LOTTO POZNAŃSKI CZERWIEC ’56 – BIEG PAMIĘCI 5 KM
LOTTO POZNAŃSKI CZERWIEC ’56 – BIEG PAMIĘCI I SZTAFETA PAMIĘCI
Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp.k.
Data : 2022-06-27
Miejsce : POZNAŃ
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 160
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 160
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HARTLEB Dawid 416ŚWIEBODZINOPEN Mężczyźni1M 100:00:0100:17:18.5500:17:20.40 3:2717,3
2PLUCIŃSKI Radosław 356PARKRUN JEZIORO SWARZĘDZKIESWARZĘDZOPEN Mężczyźni2M 200:00:0100:17:55.2000:17:57.00+00:00:363:3516,7
3LAMPERSKI Marcin 102ML_RUNRAWICZOPEN Mężczyźni3M 300:00:0200:18:23.3500:18:25.60+00:01:043:4016,3
4SOCZKA Patrycjusz 163POŁA POŁA RUN&BIKE TEAMPOŁAJEWOOPEN Mężczyźni4M 400:00:0200:19:13.7000:19:16.20+00:01:553:5015,6
5GRZECHOWIAK Arkadiusz 204OPEN Mężczyźni5M 500:00:0300:19:31.5000:19:35.45+00:02:123:5415,4
6PRZYMUSIAK Jan 361POZNAŃOPEN Mężczyźni6M 600:00:0200:20:15.4500:20:18.35+00:02:564:0314,8
7SOBCZAK Sebastian 377POZNAŃOPEN Mężczyźni7M 700:00:0200:21:01.9000:21:04.30+00:03:434:1214,3
8KABAŁA Bartosz 283#BIEGIEMWLASPOZNAŃOPEN Mężczyźni8M 800:00:0300:21:15.3000:21:18.65+00:03:564:1514,1
9SMUGA Łukasz 376MISTRZOWSKI TRENING/ BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃOPEN Mężczyźni9M 900:00:0600:21:40.7500:21:47.15+00:04:224:2013,8
10GRADZI Rafał 54POZNAŃOPEN Mężczyźni10M 1000:00:0200:21:50.0500:21:52.15+00:04:314:2213,7
11CHWALIŃSKI Michał 411POZNAŃOPEN Mężczyźni11M 1100:00:0500:21:52.3000:21:58.20+00:04:334:2213,7
12CZUBAK Tomasz 259PRO366POZNAŃOPEN Mężczyźni12M 1200:00:0300:21:54.8500:21:58.65+00:04:364:2213,7
13KACZMAREK Mirosław 288RUNNER'S POWER ŚREMŚREMOPEN Mężczyźni13M 1300:00:0500:22:24.7500:22:30.25+00:05:064:2813,4
14JANKOWSKI Marek 281TEAM LIPTONPOZNAŃOPEN Mężczyźni14M 1400:00:0300:22:32.7500:22:36.20+00:05:144:3013,3
15KARASIAK Dominika 413Mistrzowski TreingPOZNAŃOPEN Kobiety1K 100:00:0300:22:55.4000:22:58.75+00:05:364:3513,1
16NIEMIR Jakub 334POZNAŃOPEN Mężczyźni15M 1500:00:2200:23:15.2500:23:38.15+00:05:564:3912,9
17STANKIEWICZ Andrzej 382SKANSKA S.A.POZNAŃOPEN Mężczyźni16M 1600:00:0300:23:32.3000:23:35.50+00:06:134:4212,7
18HAMPEL Marcin 278MISTRZOWSKI TRENINGPOZNAŃOPEN Mężczyźni17M 1700:00:1100:23:41.1500:23:52.95+00:06:224:4412,7
19NOWAK Kacper 339POZNAŃOPEN Mężczyźni18M 1800:00:0400:23:47.5500:23:51.55+00:06:294:4512,6
20KENZTER - NOWAKOWSKI Marcin 290POZNAŃOPEN Mężczyźni19M 1900:00:0600:24:19.0000:24:25.90+00:07:004:5112,3
21MARCINIAK Mikołaj 325GRANOWOOPEN Mężczyźni20M 2000:00:1200:24:23.4500:24:36.05+00:07:044:5212,3
22DWORACKI Michał 39GNIEZNOOPEN Mężczyźni21M 2100:00:0800:24:30.2000:24:38.80+00:07:114:5412,2
23STRZÓDA Jędrzej 415UNITED1998OPEN Mężczyźni22M 2200:00:0900:25:00.1000:25:09.25+00:07:415:0012,0
24PLASZCZAK Krzysztof 353TULCEOPEN Mężczyźni23M 2300:00:1500:25:05.9000:25:21.80+00:07:475:0112,0
25KACZMAREK Wojciech 286MROWINOOPEN Mężczyźni24M 2400:00:2700:25:08.9500:25:35.95+00:07:505:0111,9
26FOLTYNIEWICZ Blazej 45EUROCASHPOZNAŃOPEN Mężczyźni25M 2500:00:0700:26:09.5500:26:17.45+00:08:515:1311,5
27SZWEDZIAK Kamila 387PACZKOWOOPEN Kobiety2K 200:00:0900:26:11.8500:26:21.00+00:08:535:1411,5
28LEONARSKA Małgorzata 312MISTRZOWSKI TRENING/ BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃOPEN Kobiety3K 300:00:1200:26:12.4500:26:25.35+00:08:535:1411,5
29ADAMCZAK Piotr 421OPEN Mężczyźni26M 2600:00:0500:26:18.0000:26:23.90+00:08:595:1511,4
30WOŹNIAK Michał 403OPEN Mężczyźni27M 2700:00:1300:26:30.0000:26:43.25+00:09:115:1811,3
31OSSES Łukasz 412OPEN Mężczyźni28M 2800:00:1200:26:33.4500:26:45.85+00:09:145:1811,3
32BARTOSZEK Marcin 15ENEA TEAMPOZNAŃOPEN Mężczyźni29M 2900:00:2000:26:36.3000:26:57.05+00:09:175:1911,3
33DWORACKA Natalia 38GNIEZNOOPEN Kobiety4K 400:00:0800:26:39.1000:26:47.65+00:09:205:1911,3
34BORSUK Damian 249POZNAŃOPEN Mężczyźni30M 3000:00:1400:26:46.7000:27:01.65+00:09:285:2111,2
35LAMPERSKI Sebastian 311ML_RUNRAWICZOPEN Mężczyźni31M 3100:00:0600:27:06.4000:27:13.30+00:09:475:2511,1
36PIETRZAK Jarosław 144DOBRZYCAOPEN Mężczyźni32M 3200:00:1300:27:30.3000:27:43.50+00:10:115:3010,9
37ŚWIĄTKOWIAK Michał 388POZNAŃOPEN Mężczyźni33M 3300:00:0900:27:47.8500:27:57.60+00:10:295:3310,8
38RYSTER Jędrzej 368KRZYSZKOWOOPEN Mężczyźni34M 3400:00:2700:27:52.7000:28:20.25+00:10:345:3410,8
39MUCHAJER Stanisław 332PNIEWYOPEN Mężczyźni35M 3500:00:1800:28:18.9500:28:37.65+00:11:005:3910,6
40OSIK Joanna 344PLEWISKAOPEN Kobiety5K 500:00:0500:28:19.0500:28:24.85+00:11:005:3910,6
41PRZYSTAŁOWSKI Mateusz 362WŁOCŁAWEKOPEN Mężczyźni36M 3600:00:0000:28:23.0000:28:23.00+00:11:045:4010,6
42GARGASIEWICZ Kacper 265RATOWNICZA LIGA BIEGOWANOWA SÓLOPEN Mężczyźni37M 3700:00:1400:28:26.2000:28:40.75+00:11:075:4110,6
43DAROSZEWSKI Marcin 260RATOWNICZA LIGA BIEGOWAPOZNAŃOPEN Mężczyźni38M 3800:00:1400:28:26.5500:28:40.80+00:11:085:4110,6
44KACZMAREK Michał 287POZNAŃOPEN Mężczyźni39M 3900:00:2100:28:27.2500:28:48.95+00:11:085:4110,5
45IRZYK Grzegorz 279POZNAŃPOZNAŃOPEN Mężczyźni40M 4000:00:0400:28:33.5000:28:37.80+00:11:145:4210,5
46ŁOCHYŃSKI Grzegorz 320POZNAŃOPEN Mężczyźni41M 4100:00:2500:28:39.2500:29:04.45+00:11:205:4310,5
47NOWACKI Michał 338POZNAŃOPEN Mężczyźni42M 4200:00:1400:28:42.2000:28:56.25+00:11:235:4410,5
48GRABIŃSKA Angelika 270WATACHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEKOMORNIKIOPEN Kobiety6K 600:00:0600:28:45.1000:28:51.40+00:11:265:4510,4
49KOŁODZIEJSKI Adam 80EUROCASHKOMORNIKIOPEN Mężczyźni43M 4300:00:0900:28:49.1000:28:58.25+00:11:305:4510,4
50KOWALSKA Joanna 301KOMORNIKOPEN Kobiety7K 700:00:1900:28:51.0000:29:10.85+00:11:325:4610,4
51TYLIŃSKI Piotr 419POZNAŃOPEN Mężczyźni44M 4400:00:1000:28:52.5000:29:02.95+00:11:335:4610,4
52REDŻEB Krystian 365LUBOŃOPEN Mężczyźni45M 4500:00:1300:28:54.0000:29:07.85+00:11:355:4610,4
53KOT Sylwia 299POZNAŃOPEN Kobiety8K 800:00:0600:28:57.9000:29:04.40+00:11:395:4710,4
54KASPROWICZ Szymon 289PUSZCZYKOWOOPEN Mężczyźni46M 4600:00:0800:29:09.8000:29:18.65+00:11:515:4910,3
55GRZEŚKOWIAK Joanna 275SWARZĘDZOPEN Kobiety9K 900:00:2700:29:25.8000:29:53.50+00:12:075:5310,2
56PRZYBYLSKA Katarzyna 358TUPTAŃSKOPLEWISKAOPEN Kobiety10K 1000:00:2200:29:29.5500:29:51.75+00:12:115:5310,2
57GRYGIER Piotr 272OWN GOALMOSINAOPEN Mężczyźni47M 4700:00:2100:29:34.2500:29:55.40+00:12:155:5410,1
58MAŁECKI Janusz 323IDEE SOLIDARNOŚCI 1980-89BIAŁE BŁOTAOPEN Mężczyźni48M 4800:00:1800:29:49.7500:30:07.85+00:12:315:5710,1
59PRZYBYŁ Dawid 360SIEKIERKI WIELKIEOPEN Mężczyźni49M 4900:00:0300:30:01.0500:30:04.80+00:12:426:0010,0
60MARCINIAK Aleksander 418OPEN Mężczyźni50M 5000:00:1100:30:03.1500:30:14.75+00:12:446:0010,0
61SZPOT MARCINIAK Ewa 417CZAPURYOPEN Kobiety11K 1100:00:1100:30:03.3500:30:14.65+00:12:446:0010,0
62GOLINSKA Barbara 51EUROCASHLUBOŃOPEN Kobiety12K 1200:00:0900:30:11.5000:30:21.10+00:12:526:029,9
63SROCZYŃSKA Aldona 380MUROWANA GOŚLINAOPEN Kobiety13K 1300:00:0300:30:12.9500:30:16.75+00:12:546:029,9
64KOWALICKI Łukasz 203POZNAŃOPEN Mężczyźni51M 5100:00:2100:30:23.3000:30:44.75+00:13:046:049,9
65CZARNECKI Adrian 256SWARZĘDZOPEN Mężczyźni52M 5200:00:1200:30:27.1500:30:39.95+00:13:086:059,9
66BECZKOWIAK Agata 244OTEC-TRANSLESZNOOPEN Kobiety14K 1400:00:2400:30:29.1500:30:53.30+00:13:106:059,8
67PATALLAS Artur 349NIEZNISZCZALNIDUSZNIKIOPEN Mężczyźni53M 5300:00:1800:30:29.5500:30:47.55+00:13:116:059,8
68RURARZ Martyna 367MOGILNOOPEN Kobiety15K 1500:00:0700:30:32.3000:30:39.75+00:13:136:069,8
69KACPEROWSKA Katarzyna 284LUBOŃOPEN Kobiety16K 1600:00:1600:30:49.9500:31:06.85+00:13:316:099,7
70MAĆKOWIAK Henryk 322UAMPOZNAŃOPEN Mężczyźni54M 5400:00:0300:30:58.1500:31:01.50+00:13:396:119,7
71SZWARGOT Marta 386KAŹMIERZOPEN Kobiety17K 1700:00:1700:31:10.4000:31:27.65+00:13:516:149,6
72CZAPIK Marta 27AKTYWNOŚĆ ZE SMAKIEMZANIEMYŚLOPEN Kobiety18K 1800:00:2000:31:12.6000:31:32.95+00:13:546:149,6
73KRYGER Grzegorz 306POZNAŃOPEN Mężczyźni55M 5500:00:1500:31:22.9500:31:38.50+00:14:046:169,6
74GAWORSKI Filip 48EUROCASHPOZNAŃOPEN Mężczyźni56M 5600:00:1000:31:31.3500:31:41.45+00:14:126:189,5
75KLECHA Kasia 292KLUB BIEGACZA UE POZNAŃPOZNAŃOPEN Kobiety19K 1900:00:1900:31:42.6000:32:02.15+00:14:246:209,5
76PRZYBYŁ Olga 359SIEKIERKI WIELKIEOPEN Kobiety20K 2000:00:0400:31:50.0500:31:54.45+00:14:316:229,4
77PLUCIŃSKI Dariusz 355UAM POZNAŃPOBIEDZISKAOPEN Mężczyźni57M 5700:00:0800:31:52.4000:32:00.80+00:14:336:229,4
78PLASZCZAK Bogumiła 354TULCEOPEN Kobiety21K 2100:00:1500:31:53.1500:32:08.85+00:14:346:229,4
79KOŁACZYŃSKI Maciej 296ENEA TEAMPOZNAŃOPEN Mężczyźni58M 5800:00:2500:32:02.7000:32:27.75+00:14:446:249,4
79NOWAK Marta 340LUBOŃOPEN Kobiety22K 2200:00:2400:32:02.7000:32:26.85+00:14:446:249,4
81ZEMLER Marzena 2MIROSŁAWKIOPEN Kobiety23K 2300:00:1300:32:24.0500:32:37.25+00:15:056:289,3
82SOBKOWIAK Renata 379PĄCZKI 3KOSTRZYNOPEN Kobiety24K 2400:00:2900:32:24.1500:32:53.20+00:15:056:289,3
83KRÓLIK Violetta 305DRUŻYNA SZPIKU/PANDATEAMDOPIEWOOPEN Kobiety25K 2500:00:0200:32:27.6000:32:30.00+00:15:096:299,2
84KOZAJDA Andrzej 302KOZIEGŁOWYOPEN Mężczyźni59M 5900:00:0800:32:28.5000:32:37.45+00:15:096:299,2
85PALUCH Aleksandra 347WŁOCŁAWEKOPEN Kobiety26K 2600:00:0000:32:34.0000:32:34.00+00:15:156:309,2
86WALENTOWSKI Maciej 396POZNAŃOPEN Mężczyźni60M 6000:00:1900:32:36.9500:32:56.20+00:15:186:319,2
87GRZELAK Marta 274POZNAŃOPEN Kobiety27K 2700:00:1800:32:41.1500:32:59.85+00:15:226:329,2
88ŻURAWSKA Magdalena 408POZNAŃOPEN Kobiety28K 2800:00:1300:32:45.9500:32:59.55+00:15:276:339,2
89ŻURAWSKI Jakub 409POZNAŃOPEN Mężczyźni61M 6100:00:1300:32:46.1500:32:59.25+00:15:276:339,2
90BŁASZAK Monika 247NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAOPEN Kobiety29K 2900:00:0500:32:52.3500:32:57.85+00:15:336:349,1
91STACHURA Karolina 381NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAKACZANOWOOPEN Kobiety30K 3000:00:0500:32:53.1500:32:58.40+00:15:346:349,1
92SCHRAMM Ewa 369POZNAŃOPEN Kobiety31K 3100:00:2000:32:57.5000:33:17.50+00:15:386:359,1
93SKRZYPCZAK Mateusz 375PLEWISKAOPEN Mężczyźni62M 6200:00:2700:33:09.8000:33:37.20+00:15:516:379,0
94SKRZYPCZAK Hanna 374MIŁOSŁAWOPEN Kobiety32K 3200:00:2700:33:10.6500:33:38.15+00:15:526:389,0
95KOŁODZIEJ Adam 297HCPPOZNAŃOPEN Mężczyźni63M 6300:00:1000:33:35.6000:33:46.15+00:16:176:438,9
96DOLATA Róża 261POZNAŃOPEN Kobiety33K 3300:00:3100:33:37.9500:34:09.25+00:16:196:438,9
97BIL Łukasz 245POZNAŃOPEN Mężczyźni64M 6400:00:1600:34:07.2500:34:23.75+00:16:486:498,8
98KOZAK Krystyna 303RUN TEAM RYDZYNALESZNOOPEN Kobiety34K 3400:00:1800:34:11.5000:34:30.45+00:16:526:508,8
99PIOTROWICZ-POTURAŁA Monika 352ŁÓDŹOPEN Kobiety35K 3500:00:1800:34:11.6500:34:29.95+00:16:536:508,8
100OSTROWSKA Marta 346POZNAŃOPEN Kobiety36K 3600:00:1400:34:22.1000:34:36.90+00:17:036:528,7
101STRYKOWSKA Anna 384SPEED SZURACZPOZNAŃOPEN Kobiety37K 3700:00:3000:34:28.6500:34:59.25+00:17:106:538,7
102BUSZEWSKA Joanna 252KARPICKOOPEN Kobiety38K 3800:00:0500:34:42.3500:34:47.50+00:17:236:568,6
103SERAFINIAK Kamila 371MURZYNOWO KOŚCIELNEOPEN Kobiety39K 3900:00:0600:34:47.8500:34:54.00+00:17:296:578,6
104LISSOŃ Maria 317ROKIETNICAOPEN Kobiety40K 4000:00:2200:34:53.9000:35:16.80+00:17:356:588,6
105CZECHOWSKI Rajmund 257ROZGARTY RUNCROSSTORUŃOPEN Mężczyźni65M 6500:00:2600:34:59.9500:35:26.85+00:17:416:598,6
106MEYER Małgorzata 327PARKRUN JEZIORO SWARZĘDZKIEZALASEWOOPEN Kobiety41K 4100:00:0500:35:01.0000:35:06.15+00:17:427:008,6
107GLAZA Kacper 268TARNOWO PODGÓRNEOPEN Mężczyźni66M 6600:00:2300:35:12.1000:35:35.65+00:17:537:028,5
108SIKORA Violeta 372TARNOWO PODGÓRNEOPEN Kobiety42K 4200:00:2300:35:12.6500:35:35.65+00:17:547:028,5
109PAŁKA Milena 348ŻAGAŃOPEN Kobiety43K 4300:00:1800:35:23.5000:35:41.70+00:18:047:048,5
110BIERNACKI Marcin 19ŻAGAŃOPEN Mężczyźni67M 6700:00:1700:35:24.4500:35:41.70+00:18:057:048,5
111OŹMINA Michał 414POZNAŃOPEN Mężczyźni68M 6800:00:1400:35:29.5000:35:43.75+00:18:107:058,5
112PUTZ Łukasz 364POZNAŃOPEN Mężczyźni69M 6900:00:3800:35:33.2000:36:12.10+00:18:147:068,4
113TRZECIAK Daniel 392KOMORNIKIOPEN Mężczyźni70M 7000:00:2300:35:49.0500:36:12.25+00:18:307:098,4
114KLISZ Joanna 293POZNAŃOPEN Kobiety44K 4400:00:0700:35:49.7000:35:57.30+00:18:317:098,4
115MIZERNA Paulina 329POZNAŃOPEN Kobiety45K 4500:00:1600:36:02.5000:36:18.50+00:18:437:128,3
116ZYGMUNT Agnieszka 195DRUŻYNA SZPIKUWIELICHOWOOPEN Kobiety46K 4600:00:0700:36:10.8500:36:18.75+00:18:527:148,3
117SEKUŁA Wioletta 370PIŁAOPEN Kobiety47K 4700:00:2800:36:22.3000:36:50.50+00:19:037:168,2
118DUBIAŁ Halina 262BABCIE BIEGAJĄLESZNOOPEN Kobiety48K 4800:00:2000:36:22.4000:36:42.90+00:19:037:168,2
119MOSTOWSKA-NOWAK Elżbieta 331BABCIE BIEGAJAŻAKOWOOPEN Kobiety49K 4900:00:1900:36:24.1500:36:44.05+00:19:057:168,2
120ROWIŃSKI Tomasz 366COSTA BLANCAPROMNICEOPEN Mężczyźni71M 7100:00:2600:36:55.3000:37:22.10+00:19:367:238,1
121KOLBERG Sławek 295REDAOPEN Mężczyźni72M 7200:00:2500:36:56.1500:37:22.10+00:19:377:238,1
122WRÓBLEWSKA Katarzyna 405SPORTOWY BYTYŃBYTYŃOPEN Kobiety50K 5000:00:1600:36:58.6000:37:15.20+00:19:407:238,1
123CHIZARI Mariola 253BYTYŃOPEN Kobiety51K 5100:00:1600:36:59.1000:37:15.30+00:19:407:238,1
124WALENTOWSKA Paulina 395POZNAŃOPEN Kobiety52K 5200:00:1800:37:09.5500:37:28.35+00:19:517:258,1
125KĘDZIORA Bogumiła 291POZNAŃOPEN Kobiety53K 5300:00:2200:37:16.2500:37:38.25+00:19:577:278,1
126GLAPIAK Kasia 267GARZYNOPEN Kobiety54K 5400:00:2400:37:19.7000:37:44.65+00:20:017:278,0
127BINKOWSKI Sławomir 246UAM POZNAŃPOZNAŃOPEN Mężczyźni73M 7300:00:0800:37:26.0500:37:34.90+00:20:077:298,0
128GACEK Katarzyna 264COSTA BLANCAPROMNICEOPEN Kobiety55K 5500:00:2600:37:49.5500:38:15.80+00:20:317:337,9
129KOZIŃSKA Kamila 304RUN DE GIRARDŻYRARDÓWOPEN Kobiety56K 5600:00:2400:37:51.5000:38:15.95+00:20:327:347,9
130URBAŃSKA Jagoda 394LESZNOOPEN Kobiety57K 5700:00:2500:38:04.2000:38:29.25+00:20:457:367,9
131MICHALAK Weronika 328POBIEDZISKAOPEN Kobiety58K 5800:00:1200:38:05.1500:38:17.25+00:20:467:377,9
132NOWAK Sara 341POZNAŃOPEN Kobiety59K 5900:00:2000:38:06.9500:38:27.45+00:20:487:377,9
133KURCZAK Łukasz 309POZNAŃOPEN Mężczyźni74M 7400:00:1700:38:16.2000:38:33.35+00:20:577:397,8
134JOKIEL Agnieszka 282POZNAŃOPEN Kobiety60K 6000:00:2200:38:17.5000:38:40.20+00:20:587:397,8
135WAWROWSKA Weronika 398POZNAŃOPEN Kobiety61K 6100:00:1400:38:17.7000:38:32.35+00:20:597:397,8
136MORSKA Marlena 330POZNAŃOPEN Kobiety62K 6200:00:2200:38:19.2000:38:41.55+00:21:007:397,8
137JACEK Sławomir 280ZALASEWOOPEN Mężczyźni75M 7500:00:2800:38:41.3500:39:10.25+00:21:227:447,8
138LINART Krzysztof 315WĄGROWIECOPEN Mężczyźni76M 7600:00:2700:38:43.5500:39:11.45+00:21:257:447,7
139NOSAL Ewa 336POMALAJKA TEAMPOZNAŃOPEN Kobiety63K 6300:00:3000:38:57.5000:39:27.95+00:21:387:477,7
140NOSAL Bartosz 335POMALAJKA TEAMPOZNANOPEN Mężczyźni77M 7700:00:3000:38:58.8000:39:29.35+00:21:407:477,7
141FIGLEWSKA Renata 263POZNAŃOPEN Kobiety64K 6400:00:2100:39:10.8500:39:32.55+00:21:527:507,7
142STATUCKI Łukasz 383POZNAŃOPEN Mężczyźni78M 7800:00:1600:39:28.7000:39:45.55+00:22:107:537,6
143STRYKOWSKI Michał 385SPEED SZURACZPOZNAŃOPEN Mężczyźni79M 7900:00:3100:39:29.5500:40:01.10+00:22:117:537,6
144COBLEWSKA-GOLUSIK Anna 255MROWINOOPEN Kobiety65K 6500:00:2400:39:46.8500:40:10.85+00:22:287:577,5
145COBLEWSKA Jagoda 254CZMOŃOPEN Kobiety66K 6600:00:2300:39:47.0000:40:10.90+00:22:287:577,5
146HAŁAS Marta 277POZNAŃOPEN Kobiety67K 6700:00:0700:39:54.2500:40:01.70+00:22:357:587,5
147NAWROT Sylwia 333POZNAŃOPEN Kobiety68K 6800:00:0800:40:31.1500:40:39.50+00:23:128:067,4
148TARNAWSKI Maciej 389POZNAŃOPEN Mężczyźni80M 8000:00:0700:40:31.8000:40:39.50+00:23:138:067,4
149OSTROWSKA Hanna 345POZNAŃOPEN Kobiety69K 6900:00:0700:40:32.6000:40:40.50+00:23:148:067,4
150NOWACKA Dorota 337POZNAŃOPEN Kobiety70K 7000:00:0600:40:34.3500:40:40.55+00:23:158:067,4
151ADAMCZEWSKI Mikołaj 420OPEN Mężczyźni81M 8100:00:2800:40:37.8500:41:06.45+00:23:198:077,4
152KRZYMIŃSKA Maria Jolanta 307BABCIE BIEGAJĄLESZNOOPEN Kobiety71K 7100:00:1900:40:38.3500:40:57.75+00:23:198:077,4
153KOLASIŃSKA Anna 294POZNAŃOPEN Kobiety72K 7200:00:1500:40:41.6000:40:57.00+00:23:238:087,4
154KURZAWA Milena 310POZNAŃOPEN Kobiety73K 7300:00:3800:42:08.2500:42:46.65+00:24:498:257,1
155ZALEWSKI Krzysztof 407WARSZAWAOPEN Mężczyźni82M 8200:00:0900:42:40.3500:42:49.55+00:25:218:327,0
156MARKIEWICZ - GLAPA Ludmiła 326KOMORNIKIOPEN Kobiety74K 7400:00:0800:42:41.1000:42:49.95+00:25:228:327,0
157WITTE Agnieszka 399POZNAŃOPEN Kobiety75K 7500:00:0500:43:10.2500:43:15.70+00:25:518:386,9
158BAZANEK Kamila 243KOMORNIKIOPEN Kobiety76K 7600:00:0700:43:11.1000:43:18.25+00:25:528:386,9
159PEWIŃSKI Jacek 350POZNAŃOPEN Mężczyźni83M 8300:00:2800:46:16.8500:46:44.85+00:28:589:156,5
160CZESZAK Edmund 258POZNAŃOPEN Mężczyźni84M 8400:00:1700:47:39.5500:47:57.25+00:30:219:316,3
Znaleziono 160 wynik(ów)