KREWKI BIEG „DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA”
KREWKI BIEG 2021 - DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA
Organizator : Tryumf
Data : 2021-11-22
Miejsce : Polska
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOWALCZUK Dariusz 55HDK PCK IM. KRZYSZTOFA SKUBLEWSKIEGO PRZY MPK LUBLIN SP. Z O OLUBLINM - SENIOR 21M 11513:26:0672:19:07115,22835820,0006:598,6
2GAJEWSKI Tomasz 17KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKURZESZÓWM - SENIOR 23M 61522:00:0011:00:0096,096000-19,18013:454,4
3ALENOWICZ Rafał 30DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS2M 81502:46:4302:46:4371,071035-44,1452:2025,6
4KOŚMIDER Damian 38CHRZANÓWM - MASTERS6M 161501:00:5473:00:0047,347300-67,8801:1746,6
5SZCZUROWSKI Adam 26LEGIONLUBAŃM - MASTERS1M 21503:07:0074:42:0047,0184000-68,1803:5815,1
6TKACZ Patryk 86HDK LEGIONGRANICAM - SENIOR 11M 31500:48:3642:36:2730,6124732-84,5951:3537,8
7PRUSZAK Julian 14LAERDAL MEDICAL POLANDBYDGOSZCZM - SENIOR 27M 241501:13:3173:08:0330,535671-84,6682:2424,9
8GANCARZ Marek 80BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13M 121501:31:1250:37:4730,363743-84,8693:0019,9
9SIEWKO Piotr 53SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM - WETERAN 12M 201501:25:3646:32:3330,242232-84,9612:4921,2
10SIEK Michał 103 KLUB HDK PRZY ZSTIO IM. K. GZOWSKIEGO W OPOLUBRZEGM - WETERAN 11M 51500:58:2773:16:4129,696427-85,5541:5830,4
11KUBICZ Justyna 9ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 11K 11502:37:4449:03:1929,359900-85,8805:2311,1
12SZYMLA Mariusz 34HDK "PŁOMIEŃ" KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 210M 291502:36:3472:35:0828,328322-86,8585:3110,9
13PE Kubuś 82LEGION HDKSTALOWA WOLAM - SENIOR 14M 151502:11:1067:50:1626,450726-88,7794:5812,1
14BIAŁEK Paweł 35ŁÓDŹM - SENIOR 26M 171500:38:1380:37:4126,047056-89,2051:2840,8
15BRZEZIŃSKI Piotr 44WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 15M 181502:04:2700:54:5425,643717-89,5454:5112,4
16TAJKOWSKI Wojtek 16BYDGOSZCZM - MASTERS5M 141500:36:4772:58:0123,151370-92,0401:3537,7
17KUBIK Wanda 5ULTRA BESKID SPORTJASIENICAK - SENIOR 21K 31504:54:1204:54:1222,133065-93,08013:184,5
18MATUS Dawid 59SHDK LEGIONGRUDZIĄDZM - SENIOR 16M 211500:53:2072:21:0421,942160-93,3102:2624,6
19WOJDANOWSKA Małgorzata 41KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYK - SENIOR 22K 71502:28:4076:55:4921,721733-93,4476:508,8
20MAZUR Tomasz 31KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 22M 41500:14:4580:47:1721,0104157-94,1310:4285,6
21OLEJNICZAK Kamil 18KUTNOM - SENIOR 19M 361501:52:4701:52:4721,021000-94,1805:2211,2
22TOMALA Paweł 72KLUB LEGION HDK GIŻYCKOORZYSZM - MASTERS13M 381501:35:0501:40:2320,420400-94,7804:3912,9
23TONDEL Krzysztof 92BIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 24M 71500:53:0548:35:4619,876170-95,4102:4122,3
24LITWA Małgorzata 66ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 1K 21500:47:2347:17:5419,346819-95,8752:2724,4
25SZCZYPA Bartosz 6BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 12M 101501:01:0073:18:0018,665360-96,5803:1618,3
26GRATKOWSKI Michał 12MOSINAM - MASTERS16M 431500:42:0443:25:5218,017966-97,2142:2025,6
27TUDRUJ Andrzej 37SŁUPSKM - MASTERS17M 441501:34:2801:34:2817,917896-97,2845:1611,4
28KUFEL Marcin 58BREL IISZCZECINM - MASTERS19M 471501:28:0401:28:0417,016982-98,1985:1111,6
29KOZŁOWSKI Jakub 3HDK CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 218M 491502:09:1526:53:5416,816777-98,4037:427,8
30ŻURAWSKI Artur 88PŁOCKM - MASTERS4M 111500:56:1944:05:3716,464536-98,7363:2517,5
31RAJWA Roman 101TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 220M 521501:08:4800:49:1316,316280-98,9004:1314,2
32ZNÓJ Tomasz 71SFORA - BMKBORKI-PADUCHYM - MASTERS3M 91501:18:2048:32:2316,369990-98,9104:4812,5
33HELLER Zdzisław 68HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 21M 551502:05:1002:05:1015,915890-99,2907:527,6
34NIEZNAŃSKI Adam 10TEAM NIEZNAŃSKIUHERCE MINERALNEM - MASTERS21M 581501:10:3324:42:2815,815770-99,4104:2813,4
35RZOSIŃSKI Paweł 42KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEPIECKIM - SENIOR 28M 251500:54:1026:26:0315,630427-99,5583:2817,3
36BIS Sławomir 99WARSZAWAM - MASTERS22M 601501:28:2001:28:2015,615550-99,6305:4010,6
37SOWIŃSKI Kamil 20HDK PCK KMP CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 226M 611502:41:2501:07:3815,515540-99,64010:235,8
38ŁĘSZCZAK Jarosław 48KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃGAJ WIELKIM - SENIOR 230M 681501:41:5501:41:5515,115090-100,0906:458,9
39NASKRĘT Mariusz 67WARSZAWA - WESOŁAM - MASTERS24M 691501:10:5624:38:2415,115090-100,0904:4212,8
40MAZUR Michał 49LEGIONOWOM - SENIOR 216M 411500:21:1172:15:4115,118070-100,1101:2442,7
41LIPKA Paweł 60HDK LEGIONBYTOMM - SENIOR 231M 701501:49:2401:49:2415,015030-100,1507:168,2
42KREROWICZ Grzegorz 33NOWY SACZM - WETERAN 15M 711501:20:5401:20:5415,015010-100,1705:2311,1
43WĄDOŁOWSKI Sławomir 43WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS25M 721501:18:0901:18:0915,015008-100,1725:1211,5
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
44WÓJCIK Tomasz 64BRZEGM - SENIOR 215M 391501:23:3401:23:3414,319120-100,9105:5110,2
45TWARDOCH Krzysztof 1KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS7M 191500:24:3172:21:2214,142591-101,1151:4434,4
46TERLECKI Krzysztof 29KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS15M 421500:06:2772:22:2113,718000-101,4400:28127,8
47KOLIŃSKI Robert 98WROCŁAWM - MASTERS14M 401500:28:0772:31:3312,918680-102,2602:1027,6
48ANDRYSZCZYK Aleksandra 78ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 1K 61501:36:4501:36:4512,923916-102,2997:308,0
49TOMACZKOWSKA Bożena 76LEGION HDKKOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 1K 51501:38:2101:38:2112,424617-102,8127:577,5
50KŁOBUKOWSKI Filip 93KLUB HDK PCK "SAPER" BRZEGBRZEGM - MASTERS20M 501500:39:3472:33:1412,316550-102,8703:1218,7
51PALESKI Tomasz 106LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 17M 231500:11:3872:25:5111,738984-103,4440:5960,5
52SOBIECKI Dawid 61HDK LEGIONRUMIAM - SENIOR 18M 281500:26:0324:40:5511,528520-103,6422:1526,6
53LIPIECKA-PISZ Agnieszka 19KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKUJASŁOK - MASTERS 5K 111500:41:5225:16:2211,316502-103,8813:4216,2
54GŁODZIK Tomasz 23MIELECM - SENIOR 29M 261500:29:0248:35:4411,230252-103,9882:3523,1
55WRÓBEL Grzegorz 45RUDA ŚLĄSKAM - MASTERS12M 341501:06:4101:06:4111,021520-104,1606:039,9
56PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 102BRZEGK - MASTERS 6K 121500:35:0624:36:3510,716111-104,4773:1618,3
57BORECKI Wojciech 75PERIO DENTAL CLINIC / OPP SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 213M 351500:28:3548:32:2610,421160-104,7322:4421,9
58JĘDRZEJEWSKI Łukasz 69HDK LEGION PŁOCKBIELSKM - SENIOR 25M 131501:00:5001:00:5010,362462-104,9135:5510,1
59SZYMUŚ Michał 13SKAWINAM - SENIOR 228M 651500:23:3952:24:1910,215251-104,9892:1925,9
60WICINSKI Sławomir 91TORUŃM - SENIOR 227M 621500:48:4700:48:4710,115431-105,0614:4912,4
61WAJDA Bartosz 100KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS9M 271501:09:1701:09:1710,130180-105,1206:538,7
62PAWEŁCZYK Adam 84WOJKOWICEM - MASTERS11M 321500:35:3234:16:3810,025143-105,1753:3316,9
63KRZYWIŃSKI Marcin 22ZABŁUDÓWM - MASTERS10M 311500:26:1572:21:579,626184-105,5782:4421,9
64GÓRA Gracjan 47SZCZECINM - SENIOR 219M 511500:35:3072:27:479,116470-106,1203:5515,3
65MOZER Adrian 83OPOLEM - SENIOR 214M 371500:16:4448:16:519,021000-106,1801:5132,3
66SADOWSKI Krzysztof 11HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 211M 301500:55:0072:39:369,027000-106,1806:069,8
67WOŁCZYK Mariusz 94PODOLSZEM - MASTERS18M 451500:59:4200:59:429,017600-106,2306:409,0
68CZYŻ Mateusz 77LEGION HDK ODZIAŁ INTERNETOWYOŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 223M 561500:14:0842:12:058,615831-106,6231:3936,3
69FIGA Adam 25GORZKOWICEM - SENIOR 212M 331500:43:5653:10:378,521635-106,6625:0911,6
70KOWALSKA Katarzyna 73ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4OSTROŁĘKAK - MASTERS 3K 81501:20:1701:20:178,421653-106,7629:326,3
71KURZYŃSKI Ryszard 51HDK PCK PRZY OPP W SZCZECINIEPYRZYCEM - WETERAN 13M 631500:59:5600:59:568,115430-107,1007:258,1
72BEDNAREK Marcin 90ŁÓDŹM - MASTERS8M 221500:49:0072:22:538,140370-107,1206:049,9
73TRZASKA Anna 105SOSNOWIECK - SENIOR 23K 101500:36:1672:36:067,816590-107,4304:4012,8
74KUCHARSKI Piotr 95HDK LEGIONPARCELAM - SENIOR 222M 541500:33:1200:33:127,415930-107,7604:2813,4
75GOSTOMSKA Małgorzata 4CZEMPIŃK - MASTERS 2K 41500:27:2072:17:027,432788-107,8213:4216,2
76KONIECZNY Bartosz 108WARTA OBRZYCKOWRONKIM - SENIOR 224M 571500:40:2600:40:267,215774-107,9785:3610,7
77WARDA Anna 56HDK LEGIONKRAKÓWK - MASTERS 4K 91501:17:5606:26:516,917726-108,29811:195,3
78CHABIŃSKI Artur 87SZCZECINM - SENIOR 221M 531500:35:2100:35:216,516100-108,7105:2711,0
79BORKOWSKA Anna 74SZCZECINK - SENIOR 24K 131500:17:4272:28:335,915720-109,3003:0019,9
80WASIŃSKA Marta 36KRAKÓWK - SENIOR 25K 141500:51:3300:51:335,415319-109,8029:356,3
81ORYCH Jacek 107MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS23M 661501:01:4701:01:475,415149-109,82911:325,2
82BARCIKOWSKI Grzegorz 8HDK LEGION KONSTANCIN-JEZIORNAKONSTANCIN-JEZIORNAM - SENIOR 110M 461500:28:3200:28:325,117589-110,1115:3710,7
83SOLECKI Marek 57WSCHOWAM - WETERAN 14M 641500:33:3400:33:345,115340-110,1306:389,0
84STAWIARZ Przemysław 28PABIANICEM - SENIOR 217M 481500:26:2400:26:245,016859-110,1625:1511,4
85JASTRZĘBSKI Tomasz 65LEGION HDK ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 225M 591500:41:4600:21:304,715770-110,5208:576,7
86DUCHNOWSKI Paweł 62OLECKOM - SENIOR 229M 671500:12:0600:12:062,115128-113,0505:4010,6
Niesklasyfikowani
DNCJACHNIEWICZ Dawid 32KLUB HDK PCK "SAPER" PRZY 1PSAP W BRZEGUBRZEGM - SENIOR 21500:38:3572:35:3411,511540-103,6403:2017,9
DNCWOŁOCH Justyna 15KRWIODAWSTWO W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 11500:38:4472:20:2210,810800-104,3803:3516,7
DNCJAKOB Marta 2SKWIERZYNAK - MASTERS 1500:13:3572:13:3010,613730-104,6001:1746,7
DNCPIWOWARCZYK Damian 40LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 21500:31:1900:31:196,414989-108,8144:5512,2
DNCMICHALSKI Janusz 85RUDA ŚLĄSKA 9M - WETERAN 11500:55:0700:55:075,55500-109,68010:016,0
DNCBOJDO Klaudia 97RYGLICEK - SENIOR 21500:31:4324:27:125,45420-109,7605:5110,3
DNCRUDZEWICZ Mariusz 81SWINOUJSCIEM - SENIOR 21500:28:3500:28:355,010000-110,1805:4310,5
DNCCZERWONKA Paweł 79LOTTO RAPTORSBARLINEKM - SENIOR 21500:19:4200:19:424,010675-111,1654:5412,2
DNCKOBIELSKI Przemysław 89KONINM - SENIOR 21500:27:4000:27:403,43444-111,7368:017,5
DNCDANISEWICZ Przemysław 54KLUB HDK PRZY WATWARSZAWAM - SENIOR 11500:16:2300:16:233,02990-112,1905:2811,0
DNCSIERADZKA Aleksandra 46BYDGOSZCZK - SENIOR 11500:19:0000:19:001,01000-114,18019:003,2
Znaleziono 97 wynik(ów)