ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 70
Łemkowyna Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2022-10-22
Miejsce : Komańcza
Dystans : 71.6 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 271
Wystartowało : 227
Nie ukończyło : 20
Ukończyło : 207
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.2km | 41km | 57.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja ŁemkowieCzas startuIwonicz-Zdrój
22.2km
Puławy Górne
41km
Przybyszów
57.8km
Czas
netto
71.6km
Czas
brutto
71.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1SKUPIEŃ Tomasz 1199SKAWINKIOpen M1M 100:00:0002:01:2003:37:5305:01:2306:15:24.7006:15:25.60 5:1411,4
2MORAWSKI Przemysław 1147KRAKÓWOpen M2M 200:00:0302:03:3003:51:3005:27:0506:47:03.3506:47:06.35+00:31:405:4110,6
3BARAN Piotr 1009TRAIL IS OUR WAYNOWY SĄCZOpen M3M 300:00:0102:05:0103:55:2505:29:4606:49:41.0006:49:42.40+00:34:165:4310,5
4MAZUR Sebastian 1145MAZURTEAMPUSTKÓWOpen M4M 400:00:0302:10:1704:06:4405:47:5107:13:21.3507:13:25.30+00:57:596:039,9
5STANKIEWICZ Tomasz 1204PLANYBIEGOWE.PLSREBRNA GÓRAOpen M5M 500:00:0204:04:2005:49:1707:20:24.1007:20:26.30+01:05:006:099,8
6MARTA Lipnicka 1143ULTRAKOTLINA TEAMJELENIA GÓRA, DOLNOŚLĄSKIEOpen K1K 100:00:0202:14:3204:10:1605:51:5707:21:03.5007:21:05.70+01:05:406:099,7
7FILIPEK Paweł 1034BIEGUSIEM.PLWARSZAWAOpen M6M 600:00:0302:13:0604:09:5305:54:1307:25:15.2007:25:18.65+01:09:536:139,6
8WALKOSZ Mateusz 1241#SOBASTEAMSZAFLARYOpen M7M 700:00:0102:14:4804:14:2105:58:3307:31:19.4507:31:21.35+01:15:556:189,5
9MALEC Artur 1138KOMORNIKIOpen M8M 800:00:0202:14:5004:18:0406:07:5707:39:37.5007:39:39.85+01:24:146:259,3
10RACZYC Janusz 1181HIT THE TRAILTARNÓWOpen M9M 900:00:0302:21:3704:23:1906:09:0507:41:17.2507:41:20.75+01:25:556:269,3
11ŁACHACZ Karol 1125GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMSUWAŁKIOpen M10M 1000:00:0102:14:2304:16:1606:07:4607:42:56.0007:42:57.70+01:27:326:279,3
12WILK Antoni 1252KROSNOOpen M11M 1100:00:0602:23:2604:25:5506:17:3407:43:57.4007:44:04.35+01:28:386:289,3
13PŁONKA Rafał 1171GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMKORCZYNAOpen M12M 1200:00:0002:12:1104:14:3406:14:4307:45:47.4507:45:48.20+01:30:226:309,2
14MAKARSKI Krzysztof 1137PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAJAROSŁAWOpen M13M 1300:00:1302:24:5204:26:5706:16:5107:50:12.0507:50:25.60+01:35:006:349,1
15MALICKI Grzegorz 1139ORANGE POLSKAKRAKÓWOpen M14M 1400:00:0102:13:3704:20:4206:15:3607:51:38.8507:51:40.35+01:36:146:359,1
16SUSKI Marcin 1208LEPIEJ BIEGAĆGORLICEOpen M15M 1500:00:1502:24:5504:28:0906:19:2807:54:36.7007:54:51.75+01:39:266:379,1
17MROZOWSKI Dariusz 1149ULTRAWAY TEAM / PROJEKT 1000UPRUMIAOpen M16M 1600:00:2302:29:1704:38:1406:32:1207:54:45.1507:55:08.15+01:39:426:379,0
18ZIEBA Tomasz 1263JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAOpen M17M 1700:00:0302:26:2504:31:4806:21:3607:55:17.2007:55:20.65+01:39:556:389,0
19SALAMON Mateusz 1196POWER TRAININGKIELCEOpen M18M 1800:00:0202:17:1604:14:4906:07:1007:56:44.7007:56:47.60+01:41:226:399,0
20KOPPLINGER Grzegorz 1090ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓWOpen M19M 1900:00:0802:23:4504:33:5806:24:0908:03:19.3008:03:28.00+01:48:026:458,9
21SZKLARSKI Jacek 1214WARSZAWAOpen M20M 2000:00:0702:31:3504:39:5606:35:3608:09:59.9508:10:07.45+01:54:416:508,8
22KURUC Maria 1116ŁAPSZANKAOpen K2K 200:00:1802:27:4904:40:0206:35:3908:10:33.8008:10:52.25+01:55:266:518,8
23MARCINKOWSKA-CHOLEWA Katarzyna 1140GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMKRAKÓWOpen K3K 300:00:0202:33:3204:43:4206:35:5908:11:12.4508:11:14.85+01:55:496:518,7
24GARDZIEL Jerzy 1040KONDYCJA PIASECZNOJULIANÓWOpen M21M 2100:00:1102:22:3504:29:5208:11:31.7008:11:43.30+01:56:176:518,7
25SZCZUREK Dominik 1211KIA WADOWSCY TEAMMYŚLENICEOpen M22M 2200:00:0202:19:1604:26:2706:33:0508:12:59.4008:13:02.25+01:57:366:538,7
26URACZ Łukasz 1235BARTOSZ GORCZYCA TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M23M 2300:00:1702:29:1904:40:5006:37:2208:17:31.7008:17:49.40+02:02:236:568,6
27KUKLA Maciej 1111CHORZÓWOpen M24M 2400:00:0402:24:4404:36:3306:37:5908:20:38.6008:20:43.45+02:05:176:598,6
28TOPOLSKI Marcin 1230CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIOpen M25M 2500:00:0502:25:0804:33:3306:34:3208:21:45.8508:21:51.20+02:06:257:008,6
29GNIEWEK Justyna 1048RZESZÓWOpen K4K 400:00:1502:33:4004:45:5006:42:0708:22:41.3508:22:56.85+02:07:317:018,5
30LEŚ Michał 1120WOLSKI KOLEKTYW BIEGOWYKRAKÓWOpen M26M 2600:00:1002:33:4004:46:0406:45:1308:22:46.3008:22:56.90+02:07:317:018,5
31MRUGAŁA Monika 1151TRAIL IS OUR WAY / EUROVENT ATHLETICSWĘGRY K. OPOLAOpen K5K 500:00:0202:26:2804:44:3106:49:2708:28:17.1508:28:19.25+02:12:537:058,5
32KOŚCIAK Jan 1094PGO PASZCZYNAPASZCZYNAOpen M27M 2700:00:2402:39:2804:52:4606:47:5508:29:25.9508:29:50.55+02:14:247:068,4
33BIERNAT Mateusz 1014KATOWICEOpen M28M 2800:00:1502:34:0004:46:0006:43:0608:29:54.1008:30:09.85+02:14:447:078,4
34KOLASA Przemysław 1084WADOWICEOpen M29M 2900:00:0502:26:5404:40:0806:48:2508:31:23.5508:31:28.65+02:16:037:088,4
35MRÓWKA Michał 1150OBOZY GÓRSKIEŁÓDŹOpen M30M 3000:00:0102:26:5704:44:3206:50:5908:34:41.9508:34:43.70+02:19:187:118,3
36TUREK Arletta 1233LUBATÓWKAOpen K6K 600:00:0302:33:0904:50:1206:48:5708:35:13.3508:35:16.50+02:19:507:118,3
37KOWALSKA Katarzyna 1097KRAKÓWOpen K7K 700:00:0602:33:4404:54:1606:52:4208:35:50.8508:35:57.10+02:20:317:128,3
38DĘBEK Łukasz 1026BIEGUSIEM.PLRYKIOpen M31M 3100:00:0302:25:0304:49:4206:56:3508:36:09.5008:36:13.25+02:20:477:128,3
39JABŁOŃSKI Bartosz 1059WARSAWOpen M32M 3200:00:1002:44:1004:59:1406:59:2208:36:49.0008:36:59.45+02:21:337:138,3
40ZIĘBA Jakub 1264LIMANOWAOpen M33M 3300:00:1102:40:1104:54:1006:56:3508:40:45.8508:40:57.30+02:25:317:168,2
41KUŁAKOWSKA Monika 1113DĄBROWA GÓRNICZAOpen K8K 800:00:2002:39:1205:03:1807:02:0308:41:22.4008:41:43.00+02:26:177:168,2
42URANT Szymon 1236GNIEZNOOpen M34M 3400:00:1002:28:2504:54:4907:01:4108:42:06.4508:42:16.80+02:26:517:178,2
43ŻOŁDAK Magdalena 1267#BIEGIEMWLASPOZNAŃOpen K9K 900:00:0502:44:5105:04:3107:01:4308:42:25.0008:42:30.70+02:27:057:178,2
44POGODA Kamil 1173ACCENTURE RUNNERS CLUBŁÓDŹOpen M35M 3500:00:1402:36:2204:52:2906:58:5808:42:20.7508:42:35.35+02:27:097:178,2
45RATKA Adriana 1186TRAIL IS OUR WAYKACZORYOpen K10K 1000:00:1102:44:2505:02:0607:01:5208:44:36.4508:44:48.15+02:29:227:198,2
46WĘGŁOWSKI Maciej 1248#BIEGIEMWLASŚRODA WIELKOPOLSKAOpen M36M 3600:00:0502:33:4905:02:2807:04:4208:47:05.2008:47:11.15+02:31:457:218,2
47ROLA Tomasz 1190COCOBONGOPINKTEAMKAMIONKA WIELKAOpen M37M 3700:00:0702:49:2105:13:1807:13:1508:47:44.0508:47:51.65+02:32:267:228,1
48PAŻUCHA Wojciech 1162LUSÓWKOOpen M38M 3800:00:0902:32:5504:54:5106:59:5708:48:47.4008:48:57.25+02:33:317:238,1
49WOJCIECHOWSKI Dariusz 1256KRAKOWIAK ULTRA TEAM / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMKROSNOOpen M39M 3900:00:0902:32:5504:54:5207:02:2608:48:47.9508:48:57.70+02:33:327:238,1
50KRZEPKOWSKI Radosław 1105ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAOpen M40M 4000:00:0502:32:3904:56:1707:01:4008:49:29.6508:49:35.25+02:34:097:238,1
51KUDREJ Grzegorz 1110MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWOpen M41M 4100:00:1702:43:4005:10:1408:49:20.0008:49:37.50+02:34:117:238,1
52FILIPIUK Tomasz 1035POWIAT ŚWIDNICKIŚWIDNIKOpen M42M 4200:00:1202:32:5904:49:0207:01:5408:52:27.8008:52:39.95+02:37:147:268,1
53JUCHA Jacek 1071CARBO ASECURA/CA AKTYWNIGOCZAŁKOWICE ZDRÓJOpen M43M 4300:00:0502:29:0207:01:3208:52:46.4008:52:52.05+02:37:267:268,1
54BANAŚ Krzysztof 1006POZNACHOWICE GÓRNEOpen M44M 4400:00:0502:40:4705:06:0607:13:0108:55:04.7008:55:09.80+02:39:447:288,0
55KAWIK-BARTOSIK Anna 1076KRAKÓWOpen K11K 1100:00:0002:37:5604:58:2307:04:5208:56:34.6508:56:34.65+02:41:097:298,0
56KONOPSKI Piotr 1089GDAŃSKOpen M45M 4500:00:2702:50:4005:15:3707:25:3108:56:55.6008:57:22.60+02:41:577:298,0
57RUSIN Krzysztof 1195JUSZCZYNOpen M46M 4600:00:0702:26:5004:47:4606:56:4508:57:14.9508:57:22.80+02:41:577:308,0
58DUDEK Adam 1028WYZNEOpen M47M 4700:00:0202:30:5804:55:1507:07:0808:57:43.8508:57:46.50+02:42:207:308,0
59MAJKOWSKI Michał 1135WARSZAWAOpen M48M 4800:00:0602:30:1404:48:2607:02:3408:58:31.8508:58:38.40+02:43:127:318,0
60KULCZYK Ewa 1112ULTRA WAY TEAMGDYNIAOpen K12K 1200:00:1202:48:2905:19:5207:25:2108:58:36.6508:58:49.45+02:43:237:318,0
61WARZECHA Bogusław 1245PANKURAWIELICZKAOpen M49M 4900:00:0402:39:2805:08:0207:25:1609:00:58.3509:01:03.20+02:45:377:337,9
62KOZAR Marcin 1099TOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M50M 5000:00:0402:28:0304:52:1309:01:49.2509:01:53.65+02:46:287:347,9
63KEJNA Maciek 1078TOMASZÓW MAZ.Open M51M 5100:00:0402:28:0304:52:1209:01:49.3009:01:53.70+02:46:287:347,9
64URBANIAK Łukasz 1237KARNIOWICEOpen M52M 5200:00:0602:43:1305:08:4507:25:3609:03:54.3509:04:00.55+02:48:347:357,9
65KUCHARSKI Marcin 1109KAMESZNICAOpen M53M 5300:00:0302:29:3505:08:5007:25:1809:06:17.4009:06:20.90+02:50:557:377,9
66WINCKIEWICZ Marek 1253POZNAŃOpen M54M 5400:00:0802:33:5005:01:5007:25:0909:08:55.3509:09:03.85+02:53:387:397,8
67KONDAS Arkadiusz 1088BIELSKO-BIAŁAOpen M55M 5500:00:1602:41:0205:11:3507:27:2109:08:51.0509:09:08.00+02:53:427:397,8
68ROZPARA Karolina 1192SZEBNIEOpen K13K 1300:00:0802:46:0905:15:1507:28:2109:09:20.1509:09:28.50+02:54:027:407,8
69LESIAK Filip 1119TRAIL IS OUR WAY / SKAWINA BIEGASKAWINAOpen M56M 5600:00:0802:40:1805:09:1807:26:1509:11:34.9509:11:43.45+02:56:177:427,8
70NALBERT Jan 1153WARSZAWAOpen M57M 5700:00:3002:38:0205:02:4107:25:4709:12:12.7009:12:43.05+02:57:177:427,8
71GARBIEŃ Grzegorz 1039BRZESKOOpen M58M 5800:00:0602:31:3305:01:2907:25:4109:13:46.1509:13:52.65+02:58:277:447,8
72BIAŁKA Rafał 1012G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMASŁOMIĄCAOpen M59M 5900:00:0602:41:2905:05:4807:25:3809:13:46.1009:13:52.80+02:58:277:447,8
73KLIMKOWSKI Tomasz 1081BYTOMOpen M60M 6000:00:1702:33:2505:08:0509:15:47.0009:16:04.40+03:00:387:457,7
74PŁUDOWSKI Łukasz 1172KRAKÓWOpen M61M 6100:00:2502:39:0805:05:4407:27:2109:15:51.4509:16:16.95+03:00:517:457,7
75JAKUBOWSKI Zbyszek 1063ŚWIERCZÓWOpen M62M 6200:00:0902:41:2505:14:2507:30:1009:17:07.6509:17:16.90+03:01:517:467,7
76CIURYK Roman 1024GŁADYSZÓWOpen M63M 6300:00:1502:38:1205:16:2107:30:1509:17:57.5509:18:13.10+03:02:477:477,7
77KUBICA Bartosz 1108MG SPORTWISŁA WIELKAOpen M64M 6400:00:0702:32:0005:11:2707:28:1909:18:23.0509:18:30.55+03:03:047:477,7
78ŽAK Robert 1262CZECH SKYRUNNING TEAMMOHELNICEOpen M65M 6500:00:0302:44:1305:19:2507:30:1009:18:40.9509:18:44.75+03:03:197:487,7
79ROŻYK Magdalena 1193BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAOpen K14K 1400:00:2502:59:1505:33:4507:38:3309:20:19.9509:20:45.10+03:05:197:497,7
80STRZESAK Patrycja 1207SZCZEPANOWICEOpen K15K 1500:00:2702:51:3505:19:3307:28:4409:20:34.8009:21:02.15+03:05:367:497,7
81BUJALSKI Szymon 1017WARSZAWAOpen M66M 6600:00:0602:36:4105:09:3907:30:0309:24:57.9509:25:04.15+03:09:387:537,6
82KROCZYŃSKI Sławomir 1103BIEGOLAS KOSZALIN/KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGOpen M67M 6700:00:0302:44:3605:18:3907:35:3309:26:39.2509:26:43.15+03:11:177:547,6
83JANKOWIAK Przemysław 1064WŁOSZAKOWICEOpen M68M 6800:00:2302:39:3405:14:2507:31:5709:26:26.7009:26:49.70+03:11:247:547,6
84SMYKA Michał 1200CIECIERZYNOpen M69M 6900:00:0902:42:3005:13:3007:30:1309:26:43.7009:26:53.55+03:11:277:547,6
85SZAFRANIEC Monika 1210KRAKÓWOpen K16K 1600:00:1802:52:2005:18:5107:33:1309:26:54.7509:27:12.85+03:11:477:557,6
86SZCZURKO Jarosław 121242K PRO TEAMORNONTOWICEOpen M70M 7000:00:0402:42:3305:15:1507:31:1409:27:30.4009:27:34.90+03:12:097:557,6
87ŁABĘDZKI Mariusz 1124ŻAROWOOpen M71M 7100:00:1602:54:1205:29:2707:41:5009:30:37.3009:30:53.90+03:15:287:587,5
88PIOTROWSKI Mateusz 1168OPOLEOpen M72M 7200:00:1902:47:5905:21:0307:35:4909:30:59.1509:31:18.35+03:15:527:587,5
89JAKIMIEC Tadeusz 1062KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKOpen M73M 7300:00:0202:39:5005:15:5507:35:4109:31:28.3509:31:31.00+03:16:057:587,5
90SZPAKOWSKA Dominika 1215SEKTOR KOLEJOWYPOZNAŃOpen K17K 1700:00:0702:44:4605:18:4607:36:2309:32:38.4009:32:45.95+03:17:207:597,5
91GIBALSKI Tomasz 1045OBORYGENIROŚCISŁAWICEOpen M74M 7400:00:1702:41:2205:08:5109:33:54.8009:34:12.10+03:18:468:007,5
92WALKOWSKI Tomasz 1242WILD ULTRA WARRIORSNOWA IWICZNAOpen M75M 7500:00:1202:40:5905:14:2307:34:5409:35:15.5509:35:27.85+03:20:028:027,5
93HILLER Artur 1054WIELICZKAOpen M76M 7600:00:0402:34:2305:14:4707:36:1909:36:44.4509:36:49.20+03:21:238:037,4
94HŁASKO Anna 1055JÓZEFÓWOpen K18K 1800:00:0702:41:0305:16:0507:35:2709:38:04.4509:38:11.65+03:22:468:047,4
95MROCZEK Bartek 1148WŁÓCZYKIJEPASZCZYNAOpen M77M 7700:00:2602:39:2805:11:5807:34:5709:39:05.6009:39:32.40+03:24:068:057,4
96ROGOWSKI Patryk 1189LEKKO PODLANIGDAŃSKOpen M78M 7800:00:2702:50:3705:24:4107:41:2709:39:51.9509:40:19.55+03:24:538:057,4
97HAJDUGA Łukasz 1053WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUDĘBSKA KUŹNIAOpen M79M 7900:00:0302:36:3205:12:1207:38:5109:41:45.9509:41:49.90+03:26:248:077,4
98KOŁEK Maciej 1086ŚLĘZAK TEAM / LUX MED SPORT TEAMWARSZAWAOpen M80M 8000:00:1002:48:1605:28:4607:55:5009:43:29.4009:43:39.85+03:28:148:087,4
99CIUBA Paweł 1023JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁSZÓWSKOOpen M81M 8100:00:1302:59:3005:41:2707:55:1809:44:00.9009:44:14.00+03:28:488:097,4
100KOSOWICZ Krzysztof 1093WARSZAWAOpen M82M 8200:00:0802:38:2205:15:2107:39:0409:45:23.9509:45:32.60+03:30:078:107,3
101PŁAWECKI Leszek 1269PSZCZYNA BIEGAPSZCZYNAOpen M83M 8300:00:0602:43:3205:22:0107:42:3109:49:11.2509:49:17.50+03:33:518:137,3
102NOWAK Natalia 1155BIEGOWA KUŹNIAKATOWICEOpen K19K 1900:00:1303:02:3805:41:4807:53:0909:49:49.2009:50:02.30+03:34:368:147,3
103WILCZYŃSKI Marcin 1251WARSZAWAOpen M84M 8400:00:1302:41:0505:20:1207:43:0609:51:08.7509:51:22.30+03:35:568:157,3
104STOPA Agata 1206SP NR 3 RZESZÓWBOGUCHWAŁAOpen K20K 2000:00:0802:57:3105:40:4608:01:5509:53:51.8009:54:00.20+03:38:348:177,2
105BOKSA Bartłomiej 1016KKM KALORYFERKRAKÓWOpen M85M 8500:00:1102:48:2105:31:0707:59:0109:54:53.7509:55:05.50+03:39:398:187,2
106TOMCZYK Grzegorz 1229PALARNIA KAWY GREGORIOSTRZYZOWOpen M86M 8600:00:1803:07:5205:46:0608:10:4309:54:49.5009:55:07.50+03:39:418:187,2
107JASICKI Krzysztof 1066RUNHOGS TYCHYTYCHYOpen M87M 8700:00:1203:02:3905:44:0608:01:5409:55:24.8009:55:37.70+03:40:128:187,2
108JÓZEFCZYK Justyna 1070#BIEGIEMWLASPOZNAŃOpen K21K 2100:00:0502:53:3105:42:5408:02:1209:55:51.1009:55:56.80+03:40:318:197,2
109KOŚCIAK Tomasz 1095PGO PASZCZYNABRZEŹNICAOpen M88M 8800:00:2502:39:2805:16:2507:54:5509:55:36.0009:56:01.95+03:40:368:197,2
110WILCZYŃSKI Piotr 1250POBIEDZISKAOpen M89M 8900:00:1002:49:1605:23:5907:52:5509:58:24.8509:58:35.50+03:43:098:217,2
111JETMAROVÁ Petra 1069SPORTRACES TEAMCHOCEŇOpen K22K 2200:00:0602:52:4405:33:2707:55:2209:58:49.3509:58:55.75+03:43:308:217,2
112KUREK Dawid 1115SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M90M 9000:00:0602:29:2905:19:0607:48:2009:59:19.2509:59:26.15+03:44:008:227,2
113JANKOWSKI Jakub 1065BRWINÓWOpen M91M 9100:00:1202:46:0405:41:5808:01:3310:02:38.7010:02:51.60+03:47:268:257,1
114TOMASZEK Sebastian 1227BRZEZINKA ŚREDZKAOpen M92M 9200:00:1102:48:0405:31:1607:57:1210:05:26.2010:05:37.40+03:50:118:277,1
115RAPACZ Andrzej 1184KRAKÓWOpen M93M 9300:00:2302:50:3105:35:5908:10:4510:07:29.4510:07:52.45+03:52:268:297,1
116RĄB Agnieszka 1188KS OBAJ Z GLIWICWARSZAWAOpen K23K 2300:00:1002:53:2705:38:2208:10:5410:07:42.8010:07:53.75+03:52:288:297,1
117KUŚ Jakub 1117KRAKÓWOpen M94M 9400:00:0702:53:1005:44:1008:11:2110:07:46.0010:07:53.80+03:52:288:297,1
118TUCKI Konrad 1231WARSZAWAOpen M95M 9500:00:1702:55:1105:44:4708:11:0710:07:39.3010:07:57.10+03:52:318:297,1
119GRZEGORCZYK Mateusz 1052#7TRTP ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWOpen M96M 9600:00:0802:48:1005:32:5707:57:1110:09:38.4510:09:46.50+03:54:208:307,0
120WITKOWSKI Robert 1255GDAŃSKOpen M97M 9700:00:1203:03:0005:50:0408:21:3810:14:30.8010:14:43.40+03:59:178:347,0
121POLAK Krzysztof 1174OPOLEOpen M98M 9800:00:1902:48:2205:24:5208:01:3110:15:56.6010:16:16.00+04:00:508:367,0
122DYCZKA Robert 1029BYTOMOpen M99M 9900:00:3002:48:3105:35:4807:55:1010:15:45.1510:16:16.10+04:00:508:357,0
123KOCIOŁEK Michał 1082STARE BABICE BIEGAJĄ / INFINITUS ATHLETICSBLIZNE JASIŃSKIEGOOpen M100M 10000:00:0902:56:1505:38:0708:11:0910:17:04.7010:17:14.30+04:01:488:377,0
124PRĘGOWSKI Michał 1177STARE BABICE BIEGAJĄ / VEGE RUNNERSKLAUDYNOpen M101M 10100:00:0902:56:1505:38:0708:11:0710:17:04.5510:17:14.40+04:01:488:377,0
125BANIAK Eryk 1007WIELICZKAOpen M102M 10200:00:0502:39:5605:37:2808:22:0110:17:35.9510:17:41.20+04:02:158:377,0
126KUBICA Anna 1107POZNAŃOpen K24K 2400:00:1703:07:2405:53:1708:22:3310:17:49.7010:18:06.90+04:02:418:377,0
127SZYMANKIEWICZ Kalina 1223PROJEKT1000UPGDYNIAOpen K25K 2500:00:2403:06:0105:55:1208:21:3410:18:12.0010:18:36.10+04:03:108:386,9
128MARJAŃSKI Tomasz 1141GDYNIAOpen M103M 10300:00:2303:04:5405:49:5708:21:1910:19:01.8510:19:25.55+04:03:598:386,9
129RĄB Łukasz 1187WARSZAWAOpen M104M 10400:00:1102:53:0705:38:2008:11:1010:21:29.0010:21:40.15+04:06:148:406,9
130CIOCZEK Konrad 1022WROCŁAWOpen M105M 10500:00:2403:03:1305:47:4108:21:3910:21:29.8510:21:54.40+04:06:288:406,9
131WALCZAK Anna 1239WARSZAWAOpen K26K 2600:00:2002:59:2005:53:5808:36:2910:26:54.4010:27:14.50+04:11:488:456,9
132STAJNIAK-STELIGA Izabela 1203OBORYGENIWILCZYNOpen K27K 2700:00:1802:58:1005:45:5408:21:1810:28:12.2510:28:30.80+04:13:058:466,8
133MAKARENKOV Sergii 1136DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIMILANÓWEKOpen M106M 10600:00:2102:59:1705:53:4608:37:0710:29:18.8510:29:40.75+04:14:158:476,8
134KARDASZEWSKI Tomasz 1074WARSZAWAOpen M107M 10700:00:0602:50:1005:35:5008:11:0710:30:10.2010:30:17.15+04:14:518:486,8
135DZIERŻANOWSKI Łukasz 1033ŻELAZNAOpen M108M 10800:00:0003:01:1105:47:1908:37:1410:31:21.5510:31:21.55+04:15:558:496,8
136KOPYDŁOWSKA-SŁAPA Anna 1091PAWKO RUNNER TEAMTYCHYOpen K28K 2800:00:0302:59:5605:50:3208:22:1510:31:47.5510:31:51.30+04:16:258:496,8
137BIERNACKI Krzysztof 1013COTUWROCŁAWOpen M109M 10900:00:1002:51:3705:36:0108:21:2910:31:40.9510:31:51.40+04:16:258:496,8
138JEMIOŁA Paulina 1068POGÓRZE ULTRA TRAILCZUDECOpen K29K 2900:00:1203:04:5105:53:0108:22:0310:33:18.1510:33:30.45+04:18:048:506,8
139ADAMUS Albert 1004ORZEŁ KAUKAZUBIELSKO-BIAŁAOpen M110M 11000:00:1902:59:1905:53:4308:36:3710:34:11.3510:34:31.30+04:19:058:516,8
140KOŁODZIEJCZYK Maciej 1087FIZJO-SPORTŁĘCZNAOpen M111M 11100:00:1202:50:0005:42:1808:21:4210:34:51.1010:35:03.70+04:19:388:516,8
141TOMASZEWSKA Ewa 1228OPOLEOpen K30K 3000:00:0403:02:0605:50:1508:37:1710:36:01.0010:36:05.40+04:20:398:526,8
142KELEMEN Zoltan 1079ZÜRICHOpen M112M 11200:00:0005:53:2308:43:0210:38:36.0010:38:36.00+04:23:108:556,7
143ZIĘTEK Krzysztof 1266ADIDAS RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIOpen M113M 11300:00:1703:00:5206:02:0308:37:1710:38:36.4010:38:53.90+04:23:288:556,7
144BASIŃSKI Hubert 1011POZNAŃOpen M114M 11400:00:2102:57:2706:01:5308:37:2610:39:08.5510:39:30.10+04:24:048:556,7
145PRAGER Mateusz 1176GDAŃSKOpen M115M 11500:00:3103:05:5306:02:5208:37:1310:39:06.5510:39:38.25+04:24:128:556,7
146MACHALSKI Mateusz 1128ASP HOOLIGANSWARSZAWAOpen M116M 11600:00:1602:49:0505:55:0408:37:0110:40:05.6510:40:21.65+04:24:568:566,7
147POWAŁOWSKA Danka 1175GNIEZNOOpen K31K 3100:00:1103:06:5005:51:2308:22:0010:40:13.6010:40:24.80+04:24:598:566,7
148ADAMCZYK Marcin 1003GOŁUSKIOpen M117M 11700:00:0903:04:5406:00:2708:37:1410:41:05.7510:41:14.85+04:25:498:576,7
149CHOMA Marek 1021PĘDZĄCE LENIWCEREPKIOpen M118M 11800:00:1302:48:4406:05:1408:37:3910:42:16.6510:42:29.90+04:27:048:586,7
150WÓJTOWICZ Jacek 1258FRANCISZKANIE KROSNOBOCHNIAOpen M119M 11900:00:0703:02:5005:50:5808:37:3010:43:03.8510:43:11.55+04:27:458:586,7
151SZPUNAR Daniel 1216CARPATHIAN RUNNERSDĘBINAOpen M120M 12000:00:1402:51:4705:45:0608:36:3810:47:42.4510:47:56.60+04:32:319:026,6
152TUSZNIO Grzegorz 1234KRAKÓWOpen M121M 12100:00:1902:57:5905:50:0808:37:2010:48:33.5510:48:53.05+04:33:279:036,6
153GAWLIK Sylwia 1041LUBLINOpen K32K 3200:00:1603:06:0905:55:2808:37:2610:48:43.7010:48:59.95+04:33:349:036,6
154KOPYRA Tomasz 1092#BIEGAMWOLNOALEDOKŁADNIEOBORNIKI SLASKIEOpen M122M 12200:00:1903:10:1605:57:3308:37:1210:49:19.8010:49:39.15+04:34:139:046,6
155PAĆKO Michał 1159SPARTA LUBLINTURKAOpen M123M 12300:00:1603:02:0805:55:3108:37:3310:54:44.1010:55:00.40+04:39:349:086,6
156GROSZAK Krzysztof 1050BIEDRUSKOOpen M124M 12400:00:2102:58:2106:03:3408:42:5810:55:15.8510:55:36.85+04:40:119:096,6
157OZIMINA Hubert 1158OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEOpen M125M 12500:00:1703:04:5305:55:5608:37:3810:55:43.9010:56:01.80+04:40:369:096,6
158MADEYSKI Tomasz 1130KRAKÓWOpen M126M 12600:00:2303:02:0005:58:4008:38:5710:56:00.2010:56:23.30+04:40:579:096,5
159ZAJĄC Józef 1261JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁTULIGŁOWYOpen M127M 12700:00:1302:59:2906:00:3208:44:5010:57:49.2010:58:03.05+04:42:379:116,5
160SOCHA Łukasz 1201ŁÓDŹOpen M128M 12800:00:2102:53:4005:56:0008:37:0410:58:40.9510:59:02.75+04:43:379:116,5
161ŁUSZCZ Paweł 1127GAMONIUSZEDĘBICAOpen M129M 12900:00:1403:02:3606:00:3908:42:2010:59:49.6511:00:04.10+04:44:389:126,5
162MAZIARKA Krzysztof 1144UNLIMITED SPORT / ***** ***CZERNICHÓWOpen M130M 13000:00:2203:02:0306:03:1108:48:2511:01:30.3011:01:52.30+04:46:269:146,5
163OLEJNIK Krzysztof 1156PGB SPORTOWA PACZKANOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen M131M 13100:00:2403:09:5006:03:3808:48:1411:05:25.3511:05:49.60+04:50:249:176,5
164BISOWSKI Mariusz 1015KOBYŁKAOpen M132M 13200:00:1403:17:1606:17:0109:07:4511:06:46.5511:07:01.20+04:51:359:186,4
165KARCZ Bartłomiej 1073ŁÓDŹOpen M133M 13300:00:2802:47:2405:23:4008:36:4211:12:28.4011:12:56.90+04:57:319:236,4
166DYCZKOWSKI Andrzej 1030KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSYPNIEWOOpen M134M 13400:00:2503:02:0505:58:4408:38:5211:12:49.0011:13:14.45+04:57:489:236,4
167LITWIŃSKI Krzysztof 1123LUBLINOpen M135M 13500:00:1402:58:2005:58:2608:44:4611:18:15.4511:18:30.20+05:03:049:286,3
168PISARCZYK Jakub 1169MICHAŁOWICEOpen M136M 13600:00:1802:58:1706:03:0908:48:2211:18:11.9011:18:30.70+05:03:059:286,3
169SROKA Łukasz 1202BIEDRUSKOOpen M137M 13700:00:2203:03:0106:06:5608:48:2711:23:48.0511:24:10.15+05:08:449:336,3
170WALUSIAK Marek 1243COGO TEAMKATOWICEOpen M138M 13800:00:1502:56:5606:03:1008:49:3111:25:44.5511:26:00.20+05:10:349:346,3
171WĄDOŁOWSKI Karol 1247COGO TEAMTYCHYOpen M139M 13900:00:1502:53:2106:03:0908:44:4311:25:44.4011:26:00.35+05:10:349:346,3
172JABŁCZYŃSKI Paweł 1270HURAGAN JÓZEFOWOWŁOCŁAWEKOpen M140M 14000:00:1403:11:5906:21:5709:07:5911:27:22.9511:27:37.85+05:12:129:366,2
173KRAUZE Tomasz 1102GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWOpen M141M 14100:00:0903:22:1106:34:0009:24:2711:31:18.1011:31:27.20+05:16:019:396,2
174SKROCKI Kuba 1198KIND HEADSKATOWICEOpen M142M 14200:00:1402:56:5806:07:1108:49:2111:31:27.9011:31:41.90+05:16:169:396,2
175SZULC Edyta 1219ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAOpen K33K 3300:00:2003:09:4506:06:3808:48:2311:32:13.2511:32:33.50+05:17:079:406,2
176GAWRYLCZYK Andrzej 1043MARKIOpen M143M 14300:00:1303:06:1906:27:3909:08:3511:33:01.5011:33:15.40+05:17:499:406,2
177STOKŁOSA Piotr 1205BIKESTATS.PLKONRADÓWOpen M144M 14400:00:2103:08:3406:03:1609:07:4111:35:06.6011:35:27.65+05:20:029:426,2
178GILEWSKI Bartlomiej 1046#NIEZESRAJSIE!TARNOBRZEGOpen M145M 14500:00:2403:28:0906:04:4009:07:4311:35:33.9011:35:58.75+05:20:339:426,2
179URIBE Manuel 1238KRAKOWOpen M146M 14600:00:0202:56:0605:51:3509:08:0311:38:51.2511:38:53.60+05:23:289:456,1
180JAWORSKI Jarosław 1067WYRYOpen M147M 14700:00:0702:55:2806:12:2609:08:0811:39:43.8011:39:51.60+05:24:269:466,1
181PARYS Piotr 1160ŁUBNIANYOpen M148M 14800:00:2803:15:0906:14:4909:07:5511:41:49.5011:42:18.15+05:26:529:486,1
182KAPŁON Anna 1072WARSZAWAOpen K34K 3400:00:2003:22:3406:30:0209:10:5111:43:04.0511:43:24.05+05:27:589:496,1
183KOZIOŁ Kacper 1100#CHASETHATWOLFKROSNOOpen M149M 14900:00:1102:35:1805:38:0009:07:4211:44:13.1011:44:24.90+05:28:599:506,1
184DARSKI Rafał 1025RECAMIEREWARSZAWAOpen M150M 15000:00:2002:52:1706:02:0909:07:3711:45:02.1511:45:23.00+05:29:579:506,1
185PIETRUS Maciek 1166ŁÓDŹOpen M151M 15100:00:1303:14:0906:30:3509:24:3411:52:02.3511:52:16.05+05:36:509:566,0
186IWAN Bartłomiej 1058PIASECZNOOpen M152M 15200:00:2603:07:5106:18:2409:10:4311:54:53.2511:55:19.70+05:39:549:596,0
187MACIĄG Damian 1129BRZEGOpen M153M 15300:00:2903:21:5506:43:0309:40:5811:57:37.0511:58:06.65+05:42:4110:016,0
188BUTOWSKI Michał 1018BYDGOSZCZOpen M154M 15400:00:1203:16:2606:21:3009:08:0812:01:39.5512:01:51.85+05:46:2610:046,0
189GIBALSKA Marzena 1044OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEOpen K35K 3500:00:1703:14:5206:07:2609:07:5312:03:32.9012:03:50.70+05:48:2510:065,9
190ROSA Alex 1191RABOWICEOpen M155M 15500:00:1403:08:0106:28:3912:04:43.7012:04:58.50+05:49:3210:075,9
191HORBACZ-ROSA Hanna 1056RABOWICEOpen K36K 3600:00:1403:08:2506:28:4109:24:2712:04:44.0512:04:58.55+05:49:3210:075,9
192PTASZNIK Szymon 1178PODŁĘŻEOpen M156M 15600:00:1602:58:5806:11:3807:24:5512:09:24.1512:09:40.75+05:54:1510:115,9
193HOROSZCZAK Adrian 1057WARSZAWAOpen M157M 157Tak00:00:1603:15:5406:39:4609:41:2312:09:43.2012:09:59.80+05:54:3410:115,9
194KOWALSKI Krzysztof 1098STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWOpen M158M 15800:00:0703:01:1106:14:0009:24:3712:11:34.7012:11:42.10+05:56:1610:135,9
195RUBINOWSKI Jarek 1194STARGARDOpen M159M 15900:00:2003:29:4706:38:4509:26:4112:12:14.6012:12:34.70+05:57:0910:135,9
196KRUPA Daniel 1104STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM.STARGARDOpen M160M 16000:00:1903:30:5406:38:4809:26:4612:12:15.3512:12:35.00+05:57:0910:135,9
197GAWORECKI Sławomir 1042KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKJELENINOOpen M161M 16100:00:2403:17:3106:28:5509:26:3412:13:43.1512:14:07.70+05:58:4210:145,9
198SZUMLAŃSKA Paulina 1220JAJAMIOMETEBIADOLINY RADŁOWSKIEOpen K37K 3700:00:1003:31:1706:38:5609:41:2012:15:33.8012:15:44.40+06:00:1810:165,8
199MAGOCSY Adam 1131KRAKÓWOpen M162M 16200:00:2003:30:5606:42:2309:41:1312:19:25.1512:19:46.00+06:04:2010:195,8
200MAGOCSY Justyna 1132ASICS FRONTRUNNERKRAKÓWOpen K38K 3800:00:2103:30:5606:42:2809:41:1512:19:24.6012:19:46.10+06:04:2010:195,8
201NIEDŹWIEDŹ Grzegorz 1154STS BIEGATONŁAZISKA GÓRNEOpen M163M 16300:00:0803:28:2206:43:0112:19:43.6512:19:52.30+06:04:2610:195,8
202PIECUCH Małgorzata 1165PRZEWORSKOpen K39K 3900:00:1803:25:4706:54:1209:52:0612:22:54.9512:23:13.40+06:07:4710:225,8
203SZULC Adam 1218WŁADYSŁAWOWOOpen M164M 16400:00:2303:09:0506:32:2709:41:2512:23:31.7512:23:54.90+06:08:2910:235,8
204SZTĘGIERSKA Agata 1217BIELSKO-BIAŁAOpen K40K 4000:00:2303:46:5007:21:3010:23:5212:38:10.8512:38:34.50+06:23:0810:355,7
205KOZŁOWSKI Piotr 1101KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKJASTROWIEOpen M165M 16500:00:2203:33:5707:05:4910:05:4112:52:41.7512:53:04.15+06:37:3810:475,6
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
206MAJEWSKA Regina 1133WARSZAWAOpen K41K 4100:00:2603:25:2306:53:4710:32:3213:24:37.4013:25:04.05+07:09:3811:145,3
207MZYK Fabian 1152STS BIEGATONORZESZEOpen M166M 16600:00:0903:40:4907:15:2210:32:1213:42:42.1513:42:51.40+07:27:2511:295,2
Niesklasyfikowani
GREGORCZYK Łukasz 1049VEGE RUNNERSWARSZAWAOpen MDNF02:13:28 DNF04:21:26 DNF DNF DNF DNF--
GRYMULSKI Łukasz 1051TRIATHLON LUBLIN TEAMLUBLINOpen MDNF02:35:47 DNF05:20:37 DNF DNF DNF DNF--
GAFFKE Krzysztof 1038EDYTA LEWANDOWSKA TEAMCZARNÓWKOOpen MDNF03:02:04 DNF06:21:30 DNF DNF DNF DNF--
JACKOWSKA Ewa 1060JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA "SOKÓŁ"JAROSŁAWOpen KDNF03:25:05 DNF06:47:05 DNF DNF DNF DNF--
MAJEWSKI Błażej 1134WARSZAWAOpen MDNF03:26:23 DNF06:49:06 DNF DNF DNF DNF--
JACKOWSKI Jacek 1061JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA "SOKÓŁ"JAROSŁAWOpen MDNF03:25:07 DNF06:54:20 DNF DNF DNF DNF--
RADOŻYCKI Radek 1182SZCZECINOpen MDNF03:31:06 DNF07:20:39 DNF DNF DNF DNF--
LEŚNIAK Anna 1121SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAOpen KDNF02:27:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARANSKI Jarek 1010RADOMOpen MDNF02:48:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOMAZET Rafael 1027#ZPOGARDADLASMIERCIWARSZAWAOpen MDNF02:53:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
WINCZURA Leszek 1254GDAŃSKOpen MDNF03:22:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
PYRZEWSKI Dariusz 1179TORUŃOpen MDNF03:22:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZUMLAS Marcin 1221ULTRAWAY TEAMPOŁCHOWOOpen MDNF03:29:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHOJNOWSKA Dominika 1020#NIEZESRAJSIEWARSZAWAOpen KDNF03:35:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻYCHOŃ Jolanta 1268KATOWICEOpen KDNF03:46:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWAŁKO Ryszard 1075WOLNY RYŚ ***** ***LEGNICAOpen MDNF03:56:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUREK Paweł 1232PRIN-SNOWA IWICZNAOpen MDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TARNOWSKI Bartosz 1226ŁÓDŹOpen MDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GACZYNSKI Mateusz 1037PEŁZACZEWARSZAWAOpen MDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUPIŃSKA Magdalena 1114INFINITY-GYM ŁUKASZ SZAPORÓWGDYNIAOpen KDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 227 wynik(ów)