KREWKI BIEG „DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA”
KREWKI BIEG 2021 - DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA
Organizator : Tryumf
Data : 2021-11-22
Miejsce : Polska
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GAJEWSKI Tomasz 17KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKURZESZÓWM - SENIOR 23M 61522:00:0011:00:0096,0960000,00013:454,4
2ALENOWICZ Rafał 30DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS2M 81502:46:4302:46:4371,071035-24,9652:2025,6
3KOWALCZUK Dariusz 55HDK PCK IM. KRZYSZTOFA SKUBLEWSKIEGO PRZY MPK LUBLIN SP. Z O OLUBLINM - SENIOR 21M 11506:45:5948:19:0739,3283582-56,74610:205,8
4KOŚMIDER Damian 38CHRZANÓWM - MASTERS6M 161501:00:0049:00:0035,247300-60,8001:4235,2
5SZCZUROWSKI Adam 26LEGIONLUBAŃM - MASTERS1M 21503:29:0050:42:0035,0184000-61,0005:5810,0
6TKACZ Patryk 86HDK LEGIONGRANICAM - SENIOR 11M 31500:48:3642:36:2730,6124732-65,4151:3537,8
7GANCARZ Marek 80BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13M 121501:31:1250:37:4730,363743-65,6893:0019,9
8SIEWKO Piotr 53SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM - WETERAN 12M 201501:25:3646:32:3330,242232-65,7812:4921,2
9KUBICZ Justyna 9ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 11K 11502:37:4449:03:1929,359900-66,7005:2311,1
10BRZEZIŃSKI Piotr 44WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 15M 181502:04:2700:54:5425,643717-70,3654:5112,4
11KUBIK Wanda 5ULTRA BESKID SPORTJASIENICAK - SENIOR 21K 31504:54:1204:54:1222,133065-73,90013:184,5
12OLEJNICZAK Kamil 18KUTNOM - SENIOR 19M 361501:52:4701:52:4721,021000-75,0005:2211,2
13SIEK Michał 103 KLUB HDK PRZY ZSTIO IM. K. GZOWSKIEGO W OPOLUBRZEGM - WETERAN 11M 51501:03:1849:16:4120,896427-75,1553:0219,8
14PRUSZAK Julian 14LAERDAL MEDICAL POLANDBYDGOSZCZM - SENIOR 27M 241501:14:5625:08:0320,535671-75,5463:3916,4
15TOMALA Paweł 72KLUB LEGION HDK GIŻYCKOORZYSZM - MASTERS13M 381501:35:0501:40:2320,420400-75,6004:3912,9
16TONDEL Krzysztof 92BIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 24M 71500:53:0548:35:4619,876170-76,2302:4122,3
17BIAŁEK Paweł 35ŁÓDŹM - SENIOR 26M 171501:05:0759:11:3919,747056-76,2783:1818,2
18LITWA Małgorzata 66ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 1K 21500:47:2347:17:5419,346819-76,6952:2724,4
19MAZUR Tomasz 31KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 22M 41501:07:3757:11:1919,2104157-76,8133:3117,0
20TAJKOWSKI Wojtek 16BYDGOSZCZM - MASTERS5M 141501:00:0048:58:0118,151370-77,8603:1818,1
21GRATKOWSKI Michał 12MOSINAM - MASTERS16M 431500:42:0443:25:5218,017966-78,0342:2025,6
22TUDRUJ Andrzej 37SŁUPSKM - MASTERS17M 441501:34:2801:34:2817,917896-78,1045:1611,4
23KUFEL Marcin 58BREL IISZCZECINM - MASTERS19M 471501:28:0401:28:0417,016982-79,0185:1111,6
24PE Kubuś 82LEGION HDKSTALOWA WOLAM - SENIOR 14M 151503:45:3146:09:2216,950726-79,09313:204,5
25KOZŁOWSKI Jakub 3HDK CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 218M 491502:09:1526:53:5416,816777-79,2237:427,8
26ŻURAWSKI Artur 88PŁOCKM - MASTERS4M 111500:56:1944:05:3716,464536-79,5563:2517,5
27RAJWA Roman 101TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 220M 521501:08:4800:49:1316,316280-79,7204:1314,2
28ZNÓJ Tomasz 71SFORA - BMKBORKI-PADUCHYM - MASTERS3M 91501:18:2048:32:2316,369990-79,7304:4812,5
29HELLER Zdzisław 68HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 21M 551502:05:1002:05:1015,915890-80,1107:527,6
30NIEZNAŃSKI Adam 10TEAM NIEZNAŃSKIUHERCE MINERALNEM - MASTERS21M 581501:10:3324:42:2815,815770-80,2304:2813,4
31RZOSIŃSKI Paweł 42KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEPIECKIM - SENIOR 28M 251500:54:1026:26:0315,630427-80,3783:2817,3
32BIS Sławomir 99WARSZAWAM - MASTERS22M 601501:28:2001:28:2015,615550-80,4505:4010,6
33SOWIŃSKI Kamil 20HDK PCK KMP CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 226M 611502:41:2501:07:3815,515540-80,46010:235,8
34ŁĘSZCZAK Jarosław 48KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃGAJ WIELKIM - SENIOR 230M 681501:41:5501:41:5515,115090-80,9106:458,9
35NASKRĘT Mariusz 67WARSZAWA - WESOŁAM - MASTERS24M 691501:10:5624:38:2415,115090-80,9104:4212,8
36LIPKA Paweł 60HDK LEGIONBYTOMM - SENIOR 231M 701501:49:2401:49:2415,015030-80,9707:168,2
37KREROWICZ Grzegorz 33NOWY SACZM - WETERAN 15M 711501:20:5401:20:5415,015010-80,9905:2311,1
38WĄDOŁOWSKI Sławomir 43WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS25M 721501:18:0901:18:0915,015008-80,9925:1211,5
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
39WÓJCIK Tomasz 64BRZEGM - SENIOR 215M 391501:23:3401:23:3414,319120-81,7305:5110,2
40SZCZYPA Bartosz 6BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 12M 101501:02:0049:18:0014,265360-81,8204:2213,7
41ANDRYSZCZYK Aleksandra 78ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 1K 61501:36:4501:36:4512,923916-83,1197:308,0
42TOMACZKOWSKA Bożena 76LEGION HDKKOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 1K 51501:38:2101:38:2112,424617-83,6327:577,5
43TERLECKI Krzysztof 29KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS15M 421500:06:2224:22:2112,118000-83,8900:31114,1
44MATUS Dawid 59SHDK LEGIONGRUDZIĄDZM - SENIOR 16M 211500:38:2648:21:0411,742160-84,2903:1618,3
45SOBIECKI Dawid 61HDK LEGIONRUMIAM - SENIOR 18M 281500:26:0324:40:5511,528520-84,4622:1526,6
46LIPIECKA-PISZ Agnieszka 19KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKUJASŁOK - MASTERS 5K 111500:41:5225:16:2211,316502-84,7013:4216,2
47GŁODZIK Tomasz 23MIELECM - SENIOR 29M 261500:29:0248:35:4411,230252-84,8082:3523,1
48MAZUR Michał 49LEGIONOWOM - SENIOR 216M 411500:49:4724:15:4111,118070-84,9504:3013,3
49WRÓBEL Grzegorz 45RUDA ŚLĄSKAM - MASTERS12M 341501:06:4101:06:4111,021520-84,9806:039,9
50TWARDOCH Krzysztof 1KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS7M 191500:13:5648:21:2210,942591-85,1461:1746,7
51PALESKI Tomasz 106LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 17M 231500:04:5953:14:0610,838984-85,1970:27130,1
52PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 102BRZEGK - MASTERS 6K 121500:35:0624:36:3510,716111-85,2973:1618,3
53BORECKI Wojciech 75PERIO DENTAL CLINIC / OPP SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 213M 351500:28:3548:32:2610,421160-85,5522:4421,9
54JĘDRZEJEWSKI Łukasz 69HDK LEGION PŁOCKBIELSKM - SENIOR 25M 131501:00:5001:00:5010,362462-85,7335:5510,1
55WOJDANOWSKA Małgorzata 41KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYK - SENIOR 22K 71501:06:3001:06:3010,221733-85,7956:309,2
56SZYMUŚ Michał 13SKAWINAM - SENIOR 228M 651500:23:3952:24:1910,215251-85,8092:1925,9
57WICINSKI Sławomir 91TORUŃM - SENIOR 227M 621500:48:4700:48:4710,115431-85,8814:4912,4
58WAJDA Bartosz 100KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS9M 271501:09:1701:09:1710,130180-85,9406:538,7
59PAWEŁCZYK Adam 84WOJKOWICEM - MASTERS11M 321500:35:3234:16:3810,025143-85,9953:3316,9
60KŁOBUKOWSKI Filip 93KLUB HDK PCK "SAPER" BRZEGBRZEGM - MASTERS20M 501500:47:2948:33:149,316550-86,7205:0711,7
61MOZER Adrian 83OPOLEM - SENIOR 214M 371500:16:4448:16:519,021000-87,0001:5132,3
62WOŁCZYK Mariusz 94PODOLSZEM - MASTERS18M 451500:59:4200:59:429,017600-87,0506:409,0
63CZYŻ Mateusz 77LEGION HDK ODZIAŁ INTERNETOWYOŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 223M 561500:14:0842:12:058,615831-87,4431:3936,3
64FIGA Adam 25GORZKOWICEM - SENIOR 212M 331500:43:5653:10:378,521635-87,4825:0911,6
65KOWALSKA Katarzyna 73ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4OSTROŁĘKAK - MASTERS 3K 81501:20:1701:20:178,421653-87,5829:326,3
66KURZYŃSKI Ryszard 51HDK PCK PRZY OPP W SZCZECINIEPYRZYCEM - WETERAN 13M 631500:59:5600:59:568,115430-87,9207:258,1
67KOLIŃSKI Robert 98WROCŁAWM - MASTERS14M 401500:10:1624:31:337,718680-88,2801:1945,1
68KUCHARSKI Piotr 95HDK LEGIONPARCELAM - SENIOR 222M 541500:33:1200:33:127,415930-88,5804:2813,4
69KONIECZNY Bartosz 108WARTA OBRZYCKOWRONKIM - SENIOR 224M 571500:40:2600:40:267,215774-88,7985:3610,7
70SADOWSKI Krzysztof 11HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 211M 301501:03:0048:39:367,027000-89,0009:006,7
71WARDA Anna 56HDK LEGIONKRAKÓWK - MASTERS 4K 91501:17:5606:26:516,917726-89,11811:195,3
72CHABIŃSKI Artur 87SZCZECINM - SENIOR 221M 531500:35:2100:35:216,516100-89,5305:2711,0
73SZYMLA Mariusz 34HDK "PŁOMIEŃ" KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 210M 291500:35:0800:35:086,028322-90,0005:5110,2
74WASIŃSKA Marta 36KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:51:3300:51:335,415319-90,6229:356,3
75ORYCH Jacek 107MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS23M 661501:01:4701:01:475,415149-90,64911:325,2
76GOSTOMSKA Małgorzata 4CZEMPIŃK - MASTERS 2K 41500:37:1848:17:025,332788-90,6907:018,5
77BARCIKOWSKI Grzegorz 8HDK LEGION KONSTANCIN-JEZIORNAKONSTANCIN-JEZIORNAM - SENIOR 110M 461500:28:3200:28:325,117589-90,9315:3710,7
78SOLECKI Marek 57WSCHOWAM - WETERAN 14M 641500:33:3400:33:345,115340-90,9506:389,0
79STAWIARZ Przemysław 28PABIANICEM - SENIOR 217M 481500:26:2400:26:245,016859-90,9825:1511,4
80JASTRZĘBSKI Tomasz 65LEGION HDK ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 225M 591500:41:4600:21:304,715770-91,3408:576,7
81KRZYWIŃSKI Marcin 22ZABŁUDÓWM - MASTERS10M 311500:21:5700:21:574,626184-91,4484:4912,4
82TRZASKA Anna 105SOSNOWIECK - SENIOR 23K 101500:36:0600:36:064,116590-91,8708:446,9
83GÓRA Gracjan 47SZCZECINM - SENIOR 219M 511500:27:4700:27:474,016470-91,9806:548,7
84BORKOWSKA Anna 74SZCZECINK - SENIOR 24K 131500:28:3300:28:333,815720-92,1807:288,0
85BEDNAREK Marcin 90ŁÓDŹM - MASTERS8M 221500:24:0048:22:533,640370-92,3606:359,1
86DUCHNOWSKI Paweł 62OLECKOM - SENIOR 229M 671500:12:0600:12:062,115128-93,8705:4010,6
Niesklasyfikowani
DNCJAKOB Marta 2SKWIERZYNAK - MASTERS 1500:19:5048:13:308,513730-87,5502:2025,6
DNCPIWOWARCZYK Damian 40LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 21500:31:1900:31:196,414989-89,6344:5512,2
DNCJACHNIEWICZ Dawid 32KLUB HDK PCK "SAPER" PRZY 1PSAP W BRZEGUBRZEGM - SENIOR 21500:35:3400:35:345,611540-90,4506:249,4
DNCMICHALSKI Janusz 85RUDA ŚLĄSKA 9M - WETERAN 11500:55:0700:55:075,55500-90,50010:016,0
DNCBOJDO Klaudia 97RYGLICEK - SENIOR 21500:31:4324:27:125,45420-90,5805:5110,3
DNCRUDZEWICZ Mariusz 81SWINOUJSCIEM - SENIOR 21500:28:3500:28:355,010000-91,0005:4310,5
DNCWOŁOCH Justyna 15KRWIODAWSTWO W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 11500:30:1600:20:224,810800-91,1806:169,6
DNCCZERWONKA Paweł 79LOTTO RAPTORSBARLINEKM - SENIOR 21500:19:4200:19:424,010675-91,9854:5412,2
DNCKOBIELSKI Przemysław 89KONINM - SENIOR 21500:27:4000:27:403,43444-92,5568:017,5
DNCDANISEWICZ Przemysław 54KLUB HDK PRZY WATWARSZAWAM - SENIOR 11500:16:2300:16:233,02990-93,0105:2811,0
DNCSIERADZKA Aleksandra 46BYDGOSZCZK - SENIOR 11500:19:0000:19:001,01000-95,00019:003,2
Znaleziono 97 wynik(ów)