KREWKI BIEG „DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA”
KREWKI BIEG 2021 - DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA
Organizator : Tryumf
Data : 2021-11-22
Miejsce : Polska
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOWALCZUK Dariusz 55HDK PCK IM. KRZYSZTOFA SKUBLEWSKIEGO PRZY MPK LUBLIN SP. Z O OLUBLINM - SENIOR 21M 11502:17:55336:19:07283,62835820,0000:29123,4
2SZCZUROWSKI Adam 26LEGIONLUBAŃM - MASTERS1M 21503:07:00338:42:00184,0184000-99,5821:0059,0
3TKACZ Patryk 86HDK LEGIONGRANICAM - SENIOR 11M 31500:53:08341:15:41124,7124732-158,8500:25140,9
4MAZUR Tomasz 31KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 22M 41501:23:38348:39:09104,2104157-179,4250:4874,7
5SIEK Michał 103 KLUB HDK PRZY ZSTIO IM. K. GZOWSKIEGO W OPOLUBRZEGM - WETERAN 11M 51501:19:32337:16:4196,496427-187,1550:4972,7
6GAJEWSKI Tomasz 17KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKURZESZÓWM - SENIOR 23M 61522:00:0011:00:0096,096000-187,58213:454,4
7TONDEL Krzysztof 92BIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 24M 71500:57:03336:35:4676,276170-207,4120:4480,1
8ALENOWICZ Rafał 30DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS2M 81502:46:4302:46:4371,071035-212,5472:2025,6
9ZNÓJ Tomasz 71SFORA - BMKBORKI-PADUCHYM - MASTERS3M 91507:16:19336:32:2370,069990-213,5926:149,6
10SZCZYPA Bartosz 6BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 12M 101500:59:00337:18:0065,465360-218,2220:5466,5
11ŻURAWSKI Artur 88PŁOCKM - MASTERS4M 111501:03:48264:42:3464,564536-219,0460:5960,7
12GANCARZ Marek 80BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13M 121500:45:18335:56:3163,763743-219,8390:4284,4
13JĘDRZEJEWSKI Łukasz 69HDK LEGION PŁOCKBIELSKM - SENIOR 25M 131501:04:44335:56:5462,562462-221,1201:0257,9
14KUBICZ Justyna 9ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 11K 11501:52:40193:03:1959,959900-223,6821:5231,9
15TAJKOWSKI Wojtek 16BYDGOSZCZM - MASTERS5M 141500:41:02336:58:0151,451370-232,2120:4775,1
16PE Kubuś 82LEGION HDKSTALOWA WOLAM - SENIOR 14M 151501:25:03313:44:3850,750726-232,8561:4035,8
17KOŚMIDER Damian 38CHRZANÓWM - MASTERS6M 161501:00:5473:00:0047,347300-236,2821:1746,6
18BIAŁEK Paweł 35ŁÓDŹM - SENIOR 26M 171500:32:12273:12:5847,147056-236,5260:4187,7
19LITWA Małgorzata 66ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 1K 21500:56:36285:21:1146,846819-236,7631:1249,6
20BRZEZIŃSKI Piotr 44WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 15M 181502:10:00264:54:5443,743717-239,8652:5820,2
21TWARDOCH Krzysztof 1KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS7M 191500:16:03336:21:2242,642591-240,9910:22159,2
22SIEWKO Piotr 53SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM - WETERAN 12M 201501:03:0593:45:3642,242232-241,3501:2940,2
23MATUS Dawid 59SHDK LEGIONGRUDZIĄDZM - SENIOR 16M 211501:05:44288:21:0442,242160-241,4221:3338,5
24BEDNAREK Marcin 90ŁÓDŹM - MASTERS8M 221500:24:00336:22:5340,440370-243,2120:35100,9
25PALESKI Tomasz 106LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 17M 231501:16:20344:55:0039,038984-244,5981:5730,6
26PRUSZAK Julian 14LAERDAL MEDICAL POLANDBYDGOSZCZM - SENIOR 27M 241500:29:00193:08:0335,735671-247,9110:4873,8
27KUBIK Wanda 5ULTRA BESKID SPORTJASIENICAK - SENIOR 21K 31501:31:23172:54:1233,133065-250,5172:4521,7
28GOSTOMSKA Małgorzata 4CZEMPIŃK - MASTERS 2K 41500:26:42336:17:0232,832788-250,7940:4873,7
29RZOSIŃSKI Paweł 42KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEPIECKIM - SENIOR 28M 251500:10:29323:51:3630,430427-253,1550:20174,1
30GŁODZIK Tomasz 23MIELECM - SENIOR 29M 261500:43:51336:35:4430,330252-253,3301:2641,4
31WAJDA Bartosz 100KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS9M 271501:09:22169:09:1730,230180-253,4022:1726,1
32SOBIECKI Dawid 61HDK LEGIONRUMIAM - SENIOR 18M 281500:37:55240:40:5528,528520-255,0621:1945,1
33SZYMLA Mariusz 34HDK "PŁOMIEŃ" KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 210M 291502:36:3472:35:0828,328322-255,2605:3110,9
34SADOWSKI Krzysztof 11HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 211M 301500:44:08336:39:3627,027000-256,5821:3836,7
35KRZYWIŃSKI Marcin 22ZABŁUDÓWM - MASTERS10M 311500:37:45288:21:5726,226184-257,3981:2641,6
36PAWEŁCZYK Adam 84WOJKOWICEM - MASTERS11M 321501:07:09146:45:4725,125143-258,4392:4022,5
37TOMACZKOWSKA Bożena 76LEGION HDKKOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 1K 51501:39:54168:09:0324,624617-258,9654:0314,8
38ANDRYSZCZYK Aleksandra 78ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 1K 61501:18:06145:36:4523,923916-259,6663:1518,4
39WOJDANOWSKA Małgorzata 41KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYK - SENIOR 22K 71502:28:4076:55:4921,721733-261,8496:508,8
40KOWALSKA Katarzyna 73ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4OSTROŁĘKAK - MASTERS 3K 81501:26:23337:20:1721,721653-261,9293:5915,0
41FIGA Adam 25GORZKOWICEM - SENIOR 212M 331500:28:01175:45:3121,621635-261,9471:1746,3
42WRÓBEL Grzegorz 45RUDA ŚLĄSKAM - MASTERS12M 341501:02:1997:06:4121,521520-262,0622:5320,7
43BORECKI Wojciech 75PERIO DENTAL CLINIC / OPP SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 213M 351500:30:48192:32:2621,221160-262,4221:2741,2
44OLEJNICZAK Kamil 18KUTNOM - SENIOR 19M 361501:52:4701:52:4721,021000-262,5825:2211,2
45MOZER Adrian 83OPOLEM - SENIOR 214M 371500:17:01336:16:5121,021000-262,5820:4874,0
46TOMALA Paweł 72KLUB LEGION HDK GIŻYCKOORZYSZM - MASTERS13M 381501:35:0501:40:2320,420400-263,1824:3912,9
47WÓJCIK Tomasz 64BRZEGM - SENIOR 215M 391500:26:57145:23:3419,119120-264,4621:2442,6
48KOLIŃSKI Robert 98WROCŁAWM - MASTERS14M 401500:52:03144:31:3318,718680-264,9022:4721,5
49MAZUR Michał 49LEGIONOWOM - SENIOR 216M 411500:16:37192:15:4118,118070-265,5120:5565,2
50TERLECKI Krzysztof 29KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS15M 421500:04:28168:22:2118,018000-265,5820:14241,8
51GRATKOWSKI Michał 12MOSINAM - MASTERS16M 431500:42:0443:25:5218,017966-265,6162:2025,6
52TUDRUJ Andrzej 37SŁUPSKM - MASTERS17M 441501:34:2801:34:2817,917896-265,6865:1611,4
53WARDA Anna 56HDK LEGIONKRAKÓWK - MASTERS 4K 91500:42:04174:33:4317,717726-265,8562:2225,3
54WOŁCZYK Mariusz 94PODOLSZEM - MASTERS18M 451500:50:41120:59:4217,617600-265,9822:5220,8
55BARCIKOWSKI Grzegorz 8HDK LEGION KONSTANCIN-JEZIORNAKONSTANCIN-JEZIORNAM - SENIOR 110M 461501:14:51144:28:3217,617589-265,9934:1514,1
56KUFEL Marcin 58BREL IISZCZECINM - MASTERS19M 471501:28:0401:28:0417,016982-266,6005:1111,6
57STAWIARZ Przemysław 28PABIANICEM - SENIOR 217M 481500:33:09169:52:0016,916859-266,7231:5730,5
58KOZŁOWSKI Jakub 3HDK CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 218M 491502:09:1526:53:5416,816777-266,8057:427,8
59TRZASKA Anna 105SOSNOWIECK - SENIOR 23K 101500:20:27240:36:0616,616590-266,9921:1348,7
60KŁOBUKOWSKI Filip 93KLUB HDK PCK "SAPER" BRZEGBRZEGM - MASTERS20M 501500:16:05192:33:1416,616550-267,0320:5861,7
61LIPIECKA-PISZ Agnieszka 19KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKUJASŁOK - MASTERS 5K 111500:29:52265:16:2216,516502-267,0801:4833,2
62GÓRA Gracjan 47SZCZECINM - SENIOR 219M 511500:15:52312:27:4716,516470-267,1120:5762,3
63RAJWA Roman 101TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 220M 521501:08:4800:49:1316,316280-267,3024:1314,2
64PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 102BRZEGK - MASTERS 6K 121500:52:40240:36:3516,116111-267,4713:1618,4
65CHABIŃSKI Artur 87SZCZECINM - SENIOR 221M 531500:54:54216:35:2116,116100-267,4823:2417,6
66KUCHARSKI Piotr 95HDK LEGIONPARCELAM - SENIOR 222M 541500:45:0396:33:1215,915930-267,6522:4921,2
67HELLER Zdzisław 68HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 21M 551502:05:1002:05:1015,915890-267,6927:527,6
68CZYŻ Mateusz 77LEGION HDK ODZIAŁ INTERNETOWYOŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 223M 561500:29:50267:18:5615,815831-267,7511:5331,8
69KONIECZNY Bartosz 108WARTA OBRZYCKOWRONKIM - SENIOR 224M 571500:11:26312:40:2615,815774-267,8080:4382,8
70NIEZNAŃSKI Adam 10TEAM NIEZNAŃSKIUHERCE MINERALNEM - MASTERS21M 581501:10:3324:42:2815,815770-267,8124:2813,4
71JASTRZĘBSKI Tomasz 65LEGION HDK ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 225M 591500:21:16312:21:3015,815770-267,8121:2044,5
72BORKOWSKA Anna 74SZCZECINK - SENIOR 24K 131500:40:00264:28:3315,715720-267,8622:3223,6
73BIS Sławomir 99WARSZAWAM - MASTERS22M 601501:28:2001:28:2015,615550-268,0325:4010,6
74SOWIŃSKI Kamil 20HDK PCK KMP CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 226M 611502:41:2501:07:3815,515540-268,04210:235,8
75WICINSKI Sławomir 91TORUŃM - SENIOR 227M 621500:28:29240:48:4715,415431-268,1511:5032,5
76KURZYŃSKI Ryszard 51HDK PCK PRZY OPP W SZCZECINIEPYRZYCEM - WETERAN 13M 631500:15:23168:59:5615,415430-268,1520:5960,2
77SOLECKI Marek 57WSCHOWAM - WETERAN 14M 641500:32:16312:33:3415,315340-268,2422:0628,5
78WASIŃSKA Marta 36KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:29:19311:50:1915,315319-268,2631:5431,4
79SZYMUŚ Michał 13SKAWINAM - SENIOR 228M 651500:23:18289:15:1715,315251-268,3311:3139,3
80ORYCH Jacek 107MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS23M 661500:02:53253:46:3415,115149-268,4330:11315,2
81DUCHNOWSKI Paweł 62OLECKOM - SENIOR 229M 671500:35:14310:38:3215,115128-268,4542:1925,8
82ŁĘSZCZAK Jarosław 48KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃGAJ WIELKIM - SENIOR 230M 681501:41:5501:41:5515,115090-268,4926:458,9
83NASKRĘT Mariusz 67WARSZAWA - WESOŁAM - MASTERS24M 691501:10:5624:38:2415,115090-268,4924:4212,8
84LIPKA Paweł 60HDK LEGIONBYTOMM - SENIOR 231M 701501:49:2401:49:2415,015030-268,5527:168,2
85KREROWICZ Grzegorz 33NOWY SACZM - WETERAN 15M 711501:20:5401:20:5415,015010-268,5725:2311,1
86WĄDOŁOWSKI Sławomir 43WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS25M 721501:18:0901:18:0915,015008-268,5745:1211,5
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
Niesklasyfikowani
DNCPIWOWARCZYK Damian 40LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 21500:23:35242:27:0315,014989-268,5931:3438,1
DNCJAKOB Marta 2SKWIERZYNAK - MASTERS 1500:20:10216:13:3013,713730-269,8521:2840,8
DNCJACHNIEWICZ Dawid 32KLUB HDK PCK "SAPER" PRZY 1PSAP W BRZEGUBRZEGM - SENIOR 21500:38:3572:35:3411,511540-272,0423:2017,9
DNCWOŁOCH Justyna 15KRWIODAWSTWO W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 11500:38:4472:20:2210,810800-272,7823:3516,7
DNCCZERWONKA Paweł 79LOTTO RAPTORSBARLINEKM - SENIOR 21500:35:05264:19:4210,710675-272,9073:1718,3
DNCRUDZEWICZ Mariusz 81SWINOUJSCIEM - SENIOR 21500:28:0096:28:3510,010000-273,5822:4821,4
DNCMICHALSKI Janusz 85RUDA ŚLĄSKA 9M - WETERAN 11500:55:0700:55:075,55500-278,08210:016,0
DNCBOJDO Klaudia 97RYGLICEK - SENIOR 21500:31:4324:27:125,45420-278,1625:5110,3
DNCKOBIELSKI Przemysław 89KONINM - SENIOR 21500:27:4000:27:403,43444-280,1388:017,5
DNCDANISEWICZ Przemysław 54KLUB HDK PRZY WATWARSZAWAM - SENIOR 11500:16:2300:16:233,02990-280,5925:2811,0
DNCSIERADZKA Aleksandra 46BYDGOSZCZK - SENIOR 11500:19:0000:19:001,01000-282,58219:003,2
Znaleziono 97 wynik(ów)