LETNIE MILE BIEGOWE 2/4 - 1609M
Letnie Mile Biegowe 2022 2/4
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2022-07-26
Miejsce : Koszalin
Dystans : 1.609 km
Zgłoszonych : 58
Wystartowało : 34
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 34
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 1.209km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.409km | 0.809km | 1.209km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria0.409km0.809km1.209km
    
1RUDNIK Krzysztof 84SŁUPSKM-Open00:01:1400:02:3000:03:49
2MAJKOWICZ Rafał 13TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:1300:02:3400:03:57
3PICK Tomasz 82BIEGOLAS KOSZALIN / KORONA SZCZECINKOSZALINM-Open00:01:1500:02:3700:04:02
4WEBER Paweł 97BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:1500:02:4000:04:08
5SMAGOWSKI Wojtek 90OSP RĄBINORĄBINOM-Open00:01:1900:02:4500:04:12
6SŁUPCZEWSKI Krzysztof 6SIANÓWM-Open00:01:1500:02:4100:04:13
7KUŁAKOWSKI Dawid 4TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:1600:02:4300:04:14
Niesklasyfikowani
DQZATOŃ Olga 100ŚWIDWINK-Open00:01:14 DQ00:02:40 DQ00:04:14 DQ
9DZIADEK Krzysztof 11TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:1400:02:4000:04:15
10ZWOLIŃSKI Jan 14TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-Open00:01:2100:02:4900:04:17
11DENISIUK Bartosz 56KOSZALINM-Open00:01:2200:02:5100:04:20
12RÓŻAŃSKI Maciej 83KOSZALINM-Open00:01:1700:02:4500:04:21
13KONKEL Agnieszka 2KOSZALINK-Open00:01:2500:02:5500:04:28
14KUKIEŁA Tomasz 72BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:2500:02:5800:04:29
15STENKA Rafał 91KOSZALINM-Open00:01:2500:02:5900:04:32
16BARUTOWICZ Grzegorz 51KOSZALINM-Open00:01:2400:02:5800:04:34
17KRUK Marcin 68KOSZALINM-Open00:01:2800:03:0300:04:35
18KRUPIŃSKI Krzysztof 69E-UROLOG.EUKOSZALINM-Open00:01:3000:03:0300:04:38
19KALISZUK Damian 62KOSZALINM-Open00:01:2700:03:0100:04:38
20SIEROCKI Łukasz 89ŚWIERZENKOM-Open00:01:2700:03:0200:04:40
21BOREJKO Łukasz 54KOSZALINM-Open00:01:3100:03:0900:04:46
22RUTKOWSKI Artur 85SPORTOWIEC.INFO RUNKINGKOSZALINM-Open00:01:3100:03:0700:04:47
23GAWROŃSKI Bartosz 5M-Open00:01:2500:03:0200:04:47
24MAZIEC Beata 76BIEGOLAS KOSZALIN / TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open00:01:3200:03:1100:04:49
25KONKEL Łukasz 64KOSZALINM-Open00:01:3200:03:1100:04:52
26MARCINKOWSKI Jacek 75SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM-Open00:01:3100:03:1000:04:53
27SUDER-MAKSYMOWICZ Grzegorz 94USTRONIE MORSKIEM-Open00:01:3400:03:1700:05:07
28BOGACKI Tomasz 53TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:4100:03:2900:05:17
29KRZEWIŃSKA Małgorzata 3TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open00:01:4400:03:3400:05:22
30WYSOCKA Urszula 99KOSZALINK-Open00:01:4200:03:3500:05:33
31MACIEJEWSKI Maciej 74KOSZALINM-Open00:01:4000:03:3800:05:44
32BUDZIŃSKI Paweł 55KĘPKA TEAM/DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-Open00:03:1100:04:0400:06:05
33KOZŁOWIECKI Waldemar 7TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open00:01:5400:04:0000:06:09
34SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 93USTRONIE MORSKIEK-Open00:01:5900:04:1300:06:28
Znaleziono 34 wynik(ów)