ŁEMKO TRAIL 30
Łemkowyna Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2022-10-22
Miejsce : Komańcza
Dystans : 29 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 428
Wystartowało : 331
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 327
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja ŁemkowieCzas startuPrzybyszów
15.5km
Czas
netto
29km
Czas
brutto
29km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1LEŚNIAK Kamil 3002HOKA GARMIN TEAMPOZNAŃOpen M1M 100:00:0101:14:2802:03:09.0002:03:10.20 4:1414,1
2ŚLIWA Arkadiusz 3346KRYNICA - ZDRÓJOpen M2M 200:00:0201:14:3502:12:53.3002:12:55.80+00:09:454:3413,1
3WILK Maciej 3004RAMBO 3BYTOMOpen M3M 300:00:0101:14:3102:13:06.5502:13:08.20+00:09:584:3513,1
4WOJTCZAK Jakub 3005SPORT GENERATIONWARSZAWAOpen M4M 400:00:0201:14:4002:14:38.6002:14:41.05+00:11:304:3812,9
5MAZAN Piotr 3003FINISZ RYMANÓW / #RKROSNOOpen M5M 500:00:0102:18:28.6502:18:30.20+00:15:204:4612,6
6KNAPIK Sebastian 3158BUTYJANABŁĘDOWA TYCZYŃSKAOpen M6M 600:00:0202:20:39.8002:20:41.80+00:17:314:5112,4
7SZKOŁA Wojciech 3343NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃOpen M7M 700:00:0201:14:5402:23:09.6002:23:11.75+00:20:014:5612,2
8ŁAGUNA Kacper 3215WARSZAWAOpen M8M 800:00:0001:14:5302:23:31.0502:23:31.05+00:20:204:5612,1
9PUŁKOWSKI Jakub 3420#PYZANAGIGANCIE TEAMMYŚLENICEOpen M9M 900:00:0101:15:1902:28:34.2002:28:35.90+00:25:255:0711,7
10MAZAN Beata 3001FINISZ RYMANÓW / #RKROSNOOpen K1K 100:00:0101:16:5402:30:42.3502:30:43.55+00:27:335:1111,5
11KULIGA Sławomir 3188POSMAKUJ RUN TEAMKROSNOOpen M10M 1000:00:0101:19:2902:31:51.5502:31:52.95+00:28:425:1411,5
12ROSIAK Piotr 3306ASSECO ACTIVE TEAMŁÓDŹOpen M11M 1100:00:0201:20:0602:33:27.1502:33:29.75+00:30:195:1711,3
13LEWANDOWSKA Magdalena 3202SPORT GENERATIONWARSZAWAOpen K2K 200:00:0201:19:4502:33:58.2002:34:00.35+00:30:505:1811,3
14FRANCUZ Konrad 3076VEGE RUNNERSMOGILANYOpen M12M 1200:00:0301:21:2902:36:54.7002:36:58.05+00:33:475:2411,1
15WILCZKIEWICZ Daniel 3372ENDEGOKRAKÓWOpen M13M 1300:00:0901:21:0702:36:53.7502:37:03.00+00:33:525:2411,1
16ALTEWĘGIER Jarosław 3007140MINUT.PLWROCŁAWOpen M14M 1400:00:0001:23:3702:38:52.6502:38:52.65+00:35:425:2811,0
17ŁASKI Tomasz 3216PTASIE RADIO BRZOZÓWBRZOZÓWOpen M15M 1500:00:0201:22:2802:39:43.2502:39:45.45+00:36:355:3010,9
18WALASZCZYK Lucyna 3423NATURAL BORN RUNNERS TEAMPOZNAŃOpen K3K 300:00:0001:23:1202:39:50.6002:39:50.60+00:36:405:3010,9
19LEŚNIAK Dawid 3201LHOSANOKOpen M16M 1600:00:0301:23:1902:40:11.6502:40:15.05+00:37:045:3110,9
20STRZELCZAK Robert 3332TRAIL IS OUR WAY TEAM / EUROVENT ATHLETICSOPOLEOpen M17M 1700:00:0402:40:31.2002:40:35.50+00:37:255:3210,8
21WINTER Piotr 3375NIGHT RUNNERSCHOMĘCICEOpen M18M 1800:00:0101:24:5002:42:05.0002:42:06.85+00:38:565:3510,7
22MAJORCZYK Gerard 3221ZIELONA GÓRAOpen M19M 1900:00:0001:26:3802:42:15.7002:42:15.70+00:39:055:3510,7
23WÓJCIK Tomek 3392DĄBROWSKI TEAM PIEKARY ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIEOpen M20M 2000:00:2001:26:2502:41:56.0002:42:16.90+00:39:065:3510,7
24LEWCZAK Mateusz 3205ULANI TEAMKŁAJOpen M21M 2100:00:0301:24:3102:42:36.3502:42:40.20+00:39:305:3610,7
25WOJTAS Piotr 3384KRAKÓWOpen M22M 2200:00:0701:25:1202:43:31.3502:43:38.70+00:40:285:3810,6
26BEKAS Marcin 3021KRAKÓWOpen M23M 2300:00:0301:25:3202:43:53.8002:43:57.20+00:40:475:3910,6
27SIKORA Łukasz 3317GRUPA NOMAXSKOCZÓWOpen M24M 2400:00:0301:25:4702:44:12.8002:44:15.85+00:41:055:3910,6
28KUŚMIERZAK Piotr 3193PRZEDWOJEWSKI TEAM /STAY INSANELUBLINOpen M25M 2500:00:0201:24:2302:45:02.3502:45:05.10+00:41:545:4110,5
29GALUSKIN Alexey 3087GRUPA NOMAXTARNOWSKIE GÓRYOpen M26M 2600:00:0202:45:09.9502:45:12.40+00:42:025:4110,5
30CIENKOSZ Przemysław 3050NIWKAOpen M27M 2700:00:0901:25:2102:46:53.4002:47:02.85+00:43:525:4510,4
31KACZKOWSKI Miłosz 3134DĄBROWSKI TEAMWAŁBRZYCHOpen M28M 2800:00:0302:47:48.9002:47:52.75+00:44:425:4710,4
32WESOŁOWSKI Krzysztof 3369LASKOWE LUDKIKRAKÓWOpen M29M 2900:00:0601:26:2602:48:38.9502:48:45.20+00:45:355:4810,3
33KUBEJKO Bogumił 3185THE OLD HEMPLUBLINOpen M30M 3000:00:0801:26:1502:51:46.2502:51:54.80+00:48:445:5510,1
34ŻUREK Krzysztof 3419RUCH IZBICAKRĘPIECOpen M31M 3100:00:1901:34:1402:54:00.3002:54:19.60+00:51:096:0010,0
35STRZĘPEK Dariusz 3334STRZYŻÓWOpen M32M 3200:00:1901:35:0502:54:41.3502:55:00.50+00:51:506:0110,0
36DĄBSKI Piotr 3059KRAKÓWOpen M33M 3300:00:0401:36:0002:55:20.9002:55:25.50+00:52:156:029,9
37WOJTAS Marcin 3383ZURICHOpen M34M 3400:00:0801:33:2902:55:49.8002:55:58.05+00:52:476:039,9
38BREMER Bronisław 3038KONSTANCIN JEZIORNAOpen M35M 3500:01:1001:34:3902:55:05.7002:56:15.90+00:53:056:029,9
39BODZIONY Michał 3030WADOMA TEAMNOWY SĄCZOpen M36M 3600:00:1601:29:2902:57:17.4002:57:33.40+00:54:236:069,8
40DADEJ Grzegorz 3057JORDAN KRAKÓW B3TKRAKÓWOpen M37M 3700:00:0001:36:2302:58:06.9002:58:06.90+00:54:566:089,8
41BIERNAT Jakub 3024WISEŁKAKRAKÓWOpen M38M 3800:00:0301:36:2302:58:03.9002:58:07.25+00:54:576:089,8
42OGNIEWSKI Marcin 3263WARSZAWAOpen M39M 3900:00:1101:36:2002:58:00.7002:58:11.80+00:55:016:089,8
43WALCZAK Adela 3365TRAIL IS OUR WAY TEAMŁÓDŹOpen K4K 400:00:0401:35:2902:58:39.2502:58:43.50+00:55:336:099,7
44ZIELONY Łukasz 3413KOCZARGI STAREOpen M40M 4000:00:0802:58:39.9502:58:48.05+00:55:376:099,7
45PASELA Bartosz 3274SMASHINGPĄPKINS/#TEAMKRASUSWARSZAWAOpen M41M 4100:00:0001:35:3902:58:52.3502:58:52.35+00:55:426:109,7
46KRUŻOŁEK Monika 3182TURBOPTYSIERADKÓWOpen K5K 500:00:2001:36:2502:59:01.8002:59:22.10+00:56:116:109,7
47WIWATOWSKA Dagmara 3380STRASZYNOpen K6K 600:00:0701:36:5802:59:48.5502:59:55.60+00:56:456:129,7
48GANCZEWSKI Paweł 3088GRANICAOpen M42M 4200:00:0401:37:0803:02:50.5503:02:54.60+00:59:446:189,5
49GALIK Piotr 3086-KRYNICA-ZDRÓJOpen M43M 4300:00:2101:41:1803:02:43.6003:03:05.00+00:59:546:189,5
50SKALSKI Daniel 3319LKS BŁĘKITNI ŻEGLCEŻEGLCEOpen M44M 4400:00:0201:35:4403:03:19.2003:03:21.40+01:00:116:199,5
51KOWALSKI Sebastian 3175FRYCOWAOpen M45M 4500:00:1401:35:5803:03:27.2003:03:42.10+01:00:316:199,5
52HURAS Monika 3117WOLSKI KOLEKTYW BIEGOWYKRAKÓWOpen K7K 700:00:0501:36:3003:03:41.9003:03:47.50+01:00:376:209,5
53TRYBUŁA Marcelina 3358WIECZORNE BIEGANIE WE WROCŁAWIUWROCŁAWOpen K8K 800:00:0601:38:1703:03:56.4003:04:02.50+01:00:526:209,5
54BRYTAŃCZYK Mateusz 3040KRAKÓWOpen M46M 4600:00:0701:35:2103:04:18.2003:04:25.60+01:01:156:219,4
55GÓRECKI Rafał 3100UKS MELO BŁONIELESZNOOpen M47M 4700:00:0301:36:0503:04:31.5003:04:34.60+01:01:246:219,4
56HOŁOWATY Renata 3116SANOK BIEGARZEPEDZOpen K9K 900:00:0001:36:4903:05:19.2503:05:19.25+01:02:096:239,4
57WRÓBEL Arkadiusz 3398FINISZ RYMANÓWRYMANÓWOpen M48M 4800:00:2301:36:4603:06:45.3003:07:08.55+01:03:586:269,3
58DZIEWONSKI Pawel 3069SAMPOLECEKRAKOWOpen M49M 4900:00:0901:36:3003:07:29.8003:07:39.35+01:04:296:279,3
59DUDKO Adam 3066PEPEKAMIONKIOpen M50M 5000:00:0001:35:5403:07:55.5003:07:55.50+01:04:456:289,3
60PETRENKO Galyna 3282MOOSTHENNINGOpen K10K 1000:00:0301:39:4703:08:03.7503:08:07.10+01:04:566:299,3
61KOSTKA Małgorzata 3172CUBE TEAMKROŚCIENKO WYŻNEOpen K11K 1100:00:0201:37:1303:09:15.9003:09:18.85+01:06:086:319,2
62FIGIEL Bartosz 3075DĄBROWA GÓRNICZAOpen M51M 5100:00:1601:37:0403:09:42.2003:09:59.05+01:06:486:329,2
63KAŁOWSKI Tomasz 3136OTWOCKOpen M52M 5200:00:1201:39:0203:10:52.6003:11:04.65+01:07:546:349,1
64GAŚ Piotr 3089HUMANSPORTSKOCZÓWOpen M53M 5300:00:0601:41:2703:11:32.9503:11:39.70+01:08:296:369,1
65DASZKOWSKA Olga 3058BŁĘKITNA XVIIKRAKOWOpen K12K 1200:00:1601:38:3803:11:58.7503:12:15.25+01:09:056:379,1
66DOMURAT Marian 3062STRĄCZEK WIATROPĘDNYOLMONTYOpen M54M 5400:00:2401:39:0203:11:52.3503:12:16.65+01:09:066:369,1
67JURDZIŃSKI Grzegorz 3131MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWOpen M55M 5500:00:0701:38:2703:12:54.1503:13:01.60+01:09:516:399,0
68TYSZKIEWICZ Rafal 3362COLUMBIAWARSAWOpen M56M 5600:00:4101:39:0603:12:45.1503:13:26.20+01:10:166:389,0
69JAZY Szymon 3125NBRPOZNAŃOpen M57M 5700:00:0001:38:3203:14:05.5003:14:05.50+01:10:556:419,0
70JUCHA Rafał 3130KORCZYNAOpen M58M 5800:00:2601:41:0103:13:41.9503:14:08.05+01:10:576:409,0
71ROZWOD Marcin 3308JOZEFOSLAWOpen M59M 5900:00:2501:36:2703:13:47.9003:14:13.60+01:11:036:409,0
72MICHAŁOWSKI Piotr 3237WARSZAWAOpen M60M 6000:00:1001:41:1203:15:12.0503:15:22.75+01:12:126:438,9
73ILCZUK Paweł 3118WARSZAWAOpen M61M 6100:00:1201:41:5103:15:10.3003:15:23.15+01:12:126:438,9
74KOWALSKI Kuba 3174TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAOpen M62M 6200:00:0801:39:1403:15:27.9503:15:36.40+01:12:266:448,9
75MATUSZAK Jakub 3231NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWOpen M63M 6300:00:1301:42:3203:15:35.2003:15:48.35+01:12:386:448,9
76RELICH Marek 3303BRAKNOWA SÓLOpen M64M 6400:00:2001:39:1003:15:58.2003:16:18.70+01:13:086:458,9
77MNICH Jan 3244ULTRA WYJADACZERZESZÓWOpen M65M 6500:00:3001:42:1803:16:21.5003:16:52.45+01:13:426:468,9
78RĄCZKA Rafał 3300JASŁOOpen M66M 6600:00:0201:39:0403:17:26.4503:17:29.20+01:14:196:488,8
79ZAWADZKI Bartłomiej 3409PIEKARY ŚLĄSKIEOpen M67M 6700:00:2203:17:17.5003:17:40.45+01:14:306:488,8
80STALMACH Damian 3330LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEOpen M68M 6800:00:2201:45:4303:17:18.5503:17:40.60+01:14:306:488,8
81JEDZINIAK Kamila 3126KOLARSKI EUMICHAŁOWICE WIEŚOpen K13K 1300:00:0001:48:1903:17:51.4503:17:51.45+01:14:416:498,8
82PASTOR Kamil 3275WARSZAWAOpen M69M 6900:00:1401:41:0203:18:43.5003:18:58.25+01:15:486:518,8
83KOZIOŁ-KWAŚNICKA Weronika 3178KRAKÓWOpen K14K 1400:00:0701:38:2003:18:58.4003:19:05.90+01:15:556:518,7
84STRZELCZYK Tomasz 3333RUDA ŚLĄSKAOpen M70M 7000:00:2101:45:4203:19:55.5003:20:16.75+01:17:066:538,7
85LEJMAN Adam 3198WARSZAWAOpen M71M 7100:00:3301:45:0703:19:54.6003:20:27.80+01:17:176:538,7
86MAKÓWKA Justyna 3222LASKOWE LUDKIKRAKÓWOpen K15K 1500:00:0401:39:0603:21:00.1003:21:05.00+01:17:546:558,7
87PEDA Piotr 3278POZNANOpen M72M 7200:00:0401:42:3803:21:20.6003:21:24.90+01:18:146:568,6
88KANIA Rafał 3142WIELICZKAOpen M73M 7300:00:2201:39:2003:22:19.5503:22:42.50+01:19:326:588,6
89IRLA Arkadiusz 3119ŁĘG TARNOWSKIOpen M74M 7400:00:2701:49:3503:23:10.1503:23:37.40+01:20:277:008,6
90KOSTKA Andrzej 3173CUBE TEAMKROŚCIENKO WYŻNEOpen M75M 7500:00:1701:50:3503:23:21.0003:23:38.20+01:20:287:008,6
91NAPORA Marcin 3247MAĆKOWICEOpen M76M 7600:00:3201:45:4603:23:16.2003:23:48.75+01:20:387:008,6
92GORCZYCA Mariusz 3098STRZYŻÓWOpen M77M 7700:00:3801:47:5503:23:10.1503:23:49.00+01:20:387:008,6
93ŚLIWA Karolina 3347WADOMA TEAMNOWY SĄCZOpen K16K 1600:00:1501:49:0903:24:38.8503:24:53.85+01:21:437:038,5
94ZAWADKA Marta 3407WÓLKA MIŃSKAOpen K17K 1700:00:1001:48:1503:25:06.4503:25:17.05+01:22:067:048,5
95KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 3194TIGERS TEAMŁÓDŹOpen K18K 1800:00:0401:46:1003:25:13.1503:25:17.85+01:22:077:048,5
96MASIUKIEWICZ Jacek 3227SKWIERZYNAOpen M78M 7800:00:2001:45:3903:25:01.8003:25:21.80+01:22:117:048,5
97PIEJKO Joanna 3284BŁĘKITNA XVII-TKAKRAKÓWOpen K19K 1900:00:1601:48:5603:25:20.8503:25:37.20+01:22:277:048,5
98WYJATEK Wojciech 3402POZNANOpen M79M 7900:00:0802:07:2103:25:47.9003:25:56.35+01:22:467:058,5
99POWIERTOWSKI Adam 3295CZERWONAKOpen M80M 8000:00:0802:07:1703:25:48.8003:25:57.35+01:22:477:058,5
100CZEMPIŃSKI Jan 3056PIASECZNOOpen M81M 8100:00:2902:07:2203:26:01.3503:26:30.40+01:23:207:068,4
101WÓJCICKI Marcin 3391ŁĘCZNA BIEGA / SOLET RUNNING TEAMŁĘCZNAOpen M82M 8200:00:0501:45:4903:26:35.4003:26:40.90+01:23:307:078,4
102ORZECHOWSKI Robert 3268ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMRZESZÓWOpen M83M 8300:00:1601:50:0103:26:57.8003:27:14.65+01:24:047:088,4
103MIKULSKI Hubert 3241BLUE DOGSWARSZAWAOpen M84M 8400:00:3501:44:5503:27:04.2003:27:39.20+01:24:297:088,4
104KOŁODZIEJ Marcin 3162TOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M85M 8500:00:3501:49:4603:27:05.8503:27:41.35+01:24:317:088,4
105ZAWADKA Darek 3408WÓLKA MIŃSKAOpen M86M 8600:00:1001:48:1803:27:35.1003:27:45.50+01:24:357:098,4
106PIETRZAK Rafał 3285PILAWAOpen M87M 8700:00:1502:07:0103:28:05.0503:28:20.70+01:25:107:108,4
107GRANOWSKI Krzysztof 3105BIENIEWICEOpen M88M 8800:00:0501:30:3403:29:09.0003:29:14.50+01:26:047:128,3
108WILK Grzegorz 3374RUN LOVING ANIMALSRZESZÓWOpen M89M 8900:00:1801:46:0503:29:00.4503:29:19.15+01:26:087:128,3
109GÓRSKI Bartosz 3103KROSSKI REMSPORTODRZYKOŃOpen M90M 9000:00:1001:50:2103:29:17.7503:29:27.95+01:26:177:138,3
110GRUCELA Sebastian 3109RUN LOVING ANIMALSKOLBUSZOWAOpen M91M 9100:00:0001:48:1003:29:32.0003:29:32.00+01:26:217:138,3
111CIOĆ Robert 3052WIESIÓŁKA KOŁO ŁAZOpen M92M 9200:00:0901:41:2103:29:24.3003:29:33.90+01:26:237:138,3
112TOMKIEWICZ Łukasz 3356RZESZÓWOpen M93M 9300:00:2801:49:5703:29:15.8503:29:44.45+01:26:347:128,3
113WÓŁKIEWICZ Dorota 3394PRUSZKÓWOpen K20K 2000:00:0702:08:2903:31:02.0003:31:09.20+01:27:597:168,2
114JASIŃSKA Anna 3122BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKOpen K21K 2100:00:0501:50:3203:31:20.2503:31:25.35+01:28:157:178,2
115MOŻEJKO Jadwiga 3245NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEOpen K22K 2200:00:0602:07:5003:31:31.3003:31:37.90+01:28:277:178,2
116BOŻEK Grzegorz 3036DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMKROSNOOpen M94M 9400:00:0401:48:3303:32:35.0503:32:39.20+01:29:297:198,2
117KARCZMARCZYK Tomasz 3147WARSZAWAOpen M95M 9500:00:3102:07:0103:32:26.8003:32:58.30+01:29:487:198,2
118WOŹNIAKOWSKI Jan 3388OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEOpen M96M 9600:00:0002:10:0603:33:05.0503:33:05.05+01:29:547:208,2
119TOMCZYK Beata 3355VEGE RUNNERSWARSZAWAOpen K23K 2300:00:2601:50:2303:33:46.4503:34:12.45+01:31:027:228,1
120BORYCKI Artur 3035DĄBROWA TARNOWSKAOpen M97M 9700:00:2302:06:4703:33:49.7003:34:13.55+01:31:037:228,1
121SMYRAK Emil 3321KRAKÓWOpen M98M 9800:00:1701:48:5903:34:20.5503:34:38.00+01:31:277:238,1
122BOGUSZ Konrad 3031ŁĘG TARNOWSKIOpen M99M 9900:00:2601:49:4703:34:59.0003:35:25.60+01:32:157:248,1
123MICHNIAK Łukasz 3238BYLE PRZED ŁYSYMWOLA RZĘDZIŃSKAOpen M100M 10000:00:2601:49:4103:34:59.2003:35:25.70+01:32:157:248,1
124BARAŃSKA Monika 3016KRAKÓWOpen K24K 2400:00:1002:08:0803:35:52.9003:36:03.00+01:32:527:268,1
125FUKS Wiktoria 3083SANOKOpen K25K 2500:00:3002:07:2903:36:01.6003:36:32.40+01:33:227:268,1
126TARNAWSKA Monika 3352RZESZOWOpen K26K 2600:00:2102:07:2503:36:37.7503:36:58.85+01:33:487:288,0
127CISKOWSKA Weronika 3053KRAKOWOpen K27K 2700:00:2403:37:14.4003:37:38.90+01:34:287:298,0
128BARTECKI Tomasz 3019WROCŁAWOpen M101M 10100:00:0902:10:1403:38:27.3503:38:36.70+01:35:267:318,0
129OSTROWSKI Sławomir 3269ŚWIDNIKOpen M102M 10200:00:0602:09:3203:38:31.4003:38:37.70+01:35:277:328,0
130WRÓBEL Barbara 3397BEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKOpen K28K 2800:00:0502:09:2503:38:32.4003:38:38.00+01:35:277:328,0
131PABIAŃCZYK Małgorzata 3271KRAKÓWOpen K29K 2900:00:2502:07:3903:38:55.9503:39:21.75+01:36:117:327,9
132ZYCH Aneta 3416BRZESKOOpen K30K 3000:00:0002:09:1103:39:24.2503:39:24.25+01:36:147:337,9
133FIAŁKOWSKI Jan 3073NIGHT RUNNERSKÓRNIKOpen M103M 10300:00:1202:09:4103:39:17.6503:39:30.30+01:36:207:337,9
134KOLASA Marcin 3161MOTYCZOpen M104M 10400:00:2102:08:0203:39:48.9003:40:10.70+01:37:007:347,9
135POPĘDA Paulina 3292HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECOpen K31K 3100:00:1203:40:31.9503:40:44.30+01:37:347:367,9
136GROCHOWSKA Daria 3106ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAOpen K32K 3200:00:0503:40:41.4003:40:46.80+01:37:367:367,9
137MROCZKOWSKI Mateusz 3246BESKOOpen M105M 10500:00:2202:08:5403:40:26.4503:40:49.15+01:37:387:367,9
138PERLIŃSKI Mirosław 3280ASSECO ACTIVE TEAMTYCZYNOpen M106M 10600:00:2502:09:1703:40:39.0003:41:04.75+01:37:547:367,9
139STAŃCZUK Wojciech 3331GRUPA BIEGOWA CHTMOWARSZAWAOpen M107M 10700:00:1902:08:4703:40:50.0503:41:09.95+01:37:597:367,9
140PENCONEK Agata 3279WARSZAWAOpen K33K 3300:00:0902:08:3103:41:07.0003:41:16.15+01:38:057:377,9
141REDEK Sylwia 3301TEAM ZABIEGANEDNIWIĄZOWNAOpen K34K 3400:00:1003:41:09.3503:41:20.20+01:38:107:377,9
142BILSKA Anna 3025RADŁÓWOpen K35K 3500:00:1002:10:5803:41:15.9503:41:26.80+01:38:167:377,9
143NÝVLT Martin 3257COLUMBIA MONTRAILČESKÝ BRODOpen M108M 10800:00:3501:54:5103:41:22.8503:41:58.30+01:38:487:387,9
144JURKOWSKI Szczepan 3132SUSKA GRUPA BIEGOWAOSIELECOpen M109M 10900:00:0601:48:3303:42:03.4503:42:10.20+01:39:007:397,8
145TADROWSKI Tomasz 3351INOWROCŁAWOpen M110M 11000:00:1902:09:4103:41:51.4003:42:11.10+01:39:007:397,8
146REJEWSKA Eliza 3302KRAKÓWOpen K36K 3600:00:2002:09:4803:41:52.3003:42:12.40+01:39:027:397,8
147ZWIERZYŃSKI Roman 3415LECĘ BO CHCĘLUTYNIAOpen M111M 11100:00:1102:08:4803:42:37.5003:42:48.70+01:39:387:407,8
148GLICA Monika 3094CZUDECOpen K37K 3700:00:1501:54:5603:42:46.7503:43:02.50+01:39:527:407,8
149NOWAK Maciej 3253SUPERNOVAKAŹMIERZOpen M112M 11200:00:0702:08:2203:43:19.5503:43:27.25+01:40:177:427,8
150CZABAN Katarzyna 3055KULAM SIĘ JAK GUMIKLYJZYKATOWICEOpen K38K 3800:00:1402:10:3603:43:26.9003:43:41.70+01:40:317:427,8
151GAWRYSZEWSKI Michał 3092GRANICAOpen M113M 11300:00:1303:44:08.3503:44:22.30+01:41:127:437,8
152ZIOMBKA Kuba 3414SIECHNICEOpen M114M 11400:00:1902:07:2403:44:03.3503:44:23.30+01:41:137:437,8
153KOCZY-ŁUSIAK Sylwia 31603COACHGLIWICEOpen K39K 3900:00:0003:45:58.0003:45:58.00+01:42:477:477,7
154FIGAS Joanna 3074PREDATORS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHOpen K40K 4000:00:0403:46:13.5003:46:18.30+01:43:087:487,7
155NIEMIRO Dominika 3250JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEOpen K41K 4100:00:1702:10:2403:46:12.8003:46:30.75+01:43:207:487,7
156NIEMIRO Paweł 3251JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEOpen M115M 11500:00:1802:10:1803:46:12.3003:46:30.80+01:43:207:487,7
157CZACHOWSKI Michał 3424WARSZAWAOpen M116M 11600:00:0002:11:3403:47:20.5003:47:20.50+01:44:107:507,7
158JANIEC Tomasz 3120WARSZAWAOpen M117M 11700:00:3403:46:58.2503:47:32.50+01:44:227:497,7
159WYSOCKI Rafał 3403KKM KALORYFERKRAKÓWOpen M118M 11800:00:2701:54:5403:47:06.1003:47:33.65+01:44:237:497,7
160WRONA Kamila 3395LUBLINOpen K42K 4200:01:1402:07:3003:46:24.0503:47:38.35+01:44:287:487,7
161ŚMIECHOWSKA Małgorzata 3349RECZOpen K43K 4300:00:1703:47:28.4003:47:45.40+01:44:357:507,6
162BABICKI Grzegorz 3009JÓZEFOSŁAWOpen M119M 11900:00:3002:09:2603:47:47.4503:48:17.75+01:45:077:517,6
163PRAŻANOWSKI Mariusz 3297ŁÓDŹOpen M120M 12000:00:2503:47:57.0003:48:22.15+01:45:117:517,6
164ŚWIERCZEK Marta 3350ZAWIERCIEOpen K44K 4400:00:1403:48:19.3003:48:33.40+01:45:237:527,6
165KOPERSKI Maciej 3168KOPERSKI TEAMLISIA GÓRAOpen M121M 12100:00:1102:08:3703:48:29.0503:48:41.00+01:45:307:527,6
166BARSZCZOWSKA Ewelina 3018NOCNY BÓRRZESZÓWOpen K45K 4500:00:0503:48:43.8503:48:49.45+01:45:397:537,6
167WÓJCICKA Agnieszka 3390ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAOpen K46K 4600:00:0602:10:5203:48:49.7003:48:56.10+01:45:457:537,6
168GÓRSKA Alicja 3101BYDGOSZCZOpen K47K 4700:00:0602:11:0603:48:49.4003:48:56.20+01:45:467:537,6
168KOŁODZIEJCZYK Marta 3164ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAOpen K47K 4700:00:0602:10:4903:48:49.3503:48:56.20+01:45:467:537,6
170DZIERŻANOWSKA Katarzyna 3068ŻELAZNAOpen K49K 4900:00:3303:48:26.0003:48:59.65+01:45:497:527,6
171PUPEK Anna 3299KRAKOWOpen K50K 5000:00:1802:11:3303:49:02.7003:49:20.80+01:46:107:537,6
172BACZUK Jakub 3012WARSZAWAOpen M122M 12200:00:0003:49:34.0003:49:34.00+01:46:237:547,6
173PODSIADŁY Maciej 3289KS STASZEWSCYWARSZAWAOpen M123M 12300:00:0803:49:39.3503:49:47.95+01:46:377:557,6
174SPORNIAK Krzysztof 3326TARGOWISKAOpen M124M 12400:00:0001:55:1703:49:52.4503:49:52.45+01:46:427:557,6
175ROJEK Magdalena 3305DZIKIE FOKIGNOJNICAOpen K51K 5100:00:1602:09:5903:49:50.5003:50:06.55+01:46:567:557,6
176NICIEJA Anna 3248KRAKÓWOpen K52K 5200:00:1502:10:1303:49:51.6003:50:06.60+01:46:567:557,6
177BOKSA Anna 3032KKM KALORYFERKRAKÓWOpen K53K 5300:00:2703:49:56.2503:50:23.35+01:47:137:557,6
178DOPIERAŁA Kinga 3063JENOTY TEAMURAZOpen K54K 5400:00:2403:50:00.5503:50:24.60+01:47:147:557,6
179ZAWITKOWSKI Bartosz 3411RZESZÓWOpen M125M 12500:00:1602:09:3003:50:17.8503:50:33.85+01:47:237:567,6
180MADEJ Katarzyna 3219ALE TEMPOWARSZAWAOpen K55K 5500:00:2203:50:15.4503:50:38.10+01:47:277:567,6
181ONUFROWICZ Michał 3267ALE TEMPOWARSZAWAOpen M126M 12600:00:0003:50:38.1503:50:38.15+01:47:277:577,5
182WIĘCKOWSKA Beata 3371HEŃTEAMMOTYCZOpen K56K 5600:00:0003:50:44.2503:50:44.25+01:47:347:577,5
183OBARZANOWSKI Michał 3258KRAKÓWOpen M127M 12700:00:1903:50:45.4503:51:04.75+01:47:547:577,5
184RESPONDEK Marcin 3304LECYMY DURŚ / NOWAK TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M128M 12800:00:2103:51:00.5003:51:21.60+01:48:117:577,5
185KARCZEWSKI Maciej 3145ENDURANCEGDAŃSKOpen M129M 12900:00:1803:51:09.9503:51:28.15+01:48:177:587,5
186KOSOWSKI Seweryn 3170LEGNICAOpen M130M 13000:00:1602:08:3603:51:33.5503:51:49.90+01:48:397:597,5
186CIURYK Julia 3054KRAKÓWOpen K57K 5700:00:0003:51:49.9003:51:49.90+01:48:397:597,5
188JARECKA Katarzyna 3121WARSZAWAOpen K58K 5800:00:2703:51:41.2003:52:08.60+01:48:587:597,5
189TOMASZEWSKA Julia 3353OPOLEOpen K59K 5900:00:2803:51:52.7503:52:21.40+01:49:117:597,5
190PARYSZ Anna 3273STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOOpen K60K 6000:00:1303:53:06.0003:53:19.45+01:50:098:027,5
191GRANOWSKA Marta 3104BIENIEWICEOpen K61K 6100:00:1503:53:05.1003:53:20.40+01:50:108:027,5
192GAWĘDA Marta 3091WARSZAWAOpen K62K 6200:00:2103:53:03.6003:53:24.85+01:50:148:027,5
192PISKORSKA Natalia 3287GDANSKOpen K62K 6200:00:3603:52:48.4003:53:24.85+01:50:148:017,5
194SILCZUK Andrzej 3318WARSZAWAOpen M131M 13100:00:3603:52:48.5003:53:24.95+01:50:148:017,5
195OBERC Łukasz 3260FINISZ RYMANÓWRYMANÓWOpen M132M 13200:00:2302:10:2403:53:01.7503:53:25.15+01:50:148:027,5
196BARCZENTEWICZ Przemysław 3017KROSNOOpen M133M 13300:00:0003:54:08.4003:54:08.40+01:50:588:047,4
197HOFMAN Piotr 3115M.I.L.A. MASTERS IWICZNA LIFE ATHLETICSNOWA IWICZNAOpen M134M 13400:00:3902:09:4003:53:29.1003:54:08.85+01:50:588:037,5
198ŻUK Agata 3418HEŃTEAMLUBLINOpen K64K 6400:00:0403:54:18.7503:54:23.20+01:51:138:047,4
199GAWEŁ Sebastian 3090SPARTA LUBLINLUBLINOpen M135M 13500:00:3303:53:51.4503:54:25.25+01:51:158:037,4
200PETA Iwona 3281BIERNAOpen K65K 6500:00:2403:54:03.0003:54:27.30+01:51:178:047,4
201WYSZOWSKA Agnieszka 3404PREDATORS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHOpen K66K 6600:00:0503:54:22.8003:54:28.00+01:51:178:047,4
202MILC Szymon 3242JÓZEFÓWOpen M136M 13600:00:0002:07:4003:54:28.5503:54:28.55+01:51:188:057,4
203BEKER Katarzyna 3022WROCŁAWOpen K67K 6700:00:0002:12:1103:54:35.4503:54:35.45+01:51:258:057,4
204PISZCZYŃSKA Izabela 3288BUKOWSKOOpen M137M 13700:00:0003:55:07.8503:55:07.85+01:51:578:067,4
205WITYŃSKA Joanna 3379ŻEGLCEOpen K68K 6800:00:0602:13:1303:55:14.2003:55:20.30+01:52:108:067,4
205KAPUŚCIŃSKA Diana 3143PODIUMRZESZÓWOpen K68K 6800:00:0001:26:4303:55:20.3003:55:20.30+01:52:108:067,4
207BUJOCZEK Małgorzata 3044KRAKÓWOpen K70K 7000:00:1702:11:5903:55:07.0503:55:24.80+01:52:148:067,4
208BUJOCZEK Leszek 3043KRAKÓWOpen M138M 13800:00:1802:12:0203:55:06.6003:55:25.10+01:52:148:067,4
209ONDRUSZ Filip 3266DUN LAOGHAIRE, CO. DUBLINOpen M139M 13900:00:2902:12:0103:55:22.8003:55:52.65+01:52:428:067,4
210NOGAJEWSKI Karol 3252WARSZAWAOpen M140M 14000:00:3002:08:5603:55:26.8003:55:56.80+01:52:468:077,4
211STACHURSKI Paweł 3329KRULOWIE ŻYCIAKIEŁCZÓWOpen M141M 14100:00:3503:55:24.7503:56:00.05+01:52:498:077,4
212GOŁOSZ-ROMAŃSKA Sylwia 3097KKTJKRAKÓWOpen K71K 7100:00:2703:55:44.2503:56:12.10+01:53:018:077,4
213SELWESTRUK Izabela 3312WARSZAWAOpen K72K 7200:00:3903:55:53.0503:56:32.80+01:53:228:087,4
214NYKIEL Artur 3256MYSŁOWICEOpen M142M 14200:00:0002:11:4203:57:14.2503:57:14.25+01:54:048:107,3
215NYKIEL Marlena 3255MYSŁOWICEOpen K73K 7300:00:2602:11:1203:56:47.6503:57:14.55+01:54:048:097,3
216FĄFARA Agnieszka 3071BIEGNIĘTE LASKIŁÓDŹOpen K74K 7400:00:2802:12:0003:56:58.2003:57:26.35+01:54:168:107,3
217KACZMAREK Aleksandra 3135KATOWICEOpen K75K 7500:00:1002:11:4503:57:22.9003:57:33.20+01:54:238:117,3
218SORNAT Mariusz 3323GLIWICEOpen M143M 14300:00:1903:57:37.9003:57:57.45+01:54:478:117,3
219VOISIN Guillaume 3364GLIWICEOpen M144M 14400:00:0003:57:57.5503:57:57.55+01:54:478:127,3
219AOUTIN Mathieu 3008WARSAWOpen M144M 14400:00:1703:57:39.6003:57:57.55+01:54:478:117,3
221WRÓBLEWSKI Borys 3399WARSZAWAOpen M146M 14600:00:1002:08:5303:57:57.1503:58:07.55+01:54:578:127,3
222JURYŚ Sławomir 3133JSYSTEMKROSNOOpen M147M 14700:00:3402:12:0703:58:03.5003:58:37.75+01:55:278:127,3
223BACHURSKI Daniel 3010ZADĄBROWIEOpen M148M 14800:00:0903:58:36.9003:58:46.60+01:55:368:137,3
224SELWESTRUK Tomasz 3313WARSZAWAOpen M149M 14900:00:3903:58:13.2503:58:53.15+01:55:428:127,3
225KUŁAKOWSKI Piotr 3190KONSTANCIN-JEZIORNAOpen M150M 15000:00:3303:58:44.5503:59:17.65+01:56:078:137,3
226PIECYK Artur 3283BLUE DOGWARSZAWAOpen M151M 15100:00:3503:59:28.1004:00:03.85+01:56:538:157,3
227SZELĄG Piotr 3341WARSZAWAOpen M152M 15200:00:3202:12:3704:01:14.7504:01:46.75+01:58:368:197,2
228BREWCZAK Maciej 3039SAVE LIFEWARSZAWAOpen M153M 15300:00:0502:08:2704:01:41.7504:01:46.85+01:58:368:207,2
229BUK Kamil 3045RZESZÓWOpen M154M 15400:00:0602:09:1604:01:40.6004:01:47.20+01:58:378:207,2
230KOSOWSKI Maciej 3171LEGNICAOpen M155M 15500:00:1704:01:30.3004:01:47.60+01:58:378:197,2
231POTOCKI Jakub 3294KRAKÓWOpen M156M 15600:00:4002:11:1904:02:39.5504:03:19.95+02:00:098:227,2
231POTOCKA Julia 3293KRAKÓWOpen K76K 7600:00:3904:02:40.5004:03:19.95+02:00:098:227,2
233ZAWADZKI Piotr 3410WARSZAWAOpen M157M 15700:00:1102:11:3504:03:36.5504:03:48.35+02:00:388:247,1
234SZEWCZUK Joanna 3342HEŃTEAMLUBLINOpen K77K 7700:00:0502:17:4404:04:40.7004:04:46.20+02:01:368:267,1
235KURCZUK-SAMODULSKA Agnieszka 3192HEŃTEAMMARYSIN, GMINA JASTKÓWOpen K78K 7800:00:0002:17:5404:05:12.4504:05:12.45+02:02:028:277,1
236KOPERSKI Dominik 3167KOPERSKI TEAMLISIA GÓRAOpen M158M 15800:00:1104:05:31.4504:05:42.90+02:02:328:277,1
237ŚLEMP Małgorzata 3345TURLAM SIĘ DO METYBOGUCHWAŁAOpen K79K 7900:00:3002:19:1204:05:17.5004:05:47.90+02:02:378:277,1
238CHMURA-SKERCZYŃSKA Natalia 3049WOŁOMINOpen K80K 8000:00:2902:10:4604:05:22.5504:05:51.60+02:02:418:277,1
239SZCZUREK Aleksandra 3338JASIONKAOpen K81K 8100:00:2102:18:5204:05:50.5504:06:12.05+02:03:018:287,1
240OCHREMIAK Aleksandra 3262WARSZAWAOpen K82K 8200:00:2302:17:2104:06:11.0004:06:34.85+02:03:248:297,1
241KAMIŃSKI Marcin 3141SFORA OJCA DYREKTORAANDRYCHÓWOpen M159M 15900:00:0004:06:45.4004:06:45.40+02:03:358:307,1
242BACZA Agnieszka 3011ŁĘCZNA BIEGAWARSZAWAOpen K83K 8300:00:0002:12:4504:06:53.5504:06:53.55+02:03:438:307,0
243JOZWIK Agnieszka 3129WARSZAWAOpen K84K 8400:00:1202:12:2304:07:14.7504:07:27.15+02:04:168:317,0
244HANGIEL Urszula 3112ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZAWAOpen K85K 8500:00:1302:19:0704:07:32.1504:07:45.80+02:04:358:327,0
245SERAFIN Sebastian 3314SIMSRYMANÓWOpen M160M 16000:00:2802:17:2704:07:39.4004:08:07.85+02:04:578:327,0
246GROSZAK Joanna 3108BIEDRUSKOOpen K86K 8600:00:1802:12:0504:08:11.3004:08:29.35+02:05:198:337,0
247JAWORSKI Bartek 3124PŁOCKOpen M161M 16100:00:2402:18:1704:08:29.2004:08:53.70+02:05:438:347,0
248WOŹNIAK Mateusz 3387PŁOCKOpen M162M 16200:00:2504:08:28.9504:08:54.15+02:05:438:347,0
249KOSIŃSKI Tomasz 3169EXTREME WAYSWARSZAWAOpen M163M 16300:00:2904:10:25.9004:10:55.35+02:07:458:386,9
250PIORUNKIEWICZ Lukasz 3286DUBLINOpen M164M 16400:00:3002:18:0804:10:29.2004:10:59.20+02:07:498:386,9
251LUBOWIECKA Paulina 3213WARSZAWAOpen K87K 8700:00:1402:17:3304:10:45.2504:10:59.50+02:07:498:386,9
252PRZETAKIEWICZ Magdalena 3298WARSZAWAOpen K88K 8800:00:1302:21:3704:10:46.3504:10:59.80+02:07:498:386,9
253JELINSKI Sebastian 3127IBMWROCŁAWOpen M165M 16500:00:3302:17:3104:11:10.7004:11:43.85+02:08:338:396,9
254RYBIENIK Lech 3310WARSZAWAOpen M166M 16600:00:1102:17:4704:13:02.8504:13:14.80+02:10:048:436,9
255KIJEWSKA Karolina 3153CHOJNEOpen K89K 8900:00:1104:13:03.8504:13:15.00+02:10:048:436,9
256KOZŁOWSKA-SAWICKA Małgorzata 3179KONDYCJA PIASECZNOBANIOCHAOpen K90K 9000:00:2502:19:1004:12:49.9504:13:15.65+02:10:058:436,9
257KLAUS Monika 3156KONDYCJA PIASECZNOPIASECZNOOpen K91K 9100:00:2602:17:3504:12:49.4004:13:15.90+02:10:058:436,9
258WILGUS-KUBICA Katarzyna 3373WISŁA WIELKAOpen K92K 9200:00:0002:22:0604:14:56.0004:14:56.00+02:11:458:476,8
259KEMPISTY Anna 315112TRI.PLWARSZAWAOpen K93K 9300:00:1202:18:0104:15:06.6504:15:19.55+02:12:098:476,8
260JEMIOŁA Wojciech 3128POGÓRZA ULTRA TRAILCZUDECOpen M167M 16700:00:3802:19:1804:14:45.0004:15:23.40+02:12:138:476,8
261GRODZKI Tomasz 3107POGÓRZE ULTRA TRAILSTRZYŻÓWOpen M168M 16800:00:3702:19:1604:14:45.6004:15:23.50+02:12:138:476,8
262PATRYN Łukasz 3277POGÓRZE ULTRA TRAILSTRZYŻÓWOpen M169M 16900:00:3702:19:1204:14:46.6504:15:23.95+02:12:138:476,8
263TWARDZIK Laura 3359RYMANÓWOpen K94K 9400:00:2702:19:4204:15:45.2004:16:12.30+02:13:028:496,8
264OZIMINA Samuel 3270RYMANÓWOpen M170M 17000:00:2702:19:0104:15:46.0504:16:13.10+02:13:028:496,8
265STABRAWA Marcin 3328MYSŁOWICEOpen M171M 17100:00:2302:19:5004:15:53.5004:16:16.75+02:13:068:496,8
266OLSZEWSKI Kamil 3264MYSŁOWICEOpen M172M 17200:00:2202:19:5404:15:54.9504:16:17.45+02:13:078:496,8
267FRANEK Aneta 3078KRAKÓWOpen K95K 9500:00:0502:19:1904:17:16.6504:17:22.35+02:14:128:526,8
268MARGOŁA Marta 3226ROZBIEGAJMY RADOMSKOWARSZAWAOpen K96K 9600:00:2902:21:0804:18:27.9504:18:57.80+02:15:478:546,7
269GÓRECKA Katarzyna 3099LESZNOOpen K97K 9700:00:1502:19:5204:19:44.2004:19:59.20+02:16:498:576,7
270MATLAK Piotr 3229VELUXGNIEZNOOpen M173M 17300:00:1102:22:3504:20:46.3504:20:57.55+02:17:478:596,7
271KOZACZKA Włodzimierz 3176GLIWICEOpen M174M 17400:00:3602:20:2604:20:39.3504:21:15.80+02:18:058:596,7
272HIRTH Jasmin 3114WARSZAWAOpen K98K 9800:00:1202:20:4704:21:20.2504:21:32.30+02:18:229:006,7
273EVANS Paul 3070WARSZAWAOpen M175M 17500:00:1202:19:3404:21:21.1004:21:33.15+02:18:229:006,7
274KAZIMIERAK Kamil 3150KRAKÓWOpen M176M 17600:00:1602:21:2404:22:37.8504:22:54.05+02:19:439:036,6
275GRZESZCZAK Małgorzata 3111BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOpen K99K 9900:00:0002:22:2404:23:06.2504:23:06.25+02:19:569:046,6
276MALEC Basia 3224LUBLINOpen K100K 10000:01:2402:21:1904:22:19.9504:23:44.65+02:20:349:026,6
277KAMIŃSKI Łukasz 3140MYSŁOWICEOpen M177M 17700:00:2102:20:4404:23:25.4004:23:47.10+02:20:369:056,6
278GOLA Karolina 3096ZABIERZÓWOpen K101K 10100:00:0002:22:5404:23:52.4504:23:52.45+02:20:429:056,6
279BREMER Helena 3037KONSTANCIN JEZIORNAOpen K102K 10200:00:3902:20:1604:23:27.5504:24:06.85+02:20:569:056,6
280ŻAK Grzegorz 3417SPARTAJASTKÓWOpen M178M 17800:00:3402:17:3504:26:09.8004:26:44.05+02:23:339:106,5
281KOŁODZIEJCZYK Aleksandra 3163JENOTY TEAMMIŃSK MAZOWIECKIOpen K103K 10300:00:2402:19:3704:26:47.2504:27:11.55+02:24:019:116,5
282LEWANDOWSKA Ewa 3203TARNOWSKIE GÓRYOpen K104K 10400:00:2602:22:3104:27:13.6504:27:40.10+02:24:299:126,5
283DOMINIAK Emilia 3061GNIEZNOOpen K105K 10500:00:0002:22:1504:27:57.8004:27:57.80+02:24:479:146,5
284BUGAJSKA-JUCHA Renata 3042CARBO ASECURAGOCZAŁKOWICE ZDRÓJOpen K106K 10600:00:0802:22:0904:30:59.8004:31:08.40+02:27:589:206,4
285BAJUS-LEWKOWICZ Oksana 3014VISON, PIOTR LEWKOWICZWROCŁAWOpen K107K 10700:00:0002:21:5704:31:26.8004:31:26.80+02:28:169:216,4
286LEWKOWICZ Piotr 3207WROCLAWOpen M179M 17900:00:1902:21:4304:31:07.3004:31:27.05+02:28:169:206,4
287SZYMAŃSKI Mariusz 3344MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIOpen M180M 18000:00:0702:23:0304:33:24.9004:33:32.75+02:30:229:256,4
288KUPIEC Dariusz 3191MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIOpen M181M 18100:00:0704:33:25.6004:33:33.05+02:30:229:256,4
289WARDA Agnieszka Tonny 3367SPARTA LUBLINLUBLINOpen K108K 10800:01:3502:21:4004:32:59.7504:34:34.85+02:31:249:246,4
290MATUSIK Agnieszka 3230ZĄBKIOpen K109K 10900:00:2202:22:4104:34:35.8504:34:58.20+02:31:489:286,3
291LASOŃ Magdalena 3197ALETEMPOWARSZAWAOpen K110K 11000:00:2302:22:4304:34:34.7004:34:58.25+02:31:489:286,3
292KLUŚ Sylwester 3421MESMERIK RUNNERSPIASECZNOOpen M182M 18200:00:3702:18:5504:35:13.1504:35:50.65+02:32:409:296,3
293TOMASZUK Ewelina 3354NO LIMITS RUNNING TEAMKORCZÓWKAOpen K111K 11100:00:1002:21:5804:36:31.2504:36:41.70+02:33:319:326,3
294WOJCIECHOWSKI Kacper 3381SWORDS ATHLETICSLESZNOOpen M183M 18300:00:0002:12:1404:38:54.8504:38:54.85+02:35:449:376,2
295TRODLER Ina 3357CITYLAUF-VEREIN DRESDENDRESDENOpen K112K 11200:00:0802:23:5604:39:12.4504:39:20.70+02:36:109:376,2
296GIERUT Agata 3093JASŁOOpen K113K 11300:00:1002:25:1704:41:32.6004:41:42.60+02:38:329:426,2
297KOBUS-DUNAJ Lidia 3159ZĄBKIOpen K114K 11400:00:2202:23:0204:41:53.4504:42:16.25+02:39:069:436,2
298FRANCUZ Patrycja 3077WIELKA WIEŚ BIEGASZYCEOpen K115K 11500:00:2102:39:3104:42:35.1504:42:56.85+02:39:469:446,2
299LAMPRYCHT-JANEK Natalia 3195POZNAŃOpen K116K 11600:00:1902:22:2304:42:52.1004:43:11.10+02:40:009:456,2
300WOJTKOWIAK Łukasz 3386BIEGACZAMATORPOZNAŃOpen M184M 18400:00:1902:22:1204:42:51.8504:43:11.20+02:40:019:456,2
301ŚLUSARCZYK Tomek 3348MUUKREACJE.PLPIASEKOpen M185M 18500:00:3402:22:2604:42:42.2504:43:17.20+02:40:079:446,2
302OLZACKI Piotr 3265SZCZYTNOOpen M186M 18600:00:3702:20:3304:42:46.6004:43:24.40+02:40:149:456,2
303TYLMAN Radosław 3360WARSZAWAOpen M187M 18700:00:3702:21:4304:42:47.1504:43:24.65+02:40:149:456,2
304POLAK Agnieszka 3290RZESZÓWOpen K117K 11700:00:1202:10:0004:44:18.6504:44:31.50+02:41:219:486,1
305WIŚNIEWSKI Adam 3377SMĘTOWO GRANICZNEOpen M188M 18800:00:0802:23:3804:44:27.7004:44:36.10+02:41:259:486,1
306PASZKIEL Agnieszka 3276LUBSZCZECINEKOpen K118K 11800:00:1602:23:1204:44:32.1504:44:48.50+02:41:389:486,1
307MATLAK Lidia 3228ZAWSZE W BIEGUGNIEZNOOpen K119K 11900:00:0902:39:3304:45:15.9504:45:25.10+02:42:149:506,1
308TYMBURSKI Michal 3361SPARTA LUBLINWARSZAWAOpen M189M 18900:01:4602:22:0704:45:03.3004:46:49.50+02:43:399:496,1
309GLIWKA Małgorzata 3095SPARTA LUBLINLUBLINOpen K120K 12000:01:4502:22:1604:45:04.4004:46:49.55+02:43:399:496,1
310SIĘCIO Kamil 3316RZGÓWOpen M190M 19000:00:3202:23:1104:47:16.4004:47:48.90+02:44:389:546,1
311WOJTKOWIAK Dorota 3385RADONIEOpen K121K 12100:00:3302:38:4604:50:05.7504:50:39.10+02:47:2810:006,0
312WRONKOWSKA Katarzyna 3396SULEJÓWEKOpen K122K 12200:00:1502:23:5104:50:50.8504:51:06.25+02:47:5610:016,0
313FUS Jacek 3084RZESZOWOpen M191M 19100:00:1202:21:0204:51:11.2504:51:24.00+02:48:1310:026,0
314MHADHBI Joanna 3235WARSZAWAOpen K123K 12300:00:0002:27:3404:52:15.2504:52:15.25+02:49:0510:046,0
315BIELIŃSKI Michał 3023BOCHNIAOpen M192M 19200:00:4102:24:4804:53:32.9004:54:14.70+02:51:0410:075,9
316BOR Monika 3033KOBIETY BIEGAJĄ / POBIEDZISKA RUNNING TEAMWIERZYCEOpen K124K 12400:00:2802:39:2004:54:17.1004:54:45.55+02:51:3510:085,9
317MĄKOSA Konrad 3234WARSZAWAOpen M193M 19300:00:0602:39:5704:55:01.4004:55:07.50+02:51:5710:105,9
318BALEWSKI Robert 3015BĘDZINOpen M194M 19400:00:1502:39:4204:55:14.3004:55:30.20+02:52:2010:105,9
319RZENNO Dagmara 3311MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen K125K 12500:00:1502:39:2504:56:45.3004:57:00.30+02:53:5010:135,9
320ZARAŃSKA Izabela 3406MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen K126K 12600:00:1502:39:1404:56:44.6004:57:00.50+02:53:5010:135,9
321FRANKOWSKA Ania 3080MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMOpen K127K 12700:00:1602:39:3004:56:44.8504:57:01.25+02:53:5110:135,9
322KOPCZA Dariusz 3166ZDYNIAOpen M195M 19500:00:1902:09:3104:58:15.0504:58:34.45+02:55:2410:175,8
323FELENCZAK Michał 3072PIELGRZYMKAOpen M196M 19600:00:0002:40:0804:58:34.8004:58:34.80+02:55:2410:175,8
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
324WIŚNIEWSKA-PIĄTY Katarzyna 3376MIKOŁÓWOpen K128K 12800:00:2902:39:4605:16:33.4505:17:02.50+03:13:5210:545,5
325DRATWICKA Agnieszka 306412TRI.PLWARSZAWAOpen K129K 12900:00:1402:40:0305:21:22.7505:21:37.40+03:18:2711:045,4
326CHMIELEWSKI Marcin 3048BIEGAM BEZ SPINYŚCINAWAOpen M197M 19700:00:2002:51:3805:49:39.5005:49:59.70+03:46:4912:035,0
327WESOŁOWSKI Adam 3368CZĘSTOCHOWAOpen M198M 19800:00:3104:06:5907:26:43.0507:27:14.15+05:24:0315:243,9
Niesklasyfikowani
SOLAN Radek 3322WARSZAWAOpen MDNF01:46:09 DNF DNF DNF--
LEMIEC Agnieszka 3199PŁOCKOpen KDNF02:13:13 DNF DNF DNF--
ŁAŻEŃSKI Łukasz 3217ŚLEDZIEJOWICEOpen MDNF DNF DNF DNF--
OBERC Grzegorz 3259FINISZ RYMANOWRYMANOWOpen MDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 331 wynik(ów)