JASTRZĘBSKA DZIESIĄTKA
Organizator : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data : 2022-09-17
Miejsce : Jastrzębie-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 592
Wystartowało : 490
Nie ukończyło : 8
Ukończyło : 482
Na trasie : 7
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Mistrzowska woj. Śląskiego - Klasyfikacja
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M Drużyna 1Czas startuMoment startu2.9km5km7.3km9.4kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1GOLEC Paulina 20KRAKÓWK40-491K 100:00:012022-09-17 17:59:5800:10:1100:18:0500:26:1900:34:1600:36:28.3000:36:29.55 3:3816,5
2MICHALAK Sandra 47TRENUN Z SANDRĄWISŁA WIELKAK30-391K 200:00:002022-09-17 17:59:5700:10:3300:18:4400:27:1600:35:2400:37:35.9500:37:36.75+00:01:073:4516,0
3MENDECKA-ZEJDLER Michalina 42ŁAZISKA GÓRNEK30-392K 300:00:012022-09-17 17:59:5800:10:5600:19:0400:27:2700:35:3500:37:50.1500:37:51.15+00:01:213:4715,9
4SUWAJ Aneta 12ALPIN SPORT TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-393K 400:00:012022-09-17 17:59:5800:11:1100:19:3500:28:0700:36:2800:38:47.9500:38:49.35+00:02:193:5215,5
5STUCHLIK Magdalena 41TRENUJ Z SANDRA / FIZJO SPORT SANDRAJARZABKOWICEK40-492K 500:00:012022-09-17 17:59:5800:11:1100:19:4300:28:4500:37:2600:39:46.5000:39:47.95+00:03:183:5815,1
6DYBCZYŃSKA Jadwiga 101LKS POGÓRZEGORKI WIELKIEK40-493K 600:00:012022-09-17 17:59:5800:11:2200:20:0100:29:0300:37:4900:40:15.1000:40:16.65+00:03:464:0114,9
7CHROMIK Julia 189LKS POGÓRZEPOGÓRZEK20-291K 700:00:022022-09-17 17:59:5900:11:2200:20:0100:29:0200:38:0000:40:34.4000:40:36.40+00:04:064:0314,8
8WYSŁUCH Iza 127SKOCZÓWK20-292K 800:00:022022-09-17 17:59:5900:11:3800:20:4800:30:0400:39:0000:41:26.4500:41:29.30+00:04:584:0814,5
9SIKORA Joanna 113LKS POGÓRZESKOCZÓWK20-293K 900:00:012022-09-17 17:59:5800:11:4300:20:4900:30:2100:39:3600:42:12.4500:42:13.70+00:05:444:1314,2
10WRONECKA Emilia 115ALCHEMIA BIEGANIAKATOWICEK30-394K 1000:00:012022-09-17 17:59:5800:12:1500:21:3500:31:0300:40:0800:42:32.8000:42:34.35+00:06:044:1514,1
11WARMIŃSKA Klaudia 295INŻYNIERIA BIEGANIA/ TL „ROW” RYBNIKJEJKOWICEK20-294K 11Inżynieria biegania00:00:002022-09-17 17:59:5700:11:5900:21:0900:30:4700:40:0900:42:40.4500:42:41.40+00:06:124:1614,1
12LASKOWSKA Katarzyna 106INŻYNIERIA BIEGANIAGLIWICEK40-494K 12Inżynieria biegania00:00:022022-09-17 17:59:5900:12:0000:21:1100:30:4700:40:1600:42:53.2000:42:55.50+00:06:244:1714,0
13MROWIEC Kinga 223TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAK20-295K 13TL Pogoń Ruda Śląska00:00:022022-09-17 17:59:5900:12:5200:22:4100:32:2800:41:5000:44:19.2000:44:21.60+00:07:504:2513,5
14WRÓBLEWSKA Judyta 171ZAWIERUCHA TRAINING ACADEMYJASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-296K 14Zawierucha Training Academy00:00:012022-09-17 17:59:5800:12:3800:22:2100:32:4500:42:3900:45:15.1000:45:16.95+00:08:464:3113,3
15BIAŁOŃCZYK Joanna 225ZEBRZYDOWICEK30-395K 1500:00:022022-09-17 17:59:5900:13:0600:22:5200:32:5800:42:4600:45:23.8000:45:26.35+00:08:554:3213,2
16TYMAN Karolina 119UKS DIAMENT GODÓWGODÓWK16-191K 1600:00:012022-09-17 17:59:5800:13:1700:23:2200:33:2600:42:5400:45:30.2500:45:31.50+00:09:014:3313,2
17JANKO Anna 92HRMAX ŻORY/ NIEWYBIEGANIŻORYK30-396K 17Niewybiegani00:00:012022-09-17 17:59:5800:12:5000:22:4700:33:1600:43:1600:46:02.5500:46:04.40+00:09:344:3613,0
18JURASZEK Elzbieta 144JUSTFEELFITJELEŚNIAK30-397K 1800:00:022022-09-17 17:59:5900:12:5200:22:5800:33:2400:43:2800:46:06.6500:46:08.90+00:09:384:3613,0
19FANGOR-GRAB Agata 194GLIWICEK30-398K 1900:00:032022-09-17 18:00:0000:13:1200:23:0800:33:3200:43:3300:46:07.3000:46:10.65+00:09:394:3613,0
20CZYŻ Marlena 120UKS DIAMENT GODÓWGODÓWK16-192K 2000:00:002022-09-17 17:59:5700:13:1800:23:2200:33:3000:43:3200:46:09.6000:46:10.35+00:09:414:3613,0
21MAZUREK Anna 197BIELKSO-BIAŁAK30-399K 2100:00:042022-09-17 18:00:0100:13:0500:23:0600:33:3600:43:5400:46:36.0500:46:40.60+00:10:074:3912,9
22PERKOWSKA Daria 410KOBIETY NA 5+JASTRZEBIE ZDRÓJK40-495K 22Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:12:5200:22:5800:33:3700:43:5500:46:42.2000:46:44.20+00:10:134:4012,8
23BASTA Dorota 318ZADYSZKA OŚWIĘCIMCHEŁMEKK40-496K 23Zadyszka Oświęcim00:00:062022-09-17 18:00:0300:13:3700:23:5000:34:3500:44:4800:47:50.5500:47:56.70+00:11:224:4712,5
24PASŁAWSKA Katarzyna 358KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-497K 24Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:13:1500:23:3600:34:3400:45:0800:48:04.2500:48:07.15+00:11:354:4812,5
25RAFA Asia 276RUNNERS TEAM NYSAOPOLEK40-498K 2500:00:062022-09-17 18:00:0300:13:4800:24:1300:34:5300:45:2100:48:06.4000:48:12.85+00:11:384:4812,5
26JADACH Oleksandra 146KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZRACIBÓRZK50-591K 2600:00:042022-09-17 18:00:0100:13:4100:23:5700:34:4500:45:1700:48:08.6500:48:12.75+00:11:404:4812,5
27ZAJĄC Anna 344SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCIZEBRZYDOWICEK30-3910K 2700:00:022022-09-17 17:59:5900:13:3100:23:5500:34:4900:45:2900:48:15.7000:48:18.35+00:11:474:4912,4
28PAWLOK Anna 168TRIATHLON TRAINING CENTERKATOWICEK30-3911K 2800:00:042022-09-17 18:00:0100:13:5300:24:1700:35:1200:45:4100:48:27.2000:48:31.30+00:11:584:5012,4
29WRÓBEL Katarzyna 283JELEŚNIAK30-3912K 2900:00:022022-09-17 17:59:5900:13:3700:24:1400:35:1900:45:5700:48:53.4500:48:56.25+00:12:254:5312,3
30NAWROT Aleksandra 447BIEG Z CHRYSTUSEM!RUDA ŚLĄSKAK30-3913K 3000:00:032022-09-17 18:00:0000:14:0700:24:3900:35:3900:46:3100:49:23.6500:49:27.30+00:12:554:5612,1
31URBAINSKA Ilona 234ŁĘGK30-3914K 3100:00:052022-09-17 18:00:0200:14:0800:24:4700:35:5500:46:4200:49:39.0000:49:44.05+00:13:104:5712,1
32FURMANEK Ela 206NOWAK-TEAMKATOWICEK50-592K 32Nowak-Team00:00:032022-09-17 18:00:0000:13:5500:24:3700:35:4800:46:4100:49:41.2500:49:44.85+00:13:124:5812,1
33POPEK Barbara 215JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-593K 33Sobieski600:00:032022-09-17 18:00:0000:13:4700:24:2800:35:4800:46:4500:49:47.2500:49:50.40+00:13:184:5812,1
34HARAZIN Anna 1792 TM 4,7PAWŁOWICEK30-3915K 3400:00:072022-09-17 18:00:0400:14:0800:25:0400:36:2700:47:1600:49:57.5000:50:04.55+00:13:294:5912,0
35KRÓTKI Janina 349EASYRUN RACIBÓRZŁĘGK30-3916K 3500:00:042022-09-17 18:00:0100:14:1200:24:5400:36:3300:47:4400:50:40.9000:50:45.50+00:14:125:0411,8
36POŁOMSKA Edyta 239POLOMSCY TEAMRYDUŁTOWYK40-499K 36POLOMSCY TEAM00:00:042022-09-17 18:00:0100:14:0400:24:5100:36:1900:47:4200:50:48.7000:50:52.95+00:14:205:0411,8
37MUSIAŁ Wioletta 356GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4910K 37Galopujące Ślimaki00:00:032022-09-17 18:00:0000:14:3000:25:2400:36:4900:47:5300:50:50.1000:50:54.00+00:14:215:0511,8
38RAŹNIAK Beata 444KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-594K 38Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:14:2400:25:2300:36:5200:47:5800:51:01.2000:51:04.05+00:14:325:0611,8
39LORENZ Agnieszka 385GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4911K 39Galopujące Ślimaki00:00:062022-09-17 18:00:0300:14:2700:25:2100:36:4700:47:5700:51:03.8000:51:10.40+00:14:355:0611,8
40URBANEK Iwona 576BIERUŃK30-3917K 4000:00:102022-09-17 18:00:0700:14:2100:25:1600:36:5200:48:1800:51:19.9500:51:29.95+00:14:515:0711,7
41GANCARCZYK Karolina 506JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3918K 4100:00:032022-09-17 18:00:0000:14:1600:25:2800:37:0700:48:2500:51:27.3500:51:30.85+00:14:595:0811,7
42MAZUR Małgorzata 327JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4912K 4200:00:072022-09-17 18:00:0400:14:4300:25:4700:37:2200:48:3300:51:30.5500:51:38.05+00:15:025:0911,7
43GMITRZUK-ZMORZYŃSKA Ewelina 409JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3919K 4300:00:052022-09-17 18:00:0200:14:3200:25:2500:37:0700:48:3100:51:34.5500:51:39.70+00:15:065:0911,6
44KRYSZTAFKIEWICZ Katarzyna 261ŻORYK40-4913K 4400:00:062022-09-17 18:00:0300:14:4400:25:4000:37:0700:48:1300:51:37.6500:51:43.65+00:15:095:0911,6
45PIWISZKIS Barbara 4STREET SPIRIT- TEAM NOWAKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4914K 45Street Spirit-Team Nowak00:00:022022-09-17 17:59:5900:14:1400:25:3200:37:2400:48:5100:51:55.8000:51:58.65+00:15:275:1111,6
46PIWOŃSKA Ada 556INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEPODBUCZEK40-4915K 4600:00:062022-09-17 18:00:0300:14:3700:25:5400:37:4500:49:0700:52:15.4000:52:21.75+00:15:475:1311,5
47GACH Bernadeta 524KS GRYF KIETRZKIETRZK40-4916K 4700:00:062022-09-17 18:00:0300:15:4000:27:0700:38:4900:49:5500:52:49.9500:52:56.15+00:16:215:1611,4
48OGIERMAN Małgorzata 338PIELGRZYMOWICEK50-595K 4800:00:022022-09-17 17:59:5900:14:2600:25:3500:37:4400:49:4400:52:56.5500:52:58.85+00:16:285:1711,3
49KULA Katarzyna 433STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKSUMINAK30-3920K 49Studio Energia Team Rybnik00:00:072022-09-17 18:00:0400:15:1400:26:4000:38:4500:50:1800:53:21.4000:53:29.25+00:16:535:2011,2
50DĄBROWSKA Agata 430NESSI TIME ŻORYŻORYK40-4917K 50Nessi Time Żory00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:0200:28:0000:39:5500:50:5800:53:55.4000:54:04.05+00:17:275:2311,1
51KOTOWICZ Anna 334OGRODZONAK40-4918K 5100:00:052022-09-17 18:00:0200:15:2500:27:0800:39:2700:51:1300:54:15.3000:54:20.70+00:17:475:2511,1
52MAREK-WRÓBEL Edyta 257NIEZRZESZONARYBNIKK60-691K 5200:00:052022-09-17 18:00:0200:15:3800:27:0600:39:2400:51:0400:54:19.5000:54:24.85+00:17:515:2511,0
53GORZELAK Joanna 453KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4919K 53Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:15:1400:26:5600:39:1400:51:1300:54:26.4500:54:29.90+00:17:585:2611,0
54KLUCZNIOK Magda 455RYBNIKK16-193K 5400:00:082022-09-17 18:00:0500:14:4800:26:2900:39:1400:51:2000:54:35.7000:54:44.55+00:18:075:2711,0
55LERCH Maria 370AKTYWNIE NAKRĘCENIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3921K 5500:00:052022-09-17 18:00:0200:15:2000:27:0700:39:5300:51:3700:54:42.6500:54:48.05+00:18:145:2811,0
56GENSTY Klaudia 392DYSTANS LUBOMIALUBOMIAK40-4920K 5600:00:062022-09-17 18:00:0300:15:5100:27:4300:40:0100:51:3700:54:43.5000:54:50.10+00:18:155:2811,0
57PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 416RYBNIKK30-3922K 5700:00:092022-09-17 18:00:0600:16:0400:27:5800:40:0600:51:4200:54:57.2500:55:06.45+00:18:285:2910,9
58TRYBAŁA Weronika 550WATAHAPIELGRZYMOWICEK20-297K 58WATAHA00:00:072022-09-17 18:00:0400:16:5400:29:0200:41:1400:52:3700:55:40.0500:55:47.65+00:19:115:3410,8
59JURKIEWICZ-FILIKS Basia 532ŁODYGOWICEK40-4921K 5900:00:092022-09-17 18:00:0600:16:1200:28:1300:40:3200:52:3500:55:40.5500:55:50.15+00:19:125:3410,8
60GIEROŃ Katarzyna 399DYSTANS LUBOMIALUBOMIAK40-4922K 6000:00:062022-09-17 18:00:0300:15:5200:27:4800:40:2200:52:2400:55:47.6500:55:54.00+00:19:195:3410,8
61NOWAK Magdalena 537NESSI TIME ŻORYŻORYK30-3923K 61Nessi Time Żory00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:0200:28:0400:40:3500:52:3700:55:51.9000:56:00.80+00:19:235:3510,7
62WERNIK Katarzyna 398BESTFITCLUB RYBNIKRADLINK50-596K 6200:00:082022-09-17 18:00:0500:15:4700:27:4600:40:2500:52:3700:55:56.8000:56:05.45+00:19:285:3510,7
63PAPLA Jolanta 423BIELSKO-BIAŁAK20-298K 6300:00:052022-09-17 18:00:0200:15:5400:28:0400:40:4100:52:5000:56:05.8000:56:11.55+00:19:375:3610,7
64KRAUSE Sylwia 316RADLINIOKI W BIEGURADLINK40-4923K 64Radlinioki w biegu00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:1900:28:2000:40:5100:52:5800:56:24.8500:56:33.20+00:19:565:3810,6
65MIKOŁAJEC Paulina 183ŻORYK20-299K 6500:00:042022-09-17 18:00:0100:16:1400:28:2500:41:1600:53:2600:56:39.7500:56:44.25+00:20:115:3910,6
66KORDEK Dorota 360BIELSKO-BIAŁAK30-3924K 6600:00:052022-09-17 18:00:0200:15:4400:28:0300:40:5200:53:2800:56:44.1000:56:50.05+00:20:155:4010,6
67BRAŃKA Barbara 555LIGOTAK40-4924K 6700:00:082022-09-17 18:00:0500:16:2700:28:5800:41:4200:53:4300:56:57.8500:57:06.75+00:20:295:4110,5
68JĘDRYKA Patrycja 547GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3925K 6800:00:062022-09-17 18:00:0300:15:4600:28:1500:41:1700:53:4800:57:11.2000:57:17.60+00:20:425:4310,5
69BAJCAR Beata 379KOBIETY NA 5+CHYBIEK50-597K 69Kobiety na 5+00:00:052022-09-17 18:00:0200:16:1900:28:3800:41:3200:54:0600:57:24.8500:57:30.25+00:20:565:4410,5
70HEJNA Izabela 586RADLINIOKI W BIEGURADLINK50-598K 70Radlinioki w biegu00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:5200:29:0600:41:4800:54:1400:57:29.6500:57:38.30+00:21:015:4410,4
71DROBIAK Kornelia 511KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3926K 71Kobiety na 5+00:00:042022-09-17 18:00:0100:16:0400:28:3300:41:4300:54:2000:57:35.4500:57:40.35+00:21:075:4510,4
72CEGLARSKA Sonia 386JEJKOWICE BIEGAJĄJEJKOWICEK40-4925K 72Jejkowice Biegają00:00:042022-09-17 18:00:0100:16:2300:28:4900:41:5300:54:3300:58:01.0000:58:05.90+00:21:325:4810,3
73KARBOWY Izabela 195JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKK30-3927K 73Jejkowice Biegają00:00:042022-09-17 18:00:0100:16:2300:28:4900:41:5300:54:3300:58:01.4500:58:06.25+00:21:335:4810,3
74PASTUSIAK Janina 573RYBNIKK40-4926K 7400:00:012022-09-17 17:59:5800:15:4800:28:1800:41:4000:54:3600:58:05.5000:58:06.60+00:21:375:4810,3
75GAŁKIEWICZ Monika 390KATOWICEK40-4927K 7500:00:082022-09-17 18:00:0500:16:0100:28:3100:41:5200:54:5300:58:08.9000:58:17.45+00:21:405:4810,3
76GAJDA Magdalena 351JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3928K 7600:00:072022-09-17 18:00:0400:16:3000:29:0200:42:1400:54:5500:58:10.4000:58:17.85+00:21:425:4910,3
77KRZYK Małgorzata 496KRAKÓWK40-4928K 7700:00:042022-09-17 18:00:0100:16:5300:29:1400:42:1300:54:4500:58:14.1000:58:18.70+00:21:455:4910,3
78TARGOSZ Aneta 552OLZA CIESZYNCIESZYNK30-3929K 78Olza Cieszyn00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:0800:28:3400:41:4700:54:4700:58:18.3500:58:26.50+00:21:505:4910,3
79GÓRKA Barbara 534ŻORYK40-4929K 79RUNTEAM Pawłowice00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:5800:29:3500:42:4400:55:1100:58:21.9000:58:30.35+00:21:535:5010,3
80DOBRENIUK Aurelia 523RYBNIKK40-4930K 8000:00:082022-09-17 18:00:0500:16:1100:28:4500:42:0400:55:0300:58:29.4000:58:37.40+00:22:015:5010,3
81GRZONKA Magdalena 359JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4931K 8100:00:012022-09-17 17:59:5800:15:4400:28:2500:41:4500:54:5700:58:37.9000:58:39.60+00:22:095:5110,2
82KARASIEWICZ-STARCZEWSKA Elżbieta 361SOSNOWIECK30-3930K 8200:00:072022-09-17 18:00:0400:16:1300:28:4300:42:0200:55:0800:58:39.5000:58:47.20+00:22:115:5110,2
83PŁASKA Barbara 463JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-599K 83Kobiety na 5+00:00:022022-09-17 17:59:5900:16:0200:28:3400:41:4600:55:0600:58:47.4500:58:49.45+00:22:195:5210,2
84KOWALONEK Aleksandra 590WODZISŁAW ŚLĄSKIK20-2910K 8400:00:022022-09-17 17:59:5900:16:0000:28:3400:42:0800:55:1600:58:48.4500:58:51.30+00:22:205:5210,2
85TYRYTKO Sylwia 538WATAHAPRUCHNAK40-4932K 85WATAHA00:00:072022-09-17 18:00:0400:16:5400:29:2300:42:3000:55:2400:58:57.3500:59:04.55+00:22:295:5310,2
86TRYBAŁA Danuta 549WATAHAPIELGRZYMOWICEK30-3931K 86WATAHA00:00:072022-09-17 18:00:0400:16:5400:29:2200:42:3000:55:2300:58:58.0000:59:05.30+00:22:295:5310,2
87SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 427RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE ZDRÓJK50-5910K 87RUNTEAM Pawłowice00:00:082022-09-17 18:00:0500:16:5900:29:3500:42:4400:55:2900:59:01.4000:59:09.95+00:22:335:5410,2
88HOLONA Bożena 572CIESZYNK50-5911K 8800:00:072022-09-17 18:00:0400:17:0600:29:4200:42:5000:55:4100:59:15.6500:59:22.70+00:22:475:5510,1
89PASZEK Hania 443HRMAX ŻORYŻORYK40-4933K 8900:00:032022-09-17 18:00:0000:15:5900:28:3200:42:1700:55:3400:59:15.7000:59:18.80+00:22:475:5510,1
90MOSZ Weronika 450RYDUŁTOWYK40-4934K 9000:00:032022-09-17 18:00:0000:16:5500:29:3700:42:5400:55:4900:59:21.9000:59:25.65+00:22:535:5610,1
91SOCHA Marlena 528TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAK40-4935K 91TL Pogoń Ruda Śląska00:00:062022-09-17 18:00:0300:16:3700:29:1900:43:0100:56:1300:59:44.1500:59:51.05+00:23:155:5810,0
92OSOWSKA Katarzyna 451GLIWICEK40-4936K 9200:00:052022-09-17 18:00:0200:16:2000:29:1500:42:5200:56:2900:59:52.5500:59:58.40+00:23:245:5910,0
93ZIĘTARA Agata 460JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5912K 9300:00:102022-09-17 18:00:0700:16:5200:29:4900:43:1800:56:3301:00:02.0501:00:12.75+00:23:336:0010,0
94NIESŁAŃCZYK Barbara 503JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3932K 9400:00:112022-09-17 18:00:0800:16:5100:29:3400:43:0200:56:2401:00:05.6501:00:16.75+00:23:376:0010,0
95MAZUR Aleksandra 400JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3933K 9500:00:032022-09-17 18:00:0000:16:2400:29:2100:43:1400:56:3801:00:09.6001:00:12.75+00:23:416:0010,0
96DOMAŃSKA Joanna 393JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3934K 9600:00:092022-09-17 18:00:0600:16:3200:29:3300:43:2800:56:4301:00:22.8001:00:32.35+00:23:546:029,9
97KAJSZTURA Weronika 563ZEBRZYDOWICEK30-3935K 9700:00:092022-09-17 18:00:0600:17:2900:30:1900:44:1200:57:0701:00:32.7501:00:42.15+00:24:046:039,9
98KARPETA Ilona 562ZEBRZYDOWICEK30-3936K 9800:00:092022-09-17 18:00:0600:17:2900:30:2000:44:1200:57:0701:00:32.9501:00:42.25+00:24:046:039,9
99SŁOWIŃSKA Joanna 589RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICEK30-3937K 9900:00:042022-09-17 18:00:0100:16:5600:29:4400:43:3100:56:5401:00:37.5001:00:41.95+00:24:096:039,9
100ŻYŁA Bogumiła 553KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDDROGOMYŚLK30-3938K 10000:00:092022-09-17 18:00:0600:17:3800:30:2900:44:0300:57:2301:01:11.2501:01:20.65+00:24:426:079,8
101MARCZYNSKA Izabela 551BEACHVOLLEYBALLJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3939K 10100:00:052022-09-17 18:00:0200:17:1300:30:2300:44:1600:57:5001:01:18.5001:01:24.05+00:24:506:079,8
102BOMBOR Antonina 561RYBNIKK40-4937K 10200:00:072022-09-17 18:00:0400:17:1000:30:2700:44:2900:58:0101:01:43.1001:01:50.85+00:25:146:109,7
103SIKORA Alicja 271BIELSKO BIALAK70+1K 10300:00:082022-09-17 18:00:0500:17:5500:31:0600:44:5900:58:0801:01:50.3501:01:58.40+00:25:226:119,7
104FECZKO Lucyna 578JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4938K 10400:00:022022-09-17 17:59:5900:16:3000:29:3700:43:5700:58:0101:02:02.7001:02:05.40+00:25:346:129,7
105KAŁUS Joanna 476RYBNIKK40-4939K 10500:00:072022-09-17 18:00:0400:17:0500:30:2000:44:2800:58:2001:02:06.1501:02:13.45+00:25:376:129,7
106GAWEŁ Julia 546PIEKARY ŚLĄSKIEK20-2911K 10600:04:212022-09-17 18:04:1800:17:4900:31:2400:45:4100:59:1301:02:27.6501:06:48.90+00:25:596:149,6
107KOLAT Jadzia 497KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4940K 107Kobiety na 5+00:00:052022-09-17 18:00:0200:17:1700:30:3800:44:5000:58:5101:02:35.0501:02:40.10+00:26:066:159,6
108WYSOCKA Magdalena 583RYDUŁTOWYK40-4941K 10800:00:032022-09-17 18:00:0000:17:0000:30:3400:44:5600:59:0001:02:44.3001:02:48.25+00:26:166:169,6
109ZAKRZEWSKA Barbara 531TYCHYK40-4942K 10900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:3100:30:0300:44:5100:59:3801:03:26.9501:03:34.45+00:26:586:209,5
110KUBIK Aleksandra 545-SIEWIERZK40-4943K 11000:00:052022-09-17 18:00:0200:17:2700:31:0100:45:2900:59:3901:03:32.1501:03:37.35+00:27:036:219,4
111MARCISZ Natalia 515KROSTOSZOWICEK30-3940K 11100:00:052022-09-17 18:00:0200:16:3900:30:0700:44:4300:59:2401:03:34.5001:03:40.35+00:27:066:219,4
112ORŁOWSKA Joanna 571ULTRA BESKID SPORTMAZAŃCOWICEK40-4944K 11200:00:102022-09-17 18:00:0700:17:4600:31:3100:46:0700:59:5201:03:39.4001:03:49.75+00:27:116:219,4
113BRYCHCY Estera 389WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPAWŁOWICEK30-3941K 11300:00:062022-09-17 18:00:0300:17:2400:32:0300:46:3401:00:0801:03:54.8501:04:01.65+00:27:266:239,4
114KOLORZ-STYLOK Katarzyna 417JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4945K 11400:00:062022-09-17 18:00:0300:17:1800:31:1000:46:0901:00:0901:04:06.6001:04:12.85+00:27:386:249,4
115MALISZEWSKA Beata 469JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3942K 11500:00:032022-09-17 18:00:0000:17:3100:31:1900:45:4101:00:3301:04:35.7501:04:39.65+00:28:076:279,3
116JARCZEWSKA Renata 567GOLENIÓWK50-5913K 11600:00:082022-09-17 18:00:0500:17:4100:31:2500:46:0601:00:3901:04:45.4501:04:53.60+00:28:176:289,3
117ZIEJA Martyna 396JASTRZĘBIE- ZDRÓJK20-2912K 11700:00:112022-09-17 18:00:0800:17:4300:31:3300:46:1001:00:5301:04:59.2501:05:10.80+00:28:306:299,2
118NIEDZIOŁKO Bożena 457KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5914K 118Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:18:0300:32:1300:47:1301:01:2501:05:07.9001:05:11.85+00:28:396:309,2
119STEKLA MAJER Anna 448GRUPA SPORTOWA REKORDSKOCZÓWK30-3943K 11900:00:072022-09-17 18:00:0400:16:3800:30:1200:45:2801:01:1901:05:12.3001:05:19.80+00:28:446:319,2
120SPYRKA Monika 507KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3944K 121Klub Biegacza Fartlek00:00:102022-09-17 18:00:0700:18:1400:32:1300:46:5101:01:1901:05:19.1001:05:29.10+00:28:506:319,2
121RATAJSZCZAK-MAŁYS Ewa 512NORDIC WALKING TAEM RACIBÓRZRACIBÓRZK50-5915K 12200:00:062022-09-17 18:00:0300:18:5900:32:5900:47:4001:01:4901:05:31.3501:05:38.05+00:29:036:339,2
122CEMBALA Magda 543BIELSKO-BIAŁAK40-4947K 12300:00:102022-09-17 18:00:0700:18:4100:33:0700:47:5701:01:4701:05:34.2001:05:44.80+00:29:056:339,2
123GŁÓWCZYK Izabella 548JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4948K 124Kobiety na 5+00:00:052022-09-17 18:00:0200:17:5500:32:0400:47:1501:02:0201:05:42.3001:05:47.45+00:29:146:349,1
124JASTRZĘBSKA Ewa 542JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-5916K 12500:00:012022-09-17 17:59:5800:17:2500:31:1600:46:1001:01:2901:05:44.1001:05:45.80+00:29:156:349,1
125KARAŚ Daria 508JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3945K 12600:00:112022-09-17 18:00:0800:18:1200:32:3400:48:2501:03:1901:07:11.2001:07:22.90+00:30:426:438,9
126ZAGÓRSKA Beata 569GOLESZÓWK40-4949K 127Olza Cieszyn00:00:062022-09-17 18:00:0300:18:2300:32:5000:48:0901:03:2001:07:17.9501:07:24.60+00:30:496:438,9
127LISOWSKA Agnieszka 434PAWŁOWICEK40-4950K 12800:00:052022-09-17 18:00:0200:18:1100:32:2800:48:0401:03:1601:07:25.4501:07:31.40+00:30:576:448,9
128ZIMNY Cecylia 484SMAKI BIEGANIARYBNIKK40-4951K 12900:00:052022-09-17 18:00:0200:18:1000:32:5100:48:4501:03:5101:07:59.4001:08:05.25+00:31:316:478,8
129PIPIRO Grażyna 540KOBIETY NA5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK60-692K 130Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:19:0000:33:3900:49:2601:04:2201:08:24.5501:08:27.75+00:31:566:508,8
130DYNIA Magdalena 502JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4952K 13100:00:102022-09-17 18:00:0700:18:2700:33:1700:49:2201:04:3101:08:41.7501:08:52.00+00:32:136:528,7
131IDZIKOWSKA Elżbieta 574JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4953K 13200:00:012022-09-17 17:59:5800:18:3500:33:2500:49:2901:04:3801:08:53.1001:08:54.95+00:32:246:538,7
132CEGLARSKA Alicja 520JEJKOWICE BIEGAJĄRYBNIKK40-4954K 133Jejkowice Biegają00:00:042022-09-17 18:00:0100:19:0900:33:4500:49:3501:04:5501:08:59.5501:09:04.15+00:32:316:538,7
133GAŃKO Grażyna 411JASTRZĘBIE ZDRÓJK60-693K 13400:00:102022-09-17 18:00:0700:19:3300:34:1500:49:5901:04:5301:09:00.8001:09:10.95+00:32:326:548,7
134REK Katarzyna 581RADLINIOKI W BIEGURADLINK40-4955K 135Radlinioki w biegu00:00:082022-09-17 18:00:0500:19:0300:34:0500:49:5401:05:0201:09:18.1501:09:26.60+00:32:496:558,7
135STEKLA Joanna 489SKOCZÓWK50-5917K 13600:00:072022-09-17 18:00:0400:18:0900:33:0400:49:2701:05:3501:10:00.6001:10:07.95+00:33:327:008,6
136BETLEJ Dorota 499KATOWICEK30-3946K 13700:00:102022-09-17 18:00:0700:19:3800:34:2500:50:4501:06:4801:11:00.9001:11:11.05+00:34:327:068,5
137KOŁODZIEJCZYK Aleksandra 565RADLINIOKI W BIEGURADLINK40-4956K 138Radlinioki w biegu00:00:092022-09-17 18:00:0600:19:4900:35:5300:53:0201:09:5501:14:28.7001:14:37.70+00:38:007:268,1
138ZALEWSKA Barbara 464KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4957K 139Kobiety na 5+00:00:042022-09-17 18:00:0100:20:5400:36:5900:54:1501:11:1001:15:48.5001:15:53.05+00:39:207:347,9
139SZOJDA Paulina 558VIKING TRAINING CENTERTYCHYK40-4958K 14000:00:082022-09-17 18:00:0500:21:2700:38:1600:56:3501:14:1201:19:05.6501:19:13.95+00:42:377:547,6
140JUTKA Katarzyna 557TYCHYK40-4959K 14100:00:082022-09-17 18:00:0500:21:2800:38:1600:56:3501:14:1201:19:05.7501:19:14.40+00:42:377:547,6
141KUŚMIRSKA-KUBAS Alina 475KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5918K 142Klub Biegacza Fartlek00:00:092022-09-17 18:00:0600:21:5100:39:0100:57:5601:15:3801:20:38.3001:20:48.20+00:44:108:037,4
142KIERMASZEK Barbara 588WODZISŁAW ŚLĄSKIK60-694K 14300:00:032022-09-17 18:00:0000:20:3700:38:0300:57:4101:16:5401:22:06.0001:22:09.00+00:45:378:127,3
143ROTTER Hanna 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJK60-695K 14400:00:022022-09-17 17:59:5900:20:3700:38:0200:57:4001:16:4701:22:06.2501:22:08.65+00:45:378:127,3
144MYŚLIWIEC Barbara 458KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-2913K 145Kobiety na 5+00:00:042022-09-17 18:00:0100:21:1100:38:4700:58:2701:17:2801:22:53.9501:22:57.95+00:46:258:177,2
145MARSZOLIK Angela 256RYBNIKK40-4960K 14600:00:072022-09-17 18:00:0400:16:1200:28:4800:41:4900:54:24+00:20:085:4710,4
146OLCZYK Wioletta 491JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5919K 147Kobiety na 5+00:00:032022-09-17 18:00:0000:19:0200:34:12+00:16:076:508,8
147KARLIK Agnieszka 269AKTYWNI LYSKISOSNOWIECK40-4961K 14800:00:022022-09-17 17:59:5900:13:15+00:03:044:3413,1
148GAJ Monika 505DAR-BUD TEAMKIETRZK40-4962K 14900:00:062022-09-17 18:00:0300:17:22+00:07:115:5910,0
Niesklasyfikowani
MORAWSKA Julia 136MYSŁOWICEK20-29DNF2022-09-17 17:59:5800:12:25 DNF00:22:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 149 wynik(ów)