KREWKI BIEG „DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA”
KREWKI BIEG 2021 - DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA
Organizator : Tryumf
Data : 2021-11-22
Miejsce : Polska
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOWALCZUK Dariusz 55HDK PCK IM. KRZYSZTOFA SKUBLEWSKIEGO PRZY MPK LUBLIN SP. Z O OLUBLINM - SENIOR 21M 11500:26:16216:19:07217,92835820,0000:07497,8
2SZCZUROWSKI Adam 26LEGIONLUBAŃM - MASTERS1M 21503:29:00218:42:00121,0184000-96,9271:4334,7
3GAJEWSKI Tomasz 17KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKURZESZÓWM - SENIOR 23M 61522:00:0011:00:0096,096000-121,92713:454,4
4TKACZ Patryk 86HDK LEGIONGRANICAM - SENIOR 11M 31500:50:07212:55:1192,0124732-125,9770:32110,1
5ALENOWICZ Rafał 30DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS2M 81502:46:4302:46:4371,071035-146,8922:2025,6
6SIEK Michał 103 KLUB HDK PRZY ZSTIO IM. K. GZOWSKIEGO W OPOLUBRZEGM - WETERAN 11M 51501:58:15193:16:4165,396427-152,6061:4833,1
7KUBICZ Justyna 9ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 11K 11501:52:40193:03:1959,959900-158,0271:5231,9
8TONDEL Krzysztof 92BIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 24M 71501:10:07216:35:4655,976170-162,0671:1547,8
9ŻURAWSKI Artur 88PŁOCKM - MASTERS4M 111500:45:52211:14:5154,364536-163,5980:5071,1
10PE Kubuś 82LEGION HDKSTALOWA WOLAM - SENIOR 14M 151504:46:52121:19:0249,050726-168,8915:5110,3
11KOŚMIDER Damian 38CHRZANÓWM - MASTERS6M 161501:00:5473:00:0047,347300-170,6271:1746,6
12SZCZYPA Bartosz 6BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 12M 101500:44:00217:18:0045,365360-172,6770:5861,7
13BIAŁEK Paweł 35ŁÓDŹM - SENIOR 26M 171501:02:17225:13:2642,247056-175,6951:2840,7
14SIEWKO Piotr 53SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM - WETERAN 12M 201501:03:0593:45:3642,242232-175,6951:2940,2
15JĘDRZEJEWSKI Łukasz 69HDK LEGION PŁOCKBIELSKM - SENIOR 25M 131501:11:06193:56:4342,162462-175,8571:4135,5
16MAZUR Tomasz 31KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 22M 41500:45:42201:05:5540,7104157-177,2731:0753,4
17GANCARZ Marek 80BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13M 121502:28:40219:16:4940,063743-177,9503:4316,1
18TAJKOWSKI Wojtek 16BYDGOSZCZM - MASTERS5M 141500:34:53216:58:0138,351370-179,6370:5465,9
19LITWA Małgorzata 66ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 1K 21501:58:34219:05:5037,446819-180,5113:1018,9
20PRUSZAK Julian 14LAERDAL MEDICAL POLANDBYDGOSZCZM - SENIOR 27M 241500:29:00193:08:0335,735671-182,2560:4873,8
21KUBIK Wanda 5ULTRA BESKID SPORTJASIENICAK - SENIOR 21K 31501:31:23172:54:1233,133065-184,8622:4521,7
22TWARDOCH Krzysztof 1KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS7M 191500:15:12216:21:2231,942591-185,9880:28126,1
23WAJDA Bartosz 100KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS9M 271501:09:22169:09:1730,230180-187,7472:1726,1
24MATUS Dawid 59SHDK LEGIONGRUDZIĄDZM - SENIOR 16M 211500:41:39120:21:0430,042160-187,9171:2343,2
25SZYMLA Mariusz 34HDK "PŁOMIEŃ" KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 210M 291502:36:3472:35:0828,328322-189,6055:3110,9
26PALESKI Tomasz 106LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 17M 231500:28:22222:24:4828,038984-189,9181:0059,2
27ZNÓJ Tomasz 71SFORA - BMKBORKI-PADUCHYM - MASTERS3M 91501:27:20120:32:2327,369990-190,6373:1218,7
28BEDNAREK Marcin 90ŁÓDŹM - MASTERS8M 221500:51:00216:22:5325,740370-192,2171:5930,2
29BRZEZIŃSKI Piotr 44WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 15M 181502:04:2700:54:5425,643717-192,2924:5112,4
30PAWEŁCZYK Adam 84WOJKOWICEM - MASTERS11M 321501:07:09146:45:4725,125143-192,7842:4022,5
31TOMACZKOWSKA Bożena 76LEGION HDKKOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 1K 51501:39:54168:09:0324,624617-193,3104:0314,8
32ANDRYSZCZYK Aleksandra 78ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 1K 61501:18:06145:36:4523,923916-194,0113:1518,4
33GOSTOMSKA Małgorzata 4CZEMPIŃK - MASTERS 2K 41500:28:14216:17:0222,132788-195,8221:1647,0
34SOBIECKI Dawid 61HDK LEGIONRUMIAM - SENIOR 18M 281500:28:15168:40:5522,028520-195,9191:1746,7
35SADOWSKI Krzysztof 11HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 211M 301500:52:53216:39:3622,027000-195,9272:2425,0
36WOJDANOWSKA Małgorzata 41KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYK - SENIOR 22K 71502:28:4076:55:4921,721733-196,1946:508,8
37FIGA Adam 25GORZKOWICEM - SENIOR 212M 331500:28:01175:45:3121,621635-196,2921:1746,3
38RZOSIŃSKI Paweł 42KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEPIECKIM - SENIOR 28M 251500:33:56218:30:3121,630427-196,3531:3438,1
39WRÓBEL Grzegorz 45RUDA ŚLĄSKAM - MASTERS12M 341501:02:1997:06:4121,521520-196,4072:5320,7
40BORECKI Wojciech 75PERIO DENTAL CLINIC / OPP SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 213M 351500:30:48192:32:2621,221160-196,7671:2741,2
41OLEJNICZAK Kamil 18KUTNOM - SENIOR 19M 361501:52:4701:52:4721,021000-196,9275:2211,2
42TOMALA Paweł 72KLUB LEGION HDK GIŻYCKOORZYSZM - MASTERS13M 381501:35:0501:40:2320,420400-197,5274:3912,9
43WÓJCIK Tomasz 64BRZEGM - SENIOR 215M 391500:26:57145:23:3419,119120-198,8071:2442,6
44KOLIŃSKI Robert 98WROCŁAWM - MASTERS14M 401500:52:03144:31:3318,718680-199,2472:4721,5
45GŁODZIK Tomasz 23MIELECM - SENIOR 29M 261500:39:26120:35:4418,330252-199,5882:0927,9
46MAZUR Michał 49LEGIONOWOM - SENIOR 216M 411500:16:37192:15:4118,118070-199,8570:5565,2
47TERLECKI Krzysztof 29KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS15M 421500:04:28168:22:2118,018000-199,9270:14241,8
48GRATKOWSKI Michał 12MOSINAM - MASTERS16M 431500:42:0443:25:5218,017966-199,9612:2025,6
49TUDRUJ Andrzej 37SŁUPSKM - MASTERS17M 441501:34:2801:34:2817,917896-200,0315:1611,4
50WARDA Anna 56HDK LEGIONKRAKÓWK - MASTERS 4K 91500:42:04174:33:4317,717726-200,2012:2225,3
51WOŁCZYK Mariusz 94PODOLSZEM - MASTERS18M 451500:50:41120:59:4217,617600-200,3272:5220,8
52BARCIKOWSKI Grzegorz 8HDK LEGION KONSTANCIN-JEZIORNAKONSTANCIN-JEZIORNAM - SENIOR 110M 461501:14:51144:28:3217,617589-200,3384:1514,1
53KRZYWIŃSKI Marcin 22ZABŁUDÓWM - MASTERS10M 311500:22:49192:21:5717,126184-200,8491:2044,9
54KUFEL Marcin 58BREL IISZCZECINM - MASTERS19M 471501:28:0401:28:0417,016982-200,9455:1111,6
55STAWIARZ Przemysław 28PABIANICEM - SENIOR 217M 481500:33:09169:52:0016,916859-201,0681:5730,5
56KOZŁOWSKI Jakub 3HDK CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 218M 491502:09:1526:53:5416,816777-201,1507:427,8
57KŁOBUKOWSKI Filip 93KLUB HDK PCK "SAPER" BRZEGBRZEGM - MASTERS20M 501500:16:05192:33:1416,616550-201,3770:5861,7
58RAJWA Roman 101TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 220M 521501:08:4800:49:1316,316280-201,6474:1314,2
59CHABIŃSKI Artur 87SZCZECINM - SENIOR 221M 531500:54:54216:35:2116,116100-201,8273:2417,6
60KUCHARSKI Piotr 95HDK LEGIONPARCELAM - SENIOR 222M 541500:45:0396:33:1215,915930-201,9972:4921,2
61HELLER Zdzisław 68HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 21M 551502:05:1002:05:1015,915890-202,0377:527,6
62NIEZNAŃSKI Adam 10TEAM NIEZNAŃSKIUHERCE MINERALNEM - MASTERS21M 581501:10:3324:42:2815,815770-202,1574:2813,4
63BIS Sławomir 99WARSZAWAM - MASTERS22M 601501:28:2001:28:2015,615550-202,3775:4010,6
64SOWIŃSKI Kamil 20HDK PCK KMP CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 226M 611502:41:2501:07:3815,515540-202,38710:235,8
65KURZYŃSKI Ryszard 51HDK PCK PRZY OPP W SZCZECINIEPYRZYCEM - WETERAN 13M 631500:15:23168:59:5615,415430-202,4970:5960,2
66ŁĘSZCZAK Jarosław 48KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃGAJ WIELKIM - SENIOR 230M 681501:41:5501:41:5515,115090-202,8376:458,9
67NASKRĘT Mariusz 67WARSZAWA - WESOŁAM - MASTERS24M 691501:10:5624:38:2415,115090-202,8374:4212,8
68LIPKA Paweł 60HDK LEGIONBYTOMM - SENIOR 231M 701501:49:2401:49:2415,015030-202,8977:168,2
69KREROWICZ Grzegorz 33NOWY SACZM - WETERAN 15M 711501:20:5401:20:5415,015010-202,9175:2311,1
70WĄDOŁOWSKI Sławomir 43WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS25M 721501:18:0901:18:0915,015008-202,9195:1211,5
71MOZER Adrian 83OPOLEM - SENIOR 214M 371500:16:16168:16:5115,021000-202,9271:0555,3
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
72ORYCH Jacek 107MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS23M 661501:51:55170:04:0214,915149-203,0687:318,0
73GÓRA Gracjan 47SZCZECINM - SENIOR 219M 511500:59:21144:27:4714,216470-203,7074:1014,4
74TRZASKA Anna 105SOSNOWIECK - SENIOR 23K 101500:34:26192:36:0614,216590-203,7472:2524,7
75LIPIECKA-PISZ Agnieszka 19KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKUJASŁOK - MASTERS 5K 111500:32:04193:16:2213,416502-204,4912:2325,1
76KONIECZNY Bartosz 108WARTA OBRZYCKOWRONKIM - SENIOR 224M 571500:23:51216:40:2611,615774-206,3652:0329,1
77PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 102BRZEGK - MASTERS 6K 121500:35:0624:36:3510,716111-207,2243:1618,3
78JASTRZĘBSKI Tomasz 65LEGION HDK ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 225M 591500:12:38168:21:3010,615770-207,2791:1150,6
79CZYŻ Mateusz 77LEGION HDK ODZIAŁ INTERNETOWYOŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 223M 561500:17:38219:24:0810,615831-207,2791:3936,2
80SOLECKI Marek 57WSCHOWAM - WETERAN 14M 641500:35:05144:33:3410,315340-207,6273:2417,6
81SZYMUŚ Michał 13SKAWINAM - SENIOR 228M 651500:23:3952:24:1910,215251-207,7362:1925,9
82WICINSKI Sławomir 91TORUŃM - SENIOR 227M 621500:48:4700:48:4710,115431-207,8084:4912,4
83DUCHNOWSKI Paweł 62OLECKOM - SENIOR 229M 671501:42:33188:02:519,415128-208,51510:535,5
84BORKOWSKA Anna 74SZCZECINK - SENIOR 24K 131500:25:45168:28:338,915720-209,0472:5320,7
85KOWALSKA Katarzyna 73ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4OSTROŁĘKAK - MASTERS 3K 81501:20:1701:20:178,421653-209,5099:326,3
86WASIŃSKA Marta 36KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:51:3300:51:335,415319-212,5499:356,3
Niesklasyfikowani
DNCJAKOB Marta 2SKWIERZYNAK - MASTERS 1500:20:10216:13:3013,713730-204,1971:2840,8
DNCJACHNIEWICZ Dawid 32KLUB HDK PCK "SAPER" PRZY 1PSAP W BRZEGUBRZEGM - SENIOR 21500:38:3572:35:3411,511540-206,3873:2017,9
DNCPIWOWARCZYK Damian 40LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 21500:23:0496:23:1410,914989-207,0662:0728,3
DNCWOŁOCH Justyna 15KRWIODAWSTWO W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 11500:38:4472:20:2210,810800-207,1273:3516,7
DNCRUDZEWICZ Mariusz 81SWINOUJSCIEM - SENIOR 21500:28:0096:28:3510,010000-207,9272:4821,4
DNCMICHALSKI Janusz 85RUDA ŚLĄSKA 9M - WETERAN 11500:55:0700:55:075,55500-212,42710:016,0
DNCBOJDO Klaudia 97RYGLICEK - SENIOR 21500:31:4324:27:125,45420-212,5075:5110,3
DNCCZERWONKA Paweł 79LOTTO RAPTORSBARLINEKM - SENIOR 21500:19:4200:19:424,010675-213,9124:5412,2
DNCKOBIELSKI Przemysław 89KONINM - SENIOR 21500:27:4000:27:403,43444-214,4838:017,5
DNCDANISEWICZ Przemysław 54KLUB HDK PRZY WATWARSZAWAM - SENIOR 11500:16:2300:16:233,02990-214,9375:2811,0
DNCSIERADZKA Aleksandra 46BYDGOSZCZK - SENIOR 11500:19:0000:19:001,01000-216,92719:003,2
Znaleziono 97 wynik(ów)