KUDOWSKA DZIESIĄTKA 10 KM
Kudowski Festiwal Biegowy 2022
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-04-10
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 191
Wystartowało : 156
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 156
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuJakubowice
5.3km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOZIOŁ Damian 5169MARCINSWIERCTEAMZŁOTY STOKM-301M 100:00:0100:27:2400:46:10.9000:46:12.20 4:3713,0
2ZAMIELSKI Paweł 5082PRZEDWOJEWSKI TEAMWAŁBRZYCHM-201M 200:00:0100:27:0800:46:26.1000:46:27.10+00:00:144:3812,9
3BRZEZIŃSKI Dariusz 5156OSPG JODŁAKUDOWA-ZDRÓJM-302M 300:00:0200:28:2300:48:39.0500:48:41.60+00:02:294:5112,3
4TOMASIAK Adam 5166KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEM-202M 400:00:0100:29:1200:49:36.4500:49:37.75+00:03:254:5712,1
5KOTLAREK Dawid 5054SOBAS TEAM / VEGE RUNNERSZIELONA GÓRAM-401M 500:00:0100:29:0600:49:57.5500:49:59.15+00:03:464:5912,0
6BEDNARZ Krzysiek 5026PRZEDWOJEWSKITEAMLUBSZAM-402M 600:00:0100:29:3000:50:03.7000:50:04.85+00:03:525:0012,0
7JAKUBCZYK Dariusz 5178WoźniakRunning TeamM-403M 700:00:0100:29:4200:50:15.6000:50:16.60+00:04:045:0111,9
8GUSTAW Łukasz 5177KUDOWIANKA RUNM-303M 800:00:0200:30:2200:51:15.8000:51:17.80+00:05:055:0711,7
9DUL Karolina 5152JELENIA GÓRAK-201K 100:00:0100:30:1700:51:43.4500:51:45.25+00:05:335:1011,6
10MASTYGA Andrzej 5093ANDREA TEAMCHARBIELINM-404M 900:00:0100:30:4600:52:21.9500:52:23.45+00:06:115:1411,5
11DUDEK Monika 5151ZIĘBICEK-301K 200:00:0100:30:5000:52:41.6000:52:43.20+00:06:315:1611,4
12GRAF Remigiusz 5059TURBO RUN LESZNOLESZNOM-501M 1000:00:0200:31:0200:53:01.6000:53:03.85+00:06:515:1811,3
13PRYSTASZ Krzysztof 5117ROSKOSZNYTEAMOŁAWAM-405M 1100:00:0100:31:0100:53:03.2000:53:04.90+00:06:525:1811,3
14CYBULSKI Mariusz 5111SAINT-GOBAIN SQUAD, ADRUNALINETEAM, BIEGAJ Z MAŃKIEMJELCZ-LASKOWICEM-406M 1200:00:0100:31:2700:53:08.2000:53:09.65+00:06:575:1811,3
15PRZYBYSZEWSKI Łukasz 5173BIELAWAM-407M 1300:00:0200:32:0500:53:09.4000:53:11.95+00:06:595:1811,3
16KARCZEWSKA Joanna 5122FUNDACJA KIERUNEK ULTRASUWAŁKIK-401K 300:00:0200:32:3300:54:51.0500:54:53.10+00:08:405:2910,9
17OLECHNOWICZ Robert 5055WROCŁAWM-502M 1400:00:0000:33:0300:55:19.0000:55:19.00+00:09:065:3110,8
18KRAWCZYSZYN Pawel 5103DUSZNIKI ZDRÓJM-408M 1500:00:0600:33:0600:55:27.2500:55:33.90+00:09:215:3210,8
19ZIĘTARSKI Robert 5187RNB TEAM POLANICA ZDRÓJM-409M 1600:00:0300:32:5200:55:36.7000:55:40.15+00:09:275:3310,8
20DOBRAS Zdzisław 5186Nowa Ruda BiegaM-601M 1700:00:0100:33:0300:55:41.8500:55:43.15+00:09:305:3410,8
21KURZAWIAK Grzegorz 5125KUDOWIANAK RUNKARŁÓWM-4010M 1800:00:0200:33:1700:56:05.3000:56:08.15+00:09:555:3610,7
22HOTAŁA Sylwia 5017KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJK-302K 400:00:0200:33:3200:56:05.6500:56:08.20+00:09:565:3610,7
23SĘDZIK Piotr 5154APPLOVER ULTRA TEAMWROCŁAW (WROCŁAW-PSIE POLE)M-203M 1900:00:0100:33:2600:56:36.1000:56:37.70+00:10:255:3910,6
24KAMIŃSKI Artur 5092NOWY ŚWIĘTÓWM-4011M 2000:00:0000:56:43.0000:56:43.00+00:10:305:4010,6
25CICHY Krzysztof 5037GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMPOZNAŃM-503M 2100:00:0200:33:5200:57:01.5000:57:03.90+00:10:515:4210,5
26PĘCZAR Aneta 5107MAD RUNNERSŚWIDNICAK-202K 500:00:0200:33:3800:57:05.8500:57:07.95+00:10:555:4210,5
27SASIN Dominika 5118ŻELAZNA ŚWIDNICAŚWIDNICAK-203K 600:00:0500:33:4300:57:18.5500:57:23.85+00:11:115:4310,5
28PĘKALA Kamila 5109#BIEGAJZESŁAWKIEMPOZNAŃK-204K 700:00:0200:34:2900:57:21.7500:57:24.60+00:11:125:4410,5
29BAHRANOWSKA-KILIAN Maria 5148AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKOWK-205K 800:00:0200:34:1601:00:58.5001:01:00.50+00:14:486:059,8
30SZOKA Krzysztof 5019SZCZYTNAM-204M 2200:00:0300:36:3801:01:26.4001:01:30.05+00:15:176:089,8
31MASTERNAK Łukasz 5115PRZYTOKM-304M 2300:00:0400:37:0101:01:37.0501:01:41.50+00:15:296:099,7
32KUCZYŃSKI Zbigniew 5168KGHM ZGRUNGŁOGÓWM-602M 2400:00:0100:36:3201:02:20.9001:02:22.05+00:16:096:149,6
33MOSSAKOWSKI Rafał 5171SEKCJA BIEGÓW DŁUGODYSTANSOWYCH AWLPUŁTUSKM-205M 2500:00:0400:37:5501:02:40.3501:02:45.25+00:16:336:169,6
34DULĘBA Łukasz 5158DZIUBEKKUDOWA ZDRÓJM-4012M 2600:00:0500:37:5401:03:25.7001:03:30.70+00:17:186:209,5
35ZIMNY Tomasz 5045SZCZECINM-603M 2700:00:0100:38:1001:04:25.1501:04:26.45+00:18:146:269,3
36SZABŁOWSKI Artur 5001KOWARYM-504M 2800:00:1000:37:5501:04:45.5501:04:56.10+00:18:436:289,3
37ŚLADCZYK Dominik 5180MKST ITFM-305M 2900:00:1200:41:2001:04:52.3501:05:05.30+00:18:536:299,2
38RESSEL Joanna 5174RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK-303K 900:00:0300:38:2101:05:04.4501:05:07.45+00:18:556:309,2
39FANAJŁO Wojciech 5114ZIELONA GÓRAM-306M 3000:00:0400:38:4901:05:54.7001:05:59.10+00:19:466:359,1
40ZAJĄC Aleksander 5183M-307M 3100:00:1200:40:3401:07:01.0501:07:13.70+00:21:016:429,0
41CHOMICZ-SZABŁOWSKA Anna 5002KOWARYK-402K 1000:00:0900:39:4101:07:26.2501:07:35.90+00:21:236:448,9
42KRYSTOSIAK Mateusz 5160ŚWIDNICAM-206M 3200:00:0700:40:2201:07:30.4001:07:37.90+00:21:256:458,9
43HONSZA Tomasz 5150MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWM-308M 3300:00:0600:40:3501:07:36.9001:07:43.50+00:21:316:458,9
44MAZIAREK Adela 5021NIEMODLINK-403K 1100:00:0200:39:5001:07:53.1001:07:55.45+00:21:436:478,8
45PRAŻANOWSKI Mariusz 5101ŁÓDŹM-505M 3400:00:0400:40:1501:08:08.2501:08:12.90+00:22:006:488,8
46WRÓBLEWSKI Jarosław 5190RAZ SZCZECINSZCZECINM-4013M 3500:00:0800:41:2401:08:29.3001:08:37.50+00:22:256:508,8
47GULAJSKI Rafał 5185OSIEMM-4014M 3600:00:0500:41:1701:08:35.5001:08:40.50+00:22:286:518,7
48MOSÓR Mariusz 5062KLUCZEM-506M 3700:00:0600:39:0201:08:39.7501:08:45.80+00:22:336:518,7
49PAWLIKOWSKA Anna 5159WROCŁAWK-404K 1200:00:0700:41:0901:08:45.6001:08:52.60+00:22:406:528,7
50ZAPOTOCZNY Mariusz 5147WROCŁAWM-4015M 3800:00:0900:42:0601:08:52.3001:09:01.90+00:22:496:538,7
51BARANIECKA Justyna 5167BIEGAM BO LUBIE GŁOGÓW67-200K-405K 1300:00:0400:40:1101:08:57.7501:09:02.50+00:22:506:538,7
52WÓJCIK Kamila 5189Strone BiegaK-406K 1400:00:0300:41:3101:09:15.2001:09:18.80+00:23:066:558,7
53PARASZCZUK Dominika 5030BBL GŁOGÓWGŁOGÓWK-407K 1500:00:0400:41:4501:09:30.2001:09:34.45+00:23:226:578,6
54PIETRZAK Maciej 5096WARSZAWAM-4016M 3900:00:1100:42:0601:10:09.4501:10:20.65+00:24:087:008,6
55TOKARSKI Joachim 5145KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-4017M 4000:00:0500:39:1801:11:06.5001:11:11.70+00:24:597:068,4
56JURDZIAK Karolina 5034WROCŁAWK-408K 1600:00:0400:41:2101:11:08.8001:11:13.15+00:25:007:068,4
57MADZIA Aleksandra 5191RNB TEAM POLANICA ZDRÓJK-304K 1700:00:0300:42:4401:11:44.9001:11:48.35+00:25:367:108,4
58APTOWICZ Paweł 5170SEKCJA BIEGÓW DŁUGODYSTANSOWYCH AKADEMII WOJSK LĄDOWYCHIŁAWAM-207M 4100:00:0500:41:5101:11:51.2001:11:56.50+00:25:447:118,4
59MARTAN Iwona 5146WROCŁAWK-409K 1800:00:1000:43:0601:12:00.1001:12:10.60+00:25:587:128,3
60ZALEWSKI Radosław 5075KARWIANYM-309M 4200:00:1300:44:3301:12:01.2501:12:14.65+00:26:027:128,3
61KORDOWSKI Wojciech 5157KIELCEM-4018M 4300:00:0000:42:0501:12:23.0501:12:23.05+00:26:107:148,3
62MRÓZ Urszula 5188Strone BiegaK-601K 1900:00:0300:42:2901:12:23.5501:12:27.35+00:26:157:148,3
63SZYMAŃSKI Grzegorz 5104RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA-ZDRÓJM-4019M 4400:00:0300:42:2201:12:38.6001:12:42.45+00:26:307:158,3
64SURDACKI Piotr 5119SZCZECINM-4020M 4500:00:0900:42:3601:12:39.3501:12:48.75+00:26:367:158,3
65ŻYGIEŁO Monika 5042CH10CHOSZCZNOK-4010K 2000:00:0900:42:3701:12:39.5501:12:48.95+00:26:367:158,3
66ZACHARA Katarzyna 5192RNB TEAM POLANICA ZDRÓJK-4011K 2100:00:0300:42:5701:12:53.2001:12:56.80+00:26:447:178,2
67SIKORA Marek 5029BBL GŁOGÓWGŁOGÓWM-4021M 4600:00:0400:43:3101:12:58.0001:13:02.70+00:26:507:178,2
68BONIEC Aleksander 5127NADLEŚNICTWO LIPINKIŻARYM-604M 4700:00:0300:43:0101:13:30.1501:13:33.30+00:27:217:218,2
69ŁYCZEK Rafał 5083JA I MÓJ BRZUCHDZIERŻONIÓWM-3010M 4800:00:1300:44:2301:13:23.5501:13:37.25+00:27:257:208,2
70HEJNA Małgorzata 5073SZCZECINSZCZECINK-501K 2200:00:0100:44:1701:14:20.7001:14:22.50+00:28:107:268,1
71GMEREK Ewelina 5084POZNAŃK-4012K 2300:00:0700:44:3301:14:58.0501:15:05.60+00:28:537:298,0
72MAZIAREK Michał 5072NIEMODLINM-4022M 4900:00:0600:44:0301:15:21.8001:15:27.85+00:29:157:328,0
73CZARNECKI Rafał 5163ŁAMBINOWICEM-4023M 5000:00:1400:45:3501:15:35.3501:15:50.20+00:29:387:337,9
74NARKUN Tomasz 5149WIG20TUDEMUNGORZÓW WIELKOPOLSKIM-4024M 5100:00:0500:44:4801:16:47.7501:16:53.65+00:30:417:407,8
75SĘDZIK Mikołaj 5193M-208M 5200:00:1000:46:3801:17:07.4001:17:18.00+00:31:057:427,8
76CHORĄŻYCZEWSKI Michał 5050OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-4025M 5300:00:0300:44:0201:17:26.3501:17:30.00+00:31:177:447,7
77JASTRZĄBEK Marek 5124OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYROŻNOWOM-4026M 5400:00:0300:44:0201:17:26.7001:17:30.05+00:31:177:447,7
78SĘDZIK Jacek 5155VILLA MEDICAWROCŁAWM-507M 5500:00:1000:45:5801:17:36.0501:17:46.25+00:31:347:457,7
79-------- --------- 5043KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWK-4013K 2400:00:0900:46:5301:17:44.8501:17:53.90+00:31:417:467,7
80CIEKAŃSKA Joanna 5098LESZNOK-4014K 2500:00:0600:45:4701:18:13.3501:18:19.55+00:32:077:497,7
81MROCZKOWSKI Dominik 5039KATOWICEM-209M 5600:00:0800:46:4801:18:20.8501:18:29.35+00:32:177:507,7
82SZYCH Katarzyna 5013RAZ SZCZECINSZCZECINK-502K 2600:00:0800:47:0201:18:20.8001:18:29.65+00:32:177:507,7
83LATOS Joanna 5172ZIELONA GÓRAK-4015K 2700:00:0500:47:0101:18:58.6501:19:04.25+00:32:527:537,6
84MARCINKOWSKI Marcin 5165KAŁYM-3011M 5700:00:1100:47:1801:18:56.2501:19:07.35+00:32:557:537,6
85BROŻYNA Magda 5014WARSZAWAK-4016K 2800:00:0700:47:3401:19:20.9001:19:28.05+00:33:157:567,6
86SZPILA Jarosław 5162KUDOWA-ZDRÓJM-508M 5800:00:1300:47:1401:20:44.4001:20:57.40+00:34:458:047,4
87MISIAK Urszula 5052WROCŁAWK-305K 2900:00:0800:47:3001:21:09.9501:21:18.75+00:35:068:067,4
88FRĄCKOWIAK Elżbieta 5181ŚREMK-4017K 3000:00:1100:48:2401:21:47.6501:21:59.25+00:35:478:107,3
89LESZCZUK Patrycja 5139WARSZAWAK-306K 3100:00:1000:48:2401:21:51.9501:22:02.75+00:35:508:117,3
90MAJCHRZAK GALADYK Helena 5123LEWIN KŁODZKIK-4018K 3200:00:0700:49:2701:21:56.9501:22:04.70+00:35:528:117,3
91URBANIAK Izabela 5136UKS ARKADYRASZKÓWK-4019K 3300:00:0900:48:5301:22:07.5501:22:16.60+00:36:048:127,3
92PIETRASIK Andrzej 5041STAROGARD GDAŃSKIM-3012M 5900:00:0700:48:3801:22:17.6501:22:25.25+00:36:138:137,3
93LIŚKIEWICZ Marzena 5047PŁOCHOCINK-4020K 3400:00:0800:49:2401:22:32.8001:22:41.60+00:36:298:157,3
94KUCHCINSKA Diana 5097WSCHOWAK-4021K 3500:00:0600:48:3201:22:50.9501:22:57.45+00:36:458:177,2
95PŁUCIENNICZAK Barbara 5132LATCHORZEWK-4022K 3600:00:0400:49:2401:23:06.7001:23:11.20+00:36:598:187,2
96GOLEBIOWSKA Małgorzata 5028RUN TEAM RYDZYNAKŁODAK-4023K 3700:00:0500:47:2901:23:12.7001:23:18.05+00:37:058:197,2
97NADOLNA Karina 5179RUN TEAM RYDZYNAK-4024K 3800:00:0500:47:3101:23:12.5001:23:18.10+00:37:058:197,2
98SZERMENT Magdalena 5061GORZÓW WIELKOPOLSKIK-4025K 3900:00:0700:50:3701:23:24.4501:23:31.90+00:37:198:207,2
99LESZCZYNA Magdalena 5066ZRYWPARZYMIECHYK-4026K 4000:00:0300:48:4901:23:41.3501:23:44.50+00:37:328:227,2
100BOKSZA Robert 5070TOMASZÓW MAZOWIECKIM-4027M 6000:00:0000:49:3201:24:13.0001:24:13.00+00:38:008:257,1
101SZYMAŃSKA Agnieszka 5105RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA-ZDRÓJK-503K 4100:00:0400:49:5101:24:49.4501:24:53.50+00:38:418:287,1
102PIEPRZYCKA Agata 5046#BIEGAJLESZNORYDZYNAK-4027K 4200:00:0000:48:5501:25:18.4501:25:18.45+00:39:068:317,0
103KUBUJ Karolina 5116LEWIN KŁODZKIK-206K 4300:00:1000:49:1601:25:23.1501:25:33.35+00:39:218:327,0
104KRYSZEWSKI Artur 5110POZNAŃM-3013M 6100:00:0400:50:2001:25:38.0501:25:42.85+00:39:308:337,0
105KORSAK Agata 5113BEZRZECZEK-307K 4400:00:1000:50:2301:25:55.7501:26:05.95+00:39:538:357,0
106BUDZISZEWSKA Monika 5067ZRYWPARZYMIECHYK-4028K 4500:00:0200:50:5701:27:00.7001:27:03.55+00:40:518:426,9
107JANIK Ewa 5140LESZNOK-4029K 4600:00:0600:50:1301:26:57.7501:27:04.15+00:40:518:416,9
108KACZMAREK Anna 5120ŚWIEBODZINK-308K 4700:00:0500:51:2301:27:08.9501:27:14.70+00:41:028:426,9
109ADAMIAK Piotr 5141BIEGAM Z IDEA KUCHNIWARSZAWAM-4028M 6200:00:0800:49:4601:27:39.3501:27:48.20+00:41:368:456,8
110ŚMIEJCZAK Damian 5135WROCŁAWM-3014M 6300:00:1000:51:4901:27:44.0501:27:54.75+00:41:428:466,8
111KOBUS-DUNAJ Lidia 5137ZĄBKIK-309K 4800:00:0700:50:1601:27:54.9001:28:02.05+00:41:498:476,8
112HULBOJ Marlena 5044AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAK-3010K 4900:00:0500:49:5201:28:08.0001:28:13.60+00:42:018:486,8
113PARADA Magdalena 5078WOLANYK-4030K 5000:00:1200:53:1301:28:17.1001:28:29.60+00:42:178:496,8
114LIPSKA Agata 5143KARGOWAK-504K 5100:00:1300:52:2901:28:24.1501:28:37.30+00:42:258:506,8
115WASYLUK Agnieszka 5142NOWA SÓLK-505K 5200:00:1100:52:3201:28:26.0001:28:37.85+00:42:258:506,8
116WOREK Sylwia 5074LIPIEK-4031K 5300:00:0200:50:4701:28:37.3501:28:40.20+00:42:288:516,8
117KOZŁOWSKA Magdalena 5064KONINK-4032K 5400:00:0700:53:1201:30:00.4501:30:08.20+00:43:569:006,7
118CZARNECKA Agnieszka 5164ŁAMBINOWICEK-4033K 5500:00:0800:52:5801:30:31.1001:30:40.05+00:44:279:036,6
119ANTKOWIAK Joanna 5036BIEGAJ LESZNOLESZNOK-4034K 5600:00:0400:54:3601:30:53.8501:30:57.90+00:44:459:056,6
120ANTKOWIAK Joachim 5088#BIEGAJLESZNOLESZNOM-4029M 6400:00:0400:54:3101:30:54.3001:30:59.00+00:44:469:056,6
121ZIÓŁEK Teresa 5121STAY INSANEMEŁGIEWK-602K 5700:00:1000:54:1901:30:58.7501:31:09.05+00:44:569:056,6
122DOMOSŁAWSKI Paweł 5057WROCŁAWM-605M 6500:00:0700:53:1201:31:11.3501:31:19.10+00:45:069:076,6
123WASYLUK Tomasz 5144NOWA SÓLM-509M 6600:00:1100:54:2701:31:25.3001:31:37.00+00:45:249:086,6
124CISICKA Daria 5071NAMYSŁÓWK-3011K 5800:00:0800:54:3701:31:32.0501:31:40.40+00:45:289:096,6
125MOSÓR Lilla 5063LISY PUSTYNIKLUCZEK-506K 5900:00:0500:53:1001:31:40.1001:31:45.90+00:45:339:106,5
126STOBIŃSKA Kamila 5049WARSZAWAK-4035K 6000:00:0800:52:3901:33:14.1001:33:22.65+00:47:109:196,4
127MIKOŁAJEWICZ Beata 5080FZCJLESZNOK-4036K 6100:00:1100:53:2101:33:28.6501:33:40.05+00:47:279:206,4
128SOJA-WAWRYSZEWICZ Agata 5051WROCŁAWK-4037K 6200:00:0700:54:0501:34:25.5001:34:32.95+00:48:209:266,4
129DAMEK Mariola 5069WROCŁAWK-507K 6300:00:0000:55:3101:34:46.4001:34:46.40+00:48:349:286,3
130JOACHIMIAK Anna 5112WARSZAWAK-3012K 6400:00:0500:54:2701:35:13.4001:35:18.50+00:49:069:316,3
131KLINOWSKI Mirosław 5106ŚREMM-4030M 6700:00:1200:54:3501:35:15.6001:35:28.10+00:49:159:316,3
132FRĄCKOWIAK Jacek 5182WSKŚREMM-4031M 6800:00:1100:56:2101:37:37.0501:37:48.90+00:51:369:456,1
133BIENIEK Iwona 5133UKS ARKADYRASZKÓWK-508K 6500:00:0900:56:3801:37:39.9001:37:49.55+00:51:379:456,1
134SZÓSTAK Marzena 5027KLUB BIEGACZA HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEK-603K 6600:00:1000:57:5301:37:40.4501:37:50.65+00:51:389:466,1
135BŁACHNIO Dorota 5010RAZ SZCZECINSZCZECINK-509K 6700:00:0600:56:5401:37:48.1001:37:54.80+00:51:429:466,1
136MAJOS Małgorzata 5007RAZ SZCZECINSZCZECINK-5010K 6800:00:0700:56:5401:37:47.8501:37:55.05+00:51:429:466,1
137GABERT Beata 5009RAZ SZCZECINSZCZECINK-5011K 6900:00:0700:56:5301:37:47.2501:37:55.20+00:51:439:466,1
138GONERA Janina 5016KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEK-604K 7000:00:1000:56:5901:37:45.4501:37:55.65+00:51:439:466,1
139MICHNOWSKA Milena 5184K-4038K 7100:00:0600:57:3001:38:57.5501:39:04.25+00:52:529:536,1
140BIENIEK Marta 5134RASZKÓWK-3013K 7200:00:1000:58:5901:39:04.6501:39:15.15+00:53:029:546,1
141DUBIAŁ Halina 5022BABCIE BIEGAJĄLESZNOK-605K 7300:00:1200:58:0001:39:10.1501:39:22.15+00:53:099:556,1
141KOZAK Krystyna 5020LOBLESZNOK-5012K 7300:00:0000:58:1401:39:22.1501:39:22.15+00:53:099:566,0
141PISULA Maja 5015KUDOWA-ZDRÓJK-4039K 7300:00:1200:57:5401:39:09.2001:39:22.15+00:53:099:546,1
144GAŁEK Anita 5056SZCZECINK-4040K 7600:00:0700:56:5601:39:23.9001:39:31.65+00:53:199:566,0
145KOWALIK Aleksandra 5038KATOWICEK-207K 7700:00:0800:55:4401:39:26.9001:39:35.00+00:53:229:566,0
146LIS Agnieszka 5040CEREKWICAK-4041K 7800:00:0000:57:0501:39:36.8501:39:36.85+00:53:249:576,0
147PRZYŁUSKA Mirosława 5006RAZ SZCZECINSZCZECINK-606K 7900:00:0600:57:2901:40:25.0501:40:31.55+00:54:1910:026,0
148PARTYKA Agnieszka 5000KLUB BIEGACZA HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEK-4042K 8000:00:0900:58:3201:41:04.0501:41:13.60+00:55:0110:065,9
149MIELNIK Sylwester 5128KUDOWA-ZDRÓJM-3015M 6900:00:1200:58:5901:42:50.7501:43:03.10+00:56:5010:175,8
150MIELNIK Natalia 5018KUDOWA-ZDROJK-3014K 8100:00:1100:59:0001:42:51.3001:43:03.20+00:56:5110:175,8
150TOKARSKA Iwonka 5129KUDOWA-ZDRÓJK-4043K 8100:00:1100:59:0001:42:51.5001:43:03.20+00:56:5110:175,8
152WITCZAK-SPERKA Mariola 5008RAZ SZCZECINSZCZECINK-607K 8300:00:0600:58:3601:43:05.3501:43:12.25+00:57:0010:185,8
153TRĘBACZ Marianna 5091DĄBRÓWKAK-3015K 8400:00:0500:57:5101:43:17.4001:43:23.20+00:57:1110:195,8
154ADAMSKI Marzena 5090ŚRODA WLKPK-4044K 8500:00:0600:57:3601:43:17.2001:43:23.40+00:57:1110:195,8
155BOROWSKA-TOMCZYK Anna 5032WARSZAWAK-608K 8600:00:0201:16:0002:19:03.7502:19:06.50+01:32:5413:544,3
156WOŹNIAK Anna 5086BYTOMK-4045K 8700:00:1301:19:5102:24:10.3002:24:23.75+01:38:1114:254,2
Znaleziono 156 wynik(ów)