JASTRZĘBSKA DZIESIĄTKA
Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2022-09-17
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 592
Wystartowało : 490
Nie ukończyło : 8
Ukończyło : 482
Na trasie : 7
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Mistrzowska woj. Śląskiego - Klasyfikacja
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M Drużyna 1Czas startuMoment startu2.9km5km7.3km9.4kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1WÓJCIK Tomasz 38AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMRUDZEM30-391M 2Aktywna Pszczyna Runners Team00:00:002022-09-17 18:03:5900:09:1400:16:0200:23:2300:30:2700:32:24.3000:32:25.10 3:1418,5
2LYSKO Jakub 24WKB META LUBLINIECDĄBROWA GÓRNICZAM30-392M 500:00:012022-09-17 18:04:0000:09:3800:16:5400:24:1300:31:3100:33:29.1500:33:30.20+00:01:043:2017,9
3RUDZINSKI Jacek 45KOCMYRZÓWM30-393M 600:00:002022-09-17 18:03:5900:09:4000:16:5700:24:2800:31:4300:33:43.1500:33:43.35+00:01:183:2217,8
4MARCOL Sebastian 9INŻYNIERIA BIEGANIAGASZOWICEM30-394M 8Inżynieria biegania00:00:002022-09-17 18:03:5900:09:4800:17:1500:24:5500:32:2100:34:22.7500:34:23.70+00:01:583:2617,5
5SZYMULA Michal 23TYCHYM30-395M 1600:00:022022-09-17 18:04:0100:10:0800:17:4800:25:4100:33:2200:35:33.5500:35:36.35+00:03:093:3316,9
6PORĘBA Grzegorz 21EVENTYRŻORYM30-396M 1700:00:012022-09-17 18:04:0000:10:0400:17:4600:25:5000:33:4400:35:53.8500:35:55.10+00:03:293:3516,7
7STARZYCKI Przemysław 34KB MCKIS JAWORZNO / NOWAK-TEAMJAWORZNOM30-397M 19Nowak-Team00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:1300:17:5600:26:0400:33:5800:36:08.0500:36:10.05+00:03:433:3616,6
8GOŚCINIEWICZ Paweł 60KATOWICEM30-398M 2100:00:022022-09-17 18:04:0100:10:2900:18:2400:26:3500:34:2800:36:38.5500:36:40.55+00:04:143:3916,4
9OSETEK Paweł 72RADLINIOKI W BIEGUPSZÓWM30-399M 22Radlinioki w biegu00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:1600:18:0800:26:2600:34:3100:36:43.5000:36:45.05+00:04:193:4016,3
10MOSKWA Sławomir 18ZADYSZKA OŚWIĘCIMJAWISZOWICEM30-3910M 24Zadyszka Oświęcim00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:3600:18:3600:26:5000:34:4200:36:45.6500:36:47.55+00:04:213:4016,3
11ZYGMA Kordian 1AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMLIGOTAM30-3911M 2900:00:012022-09-17 18:04:0000:10:0500:17:5800:26:2400:34:4300:36:58.5000:37:00.40+00:04:343:4116,2
12JARCZOK Miłosz 25MKS CZECHOWICE DZIEDZICELIGOTAM30-3912M 3200:00:022022-09-17 18:04:0100:10:4400:18:5200:27:1900:35:1800:37:28.6000:37:31.40+00:05:043:4416,0
13STEC Łukasz 16SKL SUCHA BESKIDZKABIELSKO-BIAŁAM30-3913M 3400:00:012022-09-17 18:04:0000:10:4500:18:5400:27:2000:35:2600:37:39.3000:37:40.60+00:05:153:4515,9
14KRĘCICHWOST Kamil 121BIELSKO-BIAŁAM30-3914M 3900:00:022022-09-17 18:04:0100:10:3800:19:0000:27:4900:36:2300:38:39.8500:38:42.50+00:06:153:5115,5
15KNOPEK Bartłomiej 46BIERUŃM30-3915M 4000:00:0000:36:1900:38:43.0000:38:43.00+00:06:183:5215,5
16DUŹNIAK Dominik 19STEP-DANCEGLIWICEM30-3916M 4200:00:012022-09-17 18:04:0000:10:4300:19:0700:28:0000:36:3900:39:01.8000:39:03.40+00:06:373:5415,4
17NALEPKA Adam 65KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3917M 43Klub Biegacza Fartlek00:00:102022-09-17 18:04:0900:11:0600:19:3000:28:2000:36:4700:39:05.6500:39:16.05+00:06:413:5415,4
18MATERNA Mateusz 118AHCCIESZYNM30-3918M 4400:00:032022-09-17 18:04:0200:11:2200:19:4700:28:2900:36:5600:39:20.0500:39:23.55+00:06:553:5615,3
19WRÓBEL Michał 133FIT LAMKA TEAMCHORZÓWM30-3919M 4500:00:022022-09-17 18:04:0100:11:1600:19:4900:28:3800:37:0600:39:21.7500:39:23.95+00:06:573:5615,2
20KRETEK Łukasz 130LYSKIM30-3920M 4600:00:012022-09-17 18:04:0000:11:1000:19:3500:28:2600:37:0400:39:25.9000:39:27.20+00:07:013:5615,2
21SZAŁAŚNY Piotr 56TESTYOUTDOOROWE.PLKOBIÓRM30-3921M 4700:00:042022-09-17 18:04:0300:11:2900:20:0400:28:5700:37:2500:39:36.0000:39:40.55+00:07:113:5715,2
22WIECZOREK Maciej 108ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM30-3922M 49Zadyszka Oświęcim00:00:032022-09-17 18:04:0200:11:1100:19:4700:28:4700:37:2700:39:46.4000:39:49.70+00:07:223:5815,1
23SMYCZEK Bartosz 203KILOMETROŻERCARYBNIKM30-3923M 5000:00:042022-09-17 18:04:0300:10:4900:19:1600:28:4200:37:2100:39:48.3500:39:52.40+00:07:243:5815,1
24NIEBRZYDOWSKI Łukasz 50NESSI TIME ŻORYRYBNIKM30-3924M 51Nessi Time Żory00:00:012022-09-17 18:04:0000:11:0700:19:4200:28:4500:37:2800:39:48.5000:39:50.30+00:07:243:5815,1
25BIAŁY Kamil 79FAST FOOT TEAM SIEWIERZSIEWIERZM30-3925M 5200:00:042022-09-17 18:04:0300:11:1900:19:5400:28:5000:37:3000:39:52.6500:39:56.65+00:07:283:5915,1
26KEMPA Piotr 76PSZÓWM30-3926M 5400:00:022022-09-17 18:04:0100:11:2000:19:5400:28:5400:37:3800:39:56.6000:39:58.80+00:07:323:5915,0
27WRZECIONKOWSKI Adrian 105TYSKIE DELFINYTYCHYM30-3927M 5700:00:042022-09-17 18:04:0300:11:2300:20:0300:29:0200:37:4600:40:11.6000:40:15.85+00:07:474:0114,9
28NOWICKI Tomasz 86KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3928M 60Klub Biegacza Fartlek00:00:062022-09-17 18:04:0500:11:3400:20:1900:29:2300:38:1000:40:29.3500:40:36.30+00:08:054:0214,8
29MRÓZEK Rafał 83TEAM KOPEĆŁĘKAWICAM30-3929M 6400:00:022022-09-17 18:04:0100:11:0500:19:5500:29:1100:38:1500:40:38.0000:40:40.05+00:08:134:0314,8
30TLOŁKA Michał 58ŻORYM30-3930M 6500:00:052022-09-17 18:04:0400:11:2600:20:1000:29:1800:38:1700:40:46.6500:40:52.55+00:08:224:0414,7
31KUŚ Dawid 49POLSKA GRUPA GÓRNICZAKATOWICEM30-3931M 6600:00:002022-09-17 18:03:5900:11:1100:19:5600:29:0900:38:1800:40:49.1000:40:49.90+00:08:244:0414,7
32ADAMSKI Robert 53BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWABIERUŃM30-3932M 67Brykająca Grupa Biegowa00:00:042022-09-17 18:04:0300:11:3400:20:1900:29:3100:38:2600:40:51.8500:40:55.95+00:08:274:0514,7
33HORZELA Adam 93HURAGAN LIGOTAKATOWICEM30-3933M 7000:00:062022-09-17 18:04:0500:11:5200:20:5000:30:0100:39:0700:41:36.6000:41:42.85+00:09:124:0914,4
34HEJNA Michał 188KS M.E.T.A.SKRZYSZÓWM30-3934M 8500:00:072022-09-17 18:04:0600:12:2700:21:4500:31:1400:40:1900:42:45.7000:42:52.75+00:10:214:1614,0
35RAJWA Jan 143BZIEGACZEPOŁOMIAM30-3935M 88Bziegacze00:00:042022-09-17 18:04:0300:12:2300:21:4400:31:2700:40:5200:43:23.5000:43:27.95+00:10:594:2013,8
36MAŁECKI Jacek 214LIGOTAM30-3936M 8900:00:122022-09-17 18:04:1100:12:4300:21:4300:31:2900:40:5800:43:28.8500:43:41.35+00:11:044:2013,8
37URBAN Patryk 123JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3937M 9100:00:032022-09-17 18:04:0200:11:5100:21:2300:31:2300:41:1100:43:44.5000:43:47.95+00:11:204:2213,7
38WRÓBEL Ryszard 185JELEŚNIAM30-3938M 9700:00:052022-09-17 18:04:0400:12:0800:21:4200:31:3900:41:2600:44:03.5000:44:09.00+00:11:394:2413,6
39GANCARCZYK Adam 181BIEGOWE WARIATYJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3939M 10300:00:042022-09-17 18:04:0300:12:1000:21:4900:31:5800:41:5200:44:26.3500:44:30.70+00:12:024:2613,5
40GÓRAL Stanisław 268PAWŁOWICEM30-3940M 11200:00:112022-09-17 18:04:1000:12:5200:22:4400:32:3600:42:0700:44:49.9000:45:00.90+00:12:254:2813,4
41RAJWA Roman 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM30-3941M 114TL Athletics Jastrzębie00:00:042022-09-17 18:04:0300:11:5300:21:3500:32:0000:42:1700:44:58.6500:45:02.65+00:12:344:2913,3
42KUBOŃ Mateusz 435STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM30-3942M 116Studio Energia Team Rybnik00:00:032022-09-17 18:04:0200:12:1000:21:5300:32:1700:42:3300:45:16.9500:45:20.60+00:12:524:3113,3
43HENCZKO Karol 369AKTYWNIE NAKRĘCENIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3943M 12500:00:162022-09-17 18:04:1500:13:0700:22:5200:33:1100:43:0200:45:42.6500:45:58.65+00:13:184:3413,1
44DĄBROWSKI Marcin 420ŻORYM30-3944M 12600:00:042022-09-17 18:04:0300:13:1200:23:1800:33:3500:43:1700:45:46.0500:45:50.05+00:13:214:3413,1
45DRÓŻDŻ Marcin 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3945M 12700:00:132022-09-17 18:04:1200:12:2800:22:3500:33:0500:43:0900:45:48.1000:46:01.25+00:13:234:3413,1
46BĄKOWSKI Michał 235YNOULTRAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3946M 13200:00:172022-09-17 18:04:1600:12:5000:22:4400:33:1300:43:2100:46:08.3500:46:26.15+00:13:444:3613,0
47RATKA-MATEJKO Marcin 174JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3947M 13400:00:052022-09-17 18:04:0400:12:1600:22:1700:32:5500:43:1600:46:10.2000:46:15.55+00:13:454:3713,0
48BALICKI Piotr 332WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM30-3948M 13600:00:142022-09-17 18:04:1300:13:1300:23:0700:33:3400:43:3100:46:18.0500:46:32.30+00:13:534:3713,0
49MALIK Rafał 63AMATORJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3949M 13800:00:062022-09-17 18:04:0500:12:3700:22:3000:33:1000:43:4400:46:27.4500:46:34.10+00:14:034:3812,9
50PIETRASZ Krzysztof 221RADLINM30-3950M 14100:00:102022-09-17 18:04:0900:13:2000:23:4000:34:1400:43:5800:46:31.1500:46:41.85+00:14:064:3912,9
51CEGLARSKI Adrian 165JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM30-3951M 144Jejkowice Biegają00:00:062022-09-17 18:04:0500:13:1700:23:2100:34:0000:44:0600:46:43.8000:46:50.05+00:14:194:4012,8
52TUPAJ Jarosław 299AKTYWNI RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM30-3952M 14600:00:112022-09-17 18:04:1000:13:1400:23:0600:33:5800:44:1100:47:00.4000:47:12.20+00:14:364:4212,8
52WUWER Łukasz 303WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-3953M 14700:00:172022-09-17 18:04:1600:13:3300:23:3600:34:2200:44:1800:47:00.4000:47:17.80+00:14:364:4212,8
54CHROBOK Michał 325GOŁKOWICEM30-3954M 15700:00:092022-09-17 18:04:0800:13:2200:23:4200:34:2700:44:5300:47:39.9000:47:49.60+00:15:154:4512,6
55CISOWSKI Kamil 288PREZESAMIKOŁÓWM30-3955M 15900:00:082022-09-17 18:04:0700:13:3500:24:0800:34:5100:45:1100:47:47.2000:47:55.45+00:15:224:4612,6
56HARAZIN Janusz 1782 TM 4,7PAWŁOWICEM30-3956M 16200:00:092022-09-17 18:04:0800:13:5400:24:1700:35:0600:45:2800:48:17.4000:48:26.60+00:15:534:4912,4
57WIELOPOLSKI Łukasz 159BIELSKO-BIAŁAM30-3957M 17600:00:122022-09-17 18:04:1100:14:0400:24:4700:35:4100:46:0900:48:52.2000:49:05.00+00:16:274:5312,3
58SŁOWIŃSKI Dawid 286PAWŁOWICEM30-3958M 17700:00:142022-09-17 18:04:1300:14:0100:24:3900:35:3300:46:0700:48:58.1000:49:12.15+00:16:334:5312,3
59HAJSKI Kamil 391RYBNIKM30-3959M 18000:00:102022-09-17 18:04:0900:14:1500:24:5800:35:5100:46:2100:49:06.9000:49:17.75+00:16:424:5412,2
60KOZIK Marcin 305DELOITTE ADVENTURE TEAMKATOWICEM30-3960M 18200:00:152022-09-17 18:04:1400:14:1900:25:1400:36:1000:46:3000:49:12.4000:49:28.00+00:16:484:5512,2
61FIEROCH Karol 367TURZA ŚLĄSKAM30-3961M 18500:00:182022-09-17 18:04:1700:14:2200:24:5200:36:0400:46:3200:49:23.3000:49:42.20+00:16:594:5612,1
62WOŹNIAK Przemysław 253JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3962M 18800:00:192022-09-17 18:04:1800:14:5300:25:5000:36:4800:47:0300:49:30.5500:49:49.80+00:17:064:5712,1
63SOBEL Adrian 230JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3963M 19400:00:172022-09-17 18:04:1600:14:0900:24:3700:36:0300:46:5400:49:40.7500:49:58.10+00:17:164:5812,1
64GURGOŃ Marcin 415CHORZÓWM30-3964M 19800:00:152022-09-17 18:04:1400:13:1900:24:1600:35:4400:47:0000:49:55.1500:50:10.25+00:17:304:5912,0
65KAPUSTA Bartłomiej 421JASTRZEBIE-ZDROJM30-3965M 20100:00:0000:50:03.0000:50:03.00+00:17:385:0012,0
66SPYRKA Piotr 229KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3966M 203Klub Biegacza Fartlek00:00:232022-09-17 18:04:2200:14:4000:25:5100:36:4900:47:1800:50:04.3500:50:27.70+00:17:405:0012,0
67WINCIERZ Slawomir 263RACIBORZM30-3967M 20500:00:112022-09-17 18:04:1000:14:0300:24:5700:36:0900:47:1200:50:07.8500:50:19.75+00:17:435:0012,0
68GOŁAWSKI Łukasz 592OPEL FIJAŁKOWSKIRADLINM30-3968M 20700:00:162022-09-17 18:04:1500:14:0000:24:4900:36:1800:47:1500:50:15.9500:50:32.80+00:17:515:0111,9
69STARCZEWSKI Marcin 247SOSNOWIECM30-3969M 22100:00:092022-09-17 18:04:0800:14:1500:25:0900:36:2800:47:5200:51:01.9000:51:11.65+00:18:375:0611,8
70BOBER Wojciech 394PIERUNSKIE CANGÓRYROGÓWM30-3970M 224PieRUNskie CanGóry00:00:062022-09-17 18:04:0500:14:1200:25:1100:37:0300:48:2800:51:09.3500:51:15.60+00:18:455:0611,7
71BRÓZDA Tomasz 307MDM NT TEAMCIESZYNM30-3971M 225MDM NT TEAM00:00:152022-09-17 18:04:1400:14:1400:24:5400:36:3000:48:2200:51:26.2000:51:42.00+00:19:015:0811,7
72KRAJCARZ Tomasz 432ŁĘKAWICAM30-3972M 22700:00:122022-09-17 18:04:1100:14:2600:25:3500:37:3400:48:4000:51:33.0500:51:45.55+00:19:085:0911,6
73MARCZYNSKI Sebastian 213BEACHVOLLEYBALLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3973M 22800:00:102022-09-17 18:04:0900:14:0100:25:2100:37:1500:48:3100:51:37.6000:51:47.70+00:19:135:0911,6
74PIDANTY Łukasz 264JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3974M 24000:00:122022-09-17 18:04:1100:15:1300:26:4800:38:3600:49:4700:52:42.8500:52:55.15+00:20:185:1611,4
75MROWCZYK Michał 210KATOWICEM30-3975M 24200:00:092022-09-17 18:04:0800:14:4100:26:0000:38:0000:49:5700:52:57.5000:53:06.80+00:20:335:1711,3
76BARAN Dawid 364DO PORZYGU OCR TEAMĆWIKLICEM30-3976M 24900:00:182022-09-17 18:04:1700:15:2700:27:0500:38:5300:50:1700:53:15.0000:53:33.05+00:20:505:1911,3
77BIEDA Piotr 277RUNNERS TEAM NYSAOPOLEM30-3977M 25300:00:092022-09-17 18:04:0800:15:2000:26:5100:38:5900:50:3100:53:29.7000:53:39.45+00:21:055:2011,2
78BAJKACZ Krzysztof 429GLIWICEM30-3978M 25600:00:052022-09-17 18:04:0400:14:1900:25:4900:38:2400:50:3900:53:45.8000:53:51.50+00:21:215:2211,2
79DEJEWSKI Jakub 402GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3979M 259Galopujące Ślimaki00:00:192022-09-17 18:04:1800:15:4600:27:4700:39:4500:51:2000:54:01.6500:54:20.95+00:21:375:2411,1
80GODEK Grzegorz 317WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-3980M 26600:00:092022-09-17 18:04:0800:16:0400:28:2900:41:1200:52:0400:54:57.6500:55:06.70+00:22:335:2910,9
81JOCHLIK Szymon 191JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3981M 27300:00:162022-09-17 18:04:1500:15:2200:27:3100:40:1500:52:2400:55:30.9000:55:47.30+00:23:065:3310,8
82WISKULSKI Mateusz 483JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3982M 28000:00:162022-09-17 18:04:1500:15:5000:27:4700:40:3100:52:5300:56:19.0000:56:35.60+00:23:545:3710,7
83URBAŃSKI Tomasz 482MTB KYNDRA KLUBJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3983M 28100:00:162022-09-17 18:04:1500:16:1600:28:2900:41:3000:53:3000:56:28.5500:56:45.35+00:24:045:3810,6
84SZCZEPANIK Piotr 353KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3984M 282Klub Biegacza Fartlek00:00:142022-09-17 18:04:1300:16:5500:29:1600:41:3600:53:3200:56:28.7500:56:43.60+00:24:045:3810,6
85MALISZEWSKI Dariusz 352JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3985M 29000:00:072022-09-17 18:04:0600:15:2500:28:0200:41:2300:53:5400:57:09.2500:57:16.85+00:24:445:4210,5
86PODLEŚNY Michał 438STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM30-3986M 292Studio Energia Team Rybnik00:00:042022-09-17 18:04:0300:14:1500:25:5700:39:2000:52:5900:57:17.6500:57:21.70+00:24:535:4310,5
87CIEŚLA Artur 388JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3987M 29300:00:192022-09-17 18:04:1800:16:1000:28:4300:41:5600:54:2400:57:28.1000:57:47.90+00:25:035:4410,4
88SWACHTA Konrad 564KANAPOWCYBRZESKOM30-3988M 29600:00:202022-09-17 18:04:1900:16:2400:28:4800:41:4700:54:2400:57:53.3000:58:13.35+00:25:295:4710,4
89PALA Mariusz 301KOKO DŻAMBO I DO PRZODUPSZCZYNAM30-3989M 30000:00:092022-09-17 18:04:0800:15:1700:27:3800:41:1900:54:4200:58:11.5500:58:20.85+00:25:475:4910,3
90GRABALSKI Marcin 513KATOWICEM30-3990M 30300:00:132022-09-17 18:04:1200:15:5100:28:2100:42:0300:55:1500:58:43.3000:58:56.75+00:26:195:5210,2
91WŁODARSKI Dariusz 579CIESZYNM30-3991M 30400:00:152022-09-17 18:04:1400:15:5300:29:1300:43:0000:55:3200:59:05.2500:59:20.25+00:26:405:5410,2
92MATIOSZEK Patryk 510RACIBÓRZM30-3992M 30800:00:082022-09-17 18:04:0700:17:1600:30:2500:44:2900:56:4600:59:37.8000:59:45.90+00:27:135:5710,1
93MARYNIOK Patryk 492GLIWICEM30-3993M 32000:00:172022-09-17 18:04:1600:16:4800:30:1000:44:2800:58:4601:02:28.0001:02:45.05+00:30:036:149,6
94WOWRA Robert 559JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3994M 32100:00:222022-09-17 18:04:2100:17:3700:31:0300:45:1200:59:0501:02:36.2001:02:58.95+00:30:116:159,6
95WARDACH Tomasz 280ŻORYM30-3995M 32200:00:132022-09-17 18:04:1200:17:0100:30:3300:44:5300:58:5901:02:36.6501:02:50.25+00:30:126:159,6
96CHRAŚCINA Rafał 554DROGOMYŚLM30-3996M 32400:00:222022-09-17 18:04:2100:18:1200:31:3400:45:3900:59:0301:02:42.7001:03:05.10+00:30:186:169,6
97MAKOWSKI Grzegorz 348JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3997M 32500:00:162022-09-17 18:04:1500:16:0500:29:3600:44:4500:59:1601:03:11.3501:03:27.65+00:30:476:199,5
98MARON Tomasz 231TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3998M 330TL Athletics Jastrzębie00:00:152022-09-17 18:04:1400:18:1600:31:5600:47:1101:01:3501:05:16.0501:05:31.55+00:32:516:319,2
99ŚWIERZYŃSKI Ariel 527JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3999M 33400:00:172022-09-17 18:04:1600:20:0300:35:0000:51:4101:07:2101:11:25.5501:11:43.10+00:39:017:088,4
100GOLUCH Robert 97INŻYNIERIA BIEGANIARYBNIKM30-39100M 33900:00:042022-09-17 18:04:0300:11:3200:20:2000:29:39+00:06:164:0314,8
Znaleziono 100 wynik(ów)