LETNI BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Letnie Biegi na Babiej Górze
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2022-08-07
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 109
Wystartowało : 94
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 93
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.7km
Czas
brutto
4.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 125KLUSZKOWCEM21M 300:00:0000:40:36.0000:40:36.00 8:386,9
2KOŃ Piotr 206ALPIN SPORT TEAMPRZEDBÓRZM22M 500:00:0000:41:00.0000:41:00.00+00:00:248:436,9
3MIŚKIEWICZ Mariusz 149STAŃCZAK TEAMCIESZYNM23M 600:00:0000:41:26.0000:41:26.00+00:00:508:486,8
4WRÓBEL Przemysław 192STRYSZÓWM24M 900:00:0000:44:29.0000:44:29.00+00:03:539:276,3
5BUCZYŃSKI Adam 109NON STOP TRAILKRAKÓWM25M 1000:00:0000:45:20.0000:45:20.00+00:04:449:386,2
6SZCZEPANIK Piotr 177AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWM26M 1800:00:0000:49:18.0000:49:18.00+00:08:4210:295,7
7BARNOWSKI Przemysław 203ZABIEGAM O CZYSTĄ POLSKĘCHOCHOŁÓWM27M 2000:00:0000:51:59.0000:51:59.00+00:11:2311:035,4
8TATOŃ Paweł 181RABKA ZDRÓJM28M 2100:00:0000:52:28.0000:52:28.00+00:11:5211:095,4
9TOMCZYK Marcin 182AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWM29M 2300:00:0000:52:40.0000:52:40.00+00:12:0411:125,4
10BEKAS Marcin 200KRAKÓWM210M 2500:00:0000:55:04.0000:55:04.00+00:14:2811:425,1
11BIELSKI Seweryn 102MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAM211M 2800:00:0000:59:02.0000:59:02.00+00:18:2612:334,8
12KORBUT Radosław 134SIEDLCEM212M 3000:00:0001:00:25.0001:00:25.00+00:19:4912:514,7
13KLEINSCHMIDT Bartłomiej 132CZĘSTOCHOWAM213M 3200:00:0001:02:28.0001:02:28.00+00:21:5213:174,5
14GABRYŚ Arkadiusz 116WKC "GÓRAL" WISŁACIESZYNM214M 3400:00:0001:03:36.0001:03:36.00+00:23:0013:314,4
15KORZENIOWSKI Krzysztof 135KATOWICEM215M 3600:00:0001:03:48.0001:03:48.00+00:23:1213:344,4
16BORYCZKA Szymon 106MIEDZYRZECZEM216M 3700:00:0001:03:53.0001:03:53.00+00:23:1713:354,4
17ZASADA Dawid 196ŁÓDŹM217M 3900:00:0001:04:05.0001:04:05.00+00:23:2913:384,4
18HACZEK Mariusz 122GÓRY BEZ CENZURYŻYWIECM218M 4200:00:0001:06:04.0001:06:04.00+00:25:2814:034,3
19STOPA Paweł 198ŻARNÓWKAM219M 4500:00:0001:09:04.0001:09:04.00+00:28:2814:414,1
20ŚLIWA Konrad 179HEŃTEAMLUBLINM220M 4600:00:0001:10:11.0001:10:11.00+00:29:3514:554,0
21PROKOP Piotr 211TARNÓWM221M 4700:00:0001:10:51.0001:10:51.00+00:30:1515:044,0
22WOJAS Marcin 187ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM222M 4800:00:0001:11:59.0001:11:59.00+00:31:2315:183,9
23NOWAK Maciej 154WARSZAWAM223M 5000:00:0001:15:14.0001:15:14.00+00:34:3816:003,7
24KUKLA Maciej 143CHORZÓWM224M 5300:00:0001:23:56.0001:23:56.00+00:43:2017:513,4
25SMYRAK Emil 173KRAKÓWM225M 5400:00:0001:24:09.0001:24:09.00+00:43:3317:543,4
26KUCHARSKI Marcin 141JESTLEPIEJRUNTEAMCZĘSTOCHOWAM226M 5500:00:0001:29:43.0001:29:43.00+00:49:0719:053,1
27SKOP Paweł 169WKURW_TEAMPRZECŁAWM227M 5600:00:0001:30:57.0001:30:57.00+00:50:2119:213,1
Znaleziono 27 wynik(ów)