LOTTO POZNAŃSKI CZERWIEC ’56 – ROLKI - 10 KM
LOTTO POZNAŃSKI CZERWIEC ’56 – BIEG PAMIĘCI I SZTAFETA PAMIĘCI
Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp.k.
Data : 2022-06-27
Miejsce : POZNAŃ
Dystans : 10 R km
Zgłoszonych : 22
Wystartowało : 18
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 16
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startu5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KASPROWICZ Daniel 458PLICHWYSCIG. PLWĄGROWIECOPEN Mężczyźni1M 100:00:012022-06-27 18:35:3200:12:2100:24:23.0000:24:24.35 2:2624,6
2SIERPOWSKI Zbigniew 471POZNAŃOPEN Mężczyźni2M 200:00:012022-06-27 18:35:3200:12:2200:24:35.4000:24:36.75+00:00:122:2724,4
3CIESIELSKI Jakub 452POZNAŃOPEN Mężczyźni3M 300:00:012022-06-27 18:35:3200:12:2100:25:16.6500:25:18.10+00:00:532:3123,7
4SYKUT Piotr 467SSW MALTAPOZNAŃOPEN Mężczyźni4M 400:00:012022-06-27 18:35:3200:12:2400:27:11.1000:27:12.80+00:02:482:4322,1
5KRASUSKA Anna 510OPEN Kobiety1K 100:00:022022-06-27 18:35:3300:16:0400:32:36.2500:32:38.30+00:08:133:1518,4
6LEŚNICZAK Paula 460POZNAŃOPEN Kobiety2K 200:00:022022-06-27 18:35:3300:16:4700:33:35.1500:33:37.45+00:09:123:2117,9
7GOŁATA Bogusław 454INOWROCŁAWOPEN Mężczyźni5M 500:00:042022-06-27 18:35:3500:16:4700:34:06.8500:34:10.85+00:09:433:2417,6
8RZADKIEWA Zenon 464KOLOBRZEGKOLOBRZEGOPEN Mężczyźni6M 600:00:032022-06-27 18:35:3400:16:4900:34:36.0000:34:39.50+00:10:133:2717,3
9GRUSZKA Julia 456SIEKIERKI WIELKIEOPEN Kobiety3K 300:00:022022-06-27 18:35:3300:16:5000:34:36.9500:34:39.00+00:10:133:2717,3
10JĘDRZEJCZAK Daniel 457MIXBET BETONPOZNAŃOPEN Mężczyźni7M 700:00:032022-06-27 18:35:3400:17:3100:37:02.6500:37:05.65+00:12:393:4216,2
11WINTER Joanna 468POZNAŃOPEN Kobiety4K 400:00:022022-06-27 18:35:3300:18:5800:38:17.6500:38:20.35+00:13:543:4915,7
12PAWLAK Daria 462ANIOŁKI RYSZARDAPUSZCZYKOWOOPEN Kobiety5K 500:00:052022-06-27 18:35:3600:18:5500:39:27.0000:39:32.05+00:15:043:5615,2
13DEUCZ Małgorzata 453ANIOŁKI RYSZARDADOPIEWIECOPEN Kobiety6K 600:00:042022-06-27 18:35:3500:19:0300:39:27.3000:39:32.05+00:15:043:5615,2
14MICHALAK Małgorzata 461KONINKOOPEN Kobiety7K 700:00:032022-06-27 18:35:3400:21:1700:42:29.4500:42:32.65+00:18:064:1414,1
15KRYSIAK Anna 459POZNAŃOPEN Kobiety8K 800:00:022022-06-27 18:35:3300:21:3000:43:04.0500:43:06.35+00:18:414:1813,9
16CIARA-STACHOWIAK Marta 451SUCHY LASOPEN Kobiety9K 900:00:052022-06-27 18:35:3600:22:5700:48:15.4000:48:20.45+00:23:524:4912,4
Niesklasyfikowani
GONERA Rafał 455ŁÓDŹOPEN MężczyźniDNF2022-06-27 18:35:3600:19:33 DNF DNF DNF--
SYKOT Maja 470POZNAŃOPEN MężczyźniDNF2022-06-27 18:35:34 DNF DNF DNF--
Znaleziono 18 wynik(ów)