KLASYFIKACJA RODZINNA TROJAK TRAIL - 10 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-17
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 62
Wystartowało : 60
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 60
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 3.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.01km | 3.7km | 5.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Klasyfikacja rodzinna
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart Lądek
0.01km
C1
3.7km
    
1KUBICA Paweł 8545GÓRYLASYLASKÓWKAKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:0400:28:09
2KORNAŚ Franciszek 8544GÓRYLASYKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:0400:28:09
3LEWANDOWSKI Waldemar 8536LEWANDOWSCY TEAMGORZÓW WLKP.Klasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:0200:28:48
4LEWANDOWSKI Gabriel 8535LEWANDOWSCY TEAMKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:0200:28:49
5KURKA Wiktoria 8537KURKI Z GÓRKIKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:0500:29:34
6KURKA Adam 8538KURKI Z GÓRKITARNOWO PODGÓRNEKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:0500:29:34
7KOWALSKI Franciszek 8601KOWALSZCZAKIKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:0500:29:43
8UGOREK Kamil 8593UgorekKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:0300:31:36
9UGOREK Jarosław 8592UgorekKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:0400:31:38
10KOWALSKI Rafał 8600KOWALSZCZAKIKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:0600:33:14
11NAJDUK Jakub 8528ROZBIEGANI CHOJNÓWKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:0900:33:48
12GRAU Joanna 80638034 / 8063Klasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:1500:34:35
13RUBAJ Kondrad 80348034 / 8063Klasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:1600:34:35
14RAJCZAK Dawid 8507RAJCZAKIMODŁAKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:1900:34:38
15RAJCZAK Łukasz 8508RAJCZAKIMODŁAKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:2000:34:39
16WOLEK Maks 8515WOLEK TEAMKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:01:0100:35:07
17SEMENIUK Marzena 8506MAMA I SYNKARŁOWICEKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:2100:36:14
18SEMENIUK Bartek 8505MAMA I SYNKARŁOWICEKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:2100:36:15
19JORDAN Jakub 8524TARNOWO PODGÓRNE BIEGAKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:4400:36:25
20MORCINEK Marcin 8589DRUŻYNA BLUSZCZAWOJKÓWKAKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:4000:36:42
21MORCINEK Bartłomiej 8590DRUŻYNA BLUSZCZAWOJKÓWKAKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:4000:36:43
22ZAPORA Marek 8519W POGONI ZA DUCHEMSARNÓWKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:2800:37:17
23ZAPORA Zuzanna 8518W POGONI ZA DUCHEMKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:2800:37:17
24KORNAŚ Jan 8542GÓRYLASY1Klasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:0400:38:13
25KORNAŚ Marcin 8543GÓRYLASY1LASKÓWKAKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:0400:38:26
26KANDEFER Beata 8553BIEGAJĄCE KANDEFERKIKORCZYNAKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:2700:39:27
27KANDEFER Kacper 8552BIEGAJĄCE KANDEFERKIKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:2800:39:29
28GRZYBOWSKI Krzysztof 8539GRZYBKIKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:4200:40:37
29GRZYBOWSKA Zuzanna 8540GRZYBKIKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:4300:40:38
30GRZYBOWSKI Rafał 8541GRZYBKIWARSZAWAKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:4300:40:38
31PATALAS Mateusz 8532PIMPEK TEAMKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:01:0100:40:56
32KOBYLIŃSKI Bartosz 8526SZAKALTEAMKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:4000:41:00
33KACZMAREK Agata 8527SZAKALTEAMPOZNAŃKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:4100:41:00
34WŁODARCZYK Anna 8521TOMY94-315Klasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:2100:42:06
35ZAGÓRSKI Oliwier 8603NIEDŹWIEDŹ TEAMKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:01:4000:42:12
36TALAREK Zofia 8522TELERANKIKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:3500:43:53
37TALAREK Robert 8523TELERANKISZCZECINKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:3400:43:53
38LAUDACKI Bartosz 8530POMYŁKA TEAM2Klasyfikacja rodzinna00:00:0000:01:3000:44:45
39ŁABĘDŹ Igor 8512ZABIEGANI PO USZYKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:3800:44:54
40ŁABĘDŹ Klaudia 8511ZABIEGANI PO USZYKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:3800:45:04
41ŁABĘDŹ Mariusz 8514ZABIEGANI PO USZYKLECZA GÓRNAKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:3900:45:04
42ZELMANOWICZ - SZŁAPA Ewa 8547EWA I OLA - IZBICKO W BIEGUIZBICKOKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:5400:45:14
43SCHLAPPA Aleksandra 8546EWA I OLA - IZBICKO W BIEGUKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:5400:45:15
44MURANOWICZ Marek 8533PIMPEK TEAMKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:01:0100:45:19
45KRYSA Łukasz 8531POMYŁKA TEAM2LĄDEK ZDRÓJKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:01:3000:45:38
46HEŁMIK Igor 8502POMYŁKA TEAMWROCŁAWKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:01:3000:45:45
47GAWLAS Monika 8513ZABIEGANI PO USZYKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:3700:45:49
48CHRUSZCZ Szymon 8503POMYŁKA TEAMWROCŁAWKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:01:3100:45:51
49CHRUSZCZ Dariusz 8504POMYŁKA TEAMWROCŁAWKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:01:3100:45:51
50PATALAS Agnieszka 8534PIMPEK TEAMPIASECZNOKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:01:0100:45:54
51ZAGÓRSKA Beata 8602NIEDŹWIEDŹ TEAMKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:01:4100:46:20
52SROKA Jakub 8509PLEWISKA NA SZLAKU :)PLEWISKAKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:2200:46:22
53SROKA Monika 8510PLEWISKA NA SZLAKU :)PLEWISKAKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:2200:46:22
54CHĘCIŃSKA Dorota 8549DZIEWCZYNYALEKSANDRIA DRUGAKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:4100:48:34
55CHĘCIŃSKI Filip 8550CHĘCIŃSCYKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:4100:48:35
56CHĘCIŃSKA Hanna 8548DZIEWCZYNYKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:4200:48:35
57CHĘCIŃSKI Łukasz 8551CHĘCIŃSCYALEKSANDRIA IIKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:4100:48:36
58JORDAN Marzena 8525TARNOWO PODGÓRNE BIEGAGRZEBIENISKOKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:00:4500:48:39
59WOLEK Marcin 8517WOLEK TEAMTYCHYKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:01:3000:55:33
60ŁUKACZ Aleksandra 8516WOLEK TEAMKlasyfikacja rodzinna00:00:0000:01:2900:55:54
Znaleziono 60 wynik(ów)