KREWKI BIEG „DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA”
KREWKI BIEG 2021 - DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA
Organizator : Tryumf
Data : 2021-11-22
Miejsce : Polska
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KUBICZ Justyna 9ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 11K 115007:38:09.08d 01:03:1959,9599000,0007:387,8
2LITWA Małgorzata 66ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 1K 215009:51:07.011d 21:21:1146,846819-13,08112:374,8
3KUBIK Wanda 5ULTRA BESKID SPORTJASIENICAK - SENIOR 21K 315006:25:35.07d 04:54:1233,133065-26,83511:395,1
4GOSTOMSKA Małgorzata 4CZEMPIŃK - MASTERS 2K 415007:40:51.014d 00:17:0232,832788-27,11214:034,3
5TOMACZKOWSKA Bożena 76LEGION HDKKOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 1K 515003:18:15.07d 00:09:0324,624617-35,2838:037,5
6ANDRYSZCZYK Aleksandra 78ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 1K 615002:54:51.06d 01:36:4523,923916-35,9847:188,2
7WOJDANOWSKA Małgorzata 41KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYK - SENIOR 22K 715003:35:10.03d 04:55:4921,721733-38,1679:546,1
8KOWALSKA Katarzyna 73ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4OSTROŁĘKAK - MASTERS 3K 815003:49:36.014d 01:20:1721,721653-38,24710:365,7
9WARDA Anna 56HDK LEGIONKRAKÓWK - MASTERS 4K 915003:26:07.07d 06:33:4317,717726-42,17411:375,2
10TRZASKA Anna 105SOSNOWIECK - SENIOR 23K 1015002:47:55.010d 00:36:0616,616590-43,31010:075,9
11LIPIECKA-PISZ Agnieszka 19KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKUJASŁOK - MASTERS 5K 1115003:00:10.011d 01:16:2216,516502-43,39810:555,5
12PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 102BRZEGK - MASTERS 6K 1215002:04:55.010d 00:36:3516,116111-43,7897:457,7
13BORKOWSKA Anna 74SZCZECINK - SENIOR 24K 1315002:19:21.011d 00:28:3315,715720-44,1808:516,8
14WASIŃSKA Marta 36KRAKÓWK - SENIOR 25K 1415002:26:15.012d 23:50:1915,315319-44,5819:326,3
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
Niesklasyfikowani
DNCJAKOB Marta 2SKWIERZYNAK - MASTERS 15001:27:18.09d 00:13:3013,713730-46,1706:219,4
DNCWOŁOCH Justyna 15KRWIODAWSTWO W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 115001:09:00.03d 00:20:2210,810800-49,1006:239,4
DNCBOJDO Klaudia 97RYGLICEK - SENIOR 215000:58:55.01d 00:27:125,45420-54,48010:525,5
DNCSIERADZKA Aleksandra 46BYDGOSZCZK - SENIOR 115000:19:00.00d 00:19:001,01000-58,90019:003,2
Znaleziono 18 wynik(ów)