162022-09-17 18:04:1500:14:0800:24:5000:35:5900:46:32
213FIEROCH Karol 367TURZA ŚLĄSKAM30-3900:00:182022-09-17 18:04:1700:14:2200:24:5200:36:0400:46:32
214ADAMCZYK Dominik 227RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM16-1900:00:112022-09-17 18:04:1000:13:1800:24:1900:36:0300:46:33
215KARWOT Maciej 148RADLINIOKI W BIEGUJANKOWICEM40-49Radlinioki w biegu00:00:132022-09-17 18:04:1200:13:5100:24:2200:35:3100:46:34
216COJG Mateusz 241RYBNIKM20-2900:00:142022-09-17 18:04:1300:14:2500:25:1600:36:1300:46:40
217FURMANEK Ela 206NOWAK-TEAMKATOWICEK50-59Nowak-Team00:00:032022-09-17 18:00:0000:13:5500:24:3700:35:4800:46:41
218URBAINSKA Ilona 234ŁĘGK30-3900:00:052022-09-17 18:00:0200:14:0800:24:4700:35:5500:46:42
219CZYRNEK Dariusz 289SMAKI BIEGANIARYBNIKM40-49Smaki biegania00:00:102022-09-17 18:04:0900:13:5400:24:3200:35:5300:46:42
220PRZYŁUDZKI Janusz 326STS BIEGATONMIKOŁÓWM70+00:00:112022-09-17 18:04:1000:14:0900:24:5100:35:5600:46:42
221POPEK Barbara 215JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-59Sobieski600:00:032022-09-17 18:00:0000:13:4700:24:2800:35:4800:46:45
222WARZOCHA Mirosław 308MIKOŁÓWM60-6900:00:102022-09-17 18:04:0900:13:5800:24:4300:36:1700:46:49
223PASZKOWSKI Cezary 233CIESZYNM40-49MDM NT TEAM00:00:152022-09-17 18:04:1400:14:1300:24:5400:36:0100:46:49
224OGRODNIK Damian 152JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:14:0800:24:5000:36:0700:46:50
225SOBEL Adrian 230JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:172022-09-17 18:04:1600:14:0900:24:3700:36:0300:46:54
226RYSZKA Eugeniusz 319KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:3500:24:3000:36:0400:46:56
227KUŁACZ Wiesław 311GOLASOWICEM40-4900:00:112022-09-17 18:04:1000:13:4600:24:3000:35:5300:46:58
228GURGOŃ Marcin 415CHORZÓWM30-3900:00:152022-09-17 18:04:1400:13:1900:24:1600:35:4400:47:00
229WOŹNIAK Przemysław 253JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3900:00:192022-09-17 18:04:1800:14:5300:25:5000:36:4800:47:03
230ORAWSKI Robert 377MIKISKOCZÓWM60-6900:00:122022-09-17 18:04:1100:14:2600:25:2200:36:3000:47:10
231WINCIERZ Slawomir 263RACIBORZM30-3900:00:112022-09-17 18:04:1000:14:0300:24:5700:36:0900:47:12
232SIKORA Stefan 173BIELSKO BIALAM70+00:00:162022-09-17 18:04:1500:14:1700:25:0200:36:2700:47:13
233GOŁAWSKI Łukasz 592OPEL FIJAŁKOWSKIRADLINM30-3900:00:162022-09-17 18:04:1500:14:0000:24:4900:36:1800:47:15
234HARAZIN Anna 1792 TM 4,7PAWŁOWICEK30-3900:00:072022-09-17 18:00:0400:14:0800:25:0400:36:2700:47:16
235SPYRKA Piotr 229KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39Klub Biegacza Fartlek00:00:232022-09-17 18:04:2200:14:4000:25:5100:36:4900:47:18
236SKRABEL Artur 431STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM40-49Studio Energia Team Rybnik00:00:102022-09-17 18:04:0900:14:0200:24:5300:36:1800:47:20
237BUCHTA Michał 493JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:112022-09-17 18:04:1000:14:3100:25:3900:37:0000:47:21
238MROCZKOWSKI Tomasz 309JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:14:1600:25:0600:36:2200:47:22
239REMIORZ Piotr 128ABOVE2000DORTMUNDM50-5900:00:082022-09-17 18:04:0700:13:3700:23:5700:35:5700:47:32
240WOJNAR Janusz 331JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:152022-09-17 18:04:1400:14:0000:25:0200:36:2500:47:34
241GRALAK Wojciech 347RYBNIKM20-2900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:0100:26:0900:37:1200:47:34
242KRASKA Wlodzimierz 151NIEZRZESZONYKRAKOWM70+00:00:082022-09-17 18:04:0700:14:0500:25:0000:36:3000:47:36
243RASZCZYK Szymon 296AKTYWNI LYSKILYSKIM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:14:3600:25:2000:36:4400:47:39
244POŁOMSKA Edyta 239POLOMSCY TEAMRYDUŁTOWYK40-49POLOMSCY TEAM00:00:042022-09-17 18:00:0100:14:0400:24:5100:36:1900:47:42
245NIEWRZOŁ Łukasz 343GASZOWICEM40-4900:00:102022-09-17 18:04:0900:14:1800:25:1500:36:5000:47:42
246KRÓTKI Janina 349EASYRUN RACIBÓRZŁĘGK30-3900:00:042022-09-17 18:00:0100:14:1200:24:5400:36:3300:47:44
247BORYCZKA Szymon 292MIĘDZYRZECZEM40-4900:00:112022-09-17 18:04:1000:14:0500:24:4700:36:3000:47:45
248WILK Grzegorz 323CZECHOWICE-DZIEDZICEM40-4900:00:092022-09-17 18:04:0800:14:2300:25:1500:36:3700:47:46
249OLMA Władysław 382JASTRZĘBIE - BIEGAM BO LUBIĘJASTRZEBIE - ZDRÓJM50-5900:00:102022-09-17 18:04:0900:14:0200:24:5700:36:2400:47:48
250STARCZEWSKI Marcin 247SOSNOWIECM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:14:1500:25:0900:36:2800:47:52
251MUSIAŁ Wioletta 356GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Galopujące Ślimaki00:00:032022-09-17 18:00:0000:14:3000:25:2400:36:4900:47:53
252LORENZ Agnieszka 385GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Galopujące Ślimaki00:00:062022-09-17 18:00:0300:14:2700:25:2100:36:4700:47:57
253RAŹNIAK Beata 444KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-59Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:14:2400:25:2300:36:5200:47:58
254MALICH Dominik 501PNIÓWEKM20-2900:00:062022-09-17 18:04:0500:14:2900:25:2900:36:4900:48:02
255KAWIK Janusz 255ZEBRZYDOWICEM50-5900:00:032022-09-17 18:04:0200:14:2300:25:2700:37:0000:48:03
256KUBIK Arkadiusz 135DYSTANS LUBOMIALUBOMIAM50-5900:00:192022-09-17 18:04:1800:14:3900:25:0300:36:0700:48:09
257KRYSZTAFKIEWICZ Katarzyna 261ŻORYK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:14:4400:25:4000:37:0700:48:13
258JASIŃSKI Maksymilian 252MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-69MARO Team Jastrzębie-Żory00:00:192022-09-17 18:04:1800:14:5500:26:0100:37:2100:48:15
259URBANEK Iwona 576BIERUŃK30-3900:00:102022-09-17 18:00:0700:14:2100:25:1600:36:5200:48:18
260BRÓZDA Tomasz 307MDM NT TEAMCIESZYNM30-39MDM NT TEAM00:00:152022-09-17 18:04:1400:14:1400:24:5400:36:3000:48:22
261GANCARCZYK Karolina 506JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:032022-09-17 18:00:0000:14:1600:25:2800:37:0700:48:25
262BOBER Wojciech 394PIERUNSKIE CANGÓRYROGÓWM30-39PieRUNskie CanGóry00:00:062022-09-17 18:04:0500:14:1200:25:1100:37:0300:48:28
263GMITRZUK-ZMORZYŃSKA Ewelina 409JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:052022-09-17 18:00:0200:14:3200:25:2500:37:0700:48:31
264MARCZYNSKI Sebastian 213BEACHVOLLEYBALLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:102022-09-17 18:04:0900:14:0100:25:2100:37:1500:48:31
265MAZUR Małgorzata 327JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4900:00:072022-09-17 18:00:0400:14:4300:25:4700:37:2200:48:33
266KUBICA Tadeusz 425NESSI TIME ŻORYŻORYM60-69Nessi Time Żory00:00:082022-09-17 18:04:0700:14:2500:25:2400:36:4400:48:36
267KRAJCARZ Tomasz 432ŁĘKAWICAM30-3900:00:122022-09-17 18:04:1100:14:2600:25:3500:37:3400:48:40
268PIWISZKIS Barbara 4STREET SPIRIT- TEAM NOWAKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Street Spirit-Team Nowak00:00:022022-09-17 17:59:5900:14:1400:25:3200:37:2400:48:51
269KROCHMAL Artur 274MDM NT TEAMPOGWIZDÓWM40-49MDM NT TEAM00:00:122022-09-17 18:04:1100:14:3200:25:5400:37:4000:48:56
270RUCIŃSKI Krzysztof 190RYBNIKM50-5900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:0300:26:1500:37:5100:48:57
271SZCZYRBOWSKI Jan 322LIGOTAM60-6900:00:122022-09-17 18:04:1100:15:0500:26:2700:37:5700:48:58
272HEJNA Artur 585RADLINIOKI W BIEGURADLINM50-59Radlinioki w biegu00:00:112022-09-17 18:04:1000:14:2400:25:2800:37:2900:49:04
273PIWOŃSKA Ada 556INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEPODBUCZEK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:14:3700:25:5400:37:4500:49:07
274PŁASKA Grzegorz 473WRM MC POLANDJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5900:00:082022-09-17 18:04:0700:14:0800:25:2100:37:2000:49:14
275DOMASZK Paweł 250JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-29Street Spirit-Team Nowak00:00:152022-09-17 18:04:1400:14:3400:25:5600:37:4100:49:14
276KUBULUS Tomasz 366DO PORZYGU OCR TEAMĆWIKLICEM40-4900:00:172022-09-17 18:04:1600:14:5500:25:5300:37:5600:49:14
277TORBIŃSKI Wiesław 237JASTRZĘBIE-ZDRÓJM70+Szare Morsy00:00:072022-09-17 18:04:0600:14:2700:25:4300:37:4200:49:17
278GORZELAK Zbigniew 454JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:2300:26:4200:38:1800:49:19
279WEYGAND Patryk 478GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Galopujące Ślimaki00:00:182022-09-17 18:04:1700:15:2700:26:4200:38:1700:49:19
280MARCINIAK Artur 341BRENNAM50-5900:00:212022-09-17 18:04:2000:15:1300:26:3900:38:1800:49:41
281OGIERMAN Małgorzata 338PIELGRZYMOWICEK50-5900:00:022022-09-17 17:59:5900:14:2600:25:3500:37:4400:49:44
282JĘDRYKA Sebastian 320GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Galopujące Ślimaki00:00:052022-09-17 18:04:0400:13:2100:24:1200:37:1500:49:47
283PIDANTY Łukasz 264JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3900:00:122022-09-17 18:04:1100:15:1300:26:4800:38:3600:49:47
284GACH Bernadeta 524KS GRYF KIETRZKIETRZK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:15:4000:27:0700:38:4900:49:55
285JAWOREK Rafał 374WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:15:0600:26:3900:38:2900:49:56
286MISZ Hubert 445WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:15:0700:26:3800:38:3000:49:56
287MROWCZYK Michał 210KATOWICEM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:14:4100:26:0000:38:0000:49:57
288BRACHMAŃSKI Dariusz 281RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMMARKLOWICEM50-5900:00:112022-09-17 18:04:1000:15:1000:26:4200:38:3300:49:59
289BAJOR Paweł 480WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4900:00:072022-09-17 18:04:0600:13:3300:25:0400:37:4100:50:05
290PIŁATOWSKI Mirosław 138TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-59TL Athletics Jastrzębie00:00:102022-09-17 18:04:0900:15:0500:26:3300:38:3200:50:08
291JAGIEŁA Marcin 354KRS TKKF MORSY.PLJASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-4900:00:202022-09-17 18:04:1900:15:3000:27:0500:38:5400:50:12
292SOJ Przemysław 238KATOWICEM40-4900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:0600:26:2100:38:2500:50:13
293RASZKA Janusz 336DARK ONECIESZYNM50-5900:00:092022-09-17 18:04:0800:15:0700:26:3300:38:3800:50:15
294BARAN Dawid 364DO PORZYGU OCR TEAMĆWIKLICEM30-3900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:2700:27:0500:38:5300:50:17
295KULA Katarzyna 433STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKSUMINAK30-39Studio Energia Team Rybnik00:00:072022-09-17 18:00:0400:15:1400:26:4000:38:4500:50:18
296OGIERMAN Mariusz 245SOCIOS SILESIAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2900:00:092022-09-17 18:04:0800:14:1600:25:4100:38:0900:50:21
297ŻYWICA Tadeusz 275JASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-6900:00:152022-09-17 18:04:1400:15:2000:26:4600:38:3700:50:21
298BIEDA Piotr 277RUNNERS TEAM NYSAOPOLEM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:15:2000:26:5100:38:5900:50:31
299BAJKACZ Krzysztof 429GLIWICEM30-3900:00:052022-09-17 18:04:0400:14:1900:25:4900:38:2400:50:39
300ZIMNY Ireneusz 260EKO-OKNA RUNNERSRYBNIKM40-4900:00:102022-09-17 18:04:0900:14:5200:26:3400:38:5100:50:42
301DĄBROWSKA Agata 430NESSI TIME ŻORYŻORYK40-49Nessi Time Żory00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:0200:28:0000:39:5500:50:58
302MAKOŚ Tomek 428BIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:182022-09-17 18:04:1700:16:0200:27:5400:39:3400:51:00
303ŚMIETANA Mariusz 471TUPOT MAŁYCH STÓPEKRACIBÓRZM40-4900:00:112022-09-17 18:04:1000:15:0000:26:3000:38:4600:51:02
304MAREK-WRÓBEL Edyta 257NIEZRZESZONARYBNIKK60-6900:00:052022-09-17 18:00:0200:15:3800:27:0600:39:2400:51:04
305MAZURKIEWICZ Rafał 424GLIWICEM40-4900:00:062022-09-17 18:04:0500:15:1300:26:5500:39:1300:51:09
306GORZELAK Joanna 453KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:15:1400:26:5600:39:1400:51:13
307KOTOWICZ Anna 334OGRODZONAK40-4900:00:052022-09-17 18:00:0200:15:2500:27:0800:39:2700:51:13
308TARGOSZ Piotr 270OLZA CIESZYNCIESZYNM40-49Olza Cieszyn00:00:102022-09-17 18:04:0900:15:0600:26:4800:39:0300:51:15
309BADURA Artur 521JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKM40-49Jejkowice Biegają00:00:212022-09-17 18:04:2000:15:2000:27:0500:39:2100:51:19
310KLUCZNIOK Magda 455RYBNIKK16-1900:00:082022-09-17 18:00:0500:14:4800:26:2900:39:1400:51:20
311DEJEWSKI Jakub 402GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39Galopujące Ślimaki00:00:192022-09-17 18:04:1800:15:4600:27:4700:39:4500:51:20
312CIEŚLA Adam 350RYBNICKI KLUB JU JITSU SPORTOWEGORYBNIKM40-49Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego00:00:182022-09-17 18:04:1700:15:4200:27:3000:39:3800:51:22
313SŁOWIŃSKI Kamil 449RYBNIKM40-4900:00:162022-09-17 18:04:1500:15:4400:27:3200:39:3900:51:23
314LERCH Maria 370AKTYWNIE NAKRĘCENIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:052022-09-17 18:00:0200:15:2000:27:0700:39:5300:51:37
315GENSTY Klaudia 392DYSTANS LUBOMIALUBOMIAK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:15:5100:27:4300:40:0100:51:37
316PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 416RYBNIKK30-3900:00:092022-09-17 18:00:0600:16:0400:27:5800:40:0600:51:42
317KĘDZIERSKI Krzysztof 486RYBNIKM50-5900:00:082022-09-17 18:04:0700:15:1600:27:0500:39:4400:51:55
318POŁOMSKI Jerzy 407WISAGER ACTIVEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:182022-09-17 18:04:1700:14:4900:26:3600:39:1800:51:57
319RUDNICKI Maciej 525BĄBELKIŻORYM50-5900:00:212022-09-17 18:04:2000:15:4300:27:4000:40:0500:52:02
320GODEK Grzegorz 317WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:16:0400:28:2900:41:1200:52:04
321ZMORZYŃSKI Marcin 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:15:2500:27:1500:39:5800:52:09
322MROZEK Maciej 365ŁUKÓW ŚLĄSKIM40-4900:00:152022-09-17 18:04:1400:15:5500:27:3800:40:1600:52:15
323BORUCKI Dariusz 419KOŃCZYCE MAŁEM40-4900:00:172022-09-17 18:04:1600:16:0500:27:5600:40:2000:52:19
324KONOPKA Jarosław 232JASTRZĘBIE ZDRÓJM50-5900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:3500:27:3200:40:1700:52:23
325NOWOMIEJSKI Sylwester 405AMATORJASTRZĘBIE ZDRÓJM50-5900:00:042022-09-17 18:04:0300:14:5400:26:5400:39:4500:52:24
326GIEROŃ Katarzyna 399DYSTANS LUBOMIALUBOMIAK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:15:5200:27:4800:40:2200:52:24
327JOCHLIK Szymon 191JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:162022-09-17 18:04:1500:15:2200:27:3100:40:1500:52:24
328ŻYŁA Wojciech 582KOŃCZYCE WIELKIEM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:14:5800:27:0800:40:0600:52:26
329JURKIEWICZ-FILIKS Basia 532ŁODYGOWICEK40-4900:00:092022-09-17 18:00:0600:16:1200:28:1300:40:3200:52:35
330TRYBAŁA Weronika 550WATAHAPIELGRZYMOWICEK20-29WATAHA00:00:072022-09-17 18:00:0400:16:5400:29:0200:41:1400:52:37
331WERNIK Katarzyna 398BESTFITCLUB RYBNIKRADLINK50-5900:00:082022-09-17 18:00:0500:15:4700:27:4600:40:2500:52:37
332NOWAK Magdalena 537NESSI TIME ŻORYŻORYK30-39Nessi Time Żory00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:0200:28:0400:40:3500:52:37
333CZARNOTA Leszek 465MARKLOWICEM50-5900:00:142022-09-17 18:04:1300:15:3100:27:2800:40:1100:52:37
334GMYREK Michał 437RODZIC SPORTOWCAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:092022-09-17 18:04:0800:15:3800:27:5400:40:4800:52:41
335GÓRALSKI Jarosław 467RACIBÓRZM50-5900:00:062022-09-17 18:04:0500:16:1000:28:1500:40:4400:52:44
336PAPLA Jolanta 423BIELSKO-BIAŁAK20-2900:00:052022-09-17 18:00:0200:15:5400:28:0400:40:4100:52:50
337WISKULSKI Mateusz 483JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:162022-09-17 18:04:1500:15:5000:27:4700:40:3100:52:53
338KRAUSE Sylwia 316RADLINIOKI W BIEGURADLINK40-49Radlinioki w biegu00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:1900:28:2000:40:5100:52:58
339PODLEŚNY Michał 438STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM30-39Studio Energia Team Rybnik00:00:042022-09-17 18:04:0300:14:1500:25:5700:39:2000:52:59
340DUDZIAK Grzegorz 321JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:122022-09-17 18:04:1100:15:2200:27:2900:40:1900:53:06
341MARKOWSKI Jacek 441JASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-4900:00:152022-09-17 18:04:1400:16:4600:29:1100:41:3500:53:15
342SZCZEPANIAK Aleksander 584CIESZYNM50-5900:00:212022-09-17 18:04:2000:15:4600:27:4700:40:3800:53:16
343BYSTRYKOWSKI Marcin 141KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:082022-09-17 18:04:0700:15:1400:27:2200:40:2400:53:24
344MIKOŁAJEC Paulina 183ŻORYK20-2900:00:042022-09-17 18:00:0100:16:1400:28:2500:41:1600:53:26
345KORDEK Dorota 360BIELSKO-BIAŁAK30-3900:00:052022-09-17 18:00:0200:15:4400:28:0300:40:5200:53:28
346URBAŃSKI Tomasz 482MTB KYNDRA KLUBJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3900:00:162022-09-17 18:04:1500:16:1600:28:2900:41:3000:53:30
347SZCZEPANIK Piotr 353KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39Klub Biegacza Fartlek00:00:142022-09-17 18:04:1300:16:5500:29:1600:41:3600:53:32
348STEKLA Bartłomiej 378SKOCZÓWM20-2900:00:162022-09-17 18:04:1500:15:0100:27:0500:40:2000:53:35
349RUŻAŃSKI Tomasz 517JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:192022-09-17 18:04:1800:16:2600:28:4100:41:4000:53:35
350WALICA Jerzy 372BIEGAM BO LUBIĘCIESZYNM50-5900:00:062022-09-17 18:04:0500:16:0800:28:3400:41:1500:53:42
351BRAŃKA Barbara 555LIGOTAK40-4900:00:082022-09-17 18:00:0500:16:2700:28:5800:41:4200:53:43
352JĘDRYKA Patrycja 547GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:062022-09-17 18:00:0300:15:4600:28:1500:41:1700:53:48
353MALISZEWSKI Dariusz 352JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3900:00:072022-09-17 18:04:0600:15:2500:28:0200:41:2300:53:54
354PISAREK Witold 244TOTUTANIEJ.PLPIELGRZYMOWICEM40-4900:00:142022-09-17 18:04:1300:15:1400:27:1500:40:5200:53:56
355STOCHLIŃSKI Szymon 440WODZISŁAW ŚLĄSKIM20-2900:00:092022-09-17 18:04:0800:16:0300:28:2900:41:1800:54:00
356BAJCAR Beata 379KOBIETY NA 5+CHYBIEK50-59Kobiety na 5+00:00:052022-09-17 18:00:0200:16:1900:28:3800:41:3200:54:06
357HEJNA Izabela 586RADLINIOKI W BIEGURADLINK50-59Radlinioki w biegu00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:5200:29:0600:41:4800:54:14
358NAWROCKI Zbigniew 170WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4900:00:132022-09-17 18:04:1200:15:4300:28:1000:41:3700:54:16
359DROBIAK Kornelia 511KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-39Kobiety na 5+00:00:042022-09-17 18:00:0100:16:0400:28:3300:41:4300:54:20
360MARSZOLIK Angela 256RYBNIKK40-4900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:1200:28:4800:41:4900:54:24
361CIEŚLA Artur 388JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:192022-09-17 18:04:1800:16:1000:28:4300:41:5600:54:24
362SWACHTA Konrad 564KANAPOWCYBRZESKOM30-3900:00:202022-09-17 18:04:1900:16:2400:28:4800:41:4700:54:24
363SOBIERAJ Paweł 412KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:132022-09-17 18:04:1200:15:2700:27:5500:41:3200:54:25
364MARMURA Marek 568SILESIA MARATON CLUBCHORZÓWM40-4900:00:082022-09-17 18:04:0700:15:4300:28:2000:41:4100:54:29
365KARBOWY Izabela 195JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKK30-39Jejkowice Biegają00:00:042022-09-17 18:00:0100:16:2300:28:4900:41:5300:54:33
366CEGLARSKA Sonia 386JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK40-49Jejkowice Biegają00:00:042022-09-17 18:00:0100:16:2300:28:4900:41:5300:54:33
367PASTUSIAK Janina 573RYBNIKK40-4900:00:012022-09-17 17:59:5800:15:4800:28:1800:41:4000:54:36
368PALA Mariusz 301KOKO DŻAMBO I DO PRZODUPSZCZYNAM30-3900:00:092022-09-17 18:04:0800:15:1700:27:3800:41:1900:54:42
369KRZYK Małgorzata 496KRAKÓWK40-4900:00:042022-09-17 18:00:0100:16:5300:29:1400:42:1300:54:45
370KOŁODZIEJ Artur 488JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4900:00:032022-09-17 18:04:0200:16:0600:28:4300:42:0800:54:47
371TARGOSZ Aneta 552OLZA CIESZYNCIESZYNK30-39Olza Cieszyn00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:0800:28:3400:41:4700:54:47
372JASTRZĘBSKI Igor 314JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2900:00:122022-09-17 18:04:1100:15:1400:28:0300:41:2500:54:51
373GAŁKIEWICZ Monika 390KATOWICEK40-4900:00:082022-09-17 18:00:0500:16:0100:28:3100:41:5200:54:53
374GAJDA Magdalena 351JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:3000:29:0200:42:1400:54:55
375GRZONKA Magdalena 359JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4900:00:012022-09-17 17:59:5800:15:4400:28:2500:41:4500:54:57
376ŁASIEWICKI Sławomir 474WODZISŁAW ŚLĄSKIM50-5900:00:102022-09-17 18:04:0900:16:2200:29:0000:42:1600:55:02
377DOBRENIUK Aurelia 523RYBNIKK40-4900:00:082022-09-17 18:00:0500:16:1100:28:4500:42:0400:55:03
378PŁASKA Barbara 463JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-59Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:16:0200:28:3400:41:4600:55:06
379KARASIEWICZ-STARCZEWSKA Elżbieta 361SOSNOWIECK30-3900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:1300:28:4300:42:0200:55:08
380GÓRKA Barbara 534ŻORYK40-49RUNTEAM Pawłowice00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:5800:29:3500:42:4400:55:11
381GRABALSKI Marcin 513KATOWICEM30-3900:00:132022-09-17 18:04:1200:15:5100:28:2100:42:0300:55:15
382KOWALONEK Aleksandra 590WODZISŁAW ŚLĄSKIK20-2900:00:022022-09-17 17:59:5900:16:0000:28:3400:42:0800:55:16
383TRYBAŁA Danuta 549WATAHAPIELGRZYMOWICEK30-39WATAHA00:00:072022-09-17 18:00:0400:16:5400:29:2200:42:3000:55:23
384TYRYTKO Sylwia 538WATAHAPRUCHNAK40-49WATAHA00:00:072022-09-17 18:00:0400:16:5400:29:2300:42:3000:55:24
385SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 427RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE ZDRÓJK50-59RUNTEAM Pawłowice00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:5900:29:3500:42:4400:55:29
386WŁODARSKI Dariusz 579CIESZYNM30-3900:00:152022-09-17 18:04:1400:15:5300:29:1300:43:0000:55:32
387PASZEK Hania 443HRMAX ŻORYŻORYK40-4900:00:032022-09-17 18:00:0000:15:5900:28:3200:42:1700:55:34
388HOLONA Bożena 572CIESZYNK50-5900:00:072022-09-17 18:00:0400:17:0600:29:4200:42:5000:55:41
389KUBIK Dariusz 544SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZM40-4900:00:062022-09-17 18:04:0500:15:0800:27:4800:41:5200:55:47
390MOSZ Weronika 450RYDUŁTOWYK40-4900:00:032022-09-17 18:00:0000:16:5500:29:3700:42:5400:55:49
391WARDENGA Kazimierz 522JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM50-59Jejkowice Biegają00:00:212022-09-17 18:04:2000:16:3900:29:2500:43:0400:56:02
392TYRYTKO Jarosław 539WATAHAPRUCHNAM50-59WATAHA00:00:172022-09-17 18:04:1600:16:5600:29:4900:43:2000:56:09
393SOCHA Marlena 528TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAK40-49TL Pogoń Ruda Śląska00:00:062022-09-17 18:00:0300:16:3700:29:1900:43:0100:56:13
394NIESŁAŃCZYK Barbara 503JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:112022-09-17 18:00:0800:16:5100:29:3400:43:0200:56:24
395OSOWSKA Katarzyna 451GLIWICEK40-4900:00:052022-09-17 18:00:0200:16:2000:29:1500:42:5200:56:29
396CHMIEL Jacek 240JASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-6900:00:152022-09-17 18:04:1400:16:5400:29:5700:43:2300:56:32
397ZIĘTARA Agata 460JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5900:00:102022-09-17 18:00:0700:16:5200:29:4900:43:1800:56:33
398MAZUR Aleksandra 400JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:032022-09-17 18:00:0000:16:2400:29:2100:43:1400:56:38
399DOMAŃSKA Joanna 393JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:092022-09-17 18:00:0600:16:3200:29:3300:43:2800:56:43
400MATIOSZEK Patryk 510RACIBÓRZM30-3900:00:082022-09-17 18:04:0700:17:1600:30:2500:44:2900:56:46
401MŁYNARCZYK Tomasz 383PKM ŚNIEŻNE KOTŁYKRAKÓWM60-6900:00:142022-09-17 18:04:1300:16:4000:29:3100:43:0800:56:48
402SŁOWIŃSKA Joanna 589RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICEK30-3900:00:042022-09-17 18:00:0100:16:5600:29:4400:43:3100:56:54
403UKLEJA Sebastian 570JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:022022-09-17 18:04:0100:16:1300:29:2500:43:2200:56:57
404KARPETA Ilona 562ZEBRZYDOWICEK30-3900:00:092022-09-17 18:00:0600:17:2900:30:2000:44:1200:57:07
405KAJSZTURA Weronika 563ZEBRZYDOWICEK30-3900:00:092022-09-17 18:00:0600:17:2900:30:1900:44:1200:57:07
406ŻYŁA Bogumiła 553KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDDROGOMYŚLK30-3900:00:092022-09-17 18:00:0600:17:3800:30:2900:44:0300:57:23
407SOCHA Michał 529TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM50-59TL Pogoń Ruda Śląska00:00:132022-09-17 18:04:1200:16:1900:31:4700:44:2500:57:39
408KRAMER Piotr 541JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:222022-09-17 18:04:2100:16:0200:29:1200:43:3200:57:43
409MARCZYNSKA Izabela 551BEACHVOLLEYBALLJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:052022-09-17 18:00:0200:17:1300:30:2300:44:1600:57:50
410TOMALA Dariusz 530OPEL FIJAŁKOWSKIŚWIERKLANYM40-49OPEL FIJAŁKOWSKI00:00:162022-09-17 18:04:1500:16:2800:29:4600:44:0700:57:54
411SOBCZAK Slawek 487MEGA MOC RACIBÓRZRACIBÓRZM40-4900:00:082022-09-17 18:04:0700:17:1600:30:2500:44:2900:57:55
412FECZKO Lucyna 578JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4900:00:022022-09-17 17:59:5900:16:3000:29:3700:43:5700:58:01
413BOMBOR Antonina 561RYBNIKK40-4900:00:072022-09-17 18:00:0400:17:1000:30:2700:44:2900:58:01
414SIKORA Alicja 271BIELSKO BIALAK70+00:00:082022-09-17 18:00:0500:17:5500:31:0600:44:5900:58:08
415KAŁUS Joanna 476RYBNIKK40-4900:00:072022-09-17 18:00:0400:17:0500:30:2000:44:2800:58:20
416PYZIK Marcin 406KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:142022-09-17 18:04:1300:17:0000:30:0100:44:0600:58:22
417MOCHNACZ Patryk 479ILO - JASTRZĘBIE-ZDRÓJJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4900:00:182022-09-17 18:04:1700:16:5700:30:0100:44:1400:58:39
418MARYNIOK Patryk 492GLIWICEM30-3900:00:172022-09-17 18:04:1600:16:4800:30:1000:44:2800:58:46
419KOLAT Jadzia 497KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Kobiety na 5+00:00:052022-09-17 18:00:0200:17:1700:30:3800:44:5000:58:51
420PIETRZYK Marek 509CHYBIEM60-6900:00:172022-09-17 18:04:1600:17:0800:30:2700:44:4800:58:55
421WARDACH Tomasz 280ŻORYM30-3900:00:132022-09-17 18:04:1200:17:0100:30:3300:44:5300:58:59
422WYSOCKA Magdalena 583RYDUŁTOWYK40-4900:00:032022-09-17 18:00:0000:17:0000:30:3400:44:5600:59:00
423CHRAŚCINA Rafał 554DROGOMYŚLM30-3900:00:222022-09-17 18:04:2100:18:1200:31:3400:45:3900:59:03
424WOWRA Robert 559JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:222022-09-17 18:04:2100:17:3700:31:0300:45:1200:59:05
425WILDNER Kamil 313BYTOMM20-2900:00:192022-09-17 18:04:1800:17:4900:31:2400:45:4100:59:13
426GAWEŁ Julia 546PIEKARY ŚLĄSKIEK20-2900:04:212022-09-17 18:04:1800:17:4900:31:2400:45:4100:59:13
427MAKOWSKI Grzegorz 348JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3900:00:162022-09-17 18:04:1500:16:0500:29:3600:44:4500:59:16
428MARCISZ Natalia 515KROSTOSZOWICEK30-3900:00:052022-09-17 18:00:0200:16:3900:30:0700:44:4300:59:24
429ZAKRZEWSKA Barbara 531TYCHYK40-4900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:3100:30:0300:44:5100:59:38
430KUBIK Aleksandra 545-SIEWIERZK40-4900:00:052022-09-17 18:00:0200:17:2700:31:0100:45:2900:59:39
431ORŁOWSKA Joanna 571ULTRA BESKID SPORTMAZAŃCOWICEK40-4900:00:102022-09-17 18:00:0700:17:4600:31:3100:46:0700:59:52
432BRYCHCY Estera 389WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPAWŁOWICEK30-3900:00:062022-09-17 18:00:0300:17:2400:32:0300:46:3401:00:08
433MŁYNARCZYK Jerzy 384PKM ŚNIEŻNE KOTŁYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-6900:00:142022-09-17 18:04:1300:17:4300:31:2600:46:0101:00:08
434KOLORZ-STYLOK Katarzyna 417JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:17:1800:31:1000:46:0901:00:09
435SWIERCZ Janusz 381WRM MC POLANDBIERUŃM50-5900:00:112022-09-17 18:04:1000:16:2300:30:2200:45:1601:00:12
436SIENKIEWICZ Piotr 418BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZRACIBÓRZM60-6900:00:122022-09-17 18:04:1100:17:5500:31:3100:45:5801:00:14
437MALISZEWSKA Beata 469JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:032022-09-17 18:00:0000:17:3100:31:1900:45:4101:00:33
438JARCZEWSKA Renata 567GOLENIÓWK50-5900:00:082022-09-17 18:00:0500:17:4100:31:2500:46:0601:00:39
439ZIEJA Martyna 396JASTRZĘBIE- ZDRÓJK20-2900:00:112022-09-17 18:00:0800:17:4300:31:3300:46:1001:00:53
440WALA Andrzej 285BIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:172022-09-17 18:04:1600:17:0300:30:3500:46:0701:00:58
441BĘBENEK Marcin 363GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-49Galopujące Ślimaki00:00:192022-09-17 18:04:1800:17:1600:30:4600:45:5201:01:06
442STEKLA MAJER Anna 448GRUPA SPORTOWA REKORDSKOCZÓWK30-3900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:3800:30:1200:45:2801:01:19
443WHITE Ashley 357KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:092022-09-17 18:00:0600:18:1400:32:1300:46:5101:01:19
444SPYRKA Monika 507KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJK30-39Klub Biegacza Fartlek00:00:102022-09-17 18:00:0700:18:1400:32:1300:46:5101:01:19
445NIEDZIOŁKO Bożena 457KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-59Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:18:0300:32:1300:47:1301:01:25
446JASTRZĘBSKA Ewa 542JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-5900:00:012022-09-17 17:59:5800:17:2500:31:1600:46:1001:01:29
447MARON Tomasz 231TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39TL Athletics Jastrzębie00:00:152022-09-17 18:04:1400:18:1600:31:5600:47:1101:01:35
448CEMBALA Magda 543BIELSKO-BIAŁAK40-4900:00:102022-09-17 18:00:0700:18:4100:33:0700:47:5701:01:47
449RATAJSZCZAK-MAŁYS Ewa 512NORDIC WALKING TAEM RACIBÓRZRACIBÓRZK50-5900:00:062022-09-17 18:00:0300:18:5900:32:5900:47:4001:01:49
450GŁÓWCZYK Izabella 548JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Kobiety na 5+00:00:052022-09-17 18:00:0200:17:5500:32:0400:47:1501:02:02
451PACUT Szymon 452BIELSKO-BIAŁAM40-4900:00:172022-09-17 18:04:1600:17:1600:32:1100:47:5601:03:13
452LISOWSKA Agnieszka 434PAWŁOWICEK40-4900:00:052022-09-17 18:00:0200:18:1100:32:2800:48:0401:03:16
453KARAŚ Daria 508JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3900:00:112022-09-17 18:00:0800:18:1200:32:3400:48:2501:03:19
454ZAGÓRSKA Beata 569GOLESZÓWK40-49Olza Cieszyn00:00:062022-09-17 18:00:0300:18:2300:32:5000:48:0901:03:20
455ZIMNY Cecylia 484SMAKI BIEGANIARYBNIKK40-4900:00:052022-09-17 18:00:0200:18:1000:32:5100:48:4501:03:51
456PIPIRO Grażyna 540KOBIETY NA5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK60-69Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:19:0000:33:3900:49:2601:04:22
457DYNIA Magdalena 502JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4900:00:102022-09-17 18:00:0700:18:2700:33:1700:49:2201:04:31
458IDZIKOWSKA Elżbieta 574JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4900:00:012022-09-17 17:59:5800:18:3500:33:2500:49:2901:04:38
459GAŃKO Grażyna 411JASTRZĘBIE ZDRÓJK60-6900:00:102022-09-17 18:00:0700:19:3300:34:1500:49:5901:04:53
460CEGLARSKA Alicja 520JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKK40-49Jejkowice Biegają00:00:042022-09-17 18:00:0100:19:0900:33:4500:49:3501:04:55
461REK Katarzyna 581RADLINIOKI W BIEGURADLINK40-49Radlinioki w biegu00:00:082022-09-17 18:00:0500:19:0300:34:0500:49:5401:05:02
462STEKLA Joanna 489SKOCZÓWK50-5900:00:072022-09-17 18:00:0400:18:0900:33:0400:49:2701:05:35
463BANDER Jerzy 577WODZISŁAW ŚLĄSKIM50-5900:00:152022-09-17 18:04:1400:18:5600:33:5500:50:1801:05:54
464BETLEJ Dorota 499KATOWICEK30-3900:00:102022-09-17 18:00:0700:19:3800:34:2500:50:4501:06:48
465ŚWIERZYŃSKI Ariel 527JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3900:00:172022-09-17 18:04:1600:20:0300:35:0000:51:4101:07:21
466TRAWNICKI Jan 462JASTRZĘBIE-ZDRÓJM70+00:00:082022-09-17 18:04:0700:20:0200:36:0800:53:0101:09:07
467KOŁODZIEJCZYK Aleksandra 565RADLINIOKI W BIEGURADLINK40-49Radlinioki w biegu00:00:092022-09-17 18:00:0600:19:4900:35:5300:53:0201:09:55
468ZALEWSKA Barbara 464KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-49Kobiety na 5+00:00:042022-09-17 18:00:0100:20:5400:36:5900:54:1501:11:10
469KUBAS Mariusz 461KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49Klub Biegacza Fartlek00:00:222022-09-17 18:04:2100:18:5800:34:4300:53:4101:11:22
470JUTKA Katarzyna 557TYCHYK40-4900:00:082022-09-17 18:00:0500:21:2800:38:1600:56:3501:14:12
471SZOJDA Paulina 558VIKING TRAINING CENTERTYCHYK40-4900:00:082022-09-17 18:00:0500:21:2700:38:1600:56:3501:14:12
472KUŚMIRSKA-KUBAS Alina 475KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-59Klub Biegacza Fartlek00:00:092022-09-17 18:00:0600:21:5100:39:0100:57:5601:15:38
473ROTTER Hanna 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJK60-6900:00:022022-09-17 17:59:5900:20:3700:38:0200:57:4001:16:47
474KIERMASZEK Barbara 588WODZISŁAW ŚLĄSKIK60-6900:00:032022-09-17 18:00:0000:20:3700:38:0300:57:4101:16:54
475MYŚLIWIEC Barbara 458KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-29Kobiety na 5+00:00:042022-09-17 18:00:0100:21:1100:38:4700:58:2701:17:28
476MADEJ Józef 481ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM70+Zadyszka Oświęcim00:00:212022-09-17 18:04:2000:22:5700:41:1200:59:5201:18:37
477DĄBROWSKI Sebastian 287BYLE DOBIECŻORYM40-4900:00:00
478KAPUSTA Bartłomiej 421JASTRZEBIE-ZDROJM30-3900:00:00
479KNOPEK Bartłomiej 46BIERUŃM30-3900:00:0000:36:19
480LISZKA Mirosław 566RYBNIKM50-59Radlinioki w biegu00:00:0000:57:16
481KOŹMIŃSKI Józef 7SKL SUCHA BESKIDZKABIELSKO BIAŁAM40-4900:00:00
482WALCZYŃSKI Mariusz 91NIEWYBIEGANIŻORYM40-49Niewybiegani00:00:0000:36:54
483KARLIK Agnieszka 269AKTYWNI LYSKISOSNOWIECK40-4900:00:022022-09-17 17:59:5900:13:15
484OLCZYK Wioletta 491JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-59Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:19:0200:34:12
485GOLUCH Robert 97INŻYNIERIA BIEGANIARYBNIKM30-3900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:3200:20:2000:29:39
486GAJ Monika 505DAR-BUD TEAMKIETRZK40-4900:00:062022-09-17 18:00:0300:17:22
487WOLIŃSKI Dariusz 376HRMAXŻORYM40-4900:00:112022-09-17 18:04:10
488BERNAT Tomasz 414OPEL FIJAŁKOWSKI TEAMJANKOWICEM20-2900:00:172022-09-17 18:04:1600:14:0100:24:5000:36:17
489ZAWIERUCHA Aleksander 404MARO TEAM JASTRZĘBIR-ŻORYŻORYM50-59MARO Team Jastrzębie-Żory00:00:192022-09-17 18:04:18
Niesklasyfikowani
MORAWSKA Julia 136MYSŁOWICEK20-29DNF2022-09-17 17:59:5800:12:25 DNF00:22:40 DNF DNF DNF
Znaleziono 490 wynik(ów)