ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 150
Łemkowyna Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2022-10-22
Miejsce : Komańcza
Dystans : 150 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 359
Wystartowało : 312
Nie ukończyło : 103
Ukończyło : 209
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 102.3km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.2km | 34km | 47.3km | 64.2km | 80.4km | 102.3km | 121km | 130km | 136.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja ŁemkowieCzas startuHańczowa
22.2km
Zdynia
34km
Bartne
47.3km
Przełęcz Hałbowska
64.2km
Chyrowa
80.4km
Iwonicz-Zdrój
102.3km
         
1JUREK Michał 115RMT TEAM PROWROCŁAWOpen M00:00:0202:05:1003:31:3004:56:1006:55:1808:49:4311:29:34
2FUDALI Bartosz 73NORDAN / WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNOpen M00:00:0202:09:1603:41:5205:11:0007:17:1309:11:1611:59:17
3KUBASIK Łukasz 161BARTOSZ GORCZYCA TEAMMAĆKÓWKAOpen M00:00:0402:18:4403:51:1105:21:2407:26:0809:25:3612:11:57
4ŁYJAK Błażej 180WROCŁAWOpen M00:00:0302:09:1003:41:5305:11:0407:18:4409:22:4812:34:41
5KRAWCZAK Paulina 1ATTIQ TEAM/BIEGUSIEM.PLPUŁAWYOpen K00:00:0302:18:0003:53:3805:23:0207:32:5509:36:5912:37:35
6SOWA Łukasz 289KATOWICEOpen M00:00:0302:11:5703:46:1605:19:3107:27:2609:34:2812:42:01
7KOMRAUS Krzysztof 136PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYŁĄKAOpen M00:00:0502:14:3403:45:1205:12:4807:18:4709:26:2012:58:30
8PALUCH Marek 230ULTRA BLATNIA CHARYTATYWNIE/ LIGA OBRONY PRZEMYTNIKÓW RZEŻUCHYJAWORZEOpen M00:00:1802:14:1503:46:3805:19:0707:37:5209:51:5113:13:00
Niesklasyfikowani
SEDLAK Michał 273MARCIN ŚWIERC TEAMGIERASZOWICEOpen MDNF02:13:51 DNF03:47:05 DNF05:18:52 DNF07:29:55 DNF09:37:10 DNF13:18:00 DNF
10ADLER Łukasz 10LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEOpen M00:00:1102:27:0304:10:0805:44:1108:00:2610:11:2013:19:00
11SKOCZYLAS Adrian 8SKOCZYLIWLASY / STAY INSANEŚWIDNIKOpen M00:00:1002:27:5304:17:2905:49:5507:57:4510:10:0213:23:54
12KIEROŃSKI Robert 127NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen M00:00:0602:14:3003:50:1005:20:1507:38:2010:02:0613:23:58
13BUJAK Krzysztof 39PEPITKA TEAMKRAKOWOpen M00:00:0402:21:0804:06:3605:40:1807:57:5010:10:1713:24:00
14DROZD Michał 61DĄBRÓWKAOpen M00:00:0302:17:0703:57:4405:39:4907:57:4910:12:2413:27:26
15KULCZYK Marcin 164ULTRA WAY TEAMGDYNIAOpen M00:00:0402:24:4504:06:4905:44:4108:03:1010:22:5313:43:36
16BIENIEK Damian 25AZYMUT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M00:00:0902:26:0104:09:1805:46:5408:03:1210:25:0613:45:50
17ROPELEWSKI Tomasz 263NBR TEAMPOZNAŃOpen M00:00:1502:33:0304:15:2005:51:2408:08:2310:20:5113:50:37
18BARTKOWSKI Mariusz 16GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMMSZANOWOOpen M00:00:0502:15:2003:52:2705:30:0507:52:0610:08:4013:50:40
19WANTUCH Marcin 6CHOJNIKOpen M00:00:0502:26:3304:09:2405:45:3308:03:4410:24:5314:00:39
20GAJOS Daniel 79GRUPA_LUKTRANSKRAKÓWOpen M00:00:1102:24:5504:09:5205:49:0008:11:0410:37:0814:02:18
21WYROBA Wojciech 344KRAKÓWOpen M00:00:1602:28:4004:14:3005:57:5508:27:4710:44:5514:06:40
22BIAŁAS Filip 21WROCŁAWOpen M00:00:0602:38:1204:26:1006:03:0908:27:1510:50:1314:06:57
23FERSZT Piotr 68ULTRA WAY TEAMOLSZTYNOpen M00:00:0402:22:2105:49:1108:11:0710:37:2414:06:59
24KRĘŻAŁEK Marcin 155WIETRZNOOpen M00:00:0302:25:3004:08:1405:51:3208:25:1810:47:2714:15:41
25SKWARA Marek 282RZESZÓWOpen M00:00:0302:29:4604:19:1408:29:0810:53:2914:15:41
DUC-SYPOSZ Aureliusz 62WIELICZKAOpen MDNF02:42:28 DNF04:32:00 DNF06:09:46 DNF08:30:38 DNF10:49:38 DNF14:18:17 DNF
27HJUKSE Gro Siljan 98SALAMON NORGEKONGSBERGOpen K00:00:0202:24:1804:11:2705:52:2108:22:1010:50:3314:29:08
28PACZUSKI Michal 228LODZOpen M00:00:1802:47:3304:38:2006:22:4708:45:2411:09:4414:29:20
29ØDERUD Thomas 221SALOMON NORWAYKRISTIANSANDOpen M00:00:0202:26:4504:11:3105:52:1708:22:1610:50:4214:29:36
VIK Ole Jørgen 323TOMREFJORD IL / SPORT 1 TOMRAVESTNESOpen MDNF02:24:58 DNF04:12:22 DNF05:52:12 DNF08:22:05 DNF10:48:33 DNF14:29:37 DNF
31MĘDRYKOWSKI Damian 197SANDOMIERZOpen M00:00:0302:24:1104:10:2905:51:4708:21:1710:49:2714:29:38
32BORÓWKA Ryszard 32GDYNIAOpen M00:00:0402:33:1804:24:0106:05:5508:37:4711:09:4014:35:13
33PAWELCZAK Kazimierz 238BUNCLODYOpen M00:00:0302:29:5804:22:5106:00:5108:26:3010:52:4114:35:16
34SZOSTEK Michał 306BORZĘTAOpen M00:00:1402:28:4004:14:3905:57:3908:27:3810:57:1914:36:15
35STEFANIAK Łukasz 292SZCZECINOpen M00:00:1802:37:0904:29:1406:13:2808:43:1211:10:0214:39:27
36BEŁZ Tomasz 19KRAKÓWOpen M00:00:0402:25:0604:10:1205:50:1508:11:0510:40:1714:39:49
37OZIMKIEWICZ Radosław 227SKL STARGARD/KALMAR RUNNERSSTARGARDOpen M00:00:1702:24:4704:16:3106:01:1808:27:1611:09:1914:41:25
CZUWAJ Andrzej 54ZADYSZKA OŚWIĘCIMGROJECOpen MDNF02:28:18 DNF04:14:58 DNF05:54:19 DNF08:13:56 DNF10:45:22 DNF14:45:14 DNF
39WYROBA Waldi 343KRAKÓWOpen M00:00:1502:29:1504:15:4205:58:0808:34:0211:04:5314:45:38
40PTASZYŃSKA Wioletta 259STARE DŁUTOWOOpen K00:00:0402:35:0004:24:5906:05:4008:38:3911:09:5514:45:59
41KOSECKI Krzysztof 138NSZZFSGŁOSOSINA DOLNAOpen M00:00:1602:37:5304:32:2006:18:4508:49:0811:22:4714:47:20
42SAMORAŃSKI Krzysztof 272ULTRA-SZCZĘŚCIEWYMYSŁÓWOpen M00:00:0402:33:5004:24:0706:09:2108:35:4911:02:4714:50:06
43REJ Mirosław 262BARTOSZ GORCZYCA TEAMMIELECOpen M00:00:1202:47:0204:43:0006:25:5308:50:5111:13:1014:50:34
44BOGACZYK Krzysztof 30RÓWNEOpen M00:00:3002:36:3004:26:4606:09:2608:31:2511:01:1914:50:37
45POLNY Daniel 250PASS RUNNING TEAMSANOKOpen M00:00:0402:35:5704:29:3906:09:5008:36:5711:00:3014:50:42
46KARAMON Marcin 124OPOLEOpen M00:00:3002:33:0904:29:5006:40:3509:09:2811:30:5714:52:27
47MÓJTA Grzegorz 208KOŁO BIEGAKOŁOOpen M00:00:1002:37:0604:24:0406:03:5008:28:3710:55:1114:54:58
48BUK Sławomir 40LESZNO LIMITS RUNNERSGOSTYŃOpen M00:00:1302:24:0404:19:3005:57:2908:26:1511:11:0914:58:50
49JANKOWSKI Sebastian 105COKE RUNNERSRADZYMINOpen M00:00:2302:45:1904:37:5406:20:4608:54:0111:28:5014:59:29
50CHOŁKA Michał 46RZESZÓWOpen M00:00:1002:40:1204:31:3906:15:0108:45:2411:14:0615:02:13
SKWARA Dariusz 283PODIUMRZESZÓWOpen MDNF02:29:52 DNF04:19:18 DNF06:00:05 DNF08:33:53 DNF11:21:52 DNF15:04:01 DNF
52PAJDOSZ Rafał 229KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAOpen M00:00:1702:42:2304:36:4906:27:2309:05:5111:34:1815:04:03
53KALIN Wladyslaw 121UNISLAWOpen M00:00:3702:32:4704:26:4106:05:1208:38:0911:03:4515:06:29
54KOCIUBA Przemysław 132TT SZCZECINSZCZECINOpen M00:00:1602:34:0604:25:0006:01:4208:23:5011:12:3915:08:49
55TRODLER Ulrich 318CITYLAUF-VEREIN DRESDENDRESDENOpen M00:00:0704:29:0006:13:1208:46:0311:21:0715:09:22
56STRZELCZYK Mariusz 297PROJEKT1000UPGDYNIAOpen M00:00:1502:37:1004:28:5506:17:2008:51:0111:25:2515:09:38
57RYCERSKI Rafał 268DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKOpen M00:00:1502:49:5204:52:5606:35:0509:05:3811:30:1115:10:13
58LIPIŃSKI Michał 173PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWOpen M00:00:3702:32:5704:26:4406:05:1608:46:0611:17:3215:10:37
59BUGA Piotr 38NOKIAWROCŁAWOpen M00:00:1102:32:5104:07:5805:55:4908:26:3310:59:5415:11:48
60KUPIŃSKI Cezary 166MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWOpen M00:00:1102:33:1904:23:4306:06:0008:44:2511:19:3015:12:36
61HEJKRLÍK Jiří 97HEJAHEJTRAIL.CZNESOVICEOpen M00:00:1804:55:4606:40:2809:13:0211:47:0815:12:52
62STEPAK Włodzimierz 294KB AKTYWNI KONINRUDZICAOpen M00:00:0802:38:4304:29:1206:13:4808:57:2511:30:3615:14:01
WAGNER Lenka 324BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAOpen KDNF03:00:45 DNF04:57:41 DNF06:46:29 DNF09:16:41 DNF11:42:12 DNF15:18:18 DNF
64KLONOWSKI Jacek 130GRODEKOpen M00:00:0702:36:1004:17:5006:00:1908:29:3411:22:0515:19:38
WOŁOSZYN Artur 339RZESZÓWOpen MDNF03:03:50 DNF05:05:39 DNF06:54:43 DNF09:23:55 DNF11:50:24 DNF15:20:23 DNF
66BUŁANOW Leszek 42HIPOLITÓWOpen M00:00:0902:35:0104:34:2506:23:4008:56:4111:38:3715:22:17
BIELECKI Marcin 24SOKUDO OTWOCKOTWOCKOpen MDNF02:43:38 DNF04:32:30 DNF06:15:50 DNF08:53:50 DNF11:22:08 DNF15:22:40 DNF
PALUCH Tobiasz 231KS RYGLICERYGLICEOpen MDNF02:57:20 DNF04:55:21 DNF06:43:55 DNF09:11:05 DNF11:37:51 DNF15:25:04 DNF
69MOĆKO Jacek 205DSVZĄBKIOpen M00:00:0702:40:1204:34:1406:20:4608:56:4111:30:3215:28:22
FUCZIK Małgorzata 72HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ TEAMBIELSKO-BIAŁAOpen KDNF02:37:03 DNF04:22:54 DNF06:04:03 DNF08:35:03 DNF11:11:32 DNF15:28:43 DNF
71KUTNIK Mirosław 168NAJWIĘKSZY PRZEGRANYBIAŁA PODLASKAOpen M00:00:1302:41:3604:42:5606:37:2609:15:1611:52:1915:31:17
72SZUSTER Karol 307KOSTERA TEAMMIEDZIANA GÓRAOpen M00:00:1602:51:0304:51:1006:34:1509:05:3211:35:3715:36:06
73JANAS Kacper 101PUSZCZYK BUKOWYBEZRZECZEOpen M00:00:0402:38:5104:37:1406:27:2509:07:0911:49:3515:37:24
74ZAKRZEWSKI Paweł 348PAWEŁ ZAKRZEWSKISZCZECINOpen M00:00:0302:42:3504:37:2006:27:3309:07:3811:50:0015:37:40
75SMÓŁKOWSKI Marcin 287PROJEKT1000UPRUMIAOpen M00:00:1502:37:4804:28:5806:17:1508:50:5811:28:4715:38:02
76KOZIEŁ Krzysztof 147BARANOWOOpen M00:00:0702:35:0904:25:0306:14:5008:57:5011:34:5315:38:37
77SADOWSKA Jagoda 270#YOLOTEAMKRKKRAKÓWOpen K00:00:0502:44:3104:38:0006:24:4108:58:2011:38:3415:39:50
78SZCZOTKA Paweł 303WARSZAWAOpen M00:00:1202:51:3204:47:0506:37:4909:19:5211:55:0415:48:57
79KRĘPA Daniel 154EXTREME WOLFDOBRAOpen M00:00:2702:45:4104:39:1806:31:5409:09:2411:50:4715:54:14
80KRUSZEWSKI Filip 158POZNAŃOpen M00:00:2802:48:4004:51:2406:37:5509:19:3912:06:2415:56:19
81MORAWA Mateusz 206LACHO TEAMRADZISZÓWOpen M00:00:0502:24:0704:06:4005:58:0208:51:5711:27:1115:56:34
82MALEC Mariusz 185NIEZDIAGNOZOWANI W SZALESTARGARDOpen M00:00:2502:46:3604:42:2006:30:1809:09:3111:50:2815:57:36
83DAMPS Sylwester 56GOWINOOpen M00:00:3103:06:4005:04:5106:52:5809:24:5711:56:2215:58:05
84KUJAWA Maciej 163HQ MNC NESZCZECINOpen M00:00:3902:59:5404:52:2106:40:4009:22:4112:01:4515:58:07
85KARPIŃSKI Tomasz 126RUNFORYOURBEER!RZESZÓWOpen M00:00:0602:43:5304:44:3306:39:2209:17:5911:54:3915:58:31
86ŻARNOWSKI Grzegorz 355GREGZARNOWSKI.PLZAGÓRZYCE DWORSKIEOpen M00:00:0802:59:4904:51:0406:38:0409:25:1311:55:4615:58:38
87WOJCIECH Łukasz 335GOCZAŁKOWICE ZDRÓJOpen M00:00:0802:28:3704:40:1306:47:2709:23:4111:57:2615:59:07
88DWORNICKI Kamil 63FREE RUNWROCŁAWOpen M00:00:2602:47:3604:38:5906:27:4709:14:5011:56:2316:02:25
89MARS Maksymilian 192TRAILRUNKRAKÓWOpen M00:00:1802:49:0904:47:1806:38:0209:13:3511:54:3516:04:31
90JĘDRASZEK Alicja 110TRAIL IS OUR WAYPABIANICEOpen K00:00:1702:53:5904:55:2406:48:1109:31:3812:15:3616:05:34
91JĘDRZEJEWSKI Paweł 112BANDA GRUDNIA / STAY INSANENAŁĘCZÓWOpen M00:00:0702:47:4104:41:2306:32:4509:13:0011:58:5516:05:42
92KUNCEWICZ Dariusz 165STAY INSANELUBLINOpen M00:00:0702:47:3804:41:3006:32:4909:13:0411:58:5716:05:42
MAZUREK Dariusz 194RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAOpen MDNF02:51:27 DNF04:57:13 DNF06:57:47 DNF09:48:34 DNF12:31:37 DNF16:12:08 DNF
94LISIECKI Tomasz 174TRZYNASTKA PLUSLUBOŃOpen M00:00:3502:41:1704:33:4006:20:4408:59:2211:41:0116:12:36
95POWAŁOWSKI Marcin 255GNIEZNOOpen M00:00:1602:50:1804:56:0306:50:3309:31:4312:07:5016:14:35
96DĘBSKA Marta 58ZIELONEBIEGANIE.PLPOLANYOpen K00:00:0602:47:3204:44:2106:42:1309:31:4412:20:4416:21:38
TYLEK Rafał 319KRAKÓWOpen MDNF03:16:11 DNF05:19:46 DNF07:11:24 DNF09:51:21 DNF12:27:11 DNF16:25:17 DNF
98PAPRZYCKI Rafał 235NBRTEAMPOZNAŃOpen M00:00:1903:02:3205:01:0407:18:1010:00:5512:36:3516:32:03
99KACZMARCZYK Paweł 117BIEGNĘ ZA WODZEMTARNOWSKIE GÓRYOpen M00:00:3803:14:5405:31:3007:22:1010:06:2712:42:4116:34:37
100STANIO Arkadiusz 290ASSECO ACTIVE TEAM / BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWOpen M00:00:0702:38:3704:32:4306:17:3109:00:5211:50:1116:37:18
101SZOSTEK Filip 305JW 2420OLSZEWNICA STARAOpen M00:00:1902:49:0104:46:4806:38:3109:28:5612:30:4416:37:27
102KAROLCZAK Aleksander 125WARSZAWAOpen M00:00:3702:57:0405:01:2806:53:1909:50:5012:28:1016:37:47
103TARNOWSKI Maciej 312MM POWER / KOLIBER TEAMKRAKÓWOpen M00:00:2302:49:4204:49:3206:55:4509:43:0312:24:1316:38:24
104MUSZYŃSKI Maciej 213MM POWER/KOLIBER TEAMKRAKÓWOpen M00:00:2202:49:3904:49:3006:55:4109:42:5612:24:1016:38:25
105GRZYBOWSKA Karolina 92GRANDAUTOCZERMINOpen K00:00:0902:50:1604:54:3806:52:1409:34:5312:18:4416:40:48
JUSZCZAK Marcin 116ŁOMAZYOpen MDNF02:59:55 DNF05:04:38 DNF06:49:42 DNF09:32:12 DNF12:21:34 DNF16:43:53 DNF
107POPŁAWSKI Piotr 251PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEOpen M00:00:1202:52:4604:58:1206:53:2109:41:4512:32:3816:44:10
108SIWIEC Stanisław 279RZESZÓWOpen M00:00:0502:40:2904:47:2606:41:0709:26:2012:18:3916:44:17
109BUDZICH Wojciech 36KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWOpen M00:00:1302:50:2804:47:5706:41:3009:39:1512:36:2316:45:19
110JANUSZEWSKI Karol 106BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOOpen M00:00:1402:49:1404:55:3506:58:4709:43:2512:29:0416:48:43
111KALANDYK Wojciech 120TURLAM SIĘ DO METYBOGUCHWAŁAOpen M00:00:4003:00:0304:58:0506:54:4109:41:1512:38:0916:50:50
112WOJNA Mikołaj 336MALIGNAPOZNAŃOpen M00:00:2202:47:1904:55:3306:56:4109:55:5212:38:3016:54:50
113BALON Piotr 13U(L)TRA BAKOMATKROSNOOpen M00:00:0602:43:0504:48:2806:50:2309:40:1712:33:0316:54:51
114BOREK Robert 31THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEOpen M00:00:3603:01:4505:12:4707:01:1309:49:0212:35:2216:55:15
115BEDNARCZYK Gerard 18KRAKÓWOpen M00:00:0902:54:3205:08:5407:16:2110:02:4512:40:3016:55:46
ŁODZIANA Dorota 177STODOŁA CUSTOMDYWITYOpen KDNF02:50:14 DNF04:48:48 DNF06:41:09 DNF09:34:04 DNF12:33:44 DNF16:56:09 DNF
117BIADASZ Andrzej Michał 20POLITECHNIKA POZNAŃSKAPOZNAŃOpen M00:00:2003:02:3005:05:5307:18:1310:15:1512:57:2416:56:26
118RADYK Jakub 260PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLOpen M00:00:0602:45:0904:45:4806:40:3409:32:0112:29:0516:57:00
119KIEZIK Anna 128PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNOpen K00:00:0702:51:2105:01:0206:57:3309:48:4412:45:1816:58:08
120BLASZKE Beata 27BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEOpen K00:00:2802:45:1105:03:5707:02:3109:59:1112:50:5317:04:27
121DZIADOSZ Jerzy 64ONEMANTEAMDĘBICAOpen M00:00:2802:52:4404:57:1106:49:4509:34:3812:29:1317:04:29
122FUS Maciej 75RZESZÓWOpen M00:00:3303:05:0505:12:3007:08:5909:59:3212:50:2417:07:53
123PAŁKA Tomasz 232LUZYXRZESZÓWOpen M00:00:3303:03:4705:09:2507:09:0709:58:4212:49:1817:07:55
124MALISZEWSKA Malwina 187GDYNIAOpen K00:00:0802:51:1405:01:0706:57:4509:49:0512:44:3017:08:01
125BLICHARZ Artur 28OŁPINYOpen M00:00:2403:03:1705:05:5907:02:3009:56:0312:56:0617:11:52
126NOWOMIEJSKI Marcin 219PROGRESMIŃSK MAZOWIECKIOpen M00:00:1503:02:5505:11:1207:09:5609:58:3712:48:5017:13:28
127CZAPLIŃSKI Michał 52OSTROŁĘKAOpen M00:00:1603:04:0205:06:2307:02:2910:00:2612:57:1517:13:57
CHOJNOWSKI Andrzej 45IŁAWAIŁAWAOpen MDNF02:59:47 DNF05:04:14 DNF06:58:54 DNF10:01:19 DNF12:53:59 DNF17:14:15 DNF
GAJDA Michał 77UMK SOCHACZEWSOCHACZEWOpen MDNF02:56:54 DNF05:04:12 DNF07:00:04 DNF09:54:57 DNF12:50:55 DNF17:17:45 DNF
130BZOWSKI Michał 44TRAILRUNKRAKÓWOpen M00:00:1802:49:0704:47:2206:41:1509:40:2612:28:1917:18:33
131PODOLSKI Marek 247BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOpen M00:00:0902:56:5205:04:1806:58:2009:50:3112:54:4417:19:04
132SMOLIŃSKI Piotr 286KULESZÓWKAOpen M00:00:1802:59:5005:09:1107:12:2010:02:4912:56:4317:23:57
133PIECUCH Karolina 242KRAKÓWOpen K00:00:1402:52:5105:01:4507:01:1809:59:1313:03:5217:24:01
134NICPOŃ Sebastian 218PATOBIEGACZEPIŁAOpen M00:00:1203:00:4505:10:1807:11:3610:07:3013:06:1417:24:24
135KOSTERA Tomasz 141VEGE RUNNERSWARSZAWAOpen M00:00:1202:47:3104:53:1706:53:4009:56:2012:50:5617:27:21
136FUKS Szymon 74MCBIEGACZEWARSZAWAOpen M00:00:0502:33:4604:29:2106:34:1509:26:2412:29:5817:27:44
137DOLATA Krzysztof 59SOCIOS SILESIAGLIWICEOpen M00:00:0603:07:0805:27:2307:23:2710:50:1013:29:3017:29:11
138STRAŚ Jarosław 296KRAKÓWOpen M00:00:1302:38:0004:26:3806:13:0309:15:0912:26:0617:29:30
139DZISZKIEWICZ Grzegorz 66BIELSKO BIAŁAOpen M00:00:2903:21:2205:40:2707:48:1610:43:1613:33:4117:30:09
SZAREK Rafał 302KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOOpen MDNF02:58:37 DNF04:59:55 DNF06:50:40 DNF09:38:06 DNF12:37:36 DNF17:31:22 DNF
141MIELNIK Krzysztof 199LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOOpen M00:00:1202:54:5905:05:4007:02:1509:51:3712:59:5317:31:39
142MIETŁA Mateusz 200KSS JPIIWRZĄSOWICEOpen M00:00:2303:03:3205:06:5707:00:4909:53:0812:46:0317:34:19
143TYŚ Radek 322NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAOpen M00:00:1102:48:5004:53:0806:56:2610:02:1713:00:2317:34:43
ROŻNIATA Iwona 264SNG WILD DUCKSGŁOWNOOpen KDNF03:15:05 DNF05:31:36 DNF07:33:03 DNF10:30:31 DNF13:22:18 DNF17:35:24 DNF
145ŚWIERCZEK Grzegorz 311JURA.PLZAWIERCIEOpen M00:00:2703:12:0105:24:2807:26:1110:23:3913:17:1217:36:32
146LEWANDOWSKI Janusz 172KS SPRINT BIELSKO-BIAŁATARNOWSKIE GÓRYOpen M00:00:1603:07:3805:23:2507:26:2910:20:0313:18:0117:39:52
147MORCINEK Marcin 207BLUSZCZAWOJASZÓWKAOpen M00:00:2703:02:1505:17:5907:22:2610:13:3413:08:3717:39:59
148JASKULA Bartosz 107WARSZAWAOpen M00:00:1403:02:1405:06:4907:03:0210:03:2713:01:0317:40:07
WTOREK-BUGAŃSKA Ilona 342CARBON SILESIA SPORTBĘDZINOpen KDNF03:02:12 DNF05:15:42 DNF07:12:06 DNF10:14:06 DNF13:32:57 DNF17:44:49 DNF
150RYBARCZYK Ilona 267KOŁO BIEGAKOŁOOpen K00:00:0902:46:1804:49:0606:51:2809:49:5112:57:4517:44:56
151GADOMSKI Radosław 76ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAOpen M00:00:0902:44:3604:51:2206:48:4109:41:4212:41:1317:48:06
152SKŁODOWSKI Piotr 280BRYGADA RRRADZYMINOpen M00:00:3802:59:4005:01:5607:15:2410:16:1513:27:3917:51:48
153OSTANSKI Artur 226LELYSTADOpen M00:00:3503:00:1205:07:1807:09:3110:05:3713:08:0417:52:19
154BARTNIAK Daria 17NO LIMITS TRAILSTARA WIEŚOpen K00:00:1202:49:4705:01:1406:57:5509:58:5913:11:2917:52:44
155MIELECKI Maciej 198FAT&FURIOUSWARSZAWAOpen M00:00:1005:11:1906:59:3909:56:1512:48:4817:59:47
156ŁYCZKO Anna 179STOBIERNAOpen K00:00:0502:57:3505:02:1106:57:2509:53:4913:03:4118:01:11
157KOWALCZYK Aleksander 142DZIAŁOSZYCEOpen M00:00:1203:06:0105:30:4907:22:3210:34:5113:32:0318:01:38
158FRYSIAK Artur 71WIELUŃ ULTRAWIELUŃOpen M00:00:1303:05:0005:25:3107:25:3410:31:1713:31:2818:01:46
159BIEGAJ Arkadiusz 23SKARŻYSKI DZIKISKARŻYSKO-KAMIENNAOpen M00:00:3502:57:0205:14:1207:11:5110:07:0413:18:3818:06:19
160WIECZOREK Agata 330TARNOBRZEGOpen K00:00:2702:51:2604:57:1806:58:3910:13:2913:08:4718:07:28
LUTY Paweł 176BALICEOpen MDNF02:46:55 DNF04:56:04 DNF07:00:23 DNF10:07:09 DNF13:10:52 DNF18:15:47 DNF
162SLETTVOLD TELLEFSEN Beathe 284SALOMON NORGESTJORDALOpen K00:00:0302:50:1605:08:4507:09:4810:22:4213:34:3618:17:41
163SIWA Kinga 277BRENNAOpen K00:00:2403:02:4505:07:5807:08:3110:07:2513:13:0118:17:58
164BIAŁY Jakub 22HYCOKCHORZÓWOpen M00:00:3403:16:5505:28:3807:33:0310:32:5013:38:1218:18:11
165ZIELIŃSKI Sławek 350DZIKITIMRZESZÓWOpen M00:00:0402:37:1804:45:4706:57:3110:11:1013:29:5718:18:30
166WALKOWIAK Dariusz 325ŁÓDŹOpen M00:00:2803:00:4505:08:3007:12:1810:22:0713:28:5418:19:48
167OLESIAK Arkadiusz 222BIEGAM NA TARCHOMINIE / PKO BPWARSZAWAOpen M00:00:1903:15:0205:29:2807:36:1310:38:3813:44:0918:20:22
ZUGAJ Robert 35342K PRO TEAMRUDA ŚLĄSKAOpen MDNF03:00:29 DNF05:18:16 DNF07:19:45 DNF10:19:51 DNF13:41:08 DNF18:25:49 DNF
KRAWCZYK Wojciech 153BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAOpen MDNF02:54:40 DNF05:04:10 DNF07:07:04 DNF10:07:25 DNF13:08:52 DNF18:28:24 DNF
170NALEPA Maciek 215NOWY SĄCZOpen M00:00:3102:57:5605:14:5207:18:3910:24:4813:27:1118:30:25
171TOMASZEWSKI Michał 316BIEG OPOLSKIOPOLEOpen M00:00:3102:57:0505:05:3007:02:5210:17:0413:24:0118:31:01
172WYSOKIŃSKI Jerzy 345ORANGE POLSKABIAŁA PODLASKAOpen M00:00:2503:06:3205:21:3507:36:5610:53:0213:49:4018:32:23
173SKORUPA Tomasz 281AGB TORFYŁÓDŹOpen M00:00:1703:03:4805:14:2107:15:3510:20:1813:39:2018:34:28
174MUCHA Adam 212BYTOMOpen M00:00:1903:06:2005:19:0607:22:3910:31:5613:39:1218:34:37
175GRZYWA Kinga 94PORUNNE FURGANIEGROJECOpen K00:00:2003:06:3305:19:1507:26:0610:35:5113:44:5818:35:55
176CISEK Piotr 50FINISZ RYMANÓWRYMANÓWOpen M00:00:3403:00:3505:17:1107:18:5710:25:0113:31:4418:35:56
MAMLA Zbigniew 190BIEGIEM NA KAWĘWARSZAWAOpen MDNF02:43:36 DNF04:51:35 DNF06:48:31 DNF09:41:40 DNF12:53:35 DNF18:36:12 DNF
178KRUKAR Wojtek 157RYMANÓW ZDRÓJOpen M00:00:3502:53:0605:16:4907:19:3010:17:2013:29:3018:38:24
179ŁUKASZEK Artur 178LUBARTÓWOpen M00:00:3003:08:4005:28:3907:30:0010:45:3514:01:3518:39:00
180MALESA Radosław 186ULTRASYLESZKOWICEOpen M00:00:2803:08:4005:28:3607:31:2710:45:3414:01:4018:39:01
181MARCZEWSKI Maciej 191KIELCEOpen M00:00:1702:54:2805:10:1607:12:3510:15:1113:20:4518:39:03
182LADRA Ryszard 169KKM KALORYFERKRAKÓWOpen M00:00:3103:14:4505:39:0307:44:5510:51:0614:10:5318:42:21
183SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 304PRZYSZŁAM POPATRZEĆKRAKÓWOpen K00:00:2903:22:4105:46:2007:53:4711:00:3214:08:2318:48:56
POLAŃSKI Paweł 249#KASZANIENAMOKAGDAŃSKOpen MDNF03:22:51 DNF05:44:08 DNF07:50:23 DNF10:48:11 DNF13:59:02 DNF18:49:38 DNF
185GOŁDA Paweł 86KRAKÓWOpen M00:00:0502:46:5304:55:1506:56:4010:00:4213:10:3818:50:18
186MROWIEC Jakub 210KRAKÓWOpen M00:00:0602:46:5404:55:1106:56:4310:00:3813:10:3418:50:18
187FRANCZYK Robert 70CIESZYNOpen M00:00:1803:07:4905:29:2307:27:3610:37:1413:55:4418:51:50
PASTWA Marek 236OH!ZUZA.COM/BEAUTYSPORTŁÓDŹOpen MDNF DNF05:10:49 DNF07:08:10 DNF10:09:17 DNF13:22:50 DNF18:52:01 DNF
DZIURKA Rafal 67SKAVEN DANMARKTARMOpen MDNF03:06:27 DNF05:26:08 DNF07:29:09 DNF10:42:33 DNF14:05:20 DNF18:52:28 DNF
190CHOMIAK Katarzyna 47JEDLINA-ZDRÓJOpen K00:00:2603:02:0305:20:0307:25:1110:32:5113:47:1018:55:03
191PAŚNIK Dariusz 237LUBLINOpen M00:00:2103:03:0405:19:5807:21:0710:30:5213:47:1118:56:15
192ZIMNIEWICZ Jacek 352SZCZYTNIKIOpen M00:00:3103:17:0305:38:3907:49:0710:58:5614:07:4518:57:18
193JĘDRZEJCZAK Wojciech 111ŁÓDŹOpen M00:00:2403:11:4505:30:5107:37:0810:44:5913:53:3119:02:24
194KOŁODZIEJSKI Jarek 134ZDZISŁAW I GRAŻYNAPOZNAŃOpen M00:00:2103:04:0805:31:0307:37:1410:45:0013:53:2419:02:26
195RATAJCZAK Joanna 261PNBPOZNAŃOpen K00:00:2003:11:4705:31:0807:37:1710:45:3713:53:5119:02:33
196PTASZYŃSKA Eliza 258PNBPOZNAŃOpen K00:00:2203:11:4905:31:2307:37:1710:46:1413:53:5219:02:33
197WOJTKOWIAK Renata 338PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃOpen K00:00:2003:11:4505:31:1207:37:2210:46:1313:53:4819:02:35
198KOŁODZIEJSKI Ariel 135TEAM KARAŚOŻARÓW MAZOWIECKIOpen M00:00:0003:12:1405:31:1307:37:3110:45:1313:53:4819:02:48
199KLONOWSKI Sławomir 129WAŁCZOpen M00:00:1602:53:4805:08:0407:09:4410:34:4414:17:3319:04:00
200COP Anna 51SUMT / DAV SEKCJA KATOWICKAKATOWICEOpen K00:00:2802:54:3605:00:1707:03:4210:02:1413:25:3519:08:55
201MILEWSKI Mateusz 203ASSECO ACTIVE TEAMMROZYOpen M00:00:1303:03:0105:22:0207:23:3210:40:5113:54:3819:14:00
202JANGAS Andrzej 102KRZYŻÓWKIOpen M00:00:3203:07:4505:39:4407:45:2410:53:4414:09:5119:28:09
ANZEL Dawid 11KURZĘTNIK BIEGAOLSZTYNOpen MDNF03:35:09 DNF06:00:30 DNF08:10:47 DNF11:16:27 DNF14:27:33 DNF19:28:15 DNF
SEGIN Marcin 274SPRINT ZALEWOZALEWOOpen MDNF03:35:01 DNF06:00:27 DNF08:10:52 DNF11:16:03 DNF14:27:24 DNF19:28:15 DNF
205BUDZISZ Rajmund 37CRAWLEYOpen M00:00:2303:05:1605:30:2207:34:3310:50:3214:20:2819:28:18
TROCHANOWSKI Krystian 317RUSYN - LEMSOBINOpen MTakDNF03:09:05 DNF05:31:36 DNF07:32:45 DNF10:32:52 DNF14:08:25 DNF19:34:17 DNF
207KACZOR Miłosz 119KG TRAWERSSANDOMIERZOpen M00:00:3203:17:1705:38:1507:41:0511:02:3414:25:1119:34:37
208PTAK Adam 257PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃOpen M00:00:2103:11:5405:31:2707:43:0710:57:2214:31:5219:34:48
209KUŚMIERCZYK Piotr 167ULTRARADOMSKO / ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOOpen M00:00:3303:04:0105:26:0407:28:5510:41:3614:09:4519:34:52
210KOWALCZYK Marek 143ROZBIEGAJMY RADOMSKO/ULTRA RADOMSKORADOMSKOOpen M00:00:3205:25:5907:29:0310:41:5214:12:2019:35:02
211CIEŚLIK Kapitan 49ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOOpen M00:00:3203:03:5805:26:0807:29:0010:41:5514:10:2519:35:03
212SULEJ Michał 299BIAŁA PODLASKAOpen M00:00:2703:13:0005:35:3707:49:5310:59:0514:18:1219:37:30
213TYMOSZUK Michał 320KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAOpen M00:00:2703:16:5605:41:0307:49:1610:59:0314:18:4019:37:35
214HRABEC Michal 100RUNNING2.CZ/COLUMBIAPRAHAOpen M00:00:2003:00:4705:32:4007:57:3510:57:3314:24:0719:38:12
215BODNAR Adrian 29SANOKOpen M00:00:2903:06:5005:28:1407:34:2411:01:1614:22:0619:38:59
216KOSTERA Katarzyna 140VEGE RUNNERSWARSZAWAOpen K00:00:1303:06:5905:28:2707:34:3811:01:3214:22:1019:39:16
217BRZEZIŃSKI Cezary 35AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH STEFANA BATOREGOZGIERZOpen M00:00:2303:15:2905:39:3507:45:3611:13:2414:34:3519:52:27
218BARAN Grzegorz 14NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQUADOLSZTYNOpen M00:00:2003:08:5405:17:0807:21:5310:28:4914:04:1519:54:12
NAPIERAŁA Marcin 216#BIEGIEMWLASKOZIEGŁOWYOpen MDNF03:06:46 DNF05:41:22 DNF08:01:58 DNF11:27:02 DNF14:48:06 DNF19:54:13 DNF
220GASIECKI Andrzej 81PIASKOWY DZIADEKSZCZECINOpen M00:00:1503:00:4505:16:3007:32:2710:56:3114:22:1719:54:16
221CICHOWSKI Grzegorz 48GDAŃSKOpen M00:00:2103:24:5305:54:5608:06:1211:32:5315:00:4020:12:23
MAKSELON Anna 184SZCZECINEKOpen KDNF03:27:03 DNF05:56:51 DNF08:07:08 DNF11:27:42 DNF14:55:55 DNF20:19:59 DNF
MAKSELON Maciej 183TORPEDO SZCZECINEKSZCZECINEKOpen MDNF03:27:05 DNF05:56:59 DNF08:07:05 DNF11:27:57 DNF14:55:52 DNF20:19:59 DNF
224KRZYZIŃSKA Sylwia 160DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOpen K00:00:1103:16:3305:58:3608:06:3611:30:5414:47:2720:23:12
225DOŁĘGA Anna 60ZABIEGANA MAMABIAŁYSTOKOpen K00:00:2403:28:1306:04:0108:23:5411:49:4115:06:2620:24:40
JAWORSKI Piotr 109MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAOpen MDNF03:07:56 DNF05:25:27 DNF07:38:21 DNF10:59:16 DNF14:29:30 DNF20:27:21 DNF
PAPIERNIK Aneta 233MARKOWI BIEGACZEMARKIOpen KDNF03:07:42 DNF05:25:23 DNF07:37:59 DNF10:59:13 DNF14:30:07 DNF20:27:23 DNF
GRZESZCZAK Adam 91BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOpen MDNF03:26:23 DNF05:58:46 DNF08:18:26 DNF11:40:50 DNF14:59:44 DNF20:29:31 DNF
229LITEWKA Jacek 175WIELKA WIEŚOpen M00:00:3303:16:0205:53:3108:04:2611:35:1015:01:4420:30:53
MROZIAK Maciek 211KEEP THE FAITHGDYNIAOpen MDNF03:28:15 DNF06:04:03 DNF08:23:55 DNF11:49:37 DNF15:06:27 DNF20:33:58 DNF
WÓŁKIEWICZ Paweł 341OX5PRUSZKÓWOpen MDNF03:26:57 DNF06:04:58 DNF08:17:11 DNF11:45:22 DNF15:08:42 DNF20:43:05 DNF
WOJNO Małgorzata 337DROGA DO ULTRAŁÓDŹOpen KDNF03:29:21 DNF06:07:38 DNF08:21:06 DNF11:51:45 DNF15:17:39 DNF20:49:41 DNF
ZIELIŃSKI Adam 351DROGA DO ULTRA / EVERRUNŁÓDŹOpen MDNF03:29:24 DNF06:07:42 DNF08:21:10 DNF11:51:53 DNF15:17:34 DNF20:49:44 DNF
WÓJCIK Jacek 340BYTOMOpen MDNF03:23:04 DNF05:58:08 DNF08:07:30 DNF11:46:03 DNF15:12:07 DNF20:49:49 DNF
235JANIK Mariusz 104KRAKÓWOpen M00:00:1703:05:1405:51:0408:12:0511:52:5315:22:5920:49:50
236JANIK Joanna 103KRAKÓWOpen K00:00:1703:05:1305:50:4608:12:1011:53:0015:23:1520:49:50
OSSOWSKI Maciej 225GDAŃSKOpen MDNF02:58:08 DNF05:10:42 DNF07:17:55 DNF10:58:49 DNF15:10:24 DNF20:49:56 DNF
SIWEK Sebastian 278BYTOMOpen MDNF03:23:11 DNF05:58:16 DNF08:07:23 DNF11:46:00 DNF15:12:12 DNF20:49:58 DNF
SILSKA Sylwia 275ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEOpen KDNF03:16:47 DNF05:38:57 DNF07:52:49 DNF11:13:16 DNF14:32:51 DNF20:57:13 DNF
STASZEWSKI Piotr 291POTASZEOpen MDNF03:07:37 DNF05:33:29 DNF07:50:44 DNF11:11:31 DNF14:50:25 DNF20:57:17 DNF
241DERSLEY Stephen 57POZNANOpen M00:00:3503:36:4006:09:0108:31:5912:06:1215:48:1020:57:37
242POCHYLSKI Przemysław 246ZGRUPKA TEAMLUBOŃOpen M00:00:2003:31:3006:06:3808:25:5112:03:4315:21:1121:00:29
243KÓZKA Przemo 149NBR TEAMSKÓRZEWOOpen M00:00:2103:31:3106:06:4308:25:5112:03:2415:21:0521:00:30
244MASZEWSKA-WACH Mariola 193RAWA MAZOWIECKAOpen K00:00:2903:28:2106:02:2808:28:5912:03:0615:41:4721:26:18
245KRASIŃSKI Tomasz 150JÓZEFÓW NAD WISŁĄOpen M00:00:0602:50:2005:19:0207:39:3610:43:4814:32:0321:30:19
LEGUTKO Wlodzimierz 171OSTOYAWARSZAWAOpen MDNF03:47:55 DNF06:22:25 DNF08:44:48 DNF12:24:01 DNF15:55:24 DNF21:43:34 DNF
FLIS Marcin 69NOWA DĘBAOpen MDNF03:07:52 DNF05:53:54 DNF08:06:31 DNF11:53:34 DNF16:00:55 DNF21:43:58 DNF
GROMADZKA Justyna 89KOBIETY WATAHABYTOMOpen KDNF03:21:16 DNF05:54:10 DNF DNF11:43:36 DNF15:41:32 DNF21:49:42 DNF
HAŁAS Marcin 96CZECHOWICE-DZIEDZICEOpen MDNF03:31:47 DNF06:03:26 DNF08:20:47 DNF11:43:40 DNF15:41:04 DNF21:49:44 DNF
JASZEK Paweł 108ZABRZEOpen MDNF03:31:20 DNF05:56:15 DNF08:13:52 DNF11:53:20 DNF15:23:34 DNF21:55:10 DNF
251HOJCZYK Karol 99EXPLORADOR & WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃOpen M00:00:3603:37:3706:30:1508:52:2812:42:5016:21:5221:59:08
BADURA Wojtek 12KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAOpen MDNF03:20:18 DNF05:53:38 DNF08:21:39 DNF12:04:08 DNF15:43:54 DNF21:59:41 DNF
253KOZIEŁ Tadeusz 146SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓWOpen M00:00:2903:33:4906:03:2708:39:4012:31:4116:22:3922:04:27
254POSTAWA Radoslaw 253ESSVE RACING TEAMSTARGARD SZCZECINSKIOpen M00:00:3403:34:1706:08:5908:39:5212:32:4316:23:1922:05:15
255RUTKOWSKI Janusz 266LESZNOOpen M00:00:2503:24:2706:07:2808:34:5912:06:3215:55:3522:13:22
GIENIECZKO Marcin 84XICORR GIENIECZKOKETRZYNOpen MDNF03:28:44 DNF06:17:32 DNF08:35:47 DNF12:43:59 DNF16:25:01 DNF22:13:32 DNF
SZYMANIK Paweł 308WARSZAWAOpen MDNF02:34:48 DNF06:09:34 DNF08:27:20 DNF12:10:31 DNF15:57:55 DNF22:56:18 DNF
KRZESINSKA Renata 159WARSZAWAOpen KDNF03:25:08 DNF06:09:31 DNF08:27:17 DNF12:10:27 DNF15:57:51 DNF22:56:19 DNF
Przekroczony limit czasu: 35:00:00
259KOSMALA Bartosz 139KOSMALA TEAMKRAKÓWOpen M00:00:2603:53:0006:40:5109:11:2513:03:1716:53:4723:19:59
KUC Maciek 162JAJAMIOMETEBIADOLINY RADŁOWSKIEOpen MDNF03:53:03 DNF06:40:44 DNF09:11:20 DNF13:03:22 DNF16:53:51 DNF23:19:59 DNF
WINIARSKA Izabela 333IZAGÓRĄMAZOWIECKIEOpen KDNF03:31:54 DNF06:22:30 DNF08:53:31 DNF13:03:36 DNF17:06:15 DNF23:22:14 DNF
262WAPA Marek 326BIAŁA PODLASKAOpen M00:00:0003:06:5605:22:0507:37:2410:55:1014:33:32
263JÓZEFKO Arkadiusz 114KASZËBËGDYNIAOpen M00:00:1602:50:4604:48:3706:33:5909:24:4112:29:49
264KOZICZAK Katarzyna 145WROCŁAWOpen K00:00:2303:05:2805:23:2307:22:5910:48:0114:05:07
JĘDRZEJUK Robert 113WARSZAWAOpen MDNF03:41:36 DNF06:29:33 DNF09:01:32 DNF13:23:05 DNF DNF DNF
KANIA Piotr 122WARSZAWAOpen MDNF02:34:03 DNF04:34:20 DNF06:31:45 DNF09:23:52 DNF12:23:03 DNF DNF
KOCHAN Rafał 131ŁĄKAOpen MDNF03:21:15 DNF06:02:28 DNF08:29:36 DNF DNF DNF DNF
KOŁACZ Piotr 133CZOSNÓWOpen MDNF03:09:19 DNF05:28:12 DNF07:36:05 DNF11:07:43 DNF DNF DNF
KOZLOWSKI Tomasz 148TRI4FUNKATOWICEOpen MDNF03:35:36 DNF06:27:59 DNF08:57:17 DNF13:03:07 DNF18:12:37 DNF DNF
BARCIK Maciej 15BIELSKO-BIAŁAOpen MDNF03:03:04 DNF05:22:51 DNF07:35:03 DNF10:55:18 DNF14:10:34 DNF DNF
KROCZYŃSKA Kinga 156KOŁOBRZEGOpen KDNF03:24:21 DNF05:54:32 DNF08:12:07 DNF12:03:06 DNF16:10:50 DNF DNF
LANGE Beata 170BP RUNNING TEAM / EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIEGLIWICEOpen KDNF03:04:27 DNF05:07:43 DNF07:08:08 DNF10:05:54 DNF13:37:20 DNF DNF
MAGIERA Grzegorz 181KGHM ZG RUN HUTA MIEDZI GŁOGÓWGŁOGÓWOpen MDNF02:50:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MAJDA Maciej 182BRYGADA BESKIDÓWNOWY SĄCZOpen MDNF03:15:51 DNF05:49:19 DNF08:01:17 DNF11:29:58 DNF15:07:20 DNF DNF
MAŁYSZA Sławomir 189KRAKÓWOpen MDNF03:17:57 DNF05:35:27 DNF07:36:39 DNF10:35:28 DNF13:44:02 DNF DNF
MĄKOWSKI Tomasz 195CIECHANÒWGOŁOTCZYZNAOpen MDNF02:42:23 DNF04:34:57 DNF06:33:16 DNF09:07:14 DNF11:47:08 DNF DNF
MEZINCESCU Alice 196TEAM PYLLONPOTTERTONOpen KDNF02:40:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
GRZĄDZIEL Dominik 2ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEOpen MDNF02:05:13 DNF03:31:31 DNF04:56:06 DNF06:54:37 DNF08:50:33 DNF DNF
MIGDAL Michał 201MARKOWI BIEGACZEMARKIOpen MDNF02:38:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MYSZK Łukasz 214KUMPLE SEBANAGDYNIAOpen MDNF03:00:14 DNF05:40:03 DNF08:06:30 DNF11:56:28 DNF DNF DNF
NAWROT Artur 217DTR BIEGA / MARIO TEAMKSIĘGINICEOpen MDNF02:41:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ORŁOWSKI Jakub 223ULTRA KSPLEGIONOWOOpen MDNF03:34:00 DNF06:25:21 DNF09:08:35 DNF13:45:30 DNF18:12:18 DNF DNF
OSINA Jakub 224BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKOpen MDNF02:43:07 DNF04:47:48 DNF06:44:53 DNF DNF DNF DNF
PAPROCKA Marta 234RABKA-ZDRÓJOpen KDNF03:07:10 DNF05:27:33 DNF07:23:30 DNF DNF DNF DNF
PIECUCH Marcin 243KRAKÓWOpen MDNF02:51:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PINKIEWICZ Miłosz 244WROCŁAWOpen MDNF02:42:06 DNF05:04:45 DNF07:09:32 DNF DNF DNF DNF
PODSKARBI Dawid 248GOD IS GOODTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen MDNF03:27:40 DNF05:58:42 DNF08:12:16 DNF DNF DNF DNF
POROWSKI Waldek 252KB SOBÓTKACELESTYNÓWOpen MDNF03:04:06 DNF05:32:51 DNF07:46:05 DNF11:26:35 DNF DNF DNF
PRUCNAL Zbigniew 256ELKO24.PLJASŁOOpen MDNF02:34:48 DNF04:29:19 DNF06:09:25 DNF08:35:08 DNF11:10:02 DNF DNF
BINIENDA Agnieszka 26KOBIETY WATAHYZABRZEOpen KDNF03:04:26 DNF05:24:16 DNF07:34:44 DNF11:26:58 DNF16:12:09 DNF DNF
SILSKI Marek 276ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEOpen MDNF03:44:16 DNF06:46:19 DNF09:49:12 DNF14:32:49 DNF DNF DNF
SŁOCIAK Rafał 285RAJSPORT ACTIVE/PRZEDWOJEWSKI TEAMOPOLEOpen MDNF03:07:17 DNF05:13:16 DNF07:01:47 DNF10:30:55 DNF14:57:16 DNF DNF
SOBIERAJ Grzegorz 288KUMPLE SEBANAGDYNIAOpen MDNF02:58:06 DNF05:10:46 DNF07:18:01 DNF11:01:27 DNF15:10:28 DNF DNF
SWOBODA Jarosław 300BP RUNNING TEAM / EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIEGLIWICEOpen MDNF03:04:29 DNF05:07:14 DNF07:08:11 DNF10:06:06 DNF13:38:05 DNF DNF
SZARANIEC Sebastian 301TRAIL IS OUR WAY TEAM / MCBIEGACZEWARSZAWAOpen MDNF02:54:30 DNF05:10:18 DNF07:26:17 DNF10:46:14 DNF14:08:43 DNF DNF
TAWRAL Michał 313KRAKÓWOpen MDNF03:04:56 DNF05:21:42 DNF07:29:34 DNF10:57:51 DNF14:36:18 DNF DNF
TOL Kamil 314KUNA W AGREŚCIETANINAOpen MDNF03:06:53 DNF05:32:57 DNF07:46:59 DNF11:01:42 DNF14:22:24 DNF DNF
TOMALSKI Marcin 315KLESZCZÓWOpen MDNF02:45:47 DNF04:48:56 DNF06:46:26 DNF09:40:19 DNF12:47:54 DNF DNF
TYSZKA Dariusz 321WARSZAWAOpen MDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
WERNER Kamil 329DZIKI BIEGWARSZAWAOpen MDNF02:37:56 DNF04:25:26 DNF06:01:11 DNF08:36:27 DNF11:30:25 DNF DNF
BROCHOCKI Paweł 33GLAJTY SĄ WSZĘDZIEGDAŃSKOpen MDNF02:51:16 DNF05:01:43 DNF07:02:13 DNF10:14:53 DNF13:28:39 DNF DNF
ZUGAJ Bartosz 354KATOWICEOpen MDNF03:33:24 DNF06:15:13 DNF08:35:07 DNF12:26:20 DNF16:05:36 DNF DNF
ŻURAWSKI Arkadiusz 356SOŃSKOpen MDNF03:21:11 DNF06:05:35 DNF08:35:18 DNF12:31:48 DNF16:24:27 DNF DNF
BULANDA Damian 41BRYGADA BESKIDÓWCHEŁMIECOpen MDNF02:46:25 DNF04:58:56 DNF07:00:21 DNF10:00:45 DNF DNF DNF
BURY Marek 43KATOWICEOpen MDNF03:16:36 DNF06:00:00 DNF08:22:25 DNF12:09:56 DNF15:51:10 DNF DNF
NARKOWICZ Aleksandra 5SALOMON NORGEVESTNESOpen KDNF02:24:49 DNF04:15:59 DNF06:01:04 DNF DNF DNF DNF
REWERS Dariusz 7ULTRA WAY TEAMGDYNIAOpen MDNF02:18:31 DNF03:51:48 DNF05:22:31 DNF07:31:22 DNF DNF DNF
GAMROT Filip 80KRAKÓWOpen MDNF02:45:22 DNF04:58:58 DNF07:00:16 DNF10:00:47 DNF12:59:40 DNF DNF
GOLEC Rafał 85WARSAWOpen MDNF03:02:16 DNF05:27:59 DNF07:37:54 DNF10:48:04 DNF14:09:44 DNF DNF
GOŁEK Robert 87FORZA ŁĘKAWICAŁĘKAWICAOpen MDNF02:30:01 DNF04:32:37 DNF06:21:04 DNF09:05:38 DNF11:50:58 DNF DNF
GRZĄBA Szymon 90MIKOŁÓWOpen MDNF02:46:03 DNF04:51:54 DNF06:56:10 DNF09:43:35 DNF12:24:51 DNF DNF
RUDZIŃSKI Tomasz 265KUNA W AGREŚCIELUBLINIECOpen MDNF03:06:55 DNF05:33:07 DNF07:47:01 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 312 wynik(ów)