ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 100
Łemkowyna Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2022-10-22
Miejsce : Komańcza
Dystans : 102.3 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 235
Wystartowało : 188
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 163
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.2km | 34km | 47.3km | 64.2km | 80.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja ŁemkowieCzas startuHańczowa
22.2km
Zdynia
34km
Bartne
47.3km
Przełęcz Hałbowska
64.2km
Chyrowa
80.4km
Czas
netto
102.3km
Czas
brutto
102.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1OLEKSIEWICZ Maurycy 504ALPIN SPORT TEAMŁÓDŹOpen M1M 100:00:0101:55:4503:13:1204:28:5106:15:2408:10:5911:09:58.5011:09:59.85 6:329,2
2KASZUBA Michał 581GRUPA NOMAXPIEKARY ŚLĄSKIEOpen M2M 200:00:0102:05:1003:34:0704:58:5106:59:2008:56:4811:34:54.2011:34:55.75+00:24:556:478,8
3ZIĘBA Robert 729TRAIL IS OUR WAY / BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAOpen M3M 300:00:0202:05:1503:34:0904:58:4506:57:1008:56:5211:37:04.0511:37:06.30+00:27:066:488,8
4TOMASIAK Natalia 501SALOMON TEAMKRYNCA-ZDRÓJOpen K1K 100:00:0202:07:4003:35:2305:01:1006:59:5709:02:4112:14:35.2512:14:37.80+01:04:377:108,4
5BRYSZ Michał 519SBG POBIEGKRAKÓWOpen M4M 400:00:0202:08:2603:39:2805:07:4507:10:5009:19:0312:18:11.5012:18:14.00+01:08:147:128,3
5PERYKASZA Paweł 506GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWOpen M4M 400:00:0302:10:1103:41:3905:07:4107:10:4709:18:5212:18:10.7012:18:14.00+01:08:147:128,3
7GLOS Václav 553ATEXBRNOOpen M6M 600:00:0102:09:1203:39:3405:07:0007:14:4809:21:1512:27:12.4512:27:14.05+01:17:147:188,2
8KULICKI Łukasz 603OLSZTYNOpen M7M 700:00:0502:22:2504:00:2205:29:4207:41:5209:49:4012:46:02.6512:46:08.50+01:36:087:298,0
9GAWIN Marek 505KRAKÓWOpen M8M 800:00:0202:14:1303:51:1705:24:4807:39:1109:51:2112:52:11.1012:52:13.90+01:42:147:327,9
10BIENIEK Grzegorz 513W.CIAGLYM.BIEGU.PLLUBAWKAOpen M9M 900:00:0202:18:0204:00:3105:33:5207:47:2609:58:0713:03:09.1013:03:12.05+01:53:127:397,8
11GRZELAK Kamila 734MĘCINAOpen K2K 200:00:0402:27:4404:09:3205:45:3208:01:3410:13:1213:18:22.0513:18:26.25+02:08:267:487,7
12BANIAK Marcin 508G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEOpen M10M 1000:00:0202:08:2703:39:5005:13:3907:37:0110:01:1513:39:38.0513:39:40.35+02:29:408:007,5
13KOŁODZIEJ Roman 590PERFEKTA KARŁOWICEKARŁOWICEOpen M11M 1100:00:0102:17:3404:03:2505:47:4108:06:2310:26:2413:46:50.8513:46:52.55+02:36:528:047,4
14KURAS Przemysław 606NUNEK SPITFIREKRAKÓWOpen M12M 1200:00:0502:27:4504:13:4005:48:1708:10:4410:34:2313:55:40.0513:55:46.00+02:45:468:107,3
15JANUS Justyna 567GOHARDORGOHOMERZESZÓWOpen K3K 300:00:0402:29:2904:12:3305:46:5908:02:0010:22:3413:57:25.8013:57:30.55+02:47:308:117,3
16CARUK Damian 520PGN NIERUCHOMOŚCIKAMIEŃ POMORSKIOpen M13M 1300:00:0302:20:5204:02:2405:45:5108:18:3510:52:4514:09:06.2514:09:09.55+02:59:098:187,2
17DOMBROWSKI Jakub 539TRAIL IS OUR WAYKRAKÓWOpen M14M 1400:00:0202:30:2704:21:2905:57:0908:24:4310:53:0014:12:07.2514:12:10.05+03:02:108:197,2
18PIOTROWSKI Aleksander 653IRONSILESIAKRAKÓWOpen M15M 1500:00:1002:39:0404:27:4506:00:3008:28:5510:52:3314:16:04.2014:16:15.00+03:06:158:227,2
19ŚCIBOR Adrian 702PRZYSIETNICAOpen M16M 1600:00:1702:52:0304:41:4606:19:2308:41:2010:59:5614:17:20.3014:17:37.30+03:07:378:227,2
20MISZTAL Kamil 633GLIWICEOpen M17M 1700:00:0502:39:0804:34:5406:16:1608:43:3711:10:4414:24:44.9514:24:50.70+03:14:508:277,1
21STEPANIAK Grzegorz 691SEROWARNIA SWOBODAGRUSZOWAOpen M18M 1800:00:0402:27:5304:10:3705:54:3108:24:2911:00:3814:26:52.0014:26:56.65+03:16:568:287,1
22GOLAS Grażyna 554DUDYCZRUNGDYNIAOpen K4K 400:00:0502:36:0204:25:3506:07:2608:33:2911:03:0814:27:51.1514:27:56.85+03:17:578:297,1
23STOŃ Wojciech 694PACMAN RUNNING TEAMKORZONEKOpen M19M 1900:00:0502:53:3004:46:3506:27:2508:46:5311:02:2614:30:23.2014:30:28.75+03:20:288:307,1
24GÓRSKI Tomasz 557WARSZAWAOpen M20M 2000:00:0702:20:4904:05:0105:46:1308:24:4011:00:5814:36:53.4014:37:01.00+03:27:018:347,0
25KARDASZ Franciszek 580KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOOpen M21M 2100:00:0502:27:5004:19:3506:00:4708:36:5711:15:3614:42:31.4014:42:37.25+03:32:378:377,0
26KUTAJ Grzegorz 607WIELICZKAOpen M22M 2200:00:0602:37:4604:23:4905:59:5308:30:1211:05:3514:45:37.5014:45:44.40+03:35:448:396,9
27DEFECIŃSKI Radosław 537LUNATYCYTUSZYNOpen M23M 2300:00:0302:34:3404:29:1406:22:0309:04:4511:34:2514:55:12.0014:55:15.55+03:45:158:456,9
28GRYGIEL Marek 559JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWOpen M24M 2400:00:0204:01:4405:48:5808:24:1111:05:5215:05:29.4015:05:31.80+03:55:318:516,8
29MIETŁA Łukasz 631HURAGAN LIGOTAKATOWICEOpen M25M 2500:00:1802:37:1104:22:2106:02:4708:37:3311:12:0915:06:15.5015:06:33.50+03:56:338:516,8
30STÍSKAL Jan 692EKORAKRALUV DVUROpen M26M 2600:00:0702:30:2904:30:3206:15:1208:52:1811:29:1515:07:03.2515:07:10.85+03:57:118:516,8
31DĄBROWICZ Jakub 535KOMORNIKIOpen M27M 2700:00:0602:31:3704:25:0806:07:1708:55:3311:41:3115:12:43.2515:12:49.25+04:02:498:556,7
32TAJCHMAN Jarosław 706STAJNIA BALONARZESZÓWOpen M28M 2800:00:0302:28:0004:14:4706:06:2908:44:3311:31:1015:16:56.3015:17:00.00+04:07:008:576,7
33LELITO Piotr 612MODLNICZKAOpen M29M 2900:00:0702:41:3804:36:2606:26:2509:03:1611:43:4715:18:44.2515:18:51.45+04:08:518:586,7
34IDZI Piotr 563WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWOpen M30M 3000:00:0702:41:3404:36:4206:26:2809:03:2011:44:2415:18:44.6515:18:52.05+04:08:528:586,7
35FOJT Krzysztof 543APR69ŁAZISKA GÓRNEOpen M31M 3100:00:0402:50:2604:43:1606:32:1109:07:1211:49:3515:23:50.4515:23:55.15+04:13:559:016,6
36POLAKIEWICZ Dariusz 658SAGITTARIUSTRZYCIĄŻOpen M32M 3200:00:0702:26:1704:15:2706:06:4208:56:1411:43:2915:39:59.1515:40:06.65+04:30:069:116,5
37MINOROWSKI Maciej 632K.N.N.R.KRAKÓWOpen M33M 3300:00:0402:25:3904:14:1405:58:4808:57:4411:43:2615:40:29.9515:40:34.60+04:30:349:116,5
38JAROŃ Jan 569IRON DRAGON TRIATHLONWIĘCKOWICEOpen M34M 3400:00:0502:25:4104:14:4806:02:3408:53:2811:44:4715:40:30.0015:40:35.15+04:30:359:116,5
39KREMPA Sławomir 597LEMIESZ TEAMJÓZEFÓWOpen M35M 3500:00:0902:38:3204:42:0306:37:1809:20:4212:03:4315:51:42.4015:51:51.45+04:41:519:186,4
40KISIECKI Damian 585HURAGAN LIGOTATYCHYOpen M36M 3600:00:1802:55:1604:59:5206:54:4509:34:3812:17:5015:53:14.3015:53:32.55+04:43:329:196,4
41PŁACZEK Anna 656CARBON SILESIA SPORTCZELADŹOpen K5K 500:00:0702:38:5404:40:2106:39:2509:22:3012:06:1015:54:31.0515:54:38.15+04:44:389:196,4
42WESOŁEK Marek 717SENTEWROCŁAWOpen M37M 3700:00:1102:43:2104:37:1106:22:1609:03:0811:53:5715:56:28.4515:56:40.20+04:46:409:206,4
43OKOŃ Łukasz 643GIERAŁTOWICEOpen M38M 3800:00:0902:38:4704:36:1006:23:5509:09:2611:56:5515:56:38.7015:56:47.95+04:46:489:216,4
44GRABSKI Michał 558GLIWICEOpen M39M 3900:00:0702:15:4704:54:5409:19:0612:14:1815:57:33.0015:57:40.40+04:47:409:216,4
45PIWKO Mateusz 654SZCZECINOpen M40M 4000:00:1702:43:5704:37:3706:29:5209:21:2312:12:5115:59:19.1015:59:36.50+04:49:369:226,4
46MAJCHROWSKI Jacek 621NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNNER'S NOT DEAD"TARNOBRZEGOpen M41M 4100:00:0602:42:5904:47:1806:41:5409:28:5112:17:4916:02:16.6516:02:22.95+04:52:239:246,4
47CICHOŃ Magdalena 527PROFIL OPOLEOPOLEOpen K6K 600:00:1903:06:0405:26:1407:26:0210:22:3113:01:5316:04:55.5516:05:14.90+04:55:159:256,4
48KOPCZYŃSKI Paweł 592WIERZBICZANYOpen M42M 4200:00:2303:08:3505:17:4707:14:1110:01:2912:46:1716:08:40.2016:09:03.30+04:59:039:286,3
49STAŃCZAK Łukasz 689NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAOpen M43M 4300:00:1402:51:4504:56:5606:44:4809:31:5612:18:2216:10:49.9016:11:04.00+05:01:049:296,3
50CHMAJ Jerzy 524BRATKOWICEOpen M44M 4400:00:1202:51:2104:54:5906:48:2909:39:3112:36:3016:15:34.7516:15:46.80+05:05:469:326,3
51GIBAŁA Marcin 551BIEGAM I POMAGAMMIELECOpen M45M 4500:00:0802:38:5704:41:5206:33:5409:29:1612:21:5016:17:30.1016:17:38.80+05:07:389:336,3
52BOGDAŃSKA Katarzyna 515SMASHING PĄPKINSWARSZAWAOpen K7K 700:00:0703:01:2305:06:1207:07:1512:42:2016:25:04.9016:25:12.10+05:15:129:376,2
53KACZMAREK Jędrzej 575KP PSP MILICZPLESZEWOpen M46M 4600:00:1302:40:2104:39:1506:34:2109:52:4012:37:5716:26:00.9016:26:14.40+05:16:149:386,2
54WAWRZYNIAK Małgorzata 716#BIEGIEMWLASPOZNAŃOpen K8K 800:00:0502:54:2605:07:1706:58:3209:45:2112:39:0916:26:38.9516:26:44.20+05:16:449:386,2
55DĄBROWSKI Marek 536GLIWICEOpen M47M 4700:00:0602:38:1504:39:3206:33:0409:18:3112:13:3916:27:17.1016:27:23.55+05:17:239:396,2
56OCHREMIAK Michał 640WARSZAWAOpen M48M 4800:00:1702:56:5405:00:4906:52:5409:42:1312:38:4616:28:45.3516:29:02.55+05:19:029:396,2
57STODOLNY Krzysztof 693WORYTYOpen M49M 4900:00:0702:58:4505:09:1307:04:1210:05:5512:54:3016:32:46.2516:32:54.00+05:22:549:426,2
58HABRAT Dorota 560HABRAT TEAMKROSNOOpen K9K 900:00:1102:51:0904:59:5006:59:4209:53:4312:33:0216:33:20.1016:33:31.50+05:23:319:426,2
59MAZIARZ Damian 628NAPRZÓD MŁOCINY BATWARSZAWAOpen M50M 5000:00:1502:51:5105:00:4706:52:0709:44:4012:33:0116:34:13.2016:34:29.05+05:24:299:436,2
60PYTKA Konrad 666NAPRZÓD MŁOCINY BATWARSZAWAOpen M51M 5100:00:1402:51:4204:56:4306:45:5609:44:4312:32:5616:34:15.0016:34:29.10+05:24:299:436,2
61MICHALCZYK Tomasz 630NAPRZÓD MŁOCINY BATWARSZAWAOpen M52M 5200:00:1502:51:4604:56:5306:46:0309:44:5112:33:4016:34:14.3016:34:29.35+05:24:299:436,2
62DOLCZEWSKI Dariusz 538NAPRZOD MLOCINY BATWARSZAWAOpen M53M 5300:00:0002:51:5404:57:3206:46:1509:45:0412:33:0916:34:47.0016:34:47.00+05:24:479:436,2
63KMITA Krzysztof 587KRAKÓWOpen M54M 5400:00:0502:27:5404:27:1606:22:2509:13:4312:39:2116:38:28.0516:38:33.50+05:28:339:456,1
64MACHAJ Wojciech 619PGB SPORTOWA PACZKALUBARTÓWOpen M55M 5500:00:1002:42:4104:42:0606:44:4809:31:3712:59:0216:49:43.6016:49:54.10+05:39:549:526,1
65JALOWSKI Andrzej 564INTECGNIEZNOOpen M56M 5600:00:0902:50:1504:59:4207:10:2710:02:4812:52:5016:49:44.9016:49:54.15+05:39:549:526,1
66LEWANDOWSKI Marcin 61313TH APRIL MOVEMENTKRAKÓWOpen M57M 5700:00:2303:05:2905:12:3207:02:2009:54:1912:50:4616:51:36.8516:52:00.75+05:42:009:536,1
67SAMBORSKI Rafał 677CARDIOMATICS TEAMBOLECHOWICEOpen M58M 5800:00:2303:09:0605:20:2507:16:2110:17:3413:07:3716:51:46.2016:52:09.70+05:42:099:536,1
68KMEŤ Michal 586MYJAVAOpen M59M 5900:00:1003:10:0705:14:1707:07:4710:02:3612:58:1916:59:35.4016:59:46.15+05:49:469:576,0
69SROKA Marcin 687ASSECO ACTIVE TEAMKRAKÓWOpen M60M 6000:00:1002:51:3004:57:2606:49:3909:51:3412:37:5016:59:54.5017:00:04.95+05:50:059:586,0
70KOSIN Marcin 593PGB SPORTOWA PACZKABARCZEWOOpen M61M 6100:00:0002:50:4205:00:3706:54:4409:46:4212:47:4117:00:20.1517:00:20.15+05:50:209:586,0
71PRAŻANOWSKI Sergiusz 659ŁÓDŹOpen M62M 6200:00:0902:51:2005:04:0807:04:0710:02:1913:02:2717:00:38.6017:00:47.95+05:50:489:586,0
72NOWAK Dawid 638POZNAŃOpen M63M 6300:00:0403:05:5805:18:5907:16:4410:33:1613:18:5017:04:38.8517:04:43.35+05:54:4310:006,0
73KUPISIEWICZ Krzysztof 605OPOLEOpen M64M 6400:00:1002:52:4904:56:5206:53:5709:44:5912:41:4417:06:11.4017:06:21.85+05:56:2210:016,0
74ŚWIĄTEK Anna 704KRAKÓWOpen K10K 1000:00:1102:49:0604:46:3306:36:5109:29:3012:37:4617:06:45.2517:06:56.35+05:56:5610:026,0
75GIERLACH Grzegorz 552JERZMANOWICEOpen M65M 6500:00:0702:25:5504:16:2206:03:3109:03:5512:24:1817:08:59.7517:09:07.20+05:59:0710:036,0
76GARCZYŃSKI Darek 549KATOWICEOpen M66M 6600:00:0802:55:3604:59:4906:58:2309:58:0012:54:4617:10:30.3517:10:38.95+06:00:3910:046,0
77SZÁRNYA István 700GYÖNGYÖSOpen M67M 6700:00:0202:55:1705:02:4806:55:2409:48:0112:48:3817:15:35.6017:15:38.20+06:05:3810:075,9
78HEGYI-SÁGI Adrienn 562OUTDOORPARADISEÜRÖMOpen K11K 1100:00:0202:42:3804:52:5106:51:5109:45:4012:44:5617:15:35.8017:15:38.50+06:05:3810:075,9
79MAJOREK Krzysztof 622CZAPLINEKOpen M68M 6800:00:1303:13:2305:31:5007:32:1510:34:1913:27:0517:21:18.3517:21:32.15+06:11:3210:105,9
80RYMAR Alan 673KROSNOOpen M69M 6900:00:1003:01:4505:12:4007:06:1710:03:1813:15:0117:22:25.5517:22:35.55+06:12:3510:115,9
81PASZKIEL Artur 649LUDZSZCZECINEKOpen M70M 7000:00:1402:59:0505:05:5406:59:3409:53:2912:57:2417:22:20.9017:22:35.70+06:12:3510:115,9
82TOMCZAK Dariusz 711HELL'S GYM OCR PĘPOWOGOSTYŃOpen M71M 7100:00:0702:53:4305:07:5307:08:5110:07:3713:11:1617:25:07.0517:25:14.05+06:15:1410:125,9
83NAGAS Pawel 636EDEN RACINGMYSŁOWICEOpen M72M 7200:00:1103:02:1605:25:1207:43:2610:47:3313:33:5517:28:51.1017:29:02.85+06:19:0310:155,9
84SIEPIOŁA Cezary 679GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM/LEŚNY CROSSMORĄGOpen M73M 7300:00:2003:01:4005:08:0807:02:3909:58:1813:10:5917:31:42.3017:32:02.90+06:22:0310:165,8
85MADEJ Magdalena 620GŁOGOVIACHORZELÓWOpen K12K 1200:00:0602:57:0905:06:3207:07:2110:12:4013:17:1617:32:36.3517:32:42.95+06:22:4310:175,8
86PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 660OPOLEOpen K13K 1300:00:1803:06:0705:26:2107:26:0610:22:4113:18:0817:35:45.0017:36:03.90+06:26:0410:195,8
87PASIEKA Agnieszka 647KB ATHLETICZRĘCINODRZYKOŃOpen K14K 1400:00:0802:56:5705:22:2607:29:1210:34:0613:38:2017:37:39.9517:37:48.45+06:27:4810:205,8
88WITUSIK Dorota 719JASŁOOpen K15K 1500:00:0802:56:5905:22:2107:29:1610:34:1213:38:2317:37:40.0517:37:48.65+06:27:4810:205,8
89JAMROZIAK Grzegorz 565AARSLEFF.BIZ RUNNING TEAMKAMIEŃ POMORSKIOpen M74M 7400:00:0302:39:5304:39:5106:38:3809:47:5413:00:4617:38:09.7017:38:13.40+06:28:1310:205,8
90PODWÓJCI Michał 657GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMSKÓRZEWOOpen M75M 7500:00:0903:02:5005:16:3907:21:5010:36:0513:41:1417:38:21.4017:38:30.65+06:28:3010:205,8
91KIELAR Maciej 583SON OF JUPITERTOPOROWICEOpen M76M 7600:00:1502:55:3305:08:0307:04:4010:12:4113:15:3517:38:41.4017:38:56.80+06:28:5610:205,8
92MAZURKIEWICZ Jolanta 629BYCHAWAOpen K16K 1600:00:0703:00:0405:13:5807:12:4010:17:5513:34:0217:41:51.7517:41:59.15+06:31:5910:225,8
93CEGLEWSKI Marcin 521HARPAGANY RUNNING TEAMPOZNAŃOpen M77M 7700:00:0303:05:5605:19:0507:25:2510:33:0813:27:1017:41:56.3017:42:00.20+06:32:0010:225,8
94TOKARZ Marcin 708LIBERTÓWOpen M78M 7800:00:0302:55:3505:03:3607:02:5010:05:1113:20:4317:43:16.9017:43:20.75+06:33:2010:235,8
95GĄSIOREK Mariusz 550KROSNOOpen M79M 7900:00:0803:01:0305:14:5007:11:5710:12:2813:28:3017:54:37.2517:54:45.35+06:44:4510:305,7
96KRUKAR Michał 598FINISZ RYMANÓWIWONICZ ZDRÓJOpen M80M 8000:00:1603:02:2505:14:3807:11:5410:12:2413:45:3317:54:30.6517:54:46.75+06:44:4610:305,7
97PANEK Damian 646MUKS PODKARPACIE JEDLICZE/RAFFLES EUROPEJSKI WARSAWWARSZAWAOpen M81M 8100:00:1102:56:3105:12:4007:13:2110:16:3613:36:0118:04:34.3518:04:45.55+06:54:4510:365,7
98GOLBIAK Wojciech 555MIĘDZYRZEC POTOpen M82M 8200:00:0802:40:2204:47:3306:53:3610:04:5613:26:1018:04:45.7018:04:53.85+06:54:5410:365,7
99BODNAR Krystian 514ZAŁUŻOpen M83M 8300:00:0602:39:4404:36:5706:25:5809:26:0412:40:0818:05:01.8018:05:08.70+06:55:0810:365,7
100FURMAN Paweł 546HURAGAN LIGOTAKATOWICEOpen M84M 8400:00:1902:58:4205:14:0407:16:0410:39:3013:44:3718:06:07.9018:06:27.05+06:56:2710:375,7
101CETNAR Grzegorz 522HURAGAN LIGOTAKATOWICEOpen M85M 8500:00:1702:58:4205:14:0407:15:5810:39:2613:44:3318:06:09.7018:06:27.20+06:56:2710:375,7
102PRZYŁUCKI Krzysztof 662FOLWARK ŁĘKUKWYDMINYOpen M86M 8600:00:0502:57:3705:16:1907:23:4010:28:2113:36:0218:06:45.0518:06:50.20+06:56:5010:375,6
103ADAMCZYK Kuba 509#HAPPYRUNNERSŁÓDŹOpen M87M 8700:00:1403:05:5305:21:4107:25:2210:23:4113:29:3518:28:37.0518:28:51.90+07:18:5210:505,5
104MOŻUCH Maciej 634JANUSZE TRAJLONUBYDGOSZCZOpen M88M 8800:00:1603:21:3505:48:3907:54:3811:08:1014:06:2118:34:36.5018:34:53.05+07:24:5310:535,5
105BAJOREK Norbert 511RZESZÓWOpen M89M 8900:00:1003:20:4105:43:0707:44:2410:57:2814:07:5318:35:11.8018:35:21.95+07:25:2210:545,5
106MYCIELSKI Mariusz 635W DRODZEŚWIERKLANIECOpen M90M 9000:00:0702:55:3405:08:5207:14:2910:17:5913:43:5718:35:41.7018:35:49.60+07:25:4910:545,5
107DYWAN Andrzej 541GDZIE TA METAKRAKÓWOpen M91M 9100:00:0402:41:1304:59:3407:02:4410:13:5113:48:2418:37:56.1018:38:00.30+07:28:0010:555,5
108BRENER Maciej 518KUŹNIA TRIATHLONUJAZGARZEWSZCZYZNAOpen M92M 9200:00:1803:02:5105:19:4107:26:1010:45:0514:02:4718:39:22.8518:39:41.65+07:29:4110:565,5
109WLACH Anna 720BANDA Z POŁUDNIAGLIWICEOpen K17K 1700:00:1703:18:1805:41:1007:42:1910:46:0213:59:2418:53:52.7018:54:10.25+07:44:1011:055,4
110LUDA Żaneta 617GÓRZNOOpen K18K 1800:00:1203:11:2305:42:1807:49:1411:07:3514:23:4118:54:40.8018:54:53.75+07:44:5311:055,4
111RECLIK Łukasz 669AKTYWNA PSZCZYNA RTPSZCZYNAOpen M93M 9300:00:0502:57:3905:08:0807:22:2810:49:0714:22:0218:56:06.8018:56:12.40+07:46:1211:065,4
112ROZNER Artur 672PIASECZNOOpen M94M 9400:00:1703:01:0905:19:4807:29:0110:47:5414:14:1618:56:58.6018:57:15.80+07:47:1511:065,4
113JASKÓLSKI Jan 570TARNOWO PODGÓRNEOpen M95M 9500:00:1103:03:0605:28:4707:42:1511:10:2914:29:5119:04:39.5019:04:51.45+07:54:5111:115,4
114OCHREMIAK Jędrzej 639WARSZAWAOpen M96M 9600:00:1703:07:2405:35:3407:44:5811:11:2514:34:0719:09:40.0019:09:57.30+07:59:5711:145,3
115KUCHMECKI Maciej 601POZNAŃOpen M97M 9700:00:1202:53:5305:16:3207:19:0510:47:0014:14:4419:11:09.8519:11:22.50+08:01:2211:155,3
116SZKUDLAREK Agnieszka 701HURAGAN LIGOTAKATOWICEOpen K19K 1900:00:1903:18:0405:40:3107:51:2611:05:3114:25:5819:12:59.0519:13:18.05+08:03:1811:165,3
117ŚWIĘTONIOWSKA Justyna 705SAINT TEAMRZESZÓWOpen K20K 2000:00:0803:18:1005:41:5007:51:3411:05:4314:24:4119:13:15.1019:13:23.85+08:03:2411:165,3
118SZARMACH Jakub 699WARSZAWAOpen M98M 9800:00:1703:07:0305:28:5507:40:5911:06:1914:25:4619:14:51.9519:15:09.75+08:05:0911:175,3
119JASTRZEBSKI Marcin 57137.4 RUNNING TEAMWARSAWOpen M99M 9900:00:1803:07:0705:28:5107:40:5511:06:2314:23:5819:14:51.6519:15:10.05+08:05:1011:175,3
120TOL Monika 709MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECOpen K21K 2100:00:1503:13:0905:40:0207:47:1211:05:4614:23:4119:15:22.1019:15:37.15+08:05:3711:175,3
121KONDRACKI Jacek 591KUNA W AGREŚCIELUBLINIECOpen M100M 10000:00:1503:13:1205:40:1507:47:1811:05:5114:23:5019:15:21.6519:15:37.35+08:05:3711:175,3
122MARCINIAK Rafał 6268A.PLGLIWICEOpen M101M 10100:00:1903:15:2605:42:0607:52:4711:07:3914:26:1619:23:36.1519:23:55.85+08:13:5611:225,3
123PYCHA Grzegorz 664BRYGADA RRŁABOWAOpen M102M 10200:00:0002:08:4104:24:3006:27:5309:46:0013:14:2619:24:16.8019:24:16.80+08:14:1611:225,3
124FRANKOWSKI Dariusz 545SZAMANI W TRANSIEBYTOMOpen M103M 10300:00:1103:18:1405:48:5108:12:1411:21:1414:31:5619:26:04.4519:26:16.10+08:16:1611:235,3
125PRZEŹDZIECKA Katarzyna 661SMASHING PĄPKINSWARSZAWAOpen K22K 2200:00:0603:13:2405:44:5707:49:1111:13:5214:38:0019:33:46.8019:33:53.30+08:23:5311:285,2
126KĘDZIAK Adrian 582DĄBROWA GÓRNICZAOpen M104M 10400:00:2003:12:5805:40:3307:51:2711:05:2514:29:2019:42:54.3019:43:14.85+08:33:1511:335,2
127KRZAK Szymon 600KRAKÓWOpen M105M 10500:00:0802:43:4204:55:2407:00:1910:13:3313:58:2219:45:25.0519:45:33.35+08:35:3311:355,2
128MANCZENKO Eugeniusz 625MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAOpen M106M 10600:00:2103:02:1305:34:1807:45:4311:12:1214:36:1419:49:49.0519:50:10.70+08:40:1011:375,2
129ŁUSIAK Mariusz 618GLIWICEOpen M107M 10700:00:2103:19:0405:38:4107:40:4010:55:4314:22:2619:50:18.0019:50:39.50+08:40:3911:385,2
130CZEKA Robert 533MYSŁOWICEOpen M108M 10800:00:1703:21:4305:45:3008:00:1711:21:5814:39:1519:53:32.7519:53:50.15+08:43:5011:405,1
131KACZMARCZYK Sebastian 574EDEN RACINGSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M109M 10900:00:1203:02:3905:25:1807:48:2511:13:2914:36:1919:53:37.9019:53:50.70+08:43:5011:405,1
132BANASZAK Maciej 512WARSZAWAOpen M110M 11000:00:2303:08:0905:38:4907:52:2711:32:0315:10:3420:11:15.9520:11:39.65+09:01:3911:505,1
133SKRZYPCZAK Rafal 681TARNOWO PODGÓRNEOpen M111M 11100:00:1203:03:1505:28:4907:42:1711:10:5914:43:5120:15:39.9020:15:52.25+09:05:5211:525,0
134WOJTASIŃSKI Daniel 723NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAOpen M112M 11200:00:1903:17:4405:47:3307:54:3011:29:0014:47:1520:26:31.7520:26:51.70+09:16:5111:595,0
135KWECZKA-JANECZEK Anna 608NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAOpen K23K 2300:00:2103:17:5105:47:3607:54:2211:29:0314:47:1120:26:33.2520:26:54.25+09:16:5411:595,0
136GACA Piotr 547JANUSZE TRAJLONUBYDGOSZCZOpen M113M 11300:00:1603:21:3805:48:4807:59:4111:34:4015:09:5320:39:23.6520:39:40.60+09:29:4012:065,0
137CHROMIŃSKI Grzegorz 526BIEGACZE KOSMOSUŁÓDŹOpen M114M 11400:00:1403:23:1805:43:1607:49:1611:08:5315:00:1020:47:59.4020:48:13.95+09:38:1412:114,9
138ZIELIŃSKI Dariusz 728FIZJO-SPORT ŁĘCZNAWARSZAWAOpen M115M 11500:00:1103:02:3305:14:0507:27:0910:56:5414:31:3520:48:02.4520:48:14.15+09:38:1412:114,9
139KOBYLARZ Arkadiusz 588RZESZÓWOpen M116M 11600:00:1903:09:2605:24:4807:30:0510:59:5815:00:4020:48:57.6520:49:17.10+09:39:1712:124,9
140KOŚLACZ Tomasz 594MAGWŁODZIMIERZÓWOpen M117M 11700:00:0902:59:0205:20:2207:37:5611:30:3615:16:2921:03:59.1521:04:08.50+09:54:0812:214,9
141KIEŁBOWICZ Aneta 584ASICSFRONTRUNNERGNIEZNOOpen K24K 2400:00:0803:16:5205:55:1108:15:4312:19:1216:01:1321:04:57.4021:05:06.00+09:55:0612:214,9
142WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 725KOBIETY BIAGAJĄPOZNAŃOpen K25K 2500:00:0803:16:4705:55:0808:15:3812:19:0916:01:1721:04:57.8021:05:06.25+09:55:0612:214,9
143GÓRNIAK Adam 556JAWORZNOOpen M118M 11800:00:2203:02:0805:24:5707:32:5111:11:5015:23:4521:04:57.5521:05:19.70+09:55:1912:214,9
144KALICZYŃSKA Wioletta 578PROJEKT1000UPRUMIAOpen K26K 2600:00:0903:20:4906:00:1808:17:1712:03:4415:43:1821:06:50.5021:07:00.05+09:57:0012:234,8
145JANCZAK-GOLAŃSKA Anna 566GŁOGÓWOpen K27K 2700:00:0603:12:5405:56:3508:12:2612:14:0115:56:1721:08:22.1021:08:29.00+09:58:2912:234,8
146MAJOWSKI Marcin 623BYTOMOpen M119M 11900:00:1303:25:0105:52:4908:15:0311:57:3615:37:0821:09:25.1021:09:39.05+09:59:3912:244,8
147KOWALCZYK Robert 595ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAOpen M120M 12000:00:1303:02:3505:13:5807:27:1310:56:5714:33:1221:09:36.1521:09:49.50+09:59:4912:244,8
148KRYSTJAŃCZUK Karol 599ŁĘCZNA BIEGALUDWINOpen M121M 12100:00:1203:02:4105:13:5507:27:1110:57:3914:36:4421:09:37.7021:09:50.00+09:59:5012:244,8
149WIERZBA Grzegorz 718W&W MCTORUŃOpen M122M 12200:00:1503:28:5106:00:1708:17:1812:00:3215:43:2621:10:05.9521:10:21.45+10:00:2112:244,8
150NIEMCZOK Daniel 637IMIELINOpen M123M 12300:00:1203:29:2306:00:2408:17:1011:57:4415:41:3521:10:08.8521:10:21.55+10:00:2112:244,8
151KRAJEWSKI Bartosz 596ULTRAKONKONSTANCIN-JEZIORNAOpen M124M 12400:00:0402:59:5205:37:0407:56:1012:03:5615:42:2121:14:40.8521:14:45.35+10:04:4512:274,8
152KARCZ Anna 579CB163BYDGOSZCZOpen K28K 2800:00:1903:49:1206:49:2909:04:3512:47:0516:10:5421:21:26.9021:21:46.00+10:11:4612:314,8
153BORKOWSKI Michał 516CB163BYDGOSZCZOpen M125M 12500:00:1906:49:2209:04:4012:47:0916:10:4721:21:26.8521:21:46.20+10:11:4612:314,8
154ZIÓŁKOWSKA Bożena 731BIEGUNY WALBAKROSNOOpen K29K 2900:00:1603:24:4806:07:3408:34:2912:17:3615:53:0321:32:23.4521:32:40.15+10:22:4012:374,7
155JANUSZEWSKA Izabela 568BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOOpen K30K 3000:00:1303:31:1406:16:1008:46:4312:25:0316:03:1421:35:18.8021:35:32.75+10:25:3212:394,7
156PYTA Krzysiek 665CIECIERZYCABYTOMOpen M126M 12600:00:1003:10:2106:13:4408:36:3112:25:1215:54:3021:35:22.3521:35:33.15+10:25:3312:394,7
157CYRAN Grzegorz 532KRACZKOWAOpen M127M 12700:00:2203:27:1406:03:5308:19:3812:23:3016:18:4521:39:05.9521:39:28.25+10:29:2812:414,7
158CIEŚLICKI Mateusz 529DĄBROWA GÓRNICZAOpen M128M 12800:00:1003:16:5406:13:4808:36:3412:13:4915:41:5621:42:58.1521:43:08.45+10:33:0812:444,7
159SKOCZYLAS Mateusz 680RAMISZÓWOpen M129M 12900:00:0903:13:1205:39:1007:48:5311:34:3015:18:1321:44:29.9521:44:39.55+10:34:3912:454,7
160ŻYŁA Tomasz 733ULANÓWOpen M130M 13000:00:1503:18:1805:48:5308:07:1511:34:2615:18:1421:44:24.0521:44:40.00+10:34:4012:454,7
161STEC Damian 690DEESSZEBNIEOpen M131M 13100:00:0803:10:5505:41:3007:59:5711:37:5415:18:1721:44:32.1521:44:40.15+10:34:4012:454,7
162OSTASZEWSKI Mariusz 645WARSZAWAOpen M132M 13200:00:1403:21:1306:05:1108:17:0412:04:0015:59:4721:51:21.2521:51:35.35+10:41:3512:494,7
Przekroczony limit czasu: 22:00:00
163SOBOL Jerzy 685NIEZRZESZONYWROCŁAWOpen M133M 13300:00:1803:26:1706:04:5308:29:3512:25:1116:21:4022:20:07.7022:20:26.25+11:10:2613:054,6
Niesklasyfikowani
WINIARSKA Katarzyna 503PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAMPRZEMYŚLOpen KDNF02:11:57 DNF03:50:10 DNF05:15:54 DNF07:23:25 DNF09:46:17 DNF DNF DNF--
WAGNER Krystian 713BOBOWAOpen MDNF03:14:28 DNF05:30:17 DNF07:37:45 DNF10:45:55 DNF14:18:14 DNF DNF DNF--
ZIÓŁEK Mirosław 730SG SQUAD/ BANDA GRUDNIA/ STAY INSANEMEŁGIEWOpen MDNF03:06:29 DNF05:26:29 DNF07:35:25 DNF11:12:49 DNF15:13:38 DNF DNF DNF--
RACZYŃSKA Ewa 667BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOpen KDNF03:15:02 DNF06:03:19 DNF08:18:05 DNF11:55:47 DNF15:55:20 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Jacek 727BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOpen MDNF03:15:04 DNF06:03:28 DNF08:18:08 DNF11:55:43 DNF15:55:29 DNF DNF DNF--
MALINOWSKI Zbigniew 624KOŁOBRZEG MORZEM DOBROCIKOŁOBRZEGOpen MDNF03:06:26 DNF05:23:59 DNF08:09:34 DNF12:25:20 DNF15:57:02 DNF DNF DNF--
JĘDRZEJEWSKA Beata 573MIRAZ RACE TEAMBYTOMOpen KDNF03:31:16 DNF06:16:07 DNF08:46:40 DNF12:25:07 DNF16:04:56 DNF DNF DNF--
CHOIŃSKI Paweł 525SMASHING PĄPKINSWARSZAWAOpen MDNF02:54:07 DNF05:14:13 DNF07:26:01 DNF11:11:31 DNF DNF DNF DNF--
STRZELECKI Krzysztof 695LEŚNE ULTRA DZIADYWROCŁAWOpen MDNF03:22:43 DNF06:04:51 DNF08:34:08 DNF12:23:14 DNF DNF DNF DNF--
GARBACZ Marek 548LEŚNE ULTRA DZIADYOŁAWAOpen MDNF03:22:47 DNF06:04:46 DNF08:34:03 DNF12:23:16 DNF DNF DNF DNF--
RADWAN Jarek 668SKAWINAOpen MDNF03:27:27 DNF06:16:24 DNF08:47:00 DNF12:57:30 DNF DNF DNF DNF--
LOSOR Andrzej 616PRÓSZKÓWOpen MDNF03:34:30 DNF06:46:40 DNF09:30:08 DNF13:41:28 DNF DNF DNF DNF--
SOBASZKIEWICZ Rafał 684RUNCROSS ROZGARTYTORUŃOpen MDNF03:31:19 DNF06:23:01 DNF09:15:53 DNF13:46:24 DNF DNF DNF DNF--
KOCJAN Marcin 589KLUCZEOpen MDNF03:34:56 DNF06:22:58 DNF09:35:48 DNF13:55:51 DNF DNF DNF DNF--
ZAJKOWSKI Paweł 726BIAŁYSTOKOpen MDNF04:22:04 DNF07:18:12 DNF10:02:23 DNF14:01:12 DNF DNF DNF DNF--
SWORSKI Roman 697VEGAN RUNNERSŁÓDŹOpen MDNF02:25:36 DNF04:33:58 DNF06:44:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHEŁKOWSKI Adam 523OLGACHYROWAOpen MDNF02:52:38 DNF05:00:18 DNF06:58:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUDŁA Joanna 602KUDŁATE MAKARONY / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMWARSZAWAOpen KDNF02:42:38 DNF04:55:57 DNF07:05:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZAŁAŚNY Piotr 698TESTYOUTDOOROWE.PLKOBIÓROpen MDNF02:41:09 DNF04:50:44 DNF07:21:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
SENDEROWSK8 Jakub 678FC REKINKRAKÓWOpen MDNF03:10:29 DNF05:43:23 DNF07:55:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAZAN Wojciech 627NYSAOpen MDNF03:12:51 DNF05:38:52 DNF08:10:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
TOMALA Marek 710DZIECI OJCA MARKATARNOWSKIE GÓRYOpen MDNF03:29:04 DNF06:06:35 DNF08:27:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
LORENC Jakub 615SHELL POLSKAKRAKÓWOpen MDNF03:58:10 DNF07:04:14 DNF09:57:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
PYCHA Piotr 663BRYGADA RRRADZYMINOpen MDNF02:53:44 DNF05:26:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOROWCZYK Andrzej 517BORTEAMPOZNAŃOpen MDNF03:28:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 188 wynik(ów)