LETNI BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Letnie Biegi na Babiej Górze
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2022-08-07
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 109
Wystartowało : 94
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 93
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.7km
Czas
brutto
4.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KUNZ Marcin 145LACHO TEAMKRAKÓWM11M 100:00:0000:39:46.0000:39:46.00 8:277,1
2ŻÓŁTEK Grzegorz 197TC ORZEŁ SPYTKOWICESPYTKOWICEM12M 200:00:0000:39:49.0000:39:49.00+00:00:038:287,1
3MAGERČÁK Miloš 147DYNAMEČKOSUCHÁ HORAM13M 400:00:0000:40:45.0000:40:45.00+00:00:598:406,9
4SKUPIEŃ Witold 171ZOMA TEAMNOWY TARGM14M 700:00:0000:41:42.0000:41:42.00+00:01:568:526,8
5BROJ Marcel 107BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM15M 800:00:0000:43:50.0000:43:50.00+00:04:049:196,4
6SKARŻYŃSKI Łukasz 168WIERZBNOM16M 1100:00:0000:45:29.0000:45:29.00+00:05:439:406,2
7GRAŇÁK Matej 204ORAVAN ORAVSKÁ JASENICAORAVSKÁ JASENICAM17M 1300:00:0000:46:39.0000:46:39.00+00:06:539:556,0
8ZACHARA Dawid 193MOKRZYSKAM18M 1400:00:0000:48:01.0000:48:01.00+00:08:1510:125,9
9WILK Maciej 186WYDOLNOSC.PLKRAŚNIKM19M 1600:00:0000:48:17.0000:48:17.00+00:08:3110:165,8
10CIERPIAŁEK Jakub 111#ADAMCZERWIŃSKITEAMWADOWICEM110M 1700:00:0000:48:24.0000:48:24.00+00:08:3810:175,8
11URBASIK Daniel 183RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM111M 2200:00:0000:52:36.0000:52:36.00+00:12:5011:115,4
12ŠPRLAK Miloš 175DYNAMEČKOSUCHÁ HORA 193M112M 2400:00:0000:54:33.0000:54:33.00+00:14:4711:365,2
13BIELAK Daniel 101GŁOGOCZÓWM113M 2600:00:0000:55:22.0000:55:22.00+00:15:3611:465,1
14ZACHARA Kamil 201ARAHCAZ FUNCTIONAL FITNESSMOKRZYSKAM114M 2700:00:0000:57:49.0000:57:49.00+00:18:0312:184,9
15WOROSZYŁO Adam 190GILOWICEM115M 2900:00:0000:59:43.0000:59:43.00+00:19:5712:424,7
16GOCLIK Marcin 119MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAM116M 3300:00:0001:03:24.0001:03:24.00+00:23:3813:294,4
17GIBAŁA Michał 117MOKRZYSKAM117M 3500:00:0001:03:39.0001:03:39.00+00:23:5313:324,4
18RASAŁA Piotr 165BYTOMM118M 4000:00:0001:04:36.0001:04:36.00+00:24:5013:444,4
19OCET Wiktor 157WARSZAWAM119M 4100:00:0001:05:43.0001:05:43.00+00:25:5713:584,3
20ZACHARA Adrian 194ARAHCAZ FUNCTIONAL FITNESSMOKRZYSKAM120M 4300:00:0001:06:10.0001:06:10.00+00:26:2414:044,3
21KOWALCZYK Paweł 137ZUBRZYCA DOLNAM121M 4400:00:0001:06:30.0001:06:30.00+00:26:4414:084,2
22SŁOWIK Daniel 172GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓWŻABNOM122M 4900:00:0001:12:20.0001:12:20.00+00:32:3415:233,9
Niesklasyfikowani
WOLAŃSKI Michał 189WARSZAWAM1DNF DNF DNF--
Znaleziono 23 wynik(ów)