JASTRZĘBSKA DZIESIĄTKA
Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2022-09-17
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 592
Wystartowało : 490
Nie ukończyło : 8
Ukończyło : 482
Na trasie : 7
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Mistrzowska woj. Śląskiego - Klasyfikacja
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M Drużyna 1Czas startuMoment startu2.9km5km7.3km9.4kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1ELASRI Abderrahim 27CHORZÓWM40-491M 100:00:002022-09-17 18:03:5900:09:1400:16:0700:23:2400:30:2800:32:18.5000:32:18.95 3:1318,6
2KOŹMIŃSKI Józef 7SKL SUCHA BESKIDZKABIELSKO BIAŁAM40-492M 700:00:0000:33:50.0000:33:50.00+00:01:313:2317,7
3ANTCZAK Robert 39RACIBÓRZM40-493M 900:00:002022-09-17 18:03:5900:09:3900:17:0400:24:5800:32:4100:34:50.9000:34:51.70+00:02:323:2917,2
4GAJEWSKI Wojciech 15UKS „OLIMPIA” ZABRZEZABRZEM40-494M 1100:00:002022-09-17 18:03:5900:09:4500:17:2100:25:2300:33:1100:35:18.0500:35:18.45+00:02:593:3117,0
5LIZAK Wojciech 10TL ATHLETICS JASTRZĘBIEPNIÓWEKM40-495M 15TL Athletics Jastrzębie00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:0300:17:4300:25:4100:33:2400:35:30.4500:35:31.65+00:03:113:3316,9
6TOKAREWICZ Damian 13ZEBRYZEBRZYDOWICEM40-496M 2000:00:032022-09-17 18:04:0200:10:1700:18:1100:26:2700:34:2600:36:34.1500:36:37.50+00:04:153:3916,4
7PALT Tomasz 62KATOWICEM40-497M 2300:00:012022-09-17 18:04:0000:10:2300:18:1500:26:2900:34:3300:36:44.5500:36:46.45+00:04:263:4016,3
8PRZYBYLSKI Tomasz 14W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM40-498M 25W pogoni za duchem00:00:012022-09-17 18:04:0000:10:4400:18:4500:26:5400:34:4500:36:48.1000:36:49.70+00:04:293:4016,3
9SZULIK Grzegorz 40ZSRG SP Z O.O.JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-499M 2700:00:012022-09-17 18:04:0000:10:0800:18:0500:26:3100:34:4500:36:56.6500:36:57.95+00:04:383:4116,2
10JAROSZ Marek 32ŻORYM40-4910M 2800:00:012022-09-17 18:04:0000:10:4000:18:3600:26:5200:34:4800:36:57.5500:36:59.10+00:04:393:4116,2
11BARTNIK Sebastian 2STREET SPIRIT-TEAM NOWAKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4911M 30Street Spirit-Team Nowak00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:3100:18:2900:26:4700:34:4700:37:00.2000:37:02.75+00:04:413:4216,2
12WOWRY Grzegorz 44OLZA CIESZYNCIESZYNM40-4912M 31Olza Cieszyn00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:2400:18:2900:26:5600:35:0700:37:18.0500:37:20.70+00:04:593:4316,1
13EISLER Tomasz 102BIEGAM, BO MNIE ŻONA ZAPISUJECIĘCINAM40-4913M 3300:00:022022-09-17 18:04:0100:10:3600:18:4000:27:0700:35:2600:37:39.1500:37:41.35+00:05:203:4515,9
14ALBRECHT Arkadiusz 37GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4914M 36Galopujące Ślimaki00:00:022022-09-17 18:04:0100:10:4200:18:5500:27:2900:35:4700:38:00.7500:38:03.35+00:05:423:4815,8
15URBANIAK Witek 11ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEM40-4915M 3700:00:032022-09-17 18:04:0200:10:4300:18:5900:27:2500:35:4600:38:05.9000:38:09.05+00:05:473:4815,8
16JĘDRUSIAK Przemysław 122DANKOWICEM40-4916M 3800:00:032022-09-17 18:04:0200:10:4600:18:5300:27:4100:36:0900:38:26.1000:38:29.45+00:06:073:5015,6
17WALCZYŃSKI Mariusz 91NIEWYBIEGANIŻORYM40-4917M 41Niewybiegani00:00:0000:36:5400:38:55.0000:38:55.00+00:06:363:5315,4
18KYRCZ Mirosław 88DANKOWICEM40-4918M 4800:00:032022-09-17 18:04:0200:11:2700:20:0500:28:5600:37:2100:39:43.5500:39:47.25+00:07:253:5815,1
19ŁATKA Łukasz 114KATOWICEM40-4919M 5300:00:032022-09-17 18:04:0200:11:2000:19:5700:28:5100:37:3000:39:54.0500:39:57.85+00:07:353:5915,0
20WRÓBLEWSKI Janmarian 31JUST TEAM BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM40-4920M 56HRmax Żory00:00:002022-09-17 18:03:5900:10:5400:19:2900:28:4300:37:4200:40:10.6500:40:11.10+00:07:524:0114,9
21KOWALSKI Grzegorz 77W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM40-4921M 58W pogoni za duchem00:00:042022-09-17 18:04:0300:11:2800:20:1200:29:2000:37:5800:40:25.1000:40:29.95+00:08:064:0214,8
22WOŹNIAK Paweł 82W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM40-4922M 59W pogoni za duchem00:00:072022-09-17 18:04:0600:11:2700:20:0400:29:1300:38:0900:40:28.6500:40:36.50+00:08:104:0214,8
23MAZUR Marek 68JASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-4923M 6100:00:042022-09-17 18:04:0300:11:3000:20:1100:29:1500:38:0400:40:32.6000:40:37.05+00:08:144:0314,8
24WOLNY Ariel 94ŁUKÓW ŚLĄSKIM40-4924M 6300:00:022022-09-17 18:04:0100:11:3300:20:0700:29:1500:38:1000:40:37.7000:40:40.60+00:08:194:0314,8
25PASTERNOK Marian 134ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEGLIWICEM40-4925M 6800:00:052022-09-17 18:04:0400:11:3400:20:2300:29:3700:38:3600:41:05.8000:41:10.85+00:08:474:0614,6
26KRAJEWSKI Tomasz 98WRĘCZYCA MAŁAM40-4926M 7100:00:102022-09-17 18:04:0900:12:2300:21:2500:30:4400:39:3300:41:53.6500:42:04.45+00:09:354:1114,3
27BRAŃSKI Tomasz 132RACIBÓRZM40-4927M 7300:00:042022-09-17 18:04:0300:11:5000:20:5800:30:2500:39:3500:41:58.2500:42:03.05+00:09:394:1114,3
28MOŃKA Marcin 212RYBNIKM40-4928M 7500:00:112022-09-17 18:04:1000:12:0400:21:1300:30:3500:39:4100:42:04.8000:42:15.90+00:09:464:1214,3
29CHRUSZCZ Wojciech 80KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4929M 79Klub Biegacza Fartlek00:00:062022-09-17 18:04:0500:11:5100:20:5700:30:2700:39:4600:42:12.8500:42:19.50+00:09:544:1314,2
30BUĆKO Marcin 54KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4930M 80Klub Biegacza Fartlek00:00:032022-09-17 18:04:0200:11:5400:21:0000:30:3600:39:5100:42:30.3500:42:34.30+00:10:114:1514,1
31POŁOMSKI Grzegorz 51POLOMSCY TEAMRYDUŁTOWYM40-4931M 81POLOMSCY TEAM00:00:052022-09-17 18:04:0400:11:4400:20:5000:30:3100:39:5500:42:30.6000:42:35.65+00:10:124:1514,1
32RUP Dariusz 131BLUES BROTHERS OPOLEOPOLEM40-4932M 8600:00:072022-09-17 18:04:0600:12:1100:21:2100:31:0800:40:3500:43:05.5000:43:12.85+00:10:474:1813,9
33WILDNER Witold 184MINOVA EKOCHEMBYTOMM40-4933M 8700:00:072022-09-17 18:04:0600:12:2300:21:3700:31:1800:40:4600:43:09.2500:43:17.10+00:10:504:1813,9
34MECHTA Sebastian 124STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKGASZOWICEM40-4934M 90Studio Energia Team Rybnik00:00:032022-09-17 18:04:0200:12:0900:21:3300:31:2000:40:5100:43:32.6500:43:36.30+00:11:144:2113,8
35BIELA Rafał 78ŻORYM40-4935M 9400:00:062022-09-17 18:04:0500:12:2900:22:0400:31:5300:41:2700:43:57.3500:44:04.00+00:11:384:2313,7
36PIECHACZEK Jacek 175JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4936M 9900:00:102022-09-17 18:04:0900:12:3300:22:1200:32:1100:41:4400:44:11.4500:44:21.90+00:11:524:2513,6
37ŁYSEK Paweł 66BZIEGACZEJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4937M 100Bziegacze00:00:042022-09-17 18:04:0300:12:3800:22:1800:32:1500:41:4900:44:17.7500:44:22.45+00:11:594:2513,5
38ZĘBIK Tomasz 216CIESZYNM40-4938M 10500:00:042022-09-17 18:04:0300:12:2200:22:0300:32:0100:41:5100:44:29.3000:44:33.85+00:12:104:2613,5
39OWCZAREK Paweł 258BIELSKO-BIAŁAM40-4939M 10600:00:082022-09-17 18:04:0700:12:3100:22:0600:32:1200:41:5600:44:33.9500:44:42.20+00:12:154:2713,5
40ZELEK Adam 89OLZA CIESZYNCIESZYNM40-4940M 111Olza Cieszyn00:00:232022-09-17 18:04:2200:12:3700:22:1000:32:1600:42:1200:44:47.0000:45:10.15+00:12:284:2813,4
41MACH Sebastian 304PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWM40-4941M 11800:00:122022-09-17 18:04:1100:12:5900:22:4700:32:5500:42:4200:45:19.4000:45:32.20+00:13:004:3113,2
42KOŹLIK Tomek 211JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEM40-4942M 119Jejkowice Biegają00:00:082022-09-17 18:04:0700:12:5800:22:4700:32:4400:42:3900:45:20.4500:45:28.55+00:13:014:3213,2
43SWISTEK Marcin 71WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4943M 12200:00:072022-09-17 18:04:0600:12:3500:22:1900:32:4200:42:4900:45:28.7000:45:36.45+00:13:104:3213,2
44BRYŁA Rafał 81KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4944M 123Klub Biegacza Fartlek00:00:062022-09-17 18:04:0500:13:0900:22:5500:33:0500:42:5800:45:38.0000:45:44.95+00:13:194:3313,1
45JĘDRZEJAK Piotr 485JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4945M 12400:00:162022-09-17 18:04:1500:13:0700:22:4700:32:5800:43:0100:45:41.8500:45:58.55+00:13:234:3413,1
46PAWŁOWSKI Tomasz 224NIEZRZESZONYŻORYM40-4946M 12800:00:102022-09-17 18:04:0900:12:5100:22:4500:33:0200:43:0100:45:48.8000:45:59.05+00:13:304:3413,1
47DUROK Wojciech 202KAC RUNNERSJANKOWICEM40-4947M 12900:00:092022-09-17 18:04:0800:12:5700:22:5100:33:1000:43:1400:45:58.9000:46:08.65+00:13:404:3513,1
48FLISZTA Marcin 161HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM40-4948M 13000:00:072022-09-17 18:04:0600:12:3900:22:4500:33:1100:43:1800:46:03.6000:46:11.00+00:13:454:3613,0
49ADAMCZYK Andrzej 226RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM40-4949M 13100:00:122022-09-17 18:04:1100:12:4300:22:4400:33:2400:43:2300:46:04.8500:46:16.95+00:13:464:3613,0
50PRÓSZYŃSKI Sławomir 160JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4950M 13300:00:172022-09-17 18:04:1600:12:4600:22:0800:32:5800:43:2600:46:09.8500:46:27.00+00:13:514:3613,0
51ORŁOWSKI Grzegorz 209MAZAŃCOWICEM40-4951M 13500:00:072022-09-17 18:04:0600:13:1700:23:1200:33:2600:43:2900:46:14.3500:46:21.80+00:13:554:3713,0
52KIEPIELA Dawid 139KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4952M 137Klub Biegacza Fartlek00:00:232022-09-17 18:04:2200:12:3400:22:3800:33:2000:43:3900:46:24.4500:46:47.90+00:14:054:3812,9
53GRZONKA Andrzej 180JASTRZEBIE-ZDROJM40-4953M 14000:00:032022-09-17 18:04:0200:13:0200:23:0300:33:3400:43:4500:46:30.5000:46:33.50+00:14:124:3912,9
54NIZIOŁEK Marcin 249BIELSKO BIAŁAM40-4954M 14200:00:072022-09-17 18:04:0600:13:2400:23:2800:33:4300:43:4700:46:34.8000:46:42.05+00:14:164:3912,9
55KUBIŚ Krzysztof 217JAWORZEM40-4955M 14500:00:072022-09-17 18:04:0600:13:0700:23:1700:33:5400:44:0700:46:45.6000:46:53.05+00:14:274:4012,8
56URGACZ Mirosław 291CIESZYNM40-4956M 15000:00:072022-09-17 18:04:0600:13:1600:23:2500:34:1000:44:3300:47:17.3500:47:24.80+00:14:584:4312,7
57BEZWIŃSKI Piotr 156KOKO DŻAMBO I DO PRZODUPSZCZYNAM40-4957M 15200:00:082022-09-17 18:04:0700:12:5600:23:0400:34:0000:44:3500:47:18.8000:47:27.65+00:15:004:4312,7
58GAŁKIEWICZ Michał 172KATOWICEM40-4958M 15400:00:022022-09-17 18:04:0100:13:0000:23:1300:34:0300:44:3600:47:27.7500:47:30.60+00:15:094:4412,6
59ŚMIETANA Grzegorz 169EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM40-4959M 15800:00:112022-09-17 18:04:1000:13:3500:23:5800:34:4000:45:0100:47:43.9500:47:55.05+00:15:254:4612,6
60PETRYNA Bartosz 248OCHAJO RUN AND FRIENDSRYBNIKM40-4960M 16000:00:042022-09-17 18:04:0300:12:4100:22:4900:33:5500:44:5300:47:47.9000:47:52.65+00:15:294:4612,6
61MOTOWIDŁO Tomasz 337JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4961M 16100:00:122022-09-17 18:04:1100:13:2500:23:4800:34:3700:45:0200:47:55.1000:48:07.15+00:15:364:4712,5
62MAREK Robert 158RYBNIKM40-4962M 16300:00:102022-09-17 18:04:0900:13:4600:24:2600:35:0900:45:3500:48:19.6500:48:30.15+00:16:014:4912,4
63STREIT Mariusz 293ŻORYM40-4963M 16500:00:092022-09-17 18:04:0800:13:1800:23:5300:34:5700:45:4100:48:28.9500:48:38.15+00:16:104:5012,4
64KORBUS Piotr 339PORANNY BESKID RUNGOLESZOWM40-4964M 16600:00:122022-09-17 18:04:1100:13:5000:24:2200:35:1900:45:4200:48:30.7000:48:43.30+00:16:124:5112,4
65LELENIEWSKI Jacek 140RYBNIKM40-4965M 16700:00:062022-09-17 18:04:0500:13:3400:24:0100:34:5800:45:4000:48:32.3000:48:39.05+00:16:134:5112,4
66FILIKS Leszek 533ŁODYGOWICEM40-4966M 17100:00:132022-09-17 18:04:1200:13:4100:24:1700:35:2200:45:4800:48:42.3500:48:55.95+00:16:234:5212,3
67CZAPOROWSKI Tomasz 142JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4967M 17200:00:122022-09-17 18:04:1100:14:1600:24:5300:35:5000:46:0900:48:43.6500:48:56.15+00:16:254:5212,3
68MAGA Przemysław 205JASIENICAM40-4968M 17300:00:132022-09-17 18:04:1200:13:5600:24:2500:35:2800:46:0600:48:47.5000:49:00.95+00:16:294:5212,3
69DOBRENIUK Krzysztof 196RYBNIKM40-4969M 17400:00:052022-09-17 18:04:0400:13:4400:24:3200:35:3900:46:1700:48:50.4500:48:55.80+00:16:314:5312,3
70REK Krzysztof 345RADLINIOKI W BIEGURADLINM40-4970M 178Radlinioki w biegu00:00:112022-09-17 18:04:1000:13:3200:24:2500:35:3100:46:1400:49:05.3000:49:16.55+00:16:464:5412,2
71PODKOWIK Marcin 267ŻORYŻORYM40-4971M 18100:00:132022-09-17 18:04:1200:13:4900:24:2900:35:3600:46:1800:49:09.2500:49:22.45+00:16:504:5412,2
72MACHARZYŃSKI Piotr 242NESSI TEAM ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4972M 183Nessi Time Żory00:00:132022-09-17 18:04:1200:14:2000:25:0200:36:1900:46:2900:49:12.7000:49:25.70+00:16:544:5512,2
73DĄBROWSKI Sebastian 287BYLE DOBIECŻORYM40-4973M 18400:00:0000:49:21.0000:49:21.00+00:17:024:5612,2
74NIESŁAŃCZYK Jan 310JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4974M 18600:00:152022-09-17 18:04:1400:13:3700:24:2000:35:3200:46:2600:49:28.8500:49:44.65+00:17:104:5612,1
75KARWOT Maciej 148RADLINIOKI W BIEGUJANKOWICEM40-4975M 187Radlinioki w biegu00:00:132022-09-17 18:04:1200:13:5100:24:2200:35:3100:46:3400:49:30.2000:49:43.20+00:17:114:5712,1
76CZYRNEK Dariusz 289SMAKI BIEGANIARYBNIKM40-4976M 190Smaki biegania00:00:102022-09-17 18:04:0900:13:5400:24:3200:35:5300:46:4200:49:32.2000:49:42.20+00:17:134:5712,1
77FRITZ Tomasz 403BIELSKO-BIAŁAM40-4977M 19100:00:162022-09-17 18:04:1500:14:0800:24:5000:35:5900:46:3200:49:32.9000:49:49.30+00:17:144:5712,1
78OGRODNIK Damian 152JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4978M 19200:00:142022-09-17 18:04:1300:14:0800:24:5000:36:0700:46:5000:49:34.9500:49:49.65+00:17:164:5712,1
79KUŁACZ Wiesław 311GOLASOWICEM40-4979M 19600:00:112022-09-17 18:04:1000:13:4600:24:3000:35:5300:46:5800:49:50.4500:50:01.45+00:17:314:5912,0
80PASZKOWSKI Cezary 233CIESZYNM40-4980M 199MDM NT TEAM00:00:152022-09-17 18:04:1400:14:1300:24:5400:36:0100:46:4900:49:59.6000:50:15.00+00:17:414:5912,0
81RYSZKA Eugeniusz 319KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4981M 20000:00:072022-09-17 18:04:0600:13:3500:24:3000:36:0400:46:5600:50:00.4000:50:07.75+00:17:415:0012,0
82BUCHTA Michał 493JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4982M 20200:00:112022-09-17 18:04:1000:14:3100:25:3900:37:0000:47:2100:50:03.8000:50:15.00+00:17:455:0012,0
83WOLIŃSKI Dariusz 376HRMAXŻORYM40-4983M 20800:00:112022-09-17 18:04:1000:50:17.2000:50:29.00+00:17:585:0111,9
84SKRABEL Artur 431STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKM40-4984M 209Studio Energia Team Rybnik00:00:102022-09-17 18:04:0900:14:0200:24:5300:36:1800:47:2000:50:19.2500:50:29.35+00:18:005:0111,9
85MROCZKOWSKI Tomasz 309JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4985M 21100:00:142022-09-17 18:04:1300:14:1600:25:0600:36:2200:47:2200:50:24.7500:50:39.00+00:18:065:0211,9
86WOJNAR Janusz 331JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4986M 21200:00:152022-09-17 18:04:1400:14:0000:25:0200:36:2500:47:3400:50:26.9000:50:42.70+00:18:085:0211,9
87RASZCZYK Szymon 296AKTYWNI LYSKILYSKIM40-4987M 21300:00:142022-09-17 18:04:1300:14:3600:25:2000:36:4400:47:3900:50:33.7500:50:48.70+00:18:155:0311,9
88NIEWRZOŁ Łukasz 343GASZOWICEM40-4988M 21400:00:102022-09-17 18:04:0900:14:1800:25:1500:36:5000:47:4200:50:36.2000:50:47.05+00:18:175:0311,9
89WILK Grzegorz 323CZECHOWICE-DZIEDZICEM40-4989M 21700:00:092022-09-17 18:04:0800:14:2300:25:1500:36:3700:47:4600:50:52.7500:51:02.35+00:18:345:0511,8
90BORYCZKA Szymon 292MIĘDZYRZECZEM40-4990M 21800:00:112022-09-17 18:04:1000:14:0500:24:4700:36:3000:47:4500:50:56.3000:51:07.80+00:18:375:0511,8
91KROCHMAL Artur 274MDM NT TEAMPOGWIZDÓWM40-4991M 229MDM NT TEAM00:00:122022-09-17 18:04:1100:14:3200:25:5400:37:4000:48:5600:51:47.7500:52:00.55+00:19:295:1011,6
92KUBULUS Tomasz 366DO PORZYGU OCR TEAMĆWIKLICEM40-4992M 23300:00:172022-09-17 18:04:1600:14:5500:25:5300:37:5600:49:1400:52:06.8000:52:24.35+00:19:485:1211,5
93WEYGAND Patryk 478GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4993M 237Galopujące Ślimaki00:00:182022-09-17 18:04:1700:15:2700:26:4200:38:1700:49:1900:52:21.3500:52:40.25+00:20:025:1411,5
94GORZELAK Zbigniew 454JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4994M 23800:00:182022-09-17 18:04:1700:15:2300:26:4200:38:1800:49:1900:52:21.4000:52:40.10+00:20:025:1411,5
95BAJOR Paweł 480WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4995M 24400:00:072022-09-17 18:04:0600:13:3300:25:0400:37:4100:50:0500:53:08.2000:53:15.45+00:20:495:1811,3
96SOJ Przemysław 238KATOWICEM40-4996M 24500:00:182022-09-17 18:04:1700:15:0600:26:2100:38:2500:50:1300:53:09.8000:53:27.80+00:20:515:1811,3
97JĘDRYKA Sebastian 320GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4997M 246Galopujące Ślimaki00:00:052022-09-17 18:04:0400:13:2100:24:1200:37:1500:49:4700:53:10.2000:53:15.75+00:20:515:1911,3
98JAWOREK Rafał 374WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM40-4998M 24700:00:142022-09-17 18:04:1300:15:0600:26:3900:38:2900:49:5600:53:10.6000:53:25.05+00:20:525:1911,3
99MISZ Hubert 445WSPÓLNA TEAMMYSŁOWICEM40-4999M 24800:00:142022-09-17 18:04:1300:15:0700:26:3800:38:3000:49:5600:53:10.7000:53:25.00+00:20:525:1911,3
100JAGIEŁA Marcin 354KRS TKKF MORSY.PLJASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-49100M 25000:00:202022-09-17 18:04:1900:15:3000:27:0500:38:5400:50:1200:53:20.7000:53:40.80+00:21:025:2011,3
101ZIMNY Ireneusz 260EKO-OKNA RUNNERSRYBNIKM40-49101M 25700:00:102022-09-17 18:04:0900:14:5200:26:3400:38:5100:50:4200:53:59.3000:54:09.45+00:21:405:2311,1
102MAKOŚ Tomek 428BIELSKO-BIAŁAM40-49102M 25800:00:182022-09-17 18:04:1700:16:0200:27:5400:39:3400:51:0000:54:01.5000:54:19.50+00:21:435:2411,1
103BADURA Artur 521JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKM40-49103M 260Jejkowice Biegają00:00:212022-09-17 18:04:2000:15:2000:27:0500:39:2100:51:1900:54:10.7000:54:32.00+00:21:525:2511,1
104MAZURKIEWICZ Rafał 424GLIWICEM40-49104M 26100:00:062022-09-17 18:04:0500:15:1300:26:5500:39:1300:51:0900:54:15.1500:54:21.90+00:21:565:2511,1
105TARGOSZ Piotr 270OLZA CIESZYNCIESZYNM40-49105M 262Olza Cieszyn00:00:102022-09-17 18:04:0900:15:0600:26:4800:39:0300:51:1500:54:21.4500:54:32.05+00:22:025:2611,0
106CIEŚLA Adam 350RYBNICKI KLUB JU JITSU SPORTOWEGORYBNIKM40-49106M 263Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego00:00:182022-09-17 18:04:1700:15:4200:27:3000:39:3800:51:2200:54:23.7000:54:42.00+00:22:055:2611,0
107ŚMIETANA Mariusz 471TUPOT MAŁYCH STÓPEKRACIBÓRZM40-49107M 26400:00:112022-09-17 18:04:1000:15:0000:26:3000:38:4600:51:0200:54:30.9500:54:42.55+00:22:125:2711,0
108SŁOWIŃSKI Kamil 449RYBNIKM40-49108M 26500:00:162022-09-17 18:04:1500:15:4400:27:3200:39:3900:51:2300:54:31.8000:54:48.55+00:22:135:2711,0
109ZMORZYŃSKI Marcin 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49109M 26800:00:142022-09-17 18:04:1300:15:2500:27:1500:39:5800:52:0900:55:17.6000:55:31.65+00:22:595:3110,9
110MROZEK Maciej 365ŁUKÓW ŚLĄSKIM40-49110M 27000:00:152022-09-17 18:04:1400:15:5500:27:3800:40:1600:52:1500:55:22.7000:55:38.50+00:23:045:3210,8
111BORUCKI Dariusz 419KOŃCZYCE MAŁEM40-49111M 27100:00:172022-09-17 18:04:1600:16:0500:27:5600:40:2000:52:1900:55:27.2500:55:44.55+00:23:085:3210,8
112POŁOMSKI Jerzy 407WISAGER ACTIVEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49112M 27200:00:182022-09-17 18:04:1700:14:4900:26:3600:39:1800:51:5700:55:30.3500:55:48.55+00:23:115:3310,8
113GMYREK Michał 437RODZIC SPORTOWCAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49113M 27600:00:092022-09-17 18:04:0800:15:3800:27:5400:40:4800:52:4100:55:48.0500:55:57.80+00:23:295:3410,8
114ŻYŁA Wojciech 582KOŃCZYCE WIELKIEM40-49114M 27800:00:142022-09-17 18:04:1300:14:5800:27:0800:40:0600:52:2600:55:51.9000:56:06.60+00:23:335:3510,7
115MARKOWSKI Jacek 441JASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-49115M 28300:00:152022-09-17 18:04:1400:16:4600:29:1100:41:3500:53:1500:56:32.5500:56:47.70+00:24:145:3910,6
116DUDZIAK Grzegorz 321JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49116M 28400:00:122022-09-17 18:04:1100:15:2200:27:2900:40:1900:53:0600:56:36.0000:56:48.20+00:24:175:3910,6
117RUŻAŃSKI Tomasz 517JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49117M 28500:00:192022-09-17 18:04:1800:16:2600:28:4100:41:4000:53:3500:56:36.7500:56:56.70+00:24:185:3910,6
118PISAREK Witold 244TOTUTANIEJ.PLPIELGRZYMOWICEM40-49118M 28700:00:142022-09-17 18:04:1300:15:1400:27:1500:40:5200:53:5600:56:52.7500:57:07.00+00:24:345:4110,6
119BYSTRYKOWSKI Marcin 141KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49119M 288Klub Biegacza Fartlek00:00:082022-09-17 18:04:0700:15:1400:27:2200:40:2400:53:2400:57:01.3500:57:09.65+00:24:425:4210,5
120NAWROCKI Zbigniew 170WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-49120M 29500:00:132022-09-17 18:04:1200:15:4300:28:1000:41:3700:54:1600:57:39.1500:57:53.05+00:25:205:4510,4
121SOBIERAJ Paweł 412KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-49121M 297Klub Biegacza Fartlek00:00:132022-09-17 18:04:1200:15:2700:27:5500:41:3200:54:2500:57:55.1000:58:08.70+00:25:365:4710,4
122MARMURA Marek 568SILESIA MARATON CLUBCHORZÓWM40-49122M 29800:00:082022-09-17 18:04:0700:15:4300:28:2000:41:4100:54:2900:57:58.1000:58:06.45+00:25:395:4710,4
123KOŁODZIEJ Artur 488JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-49123M 29900:00:032022-09-17 18:04:0200:16:0600:28:4300:42:0800:54:4700:58:06.4500:58:10.10+00:25:475:4810,3
124KUBIK Dariusz 544SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZM40-49124M 30500:00:062022-09-17 18:04:0500:15:0800:27:4800:41:5200:55:4700:59:28.9500:59:35.10+00:27:105:5610,1
125UKLEJA Sebastian 570JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49125M 31200:00:022022-09-17 18:04:0100:16:1300:29:2500:43:2200:56:5701:00:58.8501:01:01.35+00:28:406:059,8
126KRAMER Piotr 541JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49126M 31400:00:222022-09-17 18:04:2100:16:0200:29:1200:43:3200:57:4301:01:21.3501:01:43.65+00:29:026:089,8
127TOMALA Dariusz 530OPEL FIJAŁKOWSKIŚWIERKLANYM40-49127M 315OPEL FIJAŁKOWSKI00:00:162022-09-17 18:04:1500:16:2800:29:4600:44:0700:57:5401:01:26.9501:01:43.40+00:29:086:089,8
128SOBCZAK Slawek 487MEGA MOC RACIBÓRZRACIBÓRZM40-49128M 31600:00:082022-09-17 18:04:0700:17:1600:30:2500:44:2900:57:5501:01:27.9001:01:36.65+00:29:096:089,8
129PYZIK Marcin 406KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49129M 317Klub Biegacza Fartlek00:00:142022-09-17 18:04:1300:17:0000:30:0100:44:0600:58:2201:01:52.0001:02:06.85+00:29:336:119,7
130MOCHNACZ Patryk 479ILO - JASTRZĘBIE-ZDRÓJJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49130M 31800:00:182022-09-17 18:04:1700:16:5700:30:0100:44:1400:58:3901:02:23.4501:02:41.70+00:30:046:149,6
131WALA Andrzej 285BIELSKO-BIAŁAM40-49131M 32900:00:172022-09-17 18:04:1600:17:0300:30:3500:46:0701:00:5801:05:03.5501:05:20.80+00:32:456:309,2
132BĘBENEK Marcin 363GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-49132M 331Galopujące Ślimaki00:00:192022-09-17 18:04:1800:17:1600:30:4600:45:5201:01:0601:05:22.6501:05:42.20+00:33:046:329,2
133PACUT Szymon 452BIELSKO-BIAŁAM40-49133M 33200:00:172022-09-17 18:04:1600:17:1600:32:1100:47:5601:03:1301:07:09.3501:07:27.30+00:34:506:428,9
134KUBAS Mariusz 461KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49134M 336Klub Biegacza Fartlek00:00:222022-09-17 18:04:2100:18:5800:34:4300:53:4101:11:2201:16:23.4501:16:46.05+00:44:047:387,9
135HERBA Grzegorz 99KS GRYF KIETRZLUBOTYŃM40-49135M 33800:00:042022-09-17 18:04:0300:12:0200:21:1000:30:4200:39:51+00:09:234:1414,2
Znaleziono 135 wynik(ów)