ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 150
Łemkowyna Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2022-10-22
Miejsce : Komańcza
Dystans : 150 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 359
Wystartowało : 312
Nie ukończyło : 103
Ukończyło : 209
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 22.2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.2km | 34km | 47.3km | 64.2km | 80.4km | 102.3km | 121km | 130km | 136.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja ŁemkowieCzas startuHańczowa
22.2km
    
1JUREK Michał 115RMT TEAM PROWROCŁAWOpen M00:00:0202:05:10
Niesklasyfikowani
GRZĄDZIEL Dominik 2ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEOpen MDNF02:05:13 DNF
3ŁYJAK Błażej 180WROCŁAWOpen M00:00:0302:09:10
4FUDALI Bartosz 73NORDAN / WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNOpen M00:00:0202:09:16
5SOWA Łukasz 289KATOWICEOpen M00:00:0302:11:57
SEDLAK Michał 273MARCIN ŚWIERC TEAMGIERASZOWICEOpen MDNF02:13:51 DNF
7PALUCH Marek 230ULTRA BLATNIA CHARYTATYWNIE/ LIGA OBRONY PRZEMYTNIKÓW RZEŻUCHYJAWORZEOpen M00:00:1802:14:15
8KIEROŃSKI Robert 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen M00:00:0602:14:30
9KOMRAUS Krzysztof 136PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYŁĄKAOpen M00:00:0502:14:34
10BARTKOWSKI Mariusz 16GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMMSZANOWOOpen M00:00:0502:15:20
11DROZD Michał 61DĄBRÓWKAOpen M00:00:0302:17:07
12KRAWCZAK Paulina 1ATTIQ TEAM/BIEGUSIEM.PLPUŁAWYOpen K00:00:0302:18:00
REWERS Dariusz 7ULTRA WAY TEAMGDYNIAOpen MDNF02:18:31 DNF
14KUBASIK Łukasz 161BARTOSZ GORCZYCA TEAMMAĆKÓWKAOpen M00:00:0402:18:44
15BUJAK Krzysztof 39PEPITKA TEAMKRAKOWOpen M00:00:0402:21:08
16FERSZT Piotr 68ULTRA WAY TEAMOLSZTYNOpen M00:00:0402:22:21
17BUK Sławomir 40LESZNO LIMITS RUNNERSGOSTYŃOpen M00:00:1302:24:04
18MORAWA Mateusz 206LACHO TEAMRADZISZÓWOpen M00:00:0502:24:07
19MĘDRYKOWSKI Damian 197SANDOMIERZOpen M00:00:0302:24:11
20HJUKSE Gro Siljan 98SALAMON NORGEKONGSBERGOpen K00:00:0202:24:18
21KULCZYK Marcin 164ULTRA WAY TEAMGDYNIAOpen M00:00:0402:24:45
22OZIMKIEWICZ Radosław 227SKL STARGARD/KALMAR RUNNERSSTARGARDOpen M00:00:1702:24:47
NARKOWICZ Aleksandra 5SALOMON NORGEVESTNESOpen KDNF02:24:49 DNF
24GAJOS Daniel 79GRUPA_LUKTRANSKRAKÓWOpen M00:00:1102:24:55
VIK Ole Jørgen 323TOMREFJORD IL / SPORT 1 TOMRAVESTNESOpen MDNF02:24:58 DNF
26BEŁZ Tomasz 19KRAKÓWOpen M00:00:0402:25:06
27KRĘŻAŁEK Marcin 155WIETRZNOOpen M00:00:0302:25:30
28BIENIEK Damian 25AZYMUT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M00:00:0902:26:01
29WANTUCH Marcin 6CHOJNIKOpen M00:00:0502:26:33
30ØDERUD Thomas 221SALOMON NORWAYKRISTIANSANDOpen M00:00:0202:26:45
31ADLER Łukasz 10LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEOpen M00:00:1102:27:03
32SKOCZYLAS Adrian 8SKOCZYLIWLASY / STAY INSANEŚWIDNIKOpen M00:00:1002:27:53
CZUWAJ Andrzej 54ZADYSZKA OŚWIĘCIMGROJECOpen MDNF02:28:18 DNF
34WOJCIECH Łukasz 335GOCZAŁKOWICE ZDRÓJOpen M00:00:0802:28:37
35SZOSTEK Michał 306BORZĘTAOpen M00:00:1402:28:40
36WYROBA Wojciech 344KRAKÓWOpen M00:00:1602:28:40
37WYROBA Waldi 343KRAKÓWOpen M00:00:1502:29:15
38SKWARA Marek 282RZESZÓWOpen M00:00:0302:29:46
SKWARA Dariusz 283PODIUMRZESZÓWOpen MDNF02:29:52 DNF
40PAWELCZAK Kazimierz 238BUNCLODYOpen M00:00:0302:29:58
GOŁEK Robert 87FORZA ŁĘKAWICAŁĘKAWICAOpen MDNF02:30:01 DNF
42KALIN Wladyslaw 121UNISLAWOpen M00:00:3702:32:47
43BUGA Piotr 38NOKIAWROCŁAWOpen M00:00:1102:32:51
44LIPIŃSKI Michał 173PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWOpen M00:00:3702:32:57
45ROPELEWSKI Tomasz 263NBR TEAMPOZNAŃOpen M00:00:1502:33:03
46KARAMON Marcin 124OPOLEOpen M00:00:3002:33:09
47BORÓWKA Ryszard 32GDYNIAOpen M00:00:0402:33:18
48KUPIŃSKI Cezary 166MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWOpen M00:00:1102:33:19
49FUKS Szymon 74MCBIEGACZEWARSZAWAOpen M00:00:0502:33:46
50SAMORAŃSKI Krzysztof 272ULTRA-SZCZĘŚCIEWYMYSŁÓWOpen M00:00:0402:33:50
KANIA Piotr 122WARSZAWAOpen MDNF02:34:03 DNF
52KOCIUBA Przemysław 132TT SZCZECINSZCZECINOpen M00:00:1602:34:06
PRUCNAL Zbigniew 256ELKO24.PLJASŁOOpen MDNF02:34:48 DNF
SZYMANIK Paweł 308WARSZAWAOpen MDNF02:34:48 DNF
55PTASZYŃSKA Wioletta 259STARE DŁUTOWOOpen K00:00:0402:35:00
56BUŁANOW Leszek 42HIPOLITÓWOpen M00:00:0902:35:01
57KOZIEŁ Krzysztof 147BARANOWOOpen M00:00:0702:35:09
58POLNY Daniel 250PASS RUNNING TEAMSANOKOpen M00:00:0402:35:57
59KLONOWSKI Jacek 130GRODEKOpen M00:00:0702:36:10
60BOGACZYK Krzysztof 30RÓWNEOpen M00:00:3002:36:30
FUCZIK Małgorzata 72HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ TEAMBIELSKO-BIAŁAOpen KDNF02:37:03 DNF
62MÓJTA Grzegorz 208KOŁO BIEGAKOŁOOpen M00:00:1002:37:06
63STEFANIAK Łukasz 292SZCZECINOpen M00:00:1802:37:09
64STRZELCZYK Mariusz 297PROJEKT1000UPGDYNIAOpen M00:00:1502:37:10
65ZIELIŃSKI Sławek 350DZIKITIMRZESZÓWOpen M00:00:0402:37:18
66SMÓŁKOWSKI Marcin 287PROJEKT1000UPRUMIAOpen M00:00:1502:37:48
67KOSECKI Krzysztof 138NSZZFSGŁOSOSINA DOLNAOpen M00:00:1602:37:53
WERNER Kamil 329DZIKI BIEGWARSZAWAOpen MDNF02:37:56 DNF
69STRAŚ Jarosław 296KRAKÓWOpen M00:00:1302:38:00
70BIAŁAS Filip 21WROCŁAWOpen M00:00:0602:38:12
71STANIO Arkadiusz 290ASSECO ACTIVE TEAM / BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWOpen M00:00:0702:38:37
72STEPAK Włodzimierz 294KB AKTYWNI KONINRUDZICAOpen M00:00:0802:38:43
MIGDAL Michał 201MARKOWI BIEGACZEMARKIOpen MDNF02:38:44 DNF
74JANAS Kacper 101PUSZCZYK BUKOWYBEZRZECZEOpen M00:00:0402:38:51
75MOĆKO Jacek 205DSVZĄBKIOpen M00:00:0702:40:12
76CHOŁKA Michał 46RZESZÓWOpen M00:00:1002:40:12
MEZINCESCU Alice 196TEAM PYLLONPOTTERTONOpen KDNF02:40:23 DNF
78SIWIEC Stanisław 279RZESZÓWOpen M00:00:0502:40:29
79LISIECKI Tomasz 174TRZYNASTKA PLUSLUBOŃOpen M00:00:3502:41:17
80KUTNIK Mirosław 168NAJWIĘKSZY PRZEGRANYBIAŁA PODLASKAOpen M00:00:1302:41:36
NAWROT Artur 217DTR BIEGA / MARIO TEAMKSIĘGINICEOpen MDNF02:41:49 DNF
PINKIEWICZ Miłosz 244WROCŁAWOpen MDNF02:42:06 DNF
83PAJDOSZ Rafał 229KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAOpen M00:00:1702:42:23
MĄKOWSKI Tomasz 195CIECHANÒWGOŁOTCZYZNAOpen MDNF02:42:23 DNF
DUC-SYPOSZ Aureliusz 62WIELICZKAOpen MDNF02:42:28 DNF
86ZAKRZEWSKI Paweł 348PAWEŁ ZAKRZEWSKISZCZECINOpen M00:00:0302:42:35
87BALON Piotr 13U(L)TRA BAKOMATKROSNOOpen M00:00:0602:43:05
OSINA Jakub 224BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKOpen MDNF02:43:07 DNF
MAMLA Zbigniew 190BIEGIEM NA KAWĘWARSZAWAOpen MDNF02:43:36 DNF
BIELECKI Marcin 24SOKUDO OTWOCKOTWOCKOpen MDNF02:43:38 DNF
91KARPIŃSKI Tomasz 126RUNFORYOURBEER!RZESZÓWOpen M00:00:0602:43:53
92SADOWSKA Jagoda 270#YOLOTEAMKRKKRAKÓWOpen K00:00:0502:44:31
93GADOMSKI Radosław 76ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAOpen M00:00:0902:44:36
94RADYK Jakub 260PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLOpen M00:00:0602:45:09
95BLASZKE Beata 27BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEOpen K00:00:2802:45:11
96JANKOWSKI Sebastian 105COKE RUNNERSRADZYMINOpen M00:00:2302:45:19
GAMROT Filip 80KRAKÓWOpen MDNF02:45:22 DNF
98KRĘPA Daniel 154EXTREME WOLFDOBRAOpen M00:00:2702:45:41
TOMALSKI Marcin 315KLESZCZÓWOpen MDNF02:45:47 DNF
GRZĄBA Szymon 90MIKOŁÓWOpen MDNF02:46:03 DNF
101RYBARCZYK Ilona 267KOŁO BIEGAKOŁOOpen K00:00:0902:46:18
BULANDA Damian 41BRYGADA BESKIDÓWCHEŁMIECOpen MDNF02:46:25 DNF
103MALEC Mariusz 185NIEZDIAGNOZOWANI W SZALESTARGARDOpen M00:00:2502:46:36
104GOŁDA Paweł 86KRAKÓWOpen M00:00:0502:46:53
105MROWIEC Jakub 210KRAKÓWOpen M00:00:0602:46:54
LUTY Paweł 176BALICEOpen MDNF02:46:55 DNF
107REJ Mirosław 262BARTOSZ GORCZYCA TEAMMIELECOpen M00:00:1202:47:02
108WOJNA Mikołaj 336MALIGNAPOZNAŃOpen M00:00:2202:47:19
109KOSTERA Tomasz 141VEGE RUNNERSWARSZAWAOpen M00:00:1202:47:31
110DĘBSKA Marta 58ZIELONEBIEGANIE.PLPOLANYOpen K00:00:0602:47:32
111PACZUSKI Michal 228LODZOpen M00:00:1802:47:33
112DWORNICKI Kamil 63FREE RUNWROCŁAWOpen M00:00:2602:47:36
113KUNCEWICZ Dariusz 165STAY INSANELUBLINOpen M00:00:0702:47:38
114JĘDRZEJEWSKI Paweł 112BANDA GRUDNIA / STAY INSANENAŁĘCZÓWOpen M00:00:0702:47:41
115KRUSZEWSKI Filip 158POZNAŃOpen M00:00:2802:48:40
116TYŚ Radek 322NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAOpen M00:00:1102:48:50
117SZOSTEK Filip 305JW 2420OLSZEWNICA STARAOpen M00:00:1902:49:01
118BZOWSKI Michał 44TRAILRUNKRAKÓWOpen M00:00:1802:49:07
119MARS Maksymilian 192TRAILRUNKRAKÓWOpen M00:00:1802:49:09
120JANUSZEWSKI Karol 106BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOOpen M00:00:1402:49:14
121MUSZYŃSKI Maciej 213MM POWER/KOLIBER TEAMKRAKÓWOpen M00:00:2202:49:39
122TARNOWSKI Maciej 312MM POWER / KOLIBER TEAMKRAKÓWOpen M00:00:2302:49:42
123BARTNIAK Daria 17NO LIMITS TRAILSTARA WIEŚOpen K00:00:1202:49:47
124RYCERSKI Rafał 268DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKOpen M00:00:1502:49:52
ŁODZIANA Dorota 177STODOŁA CUSTOMDYWITYOpen KDNF02:50:14 DNF
126SLETTVOLD TELLEFSEN Beathe 284SALOMON NORGESTJORDALOpen K00:00:0302:50:16
127GRZYBOWSKA Karolina 92GRANDAUTOCZERMINOpen K00:00:0902:50:16
128POWAŁOWSKI Marcin 255GNIEZNOOpen M00:00:1602:50:18
129KRASIŃSKI Tomasz 150JÓZEFÓW NAD WISŁĄOpen M00:00:0602:50:20
130BUDZICH Wojciech 36KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWOpen M00:00:1302:50:28
MAGIERA Grzegorz 181KGHM ZG RUN HUTA MIEDZI GŁOGÓWGŁOGÓWOpen MDNF02:50:36 DNF
132JÓZEFKO Arkadiusz 114KASZËBËGDYNIAOpen M00:00:1602:50:46
133SZUSTER Karol 307KOSTERA TEAMMIEDZIANA GÓRAOpen M00:00:1602:51:03
PIECUCH Marcin 243KRAKÓWOpen MDNF02:51:13 DNF
135MALISZEWSKA Malwina 187GDYNIAOpen K00:00:0802:51:14
BROCHOCKI Paweł 33GLAJTY SĄ WSZĘDZIEGDAŃSKOpen MDNF02:51:16 DNF
137KIEZIK Anna 128PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNOpen K00:00:0702:51:21
138WIECZOREK Agata 330TARNOBRZEGOpen K00:00:2702:51:26
MAZUREK Dariusz 194RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAOpen MDNF02:51:27 DNF
140SZCZOTKA Paweł 303WARSZAWAOpen M00:00:1202:51:32
141DZIADOSZ Jerzy 64ONEMANTEAMDĘBICAOpen M00:00:2802:52:44
142POPŁAWSKI Piotr 251PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEOpen M00:00:1202:52:46
143PIECUCH Karolina 242KRAKÓWOpen K00:00:1402:52:51
144KRUKAR Wojtek 157RYMANÓW ZDRÓJOpen M00:00:3502:53:06
145KLONOWSKI Sławomir 129WAŁCZOpen M00:00:1602:53:48
146JĘDRASZEK Alicja 110TRAIL IS OUR WAYPABIANICEOpen K00:00:1702:53:59
147MARCZEWSKI Maciej 191KIELCEOpen M00:00:1702:54:28
SZARANIEC Sebastian 301TRAIL IS OUR WAY TEAM / MCBIEGACZEWARSZAWAOpen MDNF02:54:30 DNF
149BEDNARCZYK Gerard 18KRAKÓWOpen M00:00:0902:54:32
150COP Anna 51SUMT / DAV SEKCJA KATOWICKAKATOWICEOpen K00:00:2802:54:36
KRAWCZYK Wojciech 153BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAOpen MDNF02:54:40 DNF
152MIELNIK Krzysztof 199LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOOpen M00:00:1202:54:59
153PODOLSKI Marek 247BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOpen M00:00:0902:56:52
GAJDA Michał 77UMK SOCHACZEWSOCHACZEWOpen MDNF02:56:54 DNF
155BIEGAJ Arkadiusz 23SKARŻYSKI DZIKISKARŻYSKO-KAMIENNAOpen M00:00:3502:57:02
156KAROLCZAK Aleksander 125WARSZAWAOpen M00:00:3702:57:04
157TOMASZEWSKI Michał 316BIEG OPOLSKIOPOLEOpen M00:00:3102:57:05
PALUCH Tobiasz 231KS RYGLICERYGLICEOpen MDNF02:57:20 DNF
159ŁYCZKO Anna 179STOBIERNAOpen K00:00:0502:57:35
160NALEPA Maciek 215NOWY SĄCZOpen M00:00:3102:57:56
SOBIERAJ Grzegorz 288KUMPLE SEBANAGDYNIAOpen MDNF02:58:06 DNF
OSSOWSKI Maciej 225GDAŃSKOpen MDNF02:58:08 DNF
SZAREK Rafał 302KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOOpen MDNF02:58:37 DNF
164SKŁODOWSKI Piotr 280BRYGADA RRRADZYMINOpen M00:00:3802:59:40
CHOJNOWSKI Andrzej 45IŁAWAIŁAWAOpen MDNF02:59:47 DNF
166ŻARNOWSKI Grzegorz 355GREGZARNOWSKI.PLZAGÓRZYCE DWORSKIEOpen M00:00:0802:59:49
167SMOLIŃSKI Piotr 286KULESZÓWKAOpen M00:00:1802:59:50
168KUJAWA Maciej 163HQ MNC NESZCZECINOpen M00:00:3902:59:54
JUSZCZAK Marcin 116ŁOMAZYOpen MDNF02:59:55 DNF
170KALANDYK Wojciech 120TURLAM SIĘ DO METYBOGUCHWAŁAOpen M00:00:4003:00:03
171OSTANSKI Artur 226LELYSTADOpen M00:00:3503:00:12
MYSZK Łukasz 214KUMPLE SEBANAGDYNIAOpen MDNF03:00:14 DNF
ZUGAJ Robert 35342K PRO TEAMRUDA ŚLĄSKAOpen MDNF03:00:29 DNF
174CISEK Piotr 50FINISZ RYMANÓWRYMANÓWOpen M00:00:3403:00:35
175NICPOŃ Sebastian 218PATOBIEGACZEPIŁAOpen M00:00:1203:00:45
176GASIECKI Andrzej 81PIASKOWY DZIADEKSZCZECINOpen M00:00:1503:00:45
177WALKOWIAK Dariusz 325ŁÓDŹOpen M00:00:2803:00:45
WAGNER Lenka 324BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAOpen KDNF03:00:45 DNF
179HRABEC Michal 100RUNNING2.CZ/COLUMBIAPRAHAOpen M00:00:2003:00:47
180BOREK Robert 31THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEOpen M00:00:3603:01:45
181CHOMIAK Katarzyna 47JEDLINA-ZDRÓJOpen K00:00:2603:02:03
WTOREK-BUGAŃSKA Ilona 342CARBON SILESIA SPORTBĘDZINOpen KDNF03:02:12 DNF
183JASKULA Bartosz 107WARSZAWAOpen M00:00:1403:02:14
184MORCINEK Marcin 207BLUSZCZAWOJASZÓWKAOpen M00:00:2703:02:15
GOLEC Rafał 85WARSAWOpen MDNF03:02:16 DNF
186BIADASZ Andrzej Michał 20POLITECHNIKA POZNAŃSKAPOZNAŃOpen M00:00:2003:02:30
187PAPRZYCKI Rafał 235NBRTEAMPOZNAŃOpen M00:00:1903:02:32
188SIWA Kinga 277BRENNAOpen K00:00:2403:02:45
189NOWOMIEJSKI Marcin 219PROGRESMIŃSK MAZOWIECKIOpen M00:00:1503:02:55
190MILEWSKI Mateusz 203ASSECO ACTIVE TEAMMROZYOpen M00:00:1303:03:01
191PAŚNIK Dariusz 237LUBLINOpen M00:00:2103:03:04
BARCIK Maciej 15BIELSKO-BIAŁAOpen MDNF03:03:04 DNF
193BLICHARZ Artur 28OŁPINYOpen M00:00:2403:03:17
194MIETŁA Mateusz 200KSS JPIIWRZĄSOWICEOpen M00:00:2303:03:32
195PAŁKA Tomasz 232LUZYXRZESZÓWOpen M00:00:3303:03:47
196SKORUPA Tomasz 281AGB TORFYŁÓDŹOpen M00:00:1703:03:48
WOŁOSZYN Artur 339RZESZÓWOpen MDNF03:03:50 DNF
198CIEŚLIK Kapitan 49ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOOpen M00:00:3203:03:58
199KUŚMIERCZYK Piotr 167ULTRARADOMSKO / ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOOpen M00:00:3303:04:01
200CZAPLIŃSKI Michał 52OSTROŁĘKAOpen M00:00:1603:04:02
POROWSKI Waldek 252KB SOBÓTKACELESTYNÓWOpen MDNF03:04:06 DNF
202KOŁODZIEJSKI Jarek 134ZDZISŁAW I GRAŻYNAPOZNAŃOpen M00:00:2103:04:08
BINIENDA Agnieszka 26KOBIETY WATAHYZABRZEOpen KDNF03:04:26 DNF
LANGE Beata 170BP RUNNING TEAM / EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIEGLIWICEOpen KDNF03:04:27 DNF
SWOBODA Jarosław 300BP RUNNING TEAM / EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIEGLIWICEOpen MDNF03:04:29 DNF
TAWRAL Michał 313KRAKÓWOpen MDNF03:04:56 DNF
207FRYSIAK Artur 71WIELUŃ ULTRAWIELUŃOpen M00:00:1303:05:00
208FUS Maciej 75RZESZÓWOpen M00:00:3303:05:05
209JANIK Joanna 103KRAKÓWOpen K00:00:1703:05:13
210JANIK Mariusz 104KRAKÓWOpen M00:00:1703:05:14
211BUDZISZ Rajmund 37CRAWLEYOpen M00:00:2303:05:16
212KOZICZAK Katarzyna 145WROCŁAWOpen K00:00:2303:05:28
213KOWALCZYK Aleksander 142DZIAŁOSZYCEOpen M00:00:1203:06:01
214MUCHA Adam 212BYTOMOpen M00:00:1903:06:20
DZIURKA Rafal 67SKAVEN DANMARKTARMOpen MDNF03:06:27 DNF
216WYSOKIŃSKI Jerzy 345ORANGE POLSKABIAŁA PODLASKAOpen M00:00:2503:06:32
217GRZYWA Kinga 94PORUNNE FURGANIEGROJECOpen K00:00:2003:06:33
218DAMPS Sylwester 56GOWINOOpen M00:00:3103:06:40
NAPIERAŁA Marcin 216#BIEGIEMWLASKOZIEGŁOWYOpen MDNF03:06:46 DNF
220BODNAR Adrian 29SANOKOpen M00:00:2903:06:50
TOL Kamil 314KUNA W AGREŚCIETANINAOpen MDNF03:06:53 DNF
RUDZIŃSKI Tomasz 265KUNA W AGREŚCIELUBLINIECOpen MDNF03:06:55 DNF
223WAPA Marek 326BIAŁA PODLASKAOpen M00:00:0003:06:56
224KOSTERA Katarzyna 140VEGE RUNNERSWARSZAWAOpen K00:00:1303:06:59
225DOLATA Krzysztof 59SOCIOS SILESIAGLIWICEOpen M00:00:0603:07:08
PAPROCKA Marta 234RABKA-ZDRÓJOpen KDNF03:07:10 DNF
SŁOCIAK Rafał 285RAJSPORT ACTIVE/PRZEDWOJEWSKI TEAMOPOLEOpen MDNF03:07:17 DNF
STASZEWSKI Piotr 291POTASZEOpen MDNF03:07:37 DNF
229LEWANDOWSKI Janusz 172KS SPRINT BIELSKO-BIAŁATARNOWSKIE GÓRYOpen M00:00:1603:07:38
PAPIERNIK Aneta 233MARKOWI BIEGACZEMARKIOpen KDNF03:07:42 DNF
231JANGAS Andrzej 102KRZYŻÓWKIOpen M00:00:3203:07:45
232FRANCZYK Robert 70CIESZYNOpen M00:00:1803:07:49
FLIS Marcin 69NOWA DĘBAOpen MDNF03:07:52 DNF
JAWORSKI Piotr 109MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAOpen MDNF03:07:56 DNF
235MALESA Radosław 186ULTRASYLESZKOWICEOpen M00:00:2803:08:40
236ŁUKASZEK Artur 178LUBARTÓWOpen M00:00:3003:08:40
237BARAN Grzegorz 14NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQUADOLSZTYNOpen M00:00:2003:08:54
TROCHANOWSKI Krystian 317RUSYN - LEMSOBINOpen MTakDNF03:09:05 DNF
KOŁACZ Piotr 133CZOSNÓWOpen MDNF03:09:19 DNF
240WOJTKOWIAK Renata 338PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃOpen K00:00:2003:11:45
241JĘDRZEJCZAK Wojciech 111ŁÓDŹOpen M00:00:2403:11:45
242RATAJCZAK Joanna 261PNBPOZNAŃOpen K00:00:2003:11:47
243PTASZYŃSKA Eliza 258PNBPOZNAŃOpen K00:00:2203:11:49
244PTAK Adam 257PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃOpen M00:00:2103:11:54
245ŚWIERCZEK Grzegorz 311JURA.PLZAWIERCIEOpen M00:00:2703:12:01
246KOŁODZIEJSKI Ariel 135TEAM KARAŚOŻARÓW MAZOWIECKIOpen M00:00:0003:12:14
247SULEJ Michał 299BIAŁA PODLASKAOpen M00:00:2703:13:00
248LADRA Ryszard 169KKM KALORYFERKRAKÓWOpen M00:00:3103:14:45
249KACZMARCZYK Paweł 117BIEGNĘ ZA WODZEMTARNOWSKIE GÓRYOpen M00:00:3803:14:54
250OLESIAK Arkadiusz 222BIEGAM NA TARCHOMINIE / PKO BPWARSZAWAOpen M00:00:1903:15:02
ROŻNIATA Iwona 264SNG WILD DUCKSGŁOWNOOpen KDNF03:15:05 DNF
252BRZEZIŃSKI Cezary 35AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH STEFANA BATOREGOZGIERZOpen M00:00:2303:15:29
MAJDA Maciej 182BRYGADA BESKIDÓWNOWY SĄCZOpen MDNF03:15:51 DNF
254LITEWKA Jacek 175WIELKA WIEŚOpen M00:00:3303:16:02
TYLEK Rafał 319KRAKÓWOpen MDNF03:16:11 DNF
256KRZYZIŃSKA Sylwia 160DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOpen K00:00:1103:16:33
BURY Marek 43KATOWICEOpen MDNF03:16:36 DNF
SILSKA Sylwia 275ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEOpen KDNF03:16:47 DNF
259BIAŁY Jakub 22HYCOKCHORZÓWOpen M00:00:3403:16:55
260TYMOSZUK Michał 320KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAOpen M00:00:2703:16:56
261ZIMNIEWICZ Jacek 352SZCZYTNIKIOpen M00:00:3103:17:03
262KACZOR Miłosz 119KG TRAWERSSANDOMIERZOpen M00:00:3203:17:17
MAŁYSZA Sławomir 189KRAKÓWOpen MDNF03:17:57 DNF
BADURA Wojtek 12KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAOpen MDNF03:20:18 DNF
ŻURAWSKI Arkadiusz 356SOŃSKOpen MDNF03:21:11 DNF
KOCHAN Rafał 131ŁĄKAOpen MDNF03:21:15 DNF
GROMADZKA Justyna 89KOBIETY WATAHABYTOMOpen KDNF03:21:16 DNF
268DZISZKIEWICZ Grzegorz 66BIELSKO BIAŁAOpen M00:00:2903:21:22
269SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 304PRZYSZŁAM POPATRZEĆKRAKÓWOpen K00:00:2903:22:41
POLAŃSKI Paweł 249#KASZANIENAMOKAGDAŃSKOpen MDNF03:22:51 DNF
WÓJCIK Jacek 340BYTOMOpen MDNF03:23:04 DNF
SIWEK Sebastian 278BYTOMOpen MDNF03:23:11 DNF
KROCZYŃSKA Kinga 156KOŁOBRZEGOpen KDNF03:24:21 DNF
274RUTKOWSKI Janusz 266LESZNOOpen M00:00:2503:24:27
275CICHOWSKI Grzegorz 48GDAŃSKOpen M00:00:2103:24:53
KRZESINSKA Renata 159WARSZAWAOpen KDNF03:25:08 DNF
GRZESZCZAK Adam 91BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOpen MDNF03:26:23 DNF
WÓŁKIEWICZ Paweł 341OX5PRUSZKÓWOpen MDNF03:26:57 DNF
MAKSELON Anna 184SZCZECINEKOpen KDNF03:27:03 DNF
MAKSELON Maciej 183TORPEDO SZCZECINEKSZCZECINEKOpen MDNF03:27:05 DNF
PODSKARBI Dawid 248GOD IS GOODTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen MDNF03:27:40 DNF
282DOŁĘGA Anna 60ZABIEGANA MAMABIAŁYSTOKOpen K00:00:2403:28:13
MROZIAK Maciek 211KEEP THE FAITHGDYNIAOpen MDNF03:28:15 DNF
284MASZEWSKA-WACH Mariola 193RAWA MAZOWIECKAOpen K00:00:2903:28:21
GIENIECZKO Marcin 84XICORR GIENIECZKOKETRZYNOpen MDNF03:28:44 DNF
WOJNO Małgorzata 337DROGA DO ULTRAŁÓDŹOpen KDNF03:29:21 DNF
ZIELIŃSKI Adam 351DROGA DO ULTRA / EVERRUNŁÓDŹOpen MDNF03:29:24 DNF
JASZEK Paweł 108ZABRZEOpen MDNF03:31:20 DNF
289POCHYLSKI Przemysław 246ZGRUPKA TEAMLUBOŃOpen M00:00:2003:31:30
290KÓZKA Przemo 149NBR TEAMSKÓRZEWOOpen M00:00:2103:31:31
HAŁAS Marcin 96CZECHOWICE-DZIEDZICEOpen MDNF03:31:47 DNF
WINIARSKA Izabela 333IZAGÓRĄMAZOWIECKIEOpen KDNF03:31:54 DNF
ZUGAJ Bartosz 354KATOWICEOpen MDNF03:33:24 DNF
294KOZIEŁ Tadeusz 146SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓWOpen M00:00:2903:33:49
ORŁOWSKI Jakub 223ULTRA KSPLEGIONOWOOpen MDNF03:34:00 DNF
296POSTAWA Radoslaw 253ESSVE RACING TEAMSTARGARD SZCZECINSKIOpen M00:00:3403:34:17
SEGIN Marcin 274SPRINT ZALEWOZALEWOOpen MDNF03:35:01 DNF
ANZEL Dawid 11KURZĘTNIK BIEGAOLSZTYNOpen MDNF03:35:09 DNF
KOZLOWSKI Tomasz 148TRI4FUNKATOWICEOpen MDNF03:35:36 DNF
300DERSLEY Stephen 57POZNANOpen M00:00:3503:36:40
301HOJCZYK Karol 99EXPLORADOR & WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃOpen M00:00:3603:37:37
JĘDRZEJUK Robert 113WARSZAWAOpen MDNF03:41:36 DNF
SILSKI Marek 276ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEOpen MDNF03:44:16 DNF
LEGUTKO Wlodzimierz 171OSTOYAWARSZAWAOpen MDNF03:47:55 DNF
Przekroczony limit czasu: 35:00:00
305KOSMALA Bartosz 139KOSMALA TEAMKRAKÓWOpen M00:00:2603:53:00
KUC Maciek 162JAJAMIOMETEBIADOLINY RADŁOWSKIEOpen MDNF03:53:03 DNF
307TRODLER Ulrich 318CITYLAUF-VEREIN DRESDENDRESDENOpen M00:00:07
308MIELECKI Maciej 198FAT&FURIOUSWARSZAWAOpen M00:00:10
309HEJKRLÍK Jiří 97HEJAHEJTRAIL.CZNESOVICEOpen M00:00:18
310KOWALCZYK Marek 143ROZBIEGAJMY RADOMSKO/ULTRA RADOMSKORADOMSKOOpen M00:00:32
PASTWA Marek 236OH!ZUZA.COM/BEAUTYSPORTŁÓDŹOpen MDNF DNF
TYSZKA Dariusz 321WARSZAWAOpen MDNF DNF
Znaleziono 312 wynik(ów)