KREWKI BIEG „DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA”
KREWKI BIEG 2021 - DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA
Organizator : Tryumf
Data : 2021-11-22
Miejsce : Polska
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOWALCZUK Dariusz 55HDK PCK IM. KRZYSZTOFA SKUBLEWSKIEGO PRZY MPK LUBLIN SP. Z O OLUBLINM - SENIOR 21M 11502:44:49240:19:07230,02835820,0000:4383,7
2SZCZUROWSKI Adam 26LEGIONLUBAŃM - MASTERS1M 21503:07:00242:42:00133,0184000-96,9501:2442,7
3GAJEWSKI Tomasz 17KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKURZESZÓWM - SENIOR 23M 61522:00:0011:00:0096,096000-133,95013:454,4
4TKACZ Patryk 86HDK LEGIONGRANICAM - SENIOR 11M 31500:50:07212:55:1192,0124732-138,0000:32110,1
5ALENOWICZ Rafał 30DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS2M 81502:46:4302:46:4371,071035-158,9152:2025,6
6SIEK Michał 103 KLUB HDK PRZY ZSTIO IM. K. GZOWSKIEGO W OPOLUBRZEGM - WETERAN 11M 51501:58:15193:16:4165,396427-164,6291:4833,1
7KUBICZ Justyna 9ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 11K 11501:52:40193:03:1959,959900-170,0501:5231,9
8TONDEL Krzysztof 92BIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 24M 71500:13:28240:35:4658,176170-171,8900:13258,7
9ŻURAWSKI Artur 88PŁOCKM - MASTERS4M 111500:45:52211:14:5154,364536-175,6210:5071,1
10SZCZYPA Bartosz 6BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 12M 101501:08:00241:18:0050,565360-179,4901:2044,5
11PE Kubuś 82LEGION HDKSTALOWA WOLAM - SENIOR 14M 151504:46:52121:19:0249,050726-180,9145:5110,3
12GANCARZ Marek 80BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13M 121500:47:54240:43:5147,563743-182,4741:0059,5
13KOŚMIDER Damian 38CHRZANÓWM - MASTERS6M 161501:00:5473:00:0047,347300-182,6501:1746,6
14LITWA Małgorzata 66ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 1K 21501:02:35243:44:4943,446819-186,5241:2641,6
15BIAŁEK Paweł 35ŁÓDŹM - SENIOR 26M 171501:02:17225:13:2642,247056-187,7181:2840,7
16SIEWKO Piotr 53SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM - WETERAN 12M 201501:03:0593:45:3642,242232-187,7181:2940,2
17JĘDRZEJEWSKI Łukasz 69HDK LEGION PŁOCKBIELSKM - SENIOR 25M 131501:11:06193:56:4342,162462-187,8801:4135,5
18MAZUR Tomasz 31KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 22M 41500:45:42201:05:5540,7104157-189,2961:0753,4
19TAJKOWSKI Wojtek 16BYDGOSZCZM - MASTERS5M 141500:07:03240:58:0139,351370-190,6300:10334,6
20PRUSZAK Julian 14LAERDAL MEDICAL POLANDBYDGOSZCZM - SENIOR 27M 241500:29:00193:08:0335,735671-194,2790:4873,8
21TWARDOCH Krzysztof 1KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS7M 191500:26:00240:21:2235,342591-194,6480:4481,5
22KUBIK Wanda 5ULTRA BESKID SPORTJASIENICAK - SENIOR 21K 31501:31:23172:54:1233,133065-196,8852:4521,7
23WAJDA Bartosz 100KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS9M 271501:09:22169:09:1730,230180-199,7702:1726,1
24MATUS Dawid 59SHDK LEGIONGRUDZIĄDZM - SENIOR 16M 211500:41:39120:21:0430,042160-199,9401:2343,2
25SOBIECKI Dawid 61HDK LEGIONRUMIAM - SENIOR 18M 281500:37:55240:40:5528,528520-201,4301:1945,1
26SZYMLA Mariusz 34HDK "PŁOMIEŃ" KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 210M 291502:36:3472:35:0828,328322-201,6285:3110,9
27PALESKI Tomasz 106LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 17M 231500:28:22222:24:4828,038984-201,9411:0059,2
28ZNÓJ Tomasz 71SFORA - BMKBORKI-PADUCHYM - MASTERS3M 91501:27:20120:32:2327,369990-202,6603:1218,7
29BEDNAREK Marcin 90ŁÓDŹM - MASTERS8M 221500:51:00216:22:5325,740370-204,2401:5930,2
30BRZEZIŃSKI Piotr 44WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 15M 181502:04:2700:54:5425,643717-204,3154:5112,4
31PAWEŁCZYK Adam 84WOJKOWICEM - MASTERS11M 321501:07:09146:45:4725,125143-204,8072:4022,5
32RZOSIŃSKI Paweł 42KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEPIECKIM - SENIOR 28M 251500:23:21242:29:3624,930427-205,0020:5664,1
33TOMACZKOWSKA Bożena 76LEGION HDKKOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 1K 51501:39:54168:09:0324,624617-205,3334:0314,8
34GOSTOMSKA Małgorzata 4CZEMPIŃK - MASTERS 2K 41500:30:34240:17:0224,332788-205,6531:1547,7
35SADOWSKI Krzysztof 11HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 211M 301500:45:55240:39:3624,027000-205,9501:5431,4
36ANDRYSZCZYK Aleksandra 78ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 1K 61501:18:06145:36:4523,923916-206,0343:1518,4
37WOJDANOWSKA Małgorzata 41KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYK - SENIOR 22K 71502:28:4076:55:4921,721733-208,2176:508,8
38FIGA Adam 25GORZKOWICEM - SENIOR 212M 331500:28:01175:45:3121,621635-208,3151:1746,3
39WRÓBEL Grzegorz 45RUDA ŚLĄSKAM - MASTERS12M 341501:02:1997:06:4121,521520-208,4302:5320,7
40BORECKI Wojciech 75PERIO DENTAL CLINIC / OPP SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 213M 351500:30:48192:32:2621,221160-208,7901:2741,2
41OLEJNICZAK Kamil 18KUTNOM - SENIOR 19M 361501:52:4701:52:4721,021000-208,9505:2211,2
42TOMALA Paweł 72KLUB LEGION HDK GIŻYCKOORZYSZM - MASTERS13M 381501:35:0501:40:2320,420400-209,5504:3912,9
43WÓJCIK Tomasz 64BRZEGM - SENIOR 215M 391500:26:57145:23:3419,119120-210,8301:2442,6
44KOLIŃSKI Robert 98WROCŁAWM - MASTERS14M 401500:52:03144:31:3318,718680-211,2702:4721,5
45GŁODZIK Tomasz 23MIELECM - SENIOR 29M 261500:39:26120:35:4418,330252-211,6112:0927,9
46MAZUR Michał 49LEGIONOWOM - SENIOR 216M 411500:16:37192:15:4118,118070-211,8800:5565,2
47TERLECKI Krzysztof 29KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS15M 421500:04:28168:22:2118,018000-211,9500:14241,8
48GRATKOWSKI Michał 12MOSINAM - MASTERS16M 431500:42:0443:25:5218,017966-211,9842:2025,6
49TUDRUJ Andrzej 37SŁUPSKM - MASTERS17M 441501:34:2801:34:2817,917896-212,0545:1611,4
50WARDA Anna 56HDK LEGIONKRAKÓWK - MASTERS 4K 91500:42:04174:33:4317,717726-212,2242:2225,3
51WOŁCZYK Mariusz 94PODOLSZEM - MASTERS18M 451500:50:41120:59:4217,617600-212,3502:5220,8
52BARCIKOWSKI Grzegorz 8HDK LEGION KONSTANCIN-JEZIORNAKONSTANCIN-JEZIORNAM - SENIOR 110M 461501:14:51144:28:3217,617589-212,3614:1514,1
53KRZYWIŃSKI Marcin 22ZABŁUDÓWM - MASTERS10M 311500:22:49192:21:5717,126184-212,8721:2044,9
54KUFEL Marcin 58BREL IISZCZECINM - MASTERS19M 471501:28:0401:28:0417,016982-212,9685:1111,6
55STAWIARZ Przemysław 28PABIANICEM - SENIOR 217M 481500:33:09169:52:0016,916859-213,0911:5730,5
56KOZŁOWSKI Jakub 3HDK CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 218M 491502:09:1526:53:5416,816777-213,1737:427,8
57TRZASKA Anna 105SOSNOWIECK - SENIOR 23K 101500:20:27240:36:0616,616590-213,3601:1348,7
58KŁOBUKOWSKI Filip 93KLUB HDK PCK "SAPER" BRZEGBRZEGM - MASTERS20M 501500:16:05192:33:1416,616550-213,4000:5861,7
59RAJWA Roman 101TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 220M 521501:08:4800:49:1316,316280-213,6704:1314,2
60PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 102BRZEGK - MASTERS 6K 121500:52:40240:36:3516,116111-213,8393:1618,4
61CHABIŃSKI Artur 87SZCZECINM - SENIOR 221M 531500:54:54216:35:2116,116100-213,8503:2417,6
62KUCHARSKI Piotr 95HDK LEGIONPARCELAM - SENIOR 222M 541500:45:0396:33:1215,915930-214,0202:4921,2
63HELLER Zdzisław 68HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 21M 551502:05:1002:05:1015,915890-214,0607:527,6
64NIEZNAŃSKI Adam 10TEAM NIEZNAŃSKIUHERCE MINERALNEM - MASTERS21M 581501:10:3324:42:2815,815770-214,1804:2813,4
65BIS Sławomir 99WARSZAWAM - MASTERS22M 601501:28:2001:28:2015,615550-214,4005:4010,6
66SOWIŃSKI Kamil 20HDK PCK KMP CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 226M 611502:41:2501:07:3815,515540-214,41010:235,8
67WICINSKI Sławomir 91TORUŃM - SENIOR 227M 621500:28:29240:48:4715,415431-214,5191:5032,5
68KURZYŃSKI Ryszard 51HDK PCK PRZY OPP W SZCZECINIEPYRZYCEM - WETERAN 13M 631500:15:23168:59:5615,415430-214,5200:5960,2
69ORYCH Jacek 107MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS23M 661500:02:53253:46:3415,115149-214,8010:11315,2
70ŁĘSZCZAK Jarosław 48KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃGAJ WIELKIM - SENIOR 230M 681501:41:5501:41:5515,115090-214,8606:458,9
71NASKRĘT Mariusz 67WARSZAWA - WESOŁAM - MASTERS24M 691501:10:5624:38:2415,115090-214,8604:4212,8
72LIPKA Paweł 60HDK LEGIONBYTOMM - SENIOR 231M 701501:49:2401:49:2415,015030-214,9207:168,2
73KREROWICZ Grzegorz 33NOWY SACZM - WETERAN 15M 711501:20:5401:20:5415,015010-214,9405:2311,1
74WĄDOŁOWSKI Sławomir 43WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS25M 721501:18:0901:18:0915,015008-214,9425:1211,5
75MOZER Adrian 83OPOLEM - SENIOR 214M 371500:16:16168:16:5115,021000-214,9501:0555,3
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
76GÓRA Gracjan 47SZCZECINM - SENIOR 219M 511500:59:21144:27:4714,216470-215,7304:1014,4
77KONIECZNY Bartosz 108WARTA OBRZYCKOWRONKIM - SENIOR 224M 571500:10:31240:40:2613,715774-216,2830:4678,0
78LIPIECKA-PISZ Agnieszka 19KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKUJASŁOK - MASTERS 5K 111500:32:04193:16:2213,416502-216,5142:2325,1
79JASTRZĘBSKI Tomasz 65LEGION HDK ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 225M 591500:12:05240:21:3012,015770-217,9271:0059,7
80BORKOWSKA Anna 74SZCZECINK - SENIOR 24K 131500:27:21240:28:3311,215720-218,7302:2624,6
81CZYŻ Mateusz 77LEGION HDK ODZIAŁ INTERNETOWYOŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 223M 561500:17:38219:24:0810,615831-219,3021:3936,2
82KOWALSKA Katarzyna 73ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4OSTROŁĘKAK - MASTERS 3K 81500:23:55241:20:1710,421653-219,5252:1726,2
83SOLECKI Marek 57WSCHOWAM - WETERAN 14M 641500:35:05144:33:3410,315340-219,6503:2417,6
84SZYMUŚ Michał 13SKAWINAM - SENIOR 228M 651500:23:3952:24:1910,215251-219,7592:1925,9
85DUCHNOWSKI Paweł 62OLECKOM - SENIOR 229M 671501:42:33188:02:519,415128-220,53810:535,5
86WASIŃSKA Marta 36KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:51:3300:51:335,415319-224,5729:356,3
Niesklasyfikowani
DNCPIWOWARCZYK Damian 40LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 21500:23:35242:27:0315,014989-214,9611:3438,1
DNCJAKOB Marta 2SKWIERZYNAK - MASTERS 1500:20:10216:13:3013,713730-216,2201:2840,8
DNCJACHNIEWICZ Dawid 32KLUB HDK PCK "SAPER" PRZY 1PSAP W BRZEGUBRZEGM - SENIOR 21500:38:3572:35:3411,511540-218,4103:2017,9
DNCWOŁOCH Justyna 15KRWIODAWSTWO W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 11500:38:4472:20:2210,810800-219,1503:3516,7
DNCRUDZEWICZ Mariusz 81SWINOUJSCIEM - SENIOR 21500:28:0096:28:3510,010000-219,9502:4821,4
DNCMICHALSKI Janusz 85RUDA ŚLĄSKA 9M - WETERAN 11500:55:0700:55:075,55500-224,45010:016,0
DNCBOJDO Klaudia 97RYGLICEK - SENIOR 21500:31:4324:27:125,45420-224,5305:5110,3
DNCCZERWONKA Paweł 79LOTTO RAPTORSBARLINEKM - SENIOR 21500:19:4200:19:424,010675-225,9354:5412,2
DNCKOBIELSKI Przemysław 89KONINM - SENIOR 21500:27:4000:27:403,43444-226,5068:017,5
DNCDANISEWICZ Przemysław 54KLUB HDK PRZY WATWARSZAWAM - SENIOR 11500:16:2300:16:233,02990-226,9605:2811,0
DNCSIERADZKA Aleksandra 46BYDGOSZCZK - SENIOR 11500:19:0000:19:001,01000-228,95019:003,2
Znaleziono 97 wynik(ów)