LETNI BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Letnie Biegi na Babiej Górze
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2022-08-07
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 109
Wystartowało : 94
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 93
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.7km
Czas
brutto
4.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KUNZ Marcin 145LACHO TEAMKRAKÓWM11M 100:00:0000:39:46.0000:39:46.00 8:277,1
2ŻÓŁTEK Grzegorz 197TC ORZEŁ SPYTKOWICESPYTKOWICEM12M 200:00:0000:39:49.0000:39:49.00+00:00:038:287,1
3JAWORSKI Zbigniew 125KLUSZKOWCEM21M 300:00:0000:40:36.0000:40:36.00+00:00:508:386,9
4MAGERČÁK Miloš 147DYNAMEČKOSUCHÁ HORAM13M 400:00:0000:40:45.0000:40:45.00+00:00:598:406,9
5KOŃ Piotr 206ALPIN SPORT TEAMPRZEDBÓRZM22M 500:00:0000:41:00.0000:41:00.00+00:01:148:436,9
6MIŚKIEWICZ Mariusz 149STAŃCZAK TEAMCIESZYNM23M 600:00:0000:41:26.0000:41:26.00+00:01:408:486,8
7SKUPIEŃ Witold 171ZOMA TEAMNOWY TARGM14M 700:00:0000:41:42.0000:41:42.00+00:01:568:526,8
8BRONIATOWSKA Katarzyna 108AZS AWF KRAKÓW MASTERSZIELONKIK11K 100:00:0000:43:09.0000:43:09.00+00:03:239:106,5
9BROJ Marcel 107BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM15M 800:00:0000:43:50.0000:43:50.00+00:04:049:196,4
10WRÓBEL Przemysław 192STRYSZÓWM24M 900:00:0000:44:29.0000:44:29.00+00:04:439:276,3
11BUCZYŃSKI Adam 109NON STOP TRAILKRAKÓWM25M 1000:00:0000:45:20.0000:45:20.00+00:05:349:386,2
12SKARŻYŃSKI Łukasz 168WIERZBNOM16M 1100:00:0000:45:29.0000:45:29.00+00:05:439:406,2
13KOWALCZYK Kazimierz 136KS MURZASICHLEWITÓWM31M 1200:00:0000:46:36.0000:46:36.00+00:06:509:546,1
14GRAŇÁK Matej 204ORAVAN ORAVSKÁ JASENICAORAVSKÁ JASENICAM17M 1300:00:0000:46:39.0000:46:39.00+00:06:539:556,0
15ZACHARA Dawid 193MOKRZYSKAM18M 1400:00:0000:48:01.0000:48:01.00+00:08:1510:125,9
16KUBIN Ireneusz 139TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEM32M 1500:00:0000:48:13.0000:48:13.00+00:08:2710:155,8
17WILK Maciej 186WYDOLNOSC.PLKRAŚNIKM19M 1600:00:0000:48:17.0000:48:17.00+00:08:3110:165,8
18CIERPIAŁEK Jakub 111#ADAMCZERWIŃSKITEAMWADOWICEM110M 1700:00:0000:48:24.0000:48:24.00+00:08:3810:175,8
19SZCZEPANIK Piotr 177AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWM26M 1800:00:0000:49:18.0000:49:18.00+00:09:3210:295,7
20NOSALIK Marek 153MTAŻYWIECM33M 1900:00:0000:49:41.0000:49:41.00+00:09:5510:345,7
21SZCZĘSNA Edyta 178CZECHOWICE - DZIEDZICEK12K 200:00:0000:50:05.0000:50:05.00+00:10:1910:395,6
22BARNOWSKI Przemysław 203ZABIEGAM O CZYSTĄ POLSKĘCHOCHOŁÓWM27M 2000:00:0000:51:59.0000:51:59.00+00:12:1311:035,4
23TATOŃ Paweł 181RABKA ZDRÓJM28M 2100:00:0000:52:28.0000:52:28.00+00:12:4211:095,4
24URBASIK Daniel 183RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM111M 2200:00:0000:52:36.0000:52:36.00+00:12:5011:115,4
25TOMCZYK Marcin 182AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWM29M 2300:00:0000:52:40.0000:52:40.00+00:12:5411:125,4
26LANTOS Borbála 146ZOLNA SKYRUNNING TEAMEGERK13K 300:00:0000:52:46.0000:52:46.00+00:13:0011:135,3
27ŠPRLAK Miloš 175DYNAMEČKOSUCHÁ HORA 193M112M 2400:00:0000:54:33.0000:54:33.00+00:14:4711:365,2
28KLAPPHOLZ Ada 131CIESZYNK31K 400:00:0000:54:36.0000:54:36.00+00:14:5011:375,2
29PACHURA Kinga 121MSZANA DOLNAK21K 500:00:0000:54:52.0000:54:52.00+00:15:0611:405,1
30BEKAS Marcin 200KRAKÓWM210M 2500:00:0000:55:04.0000:55:04.00+00:15:1811:425,1
31BIELAK Daniel 101GŁOGOCZÓWM113M 2600:00:0000:55:22.0000:55:22.00+00:15:3611:465,1
32MUCHA Agnieszka 151RABKAK22K 600:00:0000:56:46.0000:56:46.00+00:17:0012:045,0
33ZACHARA Kamil 201ARAHCAZ FUNCTIONAL FITNESSMOKRZYSKAM114M 2700:00:0000:57:49.0000:57:49.00+00:18:0312:184,9
34GĄSIENICA-ROJ Anna 202TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEK23K 700:00:0000:58:49.0000:58:49.00+00:19:0312:304,8
35BIELSKI Seweryn 102MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAM211M 2800:00:0000:59:02.0000:59:02.00+00:19:1612:334,8
36JÓŹWIAK Dorota 127MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAK24K 800:00:0000:59:03.0000:59:03.00+00:19:1712:334,8
37WOROSZYŁO Adam 190GILOWICEM115M 2900:00:0000:59:43.0000:59:43.00+00:19:5712:424,7
38WÓJCICKA Wioleta 191WIEDEŃK14K 900:00:0000:59:48.0000:59:48.00+00:20:0212:434,7
39KUDŁA Joanna 142KUDŁATE MAKARONY / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMWARSZAWAK15K 1000:00:0000:59:56.0000:59:56.00+00:20:1012:454,7
40KORBUT Radosław 134SIEDLCEM212M 3000:00:0001:00:25.0001:00:25.00+00:20:3912:514,7
41ZAJĄC Tomasz 195LUBLINIECM34M 3100:00:0001:01:31.0001:01:31.00+00:21:4513:054,6
42KLEINSCHMIDT Bartłomiej 132CZĘSTOCHOWAM213M 3200:00:0001:02:28.0001:02:28.00+00:22:4213:174,5
43GOCLIK Marcin 119MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAM116M 3300:00:0001:03:24.0001:03:24.00+00:23:3813:294,4
44OLEŚ-ZDECHLIK Beata 158MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEK16K 1100:00:0001:03:28.0001:03:28.00+00:23:4213:304,4
45GABRYŚ Arkadiusz 116WKC "GÓRAL" WISŁACIESZYNM214M 3400:00:0001:03:36.0001:03:36.00+00:23:5013:314,4
46GIBAŁA Michał 117MOKRZYSKAM117M 3500:00:0001:03:39.0001:03:39.00+00:23:5313:324,4
47KORZENIOWSKI Krzysztof 135KATOWICEM215M 3600:00:0001:03:48.0001:03:48.00+00:24:0213:344,4
48BORYCZKA Szymon 106MIEDZYRZECZEM216M 3700:00:0001:03:53.0001:03:53.00+00:24:0713:354,4
49NOWAK Tomasz 156#KOKOSZANEL#TEAMTARNÓWM35M 3800:00:0001:03:58.0001:03:58.00+00:24:1213:364,4
50ZASADA Dawid 196ŁÓDŹM217M 3900:00:0001:04:05.0001:04:05.00+00:24:1913:384,4
51RASAŁA Piotr 165BYTOMM118M 4000:00:0001:04:36.0001:04:36.00+00:24:5013:444,4
52NOWAK Anna 155#KOKOSZANEL#TEAMTARNÓWK25K 1200:00:0001:04:47.0001:04:47.00+00:25:0113:474,4
53OCET Wiktor 157WARSZAWAM119M 4100:00:0001:05:43.0001:05:43.00+00:25:5713:584,3
54HACZEK Mariusz 122GÓRY BEZ CENZURYŻYWIECM218M 4200:00:0001:06:04.0001:06:04.00+00:26:1814:034,3
55ZACHARA Adrian 194ARAHCAZ FUNCTIONAL FITNESSMOKRZYSKAM120M 4300:00:0001:06:10.0001:06:10.00+00:26:2414:044,3
56KOWALCZYK Paweł 137ZUBRZYCA DOLNAM121M 4400:00:0001:06:30.0001:06:30.00+00:26:4414:084,2
57WIĘCKOWIAK Agata 185NOAWROCŁAWK17K 1300:00:0001:06:54.0001:06:54.00+00:27:0814:144,2
58HOŁYŃSKA-URBASIK Karolina 123RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYK18K 1400:00:0001:07:16.0001:07:16.00+00:27:3014:184,2
59BARAŃSKA Monika 199KRAKÓWK32K 1500:00:0001:08:03.0001:08:03.00+00:28:1714:284,1
60STOPA Paweł 198ŻARNÓWKAM219M 4500:00:0001:09:04.0001:09:04.00+00:29:1814:414,1
61ŚLIWA Konrad 179HEŃTEAMLUBLINM220M 4600:00:0001:10:11.0001:10:11.00+00:30:2514:554,0
62CZOCHARA Aneta 207HEŃTEAMLUBLINK26K 1600:00:0001:10:28.0001:10:28.00+00:30:4214:594,0
63WAŚNIOWSKA Magdalena 184GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓWŁĘG TARNOWSKIK19K 1700:00:0001:10:34.0001:10:34.00+00:30:4815:004,0
64PROKOP Piotr 211TARNÓWM221M 4700:00:0001:10:51.0001:10:51.00+00:31:0515:044,0
65WOJAS Marcin 187ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM222M 4800:00:0001:11:59.0001:11:59.00+00:32:1315:183,9
66WOJAS Halina 188KRAKÓWK27K 1800:00:0001:12:03.0001:12:03.00+00:32:1715:193,9
67PIWKO Anna 161CZECHOWICE-DZIEDZICEK28K 1900:00:0001:12:08.0001:12:08.00+00:32:2215:203,9
68SŁOWIK Daniel 172GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓWŻABNOM122M 4900:00:0001:12:20.0001:12:20.00+00:32:3415:233,9
69JAKUBOWSKA Renata 124AMATORKABIELSKO -BIAŁAK33K 2000:00:0001:14:35.0001:14:35.00+00:34:4915:523,8
70SIKORA Agnieszka 166MATNER RUNNING TEAMKARWIANYK34K 2100:00:0001:15:07.0001:15:07.00+00:35:2115:583,8
71NOWAK Maciej 154WARSZAWAM223M 5000:00:0001:15:14.0001:15:14.00+00:35:2816:003,7
72KSIĄŻEK Joanna 138WROCŁAW (WROCŁAW-FABRYCZNA)K29K 2200:00:0001:15:22.0001:15:22.00+00:35:3616:023,7
73GLANC Jan 118STRZEBIŃM36M 5100:00:0001:16:01.0001:16:01.00+00:36:1516:103,7
74FRANCZUK Martyna 115BORONÓWK210K 2300:00:0001:16:05.0001:16:05.00+00:36:1916:113,7
75BIERNACKA Danuta 103ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK211K 2400:00:0001:16:35.0001:16:35.00+00:36:4916:173,7
76CHEŁSTOWSKA Bożena 110#KOKOSZANEL#TEAMTARNÓWK212K 2500:00:0001:18:12.0001:18:12.00+00:38:2616:383,6
77JEŻOWSKI Jacek 126HEŃTEAMLUBLINM37M 5200:00:0001:21:31.0001:21:31.00+00:41:4517:203,5
78MICHOWSKA Anna 148HEŃTEAMLUBLINK213K 2600:00:0001:21:44.0001:21:44.00+00:41:5817:233,5
79KUKLA Maciej 143CHORZÓWM224M 5300:00:0001:23:56.0001:23:56.00+00:44:1017:513,4
80SMYRAK Emil 173KRAKÓWM225M 5400:00:0001:24:09.0001:24:09.00+00:44:2317:543,4
81KUKLA Agata 144CHORZÓWK214K 2700:00:0001:24:16.0001:24:16.00+00:44:3017:553,3
82BOBINSKA Marta 105WARSZAWAK215K 2800:00:0001:24:40.0001:24:40.00+00:44:5418:003,3
83MROZIK Magdalena 150POWER TRAININGWARSZAWAK216K 2900:00:0001:24:43.0001:24:43.00+00:44:5718:013,3
84DRUŻKOWSKA Monika 112POWER TRAINING & FRIENDSWARSZAWAK110K 3000:00:0001:24:47.0001:24:47.00+00:45:0118:023,3
85SOKOL Anna 174KATOWICEK217K 3100:00:0001:25:52.0001:25:52.00+00:46:0618:163,3
86KUCHARSKA Liliana 140JESTLEPIEJRUNTEAMCZĘSTOCHOWAK218K 3200:00:0001:29:37.0001:29:37.00+00:49:5119:043,1
87KUCHARSKI Marcin 141JESTLEPIEJRUNTEAMCZĘSTOCHOWAM226M 5500:00:0001:29:43.0001:29:43.00+00:49:5719:053,1
88JURCZAK Agnieszka 128WARSZAWAK219K 3300:00:0001:29:55.0001:29:55.00+00:50:0919:073,1
89SKOP Paweł 169WKURW_TEAMPRZECŁAWM227M 5600:00:0001:30:57.0001:30:57.00+00:51:1119:213,1
90SKOP Joanna 170PRZECŁAWK220K 3400:00:0001:31:04.0001:31:04.00+00:51:1819:223,1
91DUL Małgorzata 113WARSZAWAK221K 3500:00:0001:31:26.0001:31:26.00+00:51:4019:273,1
92KRAWCZYK Joanna 205WARSZAWAK222K 3600:00:0001:37:38.0001:37:38.00+00:57:5220:462,9
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
93GROCHOWINA Andrzej 210BRZESKOM38M 5700:00:0002:01:56.0002:01:56.00+01:22:1025:562,3
Niesklasyfikowani
WOLAŃSKI Michał 189WARSZAWAM1DNF DNF DNF--
Znaleziono 94 wynik(ów)