KREWKI BIEG „DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA”
KREWKI BIEG 2021 - DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA
Organizator : Tryumf
Data : 2021-11-22
Miejsce : Polska
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GAJEWSKI Tomasz 17KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKURZESZÓWM - SENIOR 23M 61522:00:0011:00:0096,0960000,00013:454,4
2ALENOWICZ Rafał 30DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS2M 81502:46:4302:46:4371,071035-24,9652:2025,6
3BRZEZIŃSKI Piotr 44WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 15M 181502:04:2700:54:5425,643717-70,3654:5112,4
4KOŚMIDER Damian 38CHRZANÓWM - MASTERS6M 161501:00:0025:00:0024,047300-72,0002:3024,0
5KUBIK Wanda 5ULTRA BESKID SPORTJASIENICAK - SENIOR 21K 31504:54:1204:54:1222,133065-73,90013:184,5
6OLEJNICZAK Kamil 18KUTNOM - SENIOR 19M 361501:52:4701:52:4721,021000-75,0005:2211,2
7SZCZUROWSKI Adam 26LEGIONLUBAŃM - MASTERS1M 21502:48:0026:42:0021,0184000-75,0008:007,5
8PRUSZAK Julian 14LAERDAL MEDICAL POLANDBYDGOSZCZM - SENIOR 27M 241501:14:5625:08:0320,535671-75,5463:3916,4
9TOMALA Paweł 72KLUB LEGION HDK GIŻYCKOORZYSZM - MASTERS13M 381501:35:0501:40:2320,420400-75,6004:3912,9
10TKACZ Patryk 86HDK LEGIONGRANICAM - SENIOR 11M 31500:53:2524:30:0120,3124732-75,7442:3822,8
11TUDRUJ Andrzej 37SŁUPSKM - MASTERS17M 441501:34:2801:34:2817,917896-78,1045:1611,4
12KUFEL Marcin 58BREL IISZCZECINM - MASTERS19M 471501:28:0401:28:0417,016982-79,0185:1111,6
13KOZŁOWSKI Jakub 3HDK CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 218M 491502:09:1526:53:5416,816777-79,2237:427,8
14RAJWA Roman 101TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 220M 521501:08:4800:49:1316,316280-79,7204:1314,2
15HELLER Zdzisław 68HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 21M 551502:05:1002:05:1015,915890-80,1107:527,6
16NIEZNAŃSKI Adam 10TEAM NIEZNAŃSKIUHERCE MINERALNEM - MASTERS21M 581501:10:3324:42:2815,815770-80,2304:2813,4
17RZOSIŃSKI Paweł 42KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEPIECKIM - SENIOR 28M 251500:54:1026:26:0315,630427-80,3783:2817,3
18BIS Sławomir 99WARSZAWAM - MASTERS22M 601501:28:2001:28:2015,615550-80,4505:4010,6
19SOWIŃSKI Kamil 20HDK PCK KMP CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 226M 611502:41:2501:07:3815,515540-80,46010:235,8
20LITWA Małgorzata 66ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 1K 21501:25:3623:25:4415,546819-80,5155:3110,9
21SIEWKO Piotr 53SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM - WETERAN 12M 201501:37:3501:37:3515,242232-80,7566:249,4
22GANCARZ Marek 80BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13M 121500:42:4125:16:5115,163743-80,8572:4921,3
23ŁĘSZCZAK Jarosław 48KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃGAJ WIELKIM - SENIOR 230M 681501:41:5501:41:5515,115090-80,9106:458,9
24NASKRĘT Mariusz 67WARSZAWA - WESOŁAM - MASTERS24M 691501:10:5624:38:2415,115090-80,9104:4212,8
25LIPKA Paweł 60HDK LEGIONBYTOMM - SENIOR 231M 701501:49:2401:49:2415,015030-80,9707:168,2
26KREROWICZ Grzegorz 33NOWY SACZM - WETERAN 15M 711501:20:5401:20:5415,015010-80,9905:2311,1
27WĄDOŁOWSKI Sławomir 43WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS25M 721501:18:0901:18:0915,015008-80,9925:1211,5
28GRATKOWSKI Michał 12MOSINAM - MASTERS16M 431500:49:2819:22:0215,017966-80,9973:1718,2
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
29WÓJCIK Tomasz 64BRZEGM - SENIOR 215M 391501:23:3401:23:3414,319120-81,7305:5110,2
30ANDRYSZCZYK Aleksandra 78ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 1K 61501:36:4501:36:4512,923916-83,1197:308,0
31TOMACZKOWSKA Bożena 76LEGION HDKKOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 1K 51501:38:2101:38:2112,424617-83,6327:577,5
32TERLECKI Krzysztof 29KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS15M 421500:06:2224:22:2112,118000-83,8900:31114,1
33SIEK Michał 103 KLUB HDK PRZY ZSTIO IM. K. GZOWSKIEGO W OPOLUBRZEGM - WETERAN 11M 51501:16:4101:16:4111,696427-84,3916:369,1
34SOBIECKI Dawid 61HDK LEGIONRUMIAM - SENIOR 18M 281500:26:0324:40:5511,528520-84,4622:1526,6
35LIPIECKA-PISZ Agnieszka 19KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKUJASŁOK - MASTERS 5K 111500:41:5225:16:2211,316502-84,7013:4216,2
36MAZUR Michał 49LEGIONOWOM - SENIOR 216M 411500:49:4724:15:4111,118070-84,9504:3013,3
37WRÓBEL Grzegorz 45RUDA ŚLĄSKAM - MASTERS12M 341501:06:4101:06:4111,021520-84,9806:039,9
38KOWALCZUK Dariusz 55HDK PCK IM. KRZYSZTOFA SKUBLEWSKIEGO PRZY MPK LUBLIN SP. Z O OLUBLINM - SENIOR 21M 11501:50:4424:19:0710,9283582-85,05910:075,9
39PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 102BRZEGK - MASTERS 6K 121500:35:0624:36:3510,716111-85,2973:1618,3
40TONDEL Krzysztof 92BIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 24M 71500:11:4424:35:4610,576170-85,5301:0753,5
41PALESKI Tomasz 106LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 17M 231502:06:5309:31:0210,438984-85,56912:094,9
42KUBICZ Justyna 9ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 11K 11501:03:1901:03:1910,359900-85,7006:089,8
43JĘDRZEJEWSKI Łukasz 69HDK LEGION PŁOCKBIELSKM - SENIOR 25M 131501:00:5001:00:5010,362462-85,7335:5510,1
44WOJDANOWSKA Małgorzata 41KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYK - SENIOR 22K 71501:06:3001:06:3010,221733-85,7956:309,2
45WICINSKI Sławomir 91TORUŃM - SENIOR 227M 621500:48:4700:48:4710,115431-85,8814:4912,4
46MAZUR Tomasz 31KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 22M 41500:30:4533:28:2510,1104157-85,9183:0219,7
47WAJDA Bartosz 100KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS9M 271501:09:1701:09:1710,130180-85,9406:538,7
48PAWEŁCZYK Adam 84WOJKOWICEM - MASTERS11M 321500:35:3234:16:3810,025143-85,9953:3316,9
49BIAŁEK Paweł 35ŁÓDŹM - SENIOR 26M 171500:15:1338:14:379,247056-86,7941:3936,3
50SZCZYPA Bartosz 6BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 12M 101501:04:0025:18:009,265360-86,8206:588,6
51TAJKOWSKI Wojtek 16BYDGOSZCZM - MASTERS5M 141500:07:1524:58:019,151370-86,9400:4875,0
52WOŁCZYK Mariusz 94PODOLSZEM - MASTERS18M 451500:59:4200:59:429,017600-87,0506:409,0
53TWARDOCH Krzysztof 1KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS7M 191500:38:4024:21:228,542591-87,4524:3113,3
54KOWALSKA Katarzyna 73ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4OSTROŁĘKAK - MASTERS 3K 81501:20:1701:20:178,421653-87,5829:326,3
55KURZYŃSKI Ryszard 51HDK PCK PRZY OPP W SZCZECINIEPYRZYCEM - WETERAN 13M 631500:59:5600:59:568,115430-87,9207:258,1
56KOLIŃSKI Robert 98WROCŁAWM - MASTERS14M 401500:10:1624:31:337,718680-88,2801:1945,1
57KUCHARSKI Piotr 95HDK LEGIONPARCELAM - SENIOR 222M 541500:33:1200:33:127,415930-88,5804:2813,4
58KONIECZNY Bartosz 108WARTA OBRZYCKOWRONKIM - SENIOR 224M 571500:40:2600:40:267,215774-88,7985:3610,7
59CZYŻ Mateusz 77LEGION HDK ODZIAŁ INTERNETOWYOŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 223M 561500:20:0323:51:407,015831-88,9962:5121,0
60WARDA Anna 56HDK LEGIONKRAKÓWK - MASTERS 4K 91501:17:5606:26:516,917726-89,11811:195,3
61CHABIŃSKI Artur 87SZCZECINM - SENIOR 221M 531500:35:2100:35:216,516100-89,5305:2711,0
62ŻURAWSKI Artur 88PŁOCKM - MASTERS4M 111500:37:3300:37:336,464536-89,6335:5310,2
63PE Kubuś 82LEGION HDKSTALOWA WOLAM - SENIOR 14M 151500:33:5223:58:406,350726-89,6535:2011,2
64GŁODZIK Tomasz 23MIELECM - SENIOR 29M 261500:35:4400:35:446,230252-89,8265:4710,4
65SZYMLA Mariusz 34HDK "PŁOMIEŃ" KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 210M 291500:35:0800:35:086,028322-90,0005:5110,2
66MOZER Adrian 83OPOLEM - SENIOR 214M 371500:16:4524:16:516,021000-90,0002:4721,5
67KŁOBUKOWSKI Filip 93KLUB HDK PCK "SAPER" BRZEGBRZEGM - MASTERS20M 501500:31:3524:33:145,716550-90,2905:3110,8
68BORECKI Wojciech 75PERIO DENTAL CLINIC / OPP SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 213M 351500:32:2600:32:265,421160-90,5765:5810,0
69WASIŃSKA Marta 36KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:51:3300:51:335,415319-90,6229:356,3
70ORYCH Jacek 107MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS23M 661501:01:4701:01:475,415149-90,64911:325,2
71SZYMUŚ Michał 13SKAWINAM - SENIOR 228M 651500:24:0200:24:025,115251-90,9124:4312,7
72BARCIKOWSKI Grzegorz 8HDK LEGION KONSTANCIN-JEZIORNAKONSTANCIN-JEZIORNAM - SENIOR 110M 461500:28:3200:28:325,117589-90,9315:3710,7
73SOLECKI Marek 57WSCHOWAM - WETERAN 14M 641500:33:3400:33:345,115340-90,9506:389,0
74ZNÓJ Tomasz 71SFORA - BMKBORKI-PADUCHYM - MASTERS3M 91500:32:2300:32:235,069990-90,9706:269,3
75STAWIARZ Przemysław 28PABIANICEM - SENIOR 217M 481500:26:2400:26:245,016859-90,9825:1511,4
76JASTRZĘBSKI Tomasz 65LEGION HDK ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 225M 591500:41:4600:21:304,715770-91,3408:576,7
77MATUS Dawid 59SHDK LEGIONGRUDZIĄDZM - SENIOR 16M 211500:21:0400:21:044,642160-91,4104:3513,1
78KRZYWIŃSKI Marcin 22ZABŁUDÓWM - MASTERS10M 311500:21:5700:21:574,626184-91,4484:4912,4
79TRZASKA Anna 105SOSNOWIECK - SENIOR 23K 101500:36:0600:36:064,116590-91,8708:446,9
80FIGA Adam 25GORZKOWICEM - SENIOR 212M 331500:28:4500:28:454,021635-91,9607:068,4
81GÓRA Gracjan 47SZCZECINM - SENIOR 219M 511500:27:4700:27:474,016470-91,9806:548,7
82SADOWSKI Krzysztof 11HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 211M 301500:54:2824:39:364,027000-92,00013:374,4
83BORKOWSKA Anna 74SZCZECINK - SENIOR 24K 131500:28:3300:28:333,815720-92,1807:288,0
84GOSTOMSKA Małgorzata 4CZEMPIŃK - MASTERS 2K 41500:17:3324:17:022,432788-93,6377:258,1
85DUCHNOWSKI Paweł 62OLECKOM - SENIOR 229M 671500:12:0600:12:062,115128-93,8705:4010,6
86BEDNAREK Marcin 90ŁÓDŹM - MASTERS8M 221500:22:5300:22:531,540370-94,50015:153,9
Niesklasyfikowani
DNCPIWOWARCZYK Damian 40LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 21500:31:1900:31:196,414989-89,6344:5512,2
DNCJACHNIEWICZ Dawid 32KLUB HDK PCK "SAPER" PRZY 1PSAP W BRZEGUBRZEGM - SENIOR 21500:35:3400:35:345,611540-90,4506:249,4
DNCMICHALSKI Janusz 85RUDA ŚLĄSKA 9M - WETERAN 11500:55:0700:55:075,55500-90,50010:016,0
DNCBOJDO Klaudia 97RYGLICEK - SENIOR 21500:31:4324:27:125,45420-90,5805:5110,3
DNCJAKOB Marta 2SKWIERZYNAK - MASTERS 1500:20:1324:13:305,313730-90,7203:4915,7
DNCRUDZEWICZ Mariusz 81SWINOUJSCIEM - SENIOR 21500:28:3500:28:355,010000-91,0005:4310,5
DNCWOŁOCH Justyna 15KRWIODAWSTWO W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 11500:30:1600:20:224,810800-91,1806:169,6
DNCCZERWONKA Paweł 79LOTTO RAPTORSBARLINEKM - SENIOR 21500:19:4200:19:424,010675-91,9854:5412,2
DNCKOBIELSKI Przemysław 89KONINM - SENIOR 21500:27:4000:27:403,43444-92,5568:017,5
DNCDANISEWICZ Przemysław 54KLUB HDK PRZY WATWARSZAWAM - SENIOR 11500:16:2300:16:233,02990-93,0105:2811,0
DNCSIERADZKA Aleksandra 46BYDGOSZCZK - SENIOR 11500:19:0000:19:001,01000-95,00019:003,2
Znaleziono 97 wynik(ów)